Individuálně se připravující sportovci SCM (15)
Active 1. Balcarová Julie 2003 Junioři (18-19) B 4958 Here To Win team
Active 2. Fairaislová Iveta 1998 K23 (20-23) A 3750 TCV Jindřichův Hradec
Active 3. Gajdoš Ondřej 2004 Dorost (16-17) C 6469 Sport Future Group
Active 4. Chovanečková Nikola 2005 Dorost (16-17) C 5879 SK Kopřivnice
Active 5. Janoušek Martin 2003 Junioři (18-19) C 5807 TJ Nová Paka
Active 6. Juránek Lukáš 2002 Junioři (18-19) B 4182 X-team BaNo
Active 7. Juránková Heidi 2002 Junioři (18-19) B 4421 X-team BaNo
Active 8. Kalivoda Lukáš 2003 Junioři (18-19) C 4718 TTK Slavia VŠ Plzeň
Active 9. Mičková Kateřina 2004 Dorost (16-17) A 5038 2BWINNER TEAM
Active 10. Rozsíval Erik 2004 Dorost (16-17) C 3461 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice
Active 11. Skořepa Adam 2004 Dorost (16-17) C 5055 Individuální
Active 12. Srogoňová Alena 2003 Junioři (18-19) C 5832 PROFI SPORT Cheb
Active 13. Stádník Jakub 2003 Junioři (18-19) C 5907 TJ BIŽU JBC
Active 14. Svobodová Agáta 2005 Dorost (16-17) C 5068 TJ Sokol Senohraby
Active 15. Škoda Václav 2002 Junioři (18-19) C 5246 AD team
SCM TITAN sport club Zlín (5)
Active 16. Grebík Radim 2001 K23 (20-23) A 5036 TITAN TRILIFE
Active 17. Kříž Tomáš 2000 K23 (20-23) B 4216 TITAN TRILIFE
Active 18. Miklišová Lucie 2002 Junioři (18-19) C 4587 TITAN TRILIFE
Active 19. Sedlařík David 2003 Junioři (18-19) C 5799 TITAN TRILIFE
Active 20. Vojtěšková Barbora 2004 Dorost (16-17) C 6079 TITAN TRILIFE
SCM TJ Lokomotiva Trutnov (4)
Active 21. Burdych Adam 2004 Dorost (16-17) C 5956 Loko Trutnov
Active 22. Kábrt Aleš 2005 Dorost (16-17) C 4760 Loko Trutnov
Active 23. Pásler Jakub 2003 Junioři (18-19) C 6329 Loko Trutnov
Active 24. Pitrmanová Kateřina 2004 Dorost (16-17) C 5345 Loko Trutnov
SCM TJ Spartak Třebíč (4)
Active 25. Auf Jakub 2005 Dorost (16-17) C 4215 TJ Spartak Třebíč
Active 26. Března Matěj 2005 Dorost (16-17) C 3669 TJ Spartak Třebíč
Active 27. Mitisková Michaela 2005 Dorost (16-17) C 5385 TJ Spartak Třebíč
Active 28. Svobodová Eliška 2002 Junioři (18-19) C 4389 TJ Spartak Třebíč
SCM Tri club Česká Lípa (3)
Active 29. Faltová Eliška 2004 Dorost (16-17) C 5757 Tri club Česká Lípa
Active 30. Knejzlík Tomáš 2005 Dorost (16-17) C 6286 Tri club Česká Lípa
Active 31. Krobová Eliška 2003 Junioři (18-19) C 6366 Tri club Česká Lípa
SCM Triatlon Team Příbram (4)
Active 32. Boháčová Tereza 2004 Dorost (16-17) C 4849 TT Příbram, z. s.
Active 33. Ficová Markéta 2004 Dorost (16-17) C 6152 TT Příbram, z. s.
Active 34. Parez Jan 2004 Dorost (16-17) C 4989 TT Příbram, z. s.
Active 35. Zikmund Tomáš 1999 K23 (20-23) A 3774 TT Příbram, z. s.
SCM VOKOLOPOLE, Mladá Boleslav (3)
Active 36. Hašlar Matyáš 2004 Dorost (16-17) C 4994 VOKOLOPOLE
Active 37. Knobloch Florian 2003 Junioři (18-19) C 4997 VOKOLOPOLE
Active 38. Pánek Šimon 2004 Dorost (16-17) C 5001 VOKOLOPOLE
TRI KLUB Příbram (8)
Active 39. Cihlář Jakub 2003 Junioři (18-19) C 3423 TRI KLUB Příbram
Active 40. Eliáš David 2005 Dorost (16-17) B 4843 TRI KLUB Příbram
Active 41. Fraňková Natálie 2004 Dorost (16-17) B 4984 TRI KLUB Příbram
Active 42. Chmátal David 2005 Dorost (16-17) C 5279 TRI KLUB Příbram
Active 43. Chmátalová Adéla 2004 Dorost (16-17) C 5278 TRI KLUB Příbram
Active 44. Kindl Marek 2004 Dorost (16-17) C 6398 TRI KLUB Příbram
Active 45. Michálek Filip 2001 K23 (20-23) B 3409 TRI KLUB Příbram
Active 46. Michálek Šimon 2005 Dorost (16-17) A 3411 TRI KLUB Příbram
Triatlonová akademie Plzeň (10)
Active 47. Dvořáková Kristýna 2005 Dorost (16-17) C 4593 Triatlon Plzeň
Active 48. Hrdlička Hynek 2005 Dorost (16-17) C 3249 Triatlon Plzeň
Active 49. Churavá Veronika 2005 Dorost (16-17) C 5190 Triatlon Plzeň
Active 50. Marek Matěj 2002 Junioři (18-19) C 4725 Triatlon Plzeň
Active 51. Nýdrle Filip 2005 Dorost (16-17) C 5149 Triatlon Plzeň
Active 52. Přikrylová Dana 2003 Junioři (18-19) B 5374 Triatlon Plzeň
Active 53. Souček Jakub 2005 Dorost (16-17) C 5459 Triatlon Plzeň
Active 54. Stupková Barbora 2002 Junioři (18-19) C 5091 Triatlon Plzeň
Active 55. Šmídová Anna 2005 Dorost (16-17) C 5959 Triatlon Plzeň
Active 56. Švecová Andrea 2005 Dorost (16-17) C 5230 Triatlon Plzeň
Vrcholové sportovní centrum KONRAD TOOLS TEAM Brno (7)
Active 57. Dvořáková Petra 2005 Dorost (16-17) C 5743 KONRAD TOOLS TEAM
Active 58. Hrušková Alžběta 2000 K23 (20-23) A 4423 KONRAD TOOLS TEAM
Active 59. Marek Jakub 2003 Junioři (18-19) B 3676 KONRAD TOOLS TEAM
Active 60. Procházková Nikola 2002 Junioři (18-19) C 4709 KONRAD TOOLS TEAM
Active 61. Půstová Šárka 2002 Junioři (18-19) B 3619 KONRAD TOOLS TEAM
Active 62. Ryšávková Emma 2005 Dorost (16-17) C 5895 KONRAD TOOLS TEAM
Active 63. Tlamka Filip 2002 Junioři (18-19) B 4952 KONRAD TOOLS TEAM
Vrcholové sportovní centrum Triathlon team Tábor (10)
Active 64. Hadravová Kateřina 2005 Dorost (16-17) B 5684 Triathlon Team Tábor
Active 65. Homola Jakub 2005 Dorost (16-17) B 3586 Triathlon Team Tábor
Active 66. Jahoda Vojtěch 2004 Dorost (16-17) C 5276 Triathlon Team Tábor
Active 67. Korous David 2004 Dorost (16-17) B 3296 Triathlon Team Tábor
Active 68. Kostlán Robert 2003 Junioři (18-19) B 3300 Triathlon Team Tábor
Active 69. Kozojed Martin 2004 Dorost (16-17) C 3404 Triathlon Team Tábor
Active 70. Lemberka Ondřej 2005 Dorost (16-17) C 5872 Triathlon Team Tábor
Active 71. Říhová Eliška 2002 Junioři (18-19) B 5736 Triathlon Team Tábor
Active 72. Stuchlíková Natálie 2005 Dorost (16-17) C 3585 Triathlon Team Tábor
Active 73. Žirovnický Jan 2005 Dorost (16-17) C 4224 Triathlon Team Tábor
>