CzechTRI K. Team (3)
Active 1. Jurica Josef 1998 Junioři (18-19) C 4553 CzechTRI K. Team Recived
Active 2. Kmoníčková Pavla 2000 Dorost (16-17) B 3544 CzechTRI K. Team Recived
Active 3. Svobodová Tereza 2000 Dorost (16-17) C 4355 CzechTRI K. Team Recived
Individuálně se připravující sportovci (3)
Active 4. Macháčová Jana 1996 K23 (20-23) A 3056 Triatlon Plzeň
Active 5. Pospíšil Matyáš 2000 Dorost (16-17) A 3247 PK JH
Active 6. Zimovjanová Tereza 1995 K23 (20-23) A 3743 Individuální
KONRAD TOOLS TEAM (4)
Active 7. Hrušková Alžběta 2000 Dorost (16-17) A 4423 KONRAD TOOLS TEAM Recived
Active 8. Kučerová Lucie 2001 Dorost (16-17) B 4520 KONRAD TOOLS TEAM Recived
Active 9. Obermannová Lucie 1998 Junioři (18-19) B 3674 KONRAD TOOLS TEAM Sent
Active 10. Poláčková Pavlína 1996 K23 (20-23) B 2802 KONRAD TOOLS TEAM Recived
Krušnoman TT Litvínov (5)
Active 11. Čermák Jan 2000 Dorost (16-17) C 3781 Krušnoman TT Litvínov Recived
Active 12. Ihnačinec Jakub 1999 Junioři (18-19) C 4504 Krušnoman TT Litvínov Opened
Removed 13. Lišková Barbora 2000 Dorost (16-17) C 3770 Krušnoman TT Litvínov Recived
Removed 14. Nejdlová Valérie 2001 Dorost (16-17) C 4281 Krušnoman TT Litvínov Rejected
Active 15. Reindlová Michaela 1998 Junioři (18-19) C 3654 Krušnoman TT Litvínov Opened
SK Slavia Praha (8)
Active 16. Bartošová Sabina 2001 Dorost (16-17) B 3672 SK Slavia Praha Recived
Active 17. Burian Matěj 2000 Dorost (16-17) B 3282 SK Slavia Praha Sent
Removed 18. Houra Tomáš 1996 K23 (20-23) B 3242 SK Slavia Praha Sent
Active 19. Košťálová Kristýna 2000 Dorost (16-17) C 3919 SK Slavia Praha Recived
Active 20. Lahoda Jakub 2000 Dorost (16-17) C 3232 SK Slavia Praha Sent
Active 21. Myšička David 1998 Junioři (18-19) C 4434 SK Slavia Praha Opened
Active 22. Pičmanová Vendula 2001 Dorost (16-17) B 3506 SK Slavia Praha Sent
Active 23. Pičmanová Zuzana 1999 Junioři (18-19) B 3694 SK Slavia Praha Recived
TCV Jindřichův Hradec (5)
Active 24. Fairaislová Iveta 1998 Junioři (18-19) B 3750 TCV Jindřichův Hradec Recived
Removed 25. Fencl Jiří 1999 Junioři (18-19) C 3398 TCV Jindřichův Hradec Recived
Active 26. Linduška František 1994 K23 (20-23) A 3369 TCV Jindřichův Hradec Opened
Active 27. Stříhavka Jindřich 2000 Dorost (16-17) C 4140 TCV Jindřichův Hradec
Active 28. Trutna Jan 1999 Junioři (18-19) C 3210 TCV Jindřichův Hradec Recived
TJ BIŽU JBC (6)
Active 29. Bělinová Natálie 2000 Dorost (16-17) B 3556 TJ BIŽU JBC Opened
Active 30. Heidrich Jakub 2001 Dorost (16-17) C 4243 TJ BIŽU JBC Recived
Active 31. Heidrichová Anna 1999 Junioři (18-19) C 3548 TJ BIŽU JBC Recived
Active 32. Semerád Martin 1999 Junioři (18-19) B 3739 TJ BIŽU JBC Recived
Active 33. Táborská Lenka 1999 Junioři (18-19) C 3450 TJ BIŽU JBC Recived
Active 34. Zadražil Filip 1998 Junioři (18-19) C 3517 TJ BIŽU JBC Sent
TJ Spartak Třebíč (4)
Active 35. Březnová Radka 1999 Junioři (18-19) C 3035 TJ Spartak Třebíč Sent
Active 36. Ciprušová Tereza 2000 Dorost (16-17) C 4237 TJ Spartak Třebíč Recived
Active 37. Kříž Tomáš 2000 Dorost (16-17) B 4216 TJ Spartak Třebíč Opened
Active 38. Roth Adam 1998 Junioři (18-19) C 4387 TJ Spartak Třebíč Sent
TITAN TRILIFE (6)
Active 39. Bajerová Žaneta 1997 K23 (20-23) B 3161 TITAN TRILIFE Recived
Active 40. Grebík Radim 2001 Dorost (16-17) B 5036 TITAN TRILIFE
Active 41. Kolomazník Jan 1999 Junioři (18-19) C 4604 TITAN TRILIFE Recived
Active 42. Šišková Barbora 2001 Dorost (16-17) C 4138 TITAN TRILIFE Recived
Active 43. Václavík Filip 1995 K23 (20-23) B 3652 TITAN TRILIFE Recived
Active 44. Zábojníková Klára 1999 Junioři (18-19) C 3667 TITAN TRILIFE Recived
Triathlon Team Tábor (3)
Active 45. Červenka Lukáš 1995 K23 (20-23) B 2807 Triathlon Team Tábor
Active 46. Stuchlík Jiří 2001 Dorost (16-17) C 3446 Triathlon Team Tábor
Active 47. Vosejpka Jan 1999 Junioři (18-19) C 4208 Triathlon Team Tábor
TTK Slavia VŠ Plzeň (4)
Removed 48. Kalivoda Tomáš 1998 Junioři (18-19) C 3174 TTK Slavia VŠ Plzeň Sent
Active 49. Majer Jan 1994 K23 (20-23) B 3580 Triatlon Plzeň Sent
Active 50. Plojhar Tomáš 1998 Junioři (18-19) B 3680 TTK Slavia VŠ Plzeň Recived
Active 51. Vargová Pavlína 1999 Junioři (18-19) C 4397 Triatlon Plzeň Recived
Samostatně se připravující sportovci (21)
Active 52. Brantlová Jana 1995 K23 (20-23) B 3764 Velosport Domažlice Recived
Active 53. Franěk Jan 1998 Junioři (18-19) C 4842 TRI KLUB Příbram Recived
Active 54. Hájek Tomáš 2000 Dorost (16-17) C 4327 JPK AXIS Sent
Active 55. Hengerič Ondřej 1998 Junioři (18-19) C 4432 Elab Sent
Active 56. Hrdličková Anna 2001 Dorost (16-17) A 3248 PK JH
Removed 57. Kava Ondřej 2001 Dorost (16-17) C 3568 SBR TT Ústí nad Labem Sent
Active 58. Koblížek Šimon 1999 Junioři (18-19) C 5448 SBR TT Ústí nad Labem
Active 59. Kotěšovcová Pavla 2000 Dorost (16-17) C 3137 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice Recived
Active 60. Krátký Štěpán 1995 K23 (20-23) B 3449 SK Kola Víšek Recived
Active 61. Michálek Filip 2001 Dorost (16-17) B 3409 PK JH Recived
Active 62. Novák František 1998 Junioři (18-19) C 4711 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice Recived
Active 63. Olšar Ondřej 1997 K23 (20-23) A 4253 Kerberos Opened
Active 64. Srch Jiří 1998 Junioři (18-19) C 3923 Šumavský triatlon (ŠuTri) Recived
Removed 65. Stloukal Štěpán 2000 Dorost (16-17) C 4518 ACT leraK Opened
Active 66. Šimeček Michal 1997 K23 (20-23) A 3028 Kerberos
Active 67. Šimůnková Simona 1997 K23 (20-23) A 2510 TriSK ČB
Active 68. Švecová Lenka 2001 Dorost (16-17) C 4318 Elitavers Jihlava
Active 69. Urban Filip 1998 Junioři (18-19) B 4501 Hopman Team Žatec Recived
Active 70. Zahradník Štěpán 1997 K23 (20-23) B 4184 TriSK ČB
Active 71. Zelená Eliška 1998 Junioři (18-19) B 3747 SOPKo Opened
Active 72. Zikmund Tomáš 1999 Junioři (18-19) A 3774 TT Příbram, z. s. Recived
>