CZECHMAN Kid's Triatlon, 5. 9. 2021 - Žactvo starší (14-15)

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Jarošová Karolína (2006) CZE ArtSport Team --- 0:33:51,7 0:05:58,9 (7) 0:00:45,3 (3) 0:14:40,8 (2) 0:00:38,7 (5) 0:11:47,9 (1)
2. Jedličková Barbora (2006) CZE Triatlon Plzeň --- 0:34:25,4 0:05:12,9 (1) 0:01:00,8 (15) 0:14:29,8 (1) 0:00:43,1 (8) 0:12:58,7 (5)
3. Křížková Vanda (2006) CZE TITAN TRILIFE --- 0:34:44,4 0:05:53,1 (5) 0:00:52 (8) 0:14:57,1 (5) 0:00:37,4 (1) 0:12:24,6 (2)
4. Pozlerová Edita (2007) CZE OMT --- 0:34:56,9 0:05:13,7 (3) 0:01:30 (25) 0:14:58,3 (6) 0:00:44,5 (10) 0:12:30,3 (3)
5. Kůrková Karolína (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:35:25,9 0:06:04,4 (8) 0:00:43,5 (2) 0:14:56,6 (4) 0:00:42,1 (7) 0:12:59 (6)
6. Jadrníčková Šárka (2006) CZE SK Kopřivnice --- 0:36:21,5 0:06:09,4 (9) 0:00:52 (7) 0:15:01,8 (7) 0:00:46,1 (13) 0:13:32 (8)
7. Bradáčová Nikola (2007) CZE ACT leraK --- 0:37:31,7 0:07:16,6 (18) 0:00:58,8 (13) 0:15:52,8 (12) 0:00:44,9 (11) 0:12:38,4 (4)
8. Zavřelová Adéla (2007) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:37:42,7 0:06:50,6 (14) 0:00:53,3 (9) 0:15:41,3 (11) 0:00:37,6 (2) 0:13:39,6 (9)
9. Kirschová Nicol (2006) CZE Loko Trutnov --- 0:38:25,7 0:05:29,9 (4) 0:00:47,5 (5) 0:14:56,1 (3) 0:00:46,8 (14) 0:16:25,2 (22)
10. Tučková Tereza (2007) CZE TriSK ČB --- 0:38:37,5 0:05:13,4 (2) 0:00:42,8 (1) 0:15:40,3 (10) 0:00:55,3 (19) 0:16:05,4 (20)
11. Štramberská Dorota (2007) CZE TITAN TRILIFE --- 0:38:39 0:06:40,1 (11) 0:00:46,1 (4) 0:16:01,2 (13) 0:00:44,3 (9) 0:14:27 (11)
12. Karasová Anna (2006) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:38:45,2 0:05:57,1 (6) 0:01:03 (19) 0:15:30,1 (8) 0:00:58,3 (22) 0:15:16,5 (15)
13. Dvořáková Kateřina (2007) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:39:13,9 0:06:17,1 (10) 0:00:57,5 (10) 0:15:32,3 (9) 0:00:37,6 (3) 0:15:49,1 (18)
14. Kotišová Karolína (2006) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:39:14,7 0:06:44,1 (12) 0:00:58,8 (14) 0:17:06,8 (20) 0:00:40,6 (6) 0:13:44,3 (10)
15. Mládenková Josefína (2007) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:39:20 0:07:26,1 (22) 0:01:09,5 (20) 0:16:35,5 (14) 0:00:37,7 (4) 0:13:30,9 (7)
16. Lichtenbergová Zuzana (2007) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:41:00,7 0:07:17,9 (20) 0:01:02,8 (18) 0:17:00 (19) 0:00:49,8 (17) 0:14:50 (13)
17. Šťastná Lucie (2006) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:41:12,2 0:07:27,4 (23) 0:00:58,3 (12) 0:16:48,3 (17) 0:00:47,4 (15) 0:15:10,7 (14)
18. Mitisková Lucie (2007) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:41:16,9 0:07:05,4 (15) 0:01:11,1 (21) 0:16:44 (16) 0:00:45,6 (12) 0:15:30,7 (17)
19. Budínová Blanka (2007) CZE 2BWINNER TEAM --- 0:41:43,9 0:07:19,1 (21) 0:01:20,8 (24) 0:17:23,8 (22) 0:01:00,6 (23) 0:14:39,5 (12)
20. Vojtová Klára (2007) CZE Žižkovský tygři --- 0:42:18,1 0:07:27,6 (24) 0:01:01,8 (17) 0:17:35,5 (23) 0:00:48,1 (16) 0:15:24,8 (16)
21. Čunátová Tereza (2007) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:42:19,7 0:07:09,1 (16) 0:01:12,5 (22) 0:16:52,8 (18) 0:00:50,1 (18) 0:16:14,9 (21)
22. Marešová Magdaléna (2006) CZE Triatlon Plzeň --- 0:42:24,1 0:07:09,1 (17) 0:01:00,8 (16) 0:16:39,3 (15) 0:00:56,1 (20) 0:16:38,6 (23)
23. Šrollová Viktorie (2007) CZE Spartak Trutnov --- 0:44:04,4 0:06:46,2 (13) 0:00:49,5 (6) 0:17:15,3 (21) 0:00:57,6 (21) 0:18:15,6 (25)
24. Pánková Emma (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:44:37,9 0:07:33,9 (25) 0:00:58,3 (11) 0:19:10,8 (25) 0:01:02,4 (24) 0:15:52,4 (19)
25. Talacková Olivie (2007) CZE Individuální --- 0:45:05,2 0:07:16,6 (19) 0:01:14 (23) 0:18:11,8 (24) 0:01:16,1 (25) 0:17:06,4 (24)
Lojková Tina (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- DNS --- --- --- --- ---
Kučerová Beáta (2006) CZE TCV Jindřichův Hradec --- DNS --- --- --- --- ---
Vokrouhlecká Alice (2007) CZE VOKOLOPOLE --- DNS --- --- --- --- ---
Sarauerová Anna (2007) CZE CzechTRI K. Team --- DNS --- --- --- --- ---
Káňová Kateřina (2007) CZE Loko Trutnov --- DNS --- --- --- --- ---
Knejzlíková Tereza (2007) CZE Tri club Česká Lípa --- DNS --- --- --- --- ---
Heřmanová Lucie (2007) CZE Elite Sport Boskovice --- DNS --- --- --- --- ---