CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2021

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Anděl David 653 M 2008 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 174253 No
Andreovský Jan 103 M 1979 CZE 40-49 Triatlet Karlovy Vary --- 172417 No
Anselm Walter. M 1972 AUT 40-49 Wave Tri Team TS Wörgl --- 173437 No
Anselm Walter 114 M 1972 AUT 40-49 Wave Tri Team TS Wörgl --- 174116 No
Auf Jakub 62 M 2005 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 171139 No
Auf Jan 560 M 2009 CZE 12-13 --- --- 174179 No
Bajer Vojtěch 601 M 2008 CZE 12-13 TITAN TRILIFE --- 173610 No
Bakoč Hynek 553 M 2009 CZE 12-13 Spartak Trutnov --- 174174 No
Bakočová Ema 551 F 2009 CZE 12-13 Spartak Trutnov --- 174172 No
Balcarová Julie 1 F 2003 CZE 18-19 Here To Win team --- 171556 No
Bárta David M 1984 CZE 30-39 SK Svárov --- 165425 No
Bartovský Tomáš 17 M 2003 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 171735 No
Beck Pavel 142 M 1975 CZE 40-49 Krušnohorský výšvih --- 171762 No
Bednář Šimon 515 M 2012 CZE 8-9 --- --- 174138 No
Bednářová Nela 599 F 2008 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 174208 No
Bedrníková Lucie 68 F 2002 CZE 18-19 --- --- 171701 No
Benda Vladimír 501 M 2011 CZE 10-11 Triatlet Karlovy Vary --- 174124 No
Beranová Daniela 536 F 2010 CZE 10-11 ZŠ Všeruby u Kdyně --- 174157 No
Bíba Jan 138 M 1976 CZE 40-49 Triatlon Plzeň --- 173030 No
Bíba Tadeáš 529 M 2010 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 174150 No
Bíba Mikuláš 617 M 2007 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 174223 No
Blažek Cyril 586 M 2007 CZE 14-15 --- --- 165687 No
Blažek Vojtěch 513 M 2010 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 174136 No
Bludský Matěj 517 M 2010 CZE 10-11 TITAN TRILIFE --- 173611 No
Boháčová Tereza 60 F 2004 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 172741 No
Böse Patricie 547 F 2012 CZE 8-9 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 174168 No
Böse Adam 567 M 2007 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 174185 No
Brabcová Milada 135 F 1975 CZE 40-49 TJ Spartak Třebíč --- 171130 No
Bradáčová Aneta 510 F 2010 CZE 10-11 ACT leraK --- 174133 No
Bradáčová Nikola 580 F 2007 CZE 14-15 ACT leraK --- 174198 No
Brna Martin M 1983 SVK 30-39 Black Swans Triclub --- 167899 No
Brož Milan 1052 M 1982 CZE 30-39 KILPI KOME KLUB --- 172837 No
Brožek Vítek 1048 M 1999 CZE 20-29 KILPI KOME KLUB --- 173947 No
Března Matěj 64 M 2005 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 171251 No
Burian Matěj 1029 M 2000 CZE 20-29 SK Slavia Praha --- 174045 No
Cerny Svatopluk 148 M 1964 CZE 50-59 AK Bílina --- 165553 No
Cihlář Jakub 23 M 2003 CZE 18-19 TRI KLUB Příbram --- 172489 No
Coufalová Tereza 575 F 2008 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 174193 No
Čermák Jan 110 M 1966 CZE 50-59 Individuální --- 167879 No
Červenka Ctibor 120 M 1975 CZE 40-49 Hopman Team Žatec --- 173081 No
Čunátová Tereza 655 F 2007 CZE 14-15 Tri club Česká Lípa --- 174255 No
Dienstbier Oldřich M 1981 CZE 40-49 Triatlon Plzeň --- 171669 Yes
Dlouhý Vítek 614 M 2008 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 174220 No
Dolanský Pavel M 1965 CZE 50-59 --- --- 174038 No
Doupovec Petr M 1974 CZE 40-49 PRISTA OIL CZECH TEXACO – Prista Oil Team CZ 173835 Yes
Dubcová Jana 1022 F 1988 CZE 30-39 Individuální --- 172510 No
DUDA Šmeralova 933/24 Josef 1025 M 1982 CZE 30-39 Fruitbike factory --- 171700 No
Duspivová Iveta 155 F 1975 CZE 40-49 PROFI SPORT Cheb --- 173800 No
Dušek Karel 1040 M 1996 CZE 20-29 KILPI KOME KLUB --- 173741 No
Dvořák Vítězslav 1020 M 1983 CZE 30-39 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 173067 No
Dvořáková Petra 66 F 2005 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 171534 No
Eliáš David 24 M 2005 CZE 16-17 TRI KLUB Příbram --- 174123 No
Fairaislová Iveta 1031 F 1998 CZE 20-29 TCV Jindřichův Hradec --- 173946 No
Fairová Natali 504 F 2010 CZE 10-11 Roman Kreuziger Cycling Academy --- 174127 No
Fajglová Ema 533 F 2011 CZE 10-11 TJ BIŽU JBC --- 174154 No
Fiala Aleš M 1966 CZE 50-59 SK Slavia Praha --- 168672 No
Ficová Markéta 58 F 2004 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 172743 No
Fixová Anna 593 F 2008 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 174205 No
Flak David 122 M 1979 CZE 40-49 CSG TRI TEAM --- 172864 No
Foukal Libor M 1977 CZE 40-49 Individuální --- 173728 No
Fraňková Michaela 141 F 1970 CZE 50-59 TT Příbram, z. s. --- 173818 No
Fraňková Natálie 44 F 2004 CZE 16-17 TRI KLUB Příbram --- 173783 No
Gajdoš Ondřej 45 M 2004 CZE 16-17 Sport Future Group --- 173782 No
Ginzel Petr 104 M 1972 CZE 40-49 Individuální --- 171326 No
Gončaruk Ilja 612 M 2009 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 174218 No
Gončaruk Kyrill 613 M 2006 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 174219 No
Gremlicová Lucie 108 F 1969 CZE 50-59 Individuální --- 168196 No
Grim Daniel 1023 M 1985 CZE 30-39 Individuální --- 170761 No
Grom Viliam 546 M 2012 CZE 8-9 --- --- 174167 No
Gromová Lujza 545 F 2013 CZE 8-9 --- --- 174166 No
Gröschl Vojtěch 583 M 2007 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 174201 No
Gröschl Václav 584 M 2007 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 174202 No
Grubner Tomáš 113 M 1967 CZE 50-59 TRI Chrudim --- 168110 No
Hadravová Kateřina 12 F 2005 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 173434 No
Hadravová Adéla 505 F 2010 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 174128 No
Haman Bruno 641 M 2006 CZE 14-15 Harfasport team --- 174244 No
Hamata Lukáš 67 M 2005 CZE 16-17 Triatlet Karlovy Vary --- 172439 No
Hašlar Matyáš 9 M 2004 CZE 16-17 VOKOLOPOLE --- 171460 No
Hašlar Přemysl 638 M 2007 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 171672 No
Hašlarová Alena 117 F 1978 CZE 40-49 VOKOLOPOLE --- 173901 No
Havlíček Michal 147 M 1971 CZE 50-59 ACES TEAM KARLOVY VARY --- 171398 No
Hellier Bruce 654 M 2008 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 174254 No
Hendrych Adam 57 M 2005 CZE 16-17 PROFI SPORT Cheb --- 173937 No
Heran Robert 162 M 1978 CZE 40-49 Individuální --- 171465 No
Heřman Jakub 568 M 2009 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 174186 No
Hodonsky Tomas M 1993 SVK 20-29 --- --- 169035 No
Holeček Petr M 1961 CZE 60+ BET --- 171728 Yes
Holiček Samuel 527 M 2011 CZE 10-11 IRON STARS BEROUN --- 174148 No
Homola Jakub 20 M 2005 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 171182 No
Homola Matěj 608 M 2007 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 174214 No
Homolka Ondřej 127 M 1977 CZE 40-49 Individuální --- 172568 No
Horňáková Aneta 656 F 2008 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 174256 No
Horňová Adriana 1041 F 2000 CZE 20-29 KONRAD TOOLS TEAM --- 171512 No
Hosnedl Marek 1036 M 1991 CZE 30-39 Café racers --- 168045 No
Hrazdilová Tereza 512 F 2011 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 174135 No
Hrdlička Matěj 70 M 2004 CZE 16-17 ROAD2KONA --- 167438 No
Hubáček Jakub 520 M 2012 CZE 8-9 Triathlon Team Tábor --- 174141 No
Hubáček Ondřej 605 M 2009 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 174211 No
Hübschová Lucie 615 F 2007 CZE 14-15 --- --- 174221 No
Hudeček Vladimír 71 M 2003 CZE 18-19 TT Příbran --- 173850 No
Hudeček Ondřej 125 M 1981 CZE 40-49 MedeorKV --- 173867 No
Hyláková Dana 123 F 1961 CZE 60+ Individuální --- 171576 No
Chalupníková Valerie 506 F 2010 CZE 10-11 2BWINNER TEAM --- 174129 No
Chmátal David 28 M 2005 CZE 16-17 TRI KLUB Příbram --- 171760 No
Chmátalová Adéla 27 F 2004 CZE 16-17 TRI KLUB Příbram --- 171759 No
Chovanečková Nikola 37 F 2005 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 173606 No
Churavá Veronika 41 F 2005 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 173013 No
Chytilová Kateřina 581 F 2008 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 174199 No
Ihn Ondřej 1003 M 2000 CZE 20-29 Triatlon klub Ostrava --- 173080 No
Ihn Šimon 514 M 2010 CZE 10-11 4SPORTS TEAM --- 174137 No
Ihn Tobiáš 588 M 2008 CZE 12-13 4SPORTS TEAM --- 174204 No
Imríšek Lukáš 1013 M 1991 CZE 30-39 PREBA- Realiz sport team --- 172671 No
Jahoda Vojtěch 19 M 2004 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 171183 No
Jarošová Eliška 643 F 2008 CZE 12-13 ArtSport Team --- 174246 No
Jarošová Karolína 644 F 2006 CZE 14-15 ArtSport Team --- 174247 No
Jedličková Barbora 554 F 2006 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 174175 No
Jenčík Jakub 503 M 2012 CZE 8-9 Triathlon Team Tábor --- 174126 No
Jenčíková Anna 572 F 2008 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 174190 No
Ježková Kateřina 1026 F 1983 CZE 30-39 Individuální --- 171160 No
Jíra Jaroslav 161 M 1971 CZE 50-59 Tri club Česká Lípa --- 172513 No
Jiruška Matyáš 587 M 2009 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 173899 No
Jócsik Ondřej 1017 M 2001 CZE 20-29 Triatlon Plzeň --- 173675 No
JUNGMANN Petr 124 M 1966 CZE 50-59 Slavia Karlovy Vary --- 171729 No
Jungmannová Kateřina 648 F 2008 CZE 12-13 Triatlet Karlovy Vary --- 171730 No
Juránek Lukáš 53 M 2002 CZE 18-19 X-team BaNo T.A. PLZEŇ 173792 No
Juránková Heidi 51 F 2002 CZE 18-19 X-team BaNo T.A. PLZEŇ 173791 No
Kábrt Aleš 16 M 2005 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 173807 No
Kafka Šimon 38 M 2004 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 172870 No
Kahuda Jiří 1012 M 2000 CZE 20-29 Triatlon Plzeň --- 173724 No
Kaindl Martin 130 M 1967 AUT 50-59 JOLSPORT --- 171258 No
Kaindl Jelle 619 M 2008 AUT 12-13 JOLSPORT --- 174224 No
Kalda Martin 556 M 2009 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 174177 No
Kalina Bohumil 121 M 1976 CZE 40-49 SK Kardašova Řečice --- 170461 No
Kalivoda Lukáš 43 M 2003 CZE 18-19 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 172703 No
Káňová Kateřina 591 F 2007 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 173804 No
Karásek Jonáš 532 M 2012 CZE 8-9 TJ BIŽU JBC --- 174153 No
Karasová Anna 636 F 2006 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 174241 No
Karbanová Marie 563 F 2008 CZE 12-13 TJ Nová Paka --- 174181 No
Kašpar Lukáš 15 M 2004 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 173808 No
Kesl Jiří 1049 M 1995 CZE 20-29 USK Akademik Cheb --- 171631 No
Kindl Robert M 1972 CZE 40-49 IRON STARS BEROUN --- 170977 No
Kindl Marek 25 M 2004 CZE 16-17 TRI KLUB Příbram --- 171693 No
Klapa Tomas 1015 M 1992 CZE 20-29 --- --- 171361 No
Kmoch Štěpán 571 M 2009 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 174189 No
Knejzlík Tomáš 10 M 2005 CZE 16-17 Tri club Česká Lípa --- 171614 No
Knejzlíková Tereza 661 F 2007 CZE 14-15 Tri club Česká Lípa --- 174261 No
Knobloch Florian 34 M 2003 CZE 18-19 VOKOLOPOLE --- 173712 No
Kobík Martin 1051 M 1987 CZE 30-39 Běžci Chomutov --- 172415 No
Kocík Vojtěch 154 M 1981 CZE 40-49 Individuální --- 172505 No
Kopfstein Petr 119 M 1978 CZE 40-49 --- --- 172621 No
Koptík Jiří 549 M 2008 CZE 12-13 TriSK ČB --- 174170 No
Koptíková Kristýna 550 F 2009 CZE 12-13 TriSK ČB --- 174171 No
Koráb Ondřej 1027 M 1986 CZE 30-39 Individuální --- 174120 No
Korellus Petr 126 M 1979 CZE 40-49 Triatlet Karlovy Vary --- 173002 No
Korellus Jakub 507 M 2011 CZE 10-11 Triatlet Karlovy Vary --- 174130 No
Korellus Lukáš 579 M 2009 CZE 12-13 Triatlet Karlovy Vary --- 174197 No
Korous Martin 136 M 1974 CZE 40-49 Triathlon Team Tábor --- 171165 No
Korous David 40 M 2004 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 171246 No
Kostlán Robert 22 M 2003 CZE 18-19 Triathlon Team Tábor --- 171181 No
Kotiš Martin 652 M 2009 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 172996 No
Kotišová Karolína 651 F 2006 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 172983 No
Kotopulos Nikos 516 M 2010 CZE 10-11 TITAN TRILIFE --- 174139 No
Kotopulos Mikis 600 M 2006 CZE 14-15 TITAN TRILIFE --- 174209 No
Koudelková Lucie 628 F 2008 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 174233 No
Koutná Eva 152 F 1978 CZE 40-49 TT Příbram, z. s. --- 172739 No
Koutný Roman 61 M 2003 CZE 18-19 TT Příbram, z. s. --- 172740 No
Kovář Antonín 511 M 2011 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 174134 No
Kovář Jan 585 M 2008 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 174203 No
Kovařčík Matěj 566 M 2007 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 174184 No
Kozojed Martin M 2004 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 171184 Yes
Kozojed Ondřej 609 M 2007 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 174215 No
Kožená Julie 541 F 2013 CZE 8-9 TriKV --- 174162 No
Kožmínová Michaela 1007 F 1994 CZE 20-29 --- --- 171643 No
Krajhanzlová Martina F 1987 SVK 30-39 --- --- 169267 Yes
Krátká Lucie 112 F 1978 CZE 40-49 ArtSport Team --- 173826 No
Krátká Kateřina 565 F 2006 CZE 14-15 ArtSport Team --- 174183 No
Krátký Marek 564 M 2008 CZE 12-13 ArtSport Team --- 174182 No
Kratochvíl Marek 623 M 2006 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 174228 No
Kratochvílová Šárka 622 F 2006 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 174227 No
Kraus Filip 629 M 2007 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 174234 No
Krausová Sofie 543 F 2012 CZE 8-9 Elite Sport Boskovice --- 174164 No
Krištof Štěpán 1011 M 1993 CZE 20-29 --- --- 168722 No
Krobová Eliška 65 F 2003 CZE 18-19 Tri club Česká Lípa --- 172786 No
Kropáček Jan M 1973 CZE 40-49 Individuální --- 170384 Yes
Kříž Tomáš M 2000 CZE 20-29 TITAN TRILIFE --- 173074 Yes
Kříž David 522 M 2010 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 174143 No
Křížek Pavel M 1976 CZE 40-49 PKNJ --- 173716 Yes
Křížková Vanda 562 F 2006 CZE 14-15 TITAN TRILIFE --- 173607 No
Křížová Kristýna 592 F 2009 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 173813 No
Křížová Veronika 523 F 2013 CZE 8-9 Triathlon Team Tábor --- 174144 No
Kubias Matěj 582 M 2008 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 174200 No
Kubíček Jan 159 M 1980 CZE 40-49 Individuální --- 174119 No
Kučera Robert 109 M 1971 CZE 50-59 WITTE bike team --- 173752 No
Kučerová Eliška 3 F 2005 CZE 16-17 Triatlet Karlovy Vary --- 173928 No
Kuchařová Karolína 54 F 2004 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 172411 No
Kuchařová Adéla 603 F 2008 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 174210 No
Kuchynková Karolína 528 F 2010 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 174149 No
Kunstátová Marie M 1979 CZE 40-49 --- --- 171084 Yes
Kůrková Karolína 578 F 2007 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 174196 No
Kushnir Glib 1034 M 1993 CZE 20-29 Individuální --- 171477 No
Kvasničková Radka 158 F 1976 CZE 40-49 Road2Kona --- 169469 No
Landiga Michal 134 M 1957 CZE 60+ TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 174117 No
Ledvinka Michal 1044 M 2000 CZE 20-29 Triatlon Kladno --- 170436 No
Lemberka Ondřej 21 M 2005 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 171185 No
Lemberka Jan 607 M 2008 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 174213 No
Lepes Tibor M 1975 SVK 40-49 CNS Academy --- 167052 No
Lichtenbergová Zuzana 646 F 2007 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 174249 No
Lukeš Matěj 30 M 2002 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 172956 No
Lundák Petr 1053 M 1988 CZE 30-39 VAŠE LIGA --- 171626 No
Macháček Marek 157 M 1976 CZE 40-49 Triatlet Karlovy Vary --- 173767 No
Macháček Hugo 634 M 2009 CZE 12-13 Triatlet Karlovy Vary --- 174239 No
Malíková Martina 1002 F 1991 CZE 30-39 Individuální --- 171778 No
Marek Jakub 6 M 2003 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 170483 No
Marek Matěj 48 M 2002 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 171570 No
Marek Daniel 146 M 1971 CZE 50-59 Triatlon Plzeň --- 173677 No
Marek Lukáš 632 M 2007 CZE 14-15 4SPORTS TEAM --- 174237 No
Marešová Magdaléna 621 F 2006 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 174226 No
Marková Nela 620 F 2009 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 174225 No
Martínek Jan 140 M 1963 CZE 50-59 Individuální --- 171717 No
Martynov Nikita M 1993 RUS 20-29 --- --- 172387 No
Mařík Jakub 663 M 2007 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 174263 No
Matějka Jiří 118 M 1975 CZE 40-49 SK Profisport Karlovy Vary --- 170677 No
Matějovič Martin 145 M 1969 CZE 50-59 Triatlon Plzeň --- 173442 No
Matějovič Filip 47 M 2002 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 173707 No
Matoušek Ondřej 1050 M 1998 CZE 20-29 --- --- 167162 No
Matoušová Michaela 1033 F 2000 CZE 20-29 KONRAD TOOLS TEAM --- 171431 No
Matucha David 153 M 1977 CZE 40-49 --- --- 173032 No
Matula Michal M 2000 CZE 20-29 Mika training --- 172954 No
Maxian Boris 1006 M 1991 SVK 30-39 --- --- 172446 No
Mazánek Matěj 519 M 2010 CZE 10-11 2BWINNER TEAM --- 174140 No
Mejzlík Petr 150 M 1959 CZE 60+ TJ Spartak Třebíč --- 171138 No
Mezlíková Zuzana 598 F 2009 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 174207 No
Mičková Kateřina 52 F 2004 CZE 16-17 2BWINNER TEAM --- 173828 No
Mígl Vojtěch 49 M 2003 CZE 18-19 TT Příbram, z. s. --- 172742 No
Mígl Antonín 50 M 2005 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 172744 No
Michálek Šimon 11 M 2005 CZE 16-17 TRI KLUB Příbram --- 173678 No
Michálek Filip 1028 M 2001 CZE 20-29 TRI KLUB Příbram --- 174121 No
Michálek Antonín 635 M 2009 CZE 12-13 TRI KLUB Příbram --- 174240 No
Miklišová Lucie 35 F 2002 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 173608 No
Mitisková Michaela 63 F 2005 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 172502 No
Mitisková Lucie 555 F 2007 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 174176 No
Mittner Jakub 616 M 2006 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 174222 No
Moravec Pavel M 1980 CZE 40-49 TC DOBRUŠKA --- 165304 Yes
Mrňávek Martin 55 M 2003 CZE 18-19 Loko Trutnov --- 173874 No
Musil Jakub 1001 M 1984 CZE 30-39 PRISTA OIL CZECH TEXACO – Prista Oil Team CZ 171695 No
Musilová Nikola 1009 F 1989 CZE 30-39 TCV Jindřichův Hradec --- 167345 No
Navio Lara M 1998 MKD 20-29 --- --- 173984 No
Nedorost Josef M 1988 CZE 30-39 Individuální --- 166858 No
Němcová Dagmar 1047 F 1993 CZE 20-29 --- --- 167812 No
Nevečeřal Jiří 106 M 1981 CZE 40-49 Individuální --- 170780 No
Nováková Viktorie 659 F 2009 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 174259 No
Nováková Jarmila 660 F 2007 CZE 14-15 Tri club Česká Lípa --- 174260 No
Novotná Veronika 1019 F 2000 CZE 20-29 Triatlon Plzeň --- 173689 No
Nýdrle Filip 26 M 2005 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 171357 No
Oborný Daniel 570 M 2007 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 174188 No
Olšar Robert 662 M 2009 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 174262 No
Ondrej Michal 1004 M 1986 CZE 30-39 2BWINNER TEAM --- 170174 No
Opletalová Jana 139 F 1969 CZE 50-59 Individuální --- 173934 No
Orner Zdeněk 105 M 1956 CZE 60+ TITAN TRILIFE --- 172985 No
Palider Jan 1046 M 1991 CZE 30-39 Triatlon klub Ostrava --- 171079 No
Pánek Šimon 33 M 2004 CZE 16-17 VOKOLOPOLE --- 171674 No
Pánková Emma 639 F 2007 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 171673 No
Pánková Ivana 116 F 1976 CZE 40-49 VOKOLOPOLE --- 173927 No
Parez Jan 72 M 2004 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 172971 No
Pásler Jakub 14 M 2003 CZE 18-19 Loko Trutnov --- 173810 No
Paták Pavel 101 M 1971 CZE 50-59 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 172771 No
Paták David 548 M 2012 CZE 8-9 Elab --- 174169 No
Pechová Apolena 542 F 2010 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 174163 No
Pelc Jaroslav 143 M 1975 CZE 40-49 Krušnohorský výšvih --- 172907 No
Petráček Milan 589 M 2009 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 173805 No
Petráčková Anna 590 F 2008 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 173806 No
Petratur Radim 129 M 1977 CZE 40-49 KOVO Praha --- 171764 No
Petrová Lenka 509 F 2011 CZE 10-11 TriSK ČB --- 174132 No
Plic Ondřej 558 M 2009 CZE 12-13 2BWINNER TEAM --- 172839 No
Plic Lukáš 557 M 2006 CZE 14-15 2BWINNER TEAM --- 172840 No
Plza Marek 18 M 2005 CZE 16-17 TriSK ČB --- 172590 No
Popelková Aneta 637 F 2009 CZE 12-13 4SPORTS TEAM --- 174242 No
Potužníková Magdaléna 633 F 2008 CZE 12-13 Triatlet Karlovy Vary --- 174238 No
Pozlerová Edita 650 F 2007 CZE 14-15 OMT --- 174252 No
Prchal Karel M 1981 CZE 40-49 AK Kudla --- 171244 Yes
Procházka Milan 131 M 1966 CZE 50-59 TJ Spartak Třebíč --- 173770 No
Procházka Matěj 559 M 2007 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 174178 No
Procházková Nikola 7 F 2002 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 168353 No
Procházková Vendula 132 F 1974 CZE 40-49 TJ Spartak Třebíč --- 173772 No
Prokop Jan 151 M 1970 CZE 50-59 Pupkani KV --- 174118 No
Přikrylová Dana 31 F 2003 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 173972 No
Raclavský Radoslav M 1984 CZE 30-39 Individuální --- 165521 Yes
Rutarová Karolína 610 F 2007 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 174216 No
Rutarová Kateřina 524 F 2010 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 174145 No
Rutarová Magdalena 525 F 2010 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 174146 No
Ryšavá Anna 625 F 2008 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 174230 No
Ryšávková Emma F 2005 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 171223 No
Ryšávková Emma 4 F 2005 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 174122 No
Řezníček Josef 596 M 2008 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 173811 No
Řezníček Václav 595 M 2006 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 173812 No
Říhová Eliška 13 F 2002 CZE 18-19 Triathlon Team Tábor --- 171180 No
Santo Pavel M 1962 CZE 50-59 X-team BaNo --- 171178 No
Sedláčková Stella 657 F 2009 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 174257 No
Sedlar Daniel 1038 M 2001 CZE 20-29 Krušnoman TT Litvínov --- 171521 No
Schneiderka Samuel 561 M 2008 CZE 12-13 SK Kopřivnice --- 174180 No
Simandl Pavel 594 M 2006 CZE 14-15 LAP --- 174206 No
Simmert Wolfgang M 1971 DEU 50-59 --- --- 172768 No
Skopalová Klára 1008 M 1995 CZE 20-29 --- --- 174011 No
Skořepa Adam 29 M 2004 CZE 16-17 Spartak Trutnov --- 172436 No
Smolík Martin 107 M 1966 CZE 50-59 TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 173980 No
Souček Jakub 32 M 2005 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 171324 No
Srogoňová Alena 56 F 2003 CZE 18-19 PROFI SPORT Cheb --- 171537 No
Stádník Daniel 137 M 1972 CZE 40-49 TJ BIŽU JBC --- 172967 No
Stádník Jakub 42 M 2003 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC --- 172968 No
Staněk Jan 534 M 2011 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 174155 No
Strangmuller Maxim 538 M 2011 CZE 10-11 Harfasport team --- 174159 No
Strangmüllerová Laura 539 F 2013 CZE 8-9 --- --- 174160 No
Stránský Jiří 1018 M 2001 CZE 20-29 Etriatlon Team --- 169183 No
Stránský Vítězslav 1024 M 1982 CZE 30-39 FRUIT BIKE FACTORY --- 171708 No
Stuchl Jindřich M 1974 CZE 40-49 Individuální --- 165495 No
Stupková Barbora 59 F 2002 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 171761 No
Svatoš Adam 597 M 2008 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 173803 No
Svobodová Eliška 8 F 2002 CZE 18-19 TJ Spartak Třebíč --- 173708 No
Svobodová Elen 540 F 2012 CZE 8-9 Triatlet Karlovy Vary --- 174161 No
Šafránek Jáchym 569 M 2007 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 174187 No
Šafránková Anna 544 F 2010 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 174165 No
Ščudla Ondřej 611 M 2008 CZE 12-13 SVČ Boskovice --- 174217 No
Ševčíková Anežka 1042 F 2001 CZE 20-29 Kilpi KOME klub --- 170723 No
Šilhan Jiří 144 M 1976 CZE 40-49 WITTE bike team --- 173008 No
Šimáková Adéla 573 F 2008 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 174191 No
Šimral Vít M 1986 CZE 30-39 Individuální --- 167265 No
Šmehlík Timm 526 M 2010 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 174147 No
Šmíd Jaroslav 128 M 1976 CZE 40-49 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 173045 No
Šneidrová Tereza 624 F 2008 CZE 12-13 --- --- 174229 No
Šoula Václav 606 M 2009 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 174212 No
Šoulová Alžběta 521 F 2012 CZE 8-9 Triathlon Team Tábor --- 174142 No
Šrollová Viktorie 552 F 2007 CZE 14-15 Spartak Trutnov --- 174173 No
ŠTAJGR Milan 69 M 2005 CZE 16-17 --- --- 173861 No
Šťastná Lucie 647 F 2006 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 174250 No
Štěpánová Lenka 1010 F 1993 CZE 20-29 KONRAD TOOLS TEAM --- 172965 No
Štěrbová Michaela 1032 F 1999 CZE 20-29 Bohemians Praha --- 173900 No
Štíbr David 537 M 2012 CZE 8-9 Harfasport team --- 174158 No
Štíbrová Marie 535 F 2014 CZE Harfasport team --- 174156 No
Štourač Nikola 1039 M 1985 CZE 30-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 169186 No
Štramberská Dorota 602 F 2007 CZE 14-15 TITAN TRILIFE --- 173612 No
Štýber Roman 1021 M 1989 CZE 30-39 CZExxx --- 173736 No
Švecová Andrea 46 F 2005 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 173842 No
Talacko Oskar 642 M 2007 CZE 14-15 Individuální --- 174245 No
Tcybin Gennadii 1030 M 1995 CZE 20-29 Individuální --- 171712 No
Teplý Ondřej 160 M 1978 CZE 40-49 Café racers --- 171257 No
Tlamka Filip 5 M 2002 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 172478 No
Toul Filip 630 M 2007 CZE 14-15 TriSK ČB --- 174235 No
Tourková Julie 576 F 2008 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 174194 No
Tredgett Martina F 1981 CZE 40-49 Individuální --- 169212 Yes
Tučková Lucie 508 F 2012 CZE 8-9 TriSK ČB --- 174131 No
Tučková Tereza 631 F 2007 CZE 14-15 TriSK ČB --- 174236 No
Tůma Matouš 1045 M 2001 CZE 20-29 Vanaman Kladno --- 172420 No
Tvrz Jakub 1037 M 1991 CZE 30-39 Individuální --- 171328 No
Urban Michal 1005 M 1985 CZE 30-39 TRI Chrudim --- 169006 No
Urban Filip 1043 M 1998 CZE 20-29 Hopman Team Žatec --- 171790 No
Valda Josef M 2005 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 165677 No
Valda Antonín 577 M 2009 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 174195 No
Valtr Matěj 156 M 1977 CZE 40-49 TRIVA Praha --- 170317 No
Váša Marek 102 M 1981 CZE 40-49 TriKV --- 173787 No
Váša Theodor 640 M 2009 CZE 12-13 Triatlet Karlovy Vary --- 174243 No
Vavrochová Jaroslava 111 F 1976 CZE 40-49 Individuální --- 167861 No
Včeliš Michal 1016 M 1987 CZE 30-39 RUN --- 165532 No
Večeřa Matyáš 574 M 2009 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 174192 No
Vencálková Barbora 2 F 2005 CZE 16-17 Individuální --- 172624 No
vitner pavel 115 M 1975 CZE 40-49 --- --- 172925 No
Vitner David 1014 M 2001 CZE 20-29 Plamen Chodov --- 172909 No
Vitner Šimon 658 M 2007 CZE 14-15 Plamen Chodov --- 174258 No
Vojtěšková Barbora 36 F 2004 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 173609 No
Vokrouhlecká Alice 604 F 2007 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 171676 No
Vokrouhlecká Sára 518 F 2010 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 171677 No
Volf Štěpán 618 M 2008 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 171675 No
Vopat Milan 149 M 1961 CZE 60+ DELTA TEAM TRIATLON --- 167434 No
Vostřel Michal 1035 M 1987 CZE 30-39 Individuální --- 169779 No
Vrobel Lukáš 133 M 1977 CZE 40-49 Kerberos --- 173602 No
Vrobel Richard 530 M 2010 CZE 10-11 Kerberos --- 174151 No
Vrobel Jan 531 M 2012 CZE 8-9 Kerberos --- 174152 No
Vyleta Jakub 649 M 2006 CZE 14-15 KILPI KOME KLUB --- 174251 No
Zadražil Jan 645 M 2007 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 174248 No
Zavřel Jiří 627 M 2009 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 174232 No
Zavřelová Adéla 626 F 2007 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 174231 No
Zeman Zbyšek M 1969 CZE 50-59 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 173758 No
Zón Jakub 502 M 2010 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 174125 No
Žirovnický Jan 39 M 2005 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 171234 No

383 registered racers
>