Krušnoman Triathlon Team Litvínov (5)
Active 1. Bartovský Tomáš 2003 Dorost (16-17) C 4584 Krušnoman TT Litvínov
Active 2. Čermák Jan 2000 Junioři (18-19) C 3781 Krušnoman TT Litvínov
Active 3. Ihnačinec Jakub 1999 K23 (20-23) C 4504 Krušnoman TT Litvínov
Active 4. Nejdlová Valérie 2001 Junioři (18-19) C 4281 Krušnoman TT Litvínov
Active 5. Vodrážka Borek 2000 Junioři (18-19) C 4710 Krušnoman TT Litvínov
Samostatně se připravující sportovci (21)
Active 6. Balcarová Julie 2003 Dorost (16-17) C 4958 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice
Active 7. Burian Matěj 2000 Junioři (18-19) B 3282 SK Slavia Praha
Active 8. Cihlář Jakub 2003 Dorost (16-17) C 3423 TT LOKO Beroun
Active 9. Gregora Jan 2000 Junioři (18-19) C 4317 Individuální
Active 10. Ihn Ondřej 2000 Junioři (18-19) C 5117 Triatlon klub Ostrava
Active 11. Juránek Lukáš 2002 Dorost (16-17) A 4182 X-team BaNo
Active 12. Juránková Heidi 2002 Dorost (16-17) A 4421 X-team BaNo
Active 13. Kahuda Jiří 2000 Junioři (18-19) C 4335 Šumavský triatlon (ŠuTri)
Active 14. Kotěšovcová Pavla 2000 Junioři (18-19) C 3137 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice
Active 15. Koutný Roman 2003 Dorost (16-17) C 4813 TT Příbram, z. s.
Active 16. Leszkow David 2000 Junioři (18-19) C 4330 Šumavský triatlon (ŠuTri)
Active 17. Matula Michal 2000 Junioři (18-19) C 4868 Mika training
Active 18. Michálek Filip 2001 Junioři (18-19) A 3409 TRI KLUB Příbram
Active 19. Olšar Ondřej 1997 K23 (20-23) A 4253 Kerberos
Active 20. Pluhař David 2003 Dorost (16-17) B 4582 KONRAD TOOLS TEAM
Active 21. Pokorná Pavlína 2000 Junioři (18-19) C 4393 SKI CLUB Brandýs n.L., z.s.
Active 22. Semerád Martin 1999 K23 (20-23) C 3739 TJ BIŽU JBC
Active 23. Štolba Jakub 2003 Dorost (16-17) C 4456 TJ Sokol Senohraby
Active 24. Urbanová Michaela 2003 Dorost (16-17) B 4596 TCV Jindřichův Hradec
Active 25. Zdražilová Zoe 2002 Dorost (16-17) C 3682 SK Jiří Team Ostrava
Active 26. Zikmund Tomáš 1999 K23 (20-23) A 3774 TT Příbram, z. s.
TCV Jindřichův Hradec (6)
Active 27. Duchková Tereza 2003 Dorost (16-17) C 4634 TCV Jindřichův Hradec
Active 28. Fairaislová Iveta 1998 K23 (20-23) A 3750 TCV Jindřichův Hradec
Active 29. Hájek Tomáš 2000 Junioři (18-19) C 4327 TCV Jindřichův Hradec
Active 30. Němec Matyáš 2003 Dorost (16-17) C 3760 TCV Jindřichův Hradec
Active 31. Přikrylová Dana 2003 Dorost (16-17) B 5374 TCV Jindřichův Hradec
Active 32. Švecová Lenka 2001 Junioři (18-19) B 4318 TCV Jindřichův Hradec
TJ Spartak Třebíč (5)
Active 33. Caha Jan 2003 Dorost (16-17) C 4697 TJ Spartak Třebíč
Active 34. Coufal Lukáš 2001 Junioři (18-19) C 4698 TJ Spartak Třebíč
Active 35. Grulich Ondřej 2001 Junioři (18-19) C 4696 TJ Spartak Třebíč
Active 36. Kříž Tomáš 2000 Junioři (18-19) B 4216 TJ Spartak Třebíč
Active 37. Procházková Nikola 2002 Dorost (16-17) C 4709 TJ Spartak Třebíč
TITAN sport club Zlín (7)
Active 38. Bednarský Václav 2001 Junioři (18-19) C 5308 TITAN TRILIFE
Active 39. Grebík Radim 2001 Junioři (18-19) A 5036 TITAN TRILIFE
Active 40. Miklišová Lucie 2002 Dorost (16-17) C 4587 TITAN TRILIFE
Active 41. Pagáč Ondřej 2001 Junioři (18-19) C 5252 TITAN TRILIFE
Active 42. Rybařík Marek 2001 Junioři (18-19) C 5250 TITAN TRILIFE
Active 43. Svobodová Tereza 2000 Junioři (18-19) A 4355 TITAN TRILIFE
Active 44. Šišková Barbora 2001 Junioři (18-19) C 4138 TITAN TRILIFE
TJ Lokomotiva Trutnov (5)
Active 45. Augusta Dan 2003 Dorost (16-17) C 5416 Loko Trutnov
Active 46. Barvínková Adéla 2003 Dorost (16-17) C 4739 Loko Trutnov
Active 47. Ondráčková Barbora 2003 Dorost (16-17) C 4756 Loko Trutnov
Active 48. Papež Michal 2001 Junioři (18-19) C 4757 Loko Trutnov
Active 49. Pásler Kryštof 2003 Dorost (16-17) B 5415 Loko Trutnov
Triathlon team Tábor (3)
Active 50. Kostlán Robert 2003 Dorost (16-17) B 3300 Triathlon Team Tábor
Active 51. Macháček Michal 2002 Dorost (16-17) C 3304 Triathlon Team Tábor
Active 52. Stuchlík Jiří 2001 Junioři (18-19) B 3446 Triathlon Team Tábor
Triatlonová akademie Brno (7)
Active 53. Hrušková Alžběta 2000 Junioři (18-19) A 4423 KONRAD TOOLS TEAM
Active 54. Kučerová Lucie 2001 Junioři (18-19) B 4520 KONRAD TOOLS TEAM
Active 55. Marek Jakub 2003 Dorost (16-17) B 3676 KONRAD TOOLS TEAM
Active 56. Poláčková Pavlína 1996 K23 (20-23) C 2802 KONRAD TOOLS TEAM
Active 57. Půstová Šárka 2002 Dorost (16-17) B 3619 KONRAD TOOLS TEAM
Active 58. Tlamka Filip 2002 Dorost (16-17) B 4952 KONRAD TOOLS TEAM
Active 59. Trutna Jan 1999 K23 (20-23) C 3210 KONRAD TOOLS TEAM
Triatlonová akademie Plzeň (8)
Active 60. Lukeš Matěj 2002 Dorost (16-17) B 4564 Triatlon Plzeň
Active 61. Macháčová Jana 1996 K23 (20-23) A 3056 Triatlon Plzeň
Active 62. Marek Jakub 2002 Dorost (16-17) C 4724 Triatlon Plzeň
Active 63. Marek Matěj 2002 Dorost (16-17) C 4725 Triatlon Plzeň
Active 64. Matějovič Filip 2002 Dorost (16-17) B 4497 Triatlon Plzeň
Active 65. Provod Petr 2002 Dorost (16-17) C 5172 Triatlon Plzeň
Active 66. Strejc Michal 2002 Dorost (16-17) C 4897 Triatlon Plzeň
Active 67. Stupková Barbora 2002 Dorost (16-17) C 5091 Triatlon Plzeň
>