Plavecký klub Jindřichův Hradec (3)
Active 1. Hrdlička Jakub 2002 Dorost (16-17) B 3250 PK JH
Active 2. Hrdličková Anna 2001 Dorost (16-17) A 3248 PK JH
Active 3. Michálek Filip 2001 Dorost (16-17) B 3409 PK JH
SK Slavia Praha (4)
Active 4. Burian Matěj 2000 Junioři (18-19) A 3282 SK Slavia Praha
Active 5. Košťálová Kristýna 2000 Junioři (18-19) C 3919 SK Slavia Praha
Active 6. Krátký Štěpán 1995 K23 (20-23) C 3449 SK Slavia Praha
Active 7. Pičmanová Zuzana 1999 Junioři (18-19) C 3694 SK Slavia Praha
Sportovec v individuální přípravě (1)
Active 8. Pospíšil Matyáš 2000 Junioři (18-19) A 3247 PK JH
TCV Jindřichův Hradec (5)
Active 9. Fairaislová Iveta 1998 K23 (20-23) A 3750 TCV Jindřichův Hradec
Active 10. Hájek Tomáš 2000 Junioři (18-19) C 4327 TCV Jindřichův Hradec
Active 11. Stříhavka Jindřich 2000 Junioři (18-19) C 4140 TCV Jindřichův Hradec
Active 12. Švecová Lenka 2001 Dorost (16-17) C 4318 TCV Jindřichův Hradec
Active 13. Trutna Jan 1999 Junioři (18-19) C 3210 TCV Jindřichův Hradec
TITAN TRILIFE (4)
Active 14. Grebik Radim 2001 Dorost (16-17) A 5036 TITAN TRILIFE
Active 15. Kolomazník Jan 1999 Junioři (18-19) C 4604 TITAN TRILIFE
Active 16. Miklišová Lucie 2002 Dorost (16-17) C 4587 TITAN TRILIFE
Active 17. Šišková Barbora 2001 Dorost (16-17) C 4138 TITAN TRILIFE
TJ Bižutetie Jablonec n. Nisou (3)
Active 18. Heidrichová Anna 1999 Junioři (18-19) C 3548 TJ BIŽU JBC
Active 19. Semerád Martin 1999 Junioři (18-19) B 3739 TJ BIŽU JBC
Active 20. Táborská Lenka 1999 Junioři (18-19) C 3450 TJ BIŽU JBC
Triathlon Team Tábor (6)
Active 21. Červenka Lukáš 1995 K23 (20-23) B 2807 Triathlon Team Tábor
Active 22. Macháček Michal 2002 Dorost (16-17) C 3304 Triathlon Team Tábor
Active 23. Macháček Tomáš 2000 Junioři (18-19) C 3402 Triathlon Team Tábor
Active 24. Strejc Michal 2002 Dorost (16-17) C 4897 Triathlon Team Tábor
Active 25. Stuchlík Jiří 2001 Dorost (16-17) B 3446 Triathlon Team Tábor
Active 26. Vosejpka Jan 1999 Junioři (18-19) C 4208 Triathlon Team Tábor
Triatlonová akademie Brno (8)
Active 27. Hrušková Alžběta 2000 Junioři (18-19) A 4423 KONRAD TOOLS TEAM
Active 28. Hrušková Anežka 1999 Junioři (18-19) C 4916 KONRAD TOOLS TEAM
Active 29. Charvátová Tereza 2002 Dorost (16-17) C 4950 KONRAD TOOLS TEAM
Active 30. Kučerová Lucie 2001 Dorost (16-17) C 4520 KONRAD TOOLS TEAM
Active 31. Obermannová Lucie 1998 K23 (20-23) C 3674 KONRAD TOOLS TEAM
Active 32. Poláčková Pavlína 1996 K23 (20-23) B 2802 KONRAD TOOLS TEAM
Active 33. Půstová Šárka 2002 Dorost (16-17) B 3619 KONRAD TOOLS TEAM
Active 34. Tlamka Filip 2002 Dorost (16-17) B 4952 KONRAD TOOLS TEAM
Triatlonová akademie Plzeň (7)
Active 35. Macháčová Jana 1996 K23 (20-23) A 3056 Triatlon Plzeň
Active 36. Marek Jakub 2002 Dorost (16-17) C 4724 Triatlon Plzeň
Active 37. Marek Matěj 2002 Dorost (16-17) B 4725 Triatlon Plzeň
Active 38. Matějovič Filip 2002 Dorost (16-17) B 4497 Triatlon Plzeň
Active 39. Řehula Šimon 2002 Dorost (16-17) C 3497 Triatlon Plzeň
Active 40. Vargová Pavlína 1999 Junioři (18-19) C 4397 Triatlon Plzeň
Active 41. Zimovjanová Tereza 1995 K23 (20-23) A 3743 Triatlon Plzeň
Samostatně se připravující sportovci (21)
Active 42. Grulich Ondřej 2001 Dorost (16-17) C 4696 TJ Spartak Třebíč
Active 43. Ihnačinec Jakub 1999 Junioři (18-19) C 4504 Krušnoman TT Litvínov
Active 44. Juránek Lukáš 2002 Dorost (16-17) B 4182 X-team BaNo
Active 45. Juránková Heidi 2002 Dorost (16-17) B 4421 X-team BaNo
Active 46. Kahuda Jiří 2000 Junioři (18-19) C 4335 Šumavský triatlon (ŠuTri)
Active 47. Kmoníčková Pavla 2000 Junioři (18-19) C 3544 CzechTRI K. Team
Active 48. Kotěšovcová Pavla 2000 Junioři (18-19) C 3137 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice
Active 49. Kříž Tomáš 2000 Dorost (16-17) B 4216 TJ Spartak Třebíč
Active 50. Leszkow David 2000 Junioři (18-19) C 4330 Šumavský triatlon (ŠuTri)
Active 51. Lukeš Matěj 2002 Dorost (16-17) B 4564 TJ Sokol Senohraby
Active 52. Matula Michal 2000 Junioři (18-19) C 4868 Mika training
Active 53. Minář Patrik 2000 Junioři (18-19) C 5006 TJ Šumperk
Active 54. Olšar Ondřej 1997 K23 (20-23) A 4253 Kerberos
Active 55. Papež Michal 2001 Dorost (16-17) C 4757 Loko Trutnov
Active 56. Plojhar Tomáš 1998 K23 (20-23) C 3680 TTK Slavia VŠ Plzeň
Active 57. Pokorná Pavlína 2000 Junioři (18-19) C 4393 SKI CLUB Brandýs n.L., z.s.
Active 58. Svobodová Tereza 2000 Junioři (18-19) B 4355 CzechTRI K. Team
Active 59. Šimeček Michal 1997 K23 (20-23) B 3028 Kerberos
Active 60. Vodrážka Borek 2000 Junioři (18-19) C 4710 Krušnoman TT Litvínov
Active 61. Zelená Eliška 1998 K23 (20-23) C 3747 TT Příbram, z. s.
Active 62. Zikmund Tomáš 1999 Junioři (18-19) A 3774 TT Příbram, z. s.
>