CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2019, 24. 8. 2019 - 700m - 20km - 5km (0,7-20-5), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Červenka Lukáš (1995) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:03:23,7 0:09:41 0:00:22,4 0:33:49,6 0:00:26,5 0:19:04,2
2. Michálek Filip (2001) CZE TRI KLUB Příbram --- 1:04:43,4 0:09:42,7 0:00:21,4 0:35:01,8 0:00:25,8 0:19:11,6
3. Dušek Karel (1996) CZE X-team BaNo --- 1:05:06,9 0:10:37,2 0:00:31,9 0:34:19,8 0:00:29,2 0:19:08,7
4. Tlamka Filip (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:05:19,1 0:10:25,2 0:00:23,1 0:34:56,6 0:00:29,7 0:19:04,4
5. Kubíček Jan (1980) CZE Individuální --- 1:05:56,6 0:10:55 0:00:45,3 0:34:55,6 0:00:28,7 0:18:51,9
6. Marek Matěj (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 1:06:07,9 0:10:25,7 0:00:22,4 0:34:40,8 0:00:29,7 0:20:09,1
7. Pásler Kryštof (2003) CZE Loko Trutnov --- 1:06:40,2 0:10:35,1 0:00:22,2 0:35:50,6 0:00:30 0:19:22,2
8. Škoda Václav (2002) CZE AD team --- 1:06:46,6 0:10:31,4 0:00:25,1 0:35:41,3 0:00:26,9 0:19:41,7
9. Matějovič Filip (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 1:07:53,4 0:11:39,4 0:00:23,5 0:35:35 0:00:29,6 0:19:45,8
10. Trutna Jan (1999) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:08:18,9 0:10:28 0:00:23,6 0:37:05,9 0:00:27,4 0:19:53,9
11. Stuchlík Jiří (2001) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:08:37 0:10:55,4 0:00:24,4 0:36:16,1 0:00:31 0:20:29,9
12. Marek Jakub (2003) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:08:48,9 0:10:25 0:00:21,8 0:36:38,1 0:00:29,4 0:20:54,4
13. Müller Philipp-Johannes (1986) GER EGZ Triathlon Görlitz --- 1:08:51,6 0:12:34,7 0:00:28,4 0:36:12,8 0:00:29 0:19:06,6
14. Pluhař David (2003) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:09:02,9 0:10:56 0:00:24,8 0:36:09,1 0:00:30,6 0:21:02,3
15. Franěk Jan (1998) CZE TT Příbram, z. s. --- 1:09:04,9 0:12:18 0:00:28,6 0:36:29,4 0:00:28,9 0:19:19,9
16. Strejc Michal (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 1:09:27,9 0:11:42,9 0:00:25,6 0:36:06,1 0:00:30,1 0:20:42,9
17. Kučera Jan (1981) CZE Individuální --- 1:10:10,6 0:11:57,2 0:00:30,4 0:36:39,7 0:00:27,6 0:20:35,6
18. Cihlář Jakub (2003) CZE TT LOKO Beroun --- 1:10:16,9 0:10:40 0:00:32,1 0:37:14,4 0:00:28,3 0:21:21,9
19. Novotný Jan (1978) CZE TTT --- 1:10:25 0:12:11 0:00:38,1 0:36:50,1 0:00:32,6 0:20:13
20. Leszkow David (2000) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 1:11:04,4 0:10:41 0:00:32,3 0:38:04,6 0:00:27 0:21:19,4
21. Gregora Jan (2000) CZE Individuální --- 1:11:23,4 0:13:00 0:00:34,6 0:36:25,9 0:00:29,5 0:20:53,2
22. Mach František (1986) CZE Individuální --- 1:11:32,9 0:13:12,7 0:00:37,1 0:36:45,2 0:00:30,2 0:20:27,5
23. Korous Martin (1974) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:12:27,2 0:13:44,7 0:00:29,3 0:36:52,6 0:00:27,7 0:20:52,6
24. Štourač Nikola (1985) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:12:37,1 0:13:03,7 0:00:30,2 0:36:27,1 0:00:31 0:22:04,9
25. Teplý Ondřej (1978) CZE HISPORT Team --- 1:12:43 0:12:58,2 0:00:28,8 0:37:31,1 0:00:38,6 0:21:06
26. Mařík Antonín (1993) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:12:48,7 0:12:33,2 0:01:05,1 0:36:59,7 0:00:27,2 0:21:43,4
27. Fanturová Lenka (1978) CZE VSK FTVS Praha --- 1:12:52,5 0:11:40 0:01:01,1 0:38:29,1 0:00:29,7 0:21:12,3
28. Stádník Jakub (2003) CZE Individuální --- 1:12:56,6 0:12:35,3 0:00:41,9 0:37:25,7 0:00:29,7 0:21:43,7
29. Kostlán Robert (2003) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:13:13,2 0:11:26,1 0:00:21,4 0:35:48,4 0:00:28,9 0:25:08,2
30. Šimek Milan (2000) CZE TITAN TRILIFE --- 1:13:34,6 0:12:07,4 0:00:51,6 0:38:17,2 0:00:46 0:21:32,2
31. Matějovič Martin (1969) CZE Triatlon Plzeň --- 1:13:42,9 0:13:43 0:00:33,1 0:37:13,2 0:00:41,5 0:21:32
32. TOUDER Oliver (2001) CZE Ofbike SCOTT --- 1:13:50,6 0:13:08,2 0:00:31,8 0:37:27,7 0:00:37 0:22:05,6
33. Švecová Lenka (2001) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:13:55,2 0:12:04,4 0:00:25,5 0:38:40,1 0:00:27,6 0:22:17,5
34. Dvořák Jindřich (1981) CZE Individuální --- 1:14:10,3 0:13:18,4 0:00:44,8 0:38:39 0:00:38,8 0:20:49,1
35. Kubín Jaromír (1987) CZE X-team BaNo --- 1:14:16,8 0:12:42,7 0:00:41,4 0:38:20 0:00:33,6 0:21:59,1
36. Půstová Šárka (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:14:19,8 0:12:03,2 0:00:26,4 0:39:25,2 0:00:24 0:22:00,8
37. Hašlar Přemysl (1975) CZE VOKOLOPOLE --- 1:14:30,7 0:13:43,5 0:00:30,1 0:37:15,2 0:00:35,5 0:22:26,2
38. Brantlová Jana (1995) CZE Individuální T.A. PLZEŇ 1:14:40,8 0:12:03 0:00:26,8 0:39:17,2 0:00:33,8 0:22:19,9
39. Hájek Tomáš (2000) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:14:47,3 0:11:35 0:00:22,8 0:40:02,9 0:00:40,6 0:22:05,8
40. Ihnačinec Jakub (1999) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:14:53,6 0:12:30,4 0:00:32,8 0:38:40,7 0:00:35,8 0:22:33,6
41. Andrlová Veronika (1990) CZE Kerberos --- 1:14:54,3 0:12:42,4 0:00:42,4 0:39:46,2 0:00:30,6 0:21:12,6
42. Coufal Lukáš (2001) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:14:58,1 0:12:47,2 0:00:33,1 0:39:37,7 0:00:31 0:21:28,8
43. Petratur Radim (1977) CZE MULTIMA a.s. --- 1:15:04,4 0:14:40 0:00:30,4 0:36:57,1 0:00:41,9 0:22:14,9
44. Grulich Ondřej (2001) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:15:05,7 0:12:31 0:00:33,3 0:38:47,2 0:00:29,4 0:22:44,7
45. Sedlár Daniel (2001) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:15:07,1 0:11:41,2 0:00:44,4 0:40:04,3 0:00:40,4 0:21:56,7
46. Rádl Jakub (1992) CZE Velosport Domažlice --- 1:15:09,4 0:17:10 0:01:09 0:35:10 0:00:41,8 0:20:58,4
47. Polák Filip (2000) CZE Cyklo Vondráček --- 1:15:14,8 0:12:15,9 0:00:29 0:38:43,4 0:00:39 0:23:07,3
48. Matějka Jiří (1975) CZE SK Profisport --- 1:15:22,7 0:13:33 0:00:32,6 0:37:01,8 0:00:30,1 0:23:44,9
49. Marek Jakub (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 1:15:56,5 0:10:40 0:00:22,3 0:42:03,9 0:00:26,8 0:22:23,3
50. Nosek Kryštof (1998) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:16:15,3 0:11:00,2 0:00:46,1 0:39:42 0:00:19,3 0:24:27,5
51. Šilhan Jiří (1976) CZE WITTE bike team --- 1:16:15,4 0:15:30,5 0:00:38,6 0:38:04 0:00:32 0:21:30,2
52. Gregorová Eliška (1998) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:16:28,1 0:12:32 0:00:33,1 0:41:04,7 0:00:41,3 0:21:36,8
53. Kindl Robert (1972) CZE IRON STARS BEROUN --- 1:16:31,9 0:13:47,3 0:00:41,8 0:38:58,3 0:00:42,6 0:22:21,8
54. Martínek Jan (1963) CZE Individuální --- 1:16:37,7 0:15:20,7 0:00:46 0:38:39,8 0:00:36,6 0:21:14,4
55. Marek Daniel (1971) CZE Triatlon Plzeň --- 1:17:05,7 0:14:45,3 0:00:29,3 0:37:28,2 0:00:39,6 0:23:43,1
56. Stádník Daniel (1972) CZE Individuální --- 1:17:09,7 0:15:45,1 0:00:38,2 0:38:35,6 0:00:36,9 0:21:33,7
57. Pičmanová Zuzana (1999) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:17:29 0:12:28,4 0:00:28,1 0:41:00,5 0:00:38,3 0:22:53,6
58. Procházková Nikola (2002) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:17:31 0:13:26,7 0:00:27,6 0:40:51,4 0:00:39,6 0:22:05,5
59. Palider Jan (1991) CZE Triatlon klub Ostrava --- 1:17:53 0:13:30 0:00:28,6 0:42:40,5 0:00:36,7 0:20:37,2
60. Günther Jan (2002) CZE Loko Trutnov --- 1:17:54,5 0:13:29 0:00:43,8 0:39:38,7 0:00:37,6 0:23:25,3
61. Kubrová Ida (1982) CZE Plzeň --- 1:18:03,3 0:13:00,7 0:00:42,2 0:40:59,2 0:00:37,5 0:22:43,6
62. Miklišová Lucie (2002) CZE TITAN TRILIFE --- 1:18:16,8 0:12:03,2 0:00:29,6 0:41:26,9 0:00:43,3 0:23:33,6
63. Zadražil Filip (1998) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:18:36,3 0:13:26,2 0:01:03,9 0:40:50,5 0:00:19,6 0:22:56
64. Janovská Kateřina (1981) CZE Elab --- 1:18:40,3 0:12:52,9 0:00:48,3 0:40:52,2 0:00:36 0:23:30,6
65. Fiala Aleš (1966) CZE SK Slavia Praha --- 1:18:41,4 0:14:58,5 0:00:34,3 0:39:27,8 0:00:42,9 0:22:57,6
66. Vavruška Petr (1979) CZE WITTE bike team --- 1:18:52,7 0:13:57,5 0:00:55,3 0:40:28,9 0:01:00,3 0:22:30,4
67. Kroupa Štěpán (1975) CZE Café racers --- 1:19:27,9 0:13:01 0:00:35,5 0:41:26,8 0:00:33,5 0:23:50,9
68. Novák František (1998) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:19:54,5 0:14:25,9 0:00:29,1 0:39:30,2 0:00:40,8 0:24:48,2
69. Matoušová Michaela (2000) CZE Elitavers Jihlava --- 1:19:58 0:13:52,2 0:00:32,6 0:40:21,9 0:00:46,5 0:24:24,6
70. Horňová Adriana (2000) CZE Elite Sport Boskovice --- 1:20:29,1 0:12:53,4 0:00:48,3 0:40:52,2 0:00:50,3 0:25:04,6
71. Kratochvílová Lucie (1995) CZE OMT --- 1:20:34,3 0:14:27 0:00:43,6 0:42:16,2 0:00:52,6 0:22:14,8
72. Lalik Michal (1973) CZE NovatopLapierre --- 1:20:39,9 0:13:57,8 0:01:08,6 0:41:08,5 0:00:45,9 0:23:38,9
73. Pilc Daniel (1998) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:20:46,5 0:14:22,9 0:00:43,6 0:41:33,7 0:00:33,7 0:23:32,5
74. Vopat Milan (1961) CZE ProCorde Chomutov --- 1:20:52,3 0:17:01 0:01:08,1 0:40:29,7 0:00:46,2 0:21:27,1
75. Landiga Michal (1957) CZE TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 1:21:08,9 0:16:20 0:00:47,1 0:41:29,8 0:00:36,7 0:21:55,1
76. Balcarová Julie (2003) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:21:11,3 0:13:02 0:00:43,6 0:40:53,5 0:00:30,2 0:26:01,9
77. Kirsch Radomír (2002) CZE Loko Trutnov --- 1:21:13,3 0:13:39,2 0:00:48,1 0:40:20,5 0:00:53,3 0:25:32,1
78. Stuchlík Jiří (1975) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:21:19,4 0:15:33,8 0:00:40,6 0:39:05,1 0:00:49,7 0:25:10,1
79. Laur Zbyněk (1962) CZE Praha 6 --- 1:21:28,4 0:14:25,3 0:00:57,3 0:41:21,3 0:00:47,7 0:23:56,6
80. Hrubý Jan (1982) CZE --- --- 1:21:47,8 0:16:59,2 0:01:19,8 0:41:02,2 0:00:55,3 0:21:31,1
81. Grüner Pavel (1980) CZE TRIKV --- 1:22:06,3 0:16:38,9 0:00:35,3 0:40:13,5 0:00:50,5 0:23:47,8
82. Blažek Jiří (1972) CZE Jablonecké Mattonky --- 1:22:20,1 0:14:03,7 0:00:46,6 0:41:24,1 0:00:49,9 0:25:15,6
83. Maxian Boris (1991) SVK --- --- 1:22:31,3 0:16:10,1 0:00:23,9 0:41:55 0:00:32,3 0:23:29,8
84. Navrátil Josef (1981) CZE KlempexTEAM --- 1:22:32,5 0:14:23 0:00:30,1 0:40:58,2 0:00:46,6 0:25:54,5
85. Kalný Jiří (1975) CZE Individuální --- 1:22:33,1 0:16:30 0:00:49,1 0:40:56,3 0:00:44,9 0:23:32,6
86. Pokorná Pavlína (2000) CZE SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- 1:22:36,3 0:12:35 0:00:33,6 0:44:11,7 0:00:32 0:24:43,8
87. JUNGMANN Petr (1966) CZE TJ Slavia Karlovy Vary --- 1:22:38,4 0:17:15 0:01:16,1 0:40:41,7 0:00:39,8 0:22:45,6
88. Prokop Evžen (1968) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:22:44,1 0:13:17 0:01:07,1 0:43:46,3 0:00:39 0:23:54,6
89. Koutný Roman (2003) CZE TT Příbram, z. s. --- 1:23:03 0:13:36,9 0:00:38,3 0:43:27,2 0:00:33,8 0:24:46,6
90. Srogoňová Alena (2003) CZE PROFI SPORT Cheb --- 1:23:13,2 0:13:26,7 0:00:44,1 0:42:15,5 0:00:36 0:26:10,9
91. Stefanski Michal (1976) POL --- --- 1:23:20,6 0:15:20 0:01:12,9 0:43:08,4 0:00:39,3 0:22:59,9
92. Vlasák Karel (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 1:24:01,2 0:12:53,9 0:00:29,6 0:43:07 0:00:41,3 0:26:49,3
93. Kotěšovcová Pavla (2000) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:24:11,2 0:12:59,8 0:00:34,2 0:44:31,4 0:00:31,5 0:25:34,1
94. Heran Robert (1978) CZE Individuální --- 1:24:19,6 0:16:43 0:01:10,6 0:41:27,1 0:00:38,4 0:24:20,4
95. Lepes Tibor (1975) SVK CNS Academy --- 1:24:23,9 0:15:45,2 0:01:10,6 0:40:54,7 0:00:51,9 0:25:41,3
96. Bezyk Serhiy (1980) UKR --- --- 1:24:28,5 0:18:24,7 0:01:00 0:42:09,4 0:00:50,1 0:22:04,1
97. Holeček Petr (1961) CZE Elab --- 1:24:36,4 0:14:11,7 0:00:54,6 0:42:38,4 0:01:06,7 0:25:44,7
98. Goncalves Ricardo (1982) POR --- --- 1:25:05,4 0:19:02,4 0:01:05,5 0:42:16,9 0:00:38 0:22:02,3
99. Svobodová Eliška (2002) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:25:08 0:13:27 0:01:03,3 0:44:03,2 0:00:39,6 0:25:54,8
100. Nováková Natálie (1997) CZE Pražská kavárna --- 1:25:34,2 0:15:21 23:59:44,8 0:44:40,5 0:00:43,4 0:25:04,4
101. Navrátil Václav (1966) CZE Individuální --- 1:26:07,1 0:14:39,8 0:00:56,6 0:43:41,9 0:01:19,5 0:25:29,1
102. Kroulík Jiří (1988) CZE --- --- 1:26:14,5 0:17:10 0:00:36,8 0:43:36,5 0:00:52,7 0:23:58,4
103. Pelc Jaroslav (1975) CZE Krušnohorský výšvih --- 1:26:25,8 0:16:52,2 0:00:46,8 0:44:19,4 0:00:47 0:23:40,2
104. Havlíček Michal (1971) CZE ACES TEAM KARLOVY VARY --- 1:26:25,8 0:13:33 0:00:57,1 0:44:28,7 0:01:00,3 0:26:26,6
105. Macháček Marek (1976) CZE Triatlet Karlovy Vary --- 1:26:31,1 0:16:22,3 0:00:46,8 0:45:17,3 0:00:50,4 0:23:14,1
106. Hyláková Dana (1961) CZE Individuální --- 1:26:49,6 0:16:18,2 0:00:42,7 0:43:34,1 0:00:34 0:25:40,2
107. Ginzel Petr (1972) CZE CykloVAPE --- 1:27:14,8 0:19:15 0:01:14,8 0:42:26 0:00:56,5 0:23:22,3
108. Kropáček Jan (1973) CZE Individuální --- 1:27:17,3 0:21:06,3 0:01:25,4 0:39:44 0:01:03,2 0:23:58,2
109. Raková Gabriela (1975) CZE Individuální --- 1:27:33,8 0:13:44,1 0:01:28,2 0:48:27,9 0:00:46,3 0:23:07,1
110. Šiml Jan (1967) CZE NOVIS TK Praha --- 1:27:37,8 0:13:05,8 0:00:45,6 0:44:54,7 0:00:56 0:27:55,6
111. Pejchar Ladislav (1967) CZE --- --- 1:27:43,1 0:18:14,7 0:00:53 0:43:18,7 0:00:48,4 0:24:28
112. Stuchl Jindřich (1974) CZE Cykloteam Ostrov --- 1:27:53,1 0:17:10 0:01:14,9 0:45:03 0:00:43,2 0:23:41,9
113. Machová Jana (1988) CZE Individuální --- 1:27:58,2 0:17:01,2 0:00:33,8 0:43:38,4 0:00:43,1 0:26:01,6
114. Kocík Vojtěch (1981) CZE Individuální --- 1:28:04 0:15:00 0:00:49,8 0:47:46,1 0:00:33,7 0:23:54,2
115. Kučera Robert (1971) CZE WITTE Bike Team --- 1:28:18,8 0:15:15 0:01:13,5 0:43:57,8 0:01:04,2 0:26:48,1
116. Crk Martin (1979) CZE TRI-Hořovice --- 1:28:20,8 0:18:03 0:01:31,8 0:41:13,1 0:01:18,9 0:26:13,9
117. Havlík Milan (1978) CZE Individuální --- 1:28:38,8 0:15:43,8 0:01:05,1 0:43:11,6 0:01:06,8 0:27:31,5
118. Kratochvíl Ladislav (1970) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:28:59,6 0:15:15,1 0:00:58,5 0:44:16 0:01:00,6 0:27:29,1
119. Otáhal Jakub (1977) CZE T.J.Sokol Šestajovice --- 1:29:04,3 0:17:10,7 0:00:52,1 0:45:52 0:00:41,4 0:24:27,9
120. Marková Miroslava (1978) CZE --- --- 1:29:06,1 0:17:47,7 0:02:08,3 0:39:23,5 0:01:03 0:28:43,4
121. Khýr Rostislav (1976) CZE --- --- 1:29:35,1 0:18:20 0:00:58,6 0:44:41 0:00:46,2 0:24:49,1
122. Píclová Veronika (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 1:29:39,4 0:13:07,7 0:00:31,1 0:46:57,4 0:00:41,1 0:28:22
123. Bartovský Tomáš (2003) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:29:52,7 0:13:22,4 0:00:37,6 0:45:47,2 0:00:43,2 0:29:22,1
124. Podgórski Tomasz (1979) CZE --- --- 1:29:57,5 0:18:48,2 0:02:42,8 0:45:12,3 0:01:07,9 0:22:06,1
125. Doupovec Petr (1974) CZE PRISTA OIL CZECH --- 1:29:57,8 0:17:10 0:00:52,6 0:42:24,1 0:01:20,2 0:28:10,8
126. Martin Ivan (1978) CZE USK OUTDOOR --- 1:30:05,1 0:17:40 0:01:53 0:46:18,3 0:00:30,8 0:23:42,7
127. Esteves Joao (1986) CZE --- --- 1:30:18,4 0:14:48,7 0:01:47,8 0:42:27,9 0:00:45,1 0:30:28,8
128. Kos Pavel (1975) CZE www.pavelkos.cz --- 1:31:18,1 0:16:38,3 0:01:05,3 0:44:24,5 0:05:22,2 0:23:47,6
129. Mejzlík Petr (1959) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:31:53 0:15:40 0:01:04,1 0:44:40,9 0:01:00,2 0:29:27,6
130. Kobík Martin (1987) CZE Běžci Chomutov --- 1:32:01,4 0:17:00 0:01:09,3 0:47:34,9 0:01:15 0:25:02,1
131. Man Petr (1971) CZE Individuální --- 1:32:32,8 0:18:16,8 0:01:30,8 0:46:01,3 0:01:01,6 0:25:42,2
132. VOJTEK Jiří (1971) CZE Kavárna --- 1:33:04 0:19:35,2 0:01:57 0:43:06 0:01:35,8 0:26:49,8
133. Svobodová Dominika (1998) CZE USK Akademik Cheb --- 1:33:17,9 0:17:41 0:01:37,5 0:45:52,1 0:00:34,3 0:27:32,8
134. Koráb Ondřej (1986) CZE Individuální --- 1:33:38,4 0:16:56,6 0:01:03,6 0:47:22,4 0:01:07,7 0:27:07,8
135. Fraňková Michaela (1970) CZE TT Příbram, z. s. --- 1:33:48,5 0:18:16 0:00:54,8 0:48:09,5 0:00:28,9 0:25:59,1
136. Hájková Daniela (1980) CZE --- --- 1:33:54,9 0:16:57,7 0:01:08,3 0:48:58,1 0:00:39,8 0:26:10,8
137. Franko Jan (1983) CZE Individuální --- 1:34:57,8 0:17:20,2 0:01:29 0:45:32,4 0:01:10,1 0:29:25,9
138. SVATOŠ Lukáš (1996) CZE --- --- 1:34:59,2 0:22:04,3 0:01:24,1 0:48:51,6 0:00:28,8 0:22:10,2
139. Zítko Vojtěch (1982) CZE --- --- 1:35:14,6 0:19:24,2 0:01:10,5 0:44:16,7 0:01:07,3 0:29:15,8
140. Prokop Jan (1970) CZE Pupkani KV --- 1:35:28,8 0:16:48,2 0:01:11,3 0:46:33 0:00:41,5 0:30:14,5
141. Stibor Petr (1973) CZE Pupkani KV --- 1:35:28,8 0:19:26,3 0:01:34,3 0:45:02 0:00:53,6 0:28:32,4
142. Bárta David (1984) CZE SK Svárov --- 1:36:54,4 0:19:22 0:01:06,3 0:46:49,4 0:01:14,7 0:28:21,8
143. Musil Jakub (1984) CZE PRISTA OIL CZECH --- 1:37:32,4 0:18:45 0:00:57,3 0:44:03,7 0:02:12,3 0:31:34
144. Zatloukal Petr (1988) CZE Individuální --- 1:37:57,6 0:17:31,4 0:01:35,8 0:48:02,6 0:01:16,6 0:29:30,9
145. Kvasničková Radka (1976) CZE ŠAK Chodov --- 1:38:22,7 0:16:44,5 0:00:55,2 0:48:12,3 0:00:42,2 0:31:48,3
146. Walther Tina (1990) CZE --- --- 1:38:59,9 0:22:02,7 0:01:34,2 0:42:44,5 0:01:18,5 0:31:19,8
147. Šatavová Petra (1979) CZE --- --- 1:39:48,2 0:17:05 0:01:09,9 0:49:05,7 0:00:52,7 0:31:34,8
148. Vosvrdova Lenka (1988) CZE --- --- 1:40:38,1 0:22:06,9 0:01:28,8 0:44:49,5 0:00:55 0:31:17,8
149. Gremlicová Lucie (1969) CZE Liga 100 Olomouc --- 1:43:12,1 0:19:28,8 0:01:23,7 0:52:10,3 0:00:53,6 0:29:15,4
150. Reindl Michal (1955) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:43:40,9 0:19:19,2 0:01:13,3 0:47:55 0:01:33,1 0:33:40,1
151. Topinková Barbora (1979) CZE RUNGO.CZ --- 1:43:45,4 0:18:47,5 0:00:58 0:51:38,7 0:00:53,9 0:31:27
152. Hašlarová Alena (1978) CZE VOKOLOPOLE --- 1:44:23,2 0:20:13,3 0:01:14,8 0:50:53,6 0:01:31,7 0:30:29,6
153. Nosek Pavel (1975) CZE Triatlon Plzeň --- 1:44:23,4 0:19:10 0:01:09,6 0:51:20,5 0:00:50,8 0:31:52,4
154. Marek Tomáš (1996) CZE --- --- 1:53:58 0:24:08 0:01:26 0:52:22,4 0:01:26,1 0:34:35,3
155. Přáda Jan (1990) CZE --- --- 1:54:00,8 0:24:10 0:01:30 1:02:32,3 0:00:34 0:25:14,4
156. Marek Ondřej (1999) CZE --- --- 1:56:21,6 0:24:08,2 0:01:27,7 0:53:11,6 0:00:35,2 0:36:58,6
157. Mikšovská Kamila (1972) CZE --- --- 2:02:30,3 0:20:05 0:01:16,3 1:05:23,1 0:00:44,7 0:35:01
Sereni Jean-Gwenael (1989) FRA --- --- DNF 0:19:28,9 0:01:19,3 --- --- ---
Kmuníček Miloš (1961) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Kahuda Jiří (2000) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- DNF 0:13:04,9 0:00:36,8 --- --- ---
Řimnáč Jakub (2003) CZE Hopman Team Žatec --- DNF 0:14:53,7 0:00:48,8 --- --- ---