Velká cena Tábora v triatlonu 2019

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Adam Petr 087 M 2007 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 136568 Yes
Adamová Tereza 014 F 2005 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 136569 Yes
Andrlová Veronika 116 F 1990 CZE 20-39 Kerberos --- 137268 No
Auf Jakub 04 M 2005 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 136206 No
Auf Jan 0205 M 2009 CZE 10-11 TJ Spartak Trebic --- 136512 No
Bakoč Hynek 0220 M 2009 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 140397 No
Bakočová Ema 0221 F 2009 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 140398 No
Balcarová Julie 111 F 2003 CZE 16-17 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 140615 No
Bartoška Martin 08 M 2004 CZE 14-15 Liga atletů Pelhřimov --- 139283 No
Bednarský Václav M 2001 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 136694 No
Bednarský Vojtěch 49 M 1997 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 140183 Yes
Beneda Jan 0252 M 2009 CZE 10-11 SK Miletín --- 140361 Yes
Benedová Klára 0253 F 2008 CZE 10-11 SK Miletín --- 140362 Yes
Beránková Libuše 114 F 1973 CZE 40-49 GLASSMAN TT --- 140249 Yes
Blažek Cyril M 2007 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 136570 No
Bočková Izabela F 2011 CZE 8-9 TCV Jindřichův Hradec --- 136571 No
Boháčová Tereza F 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 140231 Yes
Böse Adam 0112 M 2007 CZE 12-13 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 137250 Yes
Brandes Shay 112 F 2002 ISR 16-17 ASA RUPPIN --- 137228 Yes
Burlová Tereza 083 F 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 140598 No
Capl Kryštof 029 M 2005 CZE 14-15 TriSK ČB --- 137454 Yes
Cihlář Jakub 86 M 2003 CZE 16-17 TT LOKO Beroun --- 140179 Yes
Cogan Rudolf 38 M 1971 CZE 40-49 TJ Nová Paka --- 140610 No
Cogan Jan 89 M 2003 CZE 16-17 TJ Nová Paka --- 140618 No
cohen shahar 84 M 2003 ISR 16-17 Assa Ruppin --- 137430 Yes
Coufal Lukáš 75 M 2001 CZE 18-19 TJ Spartak Třebíč --- 139287 Yes
Coufalová Tereza 0216 F 2008 CZE 10-11 TJ Spartak Třebíč --- 139288 No
Černý Michal 30 M 1984 CZE 20-39 --- --- 137359 Yes
Černý Milan 31 M 1982 CZE 20-39 --- --- 137362 Yes
Červenka Lukáš 4 M 1995 CZE 20-39 Triathlon Team Tábor --- 139290 Yes
Dvořáková Kristýna 043 F 2005 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 135249 No
Dvořáková Pavlína 0233 F 2008 CZE 10-11 4SPORTS TEAM --- 135663 No
Dvořáková Petra 026 F 2005 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 135664 Yes
Dvořáková Kateřina 075 F 2007 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 139300 Yes
Eliáš David 03 M 2005 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- 140463 No
Falach Yonathan 83 M 2003 ISR 16-17 asa ruppin --- 136665 Yes
Faltová Eliška 038 F 2004 CZE 14-15 Tri club Česká Lípa --- 140300 No
Fanturová Lenka 109 F 1978 CZE 40-49 VSK FTVS Praha --- 140611 No
Fencl Jiří 33 M 1999 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 136551 No
Fiala Aleš 45 M 1966 CZE 50-59 SK Slavia Praha --- 134775 Yes
Ficová Anna F 2006 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 136582 No
Fila Adam 022 M 2005 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 136969 Yes
Filová Julie 0226 F 2008 CZE 10-11 TJ Spartak Třebíč --- 136968 Yes
Franěk Tomáš 0211 M 2008 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 140233 Yes
Fraňková Natálie 05 F 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 140232 Yes
Fučíková Terezie F 2010 CZE 8-9 Triathlon Team Tábor --- 139309 Yes
Gibalski Kajetan M 2000 CZE 18-19 KT Żywiec --- 139243 No
Gončaruk Ilja 0213 M 2009 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 136558 No
Gončaruk Kyrill 077 M 2006 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 136559 No
Gonska Szymon M 2000 POL 18-19 KT Żywiec --- 139242 No
Gregora Jan 78 M 2000 CZE 18-19 Individuální --- 139276 Yes
Gregorová Eliška 117 F 1998 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 140281 Yes
Gröschl Václav 078 M 2007 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 140245 Yes
Gröschl Vojtěch 079 M 2007 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 140246 Yes
Hadravová Kateřina 039 F 2005 CZE 14-15 Tri club Česká Lípa --- 137450 No
Hadravová Adéla 0246 F 2010 CZE 8-9 Tri club Česká Lípa --- 137451 No
Hájek Tomáš 81 M 2000 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 136552 No
Halaška Michael 0254 M 2009 CZE 10-11 --- --- 140368 Yes
Halašková Bára 0111 F 2006 CZE 12-13 SK Miletín --- 140367 Yes
Hašlar Přemysl 2 M 1975 CZE 40-49 VOKOLOPOLE --- 138214 Yes
Hašlar Přemysl 0104 M 2007 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 138215 Yes
Hašlar Matyáš 041 M 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 138216 Yes
Hašlarová Alena 136 F 1978 CZE 40-49 VOKOLOPOLE --- 140330 Yes
Havránek Jan 5 M 1998 CZE 20-39 SK FIT Tábor --- 134982 No
Homola Matěj 071 M 2007 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 139316 Yes
Horák Vilém 87 M 2001 CZE 18-19 Diana Sport --- 140374 No
Horák Vojtěch 88 M 2003 CZE 16-17 Diana Sport --- 140375 No
Horák Václav 0231 M 2008 CZE 10-11 Diana Sport --- 140376 No
Horáková Natálie F 2005 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 140356 Yes
Hradil Pavel 44 M 1998 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 140343 Yes
Hrdlička Hynek 034 M 2005 CZE 14-15 PK JH T.A. PLZEŇ 140298 Yes
Hrdlička Jakub 79 M 2002 CZE 16-17 PK JH T.A. PLZEŇ 140299 Yes
Hrdličková Anna 125 F 2001 CZE 18-19 PK JH T.A. PLZEŇ 140301 Yes
Hroch Martin 29 M 1994 CZE 20-39 Kanoistika Sedlčany --- 140288 No
Hrubý Jan 32 M 1982 CZE 20-39 --- --- 140617 No
Hubáček Ondřej 0201 M 2009 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 139297 Yes
Charvát Matyáš 025 M 2005 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 140352 Yes
Chmátal David 019 M 2005 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 140603 No
Chmátalová Adéla 018 F 2004 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 140604 No
Churavá Veronika 021 F 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 137318 Yes
Chytilová Kateřina 0208 F 2008 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 140406 Yes
Jahodová Eliška F 2008 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 136560 No
Jaroš Zbyšek 39 M 1974 CZE 40-49 "ENERGY TEAM" --- 140609 No
Jarošová Eliška 0218 F 2008 CZE 10-11 ArTSport --- 140592 No
Jarošová Karolína 090 F 2006 CZE 12-13 ArTSport --- 140595 No
Jedličková Barbora 0102 F 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 140257 Yes
Jenčíková Anna 0217 F 2008 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 139310 Yes
Jenčová Barbora F 1966 CZE 50-59 Amcykl Humpolec --- 140383 Yes
Jiruška Matyáš M 2009 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 136574 No
Jiřík Adam 040 M 2005 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 137316 Yes
Kábrt Lukáš 74 M 2000 CZE 18-19 Loko Trutnov --- 140393 No
Kábrt Aleš 045 M 2005 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 140399 No
Kafka Šimon 015 M 2004 CZE 14-15 SK TRI CYKLOCHLUBNA --- 139285 Yes
Kalda Martin 0206 M 2009 CZE 10-11 TJ Spartak Třebíč --- 137413 Yes
Kamenická Karolína F 2006 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 136581 No
Káňová Kateřina 0109 F 2007 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 140396 No
Karasová Karolína 0219 F 2008 CZE 10-11 --- --- 140388 Yes
Kesler Etay 85 M 2001 ISR 18-19 ASA RUPIN --- 137214 No
Klírová Jana 108 F 1967 CZE 50-59 SATT Praha --- 137225 Yes
Kmoch Štěpán 0245 M 2009 CZE 10-11 Tri club Česká Lípa --- 139260 No
Knejzlík Tomáš 037 M 2005 CZE 14-15 Tri club Česká Lípa --- 140198 Yes
Kolář Matěj 0225 M 2008 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 136561 No
Koptík Jiří M 2008 CZE 10-11 TriSK ČB --- 137455 Yes
Koptíková Kristýna 0235 F 2009 CZE 10-11 TriSK ČB --- 137456 Yes
Korábik Michal 6 M 1982 CZE 20-39 --- --- 140271 No
Korous Martin 21 M 1974 CZE 40-49 Triathlon Team Tábor --- 139291 Yes
Korous David 023 M 2004 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 139306 Yes
Korousová Nikola 093 F 2006 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 139305 Yes
Koš Jiří 19 M 1968 CZE 50-59 Krušnoman TT Litvínov --- 137301 Yes
Koutný Roman 76 M 2003 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 140229 Yes
Kovář Jan 0223 M 2008 CZE 10-11 Diana Sport --- 137323 Yes
Kozlová Kateřina F 1999 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 136553 No
Kozojed Ondřej 0100 M 2007 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 139295 Yes
Kozojed Martin 035 M 2004 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 139296 Yes
Kratochvíl Marek 073 M 2006 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 137341 Yes
Kratochvílová Šárka 072 F 2006 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 137340 Yes
Kropáček Štěpán M 2011 CZE 8-9 Individuální --- 135494 Yes
Kropáček Jan M 1973 CZE 40-49 Individuální --- 135496 Yes
Kropáčková Eliška F 2009 CZE 10-11 Individuální --- 135495 Yes
Kroupa Štěpán 35 M 1975 CZE 40-49 Café racers --- 137271 Yes
Krůtová Eliška 095 F 2006 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 140234 Yes
Kučerová Beáta 091 F 2006 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 136573 No
Kučerová Eliška 017 F 2005 CZE 14-15 Triatlet Karlovy Vary --- 140407 Yes
Kumšta Pavel 14 M 1991 CZE 20-39 Sportability z.s. --- 137089 Yes
Kumštová Hana 127 F 1990 CZE 20-39 Sportability, z.s. --- 137090 Yes
Lemberka Ondřej 02 M 2005 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 139312 Yes
Lemberka Jan 0204 M 2008 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 139313 Yes
Lemberka Jakub 18 M 1990 CZE 20-39 Triathlon Team Tábor --- 140612 No
Lichtenbergová Zuzana 085 F 2007 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 137295 Yes
Linduška František 7 M 1994 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 136576 No
Linhart Tomáš 13 M 1991 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 137207 No
Lojková Tina 082 F 2007 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 136572 Yes
Mach Miroslav 086 M 2006 CZE 12-13 Šutri Prachatice --- 140290 No
Macháček Michal 71 M 2002 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 139298 Yes
Maixnerová Eliška 031 F 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 140282 Yes
Malá Anna F 2007 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 136580 No
Maloch Václav 0238 M 2008 CZE 10-11 CzechTRI K. Team --- 135524 Yes
Malochová Alžběta 0237 F 2011 CZE 8-9 --- --- 135523 Yes
Marek Lukáš 0105 M 2007 CZE 12-13 4SPORTS TEAM --- 136952 Yes
Marek Matěj 91 M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 140607 No
Marek Jakub 90 M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 140621 No
Marinkova Viktorie F 2005 CZE 14-15 PROFI SPORT Cheb --- 139278 Yes
Marková Ladislava 131 F 1978 CZE 40-49 4SPORTS TEAM --- 136951 Yes
Marková Nela 0228 F 2009 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 137460 Yes
Martínek Jan 62 M 1963 CZE 50-59 Individuální --- 140360 Yes
Matoušová Michaela 126 F 2000 CZE 18-19 Elitavers Jihlava --- 137200 Yes
Matula Michal M 2000 CZE 18-19 Mika training --- 140372 No
Mejzlík Petr 24 M 1959 CZE 60+ TJ Spartak Třebíč --- 135443 Yes
Mezlíková Klára 012 F 2004 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 135459 No
Mičková Kateřina 050 F 2004 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 139314 Yes
Mígl Vojtěch 77 M 2003 CZE 16-17 --- --- 140387 Yes
Michálek Šimon 044 M 2005 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- 137217 No
Mikoláš Jan M 1961 CZE 50-59 TriSK ČB --- 140291 No
Mitisková Michaela 09 F 2005 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 136471 No
Mládenková Josefína F 2007 CZE 12-13 SK Skol Brno --- 137285 Yes
Mucha Pavel 10 M 1980 CZE 20-39 --- --- 136901 No
Musil Giulio 088 M 2006 CZE 12-13 TOM --- 140601 No
Musil José 07 M 2005 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 140606 No
Musilová Nikola 132 F 1989 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 135435 Yes
Mužátko Pavel 51 M 1989 CZE 20-39 Individuální --- 140614 No
Němec Roman M 1972 CZE 40-49 TCV Jindřichův Hradec --- 136554 No
Němečková Eliška 094 F 2006 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 140230 Yes
Nesnídal Oliver 074 M 2007 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 139321 Yes
Nesnídalová Sára 0207 F 2011 CZE 8-9 Triathlon Team Tábor --- 139320 Yes
Neuschlová Adéla 097 F 2006 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 139315 Yes
Nosek Kryštof 28 M 1998 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 137113 No
Nosek Martin 020 M 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 140297 Yes
Novák Matěj 0232 M 2009 CZE 10-11 Rychlý šípy-Strakonice --- 137335 Yes
Nováková Jarmila 0101 F 2007 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 140303 Yes
Nováková Viktorie 0244 F 2009 CZE 10-11 Tri club Česká Lípa --- 140304 Yes
Novotný Jindřich M 2001 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 136562 No
Novotný Jan 34 M 1978 CZE 40-49 TTT --- 140311 Yes
Novotný Pavel 64 M 1967 CZE 50-59 TJ Chyšky z.s. --- 140400 Yes
Obermannová Lucie 122 F 1998 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 137399 Yes
Olšová Veronika 118 F 1993 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 136030 No
Osak Kacper 0240 M 2010 POL 8-9 SPORTWISE --- 135797 No
Ošmyk Matyáš 0203 M 2009 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 139311 Yes
Ottenschläger Oto 47 M 1995 CZE 20-39 Krušnoman TT Litvínov --- 137206 Yes
Palider Jan 65 M 1991 CZE 20-39 Triatlon klub Ostrava --- 137377 Yes
Pánek Šimon 046 M 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 138218 Yes
Pánková Emma 0108 F 2007 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 138217 Yes
Pánková Ivana 135 F 1976 CZE 40-49 VOKOLOPOLE --- 139216 Yes
Parez Jan 024 M 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 140235 Yes
Parezová Anna 0227 F 2009 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 140236 Yes
Patka Jan 42 M 1959 CZE 60+ TTC Benešov --- 140620 No
Pech Roman 37 M 1962 CZE 50-59 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 140619 No
Petr Martin 0243 M 2008 CZE 10-11 TriSK ČB --- 137297 Yes
Petrová Lenka 0242 F 2011 CZE 8-9 TriSK ČB --- 137298 Yes
Pičmanová Zuzana 133 F 1999 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 136577 Yes
Pilc Daniel 20 M 1998 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 135409 Yes
Plic Ondřej 0234 M 2009 CZE 10-11 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 140339 Yes
Ploc Jaroslav 36 M 1984 CZE 20-39 SK Kola Víšek --- 137193 No
Pluhař David M 2003 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 135402 No
Pňovský Sebastian 0241 M 2011 CZE 8-9 Silvini team --- 140419 No
Pokorná Pavlína 128 F 2000 CZE 18-19 SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- 136920 Yes
Poláčková Pavlína 130 F 1996 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 139240 Yes
Pospíšilová Alžběta 119 F 1996 CZE 20-39 --- --- 139263 No
Powada Jakub 25 M 1993 CZE 20-39 Kerberos T.A. PLZEŇ 140177 Yes
Procházka Matěj 089 M 2007 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 137337 Yes
Ptáčková Anna 032 F 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 140283 Yes
Ptaszyńska Weronika F 2003 POL 16-17 KT Żywiec --- 139245 No
Pudil Jaroslav M 1961 CZE 50-59 M2 Sport Bečvář Strakonice --- 137396 No
Rež Adam 048 M 2005 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 136729 Yes
Rež Zdeněk 1 M 1972 CZE 40-49 SPONA Teplice --- 140389 Yes
Richter Miroslav 9 M 1975 CZE 40-49 Triathlon Team Tábor --- 139292 Yes
Rogacz Grzegorz M 2000 CZE 18-19 KT Żywiec --- 139246 No
Rosenkrancová Monika 123 F 2000 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 139274 Yes
Rosová Veronika 129 F 1996 CZE 20-39 --- --- 137441 No
Roule Vojtěch 8 M 1968 CZE 50-59 CKKV Praha --- 140188 Yes
Rozsíval Erik 028 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 140602 No
Ryšavá Anna 0229 F 2008 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 140355 Yes
Ryšávka Jáchym 0106 M 2007 CZE 12-13 4SPORTS TEAM --- 137366 Yes
Ryšávková Emma 042 F 2005 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 137365 Yes
Říhová Eliška 134 F 2002 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 139301 Yes
Sedlar Daniel 80 M 2001 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 137289 Yes
Semerád Martin 12 M 1999 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 140273 Yes
Schovalová Tereza 115 F 1994 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 140238 No
Skořepa Adam 049 M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 140394 No
Souček Jakub 010 M 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 135727 Yes
Stádník Jakub 73 M 2003 CZE 16-17 Individuální --- 137040 Yes
Steklý Libor M 2009 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 136578 No
Stočes Antonín 0210 M 2011 CZE 8-9 TRI KLUB Příbram --- 140210 Yes
Stočes Vojtěch 0209 M 2009 CZE 10-11 TRI KLUB Příbram --- 140209 Yes
Straka Eduard 0212 M 2009 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 140593 No
Strniša Samo 48 M 1987 CZE 20-39 --- --- 139279 Yes
Střecha Martin 15 M 1990 CZE 20-39 --- --- 135009 Yes
Stuchl Jindřich 3 M 1974 CZE 40-49 Cykloteam Ostrov --- 135014 No
Stuchlík Jiří 61 M 1975 CZE 40-49 Triathlon Team Tábor --- 139293 Yes
Stuchlíková Natálie 06 F 2005 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 139302 Yes
Sůsa Jakub 63 M 1988 CZE 20-39 TJ Tatran Sedlčany --- 140202 Yes
Svoboda Václav 52 M 1993 CZE 20-39 1na1 --- 140195 No
Svobodová Agáta 036 F 2005 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 140358 No
Šafránek Jáchym 096 M 2007 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 140354 Yes
Šafránková Anna 0230 F 2010 CZE 8-9 Elite Sport Boskovice --- 140353 Yes
Šimáková Adéla 0222 F 2008 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 139317 Yes
Šimková Pavlína 110 F 1976 CZE 40-49 Individuální --- 134857 Yes
Šiml Jan 40 M 1967 CZE 50-59 NOVIS TK Praha --- 139281 Yes
Šimonová Anežka 013 F 2005 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 136563 No
Šiška Adam 0215 M 2011 CZE 8-9 Triathlon Team Tábor --- 139303 Yes
Šiška Matěj 0214 M 2008 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 139304 Yes
Škarková Markéta 027 F 2004 CZE 14-15 SK TRI CYKLOCHLUBNA --- 140403 No
Šorm Daniel 17 M 1985 CZE 20-39 --- --- 137269 No
Šoula Václav 0202 M 2009 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 139307 Yes
Šrollová Viktorie 0110 F 2007 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 140395 No
Šťastná Lucie 084 F 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 137059 Yes
Štěpka Tadeáš 047 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 140347 Yes
Štolba Marek 0247 M 2009 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 140410 Yes
Štolba Tomáš 0103 M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 140412 Yes
Štourač Nikola 22 M 1985 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 136666 Yes
Šubrtová Eliška 120 F 2003 CZE 16-17 --- --- 140404 No
Šubrtová Šárka 098 F 2007 CZE 12-13 --- --- 140405 No
Švarc Michal 092 M 2007 CZE 12-13 TRI KLUB Příbram --- 140597 No
Švarc Petr 41 M 1966 CZE 50-59 TRI KLUB Příbram --- 140616 No
Švecová Andrea 011 F 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 137422 Yes
Tabulka Štěpán 0250 M 2007 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 140600 No
Tabulková Barbora 0251 F 2009 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 140594 No
Thoma Jiří M 1983 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 136555 No
Tischlerová Linda 0236 F 2009 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 136564 No
Tourková Julie F 2008 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 136565 No
Trnka Tomáš 080 M 2006 CZE 12-13 --- --- 140189 No
Trutna Jan 11 M 1999 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 137172 Yes
Turek Jan 23 M 1995 CZE 20-39 --- --- 139262 No
Tuzar Martin M 1973 CZE 40-49 --- --- 135553 No
Uhlík Vojtěch M 2010 CZE 8-9 Triathlon Team Tábor --- 139308 Yes
Upshtein Amit 113 F 2003 ISR 16-17 ASA Ruppin --- 137133 Yes
Urbanová Michaela 124 F 2003 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 140272 Yes
Vacek Vojtěch M 1995 CZE 20-39 Triathlon Team Tábor --- 139294 Yes
Václavík Karel M 1979 CZE 40-49 --- --- 135327 No
Václavík Filip 43 M 1995 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 140178 Yes
Valda Antonín 0224 M 2009 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 136566 No
Valda Josef M 2005 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 136567 No
Valdová Marie F 1977 CZE 40-49 TCV Jindřichův Hradec --- 136556 No
Váňa Radek 82 M 2000 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 137078 Yes
Váňa Jan 26 M 1996 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 137079 Yes
Večeřa Matyáš 0248 M 2009 CZE 10-11 --- --- 136991 No
Velísková Veronika 121 F 2001 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 140613 No
Vesecká Nicol 016 F 2004 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- 140605 No
Vlasák Karel 72 M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 139268 Yes
Voda Jan 0107 M 2007 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 136961 No
Vodová Nikola 0249 F 2008 CZE 10-11 TJ Spartak Třebíč --- 136962 No
Vokurková Adéla 099 F 2007 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 138219 Yes
Vokurková Zuzana 0239 F 2009 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 138220 Yes
Volár Jan 50 M 1992 CZE 20-39 Etriatlon Team --- 140390 Yes
Vondra Tomáš 46 M 1992 CZE 20-39 Loko Trutnov --- 140386 No
Vozobule Štěpán M 2010 CZE 8-9 --- --- 137116 No
Vozobulová Viktorie F 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 137115 No
Vratišovská Zlata 030 F 2004 CZE 14-15 LAP --- 135630 No
WALTER Sarah 076 F 2006 GER 12-13 TSV Brannenburg --- 140596 No
Wasik Maja 033 F 2004 POL 14-15 SPORTWISE --- 135628 No
Zadražil Filip 27 M 1998 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 137088 No
Zadražil Jan 081 M 2007 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 140599 No
Zeman Zbyněk 16 M 1954 CZE 60+ Krušnoman TT Litvínov --- 135255 Yes
Zemanová Kateřina F 1994 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 136557 No
Zimovjanová Tereza 100 F 1995 CZE 20-39 Triatlon Plzeň --- 140608 No
Zwadło Piotr M 2002 POL 16-17 KT ŻYWIEC --- 139241 No
Žirovnický Jan 01 M 2005 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 139299 Yes

296 registered racers
>