CZECHMAN Kid's Triatlon, 2. 6. 2019 - 0.1 + 2.0 + 0.7 km (0,1-2-0,7), ženy

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Chytilová Kateřina (2008) CZE Triatlon Plzeň --- 0:10:52,5 0:01:02,9 0:00:47,8 0:05:01,6 0:00:37,2 0:03:22,8
2. Petráčková Anna (2008) CZE Loko Trutnov --- 0:11:07,2 0:01:15,9 0:00:50,8 0:05:03,9 0:00:38,9 0:03:17,5
3. Bednářová Nela (2008) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:11:14 0:01:14,6 0:01:00 0:05:15,9 0:00:36,5 0:03:06,7
4. Dvořáková Pavlína (2008) CZE 4SPORTS TEAM --- 0:11:21,7 0:00:57,4 0:01:05,1 0:05:11,6 0:00:37,9 0:03:29,6
5. Jarošová Eliška (2008) CZE ArTSport --- 0:11:56,2 0:01:19,6 0:00:53,7 0:05:29,9 0:00:42,1 0:03:30,6
6. Šafránková Anna (2010) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:11:59 0:01:21,6 0:01:00,3 0:05:20,8 0:00:39,2 0:03:36,8
7. Potužníková Magdaléna (2008) CZE TRIKV --- 0:12:02,7 0:01:10,9 0:01:09 0:05:22 0:00:41,5 0:03:39
8. Ryšavá Anna (2008) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:12:09,5 0:01:22,9 0:01:04,3 0:05:34,4 0:00:42,9 0:03:24,8
9. Kašparová Adéla (2008) CZE DUKLA PRAHA --- 0:12:23,2 0:01:19,9 0:01:03,8 0:05:22,6 0:00:50,8 0:03:46
10. Dobiášová Rebeka (2008) CZE CSG TRI TEAM z.s. --- 0:12:27 0:01:27,1 0:01:07,8 0:05:23,1 0:00:46,1 0:03:42,6
11. Kopáčová Veronika (2009) CZE --- --- 0:12:33,2 0:01:10,1 0:01:06,3 0:05:46,2 0:00:53,7 0:03:36,8
12. Bakočová Ema (2009) CZE Loko Trutnov --- 0:12:39,7 0:01:16,9 0:01:07,8 0:05:45,6 0:00:49,2 0:03:40
13. Jelínková Nicol (2008) CZE SOP Kolín --- 0:12:46,5 0:01:24,3 0:01:06,8 0:05:21,1 0:01:17 0:03:37
14. Vodová Nikola (2008) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:13:12,5 0:01:34,7 0:01:08,3 0:06:05,6 0:01:06 0:03:17,7
15. Malochová Alžběta (2011) CZE --- --- 0:13:21,2 0:01:27,9 0:01:01,8 0:06:39,6 0:00:43,2 0:03:28,5
16. Filová Julie (2008) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:13:48 0:01:45,9 0:01:16,3 0:06:12,1 0:00:42,6 0:03:50,9
17. Hrazdilová Tereza (2011) CZE Individuální --- 0:13:52,7 0:01:31,9 0:01:17,5 0:05:35,4 0:00:54,5 0:04:33,3
18. Hadravová Adéla (2010) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:13:56,2 0:01:44,1 0:01:24,2 0:06:18,1 0:00:42,9 0:03:46,6
19. Tabulková Barbora (2009) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:14:21,5 0:01:54,6 0:01:32 0:06:07,4 0:00:49,4 0:03:57,8
20. Vokurková Zuzana (2009) CZE VOKOLOPOLE --- 0:14:24,5 0:01:32,8 0:01:09,1 0:06:20,1 0:00:56 0:04:26,2
21. Datinská Viola (2008) CZE 4SPORTS TEAM --- 0:15:44,5 0:01:30,1 0:01:48 0:06:47,1 0:00:49,2 0:04:49,8
22. Šináglová Anna (2009) CZE TT ASTRA Benešov - ŽS --- 0:15:50,4 0:01:48,1 0:01:47,8 0:07:12,1 0:01:19,7 0:03:42,5
23. Holá Aneta (2010) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:15:58,7 0:02:04,1 0:01:30,3 0:07:12,4 0:00:50,5 0:04:21,2
24. KUBIZŇAKOVÁ Ester (2009) CZE --- --- 0:16:07 0:01:42,9 0:02:02,5 0:07:20,8 0:00:57,7 0:04:02,8
25. SUCHÁNKOVÁ Anna (2010) CZE --- --- 0:16:09 0:02:00,9 0:02:00,8 0:07:00,9 0:00:50,2 0:04:16
26. ŽAMPACHOVÁ Barbora (2009) CZE Cyklo Pejcha --- 0:16:16 0:01:46,8 0:02:23,6 0:06:52,9 0:00:50,2 0:04:22,2
27. Černá Lucia (2008) SVK --- --- 0:17:28,2 0:01:45,6 0:02:26 0:06:49,4 0:00:58 0:05:29
28. Ščerbová Julie (2008) CZE Mountainintime Team --- 0:30:49,5 0:19:03,6 0:01:08,6 0:06:10,6 0:00:50,9 0:03:35,6