PálavaRace 2019, 18. 8. 2019 - 1.9 - 90 - 21 km (1,9-90-21), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Soukup Petr (1987) CZE TJ Nová Paka --- 4:09:48,6 0:28:14,8 (2) 0:01:09 (2) 2:12:19,4 (1) 0:01:46,9 (3) 1:26:18,2 (1)
2. Rakušan Vojtěch (1989) CZE TRIEXPERT MILT racing team --- 4:24:12,9 0:26:33,5 (1) 0:01:58,5 (21) 2:18:27,5 (5) 0:01:54 (4) 1:35:19,3 (7)
3. Cmunt Petr (1996) CZE Bitters Superior Cyklofit team --- 4:26:46,2 0:36:37 (39) 0:02:58,8 (81) 2:13:20,2 (2) 0:02:31,3 (45) 1:31:18,7 (2)
4. Vabroušek Petr (1973) CZE TITAN TRILIFE --- 4:31:26,4 0:28:27 (5) 0:03:39,8 (125) 2:16:46,9 (4) 0:01:57,5 (8) 1:40:35 (11)
5. Schoval František (1988) CZE TRIEXPERT MILT racing team --- 4:32:42,4 0:31:27,7 (9) 0:01:17,5 (3) 2:24:52,5 (14) 0:01:55,2 (6) 1:33:09,2 (3)
6. Suský Aleš (1990) CZE CzechTeam --- 4:34:06,4 0:31:37 (11) 0:00:59,6 (1) 2:15:54,7 (3) 0:01:35,9 (1) 1:43:59 (17)
7. Kozel Tomáš (1982) CZE SK Slavia Praha --- 4:39:57,8 0:31:57,2 (12) 0:01:49,3 (12) 2:25:07,9 (15) 0:01:41,3 (2) 1:39:21,9 (10)
8. Bláha Jan (1978) CZE BTT Libochovice --- 4:40:13,8 0:40:19,7 (81) 0:01:43 (8) 2:20:45,8 (6) 0:01:59,4 (12) 1:35:25,7 (8)
9. Hradil Pavel (1998) CZE TITAN TRILIFE --- 4:43:21 0:28:23,5 (4) 0:01:55,2 (20) 2:26:33,6 (19) 0:02:09,7 (18) 1:44:18,8 (19)
10. Pešek Pavel (1990) CZE SBR TRI-TEAM LITOMYŠL --- 4:44:17,8 0:35:37,7 (34) 0:01:29,3 (4) 2:26:58,2 (20) 0:01:56,2 (7) 1:38:16,1 (9)
11. Kesl Jiří (1995) CZE USK Akademik Cheb --- 4:44:33,7 0:35:34,7 (32) 0:02:11,2 (33) 2:30:07,6 (32) 0:02:20,9 (31) 1:34:19,1 (5)
12. Rebro Juraj (1970) SVK --- --- 4:45:16 0:35:33,5 (30) 0:02:04,2 (28) 2:31:30,4 (37) 0:02:53,3 (74) 1:33:14,4 (4)
13. Slabý Jan (1987) CZE Eleven Mercedes Mitas --- 4:47:17 0:37:47,6 (47) 0:01:37,6 (7) 2:24:48,1 (13) 0:01:55,1 (5) 1:41:08,4 (13)
14. Polách Ivo (1976) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 4:47:51,2 0:35:39,7 (37) 0:02:53 (76) 2:25:39,8 (16) 0:02:38,1 (54) 1:41:00,3 (12)
15. Křivánek Josef (1979) CZE ROCKTECHNIK TRIATLON --- 4:48:17 0:31:24,7 (8) 0:01:50,5 (14) 2:23:36,3 (10) 0:01:57,5 (9) 1:49:27,8 (28)
16. Cibulka Stanislav (1981) CZE IRON STARS BEROUN --- 4:49:07 0:32:57,7 (16) 0:01:46,8 (10) 2:23:04,5 (8) 0:02:55,5 (76) 1:48:22,3 (26)
17. Kolář Lukáš (1984) CZE --- --- 4:53:36,7 0:51:39,1 (164) 0:02:37,2 (64) 2:21:34,4 (7) 0:02:47,3 (66) 1:34:58,4 (6)
18. Kňáva Martin (1970) CZE Individuální --- 4:55:25,6 0:35:12,7 (26) 0:02:06,5 (29) 2:24:14,3 (12) 0:03:16,2 (92) 1:50:35,8 (29)
19. Krohlák Milan (1981) CZE --- --- 4:55:53,7 0:35:08 (22) 0:02:08,5 (31) 2:29:40 (30) 0:02:35 (50) 1:46:22 (22)
20. Smith Matthew (1978) CZE Tri LAMY Brno --- 4:55:59,6 0:35:09,5 (23) 0:01:48,3 (11) 2:35:21 (50) 0:02:31,5 (46) 1:41:09,2 (14)
21. Paparega Jan (1981) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 4:58:07,4 0:31:34,7 (10) 0:02:15,8 (39) 2:29:00,5 (27) 0:02:57,8 (81) 1:52:18,4 (33)
22. Křenecký Robin (1992) CZE --- --- 4:58:35,6 0:40:00,4 (66) 0:03:00,2 (82) 2:27:36,1 (24) 0:02:36,8 (53) 1:45:21,8 (21)
23. Klika Petr (1979) CZE NOVIS TK Praha --- 4:58:54,4 0:36:59,5 (41) 0:03:13,9 (95) 2:31:25,1 (36) 0:02:35,3 (51) 1:44:40,3 (20)
24. Pokorný Martin (1965) CZE SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- 4:59:43,8 0:35:11 (24) 0:01:54,7 (19) 2:29:26,9 (28) 0:02:08,3 (17) 1:51:02,9 (30)
25. Teplý Ondřej (1978) CZE HISPORT Team --- 5:01:50,1 0:32:48 (13) 0:02:12 (35) 2:28:00,3 (25) 0:02:57,7 (80) 1:55:52 (47)
26. Soldátek Jaroslav (1995) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 5:04:23,8 0:30:34,5 (6) 0:01:51,4 (15) 2:27:19,3 (21) 0:01:59,2 (11) 2:02:39,1 (70)
27. Andrš Martin (1988) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 5:04:33,3 0:30:41 (7) 0:01:34,6 (6) 2:47:48,9 (105) 0:02:04,8 (14) 1:42:23,8 (15)
28. Lemberka Jakub (1990) CZE Triathlon Team Tábor --- 5:05:07,5 0:28:21,8 (3) 0:01:30,9 (5) 2:38:23,6 (60) 0:02:13,6 (21) 1:54:37,5 (41)
29. Mikula Miroslav (1968) CZE IRON STARS BEROUN --- 5:05:34 0:43:59,9 (113) 0:02:31,2 (57) 2:29:33,4 (29) 0:02:35,8 (52) 1:46:53,5 (23)
30. Kolář Adam (1989) CZE --- --- 5:05:50,3 0:33:16,2 (20) 0:02:28,7 (54) 2:25:59,3 (17) 0:03:32,2 (110) 2:00:33,6 (60)
31. Karásek Antonín (1982) CZE Individuální --- 5:06:49,3 0:35:11,7 (25) 0:02:01,3 (24) 2:38:32,3 (62) 0:02:24 (35) 1:48:39,8 (27)
32. Kudrna Zbyněk (1980) CZE Enduraining --- 5:08:55,9 0:37:59,9 (50) 0:02:34,8 (58) 2:27:34,3 (23) 0:02:10,9 (19) 1:58:35,8 (53)
33. Krajča Stanislav (1983) CZE TJ Liga 100 Olomouc --- 5:09:06,8 0:44:02,4 (116) 0:02:19,7 (44) 2:36:11,5 (52) 0:02:22,1 (33) 1:44:10,9 (18)
34. Sedláček Roman (1964) CZE Individuální --- 5:09:56,8 0:37:56,9 (49) 0:01:49,8 (13) 2:34:33,8 (47) 0:02:14,5 (23) 1:53:21,6 (36)
35. Šalmík Pavel (1972) CZE TK DUKO Rýmařov --- 5:10:34,2 0:35:27 (28) 0:02:36 (62) 2:32:44 (41) 0:02:38,6 (56) 1:57:08,4 (50)
36. Gottlieb Miroslav (1975) CZE TJ Spartak Třebíč --- 5:11:00,7 0:33:02,7 (18) 0:02:07,8 (30) 2:33:30,7 (43) 0:02:15 (24) 2:00:04,3 (56)
37. Tejkal Šimon (1988) CZE CSG TRI Team --- 5:12:02 0:40:18,2 (80) 0:02:19,4 (43) 2:35:23,9 (51) 0:02:16,8 (25) 1:51:43,5 (31)
38. Hendrych Jaroslav (1975) CZE Tri club Česká Lípa --- 5:13:12,7 0:39:12 (58) 0:02:26 (51) 2:23:45,8 (11) 0:02:45,8 (65) 2:05:03 (77)
39. Schmidt Milan (1985) CZE --- --- 5:13:47 0:37:22 (42) 0:03:21,2 (106) 2:30:07,1 (31) 0:02:31 (44) 2:00:25,5 (58)
40. Zajíček Petr (1974) CZE ROCKTECHNIK TRIATLON --- 5:15:23,9 0:35:26,5 (27) 0:02:11,5 (34) 2:26:26,3 (18) 0:02:28,2 (39) 2:08:51,3 (89)
41. Štěpánek František (1974) CZE Individuální --- 5:15:31,7 0:36:39,5 (40) 0:02:23,1 (47) 2:39:15,9 (67) 0:02:30,1 (43) 1:54:42,9 (43)
42. Fic Martin (1974) CZE STS Chvojkovice Brod "B" --- 5:16:28,4 0:40:01,7 (67) 0:02:44,2 (68) 2:28:33,6 (26) 0:02:02,4 (13) 2:03:06,4 (73)
43. ROSENKRANZ David (1981) CZE HRNAP Hrdlív --- 5:16:41,9 0:39:09,6 (57) 0:02:24,3 (49) 2:38:46,4 (63) 0:02:40 (57) 1:53:41,5 (38)
44. Simun Peter (1981) SVK Royal --- 5:17:18,9 0:35:39,2 (36) 0:02:35 (59) 2:40:18 (71) 0:02:51,3 (71) 1:55:55,2 (48)
45. Novák Roman (1974) CZE TJ Lokomotiva Nymburk --- 5:17:34,2 0:45:33,9 (137) 0:03:39,4 (123) 2:32:35,2 (40) 0:02:56,9 (78) 1:52:48,6 (35)
46. Hosnedl Marek (1991) CZE Café racers --- 5:17:50,9 0:38:04,2 (52) 0:02:16,5 (40) 2:30:39,3 (35) 0:02:17,4 (26) 2:04:33,3 (76)
47. Pittner Roman (1974) CZE SBR TRI-TEAM LITOMYŠL --- 5:18:25,7 0:41:22 (91) 0:04:36,3 (160) 2:38:06,3 (59) 0:02:18 (27) 1:52:03 (32)
48. Edlman Martin (1990) CZE HISPORT Team --- 5:18:51,4 0:45:15,1 (129) 0:03:31,4 (113) 2:42:17,5 (79) 0:04:33,1 (150) 1:43:14,1 (16)
49. Fiala Tomáš (1974) CZE Individuální --- 5:19:57,6 0:44:21,4 (121) 0:04:07,2 (144) 2:40:07,7 (70) 0:03:10,2 (89) 1:48:11 (25)
50. Straška Tomáš (1978) SVK Triatlon Team Trnava --- 5:20:21,6 0:37:28,7 (43) 0:02:26,7 (52) 2:39:06,4 (65) 0:02:59,2 (83) 1:58:20,4 (52)
51. Martínek Jan (1963) CZE Individuální --- 5:21:00,4 0:38:37,7 (55) 0:02:50,7 (73) 2:42:39,1 (81) 0:02:19,1 (29) 1:54:33,6 (40)
52. Benčová Renáta (1977) CZE lb-training --- 5:21:07,9 0:37:43,2 (46) 0:02:17,8 (42) 2:40:21,8 (73) 0:02:24,9 (36) 1:58:20 (51)
53. Dinžík Viliam (1987) SVK Triax Bratislava --- 5:21:17,9 0:40:08,9 (72) 0:02:15,3 (38) 2:48:33,3 (106) 0:02:18,9 (28) 1:48:01,3 (24)
54. Foret Miloslav (1967) CZE TITAN TRILIFE --- 5:23:13,1 0:40:15,9 (78) 0:02:55 (77) 2:44:16,1 (87) 0:03:21,1 (95) 1:52:24,7 (34)
55. Hrachovec Jan (1995) CZE --- --- 5:23:23,4 0:38:54,4 (56) 0:02:35,2 (60) 2:37:36,1 (57) 0:02:49 (69) 2:01:28,4 (64)
56. Procházka Rostislav (1980) CZE --- --- 5:23:27,1 0:38:14,9 (53) 0:03:15,5 (98) 2:31:53,3 (38) 0:02:49,8 (70) 2:07:13,3 (84)
57. Dienstbier Oldřich (1981) CZE Triatlon Plzeň --- 5:24:32,6 0:40:08,4 (71) 0:03:10 (91) 2:39:14,3 (66) 0:03:02,5 (85) 1:58:57,2 (54)
58. Hajzler Jan (1982) CZE BKP --- 5:25:26,4 0:40:35,7 (82) 0:02:56 (79) 2:34:18,6 (46) 0:05:30,5 (160) 2:02:05,4 (67)
59. Turek Lukáš (1986) CZE ON-OFF Team --- 5:26:20,3 0:35:38,9 (35) 0:02:43,4 (67) 2:33:44,5 (44) 0:03:35 (114) 2:10:38,4 (92)
60. Pavlík Miroslav (1964) CZE MOUNTAINTIME team --- 5:26:37,1 0:42:13,3 (101) 0:03:14,5 (97) 2:32:09,8 (39) 0:02:20,8 (30) 2:06:38,6 (82)
61. Bláha Václav (1980) CZE ASK Slavia Praha --- 5:26:55,8 0:35:53 (38) 0:04:30,5 (155) 2:49:38,6 (111) 0:02:13,1 (20) 1:54:40,5 (42)
62. Jalovecký Michal (1977) CZE LABE TRI CLUB --- 5:27:40,1 0:33:52,5 (21) 0:01:46 (9) 2:49:45 (114) 0:02:06,5 (16) 2:00:09,9 (57)
63. Űberall Dan (1988) CZE MTB Ondřejník --- 5:27:54,8 0:38:22 (54) 0:02:12,3 (36) 2:36:52,7 (54) 0:02:43,1 (59) 2:07:44,6 (85)
64. Štohanzl Michal (1985) CZE --- --- 5:28:41,6 0:41:22 (92) 0:02:23,8 (48) 2:35:04 (48) 0:02:48,3 (67) 2:07:03,3 (83)
65. Šimalčík Ľubomír (1984) CZE TRIATLON TEAM TRNAVA --- 5:28:56,8 0:39:40,6 (60) 0:03:36,6 (122) 2:46:17,9 (97) 0:03:45,9 (127) 1:55:35,7 (44)
66. Novotná Martina (1988) CZE TÜV SÜD Rusava bike team --- 5:29:04,3 0:35:36,7 (33) 0:02:20,9 (45) 2:45:21,9 (92) 0:02:34,7 (49) 2:03:09,9 (74)
67. Vašířová Šárka (1979) CZE TITAN TRILIFE --- 5:29:38,5 0:35:27,5 (29) 0:02:30 (55) 2:46:52 (100) 0:02:21,5 (32) 2:02:27,4 (68)
68. Chalabala Pavel (1980) CZE --- --- 5:30:35,8 0:42:08,4 (99) 0:03:09,7 (90) 2:33:55,3 (45) 0:02:52 (72) 2:08:30,1 (88)
69. Foukal Libor (1977) CZE Individuální --- 5:31:03 0:39:58,4 (64) 0:02:51,3 (74) 2:37:09,8 (55) 0:02:56,5 (77) 2:08:06,8 (86)
70. Svatik Daniel (1996) SVK --- --- 5:31:19,3 0:42:14,4 (102) 0:03:11 (93) 2:23:16,9 (9) 0:02:44,3 (63) 2:19:52,5 (108)
71. Vorlíček Jan (1989) CZE STG Most --- 5:31:35,3 0:41:42,9 (95) 0:03:39,9 (126) 2:47:00,9 (101) 0:02:45,2 (64) 1:56:26,2 (49)
72. kovarik david (1993) CZE --- --- 5:32:28,8 0:45:24,6 (135) 0:04:20,7 (149) 2:43:20,3 (85) 0:03:44,8 (123) 1:55:38,2 (45)
73. Kalich Radim (1985) CZE --- --- 5:34:24,3 0:45:22 (132) 0:04:12,4 (146) 2:46:10,7 (94) 0:02:52,8 (73) 1:55:46,2 (46)
74. Sojka Josef (1987) CZE zaproteam --- 5:34:44,8 0:48:56,6 (153) 0:01:54 (18) 2:40:18,2 (72) 0:02:05,2 (15) 2:01:30,6 (65)
75. Dokoupil Petr (1977) CZE --- --- 5:34:50,8 0:39:59,4 (65) 0:02:03,7 (26) 2:36:24,6 (53) 0:03:08 (86) 2:13:14,8 (96)
76. CHALUPA Martin (1980) CZE --- --- 5:35:34,2 0:51:28,4 (163) 0:03:52,6 (135) 2:30:23,5 (34) 0:03:13,7 (90) 2:06:35,8 (81)
77. Šindelář Ondřej (1988) CZE Elite Sport Boskovice --- 5:35:44,5 0:40:14,4 (76) 0:01:53,4 (17) 2:48:54,9 (107) 0:01:57,7 (10) 2:02:43,8 (71)
78. Krček Zdeněk (1978) CZE --- --- 5:36:13,7 0:49:39,1 (156) 0:04:05,5 (141) 2:30:21,5 (33) 0:02:38,2 (55) 2:09:29,3 (90)
79. Vondál David (1979) CZE --- --- 5:36:45,5 0:43:00,9 (106) 0:03:35,8 (121) 2:43:19,8 (84) 0:04:14,9 (140) 2:02:33,9 (69)
80. Bouma Jiří (1978) CZE Joskatel Team --- 5:37:14,2 0:43:30,2 (109) 0:03:32,9 (117) 2:39:21,7 (68) 0:02:40 (58) 2:08:09,3 (87)
81. Krátká Lucie (1978) CZE --- --- 5:37:30 0:40:10,6 (73) 0:02:21,1 (46) 2:49:44,3 (113) 0:02:14,1 (22) 2:02:59,6 (72)
82. Běhůnek Svatoslav (1981) CZE --- --- 5:37:58 0:32:57 (15) 0:02:01 (23) 2:37:50 (58) 0:03:44,1 (122) 2:21:25,7 (111)
83. Hucl Tomáš (1975) CZE Triski Horní Počernice --- 5:37:58,5 0:44:14,2 (120) 0:03:01,2 (85) 2:41:59 (77) 0:02:43,8 (62) 2:06:00,1 (80)
84. Brabcová Milada (1975) CZE TJ Spartak Třebíč --- 5:38:37,7 0:41:53,2 (97) 0:01:53 (16) 2:51:01,1 (118) 0:02:25 (37) 2:01:25,3 (63)
85. Skřeček Aleš (1974) CZE AD team --- 5:41:07,2 0:33:04,5 (19) 0:02:30,8 (56) 2:46:29,5 (98) 0:03:26 (99) 2:15:36,3 (101)
86. Dokoupilová Markéta (1977) CZE --- --- 5:41:39,2 0:44:22 (122) 0:01:59,4 (22) 2:51:13,4 (121) 0:02:57,3 (79) 2:01:06,9 (62)
87. ŠPERKA Miroslav (1978) CZE --- --- 5:42:19,7 0:53:18,3 (172) 0:03:19,9 (104) 2:42:10,8 (78) 0:03:55 (132) 1:59:35,4 (55)
88. Mazálková Šárka (1988) CZE Individuální --- 5:42:51,9 0:38:02,5 (51) 0:02:17,5 (41) 2:42:30,8 (80) 0:03:28 (100) 2:16:33 (104)
89. Ficová Radka (1973) CZE STS Chvojkovice Brod "B" --- 5:43:19,7 0:42:15,9 (103) 0:03:07 (89) 2:54:50,9 (131) 0:02:29,3 (41) 2:00:36,4 (61)
90. Kokeš Vlastimil (1965) CZE TK DUKO Rýmařov --- 5:43:34,4 0:47:43,1 (150) 0:03:28,4 (111) 2:44:35,3 (88) 0:03:56,7 (133) 2:03:50,7 (75)
91. Valovič Peter (1978) SVK Bežecké strely Skalica --- 5:43:45,9 0:45:05,4 (126) 0:03:51,2 (134) 2:51:11,9 (120) 0:03:09,6 (87) 2:00:27,7 (59)
92. Šustr Jiří (1980) CZE TITAN TRILIFE --- 5:45:48,2 0:42:09,2 (100) 0:02:25,2 (50) 2:44:54,1 (90) 0:02:43,2 (60) 2:13:36,2 (98)
93. Šťastný Karel (1973) CZE Nalika --- 5:45:49,6 0:40:14,9 (77) 0:02:37,4 (65) 2:38:24,2 (61) 0:02:48,6 (68) 2:21:44,3 (112)
94. Janáček Petr (1980) CZE KONWA team --- 5:46:18,4 0:40:43,1 (84) 0:03:06,1 (88) 2:46:35,9 (99) 0:02:55,4 (75) 2:12:57,8 (95)
95. Borkovec Luděk (1985) CZE Individuální --- 5:48:20,6 0:45:31,1 (136) 0:05:31,7 (170) 2:44:48,5 (89) 0:06:54,2 (171) 2:05:34,9 (78)
96. Šlosárek Martin (1971) CZE --- --- 5:48:58,4 0:46:22,4 (140) 0:03:40,7 (127) 2:49:01,4 (108) 0:04:18 (141) 2:05:35,7 (79)
97. Černohorský Tomáš (1997) CZE TT Příbram, z. s. --- 5:50:15,6 0:33:02 (17) 0:02:03,8 (27) 2:27:31,7 (22) 0:02:27 (38) 2:45:11 (154)
98. Alferi Jiří (1980) CZE DBK Kadaň --- 5:51:29,9 0:37:37 (45) 0:02:28,3 (53) 2:42:48 (82) 0:03:20,5 (94) 2:25:15,9 (117)
99. Mužátko Pavel (1989) CZE Individuální --- 5:52:08,6 0:37:35,7 (44) 0:02:12,9 (37) 2:37:29,1 (56) 0:02:23,5 (34) 2:32:27,1 (135)
100. Ovesný Filip (1983) CZE Vojta Luka Team --- 5:52:21,3 0:40:17,1 (79) 0:04:16,3 (147) 2:53:24,1 (127) 0:03:29,1 (103) 2:10:54,6 (93)
101. Šimek Ludvík (1986) CZE --- --- 5:54:38,8 0:40:07,6 (70) 0:04:29,7 (154) 2:41:39,2 (76) 0:05:17,1 (159) 2:23:04,9 (114)
102. Gayer David (1987) CZE BehejBrno --- 5:55:51,1 0:40:01,7 (68) 0:03:18,7 (103) 2:57:26,8 (139) 0:04:44,5 (154) 2:10:19,1 (91)
103. Jíra Jaroslav (1971) CZE Tri club Česká Lípa --- 5:55:57,1 0:40:51,9 (86) 0:03:25,5 (110) 2:49:06,6 (109) 0:03:28,1 (101) 2:19:04,7 (106)
104. Jašíček Radek (1990) CZE Pasrsport --- 5:56:12,6 0:47:30,9 (146) 0:03:35,6 (119) 2:57:30,1 (140) 0:05:37,9 (162) 2:01:57,9 (66)
105. MARENDIAK Peter (1980) SVK --- --- 5:56:53,5 0:40:11,4 (74) 0:02:47,5 (71) 2:45:01,8 (91) 0:02:32,6 (47) 2:26:20 (119)
106. Kašpar Roman (1983) CZE IFK Slovácko --- 5:57:12,5 0:47:34,1 (147) 0:03:49,3 (133) 2:35:11,8 (49) 0:04:42,2 (153) 2:25:54,9 (118)
107. Hála Luboš (1964) CZE TJ Spartak Třebíč --- 5:57:14,3 0:39:55,9 (62) 0:02:01,7 (25) 2:49:46,9 (115) 0:03:29,1 (104) 2:22:00,5 (113)
108. Kahánek Dalibor (1969) CZE --- --- 5:57:34,8 0:59:20 (174) 0:03:17,2 (101) 2:55:37,5 (134) 0:05:05,9 (156) 1:54:14 (39)
109. Čermáková Renata (1974) CZE Triatlon na růžovo --- 5:57:46,3 0:44:00,9 (115) 0:02:37 (63) 2:53:39,9 (129) 0:02:29,2 (40) 2:14:59,1 (100)
110. Klimeš Vladislav (1986) CZE Pro-blejt --- 5:59:44,8 0:40:02 (69) 0:03:24,7 (109) 2:55:30,1 (133) 0:03:41,8 (118) 2:17:06 (105)
111. Beňo Tomáš (1983) CZE HISPORT Team --- 6:00:21,3 0:47:22 (145) 0:04:23,4 (150) 2:51:25,7 (122) 0:03:45,3 (124) 2:13:24,8 (97)
112. Řezníček Vladislav (1964) CZE Sokol Bouzov --- 6:01:46,5 0:41:00,6 (87) 0:02:44,8 (70) 2:40:34,4 (75) 0:03:45,4 (125) 2:33:41,1 (137)
113. Prinz Jiří (1971) CZE --- --- 6:02:05,2 0:40:41,9 (83) 0:03:33,2 (118) 2:38:48,6 (64) 0:03:29,2 (105) 2:35:32,1 (142)
114. Beránková Libuše (1973) CZE GLASSMAN TT --- 6:02:38,2 0:44:09,2 (118) 0:03:16,7 (99) 2:52:12,4 (123) 0:03:23,1 (98) 2:19:36,7 (107)
115. Hlaušek Roman (1974) CZE RACING OLESNA --- 6:02:46 0:48:08,2 (152) 0:02:44,4 (69) 2:33:12,5 (42) 0:03:42,2 (119) 2:34:58,6 (140)
116. Macháček Pavel (1967) CZE Individuální --- 6:02:59,7 0:45:17,1 (130) 0:04:24,1 (151) 2:57:56,3 (141) 0:03:34,2 (111) 2:11:47,8 (94)
117. Kratochvíl Ladislav (1970) CZE TJ BIŽU JBC --- 6:03:24 0:41:37,3 (94) 0:03:05,5 (87) 2:43:43,2 (86) 0:03:21,2 (96) 2:31:36,6 (132)
118. Oliva Radim (1975) CZE Kalda Team --- 6:03:36,2 0:39:53 (61) 0:04:03,9 (140) 3:22:13,7 (172) 0:03:46,6 (128) 1:53:38,9 (37)
119. Pořízek Libor (1972) CZE ČBK --- 6:05:15,5 0:45:10,9 (127) 0:04:24,2 (152) 2:56:30,4 (136) 0:03:30 (106) 2:15:39,8 (102)
120. Bielesch Jozef (1988) SVK IRONMAN TEAM Levice --- 6:05:44,6 0:35:34 (31) 0:03:32,2 (114) 2:46:12,1 (95) 0:04:05,2 (139) 2:36:20,9 (144)
121. Petlach Richard (1978) CZE BIKE TRIATLON MORKOVICE --- 6:06:11 0:45:00,9 (125) 0:03:10,7 (92) 2:58:18,4 (142) 0:03:49,5 (130) 2:15:51,3 (103)
122. Zón Jan (1974) CZE --- --- 6:08:10,4 0:45:14,6 (128) 0:05:05,2 (166) 2:47:38 (104) 0:03:30 (107) 2:26:42,5 (122)
123. Vizinger Karel (1979) CZE --- --- 6:08:28,9 0:40:45,9 (85) 0:05:17,2 (168) 3:03:17,2 (152) 0:04:52,9 (155) 2:14:15,5 (99)
124. URBÁNEK Michal (1984) CZE --- --- 6:11:03,4 0:43:57,4 (111) 0:04:34 (157) 2:47:26,9 (103) 0:04:20,8 (143) 2:30:44,1 (130)
125. Vronka David (1974) CZE TTC Olomouc --- 6:12:50,1 0:39:57 (63) 0:02:51,7 (75) 2:40:27,8 (74) 0:03:30 (108) 2:46:03,5 (155)
126. Procházka Miroslav (1978) CZE Kalda team --- 6:13:19,9 0:44:12,5 (119) 0:03:14,2 (96) 3:01:38,3 (148) 0:04:01,3 (136) 2:20:13,4 (109)
127. Vydra Karel (1972) CZE TJ Sokol Žebrák --- 6:13:41,7 0:51:19,5 (161) 0:03:41,5 (130) 2:52:18,7 (124) 0:05:39,6 (163) 2:20:42,2 (110)
128. Prštický Michal (1990) CZE --- --- 6:15:45,4 0:32:54 (14) 0:03:22 (107) 2:46:15,3 (96) 0:03:22 (97) 2:49:51,9 (166)
129. Richter Michael (1971) CZE TT ASTRA Benešov - ŽS --- 6:15:49,9 0:44:04,2 (117) 0:04:47 (162) 2:57:16,1 (138) 0:05:12,2 (158) 2:24:30,2 (116)
130. Farda Petr (1973) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 6:15:56,6 0:42:02 (98) 0:03:22,4 (108) 2:43:10,9 (83) 0:04:00,9 (135) 2:43:20,3 (151)
131. Tomaštík Antonín (1977) CZE individální Vyškov --- 6:17:24,8 0:41:20,7 (90) 0:03:00,5 (84) 2:59:49,6 (144) 0:02:43,2 (61) 2:30:30,6 (129)
132. Gottwald Jan (1980) CZE Agentura 2G --- 6:19:42,8 0:43:58 (112) 0:04:34,7 (158) 3:00:06,2 (146) 0:04:25,2 (146) 2:26:38,7 (121)
133. Temer Jörgen (1970) CZE Senec --- 6:20:03,6 0:45:23 (133) 0:04:01,3 (139) 2:54:01,5 (130) 0:04:25,3 (147) 2:32:12,4 (134)
134. Hallmann Christian (1977) CZE --- --- 6:20:10,8 0:45:00,1 (124) 0:02:35,3 (61) 2:45:41,8 (93) 0:02:57,8 (82) 2:43:55,5 (152)
135. Melkus Ondrej (1981) CZE --- --- 6:20:16,3 0:46:42,9 (142) 0:04:49,6 (163) 2:55:25,8 (132) 0:03:43,6 (121) 2:29:34,3 (128)
136. Čáslava Tomáš (1967) CZE Individuální --- 6:21:25,8 0:43:25,1 (108) 0:03:41,1 (129) 2:53:32,4 (128) 0:04:32 (149) 2:36:15,2 (143)
137. Pustina Pavel (1985) CZE Ladermon Team --- 6:21:26,1 0:47:37,9 (149) 0:03:17,7 (102) 2:49:20,5 (110) 0:03:45,7 (126) 2:37:24,1 (145)
138. Pečinka Libor (1970) CZE --- --- 6:21:57,8 0:44:53,2 (123) 0:03:32,6 (115) 3:01:24,8 (147) 0:03:17,2 (93) 2:28:49,9 (125)
139. Slavata Tomáš (1980) CZE BKP --- 6:22:35,5 0:41:06,7 (89) 0:14:48,9 (176) 2:50:14 (116) 0:07:25,4 (172) 2:29:00,4 (126)
140. Pícha Miroslav (1978) CZE --- --- 6:22:35,8 0:43:30,7 (110) 0:02:55 (78) 2:39:52,9 (69) 0:03:13,7 (91) 2:53:03,4 (171)
141. Fojkes Radim (1972) CZE KPM --- 6:24:44,8 0:44:00,7 (114) 0:06:15,7 (173) 2:59:06,2 (143) 0:05:50,2 (166) 2:29:31,9 (127)
142. Vališ Andrej (1988) CZE Lidi z Baru --- 6:24:56 0:51:56,6 (167) 0:03:03 (86) 3:02:33,7 (151) 0:03:10,1 (88) 2:24:12,4 (115)
143. Koziol Vojtěch (1981) CZE --- --- 6:25:41,5 0:43:11,9 (107) 0:02:43 (66) 2:47:24,6 (102) 0:03:28,7 (102) 2:48:53,1 (163)
144. Procházka Luděk (1970) CZE TT ASTRA Benešov - ŽS --- 6:26:44 0:52:36,6 (170) 0:04:27,2 (153) 2:55:52,3 (135) 0:06:44,7 (170) 2:27:03,1 (123)
145. Rychetský Tomáš (1993) CZE --- --- 6:29:10,2 0:40:13,2 (75) 0:03:20,2 (105) 2:53:12,6 (126) 0:03:36,8 (116) 2:48:47,2 (162)
146. Vajcík Pavol (1981) CZE Aspot Hulín --- 6:29:46,5 0:47:43,9 (151) 0:03:58,7 (137) 2:51:08,8 (119) 0:05:40,2 (164) 2:41:14,8 (149)
147. Břečka Michal (1978) CZE --- --- 6:34:26,7 0:45:23,4 (134) 0:03:45,5 (131) 3:01:59,9 (150) 0:03:42,4 (120) 2:39:35,3 (148)
148. Votava Ondřej (1994) CZE --- --- 6:34:44,7 0:49:05,9 (154) 0:04:35,9 (159) 3:09:54,2 (164) 0:04:41,3 (152) 2:26:27,2 (120)
149. Kalúz Ivan (1983) SVK --- --- 6:35:10,2 0:51:27,9 (162) 0:04:45,9 (161) 2:50:41,2 (117) 0:05:07,5 (157) 2:43:07,5 (150)
150. Soukup Petr (1987) CZE --- --- 6:35:18,7 0:51:40,6 (165) 0:03:35,7 (120) 3:04:02,3 (153) 0:03:47,8 (129) 2:32:12,1 (133)
151. Ceral Michal (1973) CZE 3D Fitness RT --- 6:37:37,2 0:37:54,2 (48) 0:02:48,4 (72) 2:52:52 (125) 0:03:30,4 (109) 3:00:32 (173)
152. Kročil Tomáš (1996) CZE --- --- 6:41:31,9 0:41:02,9 (88) 0:04:17,7 (148) 3:01:50,6 (149) 0:04:37,4 (151) 2:49:42,9 (165)
153. Bartosek Milos (1989) CZE --- --- 6:42:07,9 0:52:01,3 (168) 0:04:32,2 (156) 2:49:43,2 (112) 0:08:30,9 (174) 2:47:20 (159)
154. Baroch Lukáš (1987) CZE SRTG Most --- 6:42:57,9 0:42:18,7 (105) 0:03:32,7 (116) 3:16:34,9 (168) 0:05:34,5 (161) 2:34:56,8 (139)
155. Kročil Jan (1992) CZE --- --- 6:43:08,1 0:41:47,8 (96) 0:03:40,8 (128) 3:06:38,6 (158) 0:03:34,6 (112) 2:47:26 (160)
156. Vlček Jiří (1992) CZE --- --- 6:43:24,1 0:53:37,8 (173) 0:02:10,9 (32) 3:07:03,5 (159) 0:03:02,1 (84) 2:37:29,6 (146)
157. Kesner Radek (1970) CZE Borjomi Racing Team --- 6:44:00,1 0:45:21,1 (131) 0:03:17,1 (100) 2:59:57,4 (145) 0:04:00,4 (134) 2:51:23,9 (167)
158. Tittl Tomas (1986) CZE Hugo Hauptman --- 6:49:32 0:47:01 (143) 0:04:06,4 (143) 3:05:24,9 (156) 0:05:58,6 (168) 2:47:01 (157)
159. Kovařík Oldřich (1960) CZE TTC Olomouc --- 6:49:38,6 0:42:17,4 (104) 0:03:11,2 (94) 3:07:32,2 (161) 0:03:34,8 (113) 2:53:02,8 (170)
160. Rossi Francesco (1975) ITA Běžci Slaný --- 6:49:54,5 0:39:20,4 (59) 0:04:49,7 (164) 3:14:09,4 (166) 0:04:25,1 (145) 2:47:09,7 (158)
161. Kolář Martin (1980) CZE TriSK ČB --- 6:50:16,8 0:50:06 (157) 0:03:58,4 (136) 3:08:03,7 (163) 0:08:36,8 (175) 2:39:31,7 (147)
162. Martincová Lucie (1974) CZE Individuální --- 6:50:50,3 0:50:17,6 (159) 0:03:39,4 (124) 3:21:35,1 (171) 0:02:32,6 (48) 2:32:45,4 (136)
163. Bayer Miloslav (1947) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 6:51:03,5 0:47:15,9 (144) 0:02:56,7 (80) 3:04:45,4 (154) 0:03:51,5 (131) 2:52:13,9 (169)
164. Kára Jaroslav (1985) CZE Mizuno czech --- 6:51:24,6 0:52:50,8 (171) 0:05:17,9 (169) 3:14:33 (167) 0:04:03,4 (137) 2:34:39,2 (138)
165. Polívka Vladimír (1969) CZE TTC Olomouc --- 6:52:58,8 0:46:38,4 (141) 0:03:00,2 (83) 2:57:00,9 (137) 0:05:42 (165) 3:00:37,1 (174)
166. BASL Martin (1990) CZE --- --- 6:53:19,5 0:45:41,9 (138) 0:05:08,5 (167) 3:07:19,4 (160) 0:10:16,8 (176) 2:44:52,7 (153)
167. Koloničná Petra (1987) CZE KALDA team --- 6:56:18,7 0:50:11,6 (158) 0:03:47,2 (132) 3:23:36,8 (173) 0:03:41,4 (117) 2:35:01,6 (141)
168. Ulman Martin (1988) CZE Lidi z Baru --- 6:57:43,2 0:50:53,9 (160) 0:03:59,8 (138) 3:04:55,1 (155) 0:05:57,6 (167) 2:51:56,7 (168)
169. Vařeka Roman (1973) CZE --- --- 6:58:09,7 1:00:19,3 (175) 0:04:50,7 (165) 3:21:02,1 (170) 0:04:29,5 (148) 2:27:27,9 (124)
170. Křivánek Martin (1983) CZE Mistri a Marketka --- 7:01:11,7 0:45:58,3 (139) 0:06:42,5 (175) 3:12:03,5 (165) 0:08:10,2 (173) 2:48:17 (161)
171. Zeman Zbyněk (1954) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 7:07:13,1 0:51:44,8 (166) 0:06:07,9 (172) 3:05:41,8 (157) 0:04:20,5 (142) 2:59:17,9 (172)
172. Vavrochová Jaroslava (1976) CZE Individuální --- 7:08:10,9 0:52:19,3 (169) 0:04:08,4 (145) 3:18:17,1 (169) 0:04:22,7 (144) 2:49:03,2 (164)
173. Graclíková Hana (1990) CZE Lidi z Baru --- 7:10:36,8 0:49:09,4 (155) 0:04:05,5 (142) 3:42:34 (175) 0:03:36,2 (115) 2:31:11,7 (131)
174. Kaláb Miloš (1950) CZE TTC Brno --- 7:11:40,8 0:41:36,4 (93) 0:05:43 (171) 3:07:44,1 (162) 0:04:03,6 (138) 3:12:33,5 (176)
175. Marek Dominik (1988) CZE Lidi z Baru --- 7:32:19 0:47:34,6 (148) 0:06:26,1 (174) 3:45:12,1 (176) 0:06:24,4 (169) 2:46:41,6 (156)
176. Kubina Lumír (1976) CZE Novatop Lapierre --- 7:38:50,1 1:02:31 (176) 0:03:29,9 (112) 3:29:01,2 (174) 0:02:29,6 (42) 3:01:18,1 (175)
David Václav (1974) CZE Smiřice --- DNF 0:44:58,2 0:03:28,9 3:24:29,2 0:06:32,1 ---
Slabotinský Filip (1988) CZE --- --- DNF 0:47:17,1 0:04:00,5 --- --- ---
Hošek Václav (1987) CZE ASPOT Hulín --- DNF 0:35:52,2 0:02:31,5 2:48:29,3 0:04:34,7 ---
Tvrdá Markéta (1977) CZE Individuální --- DNF 0:40:20,4 0:03:15,5 --- --- ---
Adamíček Vítězslav (1975) CZE HO Vítkovice --- DNS --- --- --- --- ---
Baláš Jan (1980) CZE TTC Olomouc --- DNF 0:37:09 0:03:27 2:36:27,6 0:02:46,1 ---
Jantošovič Marek (1975) CZE Blueseventy Team --- DNF 0:51:31,4 0:04:50,2 3:21:30,8 0:04:26,9 ---
Hrdina Jakub (1978) CZE TJ Baník Krásno --- DNF 0:47:30,1 0:02:58,2 3:08:27,4 0:03:17,1 ---
Václavík Filip (1995) CZE TITAN TRILIFE --- DNF 0:26:30,8 0:02:18,7 --- --- ---
Vodička Jan (1990) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Mlejnek Matěj (1995) CZE --- --- DNF 0:52:21,3 0:03:11,7 3:29:17 0:03:48,6 ---
Zuzi Peter (1980) AUT --- --- DNF 0:57:12,1 0:04:03,4 --- --- ---
Kalábek Miroslav (1986) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Lapeš Jaromír (1976) CZE Individuální --- DNF 0:41:23,9 0:02:52,5 2:35:57,9 0:03:53,2 ---
Kratochvílová Lucie (1995) CZE OMT --- DNF 0:35:21 0:01:59,3 2:38:59,8 0:02:40,8 ---
Opolecký Martin (1984) CZE Individuální --- DNF 0:35:48,2 0:01:57,6 --- --- ---
Dedek Martin (1967) CZE --- --- DNF 0:47:20,9 0:04:02,6 --- --- ---
Mikel Jiří (1978) CZE Individuální --- DNF 0:44:36,8 0:05:14 2:53:57,3 0:03:24,2 ---
Růžička Pavel (1982) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Krátký Jiří (1977) CZE CTP --- DNF 0:41:35,9 0:04:56,5 3:05:27,9 0:04:13,2 ---
Löbel Tomáš (1980) CZE --- --- DNF 0:44:48,2 0:02:31,7 --- --- ---
Kuča Martin (1992) CZE HISPORT Team --- DNF 0:47:36,4 0:03:23,2 --- --- ---
Fišer Ivo (1977) CZE Vysočina cycling --- DNF 0:41:41,4 0:05:14,7 --- --- ---
Josef Filip (1984) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Kleibl Martin (1973) CZE AK Kuřim --- DNF 0:33:01 0:02:05,3 --- --- ---
Roman Martin (1983) CZE Doosan Infracore Europe B.V. --- DNS --- --- --- --- ---
Atarsia Adam (1993) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- DNS --- --- --- --- ---
Strakoš Vilém (1969) CZE SK Fuga --- DNS --- --- --- --- ---
Filiač Marian (1974) SVK Ilava --- DNF 0:44:06,9 0:02:17,5 --- --- ---
Růt Jiří (1991) CZE Individuální --- DNF 0:45:00,9 0:02:41,9 2:41:02,5 0:03:38,7 2:39:50,6
Pavlíčková Silvie (1987) CZE ASPOT Hulín --- DNF 0:39:12,7 0:02:48,8 2:39:12,8 0:02:30 ---
Heneš Tomáš (1983) CZE --- --- DNF 0:45:41,1 0:02:40,5 --- --- ---
Mařík Antonín (1993) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- DNF 0:32:43,2 0:02:25 --- --- ---
David Pavel (1972) CZE Lokomotiva Nymburk --- DNF 0:42:38,9 0:02:09,2 --- --- ---
Odlová Hana (1992) CZE KOME klub Kraslice --- DNF 0:45:36,9 0:01:50,8 --- --- ---
Holý Jakub (1978) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- DNF 0:35:44,5 0:01:55,3 2:34:28 0:02:49,6 ---
Kulík Michal (1980) CZE NOVIS TK Praha --- DNF 0:44:10,9 0:03:21,9 --- --- ---
Šubrt David (1992) CZE TT LOKO Beroun --- DNF 0:38:01,2 0:02:33,1 2:33:22,5 0:02:52,3 ---
Štěpánek Martin (1981) CZE ENDEKA BASSTA team --- DNF 0:45:46,9 0:02:55,8 --- --- ---
Babušík Martin (1974) SVK TRIATLON TEAM TRNAVA --- DNF 0:37:46,9 0:02:58 --- --- ---
Richter Miroslav (1975) CZE Triathlon Team Tábor --- DNF 0:35:41,7 0:01:47,8 --- --- ---
Hengerič Jan (1974) CZE Elab --- DNF 0:37:53 0:02:23,8 --- --- ---
Uhlíř Dalibor (1980) CZE BKP --- DNS --- --- --- --- ---
Klement Jiří (1988) CZE TITAN TRILIFE --- DNF 0:40:00,2 0:02:53,5 2:32:12,1 0:03:02,8 ---
Břeň Jan (1984) CZE --- --- DNF 0:36:12,4 0:02:40,6 --- --- ---
Hajda Libor (1978) CZE --- --- DNF 0:42:02,7 0:02:24,2 2:36:20,6 0:03:00,9 ---
KAFKA Michal (1971) CZE --- --- DNF 0:40:21,3 0:04:51,8 2:58:47,6 0:05:11,6 2:24:57,3
Lipowski Kamil (1971) CZE --- --- DNF 0:50:22,6 0:06:16,9 3:13:12,1 0:06:39,4 ---
Kopřiva Petr (1981) CZE SK Chvojkovice Brod --- DNF 0:33:03,2 0:02:09,3 --- --- ---
Stehlík Pavel (1974) CZE Individuální --- DNF 0:35:51,5 0:02:24,5 --- --- ---
Černý Jiří (1978) CZE --- --- DNF 0:42:13,4 0:03:02,2 --- --- ---
Lalík Michal (1963) CZE --- --- DNF 0:36:45,5 0:02:59 --- --- ---
Ded Petr (1987) CZE ugo alivigtus čistý sport --- DNF 0:41:57,9 0:02:47 --- --- ---