DOKSYRACE 2020, 13. 9. 2020 - 1.9 - 90 - 21 km (1,9-90-21), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Kočař Lukáš (1992) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 4:01:46,7 0:24:58,2 (1) 0:01:18,1 (2) 2:09:23,1 (1) 0:01:41,7 (20) 1:24:25,3 (2)
2. Řenč Tomáš (1990) CZE Triatlon Slaný --- 4:09:01,1 0:25:04 (2) 0:01:20,3 (3) 2:15:38,3 (3) 0:01:48,8 (29) 1:25:09,5 (3)
3. Soukup Petr (1987) CZE TJ Nová Paka --- 4:10:40,9 0:27:30,8 (3) 0:01:09,8 (1) 2:19:15,1 (9) 0:01:21,5 (3) 1:21:23,5 (1)
4. Vabroušek Petr (1973) CZE TITAN TRILIFE --- 4:20:54,8 0:29:00,8 (9) 0:01:39,3 (7) 2:19:28,1 (10) 0:01:32 (9) 1:29:14,5 (5)
5. Cívela Petr (1992) CZE TITAN TRILIFE --- 4:23:55,5 0:27:37 (4) 0:02:00,3 (17) 2:15:12,3 (2) 0:01:31,7 (8) 1:37:33,9 (24)
6. Cmunt Petr (1996) CZE Tri club Česká Lípa --- 4:26:38,5 0:34:55,2 (60) 0:02:10,9 (30) 2:18:52,8 (8) 0:01:42,5 (21) 1:28:56,9 (4)
7. Kesl Jiří (1995) CZE USK Akademik Cheb --- 4:27:39,7 0:30:08,5 (17) 0:01:40,4 (8) 2:21:50 (19) 0:01:46,8 (26) 1:32:13,8 (9)
8. Škabrada Jan (1973) CZE Kerberos --- 4:31:06,2 0:30:14,5 (19) 0:02:03,5 (20) 2:20:03,6 (13) 0:01:50,2 (30) 1:36:54,1 (19)
9. Křivánek Josef (1979) CZE ROCKTECHNIK TRIATLON --- 4:31:25,7 0:29:26,9 (14) 0:01:42,9 (9) 2:21:17,5 (17) 0:01:42,6 (22) 1:37:15,6 (21)
10. Kundrát Jan (1987) CZE ROCKTECHNIK TRIATLON --- 4:32:29,2 0:32:10 (21) 0:01:59,4 (16) 2:19:36,1 (11) 0:01:44 (23) 1:36:59,6 (20)
11. Galandr Daniel (1979) CZE Individuální --- 4:34:16,4 0:33:07,1 (37) 0:02:27,5 (58) 2:18:08,8 (7) 0:01:56,8 (45) 1:38:36 (29)
12. Guhr Sebastian (1990) GER OSSV Kamenz --- 4:34:50,7 0:32:14,1 (22) 0:01:54 (12) 2:15:59,1 (5) 0:02:00,2 (51) 1:42:43,1 (42)
13. Kudrna Zbyněk (1980) CZE Enduraining --- 4:34:56,7 0:32:53,3 (33) 0:02:26,2 (55) 2:25:49,9 (28) 0:01:35,6 (13) 1:32:11,6 (8)
14. Losos Radek (1986) CZE Etriatlon Team --- 4:35:47 0:33:04,3 (36) 0:02:24,5 (51) 2:26:10,1 (30) 0:01:19,7 (2) 1:32:48,1 (10)
15. Mirossay Matúš (1991) SVK Sportakus Cycling Team --- 4:37:06,7 0:34:45,5 (59) 0:02:17,2 (40) 2:15:44,6 (4) 0:01:21,5 (4) 1:42:57,6 (44)
16. Jordán Daniel (1997) CZE Tri club Česká Lípa --- 4:39:00,7 0:29:14,7 (11) 0:02:08,1 (26) 2:27:30,2 (34) 0:01:40,4 (17) 1:38:27,1 (28)
17. Svozil Vít (1992) CZE BKP --- 4:39:30,9 0:29:20,5 (12) 0:01:53,8 (11) 2:29:17 (41) 0:01:26,3 (6) 1:37:33,1 (23)
18. Křivánková Simona (1983) CZE ROCKTECHNIK TRIATLON --- 4:39:46,4 0:32:38,8 (29) 0:01:37 (5) 2:27:34,1 (35) 0:01:34,7 (12) 1:36:21,6 (16)
19. Jirák Karel (1973) CZE Tri club Česká Lípa --- 4:41:07,2 0:37:57,5 (108) 0:02:25,5 (52) 2:21:12,5 (16) 0:01:22,5 (5) 1:38:09,1 (27)
20. Oberreiter Martin (1988) CZE Elitavers Jihlava --- 4:42:00,7 0:34:06 (50) 0:03:04,1 (102) 2:31:57,1 (59) 0:01:32,2 (10) 1:31:21,1 (7)
21. Sanitrnik Michael (1977) CZE Doksy --- 4:42:09,2 0:35:27,7 (64) 0:02:27,4 (57) 2:26:00,4 (29) 0:01:33,2 (11) 1:36:40,3 (18)
22. Stádník Daniel (1972) CZE TJ BIŽU JBC --- 4:42:14,7 0:35:19,3 (62) 0:02:03,3 (19) 2:23:23,1 (20) 0:01:51,7 (34) 1:39:37,1 (32)
23. Pešadik Michal (1981) CZE CSG TRI Team --- 4:42:32,2 0:33:34,6 (42) 0:02:22 (44) 2:17:33,1 (6) 0:02:10 (78) 1:46:52,3 (58)
24. Sládeček David (1978) CZE Individuální --- 4:42:58,9 0:32:47,6 (32) 0:02:05,3 (22) 2:27:12,6 (33) 0:01:55,5 (41) 1:38:57,8 (31)
25. Karlík Petr (1982) CZE Triatlon Moravský kras --- 4:43:09,6 0:38:50,1 (123) 0:03:32,6 (144) 2:20:45,3 (14) 0:02:13,5 (84) 1:37:48 (25)
26. Krejdl Aleš (1975) CZE --- --- 4:44:03,7 0:34:29,6 (56) 0:02:49,7 (80) 2:24:21,3 (23) 0:02:37 (122) 1:39:46 (33)
27. Janoušek Hynek (1977) CZE Betri --- 4:44:45,4 0:32:35 (27) 0:02:22,3 (45) 2:26:15,6 (31) 0:02:02 (57) 1:41:30,3 (38)
28. Bláha Jan (1978) CZE BTT Libochovice --- 4:45:18,1 0:34:44,8 (58) 0:02:36 (68) 2:25:49,8 (27) 0:01:50,3 (32) 1:40:17 (34)
29. Sedláček Ondřej (1982) CZE TriSK ČB --- 4:45:18,4 0:32:26,2 (24) 0:03:02,4 (97) 2:29:52,4 (42) 0:02:07,2 (69) 1:37:50 (26)
30. Pospíšil Jiří (1977) CZE Mika training --- 4:45:59,2 0:33:02,2 (35) 0:02:02,9 (18) 2:25:38,1 (26) 0:01:50,2 (31) 1:43:25,6 (47)
31. Demeter Radovan (1988) CZE --- --- 4:46:34,4 0:33:41,6 (45) 0:02:39,4 (69) 2:30:54,8 (49) 0:01:57 (47) 1:37:21,5 (22)
32. Kotopulu Helena (1980) CZE TITAN TRILIFE --- 4:46:47,9 0:36:16,6 (76) 0:02:32,3 (64) 2:30:34,9 (45) 0:01:36,4 (15) 1:35:47,5 (15)
33. Marhoun Petr (1981) CZE VSK MFF UK --- 4:47:04,1 0:32:56,8 (34) 0:02:53,4 (84) 2:25:09,4 (25) 0:02:09,8 (76) 1:43:54,5 (49)
34. Knejzlík Marek (1976) CZE Tri club Česká Lípa --- 4:47:24,4 0:28:31,9 (7) 0:02:13,2 (33) 2:31:40 (55) 0:01:44 (24) 1:43:15 (46)
35. Schenke Daniel (1992) GER Mack TeamDornstadt --- 4:47:58,4 0:29:26 (13) 0:01:39,1 (6) 2:21:21 (18) 0:02:07,3 (70) 1:53:24,8 (81)
36. Gregorová Eliška (1998) CZE CSG TRI TEAM --- 4:48:03,6 0:28:51,3 (8) 0:02:26,3 (56) 2:34:06,4 (68) 0:01:17,5 (1) 1:41:22 (37)
37. Eremka Libor (1988) CZE Individuální --- 4:48:05,4 0:37:19,7 (97) 0:03:11,8 (112) 2:36:01 (75) 0:01:51,9 (35) 1:29:40,7 (6)
38. Gabla Martin (1976) CZE Etriatlon Team --- 4:49:47,4 0:34:13 (52) 0:02:50,7 (81) 2:26:24,3 (32) 0:01:41,6 (19) 1:44:37,5 (51)
39. Džalaj Karol (1981) CZE ROCKTECHNIK TRIATLON --- 4:53:02,1 0:27:48,8 (5) 0:01:30,1 (4) 2:48:31,4 (144) 0:01:29,2 (7) 1:33:42,5 (13)
40. Pokorný Martin (1965) CZE SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- 4:53:19,9 0:32:34 (25) 0:02:05 (21) 2:31:33,8 (53) 0:02:01,2 (53) 1:45:05,7 (52)
41. Denoual Stephane (1978) CZE Individuální --- 4:53:22,6 0:43:44,7 (176) 0:03:41,7 (153) 2:30:59,4 (50) 0:01:47,7 (27) 1:33:09 (11)
42. Matějovský Jan (1978) CZE USK Akademik Cheb --- 4:53:53,5 0:33:49,1 (47) 0:01:59,3 (15) 2:25:02,8 (24) 0:01:55,6 (43) 1:51:06,4 (74)
43. Šichan Martin (1991) CZE --- --- 4:54:12,8 0:33:32 (40) 0:03:29,3 (141) 2:23:44,2 (21) 0:02:37,9 (124) 1:50:49,2 (72)
44. Kudrna David (1977) CZE TJ Slavoj Čáslav --- 4:54:20,9 0:37:31,1 (100) 0:02:56,8 (89) 2:30:47,5 (46) 0:01:46 (25) 1:41:19,2 (36)
45. Dinžík Viliam (1987) SVK Triax Bratislava --- 4:54:31,8 0:36:29,2 (82) 0:02:21,6 (42) 2:37:32,1 (84) 0:01:40 (16) 1:36:28,7 (17)
46. Laube Michal (1978) CZE BTT Libochovice --- 4:55:26,6 0:35:45,7 (71) 0:03:00,4 (94) 2:31:06,1 (51) 0:06:55 (204) 1:38:39,2 (30)
47. Kurzveil Jiří (1981) CZE Triatlon Mladá Boleslav --- 4:56:26,6 0:34:39,5 (57) 0:03:10,4 (107) 2:28:55,4 (39) 0:02:01,2 (54) 1:47:40 (60)
48. Klika Petr (1979) CZE NOVIS TK Praha --- 4:57:17,3 0:35:34,2 (65) 0:03:11 (109) 2:32:17,4 (61) 0:02:04,5 (61) 1:44:10 (50)
49. Horák Tomáš (1979) CZE Etriatlon Team --- 4:57:28,3 0:37:03,5 (90) 0:03:17,5 (122) 2:29:03,8 (40) 0:02:47,4 (132) 1:45:16 (53)
50. Valent Viliam (1994) CZE Individuální --- 4:57:35,3 0:33:56,8 (48) 0:03:50,3 (160) 2:21:11,5 (15) 0:02:26,8 (109) 1:56:09,7 (97)
51. Fic Martin (1974) CZE TT Příbram, z. s. --- 4:57:43,1 0:37:19,2 (96) 0:03:04,9 (103) 2:28:38,1 (37) 0:06:06,7 (199) 1:42:34 (41)
52. Bisová Štěpánka (2000) CZE Tri club Česká Lípa --- 4:58:50,5 0:34:57,5 (61) 0:01:47,2 (10) 2:36:38,6 (77) 0:01:56,4 (44) 1:43:30,7 (48)
53. Zmeškal Ondřej (1991) CZE Individuální --- 4:59:01,3 0:39:35,1 (133) 0:03:19,6 (124) 2:19:40,8 (12) 0:02:35,2 (119) 1:53:50,4 (82)
54. Švarc Petr (1966) CZE TRI KLUB Příbram --- 4:59:32,9 0:37:45,5 (105) 0:03:01 (95) 2:41:14,2 (99) 0:02:14,3 (85) 1:35:17,8 (14)
55. Černý Michal (1978) CZE TriSK ČB --- 4:59:55,6 0:38:21,7 (117) 0:02:31,9 (63) 2:35:13,8 (73) 0:01:40,8 (18) 1:42:07,2 (40)
56. Jíra Jaroslav (1971) CZE Tri club Česká Lípa --- 5:00:43,3 0:35:41,5 (67) 0:02:21 (41) 2:28:46,2 (38) 0:02:56,3 (145) 1:50:58,2 (73)
57. Ungerman Antonín (1978) CZE TJ Sokol Podlázky - Dalovice --- 5:01:11,3 0:36:23,8 (79) 0:02:30,3 (61) 2:24:01,6 (22) 0:01:35,7 (14) 1:56:39,7 (99)
58. Pávek Martin (1987) CZE Rolníci/ČZU Praha --- 5:01:55,3 0:43:48,7 (177) 0:03:49,2 (158) 2:37:55,5 (86) 0:02:49 (134) 1:33:32,6 (12)
59. Petrák Tomáš (1975) CZE Mika training --- 5:02:56 0:32:34,7 (26) 0:03:14,8 (115) 2:30:48,7 (48) 0:02:18 (91) 1:53:59,7 (83)
60. Polách Ivo (1976) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 5:03:39 0:35:42,7 (69) 0:02:55,6 (87) 2:31:12,9 (52) 0:06:46,8 (203) 1:47:00,8 (59)
61. Zajíček Petr (1974) CZE ROCKTECHNIK TRIATLON --- 5:03:40,3 0:32:43,3 (31) 0:02:22,7 (48) 2:28:06,3 (36) 0:02:26,5 (108) 1:58:01,4 (107)
62. Rakytova Tatiana (1988) SVK --- --- 5:04:06,3 0:29:12,5 (10) 0:02:21,8 (43) 2:50:01,1 (151) 0:01:48,7 (28) 1:40:41,9 (35)
63. Lukeš Jiří (1972) CZE AK Lomnice --- 5:04:16 0:39:09,7 (128) 0:03:08,5 (105) 2:33:35,7 (65) 0:02:05,5 (64) 1:46:16,4 (54)
64. Tvrdá Markéta (1977) CZE Individuální --- 5:05:03,3 0:34:15,8 (53) 0:02:56,3 (88) 2:39:07,6 (91) 0:02:04,1 (60) 1:46:39,2 (57)
65. Lácha Pavel (1969) CZE RESOLUTION TEAM --- 5:05:04 0:34:29 (55) 0:02:13,9 (36) 2:30:48,1 (47) 0:02:17,3 (90) 1:55:15,6 (93)
66. Melzer Rudolf (1974) CZE Individuální --- 5:05:26,3 0:38:31,8 (118) 0:02:45,1 (74) 2:31:52,8 (58) 0:03:25 (172) 1:48:51,4 (66)
67. Martínek Jan (1963) CZE Individuální --- 5:07:34,3 0:36:38,5 (86) 0:02:43,7 (72) 2:36:59,6 (80) 0:02:11,9 (80) 1:49:00,4 (68)
68. Hašlar Přemysl (1975) CZE VOKOLOPOLE --- 5:07:45,8 0:32:38,1 (28) 0:01:56,7 (14) 2:42:30,9 (105) 0:02:07,7 (73) 1:48:32,1 (64)
69. Voženílek Martin (1983) CZE SK Salith sport --- 5:07:54 0:33:33,6 (41) 0:03:21 (125) 2:30:10,1 (43) 0:02:30,1 (115) 1:58:19 (109)
70. Sedláček Roman (1964) CZE SBR TRI-TEAM LITOMYŠL --- 5:09:09,3 0:36:37 (85) 0:02:09,6 (28) 2:37:12,9 (82) 0:02:25,7 (103) 1:50:43,9 (71)
71. Světinská Švecová Simona (1977) CZE TITAN TRILIFE --- 5:10:17,2 0:39:14,5 (129) 0:03:21,5 (127) 2:42:57,4 (107) 0:01:53,3 (39) 1:42:50,3 (43)
72. Štěpánek Martin (1981) CZE ENDEKA BASSTA team --- 5:10:19,5 0:38:01,6 (111) 0:02:14,8 (37) 2:38:30,4 (87) 0:02:02,9 (58) 1:49:29,6 (69)
Fetzer Tim (2003) GER --- --- 5:10:52,5 0:33:38,6 (44) 0:03:30,3 (143) 2:32:17,6 (62) 0:02:56,7 (148) 1:58:29,1 (111)
73. Simun Peter (1981) CZE --- --- 5:11:06,5 0:33:41,7 (46) 0:03:23,8 (135) 2:36:52,4 (79) 0:02:25,5 (102) 1:54:42,9 (85)
74. Kulovaný Adam (1976) CZE --- --- 5:11:10,2 0:36:46,5 (88) 0:02:46,9 (77) 2:32:06,3 (60) 0:02:47 (131) 1:56:43,4 (101)
75. Maňásek Lukáš (1980) CZE Individuální --- 5:11:15,7 0:38:19,3 (116) 0:03:23,8 (134) 2:38:49,1 (89) 0:02:05,2 (63) 1:48:38,1 (65)
76. Šíma Jiří (1983) CZE --- --- 5:11:57,2 0:38:44,7 (122) 0:03:21,7 (128) 2:39:46,8 (93) 0:02:01,2 (55) 1:48:02,6 (63)
77. Černohorský Tomáš (1997) CZE TT Příbram, z. s. --- 5:12:07,9 0:30:08,2 (16) 0:02:14,9 (38) 2:32:58,6 (63) 0:01:55,5 (42) 2:04:50,6 (135)
78. Vokurka Pavel (1975) CZE VOKOLOPOLE --- 5:12:25,2 0:34:03,5 (49) 0:02:07,5 (24) 2:31:47 (57) 0:02:07 (68) 2:02:19,9 (125)
79. Holub Martin (1978) CZE Galaxy Bike Tálín --- 5:13:32,9 0:39:53 (142) 0:02:22,5 (47) 2:33:37,5 (66) 0:02:28,4 (113) 1:55:11,3 (91)
80. Preisler Michal (1971) CZE Jablonecké Mattonky --- 5:14:06 0:38:05 (113) 0:02:51,8 (83) 2:31:40,9 (56) 0:01:52 (36) 1:59:36,1 (114)
81. Kroupa Štěpán (1975) CZE Café racers --- 5:14:31 0:31:10,8 (20) 0:02:12,3 (31) 2:42:34,1 (106) 0:01:53,2 (38) 1:56:40,3 (100)
82. Cibulková Markéta (1983) CZE IRON STARS BEROUN --- 5:14:41,2 0:30:06,9 (15) 0:02:58,4 (91) 2:51:36,3 (157) 0:02:17 (88) 1:47:42,3 (61)
83. Crkva František (1971) CZE Mika training --- 5:15:23,5 0:36:26,5 (80) 0:03:44,1 (155) 2:30:33,1 (44) 0:02:48,5 (133) 2:01:51,1 (122)
84. Skála Radek (1969) CZE JOSKATEL TEAM --- 5:15:31,2 0:35:42,5 (68) 0:02:13,3 (34) 2:49:13,4 (147) 0:01:59,7 (50) 1:46:22 (55)
85. Nádeníček David (1986) CZE KESBUK --- 5:15:52,5 0:39:41,4 (136) 0:02:13 (32) 2:36:35,3 (76) 0:02:23,3 (99) 1:54:59,3 (89)
86. Šmehýl Peter (1980) CZE --- --- 5:15:58,4 0:28:00,5 (6) 0:04:26,2 (174) 2:43:09 (109) 0:02:29,2 (114) 1:57:53,3 (106)
87. Vaculík Zdeněk (1976) CZE Individuální --- 5:16:08,4 0:37:55,6 (106) 0:03:24,3 (136) 2:35:07,4 (72) 0:02:49,4 (136) 1:56:51,5 (102)
88. Hába Jan (1980) CZE Joskatel Team --- 5:16:27,2 0:41:04,1 (153) 0:02:08,1 (27) 2:38:41,9 (88) 0:06:34,4 (201) 1:47:58,5 (62)
89. Didov Daniel (1972) CZE --- --- 5:17:13,4 0:37:59,2 (109) 0:05:07,2 (193) 2:43:59,3 (115) 0:03:36 (177) 1:46:31,5 (56)
90. Plocek Lukáš (1990) CZE Mika training --- 5:17:18,4 0:30:11,3 (18) 0:02:28 (59) 2:40:46,6 (97) 0:02:01,4 (56) 2:01:50,8 (121)
91. Langenberger Lukáš (1983) CZE Individuální --- 5:17:43,7 0:36:05,7 (73) 0:02:33,3 (65) 2:39:00,5 (90) 0:02:50,9 (139) 1:57:13 (104)
92. Šilhán Jan (1982) CZE TJ Sokol Záhoří --- 5:18:04,4 0:33:26 (38) 0:02:47,3 (78) 2:34:16,8 (69) 0:01:57,4 (48) 2:05:36,8 (137)
93. Zich Radek (1984) CZE --- --- 5:18:27,7 0:47:51 (199) 0:03:42,4 (154) 2:41:09,8 (98) 0:02:45,3 (129) 1:42:59 (45)
94. Hanžl Michal (1974) CZE Mika training --- 5:18:53,2 0:36:30,6 (83) 0:02:26,2 (53) 2:37:10 (81) 0:02:09,9 (77) 2:00:36,3 (117)
95. Krátká Kateřina (1983) CZE IRON STARS BEROUN --- 5:18:55,4 0:33:38,6 (43) 0:02:13,4 (35) 2:46:33,7 (133) 0:02:06,5 (65) 1:54:23 (84)
96. Liska Jan (1977) CZE FlyingFoxes --- 5:19:27,6 0:39:21,8 (131) 0:04:11,2 (169) 2:35:05,4 (71) 0:03:22,5 (170) 1:57:26,5 (105)
97. Chlumský Petr (1985) CZE H-H Smíchov --- 5:19:36,1 0:38:36,1 (119) 0:03:49,4 (159) 2:43:17,4 (110) 0:02:26 (105) 1:51:27 (76)
98. Krajíček Martin (1982) CZE Sokol Veltez --- 5:19:40,2 0:34:09,5 (51) 0:03:11,5 (111) 2:37:21,8 (83) 0:02:18,9 (92) 2:02:38,3 (126)
99. Rosenkranz David (1981) CZE Triatlon Slaný --- 5:19:40,4 0:37:36,2 (103) 0:03:09,8 (106) 2:40:44,5 (96) 0:02:41,7 (127) 1:55:28 (94)
100. Bilina Petr (1971) CZE Individuální --- 5:19:53,9 0:41:10,3 (154) 0:04:00,3 (164) 2:35:45,8 (74) 0:02:56,3 (146) 1:56:01 (96)
101. Benčová Renáta (1977) CZE --- --- 5:21:05,6 0:33:29,1 (39) 0:02:15,4 (39) 2:42:06,2 (102) 0:02:09 (75) 2:01:05,8 (119)
102. Vopat Milan (1961) CZE DELTA TEAM TRIATLON --- 5:21:15,6 0:38:53,3 (124) 0:03:36,7 (150) 2:43:41,5 (113) 0:02:26 (106) 1:52:38 (79)
103. Hofírek Oldřich (1983) CZE --- --- 5:21:36,2 0:37:55,6 (107) 0:02:41,3 (70) 2:49:11,1 (146) 0:02:55 (144) 1:48:53,1 (67)
104. Zednikova Lilly (1980) CZE Individuální --- 5:21:52,1 0:35:44,2 (70) 0:02:07,9 (25) 2:43:23,3 (112) 0:01:57,5 (49) 1:58:39 (112)
105. Hrabák Kamil (1973) CZE BKP --- 5:22:53,1 0:39:02,1 (127) 0:03:29,8 (142) 2:42:16,4 (103) 0:02:30,9 (116) 1:55:33,7 (95)
106. Homolka Ondřej (1977) CZE Individuální --- 5:22:57,1 0:39:27,7 (132) 0:03:53,4 (161) 2:45:41,8 (126) 0:02:03 (59) 1:51:51 (78)
107. Plhoň Patrik (1980) CZE Elite Sport Boskovice --- 5:23:06,4 0:37:34,8 (102) 0:03:02,8 (98) 2:48:13,2 (140) 0:02:49,6 (137) 1:51:25,8 (75)
108. Vašířová Šárka (1979) CZE TITAN TRILIFE --- 5:23:13,9 0:32:42,8 (30) 0:02:26,2 (54) 2:44:54,2 (118) 0:01:52,3 (37) 2:01:18,3 (120)
109. Dzivjak Matouš (1997) CZE --- --- 5:24:56,2 0:43:43,2 (174) 0:05:05,3 (191) 2:52:00,5 (159) 0:02:36,5 (121) 1:41:30,5 (39)
110. Čermák Dominik (1987) CZE --- --- 5:25:05,9 0:36:28,1 (81) 0:02:42,3 (71) 2:33:53,9 (67) 0:02:12,9 (83) 2:09:48,5 (150)
111. Bouma Jiří (1978) CZE Joskatel Team --- 5:25:33,4 0:39:19,2 (130) 0:03:10,7 (108) 2:45:49,7 (128) 0:02:04,9 (62) 1:55:08,8 (90)
112. Spurný Jiří (1991) CZE --- --- 5:26:34,6 0:36:43,1 (87) 0:03:03,1 (100) 2:46:15,1 (130) 0:02:12,6 (82) 1:58:20,7 (110)
113. Švorc Ondřej (1985) CZE HC Bílý Újezd --- 5:26:45,8 0:38:39,2 (120) 0:04:50,7 (189) 2:45:00,1 (120) 0:03:19,7 (168) 1:54:56 (88)
114. Ficová Radka (1973) CZE TT Příbram, z. s. --- 5:27:49,1 0:36:57,2 (89) 0:02:58,7 (92) 2:50:57,7 (154) 0:02:11,4 (79) 1:54:44 (86)
115. Strnad Tomáš (1969) CZE 3D Fitness RT --- 5:28:01,4 0:38:58,5 (126) 0:02:23,8 (49) 2:44:09 (116) 0:01:51,2 (33) 2:00:38,7 (118)
116. Šlosárek Martin (1971) CZE --- --- 5:28:18,1 0:43:16,8 (171) 0:03:01,6 (96) 2:34:41,1 (70) 0:02:57,7 (150) 2:04:20,8 (134)
117. Lapeš Jaromír (1976) CZE Individuální --- 5:28:23,8 0:38:03,5 (112) 0:02:45,6 (75) 2:40:43,4 (95) 0:02:56,4 (147) 2:03:54,7 (131)
118. Langhammer Tomáš (1971) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 5:29:23,4 0:40:18,7 (147) 0:03:46,1 (157) 2:46:40,4 (134) 0:03:51,7 (190) 1:54:46,2 (87)
119. Pavlů Mirka (1975) CZE Hejvy's Intimate Team --- 5:29:42 0:41:30,3 (161) 0:02:35,4 (67) 2:51:39,7 (158) 0:02:24 (100) 1:51:32,3 (77)
120. Tobek František (1985) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 5:29:54,6 0:41:12,1 (155) 0:02:29,2 (60) 2:43:42,8 (114) 0:02:35,7 (120) 1:59:54,8 (115)
121. Dokoupil Petr (1977) CZE --- --- 5:30:12,6 0:37:18,5 (95) 0:02:24,1 (50) 2:36:45,9 (78) 0:02:00,4 (52) 2:11:43,4 (153)
122. Mikeš Jan (1996) CZE Individuální --- 5:31:09,6 0:41:12,6 (156) 0:03:15,6 (117) 2:45:43,6 (127) 0:03:45,2 (184) 1:57:12,4 (103)
123. Konečný Jiří (1987) CZE --- --- 5:31:15,1 0:32:21 (23) 0:02:35,3 (66) 2:51:14,3 (156) 0:02:19,5 (94) 2:02:44,7 (129)
124. Procházka Miroslav (1978) CZE KALDA team --- 5:31:43,1 0:43:00,6 (169) 0:02:55,4 (86) 2:39:27,5 (92) 0:02:32,4 (117) 2:03:46,9 (130)
125. Málková Zelechovska Jana (1977) CZE --- --- 5:31:56,1 0:40:57,1 (152) 0:03:05,1 (104) 2:45:31,8 (124) 0:02:26 (107) 1:59:55,9 (116)
126. Urbánek Michal (1984) CZE Triatlon Slaný --- 5:32:01,4 0:36:06,7 (74) 0:03:16,4 (119) 2:33:29,5 (64) 0:01:55 (40) 2:17:13,5 (165)
127. Kokeš Vlastimil (1965) CZE TTC Olomouc --- 5:32:19,1 0:41:35,7 (163) 0:03:38,9 (152) 2:45:31,6 (123) 0:03:30,7 (175) 1:58:02 (108)
128. Makovec Martin (1979) CZE Prague Triathlon Team --- 5:32:25,1 0:37:17,6 (93) 0:04:28,2 (176) 2:45:06 (122) 0:02:53,4 (142) 2:02:39,7 (128)
129. Ludvík Jan (1975) CZE BK Nezmar ČB --- 5:34:46,5 0:40:26,7 (148) 0:02:06,7 (23) 2:31:35,4 (54) 0:02:15,2 (86) 2:18:22,4 (169)
130. Prinz Jiří (1971) CZE --- --- 5:34:59,6 0:36:18,3 (77) 0:03:17,1 (120) 2:45:39,1 (125) 0:02:15,2 (87) 2:07:29,7 (141)
131. Brádle Jan (1962) CZE "ENERGY TEAM" --- 5:35:08,6 0:36:35,7 (84) 0:04:49,7 (188) 2:46:30,6 (132) 0:03:09,3 (159) 2:04:03,2 (132)
132. Goncalves Ricardo (1982) POR --- --- 5:35:50,6 0:41:23 (157) 0:03:27 (139) 2:46:07 (129) 0:02:34,2 (118) 2:02:19,2 (124)
133. Teufel Jan (1974) CZE Bohusovice --- 5:36:24,8 0:40:46,2 (150) 0:02:51,7 (82) 2:43:17,9 (111) 0:03:18,4 (166) 2:06:10,4 (139)
134. Man Petr (1971) CZE Individuální --- 5:36:53,3 0:39:50 (140) 0:03:33,4 (145) 2:54:18,9 (164) 0:02:37,4 (123) 1:56:33,4 (98)
135. Hrabec Vladimír (1968) CZE AD team --- 5:37:22 0:40:07,8 (145) 0:03:22,8 (131) 2:48:36,1 (145) 0:03:15 (161) 2:02:00,1 (123)
136. Jilek Lukas (1990) CZE --- --- 5:37:25,1 0:37:18 (94) 0:03:37,5 (151) 2:47:02,9 (135) 0:02:28,3 (112) 2:06:58,2 (140)
137. Kolesár Richard (1981) CZE --- --- 5:37:41,8 0:42:42,7 (167) 0:03:21,4 (126) 2:44:51,1 (117) 0:02:26,9 (110) 2:04:19,5 (133)
138. Heran Robert (1978) CZE Individuální --- 5:37:44,8 0:44:46,7 (184) 0:03:22,3 (129) 2:48:11,2 (139) 0:02:07,5 (72) 1:59:16,9 (113)
139. Štefaničová Hana (1976) CZE --- --- 5:38:05,8 0:47:02,7 (196) 0:03:17,3 (121) 2:52:15,8 (160) 0:02:08,7 (74) 1:53:21,2 (80)
140. Daniel Dávid (1998) SVK --- --- 5:39:16,8 0:37:10,3 (92) 0:03:22,5 (130) 2:37:40,8 (85) 0:02:22,4 (96) 2:18:40,6 (170)
141. MARENDIAK Peter (1980) SVK Maraton-bike ATT Žilina --- 5:39:44,4 0:38:07,7 (114) 0:03:00,3 (93) 2:48:05 (138) 0:02:06,7 (66) 2:08:24,4 (146)
142. Smolik Libor (1989) CZE --- --- 5:40:45 0:34:21,6 (54) 0:03:15,2 (116) 2:54:55,3 (166) 0:02:41,7 (125) 2:05:31,1 (136)
143. Světinský Radek (1977) CZE TITAN TRILIFE --- 5:43:21,3 0:38:00,7 (110) 0:03:25,7 (137) 2:47:10,8 (137) 0:06:26 (200) 2:08:17,9 (144)
144. Řezníček Vladislav (1964) CZE Sokol Bouzov --- 5:44:20,5 0:37:29,3 (99) 0:02:45,6 (76) 2:47:04,9 (136) 0:02:50,2 (138) 2:14:10,4 (160)
145. Stolarčíková Julie Sandra (1980) CZE USK Akademik Cheb --- 5:45:04 0:38:09,6 (115) 0:02:31,8 (62) 2:48:19,4 (142) 0:02:52,2 (140) 2:13:10,9 (157)
146. Krejčí Miroslav (1964) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 5:45:04,3 0:37:33,6 (101) 0:03:11,1 (110) 2:41:21,8 (100) 0:02:53 (141) 2:20:04,7 (175)
147. ANDEREGG Marco (1963) SUI Statenice Cycling Club --- 5:46:33,8 0:35:59,2 (72) 0:03:34,1 (146) 2:48:19,1 (141) 0:03:55,2 (191) 2:14:45,9 (161)
148. Pazderová Renata (1971) CZE --- --- 5:48:06,3 0:46:15,2 (191) 0:04:47,2 (186) 2:58:23,1 (174) 0:03:29,1 (174) 1:55:11,5 (92)
149. Šindelářová Michaela (2002) CZE Individuální --- 5:48:30,2 0:36:13,2 (75) 0:02:47,4 (79) 3:16:44,2 (199) 0:02:17,2 (89) 1:50:28 (70)
150. Stárek Miloslav (1963) CZE ASPOT Hulín --- 5:48:55,1 0:43:15 (170) 0:04:14,4 (170) 2:48:30,9 (143) 0:03:56,7 (192) 2:08:58 (148)
151. Siegel Josef (1986) CZE AC Choceň --- 5:49:33,7 0:43:55,3 (179) 0:03:54,1 (162) 2:42:30,4 (104) 0:03:16,4 (163) 2:15:57,3 (163)
152. Beer Werdan Pavel (1968) CZE - --- 5:50:09,9 0:39:55,3 (143) 0:03:02,9 (99) 2:41:56,5 (101) 0:02:25,9 (104) 2:22:49,1 (181)
153. Pumpr Petr (1977) CZE --- --- 5:50:22,4 0:35:23,3 (63) 0:03:15,6 (118) 2:46:20,4 (131) 0:02:11,9 (81) 2:23:11,1 (182)
154. Štěpánek František (1974) CZE Individuální --- 5:52:07,2 0:35:34,6 (66) 0:02:10 (29) 2:50:50,4 (153) 0:02:07,4 (71) 2:21:24,5 (179)
155. Zakrzewski Jarosław (1973) POL --- --- 5:52:22 0:43:48,7 (178) 0:03:17,8 (123) 2:49:28,8 (148) 0:03:36,5 (178) 2:12:10,1 (154)
156. Kotas Martin (1985) CZE 321intra.cz --- 5:53:40 0:40:49,7 (151) 0:05:07,9 (194) 2:45:03,6 (121) 0:04:33,2 (196) 2:18:05,3 (168)
157. Neoral Jiří (1984) CZE Individuální --- 5:54:22,9 0:44:21 (181) 0:03:36,1 (149) 3:00:58,3 (181) 0:02:49 (135) 2:02:38,3 (127)
158. Kollár Jan (1991) CZE Racing Olešná --- 5:54:58,2 0:39:42,5 (138) 0:03:27,5 (140) 3:00:14 (177) 0:02:06,8 (67) 2:09:27,3 (149)
159. Beránková Libuše (1973) CZE GLASSMAN TT --- 5:56:53,2 0:41:33,5 (162) 0:03:11,9 (113) 2:59:15,3 (176) 0:02:20,9 (95) 2:10:31,5 (151)
160. Říman Pavel (1979) CZE --- --- 5:57:04,4 0:39:47,7 (139) 0:05:12,5 (196) 2:57:47,1 (173) 0:03:10,9 (160) 2:11:06 (152)
161. Hajda Libor (1978) CZE --- --- 5:57:35 0:44:56,7 (186) 0:04:44,5 (184) 2:56:36,2 (170) 0:02:56,8 (149) 2:08:20,6 (145)
162. Baroch Lukáš (1987) CZE SRTG Most --- 5:57:47,2 0:37:29,2 (98) 0:03:35 (147) 3:00:34,5 (179) 0:02:45,8 (130) 2:13:22,6 (158)
163. Košulič Antonín (1968) CZE SAP --- 5:57:52,2 0:46:46 (193) 0:05:06,5 (192) 2:50:15,3 (152) 0:03:05,5 (154) 2:12:38,8 (155)
164. Kabatova Zuzka (1986) CZE ZajKo Team --- 5:58:00,4 0:43:24 (172) 0:03:03,7 (101) 3:00:25,6 (178) 0:02:19 (93) 2:08:48 (147)
165. Hilscher Jiří (1966) CZE --- --- 5:58:20,6 0:48:20,2 (202) 0:04:48,3 (187) 2:53:14 (162) 0:03:50 (187) 2:08:08 (143)
166. Vaněk Jan (1983) CZE TTC Postřelná --- 5:58:37,4 0:43:33 (173) 0:02:22,4 (46) 2:49:46,1 (150) 0:02:54 (143) 2:20:01,8 (174)
167. Lhotský Michal (1972) CZE Kovářství Souček benátky --- 6:00:08,9 0:42:28 (166) 0:03:23,4 (133) 2:40:04,3 (94) 0:02:24,5 (101) 2:31:48,6 (191)
168. Pícha Miroslav (1978) CZE --- --- 6:00:08,9 0:41:25,5 (160) 0:03:26,9 (138) 2:43:05,6 (108) 0:02:28 (111) 2:29:42,8 (188)
169. Schwarz Daniel (1977) CZE 2BWINNER TEAM --- 6:00:32,9 0:38:54,7 (125) 0:04:32 (178) 2:54:53,2 (165) 0:03:01 (152) 2:19:11,7 (171)
170. Loučka Miloslav (1990) CZE --- --- 6:00:47,2 0:37:42,5 (104) 0:03:35 (148) 2:44:57,8 (119) 0:03:02,4 (153) 2:31:29,3 (190)
171. Claus Jennifer (1998) GER Mack SF Dornstadt --- 6:01:53,9 0:41:23,6 (158) 0:01:54,5 (13) 2:53:37,6 (163) 0:03:00,3 (151) 2:21:57,7 (180)
172. Vondál David (1979) CZE Masáže David Svitavy --- 6:02:15,6 0:39:50,1 (141) 0:03:44,4 (156) 2:54:58,6 (167) 0:03:46,6 (185) 2:19:55,7 (172)
173. x x (1995) FRA --- --- 6:03:42,6 0:38:42,2 (121) 0:03:14,7 (114) 2:58:46,4 (175) 0:02:22,7 (97) 2:20:36,5 (177)
174. Malčík Petr (1979) CZE VZS Ostrava --- 6:03:48,7 0:36:19,8 (78) 0:02:55,2 (85) 3:00:53,8 (180) 0:03:16,7 (164) 2:20:23 (176)
175. Korandová Petra (1992) CZE Lyžaři Malá Strana --- 6:04:01,4 0:41:56,3 (164) 0:02:57,3 (90) 3:11:21,4 (195) 0:01:56,9 (46) 2:05:49,2 (138)
176. Klíma Jaroslav (1989) CZE --- --- 6:04:07,9 0:44:52,2 (185) 0:03:22,9 (132) 2:57:42,1 (172) 0:03:18,8 (167) 2:14:51,8 (162)
177. Puskeilerová Danica (1977) CZE --- --- 6:04:51,7 0:44:38,8 (182) 0:06:22,6 (203) 2:56:08,4 (169) 0:03:37,9 (180) 2:14:03,8 (159)
178. Trmal Vítězslav (1972) CZE --- --- 6:04:54,8 0:45:59,6 (190) 0:05:27,7 (200) 2:53:08,1 (161) 0:03:38,9 (181) 2:16:40,4 (164)
179. Baumrt Tomáš (1963) CZE TJ Slávie Chomutov, z.s. --- 6:05:50,4 0:39:42 (137) 0:05:24,7 (198) 2:50:58,2 (155) 0:03:06,2 (156) 2:26:39,3 (186)
180. Jenyšová Petra (1991) CZE KESBUK --- 6:09:28,3 0:39:38,5 (134) 0:04:14,8 (171) 3:05:06,1 (185) 0:02:44,7 (128) 2:17:44,2 (167)
181. Opletalová Jana (1969) CZE Individuální --- 6:10:52,1 0:47:15,5 (198) 0:04:03,9 (166) 3:07:38,9 (191) 0:03:51,4 (189) 2:08:02,1 (142)
182. Melkus Ondrej (1981) CZE --- --- 6:11:05,4 0:42:53 (168) 0:04:29 (177) 2:55:29,5 (168) 0:03:05,5 (155) 2:25:08,2 (184)
183. Špaček Petr (1993) CZE CrossFit Los Podolos --- 6:14:42,1 0:48:28,5 (203) 0:04:19,4 (173) 3:05:55,9 (186) 0:03:06,6 (157) 2:12:51,4 (156)
184. Dostál Petr (1987) CZE Individuální --- 6:14:44,9 0:39:39,5 (135) 0:06:15,2 (202) 3:05:02,7 (184) 0:03:48,4 (186) 2:19:58,9 (173)
185. Malát Jan (1966) CZE BBK Boršov --- 6:15:58,8 0:40:13,8 (146) 0:04:38,7 (181) 3:09:54,8 (193) 0:03:37,4 (179) 2:17:33,9 (166)
186. Maskova Monika (1989) CZE --- --- 6:23:10,2 0:44:39,2 (183) 0:03:58,9 (163) 3:07:32,1 (189) 0:02:23 (98) 2:24:36,8 (183)
187. Opletal Robert (1970) CZE Individuální --- 6:23:20,6 0:37:06,6 (91) 0:05:53,3 (201) 2:49:33,9 (149) 0:06:46,7 (202) 2:43:59,9 (199)
188. Příklenk Lukáš (1983) CZE A --- 6:23:20,6 0:40:27,8 (149) 0:04:26,8 (175) 3:01:03,6 (182) 0:03:50,5 (188) 2:33:31,7 (193)
189. Crkvová Dana (1972) CZE Mika training --- 6:25:20,8 0:46:19 (192) 0:02:43,8 (73) 3:12:31,2 (196) 0:02:41,7 (126) 2:21:04,9 (178)
190. Kukla Josef (1983) CZE --- --- 6:30:25,5 0:46:53,6 (195) 0:05:03,8 (190) 3:07:22,9 (188) 0:03:16,4 (162) 2:27:48,6 (187)
191. Koupilek Jiří (1966) CZE Individuální --- 6:31:23,7 0:45:36,6 (189) 0:05:27,2 (199) 3:03:55,7 (183) 0:03:16,8 (165) 2:33:07,3 (192)
192. Štefan Martin (1973) CZE --- --- 6:33:36,5 0:44:13,4 (180) 0:04:39 (183) 3:06:10,1 (187) 0:03:34 (176) 2:34:59,9 (196)
193. Fík Zdeněk (1983) CZE Praha --- 6:34:16,5 0:43:43,2 (175) 0:04:04,8 (167) 2:56:48 (171) 0:03:23,8 (171) 2:46:16,6 (200)
194. Drastík Jakub (1976) CZE --- --- 6:38:53,9 0:48:13,1 (201) 0:05:12,8 (197) 3:07:37,6 (190) 0:03:20,3 (169) 2:34:30 (194)
195. Šeda Jiří (1985) CZE --- --- 6:40:55,2 0:45:29 (188) 0:07:02,5 (204) 3:16:55,3 (201) 0:05:00,4 (198) 2:26:27,8 (185)
196. Slezáková Jana (1986) CZE --- --- 6:44:28,8 0:48:01,2 (200) 0:04:45,5 (185) 3:12:42,7 (197) 0:04:01,5 (193) 2:34:57,7 (195)
197. Janouchová Jana (1963) CZE 3D Fitness RT --- 6:45:59,4 0:41:24 (159) 0:04:34,7 (179) 3:25:01 (204) 0:03:40,9 (182) 2:31:18,7 (189)
198. Hošková Martina (1973) CZE --- --- 6:46:34,6 0:45:05,3 (187) 0:05:08,4 (195) 3:15:30,5 (198) 0:03:27 (173) 2:37:23,1 (197)
199. Vajter Jaromír (1981) CZE --- --- 6:47:58,9 0:47:13,7 (197) 0:04:11,2 (168) 3:11:10,7 (194) 0:03:42,4 (183) 2:41:40,8 (198)
200. Kohout Václav (1974) CZE Kapoun team --- 6:58:50,5 0:46:53 (194) 0:04:37,2 (180) 3:09:40,4 (192) 0:04:10 (194) 2:53:29,8 (202)
201. David Václav (1974) CZE Smiřice --- 7:00:15,1 0:42:12,6 (165) 0:04:02,9 (165) 3:16:48,3 (200) 0:04:31,2 (195) 2:52:39,9 (201)
202. Hudek Milan (1973) CZE --- --- 7:06:03,3 0:40:03,8 (144) 0:04:15,8 (172) 3:22:07,5 (203) 0:03:08,1 (158) 2:56:27,9 (203)
203. Gremlicová Lucie (1969) CZE --- --- 7:12:40,5 0:48:56,3 (204) 0:04:38,9 (182) 3:17:20,5 (202) 0:04:37,5 (197) 2:57:07,1 (204)
Oppolzer Jan (1984) CZE Kerberos --- DNF --- --- --- --- ---
Blahuta Jan (1981) CZE --- --- DNF 0:35:47,6 0:03:54,6 2:53:45,6 0:03:22,3 ---
Novotný Stanislav (1990) CZE --- --- DNF 0:38:15 0:05:42,4 3:15:59,4 0:05:43,7 ---
Navrátil Michal (1977) CZE Auto Mito team --- DNF 0:39:59,5 0:03:17,6 --- --- ---
Vrana Adam (1990) SVK --- --- DNF --- --- --- --- ---
Holeček Petr (1961) CZE Elab --- DNF --- --- --- --- ---
Chudáček Zdeněk (1978) CZE 321start --- DNF 0:35:55,8 0:03:48,8 2:28:55,1 0:01:40,5 ---
Prokůpek Michal (1979) CZE --- --- DNF --- --- --- --- ---
Heřman Tomáš (1976) CZE --- --- DNF --- --- --- --- ---
Svoboda Marek (1971) CZE Etriatlon Team --- DNF --- --- --- --- ---
Končok Martin (1969) CZE --- --- DNF --- --- --- --- ---
tonder Martin (1973) CZE Vesta --- DNF 0:38:18,1 0:03:33,3 2:49:01,6 0:02:48,5 ---
Růžička Pavel (1982) CZE --- --- DNF --- --- --- --- ---
Keher Karol (1981) CZE --- --- DNF --- --- --- --- ---
Petrásek Václav (1976) CZE BKP --- DNF 0:30:07,7 0:02:19,9 2:35:37,1 --- ---
Selníková Anna (1994) CZE Extreme sport club Selník --- DNF --- --- --- --- ---
Miluničová Rita (1976) CZE Triatlon Slaný --- DNF 0:41:37,5 0:03:35,9 --- --- ---
Láníček Petr (1978) CZE Kalda Team Brno --- DNF 0:45:26 0:04:22,2 3:02:42,3 0:03:58,2 ---
Hendrych Jaroslav (1975) CZE Tri club Česká Lípa --- DNF 0:36:50,7 0:04:37,9 --- --- ---
Bača Michal (1977) CZE VK Blesk --- DNF 0:40:15,3 0:03:52,8 2:32:28,6 0:03:48,9 ---
Čapek Josef (1972) CZE eTriatlon --- DNF 0:39:33 0:07:38,9 3:04:15,6 0:04:52,5 ---
Adam Zdenek (1984) CZE KOLOSHOP Team --- DNF 0:36:12,1 0:03:12,3 2:31:59,4 0:02:15,4 ---
Vais David (1989) CZE --- --- DNF 0:32:40,3 0:01:49,5 2:17:55,1 0:01:31 ---
Drábek Tomáš (1978) CZE Individuální --- DNF --- --- --- --- ---
Kroupa Tomas (1980) CZE --- --- DNF --- --- --- --- ---
Mareš Jiří (1973) CZE NeVrSport Team --- DNF 0:37:41 0:02:44,9 2:42:31 0:02:46 ---
Zeman Zbyšek (1969) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- DNF 0:29:47,5 0:05:37,1 --- --- ---
Grüner Pavel (1980) CZE Triatlet Karlovy Vary --- DNF 0:38:26 0:03:03,3 2:36:41,4 0:02:16 ---
LHOTA Jindřich (1977) CZE --- --- DNF 0:39:18,5 0:05:03,6 2:42:51,9 0:03:13,2 ---
Šnebergerová Lucie (1983) CZE TT Příbram, z. s. --- DNF --- --- --- --- ---
Budínová Jana (1975) CZE 2BWINNER TEAM --- DNF --- --- --- --- ---
Student Martin (1974) CZE Krušnoman TT Litvínov --- DNF 0:30:15,4 0:02:13,1 2:21:17,8 0:01:44,3 ---
Suchý Petr (1992) CZE --- --- DSQ 0:33:59,5 0:02:11,9 2:28:30,3 0:02:16,5 2:16:46
Michovský Marek (1976) CZE Mika training --- DSQ 0:39:37 0:03:32,4 2:47:01,9 0:06:44,4 2:06:58,7
Langhammer Jakub (1992) CZE Krušnoman TT Litvínov --- DNF 0:26:10 0:01:28,4 2:18:10,4 0:01:48,8 ---
Vícha Jan (1977) CZE DEKLI --- DSQ 0:38:02,5 0:03:37,5 2:36:14,8 0:06:58,9 1:55:43
BECHYŇA štěpán (1998) CZE Author Xterra Team --- DNF 0:48:10,2 0:03:37,2 3:25:09,7 0:07:14,1 ---
Kruml Tomáš (1966) CZE --- --- DNF --- --- --- --- ---
Kunz Kamil (1978) CZE BDO --- DNF --- --- --- --- ---
Lnenicka Lubos (1986) CZE --- --- DNF --- --- --- --- ---
Čejka Bořivoj (1980) CZE TRI Chrudim --- DNF --- --- --- --- ---
Polcar Jiří (1977) CZE --- --- DNF 0:39:05,8 0:03:20,1 --- --- ---
Svoboda Milan (1983) CZE --- --- DNF 0:35:42 0:02:16,1 2:25:56,3 0:01:43 ---