TRIATHLON MĚLNÍK, 20. 7. 2019 - 750m - 20km - 5km (0,75-20-5), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Volár Jan (1992) CZE Etriatlon Team --- 0:58:03 0:09:11,2 (2) 0:00:25,3 (24) 0:30:48,7 (2) 0:00:28,8 (12) 0:17:09 (2)
2. Martin David (1998) CZE Individuální --- 0:59:08,4 0:09:21 (4) 0:00:20,2 (1) 0:30:45,4 (1) 0:00:26,1 (3) 0:18:15,7 (12)
3. Grebik Radim (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 0:59:36,6 0:09:15,5 (3) 0:00:22 (6) 0:32:22 (3) 0:00:28,3 (9) 0:17:08,8 (1)
4. Zikmund Tomáš (1999) CZE TT Příbram, z. s. --- 1:00:49,9 0:09:22,8 (5) 0:00:21,6 (4) 0:33:02,8 (9) 0:00:30,9 (19) 0:17:31,8 (4)
5. Michálek Filip (2001) CZE TRI KLUB Příbram --- 1:01:20 0:09:26,1 (7) 0:00:21,8 (5) 0:33:16,8 (16) 0:00:26,3 (4) 0:17:49 (7)
6. Matějovič Filip (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 1:01:24,9 0:10:10,1 (19) 0:00:20,9 (3) 0:32:30,3 (4) 0:00:32,5 (24) 0:17:51,1 (8)
7. Václavík Filip (1995) CZE TITAN TRILIFE --- 1:01:26,3 0:09:32,1 (9) 0:00:23,5 (10) 0:33:08 (12) 0:00:35,4 (36) 0:17:47,3 (6)
8. Krátký Štěpán (1995) CZE SK Slavia Praha --- 1:01:44 0:10:05,5 (17) 0:00:23,8 (12) 0:32:31,4 (5) 0:00:29 (13) 0:18:14,3 (11)
9. Kříž Tomáš (2000) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:01:48,9 0:09:28,4 (8) 0:00:25 (20) 0:32:52,6 (7) 0:00:30,4 (18) 0:18:32,5 (17)
10. Tlamka Filip (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:01:50,3 0:10:06,2 (18) 0:00:24,2 (14) 0:33:08,2 (13) 0:00:32,7 (25) 0:17:39 (5)
11. Pásler Kryštof (2003) CZE Loko Trutnov --- 1:02:01,6 0:09:47,1 (12) 0:00:24,9 (19) 0:33:19,3 (17) 0:00:36,8 (41) 0:17:53,5 (9)
12. Stuchlík Jiří (2001) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:02:13,4 0:09:48 (13) 0:00:24,3 (15) 0:33:24,7 (18) 0:00:28,1 (8) 0:18:08,3 (10)
13. Fencl Jiří (1999) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:02:29,4 0:09:52,2 (14) 0:00:25,2 (23) 0:33:12,8 (14) 0:00:27,9 (7) 0:18:31,3 (16)
14. Hradecký Jan (1983) CZE TT Příbram, z. s. --- 1:02:37,4 0:09:59 (15) 0:00:37,6 (78) 0:32:58,2 (8) 0:00:32,7 (26) 0:18:29,9 (15)
15. Juránek Lukáš (2002) CZE X-team BaNo T.A. PLZEŇ 1:02:50,6 0:09:34,9 (10) 0:00:22,9 (8) 0:33:05,1 (11) 0:00:32,7 (27) 0:19:15 (23)
16. Kostlán Robert (2003) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:03:04 0:10:13,1 (20) 0:00:20,8 (2) 0:33:04,1 (10) 0:00:29,5 (16) 0:18:56,5 (20)
17. Ottenschläger Oto (1995) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:04:03 0:10:40 (36) 0:00:27,6 (37) 0:34:51,1 (28) 0:00:40,5 (64) 0:17:23,8 (3)
18. Červenka Lukáš (1995) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:04:41,8 0:08:59,6 (1) 0:00:23,5 (11) 0:32:43,7 (6) 0:00:42,6 (67) 0:21:52,4 (61)
19. Strejc Michal (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 1:04:50,4 0:10:24,8 (26) 0:00:24,1 (13) 0:34:19 (21) 0:00:28,4 (11) 0:19:14,1 (22)
20. Ploc Jaroslav (1984) CZE SK Kola Víšek --- 1:05:35,8 0:10:19,4 (23) 0:00:30 (44) 0:35:06 (34) 0:00:33,7 (33) 0:19:06,7 (21)
21. Jaroš Zbyšek (1974) CZE ENERGY TEAM --- 1:05:50,2 0:12:31,5 (70) 0:00:33 (61) 0:33:43,2 (19) 0:00:37,1 (44) 0:18:25,4 (13)
22. Škoda Václav (2002) CZE AD team --- 1:05:50,2 0:10:29,7 (29) 0:00:24,4 (16) 0:34:17,4 (20) 0:00:29,2 (14) 0:20:09,5 (34)
23. Hradil Pavel (1998) CZE TITAN TRILIFE --- 1:05:57,7 0:10:46,2 (38) 0:00:28,6 (38) 0:35:45,2 (43) 0:00:32,2 (23) 0:18:25,5 (14)
24. Novotný Jan (1978) CZE TTT --- 1:06:04,6 0:11:06,2 (44) 0:00:37,6 (79) 0:35:03,1 (32) 0:00:31,4 (20) 0:18:46,3 (19)
25. Cihlář Jakub (2003) CZE TT LOKO Beroun --- 1:06:28 0:10:14 (21) 0:00:25,6 (25) 0:34:39,5 (24) 0:00:33,2 (29) 0:20:35,7 (43)
26. Marek Jakub (2003) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:06:29,1 0:09:35,6 (11) 0:00:25 (21) 0:35:47,4 (44) 0:00:31,6 (22) 0:20:09,5 (35)
27. Svobodová Tereza (2000) CZE TITAN TRILIFE --- 1:06:38,9 0:10:38,9 (35) 0:00:27 (30) 0:36:21,6 (54) 0:00:27,5 (5) 0:18:43,9 (18)
28. Marek Jakub (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 1:07:15,2 0:09:23,6 (6) 0:00:22,8 (7) 0:33:16,6 (15) 0:00:33,5 (32) 0:23:38,7 (88)
29. Hrušková Alžběta (2000) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:07:28,1 0:10:19,1 (22) 0:00:26,3 (26) 0:36:37,1 (60) 0:00:27,6 (6) 0:19:38 (27)
30. Korous Martin (1974) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:07:52,4 0:12:45,9 (79) 0:00:27,4 (36) 0:34:21,6 (22) 0:00:39,6 (61) 0:19:37,9 (26)
31. Juránková Heidi (2002) CZE X-team BaNo T.A. PLZEŇ 1:07:59,5 0:10:30,7 (30) 0:00:23,2 (9) 0:36:28,1 (56) 0:00:32,8 (28) 0:20:04,7 (33)
32. Čarňanský Ondřej (1981) CZE TSK PRAHA --- 1:08:01,9 0:11:43,5 (52) 0:00:39,5 (81) 0:35:05 (33) 0:00:33,3 (30) 0:20:00,6 (32)
33. Hladík Oldřich (2002) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:08:03,8 0:09:59,8 (16) 0:00:29 (39) 0:35:44 (40) 0:00:35,4 (37) 0:21:15,6 (54)
34. Stádník Jakub (2003) CZE Individuální --- 1:08:07,1 0:12:02,7 (59) 0:00:29,9 (43) 0:34:59,1 (31) 0:00:46,6 (77) 0:19:48,8 (30)
35. Macháček Michal (2002) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:08:32,3 0:12:10,6 (62) 0:00:24,8 (18) 0:34:56,6 (30) 0:00:37,6 (46) 0:20:22,7 (39)
36. Knejzlík Marek (1976) CZE Tri club Česká Lípa --- 1:08:57,6 0:11:49,2 (56) 0:00:44,7 (94) 0:34:47,3 (25) 0:00:39,5 (60) 0:20:56,9 (46)
37. Teplý Ondřej (1978) CZE HISPORT Team --- 1:09:04,5 0:12:46,6 (80) 0:00:30,6 (51) 0:34:26 (23) 0:00:45 (71) 0:20:36,3 (44)
38. Půstová Šárka (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:09:13,8 0:10:31,1 (31) 0:00:25 (22) 0:36:29,6 (57) 0:00:28,3 (10) 0:21:19,8 (55)
39. Mach František (1986) CZE Individuální --- 1:09:21,4 0:12:32,5 (71) 0:00:43,2 (89) 0:35:44,3 (42) 0:00:49,2 (95) 0:19:32,2 (25)
40. Pluhař David (2003) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:09:29,2 0:10:23,9 (25) 0:00:27 (31) 0:35:54,1 (46) 0:00:29,8 (17) 0:22:14,4 (68)
41. Gregora Jan (2000) CZE Individuální --- 1:09:29,5 0:12:17,1 (65) 0:00:29,1 (41) 0:34:51,8 (29) 0:00:44,4 (69) 0:21:07,1 (51)
42. Tonder Oliver (2001) CZE Ofbike Scott team --- 1:09:33,7 0:12:29,2 (68) 0:00:32,7 (59) 0:35:13,1 (37) 0:00:38,3 (51) 0:20:40,4 (45)
43. Matějovič Martin (1969) CZE Triatlon Plzeň --- 1:09:36,1 0:12:51,3 (89) 0:00:41,7 (84) 0:34:50 (27) 0:00:42,6 (68) 0:20:30,5 (41)
44. Tkáč Daniel (1979) CZE TITAN TRILIFE --- 1:09:37,6 0:11:08,8 (46) 0:00:32,2 (57) 0:36:00,8 (48) 0:00:46,4 (76) 0:21:09,4 (52)
45. Jordán Daniel (1997) CZE Tri club Česká Lípa --- 1:09:58,1 0:12:43 (75) 0:00:34,9 (70) 0:35:44,2 (41) 0:00:35,1 (35) 0:20:20,9 (38)
46. Fanturová Lenka (1978) CZE VSK FTVS Praha --- 1:09:59,5 0:10:52,2 (40) 0:00:29,5 (42) 0:37:47 (80) 0:00:33,3 (31) 0:20:17,5 (36)
47. Matula Michal (2000) CZE Mika training --- 1:10:03,3 0:10:56,1 (42) 0:00:32,1 (55) 0:36:49,3 (63) 0:00:39,7 (62) 0:21:06,1 (49)
48. Ihn Ondřej (2000) CZE Triatlon klub Ostrava --- 1:10:37,9 0:11:08,5 (45) 0:00:30 (45) 0:36:46,1 (61) 0:00:38,8 (53) 0:21:34,5 (59)
49. Klimek David (2000) CZE TRIKLUB OLOMOUC 2005, z.s. --- 1:10:40 0:10:33,6 (33) 0:00:32,2 (58) 0:34:48,3 (26) 0:00:47,8 (86) 0:23:58,1 (92)
50. Janoušek Martin (2003) CZE TJ Nová Paka --- 1:10:41,4 0:10:29,3 (28) 0:00:26,7 (28) 0:35:17,7 (39) 0:00:35,5 (38) 0:23:52,2 (91)
51. Říhová Eliška (2002) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:10:43,9 0:10:20,7 (24) 0:00:27,2 (33) 0:39:47,5 (98) 0:00:29,3 (15) 0:19:39,2 (28)
52. Hašlar Přemysl (1975) CZE VOKOLOPOLE --- 1:10:56,3 0:12:16,3 (64) 0:00:32,1 (56) 0:36:15,5 (52) 0:00:48,5 (90) 0:21:03,9 (48)
53. Rybařík Marek (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 1:11:15,1 0:12:46,9 (82) 0:00:26,6 (27) 0:35:13,6 (38) 0:00:39,2 (57) 0:22:08,8 (66)
54. Hosnedl Marek (1991) CZE Café racers --- 1:11:20,8 0:12:52,2 (90) 0:00:42,4 (87) 0:35:11 (35) 0:00:47,3 (80) 0:21:47,9 (60)
55. Martínek Jan (1963) CZE Individuální --- 1:11:25,2 0:14:02,1 (107) 0:00:44,1 (92) 0:36:00,9 (49) 0:00:37,7 (47) 0:20:00,4 (31)
56. Nekoranec Matěj (1997) CZE TITAN TRILIFE --- 1:11:26,8 0:12:44,2 (78) 0:00:34,3 (67) 0:36:57,5 (66) 0:00:47,4 (82) 0:20:23,4 (40)
57. Stádník Daniel (1972) CZE Individuální --- 1:11:36,9 0:14:00,4 (106) 0:00:36,8 (77) 0:36:01,4 (50) 0:00:40,5 (65) 0:20:17,8 (37)
58. Švecová Lenka (2001) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:11:45,4 0:10:42,8 (37) 0:00:24,6 (17) 0:36:18,1 (53) 0:00:31,4 (21) 0:23:48,5 (90)
59. Pičmanová Zuzana (1999) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:11:52,7 0:10:55 (41) 0:00:30 (46) 0:37:47,4 (81) 0:00:36,8 (42) 0:22:03,5 (64)
60. Ihnačinec Jakub (1999) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:11:58,9 0:11:58,5 (58) 0:00:31,4 (53) 0:35:56,5 (47) 0:00:36,6 (40) 0:22:55,9 (75)
61. Kroupa Štěpán (1975) CZE Café racers --- 1:12:26,4 0:12:43,5 (76) 0:00:36,6 (76) 0:37:19,9 (76) 0:00:39,4 (59) 0:21:07 (50)
62. Miklišová Lucie (2002) CZE TITAN TRILIFE --- 1:12:39,8 0:10:38,3 (34) 0:00:27,2 (34) 0:37:24,5 (77) 0:00:46,1 (74) 0:23:23,7 (84)
63. Novák František (1998) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:12:53,1 0:12:49,9 (87) 0:00:26,9 (29) 0:35:11,6 (36) 0:00:47,3 (81) 0:23:37,4 (87)
64. Kahuda Jiří (2000) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 1:12:55,1 0:11:45 (53) 0:00:30,1 (47) 0:36:10,7 (51) 0:00:45,3 (72) 0:23:44 (89)
65. Kindl Robert (1972) CZE IRON STARS BEROUN --- 1:12:57,2 0:12:41 (74) 0:00:44,9 (95) 0:37:15,5 (73) 0:00:42,2 (66) 0:21:33,6 (58)
66. Bonk Roman (1993) CZE internetPB --- 1:13:01,9 0:12:44 (77) 0:00:33 (62) 0:37:26,9 (78) 0:01:15,8 (124) 0:21:02,2 (47)
67. Foukal Libor (1977) CZE Individuální --- 1:13:07,4 0:13:38,5 (101) 0:00:43,6 (90) 0:36:26 (55) 0:00:50,8 (99) 0:21:28,5 (57)
68. Srogoňová Alena (2003) CZE PROFI SPORT Cheb --- 1:13:07,9 0:12:34,2 (73) 0:00:32,7 (60) 0:37:19,4 (75) 0:00:37,2 (45) 0:22:04,4 (65)
69. Zadražil Filip (1998) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:13:13,6 0:12:06,3 (60) 0:01:04,7 (114) 0:38:23,7 (85) 0:00:25 (2) 0:21:13,9 (53)
70. Káňa Pavel (1974) CZE Loko Trutnov --- 1:13:23,9 0:11:05,6 (43) 0:00:34,3 (68) 0:36:46,3 (62) 0:00:38,4 (52) 0:24:19,3 (96)
71. Rosenkrancová Monika (2000) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:13:28,1 0:11:52,8 (57) 0:00:30,5 (49) 0:38:18,1 (84) 0:00:34,1 (34) 0:22:12,6 (67)
72. Švarc Petr (1966) CZE TRI KLUB Příbram --- 1:13:29,1 0:15:19,1 (116) 0:00:50,8 (100) 0:36:53,5 (65) 0:01:02,9 (114) 0:19:22,8 (24)
73. Günther Jan (2002) CZE Loko Trutnov --- 1:13:31,1 0:13:05,9 (91) 0:00:35,1 (71) 0:36:58,4 (67) 0:00:36,9 (43) 0:22:14,8 (69)
74. Fiala Aleš (1966) CZE SK Slavia Praha --- 1:13:33,3 0:13:43,6 (103) 0:00:33,2 (64) 0:36:33,5 (59) 0:00:49 (93) 0:21:54 (62)
75. Gregorová Eliška (1998) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:13:53,5 0:11:41 (51) 0:00:44,4 (93) 0:38:12,8 (82) 0:00:47,6 (84) 0:22:27,7 (74)
76. Steiner Jan (1985) CZE Café racers --- 1:14:01,8 0:14:30,5 (110) 0:00:47,9 (98) 0:36:31 (58) 0:00:47,8 (87) 0:21:24,6 (56)
77. Štolba Jakub (2003) CZE TJ Sokol Senohraby --- 1:14:16,7 0:10:49 (39) 0:00:41,9 (85) 0:36:58,6 (68) 0:00:47,1 (79) 0:25:00,1 (109)
78. Charousek Petr (1966) CZE --- --- 1:14:24,5 0:12:49,3 (85) 0:00:53,9 (104) 0:37:13,3 (72) 0:01:01,8 (112) 0:22:26,2 (72)
79. Vokroj Petr (1976) CZE HISPORT Team --- 1:14:49,1 0:11:29,7 (48) 0:00:40,8 (83) 0:37:03,4 (69) 0:01:32,6 (128) 0:24:02,6 (93)
80. Novotný Jindřich (2001) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:14:51,5 0:12:46,7 (81) 0:00:45,8 (96) 0:37:16,2 (74) 0:00:44,6 (70) 0:23:18,2 (81)
81. Peterka Marek (1970) CZE Individuální --- 1:14:52,7 0:12:47,9 (83) 0:00:33 (63) 0:37:28,2 (79) 0:00:39,3 (58) 0:23:24,3 (85)
82. Coufal Lukáš (2001) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:14:55,6 0:11:45,8 (54) 0:00:36,1 (74) 0:38:31,1 (87) 0:00:45,7 (73) 0:23:16,9 (80)
83. Kratochvílová Lucie (1995) CZE OMT --- 1:15:00,4 0:13:22 (97) 0:00:52,4 (103) 0:39:23,9 (96) 0:00:50,4 (98) 0:20:31,7 (42)
84. Velísková Veronika (2001) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:15:03,8 0:10:29 (27) 0:00:30,2 (48) 0:39:17,3 (93) 0:00:38,9 (55) 0:24:08,4 (95)
85. Kučerová Lucie (2001) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:15:18,2 0:11:34,2 (49) 0:00:27 (32) 0:37:11 (70) 0:00:37,7 (48) 0:25:28,3 (112)
86. Nosek Kryštof (1998) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:15:41,5 0:10:31,1 (32) 0:00:48,1 (99) 0:39:08,6 (91) 0:00:22,6 (1) 0:24:51,1 (107)
87. Procházková Nikola (2002) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:15:59,2 0:12:26,2 (66) 0:00:27,2 (35) 0:39:54,5 (100) 0:00:48,5 (91) 0:22:22,8 (71)
88. Rež Zdeněk (1972) CZE Spona Teplice --- 1:16:22,7 0:15:39,5 (118) 0:00:42,5 (88) 0:39:19,6 (94) 0:00:56 (104) 0:19:45,1 (29)
89. Linhart Tomáš (1991) CZE TT Příbram, z. s. --- 1:16:29,3 0:13:52,1 (105) 0:00:52,3 (102) 0:38:35,6 (88) 0:00:49,1 (94) 0:22:20,2 (70)
90. Procházka Dušan (1972) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:16:38,9 0:13:36,9 (100) 0:00:35,1 (72) 0:39:20,3 (95) 0:00:40,4 (63) 0:22:26,2 (73)
91. Pokorná Pavlína (2000) CZE SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- 1:17:00,8 0:11:47,6 (55) 0:00:30,5 (50) 0:40:51,6 (107) 0:00:36,4 (39) 0:23:14,7 (79)
92. Pilc Daniel (1998) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:17:15,3 0:12:48,2 (84) 0:00:47,4 (97) 0:38:15,6 (83) 0:00:37,7 (49) 0:24:46,4 (106)
93. Kábrt Lukáš (2000) CZE Loko Trutnov --- 1:17:17,7 0:11:39,3 (50) 0:00:31 (52) 0:41:18,7 (110) 0:00:48 (89) 0:23:00,7 (78)
94. Klimková Adriana (1997) CZE TRIKLUB OLOMOUC 2005, z.s. --- 1:17:43,7 0:11:18,2 (47) 0:00:33,8 (66) 0:39:07,7 (90) 0:00:50,1 (96) 0:25:53,9 (114)
95. Laur Zbyněk (1962) CZE Praha 6 --- 1:18:04,3 0:13:51,2 (104) 0:01:03,3 (112) 0:39:09,4 (92) 0:01:01,6 (110) 0:22:58,8 (77)
96. Balcarová Julie (2003) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:18:32,5 0:12:07,5 (61) 0:00:29 (40) 0:40:10,7 (103) 0:00:38,8 (54) 0:25:06,5 (110)
97. Uličník Tomáš (1983) CZE TRIEXPERT MILT racing team --- 1:18:33,1 0:16:03 (123) 0:01:29,3 (130) 0:36:52,7 (64) 0:00:47,6 (85) 0:23:20,5 (82)
98. Ordelt Petr (1972) CZE TITAN TRILIFE --- 1:18:37,8 0:14:22,4 (109) 0:01:15,5 (121) 0:38:25,2 (86) 0:01:13,6 (121) 0:23:21,1 (83)
99. Nováková Natálie (1997) CZE --- --- 1:19:02,7 0:12:49,4 (86) 0:00:57,4 (109) 0:39:54,2 (99) 0:00:59,3 (109) 0:24:22,4 (97)
100. Šodor Kristián (1973) CZE --- --- 1:19:31,9 0:16:44,7 (127) 0:01:34,6 (132) 0:37:12 (71) 0:01:03,9 (115) 0:22:56,7 (76)
101. Seidl Robert (1967) CZE SLČR --- 1:19:33,3 0:16:50,5 (128) 0:01:03,5 (113) 0:35:48,2 (45) 0:01:05,5 (116) 0:24:45,6 (104)
102. Matoušová Michaela (2000) CZE Elitavers Jihlava --- 1:19:45,9 0:13:15 (93) 0:00:36,5 (75) 0:39:47,3 (97) 0:00:57,8 (105) 0:25:09,3 (111)
103. Prokop Evžen (1968) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:20:45,8 0:12:14,2 (63) 0:00:57,1 (108) 0:42:33,4 (121) 0:00:37,8 (50) 0:24:23,3 (98)
104. Stuchl Jindřich (1974) CZE Cykloteam Ostrov --- 1:21:22,8 0:15:53,2 (122) 0:00:56,3 (106) 0:41:37,6 (115) 0:00:58,7 (106) 0:21:57 (63)
105. Mužíček Josef (1957) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:21:23,9 0:12:28,3 (67) 0:00:34,3 (69) 0:40:36 (106) 0:00:59,2 (108) 0:26:46,1 (117)
106. Marková Ladislava (1978) CZE 4SPORTS TEAM --- 1:21:56,8 0:14:05,6 (108) 0:00:40,5 (82) 0:41:36,7 (113) 0:00:47,9 (88) 0:24:46,1 (105)
107. Vůjtek Karel (1985) CZE Triatlon TJ Praha Háje --- 1:22:00,6 0:15:16,1 (115) 0:00:35,9 (73) 0:41:49 (116) 0:00:48,9 (92) 0:23:30,7 (86)
108. Zloský Ondřej (1980) CZE --- --- 1:23:04,7 0:14:48,1 (112) 0:01:23,6 (127) 0:41:02,1 (108) 0:00:51,5 (100) 0:24:59,4 (108)
109. Kozlová Kateřina (1999) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:23:12,8 0:13:15,9 (94) 0:00:31,7 (54) 0:44:16,9 (128) 0:00:38,9 (56) 0:24:29,4 (99)
110. Heran Robert (1978) CZE Individuální --- 1:23:18,2 0:16:29,5 (124) 0:01:20,7 (123) 0:39:59,7 (101) 0:00:46,2 (75) 0:24:42,1 (103)
111. Ożóg Tomasz (1980) POL --- --- 1:23:35,2 0:15:01,3 (113) 0:01:13,1 (118) 0:41:31 (112) 0:01:14,8 (123) 0:24:35 (101)
112. Musilová Nikola (1989) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:24:01,9 0:13:06,8 (92) 0:00:42,2 (86) 0:43:07,4 (123) 0:00:54 (103) 0:26:11,5 (115)
113. Machová Jana (1988) CZE Individuální --- 1:24:03,8 0:15:40,5 (119) 0:00:43,9 (91) 0:41:51,5 (117) 0:01:08,8 (119) 0:24:39,1 (102)
114. Kocík Vojtěch (1981) CZE --- --- 1:24:14,1 0:13:24,5 (98) 0:01:20 (122) 0:44:08,7 (127) 0:00:47,5 (83) 0:24:33,4 (100)
115. Šiml Jan (1967) CZE NOVIS TK Praha --- 1:24:42 0:12:29,4 (69) 0:00:55 (105) 0:42:28 (120) 0:01:06,5 (117) 0:27:43,1 (122)
116. Mäcko Anton (1988) CZE Elab --- 1:24:58,2 0:15:49,8 (120) 0:00:57,8 (110) 0:39:05,4 (89) 0:01:11,7 (120) 0:27:53,5 (123)
117. Provod Vojtěch (2003) CZE Triatlon Plzeň --- 1:25:17,9 0:12:49,9 (88) 0:00:59,1 (111) 0:41:18,2 (109) 0:01:27,6 (127) 0:28:43,1 (126)
118. Kratochvíl Ladislav (1970) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:25:53,5 0:13:40,1 (102) 0:01:25,1 (128) 0:42:12,1 (118) 0:01:07,6 (118) 0:27:28,6 (120)
119. Kankrlík Tomáš (1986) CZE --- --- 1:26:13,7 0:15:10,7 (114) 0:01:22,1 (126) 0:41:23,4 (111) 0:01:01,9 (113) 0:27:15,6 (119)
120. Šindelářová Michaela (2002) CZE Individuální --- 1:26:57,1 0:14:33,2 (111) 0:00:51,9 (101) 0:45:51,9 (131) 0:01:36,4 (129) 0:24:03,7 (94)
121. Bartovský Tomáš (2003) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:27:45 0:12:33,5 (72) 0:00:38,8 (80) 0:40:34,6 (105) 0:00:53,6 (101) 0:33:04,5 (133)
122. Trčka David (1984) CZE --- --- 1:28:19,8 0:16:43,7 (126) 0:01:06,1 (116) 0:40:14,6 (104) 0:01:36,8 (131) 0:28:38,6 (125)
123. Gahler František (1972) CZE --- --- 1:28:45,5 0:15:38,1 (117) 0:01:46,3 (133) 0:42:13,9 (119) 0:01:53,5 (134) 0:27:13,7 (118)
124. Pagáč Ondřej (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 1:28:54 0:13:17 (96) 0:00:33,6 (65) 0:44:59,4 (129) 0:00:58,7 (107) 0:29:05,3 (127)
125. Beránková Libuše (1973) CZE GLASSMAN TT --- 1:29:26 0:17:56,8 (133) 0:01:21,4 (124) 0:43:07,7 (124) 0:01:18,4 (125) 0:25:41,7 (113)
126. Koš Jiří (1968) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:30:26,4 0:20:03,3 (135) 0:00:56,3 (107) 0:41:37,2 (114) 0:01:13,9 (122) 0:26:35,7 (116)
127. Albl Zdeněk (1977) CZE --- --- 1:30:49,8 0:16:55,7 (129) 0:01:14,7 (119) 0:40:06,6 (102) 0:01:01,6 (111) 0:31:31,2 (132)
128. Šámalová Anna (1995) CZE USK Praha šerm --- 1:31:03,5 0:13:26,8 (99) 0:01:29,3 (131) 0:47:46,9 (134) 0:00:50,1 (97) 0:27:30,4 (121)
129. Zloská Eva (1978) CZE Klub plavců mělnických --- 1:32:01 0:13:16,7 (95) 0:01:15 (120) 0:47:16,9 (132) 0:00:53,8 (102) 0:29:18,6 (128)
130. Svoboda Martin (1977) CZE --- --- 1:33:51,4 0:16:38,3 (125) 0:02:17,7 (135) 0:44:02,4 (126) 0:00:46,9 (78) 0:30:06,1 (129)
131. Zeman Zbyněk (1954) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:34:24,6 0:19:10,7 (134) 0:01:11,2 (117) 0:43:52,6 (125) 0:01:39,7 (132) 0:28:30,4 (124)
132. Dobiš Jakub (1983) CZE --- --- 1:34:57,5 0:17:31,7 (132) 0:02:01,9 (134) 0:43:00,9 (122) 0:02:06,8 (135) 0:30:16,2 (130)
133. Dolný Martin (1976) CZE --- --- 1:35:45,5 0:17:07,7 (130) 0:01:21,5 (125) 0:45:32,9 (130) 0:01:27,1 (126) 0:30:16,3 (131)
134. Lafek Petr (1954) CZE LES --- 1:40:55,7 0:15:50,7 (121) 0:01:27,6 (129) 0:47:41,6 (133) 0:01:50,9 (133) 0:34:04,9 (134)
135. Furgoł Michał (1978) POL --- --- 1:44:12,7 0:17:09,5 (131) 0:01:05,4 (115) 0:48:02,6 (135) 0:01:36,4 (130) 0:36:18,8 (135)
Kopecký Vít (2003) CZE TJ Sokol Senohraby --- DNF 0:15:25,2 0:00:49,9 --- --- ---
Holeček Petr (1961) CZE Elab --- DNF 0:14:00,8 0:00:59,5 0:41:33,3 0:01:15,8 ---
Wohl Pavel (1997) CZE Elab --- DNF 0:10:05,9 0:00:30,2 --- --- ---
Marek Matěj (2002) CZE Triatlon Plzeň --- DNF 0:09:38,5 0:00:23,9 0:33:35,4 0:00:39,2 ---
Stupková Barbora (2002) CZE Triatlon Plzeň --- DNF 0:11:19,1 0:00:31,1 0:38:45,5 0:00:36,5 ---
Andrlová Veronika (1990) CZE Kerberos --- DNF 0:11:29,3 0:00:34,5 0:37:04,2 0:00:42,8 ---
Linduška František (1994) CZE TCV Jindřichův Hradec --- DNS --- --- --- --- ---
Powada Jakub (1993) CZE Kerberos T.A. PLZEŇ DNF 0:09:18,2 0:00:24,9 0:34:12,1 0:00:29,8 ---