Triatlon Pardubice-ČP žactva, 26. 7. 2020 - Žactvo starší (14-15)

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Knejzlík Tomáš (2005) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:32:12 0:06:34,3 (9) 0:00:30,1 (3) 0:13:54 (1) 0:00:36,3 (4) 0:10:37,2 (1)
2. Michálek Šimon (2005) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:32:22,7 0:05:54,5 (2) 0:00:39,4 (14) 0:14:05,1 (4) 0:00:27,8 (1) 0:11:15,7 (4)
3. Nýdrle Filip (2005) CZE Triatlon Plzeň --- 0:32:46,5 0:05:57,5 (3) 0:00:32,3 (7) 0:14:27,2 (8) 0:00:36 (3) 0:11:13,3 (3)
4. Hrdlička Hynek (2005) CZE PK JH T.A. PLZEŇ 0:33:06,5 0:06:02,6 (4) 0:00:32,2 (6) 0:14:03,2 (3) 0:00:38,3 (9) 0:11:50 (8)
5. Duba Lucas (2006) CZE 2BWINNER TEAM --- 0:33:11 0:06:43,1 (15) 0:00:33,2 (9) 0:14:23,4 (5) 0:00:36,7 (7) 0:10:54,3 (2)
6. Žirovnický Jan (2005) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:33:27 0:06:11,5 (7) 0:00:29,6 (2) 0:13:56,2 (2) 0:00:38,6 (10) 0:12:10,9 (13)
7. Souček Jakub (2005) CZE Triatlon Plzeň --- 0:33:47 0:06:37 (11) 0:00:37,6 (13) 0:14:24,9 (6) 0:00:38,7 (11) 0:11:28,5 (5)
8. Plic Lukáš (2006) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:34:01,3 0:06:44,5 (16) 0:00:31,3 (4) 0:14:25,7 (7) 0:00:43,2 (19) 0:11:36,3 (6)
9. Března Matěj (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:34:25,6 0:06:35,5 (10) 0:00:35,3 (11) 0:14:29,4 (10) 0:00:38 (8) 0:12:07,1 (11)
10. Kotopulos Mikis (2006) CZE TITAN TRILIFE --- 0:35:06,7 0:06:43 (14) 0:00:29,3 (1) 0:15:07,4 (20) 0:00:39,3 (13) 0:12:07,5 (12)
11. Mittner Jakub (2006) CZE SCP --- 0:35:13,8 0:06:04,9 (5) 0:00:40 (16) 0:14:58,3 (16) 0:00:41,7 (17) 0:12:48,7 (18)
12. Chmátal David (2005) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:35:14 0:06:58 (18) 0:00:36,8 (12) 0:15:05,2 (19) 0:00:36,3 (5) 0:11:57,5 (9)
13. Lemberka Ondřej (2005) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:35:14,5 0:06:42,3 (13) 0:00:31,3 (5) 0:14:28,7 (9) 0:00:40 (14) 0:12:52 (19)
14. Kábrt Aleš (2005) CZE Loko Trutnov --- 0:35:45 0:07:26 (21) 0:00:32,6 (8) 0:14:48,2 (12) 0:00:52,5 (27) 0:12:05,5 (10)
15. Charvát Matyáš (2005) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:35:47,5 0:07:41,6 (23) 0:00:39,5 (15) 0:14:50,7 (14) 0:00:46,5 (21) 0:11:49 (7)
16. Hamata Lukáš (2005) CZE Triatlet Karlovy Vary --- 0:35:48,2 0:06:41,4 (12) 0:00:44,7 (20) 0:14:58,4 (17) 0:00:50,5 (25) 0:12:33 (15)
17. Auf Jakub (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:35:51,7 0:06:20,3 (8) 0:00:35,1 (10) 0:14:45,4 (11) 0:00:36,5 (6) 0:13:34,3 (22)
18. Capl Kryštof (2005) CZE TriSK ČB --- 0:35:54,5 0:06:10,5 (6) 0:00:56,8 (25) 0:15:42,7 (22) 0:00:51 (26) 0:12:13,3 (14)
19. Kratochvíl Marek (2006) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:36:36,7 0:07:14,5 (20) 0:00:53,6 (24) 0:15:00,4 (18) 0:00:50,1 (24) 0:12:38 (17)
20. Jelínek Pavel (2005) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:36:49,7 0:07:34,3 (22) 0:00:43,2 (17) 0:14:55,9 (15) 0:00:42,5 (18) 0:12:53,5 (20)
21. Řepa Vilém (2005) CZE PROFI SPORT Cheb --- 0:37:46,2 0:07:49,7 (25) 0:00:50,6 (23) 0:15:47,4 (24) 0:00:40,5 (15) 0:12:37,8 (16)
22. Řezníček Václav (2006) CZE Loko Trutnov --- 0:38:21 0:06:44,8 (17) 0:00:44,3 (19) 0:15:58,2 (25) 0:00:34,9 (2) 0:14:18,6 (23)
23. Štolba Tomáš (2006) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:39:00,7 0:07:09,5 (19) 0:00:46,3 (21) 0:14:50,4 (13) 0:00:47,7 (22) 0:15:26,5 (25)
24. Koudelka Matyáš (2006) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:39:52,2 0:08:48,3 (27) 0:00:48,2 (22) 0:16:03,9 (26) 0:00:41,5 (16) 0:13:30 (21)
25. Augusta Ondřej (2005) CZE SK Slavia Praha --- 0:40:21,7 0:07:53,1 (26) 0:01:00,5 (26) 0:15:33,2 (21) 0:00:48,5 (23) 0:15:06,2 (24)
26. Lahoda David (2005) CZE SK Slavia Praha --- 0:40:22,2 0:05:45,9 (1) 0:00:43,2 (18) 0:15:45,2 (23) 0:00:45,7 (20) 0:17:22 (26)
27. Slezák Adam (2006) CZE --- --- 0:44:56,9 0:07:47,8 (24) 0:01:03,6 (27) 0:16:52,7 (27) 0:00:38,7 (12) 0:18:34 (27)
Homola Jakub (2005) CZE Triathlon Team Tábor --- DNF 0:06:14,5 0:00:27,8 0:13:53,2 --- ---