CITY TRIATHLON Sokolov, 13. 7. 2019 - 100m - 4km - 1km (0,1-4-1), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Kovář Jan (2008) CZE Diana Sport --- 0:14:11 0:02:06,6 0:00:46 0:06:54,1 0:00:25,2 0:03:59
2. Chytilová Kateřina (2008) CZE Triatlon Plzeň --- 0:14:13,8 0:01:57,8 0:00:35 0:06:58,6 0:00:29,6 0:04:12,5
3. Lemberka Jan (2008) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:14:25 0:02:12,8 0:00:38,8 0:07:00,1 0:00:26,6 0:04:06,5
4. Bělobradičová Adéla (2008) CZE Plavecký klub Znojmo --- 0:14:34,7 0:02:00,1 0:00:42,2 0:07:08,9 0:00:29,6 0:04:13,7
5. Černý Jakub (2009) CZE Triatlon Plzeň --- 0:14:37,2 0:02:34,3 0:00:47,5 0:06:46,9 0:00:34,9 0:03:53,4
6. Hubáček Ondřej (2009) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:14:54,8 0:02:09,1 0:00:39,2 0:07:19,4 0:00:29,4 0:04:17,5
7. Petráčková Anna (2008) CZE Loko Trutnov --- 0:15:04 0:02:28,9 0:00:36,2 0:07:13,4 0:00:22,1 0:04:23,2
8. Plic Ondřej (2009) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:15:04,1 0:02:02,8 0:00:54,2 0:07:03,2 0:00:37,6 0:04:26
9. Franěk Tomáš (2008) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:15:06,1 0:02:22,8 0:00:43 0:07:17,9 0:00:22,4 0:04:19,8
10. Bednářová Nela (2008) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:15:37,3 0:02:27,9 0:00:42,8 0:07:24,9 0:00:25,3 0:04:36,3
11. Jungmannová Kateřina (2008) CZE TRIKV --- 0:15:52,5 0:02:35,8 0:00:51,7 0:07:11,7 0:00:26,6 0:04:46,5
12. Jarošová Eliška (2008) CZE --- --- 0:15:56,3 0:02:14,1 0:00:39,7 0:07:43,6 0:00:41,7 0:04:37
13. Petráček Milan (2009) CZE Loko Trutnov --- 0:16:16,5 0:02:50,9 0:00:41,5 0:07:24,9 0:00:26,3 0:04:52,8
14. Kalda Martin (2009) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:16:27,7 0:02:16,8 0:00:56,2 0:08:18,4 0:00:29,3 0:04:26,7
15. Potužníková Magdaléna (2008) CZE TRIKV --- 0:16:32,8 0:02:16,8 0:00:52,3 0:08:11,6 0:00:29,4 0:04:42,5
16. Šiška Matěj (2008) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:16:38,2 0:02:27,6 0:00:57,7 0:07:22,6 0:00:28,9 0:05:21,2
17. Zavřel Jiří (2009) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:17:17,5 0:02:54,3 0:00:47,2 0:07:49,4 0:00:32,6 0:05:13,8
18. Menclová Luisa (2009) CZE Triatlon Plzeň --- 0:17:21,7 0:02:53,6 0:00:58,5 0:08:08,6 0:00:53,1 0:04:27,7
19. Coufalová Tereza (2008) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:17:23,5 0:02:43,8 0:00:53 0:08:22,6 0:00:33,9 0:04:50
20. Ihn Tobiáš (2008) CZE Klub plaveckých sportů Opava --- 0:17:36,5 0:02:26,3 0:01:14,8 0:08:22,6 0:00:43,9 0:04:48,8
21. Kotiš Martin (2009) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:17:49 0:02:38,8 0:01:04,3 0:08:40,6 0:00:32,7 0:04:52,5
22. Marková Nela (2009) CZE Triatlon Plzeň --- 0:17:49,5 0:02:30,8 0:00:59,3 0:08:49,1 0:00:34,4 0:04:55,8
23. Bönisch Antonín (2009) CZE TRIKV --- 0:17:57,6 0:03:03,6 0:01:03,2 0:08:28,9 0:00:27,9 0:04:53,8
24. Korellus Lukáš (2009) CZE TRIKV --- 0:18:05,8 0:03:04,1 0:00:47,5 0:08:33,4 0:00:33,1 0:05:07,5
25. Vokurková Zuzana (2009) CZE VOKOLOPOLE --- 0:19:24,3 0:02:57,3 0:00:53,5 0:09:29,6 0:00:37,6 0:05:26
26. Kropáčková Eliška (2009) CZE Individuální --- 0:19:40,5 0:03:09,6 0:01:08,5 0:08:49,9 0:00:27,9 0:06:04,5
27. Parezová Anna (2009) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:19:54,6 0:03:11,6 0:01:16,2 0:09:50,1 0:00:30,4 0:05:06
28. Nováková Viktorie (2009) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:21:50,3 0:03:10,1 0:01:14,7 0:09:52,4 0:00:31,2 0:07:01,8