CzechTRI K. Team (3)
Active 1. Jurica Josef 1998 Junioři (18-19) B 4553 CzechTRI K. Team Recived
Active 2. Kmoníčková Pavla 2000 Dorost (16-17) B 3544 CzechTRI K. Team Recived
Active 3. Stříhavka Jindřich 2000 Dorost (16-17) B 4140 CzechTRI K. Team Recived
KONRAD TOOLS TEAM (5)
Active 4. Hrušková Alžběta 2000 Dorost (16-17) A 4423 KONRAD TOOLS TEAM Recived
Active 5. Kalus Jiří 1993 K23 (20-23) B 3206 KONRAD TOOLS TEAM Recived
Active 6. Obermannová Lucie 1998 Junioři (18-19) B 3674 KONRAD TOOLS TEAM Recived
Active 7. Poláčková Pavlína 1996 K23 (20-23) B 2802 KONRAD TOOLS TEAM Recived
Active 8. Trčková Eva 1997 Junioři (18-19) B KONRAD TOOLS TEAM Recived
SK Slavia Praha (6)
Active 9. Burian Matěj 2000 Dorost (16-17) B 3282 SK Slavia Praha Recived
Active 10. Houra Tomáš 1996 K23 (20-23) B 3242 SK Slavia Praha Recived
Active 11. Lahoda Jakub 2000 Dorost (16-17) C 3232 SK Slavia Praha Recived
Active 12. Myšička David 1998 Junioři (18-19) C 4434 SK Slavia Praha Recived
Active 13. Nejedlý Jakub 1999 Dorost (16-17) C 3377 SK Slavia Praha Recived
Active 14. Sommer Vojtěch 1996 K23 (20-23) B 2566 SK Slavia Praha Recived
TCV Jindřichův Hradec (4)
Active 15. Fairaislová Iveta 1998 Junioři (18-19) A 3750 TCV Jindřichův Hradec Recived
Active 16. Jirků Petr 1997 Junioři (18-19) C 3229 TCV Jindřichův Hradec Recived
Active 17. Linduška František 1994 K23 (20-23) A 3369 TCV Jindřichův Hradec Opened
Active 18. Trutna Jan 1999 Dorost (16-17) C 3210 TJ Spartak Třebíč Recived
TJ BIŽU JBC (6)
Active 19. Bělinová Natálie 2000 Dorost (16-17) B 3556 TJ BIŽU JBC Recived
Active 20. Heidrichová Anna 1999 Dorost (16-17) C 3548 TJ BIŽU JBC Recived
Active 21. Novák Lukáš 1996 K23 (20-23) B 3085 TJ BIŽU JBC Sent
Active 22. Semerád Martin 1999 Dorost (16-17) A 3739 TJ BIŽU JBC Recived
Proposal 23. Táborská Lenka 1999 Dorost (16-17) C 3450 TJ BIŽU JBC Opened
Active 24. Zadražil Filip 1998 Junioři (18-19) C 3517 TJ BIŽU JBC Opened
TJ Spartak Třebíč (3)
Active 25. Březnová Radka 1999 Dorost (16-17) C 3035 TJ Spartak Třebíč Recived
Active 26. Kříž Tomáš 2000 Dorost (16-17) A 4216 TJ Spartak Třebíč Recived
Active 27. Roth Adam 1998 Junioři (18-19) C 4387 TJ Spartak Třebíč Recived
TITAN TRILIFE (6)
Active 28. Bajerová Žaneta 1997 Junioři (18-19) B 3161 TITAN TRILIFE Recived
Active 29. Bohatá Anna 1999 Dorost (16-17) C TITAN TRILIFE Recived
Active 30. Nekoranec Matěj 1997 Junioři (18-19) C 3527 TITAN TRILIFE Recived
Active 31. Václavík Filip 1995 K23 (20-23) B 3652 TITAN TRILIFE Recived
Active 32. Zábojníková Klára 1999 Dorost (16-17) A 3667 TITAN TRILIFE Recived
Active 33. Zikmund Martin 1998 Junioři (18-19) C TITAN TRILIFE Recived
Triathlon Team Tábor (4)
Active 34. Černohorský Tomáš 1997 Junioři (18-19) C 4137 Triathlon Team Tábor Recived
Active 35. Červenka Lukáš 1995 K23 (20-23) B 2807 Triathlon Team Tábor Recived
Removed 36. Kunclová Tereza 1998 Junioři (18-19) C 2967 Triathlon Team Tábor Sent
Removed 37. Třebická Diana 1998 Junioři (18-19) C 2964 Triathlon Team Tábor Sent
TTK Slavia VŠ Plzeň (4)
Active 38. Majer Jan 1994 K23 (20-23) B 3580 TTK Slavia VŠ Plzeň Recived
Active 39. Plojhar Tomáš 1998 Junioři (18-19) A 3680 Triathlon Team Tábor Sent
Active 40. Řehula Jakub 1999 Dorost (16-17) A 3410 TCV Jindřichův Hradec Opened
Active 41. Vargová Pavlína 1999 Dorost (16-17) C 4397 TTK Slavia VŠ Plzeň Recived
TriSK ČB (3)
Active 42. Šimeček Michal 1997 Junioři (18-19) A 3028 TriSK ČB Opened
Active 43. Šimůnková Simona 1997 Junioři (18-19) B 2510 TriSK ČB Recived
Active 44. Zahradník Štěpán 1997 Junioři (18-19) B 4184 TriSK ČB Recived
SaPrS (28)
Active 45. Brantlová Jana 1995 K23 (20-23) B 3764 Velosport Domažlice Recived
Active 46. Brzobohatý Václav 1998 Junioři (18-19) C 3882 Bike&Ski Bakajda Recived
Active 47. Fialová Klára 1999 Dorost (16-17) C SBR TT Ústí nad Labem Recived
Active 48. Grabmüllerová Aneta 1993 K23 (20-23) B 2456 BKP Recived
Active 49. Hájek Tomáš 2000 Dorost (16-17) C 4327 JPK AXIS Recived
Active 50. Hengerič Ondřej 1998 Junioři (18-19) C 4432 Elab Recived
Active 51. Ihnačinec Jakub 1999 Dorost (16-17) C 4504 Krušnoman TT Litvínov Recived
Removed 52. Kalivoda Tomáš 1998 Junioři (18-19) C 3174 PSK Klatovy Rejected
Active 53. Klimková Adriana 1997 Junioři (18-19) B 4207 TRIKLUB OLOMOUC 2005, z.s. Sent
Active 54. Krátký Štěpán 1995 K23 (20-23) B 3449 OT SK SPORTPRESTIŽ Recived
Removed 55. Krpcová Zuzana 1998 Junioři (18-19) C 4386 Individuální Rejected
Active 56. Kyjonka Ondřej 1999 Dorost (16-17) C 4384 Triatlon klub Ostrava Recived
Active 57. Macháčová Jana 1996 K23 (20-23) A 3056 Triatlon klub Ostrava Recived
Active 58. Olšar Ondřej 1997 Junioři (18-19) A 4253 TT Cyklorenova Cvikov Recived
Active 59. Petr Ondřej 1997 Junioři (18-19) B 3490 LASVIT BIKERS Recived
Active 60. Pospíšil Matyáš 2000 Dorost (16-17) A 3247 PK JH Sent
Active 61. Powada Jakub 1993 K23 (20-23) B 3630 JulboWay Recived
Active 62. Reindlová Michaela 1998 Junioři (18-19) C 3654 Krušnoman TT Litvínov Opened
Active 63. Skuhrová Tereza 1994 K23 (20-23) B 3005 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice Recived
Active 64. Stloukal Štěpán 2000 Dorost (16-17) C 4518 ACT leraK Sent
Active 65. Švorc Michal 1997 Junioři (18-19) C 3367 BIG SHOCK TEAM Recived
Active 66. Tréšková Běla 1996 K23 (20-23) B 4356 USK Akademik Cheb Sent
Active 67. Urban Filip 1998 Junioři (18-19) C 4501 Hopman Team Žatec Recived
Active 68. Vítová Linda 1993 K23 (20-23) B 2953 HISPORT Team Recived
Active 69. Vosejpka Jan 1999 Dorost (16-17) C 4208 Triguns Sent
Active 70. Zelená Eliška 1998 Junioři (18-19) A 3747 SOPKo Recived
Active 71. Zikmund Tomáš 1999 Dorost (16-17) A 3774 TRI KLUB Příbram Recived
Active 72. Zimovjanová Tereza 1995 K23 (20-23) B 3743 OMT Recived
>