Krušnoman LONG Distance Duatlon, 11. 5. 2013 - 5-75-15, celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Běh 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Vabroušek Petr (1973) CZE TRILIFE --- 3:40:16,5 0:21:09,4 (9) 0:00:38 (1) 2:17:26,7 (3) 0:00:54,1 (11) 1:00:08,3 (2)
2. Minařík Petr (1976) CZE TITAN TRILIFE --- 3:41:21,8 0:20:19,6 (3) 0:00:56,7 (13) 2:19:07,5 (7) 0:00:49,8 (7) 1:00:08,2 (1)
3. Tom Vandenbussche (1986) BEL --- --- 3:42:38,9 0:22:40,2 (20) 0:00:45,7 (5) 2:09:54,9 (1) 0:00:41 (1) 1:08:37,1 (13)
4. Wainer Jan (1976) CZE BKP --- 3:42:50,1 0:20:03,3 (1) 0:00:49,7 (6) 2:19:37,7 (8) 0:00:58,8 (15) 1:01:20,6 (3)
5. Holub Václav (1983) CZE Velosport Valenta Scott Team --- 3:46:21,1 0:20:53,4 (6) 0:01:02,4 (17) 2:16:53,1 (2) 0:00:49,3 (5) 1:06:42,9 (6)
6. Cogan Rudolf (1971) CZE TJ Nová Paka --- 3:47:51,1 0:21:10,5 (10) 0:00:41,2 (2) 2:18:28 (5) 0:00:42,6 (2) 1:06:48,8 (7)
7. Janda David (1987) CZE Bike Gallery --- 3:49:47,1 0:20:56,4 (7) 0:00:54,6 (11) 2:18:40,7 (6) 0:00:52,7 (10) 1:08:22,7 (11)
8. Slatinský Lukáš (1983) CZE TRILIFE --- 3:50:55 0:21:12,2 (11) 0:00:52,2 (9) 2:18:22,5 (4) 0:00:52,4 (9) 1:09:35,7 (17)
9. Cibulka Stanislav (1981) CZE IRON STARS BEROUN --- 3:53:48,1 0:23:04 (28) 0:01:52,2 (62) 2:20:25,9 (9) 0:01:18,4 (31) 1:07:07,6 (8)
10. Ekl Tomáš (1983) CZE IRON STARS BEROUN --- 3:56:05,1 0:20:45,5 (4) 0:01:11,6 (26) 2:23:27,2 (12) 0:01:10,3 (26) 1:09:30,5 (16)
11. Šneberger Jan (1985) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 3:56:59,2 0:20:58 (8) 0:00:56,2 (12) 2:23:05,4 (10) 0:01:06,6 (19) 1:10:53 (18)
12. Procházka David (1975) CZE IRON STARS BEROUN --- 3:57:55,4 0:21:52,8 (13) 0:01:02,9 (19) 2:26:06,5 (15) 0:01:08,1 (22) 1:07:45,1 (10)
13. Teplý Ondřej (1978) CZE HISPORT Team --- 3:58:14,5 0:22:25,2 (19) 0:01:16,6 (35) 2:27:42 (18) 0:00:45,2 (3) 1:06:05,5 (4)
14. Oppolzer Jan (1984) CZE HISPORT Team --- 3:58:28,9 0:20:51,2 (5) 0:01:01,8 (16) 2:26:53,8 (16) 0:01:03,9 (17) 1:08:38,2 (14)
15. Francke Jan (1984) CZE TJ BIŽU JBC --- 4:01:32,7 0:20:04,2 (2) 0:00:42,3 (3) 2:32:04,5 (24) 0:01:06,8 (21) 1:07:34,9 (9)
16. Dřínovský Petr (1989) CZE CykloVAPE --- 4:03:22,8 0:22:56,9 (24) 0:01:02,6 (18) 2:30:07,1 (22) 0:00:51,8 (8) 1:08:24,4 (12)
17. Děbnár Jan (1972) CZE --- --- 4:03:59,2 0:22:08,6 (15) 0:00:51,1 (8) 2:27:50,7 (19) 0:01:03,5 (16) 1:12:05,3 (23)
18. Hradecký Jan (1983) CZE Triathlon Team Tábor --- 4:05:38,7 0:21:13,1 (12) 0:01:09,5 (24) 2:33:17,8 (27) 0:00:55,7 (13) 1:09:02,6 (15)
19. Janošek Tomáš (1981) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 4:05:48,2 0:22:57,5 (25) 0:01:26,5 (43) 2:28:25,6 (20) 0:01:23,8 (37) 1:11:34,8 (21)
20. Polesný Martin (1980) CZE Olds Liberec --- 4:07:28,1 0:27:03,8 (73) 0:01:29,8 (46) 2:23:21,5 (11) 0:01:22,2 (36) 1:14:10,8 (32)
21. Bušek Marek (1973) CZE BTT Libochovice --- 4:09:12,4 0:22:48,5 (22) 0:01:08,5 (23) 2:25:08,2 (14) 0:01:06,6 (20) 1:19:00,6 (45)
22. Lácha Pavel (1969) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 4:09:20,3 0:23:08,5 (29) 0:01:12,7 (28) 2:31:16,9 (23) 0:00:55,3 (12) 1:12:46,9 (25)
23. Skořepa Mirek (1981) CZE --- --- 4:10:18,1 0:23:12,5 (30) 0:01:59,3 (68) 2:27:06,5 (17) 0:01:37,2 (49) 1:16:22,6 (35)
24. Procházka Tomáš (1989) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 4:11:13,3 0:22:45,8 (21) 0:01:07 (22) 2:32:22,6 (25) 0:01:21,2 (33) 1:13:36,7 (29)
25. Stijn Vanacker (1970) BEL --- --- 4:12:27,8 0:25:17,7 (60) 0:01:14,8 (31) 2:24:12,2 (13) 0:01:36,6 (48) 1:20:06,5 (49)
26. Adamovský Kamil (1973) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 4:13:38,6 0:22:56,3 (23) 0:01:35 (50) 2:35:07,4 (31) 0:01:57,6 (61) 1:12:02,3 (22)
27. Blaha Ondřej (1970) CZE --- --- 4:14:02,5 0:22:13,6 (16) 0:01:41,7 (55) 2:41:21,5 (49) 0:02:18,1 (78) 1:06:27,6 (5)
28. Dlabaja Roman (1970) CZE TITAN TRILIFE --- 4:14:28,9 0:23:15,9 (33) 0:01:04 (20) 2:33:39,6 (29) 0:01:12,5 (27) 1:15:16,9 (33)
29. Student Martin (1974) CZE Individuální --- 4:16:05,6 0:23:41,1 (40) 0:01:35,7 (52) 2:35:52,2 (33) 0:01:51,5 (56) 1:13:05,1 (26)
30. Krejčová Petra (1979) CZE TriSK ČB --- 4:16:25,4 0:23:38,3 (39) 0:00:43,8 (4) 2:38:56,5 (41) 0:00:47,5 (4) 1:12:19,3 (24)
31. Druska Frank (1970) DEU TV 06 Thalmässing --- 4:16:52,1 0:24:08,3 (42) 0:01:18,3 (37) 2:36:14,2 (36) 0:01:21,3 (34) 1:13:50 (30)
32. Steinbauer Jan (1974) CZE --- --- 4:17:14,8 0:22:59,3 (26) 0:01:27,2 (44) 2:32:44,9 (26) 0:01:24,5 (40) 1:18:38,9 (42)
33. Uhlíř Radek (1967) CZE TriSK ČB --- 4:18:09,7 0:22:03,1 (14) 0:01:04,7 (21) 2:39:52 (43) 0:01:09,5 (23) 1:14:00,4 (31)
34. Rezek Petr (1974) CZE Kona Cycling Point --- 4:19:10,2 0:23:16,6 (34) 0:01:13,5 (29) 2:36:33,4 (37) 0:01:20,2 (32) 1:16:46,5 (37)
35. Capoušek Miroslav (1970) CZE 3D Fitness RT --- 4:19:32,2 0:24:17,4 (47) 0:01:39 (53) 2:33:18,6 (28) 0:01:23,9 (38) 1:18:53,3 (44)
36. Větrovský Tomáš (1974) CZE --- --- 4:19:42,1 0:23:19,2 (35) 0:03:46,7 (82) 2:36:02,1 (35) 0:03:18,4 (82) 1:13:15,7 (28)
37. Kindl Robert (1972) CZE IRON STARS BEROUN --- 4:21:17,3 0:23:31,4 (37) 0:01:15,7 (34) 2:34:26,2 (30) 0:01:09,8 (24) 1:20:54,2 (52)
38. Pavlík Josef (1972) CZE SK DNF --- 4:21:45 0:24:34,9 (50) 0:00:49,8 (7) 2:44:27,8 (54) 0:00:49,7 (6) 1:11:02,8 (19)
39. Svoboda Jiří (1966) CZE Sokol Zvánovice --- 4:22:05,4 0:23:15,2 (32) 0:01:35,6 (51) 2:35:59,9 (34) 0:01:12,9 (28) 1:20:01,8 (48)
40. Both Martin (1987) CZE TRILIFE --- 4:23:35,5 0:22:22,8 (18) 0:01:24,9 (42) 2:46:56,8 (58) 0:01:39,1 (50) 1:11:11,9 (20)
41. Nováková Eva (1977) CZE HISPORT Team --- 4:24:14,1 0:24:21,2 (48) 0:00:52,2 (10) 2:41:08,3 (48) 0:00:57,6 (14) 1:16:54,8 (38)
42. Francke Petra (1982) CZE HISPORT Team --- 4:26:43,9 0:24:56,4 (55) 0:01:00,8 (15) 2:40:43,4 (46) 0:01:17,9 (29) 1:18:45,4 (43)
43. Martínek Jan (1963) CZE TK Vyšehrad Praha --- 4:26:55 0:29:21,1 (79) 0:01:47,1 (60) 2:41:06 (47) 0:01:31,6 (46) 1:13:09,2 (27)
44. Dražan Jaroslav (1981) CZE HISPORT Team --- 4:27:25,2 0:22:14,9 (17) 0:01:29,9 (47) 2:38:29,5 (39) 0:01:05,9 (18) 1:24:05 (61)
45. Krutílek Marek (1965) CZE TT Pardubice --- 4:27:40,3 0:24:43,7 (51) 0:01:53,7 (65) 2:38:36 (40) 0:01:53,3 (58) 1:20:33,6 (51)
46. Štrof Michal (1973) CZE Tenis Úpice --- 4:28:21,8 0:24:15 (45) 0:01:23,4 (40) 2:43:27,9 (50) 0:01:25,2 (42) 1:17:50,3 (41)
47. Oslík Milan (1977) CZE Kanoistika Chomutov --- 4:29:03,5 0:25:30 (62) 0:01:11 (25) 2:43:47 (53) 0:02:01,8 (65) 1:16:33,7 (36)
48. Tvrzník Tomáš (1979) CZE HISPORT Team --- 4:29:35,4 0:24:09,7 (43) 0:01:47,7 (61) 2:36:40,9 (38) 0:01:39,1 (51) 1:25:18 (63)
49. Špaček Karel (1957) CZE TK M. Budějovice --- 4:29:49 0:26:06,6 (67) 0:02:25,2 (75) 2:35:45,1 (32) 0:01:57,5 (60) 1:23:34,6 (58)
50. Beňo Ladislav (1976) CZE TriSK ČB --- 4:29:51,4 0:23:13,5 (31) 0:01:29,1 (45) 2:46:48,4 (56) 0:02:13,3 (76) 1:16:07,1 (34)
51. Krejčí Ivo (1957) CZE 3atlon Team Uničov --- 4:31:09,3 0:26:09,8 (68) 0:01:46,4 (58) 2:39:23,2 (42) 0:02:09,1 (73) 1:21:40,8 (54)
52. Krejčí Ivo (1981) CZE 3atlon Team Uničov --- 4:33:22,2 0:24:51,9 (53) 0:01:56,7 (67) 2:47:15 (59) 0:01:57,8 (62) 1:17:20,8 (39)
53. Beránek Jan (1988) CZE ELA LITVÍNOV --- 4:34:08,5 0:25:05,9 (58) 0:01:33,9 (49) 2:48:11,7 (60) 0:01:53,1 (57) 1:17:23,9 (40)
54. Svoboda Marek (1971) CZE Fitness club Freedom --- 4:34:48,1 0:24:22,3 (49) 0:01:12,3 (27) 2:40:36,9 (44) 0:01:24,5 (41) 1:27:12,1 (66)
55. Gorczyca Lukasz (1982) POL --- --- 4:35:52,6 0:29:41,4 (80) 0:02:32,7 (77) 2:28:44,9 (21) 0:02:07,4 (71) 1:32:46,2 (74)
56. Strnad Tomáš (1969) CZE 3D Fitness RT --- 4:36:55,3 0:25:20,4 (61) 0:01:14,7 (30) 2:46:52,7 (57) 0:01:09,9 (25) 1:22:17,6 (55)
57. Krejčí Miroslav (1964) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 4:37:47,9 0:24:16,4 (46) 0:01:15 (32) 2:50:19,6 (63) 0:02:08,4 (72) 1:19:48,5 (46)
58. Lebeda Jakub (1972) CZE IRON STARS BEROUN --- 4:38:37,1 0:25:34 (63) 0:02:09,2 (71) 2:49:03,6 (61) 0:01:55,5 (59) 1:19:54,8 (47)
59. Vladyka Jan (1958) CZE HISPORT Team --- 4:38:52,5 0:25:43,3 (64) 0:01:15 (33) 2:49:03,8 (62) 0:01:24,2 (39) 1:21:26,2 (53)
60. Löffelmann Petr (1981) CZE LEFFI TEAM --- 4:39:33,9 0:24:55,8 (54) 0:01:31,3 (48) 2:43:29,8 (51) 0:01:30,7 (45) 1:28:06,3 (70)
61. Šprongl Vojtěch (1982) CZE TSK PRAHA --- 4:39:36,8 0:24:44,5 (52) 0:00:59,2 (14) 2:44:49,2 (55) 0:01:18,3 (30) 1:27:45,6 (68)
62. Cibulka Radim (1989) CZE IRON STARS BEROUN --- 4:41:13 0:24:57,6 (56) 0:01:46,7 (59) 2:43:45,5 (52) 0:01:35 (47) 1:29:08,2 (71)
63. Vojta Pavel (1975) CZE Žižkovský tygři --- 4:44:30,5 0:26:05,6 (66) 0:01:46,1 (57) 2:40:37,1 (45) 0:01:27,5 (44) 1:34:34,2 (77)
64. Šálek Martin (1967) CZE TRI KLUB Příbram --- 4:45:22,5 0:25:03,5 (57) 0:01:43 (56) 2:50:45,7 (64) 0:01:22,1 (35) 1:26:28,2 (64)
65. Stočesová Petra (1975) CZE IRON STARS BEROUN --- 4:47:17,7 0:27:29,5 (75) 0:02:16,3 (73) 2:52:23,9 (66) 0:01:59,4 (63) 1:23:08,6 (57)
66. Ďuk Jan (1981) CZE --- --- 4:48:32,8 0:24:07,4 (41) 0:01:22,5 (39) 2:53:31,6 (67) 0:01:26,7 (43) 1:28:04,6 (69)
67. Lazar Marek (1977) CZE NOVIS TK Praha --- 4:49:30,8 0:23:00,5 (27) 0:01:54,6 (66) 2:58:01,6 (74) 0:01:42,6 (53) 1:24:51,5 (62)
68. Kostohryz Jakub (1984) CZE TriSK ČB --- 4:50:00,2 0:23:33 (38) 0:02:03,5 (70) 3:01:45,6 (78) 0:02:13,3 (77) 1:20:24,8 (50)
69. Klabačka Zdeněk (1974) CZE TTC Olomouc --- 4:51:17,8 0:26:04,3 (65) 0:02:18,3 (74) 2:56:55,6 (72) 0:02:03,1 (67) 1:23:56,5 (59)
70. Pícha Aleš (1979) CZE --- --- 4:51:41,4 0:24:10,9 (44) 0:01:21,4 (38) 2:56:59,9 (73) 0:02:23,5 (79) 1:26:45,7 (65)
71. Kmuníček Miloš (1961) CZE MK Kladno --- 4:52:05,9 0:23:21,9 (36) 0:01:53,2 (64) 3:01:42,2 (77) 0:02:30,4 (80) 1:22:38,2 (56)
72. Mervart Václav (1970) CZE TC DOBRUŠKA --- 4:54:23,8 0:27:08 (74) 0:01:52,9 (63) 2:51:04,1 (65) 0:02:03,6 (68) 1:32:15,2 (72)
73. Fiala Aleš (1966) CZE SK Slavia Praha --- 4:56:47 0:26:59,9 (71) 0:01:24,5 (41) 2:54:03,3 (68) 0:02:02,9 (66) 1:32:16,4 (73)
74. Čečrle Stanislav (1971) CZE SK těpánov --- 5:00:12,9 0:25:11,2 (59) 0:01:39,9 (54) 3:07:32,1 (80) 0:01:46,4 (54) 1:24:03,3 (60)
75. Suchomel Marcel (1974) CZE Bike Gallery --- 5:00:44,7 0:26:37,5 (70) 0:02:52,2 (79) 2:55:52,9 (71) 0:02:07,3 (70) 1:33:14,8 (75)
76. Cibulka-starší Standa (1958) CZE --- --- 5:00:57,1 0:27:02,3 (72) 0:01:18 (36) 2:54:45,9 (70) 0:01:48,2 (55) 1:36:02,7 (78)
77. Pánková Tereza (1983) CZE Hrom do piecky! --- 5:01:49,9 0:30:08 (82) 0:02:09,5 (72) 3:00:03 (76) 0:02:11,4 (74) 1:27:18 (67)
78. Rába Kristian (1969) CZE --- --- 5:06:01,4 0:27:49,1 (76) 0:02:58,1 (80) 2:54:40,7 (69) 0:02:11,4 (75) 1:38:22,1 (81)
79. Praus David (1970) CZE Malá Chuchle --- 5:12:05,9 0:26:25,1 (69) 0:02:32,4 (76) 3:06:53,9 (79) 0:02:03,8 (69) 1:34:10,7 (76)
80. Joachymstál Vít (1981) CZE Kly --- 5:16:54,8 0:30:06,3 (81) 0:02:02,8 (69) 2:58:52,2 (75) 0:02:35,1 (81) 1:43:18,4 (82)
81. Dědek Miroslav (1960) CZE AC START KARLOVY VARY --- 5:21:10,3 0:28:36,5 (78) 0:03:44,8 (81) 3:11:02,7 (81) 0:01:42,4 (52) 1:36:03,9 (79)
82. Vrátná Alena (1965) CZE Lokomotiva Teplice --- 5:43:56,1 0:28:28,2 (77) 0:02:40,9 (78) 3:33:52,9 (82) 0:02:00,8 (64) 1:36:53,3 (80)
Černý Aleš (1964) CZE TC DOBRUŠKA --- DNF
Melkus Ondrej (1981) CZE --- --- DNF 0:34:02,9 0:02:47,9 1:14:59,3 0:03:06,4 0:19:39,8
Polan Lukáš (1988) CZE TRILIFE --- DNS
Polan Luboš (1962) CZE CKKV Praha --- DNF 0:27:03,1 0:02:24,6 2:57:33,8 0:02:32,1
Schmidt Milan (1960) CZE --- --- DNF 0:32:51 0:01:39
Pešl Josef (1985) CZE TT LOKO Beroun --- DSQ 0:22:15,8 0:01:02,1 2:28:04,7 0:00:42,5 1:12:26,9
Herda Jan (1983) CZE SKP Nymburk --- DNF 0:28:24,5 0:03:20,6
Polák Štěpán (1977) CZE --- --- DNF 0:27:23,9 0:01:28,1 3:18:06,2 0:01:54,6
Slavata Tomáš (1980) CZE Author Xterra Team --- DNF 0:23:36 0:01:43,7