Czech Power Ranking - Olympijsky/Sprint Triatlon 2020

1. Příbramský triatlon, 15. 8. 2020
2. Triathlon Fest Račice - FINÁLE, 4. 7. 2020
3. Triathlon Fest Račice - INTERVAL, 4. 7. 2020
4. Triathlon Fest Račice - INTERVAL ČP žactva/Open, 3. 7. 2020
5. Triatlon Pardubice-ČP žactva, 26. 7. 2020
6. CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2020, 12. 9. 2020
7. CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2020-žactvo, 11. 9. 2020
8. SUPERSPRINT Triatlon Zlín, 19. 9. 2020
VT Name Team Prof. team # Plavání Kolo Běh Total Gap
1. Marková Nela (2009 | CZE) Triatlon Plzeň --- 1. 0:01:49.8 (1.) 0:08:55.6 (1.) 0:04:31.7 (2.) 0:15:17.2 0:00:00.0 »
1. Šafránková Anna (2010 | CZE) Elite Sport Boskovice --- 2. 0:01:52.2 (3.) 0:09:01.0 (2.) 0:04:43.1 (8.) 0:15:36.5 0:00:19.2 »
1. Bakočová Ema (2009 | CZE) Loko Trutnov --- 3. 0:01:55.0 (6.) 0:09:18.0 (6.) 0:04:34.0 (3.) 0:15:47.0 0:00:29.7 »
1. Křížová Kristýna (2009 | CZE) Loko Trutnov --- 4. 0:01:54.0 (5.) 0:09:11.0 (5.) 0:04:44.0 (9.) 0:15:49.0 0:00:31.7 »
1. Rutarová Magdalena (2010 | CZE) Triatlon Plzeň --- 5. 0:02:14.9 (16.) 0:09:04.6 (3.) 0:04:34.8 (4.) 0:15:54.4 0:00:37.2 »
1. Hadravová Adéla (2010 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 6. 0:02:19.7 (17.) 0:09:22.7 (7.) 0:04:24.4 (1.) 0:16:07.0 0:00:49.7 »
1. Minaříková Karolína (2009 | CZE) ZŠ T.G.M. Rokycany --- 7. 0:01:57.0 (7.) 0:09:27.0 (10.) 0:05:06.0 (13.) 0:16:30.0 0:01:12.7 »
1. Bradáčová Aneta (2010 | CZE) ACT leraK --- 8. 0:02:31.0 (22.) 0:09:24.6 (8.) 0:04:43.1 (7.) 0:16:38.8 0:01:21.5 »
1. Beranová Daniela (2010 | CZE) ZŠ Všeruby u Kdyně --- 9. 0:02:00.0 (9.) 0:10:05.0 (15.) 0:04:38.0 (5.) 0:16:43.0 0:01:25.7 »
2. Chalupníková Valerie (2010 | CZE) Individuální --- 10. 0:02:30.2 (21.) 0:09:40.8 (12.) 0:04:42.1 (6.) 0:16:53.2 0:01:36.0 »
2. Pechová Apolena (2010 | CZE) Elite Sport Boskovice --- 11. 0:02:07.6 (12.) 0:09:08.3 (4.) 0:05:43.3 (19.) 0:16:59.2 0:01:42.0 »
2. Parezová Anna (2009 | CZE) TT Příbram, z. s. --- 12. 0:02:20.5 (18.) 0:10:15.2 (18.) 0:04:53.5 (10.) 0:17:29.3 0:02:12.1 »
2. Mezlíková Zuzana (2009 | CZE) TJ Spartak Třebíč --- 13. 0:02:13.0 (15.) 0:10:02.0 (14.) 0:05:25.0 (16.) 0:17:40.0 0:02:22.7 »
2. Vokrouhlecká Sára (2010 | CZE) VOKOLOPOLE --- 14. 0:02:22.9 (19.) 0:10:11.6 (16.) 0:05:07.0 (14.) 0:17:41.6 0:02:24.3 »
2. Tabulková Barbora (2009 | CZE) TJ Sokol Senohraby --- 15. 0:02:37.5 (23.) 0:09:26.4 (9.) 0:05:51.6 (21.) 0:17:55.5 0:02:38.2 »
2. Nováková Viktorie (2009 | CZE) Tri club Česká Lípa --- 16. 0:01:59.5 (8.) 0:09:40.8 (11.) 0:06:16.5 (24.) 0:17:56.9 0:02:39.6 »
2. Vokurková Zuzana (2009 | CZE) VOKOLOPOLE --- 17. 0:02:11.0 (13.) 0:09:50.0 (13.) 0:05:56.0 (22.) 0:17:57.0 0:02:39.7 »
2. Sedláčková Stella (2009 | CZE) Tri club Česká Lípa --- 18. 0:01:53.0 (4.) 0:10:19.0 (19.) 0:05:47.0 (20.) 0:17:59.0 0:02:41.7 »
2. Machová Monika (2009 | CZE) TT Příbram, z. s. --- 19. 0:01:50.0 (2.) 0:11:17.0 (25.) 0:04:58.0 (11.) 0:18:05.0 0:02:47.7 »
2. Popelková Aneta (2009 | CZE) 4SPORTS TEAM --- 20. 0:02:26.2 (20.) 0:10:20.6 (20.) 0:05:32.9 (18.) 0:18:19.8 0:03:02.6 »
3. Holá Aneta (2010 | CZE) TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 21. 0:02:12.4 (14.) 0:10:46.0 (21.) 0:05:31.9 (17.) 0:18:30.4 0:03:13.1 »
3. Vobrová Linda (2010 | CZE) Tri club Česká Lípa --- 22. 0:03:26.0 (25.) 0:10:58.0 (23.) 0:04:59.0 (12.) 0:19:23.0 0:04:05.7 »
3. KABÍČKOVÁ Simona (2010 | CZE) --- --- 23. 0:03:30.0 (26.) 0:10:54.0 (22.) 0:05:17.0 (15.) 0:19:41.0 0:04:23.7 »
3. Tischlerová Linda (2009 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 24. 0:02:01.0 (10.) 0:10:14.0 (17.) 0:07:28.0 (26.) 0:19:43.0 0:04:25.7 »
Kraumanová Lucie (2009 | CZE) Tri club Česká Lípa --- 25. 0:03:13.0 (24.) 0:11:15.0 (24.) 0:06:10.0 (23.) 0:20:38.0 0:05:20.7 »
Karasová Martina (2010 | CZE) TT Příbram, z. s. --- 26. 0:02:06.0 (11.) 0:12:17.0 (26.) 0:07:04.0 (25.) 0:21:27.0 0:06:09.7 »
>