XTERRA Prague 2021

Cancel
Name Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Adamec Radek M 1991 CZE 30-39 2BWINNER TEAM --- 169824 No
Ben Meulders M 1984 BEL 30-39 --- --- 170953 Yes
Bisová Štěpánka F 2000 CZE 20-29 Tri club Česká Lípa --- 170593 Yes
Blaho Martin M 1999 CZE 20-29 TRI Chrudim --- 169951 No
Brož Milan M 1982 CZE 30-39 KILPI KOME KLUB --- 169825 Yes
Bulava František M 1966 CZE 50-59 TT LOKO Beroun --- 170131 Yes
Cmunt Ondřej M 2003 CZE Relay Tri club Česká Lípa --- 169750 Yes
Cmunt Petr M 1996 CZE 20-29 Tri club Česká Lípa --- 170567 Yes
Čamek Jakub M 1975 CZE 40-49 Triatlon Kladno --- 169797 No
Černá Klára F 1990 CZE 30-39 BETRI --- 169632 Yes
Červený Miloš M 1966 CZE 50-59 ČS Bike Team --- 170820 Yes
Čumpelík Marek M 2001 CZE 20-29 CMC, z.s. --- 170625 No
Dubcová Jana F 1988 CZE 30-39 Individuální --- 169727 No
Dušek Karel M 1996 CZE 20-29 KILPI KOME KLUB --- 170818 Yes
Fanturová Lenka F 1978 CZE 40-49 VSK FTVS Praha --- 170810 No
Fiala Aleš M 1966 CZE 50-59 SK Slavia Praha --- 170271 Yes
Foukal Libor M 1977 CZE 40-49 Individuální --- 170956 Yes
Francke Michal M 1986 CZE 30-39 Tri club Česká Lípa --- 170356 Yes
Gebhard Martin M 1989 DEU 30-39 TSV Altenfurt --- 170808 Yes
Glajch Martin M 1975 CZE 40-49 ChaBrusiči --- 170715 Yes
Goj Radim M 1992 CZE 20-29 TT LOKO Beroun --- 169792 Yes
Golian Erik M 1992 SVK 20-29 CK ROUTE 66 Brezno --- 170138 Yes
Grabmüllerová Aneta F 1993 CZE 20-29 B&H Triatlon České Budějovice --- 170066 No
Graman Michal M 1977 CZE 40-49 CMC, z.s. --- 170225 Yes
Grim Tomáš M 1970 CZE 50-59 EXIT Team --- 170817 No
Hackner Silvia F 1986 DEU 30-39 --- --- 170785 Yes
Hanslian Filip M 1987 CZE 30-39 MOUNTAINTIME Kross tri team --- 169738 Yes
HNIZDIL Kastanova 1306 Martin M 1991 CZE 30-39 RESOLUTION TEAM --- 170742 Yes
Holinková Zuzana F 1982 CZE 30-39 BET --- 169720 Yes
Holub Václav M 1983 CZE 30-39 VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM --- 170232 No
Homola Jakub M 2005 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 169645 No
Hosnedl Marek M 1991 CZE 30-39 Café racers --- 170325 No
Houška Michal M 1978 CZE 40-49 ROAD2KONA --- 169625 Yes
Hromádka Ondřej M 1990 CZE 30-39 L.O.L. TEAM JIHLAVA --- 170663 No
CHAID Himmelmutterweg 9/6 Steve M 1967 USA 50-59 --- --- 169918 Yes
Chmátal David M 2005 CZE 16-17 TRI KLUB Příbram --- 170279 Yes
Chmátalová Adéla F 2004 CZE 16-17 TRI KLUB Příbram --- 170278 Yes
Jahoda Vojtěch M 2004 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 170423 Yes
Janata Boris M 1994 SVK 20-29 MOUNTAINTIME Kross tri team --- 170501 Yes
Ježková Kateřina F 1983 CZE 30-39 Individuální --- 170721 No
Jíra Jaroslav M 1971 CZE 50-59 Tri club Česká Lípa --- 170438 Yes
Jirák Karel M 1973 CZE 40-49 Tri club Česká Lípa --- 170458 Yes
Kadlečík Pavel M 1988 CZE 30-39 Individuální --- 170204 Yes
Kahoun Filip M 1968 CZE 50-59 VaguskiClassic --- 169834 No
Kalina Martin M 1993 CZE 20-29 --- --- 170791 Yes
Kamrla Tomáš M 1971 SVK 50-59 Runshop running expert --- 170062 No
Karásková Erbenová Helena F 1979 CZE 40-49 Lawi Sport Team z.s. --- 170100 Yes
Klas Adam M 1997 CZE 20-29 --- --- 170676 Yes
Knejzlík Marek M 1976 CZE 40-49 Tri club Česká Lípa --- 170141 Yes
Knejzlík Tomáš M 2005 CZE 16-17 Tri club Česká Lípa --- 170332 Yes
Kocúrková Sandra F 1984 CZE 30-39 Pteam --- 170973 No
Kodras Ondřej M 1988 CZE 30-39 K2 travel & tips --- 169575 No
Konárek Zdeněk M 1982 CZE 30-39 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 170218 Yes
Krejčí Milan M 1977 CZE 40-49 Tri club Česká Lípa --- 170565 Yes
Krobová Eliška F 2003 CZE 18-19 Tri club Česká Lípa --- 169757 Yes
Kubíček Jan M 1980 CZE 40-49 Individuální --- 170522 No
Lebeda Petr M 1975 CZE 40-49 TT ASTRA Benešov - ŽS --- 169599 Yes
Lužná Anna F 1993 CZE 20-29 Individuální --- 170044 No
Lužný Filip M 1992 CZE 20-29 Individuální --- 170041 No
Lužný Ivo M 1965 CZE 50-59 TTC Olomouc --- 170972 No
Mach Vilémova 1141 Milan M 1967 CZE 50-59 ŠuTri --- 169827 No
Marek Matěj M 2002 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 170744 No
Martincová Lucie F 1974 CZE 40-49 Individuální --- 169826 Yes
Mitáš Radovan M 1977 CZE 40-49 "ENERGY TEAM" --- 170270 No
Nikodem Tomáš M 1990 CZE 30-39 --- --- 170967 Yes
Nikodém Michal M 1976 CZE 40-49 --- --- 170814 Yes
Odl Jakub M 1989 CZE 30-39 KILPI KOME KLUB --- 170221 Yes
Odlová Hana F 1992 CZE 20-29 KILPI KOME KLUB --- 170220 Yes
Olszewski Marek M 1987 POL 30-39 TriDivision --- 170334 No
Orner Zdeněk M 1956 CZE 60+ TITAN TRILIFE --- 170627 Yes
Ouředník Jakub M 1989 CZE 30-39 PČR --- 170971 Yes
Parus Jindrich M 1979 CZE 40-49 --- --- 170223 Yes
Pavlíček Zdeněk M 1954 CZE 60+ Tri club Česká Lípa --- 170691 Yes
Pazderová Renata F 1971 CZE 50-59 2BWINNER TEAM --- 169603 No
Peter Tomáš M 1976 CZE 40-49 Individuální --- 169703 Yes
Plundrák David M 1988 CZE 30-39 --- --- 169971 No
Pospíšil Martin M 1953 CZE Relay Individuální --- 169767 No
Praská Vendulka F 1976 CZE 40-49 KILPI KOME KLUB --- 169785 Yes
PRCHAL Vlčkova 1063/4 Jindřich M 1980 CZE 40-49 --- --- 170587 Yes
Přibyl Kudrnova 234/4a Martin M 1978 CZE 40-49 --- --- 169631 Yes
Roman Martin M 1983 CZE 30-39 CZECHMAN Team --- 169911 No
Růžička Jakub M 2000 CZE 20-29 Individuální --- 170292 No
Ryšavá Vendulka F 2002 CZE 18-19 Tri club Česká Lípa --- 170219 Yes
Skalický Zdeněk M 1960 CZE 60+ PLUTO TEAM PRAHA --- 170751 Yes
Soldátek Jaroslav M 1995 CZE 20-29 Krušnoman TT Litvínov --- 169704 Yes
Souček Filip M 1984 CZE 30-39 TRI KLUB Příbram --- 169650 No
Strejc Michal M 2002 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 170733 No
Strnad Tomáš M 1993 CZE 20-29 Individuální --- 169789 No
STUNA Tomáš M 1985 CZE 30-39 Velsbike Superior team --- 170401 Yes
Stupková Barbora F 2002 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 170965 No
Svíčka Tomáš M 1983 CZE 30-39 Tri club Česká Lípa --- 170354 Yes
Šolc Filip M 1985 CZE 30-39 BARNEX SPORT --- 170305 Yes
Štesko lermontovova 3 Ján M 1966 SVK 50-59 TRI Tatry Triatlon team --- 169710 Yes
Trnková Natálie F 1997 CZE 20-29 Kilpi Kome Klub Kraslice --- 170417 No
Váchová Petra F 1973 CZE 40-49 Individuální --- 170229 No
Vesecká Nicol F 2004 CZE 16-17 TRI KLUB Příbram --- 170794 Yes
Vidner Štěpán M 1985 CZE 30-39 TSK PRAHA --- 169842 No
Vít Jiří M 1972 CZE 40-49 FABRIKAMAN --- 170473 No
Vopat Milan M 1961 CZE 60+ DELTA TEAM TRIATLON --- 169377 Yes
Vorlíčková Jana F 1995 CZE 20-29 KILPI KOME KLUB --- 169570 Yes
Vyčichlo Tomáš M 1982 CZE 30-39 --- --- 170824 Yes
Walter Jan M 1992 CZE 20-29 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 170809 No
Zářecký Miloš M 1961 CZE 60+ --- --- 170589 Yes
Zelenka Jaroslav M 1980 CZE 40-49 KSM HRÁDEK --- 170415 No
Zeman David M 1992 CZE 20-29 KSM Hrádek --- 169605 No
Zeman Jaroslav M 1966 CZE 50-59 Triatlon Plzeň --- 169786 Yes
Zemanová Jindřiška F 1980 CZE 40-49 Triatlon Plzeň --- 169737 Yes
Zimová Kateřina F 1989 CZE 30-39 Individuální --- 170727 Yes
Žvejkal Jakub M 1974 CZE 40-49 --- --- 169973 Yes

109 registered racers
>