Triathlon Fest Račice

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team AMČR Prof. team Var. s. Paid
Balcarová Julie F 2003 CZE 18-19 Here To Win team ANO --- 169686 No
Barkai yonatan 0038 M 2005 ISR 16-17 ASA RUPPIN NE --- 169458 No
Bittner Jiří 35 M 2005 CZE 16-17 --- --- 169396 Yes
Blažek Zdeněk 0068 M 1976 CZE 40-49 TCV Jindřichův Hradec NE --- 169486 Yes
Boháčová Tereza 00031 F 2004 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 169676 Yes
Brabcová Milada 00032 F 1975 CZE 40-49 TJ Spartak Třebíč NE --- 169435 Yes
Brejčák Pavol M 2003 SVK 18-19 Trian ŠK UMB BB NE --- 170002 No
Burdych Adam 0046 M 2004 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 169900 Yes
Cogan Rudolf M 1971 CZE 50-59 TJ Nová Paka NE --- 169545 No
Cohen Alma 027 F 2005 ISR 16-17 ASA Ruppin --- 169404 Yes
Čelůstka Jan 11 M 1982 CZE 30-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 169816 Yes
Červenka Lukáš 3 M 1995 CZE 20-29 TT LOKO Beroun ANO --- 169576 No
Duspivová Iveta 00041 F 1975 CZE 40-49 PROFI SPORT Cheb NE --- 170116 Yes
Dvořáková Petra 024 F 2005 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 169821 Yes
Elsner Ben M 1959 CZE 60+ --- NE --- 169483 Yes
Fairaislová Iveta F 1998 CZE 20-29 TCV Jindřichův Hradec ANO --- 169782 Yes
Felten Yuval M 2004 ISR 16-17 ASA Ruppin --- 169393 Yes
Felten Yuval 0050 M 2004 ISR 16-17 ASA RUPPIN --- 170350 No
Fencl Jiří 10 M 1999 CZE 20-29 TCV Jindřichův Hradec ANO --- 169985 Yes
Fiala Aleš 0064 M 1966 CZE 50-59 SK Slavia Praha NE --- 169441 Yes
Franěk Jan 16 M 1998 CZE 20-29 TT Příbram, z. s. ANO --- 170015 No
Gajdošová Romana 07 F 1994 SVK 20-29 KONRAD TOOLS TEAM ANO --- 169817 Yes
Grebík Radim 5 M 2001 CZE 20-29 TITAN TRILIFE ANO --- 169923 Yes
Hašlar Přemysl 0044 M 1975 CZE 40-49 VOKOLOPOLE --- 169687 Yes
Hašlar Matyáš 0043 M 2004 CZE 16-17 VOKOLOPOLE --- 169689 Yes
Hazuchová Lizana 02 F 2002 SVK 18-19 TRNBB --- 170352 No
Homola Jakub M 2005 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 169461 No
Horňová Adriana 04 F 2000 CZE 20-29 KONRAD TOOLS TEAM ANO --- 169949 No
Hrdlička Matěj 20 M 2004 CZE 16-17 ROAD2KONA NE --- 169550 Yes
Hrušková Alžběta 01 F 2000 CZE 20-29 KONRAD TOOLS TEAM ANO --- 169418 No
Chadim Václav 0066 M 1980 CZE 40-49 HRT --- 170351 No
Chmátal David 31 M 2005 CZE 16-17 TRI KLUB Příbram NE --- 169806 No
Chmátalová Adéla 016 F 2004 CZE 16-17 TRI KLUB Příbram NE --- 169805 No
Chovanečková Nikola 010 F 2005 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 169933 Yes
Churavá Veronika 028 F 2005 CZE 16-17 Triatlon Plzeň NE --- 169770 No
Ihn Ondřej 0040 M 2000 CZE 20-29 Triatlon klub Ostrava NE --- 169828 Yes
Jahoda Vojtěch 17 M 2004 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 169462 No
Jaroš Zbyšek M 1974 CZE 40-49 ArtSport Team --- 169405 Yes
Jíra Jaroslav 0053 M 1971 CZE 50-59 Tri club Česká Lípa NE --- 169726 No
Jócsik Ondřej 0054 M 2001 CZE 20-29 Triatlon Plzeň NE --- 169794 No
Kábrt Aleš 34 M 2005 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 169899 Yes
Kafka Šimon 0063 M 2004 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 169822 Yes
Kalivoda Lukáš 0045 M 2003 CZE 18-19 TTK Slavia VŠ Plzeň NE --- 170017 No
Karolína Maršíková F 2005 CZE 16-17 TJ Nová Paka NE --- 170129 No
Kindl Marek 22 M 2004 CZE 16-17 TRI KLUB Příbram --- 170046 No
Kitron Elad 33 M 2002 ISR 18-19 --- NE --- 169447 No
Klimeš Jan M 2000 CZE 20-29 CF South ANO --- 169594 No
Knejzlík Tomáš 18 M 2005 CZE 16-17 Tri club Česká Lípa NE --- 169829 No
Knobloch Florian 0039 M 2003 CZE 18-19 VOKOLOPOLE --- 169688 Yes
Knobloch Kamila 00042 F 1973 CZE 40-49 VOKOLOPOLE NE --- 170115 Yes
Koblížek Šimon 14 M 1999 CZE 20-29 Krušnoman TT Litvínov ANO --- 169428 No
Korous David M 2004 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 169463 No
Korous Martin 36 M 1974 CZE 40-49 Triathlon Team Tábor NE --- 169534 No
Kostlán Robert M 2003 CZE 18-19 Triathlon Team Tábor --- 169459 No
Kotopulu Helena 017 F 1980 CZE 40-49 TITAN TRILIFE --- 169924 Yes
Koudelka David 0070 M 1999 CZE 20-29 SK Slavia Praha ANO --- 169474 No
Koutná Eva 00037 F 1978 CZE 40-49 TT Příbram, z. s. --- 169674 Yes
Koutný Roman 0055 M 2003 CZE 18-19 TT Příbram, z. s. --- 169675 Yes
Kozojed Martin M 2004 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 169464 No
Krajhanzlová Martina 030 F 1987 SVK 30-39 --- --- 169398 Yes
Krátký Štěpán 24 M 1995 CZE 20-29 SK Slavia Praha ANO --- 169867 No
Krobová Eliška 022 F 2003 CZE 18-19 Tri club Česká Lípa NE --- 169788 No
Kříž Tomáš 6 M 2000 CZE 20-29 TITAN TRILIFE ANO --- 169989 Yes
Kubec Filip M 2001 CZE 20-29 Triatlon Plzeň --- 169402 No
Kučera Jan M 1981 CZE 40-49 Alfa Tri Team NE --- 170134 No
Kuchařová Karolína 00033 F 2004 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 170349 No
Lambrechts Adam 7 M 1992 BEL 20-29 --- NE --- 170030 Yes
Lemberka Ondřej 26 M 2005 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 169465 No
Lukeš Matěj 13 M 2002 CZE 18-19 Triatlon Plzeň NE --- 169974 No
Marková Ladislava 00036 F 1978 CZE 40-49 4SPORTS TEAM NE --- 169489 Yes
Martin David 4 M 1998 CZE 20-29 Individuální NE --- 169978 No
Matoušová Michaela 018 F 2000 CZE 20-29 KONRAD TOOLS TEAM --- 169818 Yes
Medvecky Maximilian M 2005 SVK 16-17 Trian UMB Banská Bystrica NE --- 170029 No
Mígl Vojtěch 0047 M 2003 CZE 18-19 TT Příbram, z. s. --- 169677 Yes
Mígl Antonín 0052 M 2005 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 169678 Yes
Michálek Filip 8 M 2001 CZE 20-29 TRI KLUB Příbram NE --- 169972 No
Miklišová Lucie 06 F 2002 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 169925 Yes
Minařík Petr 30 M 1976 CZE 40-49 TTK Slavia VŠ Plzeň NE --- 170001 Yes
Mitisková Michaela 011 F 2005 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč NE --- 169553 No
Mrňávek Martin 0057 M 2003 CZE 18-19 Loko Trutnov --- 169903 Yes
Müllerová Bára F 1996 CZE 20-29 TU Liberec ANO --- 169633 No
Nekoranec Matěj 0037 M 1997 CZE 20-29 TITAN TRILIFE --- 169926 Yes
Nosek Martin 0058 M 2004 CZE 16-17 Triatlon Plzeň NE --- 169748 No
Pánek Šimon 0048 M 2004 CZE 16-17 VOKOLOPOLE --- 169690 Yes
Pásler Jakub 28 M 2003 CZE 18-19 Loko Trutnov --- 169902 Yes
Pekárek Milan 0065 M 1965 CZE 50-59 Etriatlon Team NE --- 169868 Yes
Pičmanová Zuzana 013 F 1999 CZE 20-29 TCV Jindřichův Hradec ANO --- 169638 Yes
Pitrmanová Kateřina 023 F 2004 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 169901 Yes
Pivrnec Tomáš 29 M 1999 CZE 20-29 Individuální ANO --- 169756 Yes
Pluhař David 25 M 2003 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 169831 Yes
Plza Marek 0059 M 2005 CZE 16-17 TriSK ČB --- 169963 Yes
Pokorná Pavlína 020 F 2000 CZE 20-29 KONRAD TOOLS TEAM ANO --- 169996 Yes
Pospíšil Matyáš 12 M 2000 CZE 20-29 TCV Jindřichův Hradec ANO T.A. PLZEŇ 169660 No
Preisler Richard M 1969 CZE 50-59 bike7 --- 169386 Yes
Procházka Milan 0069 M 1966 CZE 50-59 TJ Spartak Třebíč NE --- 170023 Yes
Procházková Nikola 019 F 2002 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 169819 Yes
Procházková Vendula 00039 F 1974 CZE 40-49 TJ Spartak Třebíč NE --- 170022 Yes
Pudil Jaroslav M 1961 CZE 60+ M2 SPORT Bečvář Strakonice NE --- 169648 No
Rohárová Rebecca 00035 F 2005 SVK 16-17 Trian ŠK UMB Banská Bystrica NE --- 169945 No
Roman Martin M 1983 CZE 30-39 CZECHMAN Team NE --- 169921 No
Ryšavá Vendulka 021 F 2002 CZE 18-19 Tri club Česká Lípa NE --- 169758 No
Ryšávková Emma 09 F 2005 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM NE --- 169780 Yes
Říhová Eliška F 2002 CZE 18-19 Triathlon Team Tábor --- 169467 No
Sedlařík David 0049 M 2003 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 169927 Yes
Sedlařík David M 2003 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 169932 Yes
Selecká Tereza 025 F 2005 SVK 16-17 Trian ŠK UMB NE --- 169961 No
Schoval František 32 M 1988 CZE 30-39 2BWINNER TEAM NE --- 169733 Yes
Schovalová Tereza 026 F 1994 CZE 20-29 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice ANO --- 169685 No
Skořepa Adam 0042 M 2004 CZE 16-17 STT NE --- 169629 Yes
Souček Jakub 15 M 2005 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 169468 No
Srogoňová Alena 05 F 2003 CZE 18-19 PROFI SPORT Cheb --- 169543 Yes
Stádník Daniel 0051 M 1972 CZE 40-49 TJ BIŽU JBC NE --- 169652 Yes
Stádník Jakub 23 M 2003 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC NE --- 169654 Yes
Stuchlík Jiří 27 M 2001 CZE 20-29 Triathlon Team Tábor --- 169472 No
Stuchlík Jiří 0067 M 1975 CZE 40-49 Triathlon Team Tábor NE --- 169535 No
Stuchlíková Natálie F 2005 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 169460 No
Stupková Barbora 012 F 2002 CZE 18-19 Triatlon Plzeň NE --- 169787 No
Svoboda Vojtěch 0060 M 2005 CZE 16-17 TJ Sokol Senohraby NE --- 169991 No
Svobodová Tereza 03 F 2000 CZE 20-29 TITAN TRILIFE --- 169928 Yes
Svobodová Agáta F 2005 CZE 16-17 TJ Sokol Senohraby NE --- 169990 No
Šafránková Adéla 00040 F 1999 CZE 20-29 --- ANO --- 170013 No
Šanda Vojtěch 0041 M 2001 CZE 20-29 TITAN TRILIFE --- 169929 Yes
Ščevlík Jakub 0056 M 2005 SVK 16-17 TK Nové Zámky NE --- 170124 No
Šimral Vít 0072 M 1986 CZE 30-39 Individuální ANO --- 169699 No
Šmíd Jaroslav 21 M 1976 CZE 40-49 TTK Slavia VŠ Plzeň NE --- 169947 Yes
Šmídová Anna 015 F 2005 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 169702 No
Špičák Roman M 1993 CZE 20-29 TITAN TRILIFE NE --- 169716 Yes
Štěrbová Michaela 08 F 1999 CZE 20-29 --- ANO --- 170114 No
Štourač Nikola 0061 M 1985 CZE 30-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 169820 Yes
Švecová Andrea 014 F 2005 CZE 16-17 Triatlon Plzeň NE --- 169577 No
Tredgett Martina 00038 F 1981 CZE 40-49 Individuální NE --- 169561 Yes
Václavík Filip 9 M 1995 CZE 20-29 TITAN TRILIFE NE --- 169930 Yes
Vejnar Tomáš 0071 M 2001 CZE 20-29 --- --- 170170 Yes
Vojtěšková Barbora 029 F 2004 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 169931 Yes
Volár Jan 1 M 1992 CZE 20-29 Etriatlon Team TEXACO – Prista Oil Team CZ 170197 Yes
Vopat Milan 0062 M 1961 CZE 60+ DELTA TEAM TRIATLON NE --- 169547 Yes
Wiser Roni 00034 F 2004 ISR 16-17 --- --- 169416 No
Zikmund Tomáš 2 M 1999 CZE 20-29 TT Příbram, z. s. ANO --- 170107 No
Žirovnický Jan 19 M 2005 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 169466 No

139 registered racers
>