2BWINNER TEAM (3)
Active 1. Duba Lucas 2006 Dorost (16-17) C 4179 2BWINNER TEAM
Active 2. Mičková Kateřina 2004 Junioři (18-19) A 5038 2BWINNER TEAM
Active 3. Plic Lukáš 2006 Dorost (16-17) B 4592 2BWINNER TEAM
Individuálně se připravující sportovci SCM (13)
Active 4. Balcarová Julie 2003 Junioři (18-19) B 4958 Here To Win team
Active 5. Gajdoš Ondřej 2004 Junioři (18-19) C 6469 Sport Future Group
Active 6. Gončaruk Kyrill 2006 Dorost (16-17) C 4259 TCV Jindřichův Hradec
Active 7. Jadrníčková Šárka 2006 Dorost (16-17) C 5876 SK Kopřivnice
Active 8. Jarošová Karolína 2006 Dorost (16-17) B 6038 ArtSport Team
Active 9. Juránek Lukáš 2002 K23 (20-23) B 4182 X-team BaNo
Active 10. Juránková Heidi 2002 K23 (20-23) B 4421 X-team BaNo
Active 11. Kalivoda Lukáš 2003 Junioři (18-19) C 4718 TTK Slavia VŠ Plzeň
Active 12. Krobová Eliška 2003 Junioři (18-19) C 6366 Tri club Česká Lípa
Active 13. Kučerová Beáta 2006 Dorost (16-17) C 4577 TCV Jindřichův Hradec
Active 14. Marek Jakub 2003 Junioři (18-19) B 3676 4SPORTS TEAM
Active 15. Skořepa Adam 2004 Junioři (18-19) C 5055 Spartak Trutnov
Active 16. Vencálková Barbora 2005 Dorost (16-17) C 6561 Individuální
ROAD2KONA (3)
Active 17. Bittner Jiří 2005 Dorost (16-17) C 6711 ROAD2KONA
Active 18. Haman Bruno 2006 Dorost (16-17) C 6448 Harfasport team
Active 19. Hrdlička Matěj 2004 Junioři (18-19) C 6604 ROAD2KONA
TITAN sport club Zlín (9)
Active 20. Grebík Radim 2001 K23 (20-23) A 5036 TITAN TRILIFE
Active 21. Chovanečková Nikola 2005 Dorost (16-17) C 5879 TITAN TRILIFE
Active 22. Kotopulos Mikis 2006 Dorost (16-17) C 5397 TITAN TRILIFE
Active 23. Kříž Tomáš 2000 K23 (20-23) C 4216 TITAN TRILIFE
Active 24. Křížková Vanda 2006 Dorost (16-17) B 6534 TITAN TRILIFE
Active 25. Michálek Filip 2001 K23 (20-23) B 3409 TITAN TRILIFE
Active 26. Michálek Šimon 2005 Dorost (16-17) A 3411 TRI KLUB Příbram
Active 27. Miklišová Lucie 2002 K23 (20-23) C 4587 TITAN TRILIFE
Active 28. Škoda Václav 2002 K23 (20-23) C 5246 TITAN TRILIFE
TJ Lokomotiva Trutnov (5)
Active 29. Kábrt Aleš 2005 Dorost (16-17) C 4760 Loko Trutnov
Active 30. Kašpar Lukáš 2004 Junioři (18-19) C 5024 Loko Trutnov
Active 31. Kirschová Nicol 2006 Dorost (16-17) C 4755 Loko Trutnov
Active 32. Pásler Jakub 2003 Junioři (18-19) C 6329 Loko Trutnov
Active 33. Řezníček Václav 2006 Dorost (16-17) C 6350 Loko Trutnov
TJ Spartak Třebíč (5)
Active 34. Auf Jakub 2005 Dorost (16-17) C 4215 TJ Spartak Třebíč
Active 35. Března Matěj 2005 Dorost (16-17) C 3669 TJ Spartak Třebíč
Active 36. Kratochvíl Marek 2006 Dorost (16-17) C 5842 TJ Spartak Třebíč
Active 37. Kratochvílová Šárka 2006 Dorost (16-17) C 5843 TJ Spartak Třebíč
Active 38. Mitisková Michaela 2005 Dorost (16-17) C 5385 TJ Spartak Třebíč
TRI KLUB Příbram (8)
Active 39. Cihlář Jakub 2003 Junioři (18-19) C 3423 TRI KLUB Příbram
Active 40. Eliáš David 2005 Dorost (16-17) B 4843 TRI KLUB Příbram
Active 41. Fraňková Natálie 2004 Junioři (18-19) C 4984 TRI KLUB Příbram
Active 42. Chmátal David 2005 Dorost (16-17) C 5279 TRI KLUB Příbram
Active 43. Chmátalová Adéla 2004 Junioři (18-19) C 5278 TRI KLUB Příbram
Active 44. Karasová Anna 2006 Dorost (16-17) C 5020 TRI KLUB Příbram
Active 45. Kindl Marek 2004 Junioři (18-19) C 6398 TRI KLUB Příbram
Active 46. Srogoňová Alena 2003 Junioři (18-19) C 5832 TRI KLUB Příbram
Triathlon team Tábor (9)
Active 47. Hadravová Kateřina 2005 Dorost (16-17) B 5684 Triathlon Team Tábor
Active 48. Homola Jakub 2005 Dorost (16-17) B 3586 Triathlon Team Tábor
Active 49. Jahoda Vojtěch 2004 Junioři (18-19) C 5276 Triathlon Team Tábor
Active 50. Korous David 2004 Junioři (18-19) B 3296 Triathlon Team Tábor
Active 51. Kostlán Robert 2003 Junioři (18-19) C 3300 Triathlon Team Tábor
Active 52. Kozojed Martin 2004 Junioři (18-19) C 3404 Triathlon Team Tábor
Active 53. Lemberka Ondřej 2005 Dorost (16-17) C 5872 Triathlon Team Tábor
Active 54. Říhová Eliška 2002 K23 (20-23) C 5736 Triathlon Team Tábor
Active 55. Žirovnický Jan 2005 Dorost (16-17) C 4224 Triathlon Team Tábor
Triatlon Plzeň (13)
Active 56. Dvořáková Kristýna 2005 Dorost (16-17) B 4593 Triatlon Plzeň
Active 57. Churavá Veronika 2005 Dorost (16-17) C 5190 Triatlon Plzeň
Active 58. Jedličková Barbora 2006 Dorost (16-17) B 5101 Triatlon Plzeň
Active 59. Knejzlík Tomáš 2005 Dorost (16-17) C 6286 Triatlon Plzeň
Active 60. Kuchařová Karolína 2004 Junioři (18-19) C 4942 Triatlon Plzeň
Active 61. Lukeš Matěj 2002 K23 (20-23) C 4564 Triatlon Plzeň
Active 62. Marešová Magdaléna 2006 Dorost (16-17) C 4941 Triatlon Plzeň
Active 63. Matějovič Filip 2002 K23 (20-23) C 4497 Triatlon Plzeň
Active 64. Nýdrle Filip 2005 Dorost (16-17) C 5149 Triatlon Plzeň
Active 65. Přikrylová Dana 2003 Junioři (18-19) A 5374 Triatlon Plzeň
Active 66. Souček Jakub 2005 Dorost (16-17) C 5459 Triatlon Plzeň
Active 67. Stupková Barbora 2002 K23 (20-23) C 5091 Triatlon Plzeň
Active 68. Šmídová Anna 2005 Dorost (16-17) C 5959 Triatlon Plzeň
TRIATLON TEAM BRNO (7)
Active 69. Dvořáková Petra 2005 Dorost (16-17) C 5743 KONRAD TOOLS TEAM
Active 70. Hrušková Alžběta 2000 K23 (20-23) A 4423 KONRAD TOOLS TEAM
Active 71. Kafka Šimon 2004 Junioři (18-19) C 4672 KONRAD TOOLS TEAM
Active 72. Pluhař David 2003 Junioři (18-19) C 4582 KONRAD TOOLS TEAM
Active 73. Procházková Nikola 2002 K23 (20-23) C 4709 KONRAD TOOLS TEAM
Active 74. Ryšávková Emma 2005 Dorost (16-17) C 5895 KONRAD TOOLS TEAM
Active 75. Tlamka Filip 2002 K23 (20-23) B 4952 KONRAD TOOLS TEAM
Triatlon Team Příbram (7)
Active 76. Boháčová Tereza 2004 Junioři (18-19) C 4849 TT Příbram, z. s.
Active 77. Ficová Markéta 2004 Junioři (18-19) C 6152 TT Příbram, z. s.
Active 78. Koutný Roman 2003 Junioři (18-19) C 4813 TT Příbram, z. s.
Active 79. Mígl Antonín 2005 Dorost (16-17) C 6377 TT Příbram, z. s.
Active 80. Mígl Vojtěch 2003 Junioři (18-19) C 6029 TT Příbram, z. s.
Active 81. Parez Jan 2004 Junioři (18-19) C 4989 TT Příbram, z. s.
Active 82. Zikmund Tomáš 1999 K23 (20-23) A 3774 TT Příbram, z. s.
VOKOLOPOLE (5)
Active 83. Hašlar Matyáš 2004 Junioři (18-19) C 4994 VOKOLOPOLE
Active 84. Knobloch Florian 2003 Junioři (18-19) C 4997 VOKOLOPOLE
Active 85. Kulinová Klára 2004 Junioři (18-19) C 5004 VOKOLOPOLE
Active 86. Mittner Jakub 2006 Dorost (16-17) B 6376 VOKOLOPOLE
Active 87. Pánek Šimon 2004 Junioři (18-19) C 5001 VOKOLOPOLE
>