CITY TRIATHLON Sokolov, 13. 7. 2019 - 250m - 8km - 2km (0,25-8-2), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Kozojed Ondřej (2007) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:25:44,5 0:03:40,1 0:00:31 0:14:25,6 0:00:21,7 0:06:46
2. Gröschl Vojtěch (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:26:52,8 0:03:48,8 0:00:35 0:14:59,7 0:00:21,6 0:07:07,6
3. Švarc Michal (2007) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:27:30,3 0:03:54,6 0:00:40,8 0:14:57,6 0:00:25,1 0:07:32,1
4. Duba Lucas (2006) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:27:44,6 0:03:37,1 0:00:41 0:15:08,4 0:00:36,3 0:07:41,6
5. Jarošová Karolína (2006) CZE --- --- 0:27:45,2 0:03:59,1 0:00:38,3 0:15:06,5 0:00:22,4 0:07:38,7
6. Plic Lukáš (2006) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:27:47,2 0:04:00,6 0:00:39,7 0:15:09,1 0:00:36,7 0:07:21
7. Holka Matěj (2006) CZE Lokomotiva Teplice --- 0:28:08 0:03:33,8 0:00:51,5 0:15:17,8 0:00:38,4 0:07:46,2
8. Toul Filip (2007) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:28:15 0:03:56,3 0:00:43,6 0:15:33,7 0:00:35,2 0:07:26
9. Jedličková Barbora (2006) CZE Triatlon Plzeň --- 0:28:18 0:03:49,8 0:00:39,6 0:15:14,2 0:00:29,4 0:08:04,7
10. Bíba Mikuláš (2007) CZE Triatlon Plzeň --- 0:28:29,2 0:04:32,6 0:00:43,8 0:15:21 0:00:39,7 0:07:12
11. Harakaľ František (2007) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:28:33,3 0:04:03,1 0:00:54,3 0:14:53 0:00:51,4 0:07:51,3
12. Ryšávka Jáchym (2007) CZE 4SPORTS TEAM --- 0:28:43,2 0:03:24,3 0:00:41,8 0:15:47,3 0:00:34,6 0:08:15
13. Korousová Nikola (2006) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:28:43,7 0:03:53,8 0:00:38,1 0:15:43,8 0:00:24,6 0:08:03,2
14. Böse Adam (2007) CZE LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 0:28:52,5 0:04:58,6 0:00:49,3 0:15:19 0:00:26,7 0:07:18,7
15. Procházka Matěj (2007) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:29:22,3 0:04:17,3 0:00:36,2 0:16:18 0:00:41,2 0:07:29,3
16. Zavřelová Adéla (2007) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:29:32,7 0:04:18,3 0:00:47,7 0:16:15,3 0:00:20,7 0:07:50,5
17. Tučková Tereza (2007) CZE TriSK ČB --- 0:30:00,7 0:03:44,8 0:00:45 0:16:53,3 0:00:29,2 0:08:08,2
18. Gröschl Václav (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:30:03,5 0:04:13,3 0:00:46,2 0:16:23,5 0:00:24 0:08:16,2
19. Kratochvílová Šárka (2006) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:30:16 0:04:03,8 0:00:50,8 0:16:01,3 0:00:28,3 0:08:51,5
20. Dvořáková Kateřina (2007) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:30:27,1 0:04:20,6 0:00:41,6 0:16:21,8 0:00:29,4 0:08:33,5
21. Kirschová Nicol (2006) CZE Loko Trutnov --- 0:30:49,6 0:03:42,6 0:00:51,4 0:15:56,3 0:00:27,6 0:09:51,6
22. Mládenková Josefína (2007) CZE --- --- 0:30:52 0:04:38,8 0:01:05,6 0:17:10,8 0:00:33,8 0:07:22,7
23. Adam Petr (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:30:53,5 0:04:03,5 0:00:53,1 0:16:23,4 0:00:25,2 0:09:08,2
24. Nováková Jarmila (2007) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:31:44,7 0:04:56,8 0:00:49,2 0:15:58,8 0:01:35 0:08:24,7
25. Mitisková Lucie (2007) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:32:09 0:04:42,3 0:00:55,5 0:16:53,9 0:00:37,6 0:08:59,5
26. Kotišová Karolína (2006) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:32:38,7 0:04:46,1 0:00:52,7 0:17:40,5 0:00:31,7 0:08:47,5
27. Šťastná Lucie (2006) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:32:44,1 0:05:12,8 0:00:44,6 0:17:44,6 0:00:24,4 0:08:37,6
28. Marešová Magdaléna (2006) CZE Triatlon Plzeň --- 0:33:18,2 0:04:55,8 0:00:46,8 0:17:09,4 0:00:55 0:09:31
29. Káňová Kateřina (2007) CZE Loko Trutnov --- 0:33:31,5 0:04:33,8 0:00:36,7 0:18:05,5 0:00:37,5 0:09:37,7
30. Vokurková Adéla (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:34:01,2 0:04:49,3 0:00:47,3 0:18:12,9 0:00:31,8 0:09:39,7
31. Němečková Eliška (2006) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:34:49 0:04:42,6 0:00:40,7 0:18:04 0:00:29,7 0:10:51,7
32. Rousová Sabina (2006) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:35:24,2 0:04:04,8 0:00:54,1 0:18:37,3 0:00:44,1 0:11:03,7
33. Šrollová Viktorie (2007) CZE Loko Trutnov --- 0:36:46,8 0:05:10,1 0:01:06,3 0:18:56,4 0:00:31 0:11:02,8
Míková Barbora (2007) CZE TT Příbram, z. s. --- DNF --- --- --- --- ---
Šafránek Jáchym (2007) CZE Elite Sport Boskovice --- DNF --- --- --- --- ---