OCELÁCKÝ TRIATLON - triatlon s úsměvem, 8. 6. 2019 - 0,75-21-5, celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Kolo Běh
1. Powada Jakub (1993) CZE Kerberos T.A. PLZEŇ 0:58:34,71 0:07:37,02 (5) 0:00:42,67 (5) 0:31:26,33 (9)
2. Witzlack-Makarevich Kai (1974) CZE SC DHfK Leipzig --- 1:01:21,91 0:10:17,37 (12) 0:00:54,77 (11) 0:30:57,31 (5)
3. Hlaváč Lumír (1974) CZE SK Fuga --- 1:01:59,45 0:09:49,65 (9) 0:01:16,36 (33) 0:31:04,38 (6)
4. Hýzl Jaroslav (1969) CZE AD team --- 1:03:27,2 0:09:25,39 (7) 0:01:01,77 (18) 0:31:44,77 (10)
5. Škoda Václav (1974) CZE AD team --- 1:04:22,7 0:10:06,43 (10) 0:00:52,75 (10) 0:31:09,28 (7)
6. Dedek Aleš (1975) CZE AD team --- 1:04:49,2 0:12:17,2 (22) 0:00:47,83 (7) 0:31:46,47 (11)
7. Pytlík Jiří (1991) CZE MK Seitl Ostrava --- 1:05:51,2 0:12:01,02 (18) 0:01:21,15 (40) 0:33:15,09 (14)
8. Provazek Radek (1989) CZE Ostrava --- 1:05:53,49 0:10:41,54 (14) 0:00:56,21 (12) 0:34:35,91 (25)
9. Hajzler Jan (1982) CZE BKP --- 1:06:07,57 0:12:21,96 (24) 0:01:07,08 (25) 0:31:26,05 (8)
10. Maiwaelder Lukáš (1991) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:06:46,45 0:09:39 (8) 0:00:49,13 (8) 0:34:41,25 (26)
11. Pavlík Miroslav (1964) CZE MOUNTAINTIME team --- 1:07:33,37 0:12:51,67 (31) 0:01:08,26 (26) 0:32:51,19 (12)
12. Valošek Adam (1979) CZE SK Fuga --- 1:08:32,7 --- --- ---
13. Czilling Petr (1990) CZE JulboWay --- 1:09:02,7 0:12:18,14 (23) 0:01:09,17 (27) 0:34:53,93 (27)
14. Czerný Vlastimil (1980) CZE Bohumín --- 1:09:07,95 0:12:02,5 (19) 0:01:00,5 (16) 0:33:49,14 (19)
15. Goruczka Michal (1976) CZE --- --- 1:09:51,19 0:13:21,73 (39) 0:00:58,58 (15) 0:33:18,24 (15)
16. Rett Tom (1969) CZE SK MADEJA sport --- 1:10:19,44 0:13:56,5 (47) 0:01:01,63 (17) 0:33:22,52 (16)
17. Král David (1996) CZE Mountaintime Opava --- 1:10:33,9 0:13:21,7 (38) 0:00:58,12 (14) 0:33:10,6 (13)
18. Surma Štěpán (2003) CZE LSK F-M --- 1:10:35,15 0:09:14,8 (6) 0:00:51,51 (9) 0:38:06,46 (58)
19. Kocián Robert (1988) CZE Titan Trilife --- 1:10:44,9 0:13:18,66 (35) 0:01:21,18 (41) 0:34:25,19 (23)
20. Baron Jakub (1989) SVK Ostrava --- 1:10:51,15 0:11:30,5 (16) 0:01:12,64 (28) 0:34:56,86 (28)
21. Fiala David (1970) CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas Team --- 1:11:13,94 0:12:24,69 (25) 0:01:38,67 (54) 0:33:32,36 (17)
22. Glenc Rafal (1987) POL Pszów --- 1:12:03 --- --- ---
23. Grycman Marek (1979) POL Turza Śląska --- 1:12:15,19 0:14:05,77 (50) 0:01:40,33 (57) 0:35:21,48 (31)
24. Jeczmionka Szymon (1983) POL Pszów --- 1:12:21,94 0:12:39,29 (28) 0:01:47,16 (66) 0:33:58,86 (20)
25. Josefus Petr (1986) CZE SK Bag bike --- 1:12:49,8 0:14:48,1 (69) 0:01:43,25 (62) 0:34:15,41 (22)
26. Kuča Martin (1992) CZE HISPORT Team --- 1:13:09,89 0:12:48,24 (30) 0:01:36,93 (52) 0:35:19,75 (30)
27. Smékal Václav (1989) CZE SK ČERNÉ PLÍCE --- 1:13:14,92 0:13:31,97 (42) 0:01:36,77 (51) 0:35:44,21 (38)
28. Černý Jiří (1978) CZE --- --- 1:13:14,93 0:12:30,87 (26) 0:01:35,15 (50) 0:35:43,14 (37)
29. Konvička Adam (1977) CZE CROSSBIKE.CZ --- 1:13:18,68 0:12:07,1 (21) 0:01:47,95 (67) 0:33:37,61 (18)
30. Prokop Dominik (1990) CZE Prostějov --- 1:14:01,44 0:15:13,96 (71) 0:02:43,7 (105) 0:34:10,72 (21)
31. Mitták Marcel (1971) CZE Krásné Pole --- 1:14:07,69 0:12:45,15 (29) 0:01:38,81 (55) 0:35:26,95 (32)
32. Bartosz David (1991) CZE Třinec --- 1:14:30,44 0:14:39,4 (65) 0:01:43,28 (63) 0:36:01,83 (43)
33. Fryzová Kristina (1987) CZE SK Oceláci Ostrava --- 1:14:44,65 0:14:43,63 (68) 0:01:16,22 (32) 0:36:41,21 (47)
34. Suchanek Adam (1976) CZE Orlová --- 1:15:06,69 0:13:21,46 (37) 0:01:58,71 (80) 0:35:33,4 (35)
35. Suruvka Kamil (1980) CZE Individuální --- 1:15:42,19 0:13:44,8 (45) 0:01:25,69 (42) 0:35:47,79 (39)
36. Fialová Hana (1972) CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas Team --- 1:15:52,19 0:15:37,66 (77) 0:01:02,72 (19) 0:35:58,13 (42)
37. Šlosárek Martin (1971) CZE Ostrava --- 1:15:59,18 0:14:20,42 (55) 0:01:28,11 (45) 0:35:01,39 (29)
38. JAWOR MARCIN (1976) POL Mysłowice --- 1:16:06,44 0:11:20,7 (15) 0:01:14 (31) 0:37:17,94 (52)
39. Ledwan Krzysztof (1995) POL UKS Katolik Czestochowa --- 1:16:23,43 0:15:46,56 (80) 0:00:57,12 (13) 0:35:56,67 (41)
40. Wegrzyk Stefan Marian (1964) POL Wodzisław Śląski --- 1:16:43,93 0:12:33,69 (27) 0:01:42,52 (61) 0:35:28,34 (34)
41. Nguyen Dorota (1987) POL Radlin --- 1:16:56,7 0:14:21,7 (57) 0:01:05,44 (22) 0:35:27,69 (33)
42. Vorel Tomáš (1974) CZE SK Jiří Team Ostrava --- 1:17:20,68 0:15:16,13 (74) 0:02:10,68 (86) 0:35:48,6 (40)
43. Dronská Kateřina (1979) CZE Pro Matěje --- 1:18:08,93 0:14:36,12 (60) 0:01:41,15 (58) 0:36:19,06 (46)
44. Lichý Lukáš (1976) CZE Ski Skunk Ostrava --- 1:18:27,68 0:13:22,9 (40) 0:02:16,66 (90) 0:37:02,45 (50)
45. Olejník Martin (1989) CZE Olejfoto --- 1:18:29,64 0:16:44,5 (98) 0:01:13,16 (30) 0:34:31,76 (24)
46. Valko Petr (1972) CZE ValkoPartners --- 1:18:40,68 --- --- ---
47. Hlavica Petr (1975) CZE Ostrava --- 1:18:58,18 0:14:38,75 (64) 0:02:42,82 (104) 0:36:15,59 (45)
48. Kozel Michal (1980) CZE MTO --- 1:19:03,68 0:18:20,54 (106) 0:01:13 (29) 0:36:05,03 (44)
49. Dronski Václav (1978) CZE Pro Matěje --- 1:19:19,93 0:14:04,59 (48) 0:01:54,78 (76) 0:37:48,44 (55)
50. Janicka-Jawor Joanna (1978) POL Mysłowice --- 1:19:31,39 0:13:41,86 (44) 0:01:18,94 (35) 0:38:07,76 (59)
51. Návrat Radan (1974) CZE SK Fuga --- 1:19:49,68 0:16:04,55 (87) 0:01:20,58 (38) 0:38:03,89 (57)
52. Běčák Zdeněk (1969) CZE Ostrava --- 1:19:52,18 0:15:16,53 (75) 0:02:24,74 (96) 0:37:58,77 (56)
53. Lettovský Petr (1973) CZE Ostrava-Výškovice --- 1:20:02,43 0:15:15,34 (73) 0:01:32 (47) 0:36:57,29 (49)
54. Navrátil Martin (1986) CZE #pohybjecestaklepsimuzdravi --- 1:20:09,7 0:10:24,63 (13) 0:02:00,73 (81) 0:40:31,45 (79)
55. Šádková Tereza (1973) CZE AD team --- 1:20:19,7 0:12:57,26 (33) 0:01:41,85 (59) 0:40:56,96 (82)
56. Křefká Dagmar (1976) CZE NAPOHODU! bike team Píšť --- 1:20:27,18 0:14:19,26 (54) 0:01:06,62 (23) 0:37:07,21 (51)
57. Galazka Anna (1998) POL Zloty Potok --- 1:20:39,18 0:13:18,13 (34) 0:01:04,83 (21) 0:38:20,92 (61)
58. Grym Aleš (1987) CZE SK Oceláci Ostrava --- 1:20:51,93 0:14:42,08 (67) 0:01:50,71 (70) 0:38:54,1 (65)
59. Dedek Martin (1967) CZE Ostrava --- 1:20:52,18 0:14:21,12 (56) 0:01:27,79 (44) 0:36:56,05 (48)
60. Kandalík Jan (1984) CZE Ostrava --- 1:21:10,93 0:14:17,59 (53) 0:01:44,42 (64) 0:40:02,2 (75)
61. Zdráhal Jaroslav (1963) CZE TJ Sokol Osek nad Bečvou --- 1:22:02,18 0:12:06,27 (20) 0:01:06,71 (24) 0:38:44,76 (64)
62. Brož Luděk (1978) CZE SK Oceláci Ostrava --- 1:22:31,88 0:14:38,61 (62) 0:02:54,02 (109) 0:39:11,37 (68)
63. Jurčík Pavel (1975) CZE SK Oceláci Ostrava --- 1:22:48,39 0:14:41 (66) 0:02:34 (98) 0:40:03,91 (76)
64. Škubal Daniel (1985) CZE --- --- 1:22:50,18 0:14:06,76 (51) 0:02:20,94 (94) 0:41:33,41 (86)
65. Gawroúsko Dorota (1972) POL --- --- 1:23:12,18 0:15:55,85 (82) 0:02:24,52 (95) 0:39:43,96 (70)
66. Lázňovská Markéta (1985) CZE Kutná Hora --- 1:23:33,93 0:16:02,68 (86) 0:01:20,46 (37) 0:38:07,79 (60)
67. Adamová Zuzana (1982) CZE Vsetín --- 1:24:13,63 0:16:26,2 (92) 0:02:19,94 (93) 0:38:25,05 (62)
68. Fagan Neil (1979) GBE Rychvald --- 1:24:21,11 0:18:27,11 (107) 0:03:39,42 (117) 0:38:57,34 (67)
69. Olejník Dalibor (1965) CZE Ostrava - Poruba --- 1:24:29,93 0:15:34,01 (76) 0:01:39,78 (56) 0:39:44,8 (71)
70. Smékal Jan (1987) CZE Albrechtice --- 1:24:47,67 0:14:36,21 (61) 0:02:09,61 (85) 0:39:53,46 (72)
71. Fácek Miroslav (1966) CZE SK Zahrada Petřvald --- 1:24:59,67 0:15:14,66 (72) 0:02:39,17 (101) 0:40:47,47 (81)
72. Kubina Lumír (1976) CZE Novatop Lapierre --- 1:25:04,67 0:16:40,97 (96) 0:01:50,39 (69) 0:37:45,05 (54)
73. Svoboda Zbyněk (1981) CZE Darkovice --- 1:25:23,38 0:16:00,56 (83) 0:01:49,51 (68) 0:41:33,4 (85)
74. Jendryka Zbyněk (1983) CZE Ostrava --- 1:26:09,92 0:13:26,16 (41) 0:01:52,25 (73) 0:41:51,3 (88)
75. Janková Nikola (1978) CZE VZS Ostrava --- 1:26:57,67 0:16:00,76 (84) 0:01:33,74 (49) 0:40:35,08 (80)
76. Schüler Jan (1987) CZE Ostrava --- 1:26:58,92 0:15:39,54 (78) 0:02:55,52 (110) 0:39:56,94 (73)
77. Lukášik Jozef (1968) CZE Hulín --- 1:27:20,4 0:14:04,83 (49) 0:01:52,54 (74) 0:38:29,18 (63)
78. Urbančík Petr (1981) CZE Bohumín --- 1:27:21,17 0:16:24,61 (91) 0:03:42,9 (118) 0:35:38,73 (36)
79. Kopčaj Lukáš (1980) CZE UFO BUFO --- 1:27:45,17 0:13:35,2 (43) 0:03:37,52 (116) 0:38:55,54 (66)
80. Štefek Lukáš (1989) CZE Kunčice pod Ondřejníkem --- 1:27:49,92 0:10:10,64 (11) 0:00:47,75 (6) 0:56:08,28 (118)
81. Honzíková Lucie (1982) CZE Frýdek-Místek --- 1:28:13,92 0:16:28,4 (93) 0:01:58,41 (79) 0:40:28,3 (78)
82. Mojžíš Jakub (1986) CZE Ostrava --- 1:28:27,67 0:14:16,81 (52) 0:02:53,4 (108) 0:42:44,21 (91)
83. Hudeček Marcel (1995) CZE Decathlon Ostrava --- 1:28:38,42 0:18:39,63 (108) 0:01:25,83 (43) 0:37:43,5 (53)
84. Peteja Matúš (1973) CZE Ludgeřovice --- 1:28:45,17 0:16:35,9 (95) 0:03:43,08 (119) 0:39:38,94 (69)
85. Šafarčík Petr (1977) CZE --- --- 1:29:30,26 0:16:49,13 (99) 0:01:56,47 (77) 0:41:28,18 (84)
86. Rybář Pavel (1975) CZE Pustá Polom --- 1:29:51,26 0:19:04,88 (110) 0:01:20,09 (36) 0:40:28,05 (77)
87. Mikeska Antonín (1985) CZE Nový Jičín --- 1:30:01,21 0:14:27,92 (58) 0:02:06,49 (83) 0:46:13,75 (101)
88. Štěpánková Hana (1978) CZE Team LightBIKE --- 1:30:12,95 0:14:33,44 (59) 0:01:51,42 (71) 0:42:04,53 (89)
89. Salawa Radek (1974) CZE Darkovičky --- 1:30:15,92 0:12:56,24 (32) 0:02:42,2 (103) 0:44:26,92 (96)
90. Král Roman (1969) CZE Ostrava --- 1:30:42,42 0:15:51,91 (81) 0:02:31,6 (97) 0:44:29,12 (97)
91. Podhorní Veronika (1983) CZE Team LightBIKE --- 1:30:54,41 0:11:53,64 (17) 0:01:33,13 (48) 0:42:12,74 (90)
92. Nosek Michal (1979) CZE SK Oceláci Ostrava --- 1:31:21,16 0:16:02,34 (85) 0:02:47,05 (106) 0:39:58,79 (74)
93. Ďurka Marian (1989) SVK Ostrava --- 1:31:46,17 0:17:18,86 (102) 0:02:41,62 (102) 0:42:59,78 (92)
94. Bukáčková Marta (1990) CZE Ostrava --- 1:31:52,91 0:17:33,47 (105) 0:01:28,88 (46) 0:45:13,18 (98)
95. Malounek Petr (1982) CZE Boskovice --- 1:32:06,91 0:15:44,36 (79) 0:01:16,85 (34) 0:43:02,41 (93)
96. Janišová Jitka (1979) CZE SK Oceláci Ostrava --- 1:32:10,42 0:16:23,47 (90) 0:02:18,34 (91) 0:41:33,86 (87)
97. Vraníková Lenka (1972) CZE VZS Ostrava --- 1:34:17,41 0:20:01,14 (112) 0:01:21 (39) 0:43:56,99 (95)
98. Fagan Pavlína (1979) CZE Rychvald --- 1:34:41,91 0:16:30,67 (94) 0:03:22,85 (114) 0:47:56,4 (104)
99. Holiš Patrik (1999) CZE Decathlon --- 1:36:31,92 0:13:20,13 (36) 0:01:51,79 (72) 0:41:09,84 (83)
100. Legindi David (1987) CZE Albrechtice --- 1:37:09,66 0:16:14,82 (89) 0:03:17,07 (112) 0:43:47,32 (94)
101. Čabanová Kristina (1978) CZE SK Oceláci Ostrava --- 1:38:00,91 0:17:25,19 (103) 0:01:58,3 (78) 0:46:15,92 (102)
102. Lichá Anna (1975) CZE --- --- 1:38:20,66 0:15:12,62 (70) 0:01:53,31 (75) 0:45:36,1 (100)
103. Kupková Ivana (1973) CZE Ostrava --- 1:38:29,66 0:16:07,24 (88) 0:01:44,46 (65) 0:48:06,01 (105)
104. Dostálová Eva (1969) CZE Ostrava --- 1:38:29,91 0:14:38,65 (63) 0:02:39,15 (100) 0:49:26,38 (107)
105. Šťastná Zuzana (1987) CZE SK Oceláci Ostrava --- 1:38:55,91 0:16:51,08 (100) 0:02:56,02 (111) 0:51:00,61 (110)
106. Procházka Pavel (1990) CZE Ostrava --- 1:39:45,91 0:17:10,17 (101) 0:02:09,13 (84) 0:45:21,57 (99)
107. Pytliková Zuzana (1980) CZE RUN 99 --- 1:41:47,37 0:18:43,47 (109) 0:02:18,55 (92) 0:50:28,79 (109)
108. Kurtyka Agnieszka (1980) POL Dąbrowa Górnicza --- 1:46:25,65 0:17:29,41 (104) 0:01:42 (60) 0:47:54,69 (103)
109. Kožušník Jiří (1990) CZE Decathlon --- 1:46:55,75 --- --- ---
110. Burdigová Veronika (1978) CZE Ostrava --- 1:47:32,64 0:20:28,86 (113) 0:02:13,65 (88) 0:48:46,36 (106)
111. Klimošova Barbora (1982) CZE Ostrava --- 1:48:21,4 0:13:54,12 (46) 0:02:14,02 (89) 0:55:15,4 (117)
112. Kuchaříková Barbora (1998) CZE Decathlon Ostrava centrum --- 1:49:11,17 0:16:42,04 (97) 0:02:50,9 (107) 0:53:09,57 (112)
113. Procházková Zuzana (1992) CZE TT LOKO Beroun --- 1:51:49,18 0:22:22,74 (117) 0:02:06,09 (82) 0:53:59,6 (114)
114. Rajdus Pavel (1967) CZE --- --- 1:52:40,89 0:23:05,15 (118) 0:01:04,64 (20) 0:50:22,77 (108)
115. Rajdus Vojtěch (1987) CZE Havířov --- 1:54:48,39 0:25:03,93 (119) 0:02:38,37 (99) 0:52:10,26 (111)
116. Novotná Martina (1988) CZE BKP --- 1:55:36,38 0:19:06,16 (111) 0:03:20,68 (113) 0:53:57,95 (113)
117. Borovčík Jakub (1989) CZE Ostrava --- 1:55:36,39 0:21:55,21 (116) 0:01:38,29 (53) 0:54:42 (116)
118. Nováková Petra (1998) CZE Ostrava --- 1:56:27,39 0:20:29,19 (114) 0:03:27,38 (115) 0:54:14,42 (115)
119. Ligocká Jiřina (1962) CZE Dolní Lutyně --- 2:06:18,88 0:21:19,6 (115) 0:02:12,62 (87) 1:12:13,33 (119)