XTERRA PLZEŇ 2019, 15. 6. 2019 - 0,7-0,01-25-0,01-7, celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo MTB 2. depo Běh
1. Kočař Lukáš (1992) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:31:19,4 0:08:35,7 (2) 0:00:18,4 (2) 0:56:55,2 (2) 0:00:24,7 (6) 0:25:05 (2)
2. Bednarský Vojtěch (1997) CZE Individuální --- 1:35:14,6 0:10:20,6 (13) 0:00:17,8 (1) 0:59:37 (4) 0:00:24,5 (4) 0:24:34 (1)
3. Kubíček Jan (1980) CZE Individuální --- 1:35:36 0:01:00 (1) 0:01:00 (63) 0:01:00 (1) 0:01:00 (66) 1:31:36 (79)
4. Šneberger Jan (1985) CZE TT Příbram, z. s. --- 1:38:21 0:09:36,3 (4) 0:00:37,7 (23) 1:01:47 (7) 0:00:24,8 (7) 0:25:55 (3)
5. Holub Václav (1983) CZE VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM --- 1:38:57,9 0:10:36,8 (21) 0:00:38,5 (26) 0:59:03,7 (3) 0:00:27,2 (10) 0:28:11 (11)
6. Petr Ondřej (1997) CZE Team CykloTrener Mandavan --- 1:39:44,4 0:09:37,8 (5) 0:00:28,9 (9) 1:01:48,4 (8) 0:00:28,8 (15) 0:27:20 (7)
7. Jinda Pavel (1978) CZE Multisport Team --- 1:40:20,8 0:10:51,8 (24) 0:00:18,8 (3) 1:00:45,5 (5) 0:00:24,6 (5) 0:27:59 (9)
8. Jiránek Tomáš (1973) CZE Lawi Sport Team z.s. --- 1:41:03,6 0:12:01,6 (43) 0:00:37,6 (22) 1:01:02 (6) 0:00:27,3 (11) 0:26:54 (5)
9. Strnad Tomáš (1993) CZE Multisport Team --- 1:43:15,7 0:10:43,2 (23) 0:00:28,7 (8) 1:04:57,7 (13) 0:00:18,6 (2) 0:26:47 (4)
10. Berka Jan (1989) CZE Team CykloTrener Mandavan --- 1:43:59,6 0:11:03,1 (27) 0:00:27,6 (7) 1:03:08 (10) 0:00:33,6 (22) 0:28:47 (16)
11. Mach František (1986) CZE Individuální --- 1:46:24,4 0:10:26,2 (15) 0:00:37,5 (21) 1:06:12 (16) 0:00:37,1 (32) 0:28:31 (15)
12. Klimek David (2000) CZE TRIKLUB OLOMOUC 2005, z.s. --- 1:46:42,1 0:09:28,1 (3) 0:00:49,8 (48) 1:04:44,7 (12) 0:00:45 (43) 0:30:54 (28)
13. Grbavčic David (1986) CZE Roudnice nad Labem --- 1:46:52,3 0:10:40 (22) 0:00:32,7 (12) 1:04:09,7 (11) 0:00:33,1 (18) 0:30:56 (29)
14. Walter Jan (1992) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:47:03,5 0:10:23,1 (14) 0:00:24,9 (5) 1:08:50,5 (26) 0:00:25,6 (9) 0:26:59 (6)
15. Velíšek Petr (1999) CZE LAP --- 1:47:15,4 0:10:16,3 (12) 0:00:36,3 (18) 1:06:18,5 (17) 0:00:25,5 (8) 0:29:38 (19)
16. Bednarský Václav (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 1:48:45,3 0:09:57,7 (8) 0:00:39 (28) 1:08:28,6 (23) 0:00:44,5 (41) 0:28:55 (17)
17. Hanslian Filip (1987) CZE MOUNTAINTIME TEAM --- 1:48:54,5 0:12:02,2 (44) 0:00:26,5 (6) 1:04:59,3 (14) 0:00:36,9 (31) 0:30:49 (26)
18. Holomoucký Adam (1999) CZE Elab --- 1:49:13,1 0:10:34,5 (20) 0:00:38,6 (27) 1:07:41,7 (19) 0:00:34,3 (23) 0:29:43 (20)
19. Jahn Bohumil (1980) CZE Individuální --- 1:49:26,8 0:11:01,8 (26) 0:00:35,5 (16) 1:09:09,2 (28) 0:00:35 (25) 0:28:05 (10)
20. Janda David (1987) CZE SK Kola Víšek --- 1:50:01,3 0:10:31,8 (18) 0:00:22,9 (4) 1:07:58,9 (21) 0:00:39,7 (37) 0:30:27 (24)
21. Chudáček Zdeněk (1978) CZE 321start --- 1:50:08,4 0:11:34,4 (32) 0:00:39,1 (30) 1:05:12,9 (15) 0:00:35,2 (27) 0:32:06 (40)
22. Vacek Vojtěch (1995) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:50:18 0:11:56,8 (40) 0:00:40,9 (33) 1:08:58,9 (27) 0:00:22,2 (3) 0:28:18 (13)
23. Rádl Jakub (1992) CZE LK Slovan --- 1:50:19,8 0:13:22,3 (58) 0:00:38,3 (25) 1:03:07,2 (9) 0:00:48,2 (48) 0:32:23 (42)
24. Zemanová Jindřiška (1980) CZE Triatlon Plzeň --- 1:50:27,9 0:10:34,3 (19) 0:00:37,1 (20) 1:08:32,3 (24) 0:00:28,1 (14) 0:30:15 (22)
25. Bulava František (1966) CZE TT LOKO Beroun --- 1:50:33,8 0:11:08,2 (29) 0:00:34 (15) 1:07:58,6 (20) 0:00:33,4 (19) 0:30:19 (23)
26. Netík Lukáš (1988) CZE SK RN HK --- 1:50:57 0:10:59,4 (25) 0:00:33 (13) 1:06:27,6 (18) 0:00:36,7 (30) 0:32:20 (41)
27. Fichtner Adam (1985) CZE Redpoint Eleven Team --- 1:51:51,4 0:11:40,5 (33) 0:00:45,4 (43) 1:08:41,2 (25) 0:00:36,3 (29) 0:30:07 (21)
28. Krs Jan (1975) CZE 321start --- 1:52:04,5 0:12:10,7 (47) 0:00:45 (40) 1:10:23,9 (32) 0:00:31,2 (16) 0:28:13 (12)
29. Eisner Tomáš (1987) CZE Pilsenman Club --- 1:52:55 0:10:30,8 (17) 0:00:30,1 (10) 1:11:37,8 (37) 0:00:56,6 (58) 0:29:19 (18)
30. Matějovič Martin (1969) CZE Triatlon Plzeň --- 1:52:58,5 0:11:05,4 (28) 0:00:37,8 (24) 1:10:08,4 (30) 0:00:34,7 (24) 0:30:32 (25)
31. Svoboda Jiří (1966) CZE Team CykloTrener Mandavan --- 1:55:17,3 0:12:43,3 (52) 0:00:33,3 (14) 1:09:15,2 (29) 0:00:44,7 (42) 0:32:00 (39)
32. Foukal Libor (1977) CZE Individuální --- 1:55:21 0:11:43,5 (35) 0:01:24,9 (73) 1:10:14,1 (31) 0:00:35,1 (26) 0:31:23 (33)
33. Beránek Šimon (1994) CZE Praha Koloděje --- 1:55:51,1 0:14:03,6 (66) 0:00:54,7 (55) 1:12:23,1 (40) 0:00:38,1 (36) 0:27:51 (8)
34. Cibulková Lenka (1980) CZE Lawi Sport Team z.s. --- 1:56:11,6 0:10:29,1 (16) 0:00:39 (29) 1:12:43,1 (42) 0:00:35,7 (28) 0:31:44 (36)
35. Brantlová Jana (1995) CZE Individuální T.A. PLZEŇ 1:56:34,4 0:10:01,6 (10) 0:00:36,8 (19) 1:14:19,4 (47) 0:00:27,5 (12) 0:31:08 (31)
36. Fiala Aleš (1966) CZE SK Slavia Praha --- 1:56:47,9 0:11:52,4 (38) 0:00:42,6 (37) 1:11:47,1 (38) 0:00:54,8 (56) 0:31:30 (34)
37. Dražan Tomáš (1988) CZE BKP --- 1:57:31 0:12:51,6 (55) 0:01:03,3 (66) 1:08:27,2 (22) 0:00:51,5 (53) 0:34:17 (48)
38. Vopat Milan (1961) CZE ProCorde Chomutov --- 1:57:44 0:14:25,6 (69) 0:00:44,8 (39) 1:11:06,2 (34) 0:00:33,5 (21) 0:30:53 (27)
39. Růžička Pavel (1982) CZE --- --- 1:57:49,3 0:12:06,1 (46) 0:01:07,5 (68) 1:11:26,4 (35) 0:01:08,6 (73) 0:32:00 (38)
40. Rezek Petr (1974) CZE Kona Cycling Point --- 1:57:55,1 0:13:30,8 (62) 0:00:41,6 (35) 1:11:49,9 (39) 0:00:18 (1) 0:31:34 (35)
41. Kratochvíl Marek (1989) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:58:04,5 0:11:59,8 (42) 0:00:57 (57) 1:13:05,3 (43) 0:00:56,6 (59) 0:31:05 (30)
42. Dubcová Jana (1988) CZE KOME klub Kraslice --- 1:58:14,7 0:14:09 (67) 0:00:41,1 (34) 1:11:30,1 (36) 0:00:42,5 (39) 0:31:11 (32)
43. Jócsik Ondřej (2001) CZE Triatlon Plzeň --- 1:58:58,1 0:12:14,6 (48) 0:00:50,7 (50) 1:16:49,1 (53) 0:00:37,4 (33) 0:28:26 (14)
44. Vondruška Radek (1990) CZE --- --- 2:00:39,9 0:11:56,3 (39) 0:00:58,8 (60) 1:13:54,5 (46) 0:01:02,8 (69) 0:32:47 (43)
45. Herbanský Martin (1992) SVK Tri2Fly Bratislava --- 2:00:42,7 0:09:40,4 (6) 0:00:45,4 (42) 1:12:34,4 (41) 0:00:54,6 (55) 0:36:47 (55)
46. Szabó Norbert (1971) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 2:01:11 0:11:41 (34) 0:00:46,6 (44) 1:13:49,4 (45) 0:00:31,5 (17) 0:34:22 (49)
47. Šůcha Jan (1981) CZE Individuální --- 2:01:38,3 0:11:09,5 (30) 0:00:52,1 (52) 1:16:36 (52) 0:01:03,3 (71) 0:31:57 (37)
48. Pavlík Miroslav (1964) CZE MOUNTAINTIME team --- 2:01:42,3 0:13:10 (56) 0:00:31,7 (11) 1:13:12,9 (44) 0:00:52,2 (54) 0:33:55 (46)
49. Supošková Mariana (1988) CZE Ski a Bike Radotin --- 2:03:34,9 0:11:46,4 (36) 0:00:53,3 (53) 1:10:29,3 (33) 0:00:40,7 (38) 0:39:45 (66)
50. Dienstbier Oldřich (1981) CZE Triatlon Plzeň --- 2:04:04,6 0:12:31,9 (49) 0:00:48,5 (45) 1:15:45,7 (50) 0:00:48 (46) 0:34:10 (47)
51. Lebeda Petr (1975) CZE TT ASTRA Benešov - ŽS --- 2:04:36,6 0:12:39 (51) 0:01:00 (62) 1:16:53,5 (54) 0:00:59,1 (62) 0:33:04 (44)
52. Bareš Michal (1959) CZE Kerberos --- 2:05:18,3 0:09:48,6 (7) 0:00:42,1 (36) 1:15:48,5 (51) 0:00:48,1 (47) 0:38:10 (59)
53. Matoušová Michaela (2000) CZE Elitavers Jihlava --- 2:06:38,8 0:11:24,1 (31) 0:00:36,3 (17) 1:17:49,4 (56) 0:00:42,6 (40) 0:36:06 (53)
54. Maleček Václav (1983) CZE totalniplavani.cz --- 2:07:21,9 0:13:25,3 (60) 0:01:14,4 (70) 1:18:29,5 (57) 0:00:56,4 (57) 0:33:15 (45)
55. Fikrle Josef (1985) CZE --- --- 2:08:19,8 0:12:44,5 (53) 0:00:51,1 (51) 1:14:45,5 (48) 0:00:45,1 (44) 0:39:13 (63)
56. Machová Jana (1988) CZE Individuální --- 2:08:42,4 0:14:17,2 (68) 0:00:49 (47) 1:17:33,4 (55) 0:00:46,7 (45) 0:35:15 (51)
57. Vargová Pavlína (1999) CZE Lawi Sport Team z.s. --- 2:08:51,7 0:10:09,5 (11) 0:00:40,4 (31) 1:15:23,1 (49) 0:00:27,6 (13) 0:42:10 (71)
58. Korbel Martin (1979) CZE Ferrum Racing --- 2:12:45 0:12:45,6 (54) 0:01:41,3 (78) 1:20:32,7 (58) 0:01:10 (74) 0:36:34 (54)
59. Nertenová Katteřina (1989) CZE Opl Cycling team --- 2:12:52,5 0:12:04,8 (45) 0:00:43,5 (38) 1:23:32,8 (67) 0:00:37,5 (34) 0:35:53 (52)
60. Kapoun Tibor (1984) CZE --- --- 2:14:23,3 0:13:43,5 (64) 0:01:08,1 (69) 1:20:45,6 (59) 0:00:59,8 (64) 0:37:46 (58)
61. Zeman Jaroslav (1966) CZE Triatlon Plzeň --- 2:17:00,5 0:13:22,2 (57) 0:00:45 (41) 1:21:41,8 (62) 0:00:49,1 (49) 0:40:22 (68)
62. Šollar Richard (1973) CZE --- --- 2:17:11 0:13:35,4 (63) 0:01:25,4 (74) 1:21:06,7 (60) 0:00:59,7 (63) 0:40:03 (67)
63. Pazderová Renata (1971) CZE --- --- 2:17:28 0:14:39,3 (73) 0:00:57,9 (59) 1:23:12,1 (65) 0:01:05,7 (72) 0:37:32 (57)
64. Duchtilet Arnauld (1978) CZE --- --- 2:17:32,5 0:14:41,5 (75) 0:01:31,9 (76) 1:22:55 (64) 0:01:01,6 (68) 0:37:22 (56)
65. Hricišin Dana (1981) CZE CSG TRI TEAM --- 2:19:22,4 0:14:34,5 (71) 0:00:54,1 (54) 1:28:08 (72) 0:00:58,3 (61) 0:34:47 (50)
66. Jean Baptiste Pavelec (1984) CZE --- --- 2:19:49,2 0:12:33,7 (50) 0:01:07,1 (67) 1:25:31,4 (69) 0:00:57,5 (60) 0:39:39 (65)
67. Laudová Lenka (1967) CZE PK Slavia VŠ Plzeň --- 2:20:18,2 0:13:23,1 (59) 0:01:01,5 (65) 1:26:22,6 (71) 0:00:59,8 (65) 0:38:31 (62)
68. Benčová Renáta (1977) CZE --- --- 2:20:42,7 0:11:47,2 (37) 0:00:49 (46) 1:28:48 (74) 0:00:49,2 (50) 0:38:28 (60)
69. Kadlečík Pavel (1988) CZE AČR --- 2:21:42,8 0:13:44 (65) 0:01:14,6 (71) 1:24:08,6 (68) 0:01:27,1 (78) 0:41:08 (69)
70. Sklenář Vladimír (1963) CZE XCT Karolína --- 2:22:21,4 0:14:34,6 (72) 0:00:59,9 (61) 1:23:18,2 (66) 0:00:50,2 (52) 0:42:38 (72)
71. Hlinovský Václav (1960) CZE Krkavec --- 2:22:45,9 0:15:19,3 (76) 0:01:33,4 (77) 1:21:42 (63) 0:01:01,4 (67) 0:43:09 (73)
72. Barták Vladimír (1946) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 2:25:43,1 0:16:18,4 (79) 0:00:56,5 (56) 1:21:35,9 (61) 0:01:34,6 (79) 0:45:17 (76)
73. Valenta Tomáš (1988) CZE --- --- 2:26:13,4 0:14:41 (74) 0:01:30,1 (75) 1:30:54,3 (76) 0:00:38 (35) 0:38:29 (61)
74. Švandová Lenka (1973) CZE SK Kola Víšek --- 2:27:31,5 0:11:59,1 (41) 0:00:49,8 (49) 1:25:39,5 (70) 0:00:49,9 (51) 0:48:13 (78)
75. Vaňková Agáta (1965) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 2:28:03,7 0:15:40 (77) 0:01:00,4 (64) 1:28:35,8 (73) 0:01:14,3 (76) 0:41:33 (70)
76. Zdražilová Zoe (2002) CZE SK Jiří Team Ostrava --- 2:29:00,5 0:10:01 (9) 0:00:40,4 (32) 1:33:29 (77) 0:00:33,4 (20) 0:44:17 (75)
77. Pašek Miloslav (1973) CZE Lipovka --- 2:30:27 0:14:29,7 (70) 0:00:57,4 (58) 1:29:50 (75) 0:01:13,1 (75) 0:43:56 (74)
78. Novák Michal (1984) CZE Svobodné matky --- 2:37:42,6 0:15:48,3 (78) 0:01:48,6 (79) 1:39:47,3 (79) 0:01:03 (70) 0:39:15 (64)
79. Vágnerová Monika (1975) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 2:42:59,4 0:13:27,8 (61) 0:01:17,9 (72) 1:39:27,5 (78) 0:01:20,6 (77) 0:47:25 (77)
Klimek Tomáš (1968) CZE TRIKLUB OLOMOUC 2005, z.s. --- DNF 0:09:57,1 0:00:43,8 1:12:35,8 0:00:53,9 0:00:00
Zelenková Lucie (1974) CZE Individuální --- DNF 0:09:31 0:00:41,8 --- --- ---
Nováková Natálie (1997) CZE --- --- DNF 0:12:06,7 0:00:50 --- --- ---
Petiška Ondřej (1997) CZE SK RN HK --- DNF 0:10:56,1 0:00:35,5 1:10:49,5 0:00:33,1 0:21:20