Triatlon Pardubice-ČP žactva, 26. 7. 2020 - 300m - 6km - 2km (0,3-6-2), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Kozojed Ondřej (2007) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:25:33,6 0:04:55,1 0:00:40,7 0:11:20,7 0:00:30,2 0:08:06,7
2. Švarc Michak (2007) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:25:40,6 0:05:04,2 0:00:33,6 0:11:40,7 0:00:43,4 0:07:38,5
3. Gröschl Vojtěch (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:25:46,6 0:05:14,6 0:00:40,2 0:12:13,7 0:00:33,8 0:07:04
4. Procházka Matěj (2007) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:25:54,1 0:05:05 0:00:35,9 0:11:59,5 0:00:37,7 0:07:35,9
5. Bíba Mikuláš (2007) CZE Triatlon Plzeň --- 0:26:47,1 0:05:46,4 0:00:48,5 0:11:50,2 0:00:30,7 0:07:51,1
6. Ryšávka Jáchym (2007) CZE 4SPORTS TEAM --- 0:26:59,4 0:04:42,2 0:00:56,4 0:12:12,2 0:00:34,4 0:08:33,9
7. Pozlerová Edita (2007) CZE OMT --- 0:27:02,6 0:05:32 0:00:50,4 0:12:05,5 0:00:27,7 0:08:06,9
8. Homola Matěj (2007) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:27:04,1 0:05:44,6 0:00:48,2 0:11:54,5 0:00:34,9 0:08:01,7
9. Tučková Tereza (2007) CZE TriSK ČB --- 0:27:08,6 0:04:40,9 0:00:52 0:12:21,9 0:00:32,6 0:08:41
10. Krátký Marek (2008) CZE ArtSport Team --- 0:27:16,3 0:05:41,6 0:00:40,2 0:12:04 0:00:33,4 0:08:16,9
11. Volf Štěpán (2008) CZE VOKOLOPOLE --- 0:27:20,6 0:05:20,7 0:01:02,4 0:12:06 0:00:36,9 0:08:14,4
12. Chytilová Kateřina (2008) CZE Triatlon Plzeň --- 0:27:21,1 0:05:22,9 0:00:36,4 0:12:14,5 0:00:37,3 0:08:29,8
13. Šafránek Jáchym (2007) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:27:24,1 0:05:42,7 0:00:41,4 0:12:02,5 0:00:39,8 0:08:17,5
14. Dvořáková Pavlína (2008) CZE 4SPORTS TEAM --- 0:27:47,1 0:05:03,6 0:00:50,7 0:12:34,2 0:00:34,1 0:08:44,3
15. Kubias Matěj (2008) CZE Triatlon Plzeň --- 0:28:01,8 0:05:46,4 0:00:47,4 0:11:52,4 0:00:31,1 0:09:04,3
16. Bradáčová Nikola (2007) CZE ACT leraK --- 0:28:02,6 0:06:33,4 0:00:50,1 0:12:05,7 0:00:36,9 0:07:56,2
17. Mitisková Lucie (2007) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:28:05,6 0:05:59 0:00:47,1 0:12:21,7 0:00:33,2 0:08:24,4
18. Mařík Jakub (2007) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:28:17,6 0:06:07,5 0:01:17,9 0:12:08,2 0:00:41,1 0:08:02,8
19. Zavřelová Adéla (2007) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:28:21,1 0:06:19,3 0:00:41,2 0:12:29,2 0:00:34,9 0:08:16,2
20. Ardelt Václav (2007) CZE CzechTRI K. Team --- 0:28:28,6 0:06:29,7 0:00:38,6 0:12:27,7 0:00:46,7 0:08:05,6
21. Kůrková Karolína (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:28:30,5 0:05:24,5 0:00:45,4 0:13:01,7 0:00:37,4 0:08:41,3
22. Dvořáková Kateřina (2007) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:28:30,6 0:05:21,2 0:00:47,1 0:12:50,2 0:00:34,9 0:08:57
23. Jarošová Eliška (2008) CZE ArtSport Team --- 0:28:32,1 0:05:41,9 0:00:41,7 0:12:47,7 0:00:34,3 0:08:46,3
24. Marek Lukáš (2007) CZE 4SPORTS TEAM --- 0:28:36,6 0:05:46,9 0:00:46,7 0:12:13,2 0:00:33,2 0:09:16,4
25. Rutarová Karolína (2007) CZE Triatlon Plzeň --- 0:28:40,3 0:05:54,2 0:00:51,1 0:12:46,2 0:00:44,6 0:08:24
26. Všetička Jan (2007) CZE TC DOBRUŠKA --- 0:28:45,1 0:06:36,7 0:00:51,6 0:12:00 0:00:35,2 0:08:41,4
27. Knejzlíková Tereza (2007) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:28:46,3 0:06:23,9 0:00:47,4 0:12:20,5 0:00:40,8 0:08:33,5
28. Bača Jáchym (2007) CZE CzechTRI K. Team --- 0:28:47,3 0:05:05 0:00:56,9 0:12:44,5 0:00:35,9 0:09:25
29. Talacko Oskar (2007) CZE --- --- 0:28:50,3 0:05:52,9 0:00:53,2 0:12:59,7 0:00:44,6 0:08:19,7
30. Kraus Filip (2007) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:28:52,1 0:05:38,9 0:00:57,5 0:13:27,5 0:00:32,8 0:08:15,3
31. Toul Filip (2007) CZE TriSK ČB --- 0:28:53,3 0:05:15,5 0:00:54,4 0:13:17,7 0:00:41,7 0:08:43,9
32. Tabulka Štěpán (2007) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:29:00,8 0:06:35,9 0:00:57,7 0:12:36,7 0:00:35,6 0:08:14,8
33. Oborný Daniel (2007) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:29:03,3 0:06:32,9 0:00:54 0:12:15,7 0:00:39,6 0:08:41
34. Nováková Jarmila (2007) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:29:05,1 0:06:18,2 0:00:41,6 0:12:06,7 0:00:34,8 0:09:23,5
35. Böse Adam (2007) CZE LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 0:29:19,6 0:06:44,4 0:00:50,2 0:12:36,5 0:00:34,7 0:08:33,7
36. Petráčková Anna (2008) CZE Loko Trutnov --- 0:29:21,2 0:06:33,2 0:00:42,4 0:12:15,7 0:00:35 0:09:14,7
37. Bednářová Nela (2008) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:29:33,8 0:06:12,3 0:00:46,7 0:12:35,5 0:00:37,4 0:09:21,6
38. Maloch Václav (2008) CZE CzechTRI K. Team --- 0:29:41,1 0:06:26 0:00:40,1 0:13:03,2 0:00:28,2 0:09:03,4
39. Blažek Cyril (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:29:56,6 0:06:32,6 0:00:50 0:12:08 0:00:32,4 0:09:53,4
40. Řezníček Josef (2008) CZE Loko Trutnov --- 0:30:09,6 0:06:04 0:00:49,9 0:13:04,5 0:00:38,7 0:09:32,4
41. Horák Václav (2008) CZE Individuální ORGSU.com 0:30:15,6 0:05:24 0:00:52,4 0:12:25,2 0:00:48,7 0:10:45,1
42. Hašlar Přemysl (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:30:16,3 0:07:00,1 0:00:59,7 0:13:01 0:00:38,7 0:08:36,6
43. Ihn Tobiáš (2008) CZE 4SPORTS TEAM --- 0:30:22,3 0:06:39,5 0:00:58,4 0:13:29,7 0:00:44,3 0:08:30,3
44. Karbanová Marie (2008) CZE TJ Nová Paka --- 0:30:39,6 0:06:08,3 0:00:48,8 0:13:01,9 0:00:40,4 0:09:59,9
45. Štramberská Dorota (2007) CZE TITAN TRILIFE --- 0:30:59,1 0:05:44,4 0:00:42,2 0:13:34,7 0:00:35,4 0:10:22,1
46. Filip Tadeáš (2008) CZE SPSHK --- 0:31:03,6 0:05:32,6 0:01:05 0:13:11,2 0:00:49,6 0:10:25
47. Gröschl Václav (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:31:14,6 0:05:46,7 0:00:56,9 0:13:51 0:00:40,7 0:09:59,2
48. Heřmanová Lucie (2007) CZE --- --- 0:31:29,3 0:06:19,9 0:01:01,4 0:13:29,5 0:00:59,9 0:09:38,4
49. Coufalová Tereza (2008) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:31:32,3 0:06:21,1 0:00:50 0:13:56,2 0:00:42,6 0:09:42,3
50. Koudelková Lucie (2008) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:31:36 0:07:32,7 0:00:44,4 0:13:39,2 0:00:34,4 0:09:05,2
51. Šrollová Viktorie (2007) CZE Loko Trutnov --- 0:32:03 0:06:20,6 0:00:58 0:13:56,7 0:00:36,5 0:10:11
52. Hellier Bruce (2008) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:32:04,3 0:06:52,1 0:01:04,7 0:14:20,5 0:00:47,1 0:08:59,7
53. Šubrtová Šárka (2007) CZE SK TRI CYKLOCHLUBNA --- 0:32:12,6 0:05:44 0:00:51,9 0:13:50 0:00:47,4 0:10:59,2
54. Ryšavá Anna (2008) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:32:15,8 0:06:30,5 0:00:54,1 0:14:37,2 0:00:43,6 0:09:30,3
55. Vodová Nikola (2008) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:32:25,6 0:07:17,9 0:00:52,2 0:14:35,7 0:00:41,6 0:08:58
56. Blažek David (2007) CZE TUFO Pardus Prostějov --- 0:32:43,8 0:07:09,7 0:01:06,2 0:12:12,9 0:00:55,7 0:11:19,1
57. Hofman Marek (2007) CZE Loko Trutnov --- 0:32:53,1 0:05:35,2 0:01:08,4 0:13:36,2 0:00:52,7 0:11:40,4
58. Voda Jan (2007) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:32:56,8 0:06:55 0:01:02,4 0:16:09,4 0:00:35,9 0:08:13,9
59. Havlík Lukáš (2008) CZE SK TRI CYKLOCHLUBNA --- 0:33:22,5 0:06:48,1 0:01:00,5 0:15:43,5 0:00:57,5 0:08:52,8
60. Hansl Matěj (2008) CZE SK TRI CYKLOCHLUBNA --- 0:33:28,3 0:06:54,1 0:00:58,7 0:15:58,7 0:00:43,5 0:08:53
61. Talacková Olivie (2007) CZE --- --- 0:33:49,5 0:06:26,4 0:01:16,4 0:14:22,5 0:00:49,1 0:10:54,9
62. Schneiderová Vanda (2008) CZE SK TRI CYKLOCHLUBNA --- 0:34:29 0:06:57,2 0:00:51,4 0:15:28,7 0:00:49,6 0:10:21,9
63. Čunátová Tereza (2007) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:34:34 0:07:19,4 0:01:00,4 0:14:24,2 0:00:41,6 0:11:08,2
64. Tourková Julie (2008) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:34:37,8 0:06:42,2 0:00:51,9 0:13:49,2 0:00:39,9 0:12:34,4
65. Šulák Marek (2008) CZE TITAN TRILIFE --- 0:34:58 0:07:08,4 0:00:59 0:14:29,2 0:00:39,3 0:11:42
66. Pánková Emma (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:35:29,8 0:07:03,7 0:01:26,6 0:14:16,5 0:00:42,6 0:12:00,1
67. Navrátilová Kateřina (2008) CZE 4SPORTS TEAM --- 0:36:25,3 0:07:13,9 0:01:20,4 0:15:25,7 0:00:47,4 0:11:37,7
68. Dlouhý Vítek (2008) CZE Triatlon Plzeň --- 0:38:37,3 0:08:56,1 0:01:47,7 0:15:20,7 0:01:22 0:11:10,5
69. Anděl David (2008) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:39:17,3 0:08:57,2 0:01:10,9 0:16:04,5 0:00:47,8 0:12:16,7
Adam Petr (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- DNS --- --- --- --- ---
Mojžíšková Ema (2007) CZE KP Pardubice --- DSQ 0:05:11,5 0:01:19,1 0:18:43,2 0:00:43,6 0:05:19,7