CITY TRIATHLON Sokolov, 13. 7. 2019 - 400m - 12km - 3km (0,4-12-3), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Homola Jakub (2005) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:34:52,5 0:05:53,4 0:00:37,9 0:18:53,7 0:00:26,6 0:09:00,7
2. Kozojed Martin (2004) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:35:12 0:05:49,7 0:00:32 0:19:00,8 0:00:18,8 0:09:30,4
3. Nýdrle Filip (2005) CZE Triatlon Plzeň --- 0:35:20,3 0:05:48,7 0:00:28,3 0:19:06,4 0:00:27,8 0:09:28,9
4. Korous David (2004) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:35:24 0:05:47,9 0:00:27,6 0:19:08,1 0:00:26,8 0:09:33,4
5. Knejzlík Tomáš (2005) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:36:10,8 0:06:14,4 0:00:29,4 0:19:29,6 0:00:32,5 0:09:24,7
6. Michálek Šimon (2005) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:36:30,3 0:05:34,4 0:00:34,6 0:19:17,3 0:00:19,3 0:10:44,4
7. Vráblová Margareta (2005) SVK TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 0:36:48 0:05:48,4 0:00:29,2 0:19:47,2 0:00:30,3 0:10:12,7
8. Rozsíval Erik (2004) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:37:03,3 0:05:55,4 0:00:26,2 0:19:52 0:00:25,8 0:10:23,7
9. Auf Jakub (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:37:15,6 0:06:06,2 0:00:29,1 0:19:39,4 0:00:29,3 0:10:31,5
10. Mičková Kateřina (2004) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:37:22,1 0:06:04,2 0:00:40,4 0:20:18 0:00:26,1 0:09:53,3
11. Eliáš David (2005) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:37:34,1 0:06:23,7 0:00:26,4 0:20:39,7 0:00:31,1 0:09:33
12. Štěpka Tadeáš (2004) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:37:35,8 0:06:05,2 0:00:28,2 0:20:23,8 0:00:30,3 0:10:08,2
13. Hrdlička Hynek (2005) CZE PK JH T.A. PLZEŇ 0:37:36,9 0:05:50,2 0:00:29,4 0:19:54,5 0:00:33,3 0:10:49,3
14. Hadravová Kateřina (2005) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:38:24,8 0:07:00,2 0:00:38,1 0:20:18,5 0:00:23,8 0:10:03,9
15. Skořepa Adam (2004) CZE Loko Trutnov --- 0:38:40,1 0:05:54,4 0:00:25,6 0:20:49,6 0:00:34,8 0:10:55,5
16. Března Matěj (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:38:46 0:06:26,9 0:00:30,6 0:20:02,8 0:00:31 0:11:14,4
17. Trojan Adam (2004) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:38:53,3 0:06:34,9 0:00:37,9 0:20:40,3 0:00:20,5 0:10:39,4
18. Jahoda Vojtěch (2004) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:39:02,5 0:06:38,2 0:00:30,7 0:20:50,3 0:00:40 0:10:23,2
19. Kašpar Lukáš (2004) CZE Loko Trutnov --- 0:39:15 0:07:03,2 0:00:32,4 0:20:21,9 0:00:44,8 0:10:32,4
20. Fraňková Natálie (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:39:20 0:06:39,9 0:00:41,5 0:20:34,2 0:00:27,8 0:10:56,4
21. Chmátalová Adéla (2004) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:40:00,3 0:07:07,7 0:00:41,6 0:20:49,5 0:00:28,4 0:10:52,9
22. Mitisková Michaela (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:40:03,4 0:06:58,2 0:00:35,6 0:21:07 0:00:28,9 0:10:53,5
23. Souček Jakub (2005) CZE Triatlon Plzeň --- 0:40:04,1 0:07:13,9 0:00:33,9 0:21:04,2 0:00:41,9 0:10:30
24. Nosek Martin (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 0:40:09,5 0:07:15,4 0:00:26,9 0:21:33,1 0:00:25,8 0:10:28,2
25. Charvát Matyáš (2005) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:40:17,9 0:07:15,9 0:00:34,8 0:21:15,1 0:00:37,3 0:10:34,5
26. Dvořáková Petra (2005) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:40:20,1 0:06:08,2 0:00:36,7 0:21:14,2 0:00:32 0:11:48,8
27. Lemberka Ondřej (2005) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:40:58,6 0:07:04,8 0:00:25,3 0:20:26,1 0:00:30,3 0:12:32
28. Ptáčková Anna (2004) CZE CzechTRI K. Team --- 0:41:01,3 0:06:25,2 0:00:43,9 0:21:42,8 0:00:29,9 0:11:39,4
29. Kučerová Eliška (2005) CZE TRIKV --- 0:41:29,1 0:06:52,9 0:00:50,7 0:22:12,2 0:00:37,6 0:10:55,4
30. Žirovnický Jan (2005) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:41:31,6 0:05:47,7 0:01:00,4 0:21:51,8 0:00:35,1 0:12:16,5
31. Rež Adam (2005) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:41:32,6 0:07:33,4 0:00:28,8 0:21:40,8 0:00:30,1 0:11:19,2
32. Capl Kryštof (2005) CZE TriSK ČB --- 0:41:46,6 0:06:24,2 0:00:50,9 0:23:12,7 0:00:30,1 0:10:48,4
33. Dvořáková Kristýna (2005) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:41:53,6 0:06:53,9 0:00:26,4 0:22:21,9 0:00:39,4 0:11:31,7
34. Churavá Veronika (2005) CZE Triatlon Plzeň --- 0:42:12,5 0:07:33,7 0:00:40,2 0:22:30,5 0:00:36,6 0:10:51,4
35. Chmátal David (2005) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:42:13,8 0:07:19,7 0:00:43 0:22:42 0:00:37,8 0:10:51,2
36. Faltova Eliška (2004) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:42:25,3 0:08:03,9 0:00:37,6 0:22:02,1 0:00:28,1 0:11:13,4
37. Svobodová Agáta (2005) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:43:14,5 0:06:51,4 0:00:51,8 0:22:15,5 0:00:40,1 0:12:35,4
38. Stuchlíková Natálie (2005) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:43:57,3 0:06:34,9 0:00:36,3 0:23:25,5 0:00:24,1 0:12:56,2
39. Walchetsederová Linda (2004) CZE LK Jasan Aš --- 0:44:26,1 0:07:36,4 0:00:53,6 0:23:11,3 0:00:51,3 0:11:53,3
40. Řepa Vilém (2005) CZE PROFI SPORT Cheb --- 0:44:41,2 0:08:02,2 0:00:52,8 0:22:51,3 0:00:27,6 0:12:27
41. Marinkova Viktorie (2005) CZE PROFI SPORT Cheb --- 0:44:41,3 0:07:39,2 0:00:50,1 0:23:08,5 0:00:25,9 0:12:37,4
42. Boháčová Tereza (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:45:10,8 0:07:12,9 0:00:46,8 0:23:39,3 0:00:25,3 0:13:06,2
43. Jiřík Adam (2005) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:45:22,8 0:08:43,9 0:00:49,9 0:23:16,7 0:00:26,1 0:12:05,9
44. Parez Jan (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:45:59,3 0:07:55,9 0:00:53,7 0:23:01,2 0:00:26,1 0:13:42,2
45. Horáková Natálie (2005) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:46:26,4 0:07:12,2 0:00:53,7 0:24:26,7 0:00:27,6 0:13:26
46. Novák Josef (2004) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:46:30,6 0:08:35,2 0:00:44,3 0:23:53,1 0:00:27,6 0:12:50,2
47. Salvet Martin (2004) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:47:23,6 0:07:52,2 0:01:01,9 0:24:07,2 0:01:14,2 0:13:07,9
48. Čadková Agáta (2005) CZE Elab --- 0:49:54,6 0:07:08,4 0:00:57,4 0:27:22,9 0:00:29,6 0:13:56
49. Hodinová Agáta (2005) CZE PROFI SPORT Cheb --- 0:51:13,3 0:08:38,2 0:00:49,2 0:26:11,9 0:00:24,9 0:15:08,9
Vesecká Nicol (2004) CZE TRI KLUB Příbram --- DNF 0:07:14,9 0:00:46,9 0:44:33,8 --- ---
Ryšávková Emma (2005) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- DNF 0:06:08,5 0:00:37 --- --- ---
Duspivová Klára (2005) CZE PROFI SPORT Cheb --- DSQ 0:07:36 0:00:43,7 0:23:15 0:00:31,1 0:06:03,4