SUPERPRESTIGE Brno, 25. 5. 2019 - Muži 750m - 20km - 5km (0,75-20-5), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Volár Jan (1992) CZE Etriatlon Team --- 0:57:41,4 0:09:35,1 (6) 0:00:45,9 (4) 0:30:37,7 (1) 0:00:33,2 (1) 0:16:09,5 (1)
2. Čelůstka Jan (1982) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:58:28,2 0:09:33,4 (5) 0:00:45,6 (3) 0:30:42,2 (2) 0:00:33,6 (2) 0:16:53,4 (3)
3. Červenka Lukáš (1995) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:58:38,4 0:09:19,4 (1) 0:00:46,6 (5) 0:30:54,2 (5) 0:00:38,3 (8) 0:16:59,9 (4)
4. Zikmund Tomáš (1999) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:59:54,4 0:09:27,1 (2) 0:00:52,4 (16) 0:30:49,1 (4) 0:00:42 (14) 0:18:03,8 (9)
5. Václavík Filip (1995) CZE TITAN TRILIFE --- 1:00:02,3 0:09:32,3 (4) 0:00:49,7 (10) 0:30:44,5 (3) 0:00:49,5 (36) 0:18:06,3 (10)
6. Semerád Martin (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:00:07,4 0:10:21,7 (13) 0:00:48,8 (9) 0:32:08,6 (9) 0:00:37,2 (4) 0:16:11,1 (2)
7. Tlamka Filip (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:01:28,6 0:09:54,6 (10) 0:00:48,3 (6) 0:32:37,4 (15) 0:00:39,7 (10) 0:17:28,6 (5)
8. Marek Matěj (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 1:01:52 0:09:40,5 (8) 0:00:43 (2) 0:32:56 (24) 0:00:37,2 (5) 0:17:55,3 (7)
9. Bednarský Václav (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 1:02:05,1 0:10:57,7 (19) 0:00:51,7 (15) 0:31:48,3 (6) 0:00:39,2 (9) 0:17:48,2 (6)
10. Krátký Štěpán (1995) CZE SK Slavia Praha --- 1:02:25,1 0:10:57 (18) 0:00:51,2 (13) 0:31:52 (7) 0:00:37,7 (7) 0:18:07,2 (11)
11. Pásler Kryštof (2003) CZE Loko Trutnov --- 1:02:41,7 0:09:40,4 (7) 0:00:51,6 (14) 0:32:45,6 (16) 0:00:37,6 (6) 0:18:46,5 (14)
12. Marek Jakub (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 1:03:14,9 0:09:30,1 (3) 0:00:53,1 (18) 0:32:53,3 (21) 0:00:40,8 (11) 0:19:17,6 (22)
13. Mielke Dawid (2002) POL Sportwise --- 1:03:26,7 0:11:00,5 (20) 0:00:42,3 (1) 0:31:55,7 (8) 0:00:47,9 (32) 0:19:00,3 (18)
14. Stuchlík Jiří (2001) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:03:48 0:10:28,3 (15) 0:00:53,7 (19) 0:32:20,9 (11) 0:00:45,1 (22) 0:19:20 (23)
15. Hradil Pavel (1998) CZE TITAN TRILIFE --- 1:04:24,9 0:10:20 (12) 0:01:00,2 (27) 0:32:20,2 (10) 0:00:46,9 (28) 0:19:57,6 (30)
16. Matějovič Filip (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 1:04:25 0:11:04,4 (24) 0:00:48,6 (8) 0:33:07,7 (25) 0:00:49,7 (38) 0:18:34,6 (13)
17. Vabroušek Petr (1973) CZE TITAN TRILIFE --- 1:04:49,8 0:11:36,9 (34) 0:00:56,7 (24) 0:32:31,1 (13) 0:00:49,2 (35) 0:18:55,9 (16)
18. Novotný Jan (1978) CZE TTT --- 1:05:21,5 0:11:18 (28) 0:01:06,7 (37) 0:32:32,2 (14) 0:00:52,4 (43) 0:19:32,2 (24)
19. Minář Patrik (2000) CZE TITAN TRILIFE --- 1:05:24,5 0:10:40,4 (17) 0:01:00,8 (30) 0:33:22,5 (27) 0:00:42,6 (17) 0:19:38,2 (25)
20. Rogacz Grzegorz (2000) POL KT Żywiec --- 1:05:31,2 0:10:19,6 (11) 0:00:52,9 (17) 0:33:51,7 (36) 0:00:41,7 (12) 0:19:45,3 (27)
21. Kučera Jan (1981) CZE Individuální --- 1:05:33,8 0:11:35,8 (33) 0:00:56,3 (23) 0:32:29,5 (12) 0:00:48,2 (34) 0:19:44 (26)
22. Ploc Jaroslav (1984) CZE SK Kola Víšek --- 1:05:43,8 0:11:19,3 (29) 0:01:12,1 (43) 0:33:35,4 (28) 0:00:42,1 (15) 0:18:54,9 (15)
23. Škoda Václav (2002) CZE AD team --- 1:05:44,1 0:11:00,7 (21) 0:01:07,7 (39) 0:33:56,2 (38) 0:00:41,9 (13) 0:18:57,6 (17)
24. Kynický Lukáš (1997) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:05:49,4 0:12:17,1 (39) 0:00:51,1 (12) 0:32:54,1 (22) 0:00:44,8 (21) 0:19:02,3 (19)
25. Tkáč Daniel (1979) CZE TITAN TRILIFE --- 1:05:54,5 0:11:14,1 (25) 0:01:00,7 (29) 0:32:52 (19) 0:00:52,7 (45) 0:19:55 (29)
26. Bednarský Vojtěch (1997) CZE Individuální --- 1:05:56,9 0:13:23,1 (52) 0:00:54,4 (20) 0:32:55,5 (23) 0:00:46,9 (29) 0:17:57 (8)
27. Marek Jakub (2003) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:05:58 0:09:51,1 (9) 0:00:48,4 (7) 0:32:46,4 (17) 0:00:49,5 (37) 0:21:42,6 (45)
28. Kostlán Robert (2003) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:06:18,1 0:10:35,5 (16) 0:00:50,2 (11) 0:33:36,7 (29) 0:00:42,2 (16) 0:20:33,5 (36)
29. Štourač Nikola (1985) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:06:37,3 0:12:14,5 (38) 0:00:55,8 (21) 0:32:52,9 (20) 0:00:44,1 (19) 0:19:50 (28)
30. Mach František (1986) CZE Individuální --- 1:07:18,9 0:11:39,4 (35) 0:01:15,9 (50) 0:33:17,3 (26) 0:01:00,1 (54) 0:20:06,2 (31)
31. Palider Jan (1991) CZE Triatlon klub Ostrava --- 1:07:30,7 0:12:37,5 (45) 0:00:57,8 (25) 0:34:47,3 (42) 0:00:51,5 (40) 0:18:16,6 (12)
32. Macháček Michal (2002) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:07:45,5 0:11:47,7 (36) 0:01:02 (31) 0:34:57,3 (45) 0:00:46,6 (26) 0:19:11,9 (21)
33. Korous Martin (1974) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:08:11 0:13:20,1 (49) 0:01:17,8 (51) 0:33:37,4 (30) 0:00:46,9 (30) 0:19:08,8 (20)
34. Teplý Ondřej (1978) CZE HISPORT Team --- 1:09:19,7 0:12:18,7 (41) 0:01:04,6 (34) 0:33:54,1 (37) 0:00:56,5 (52) 0:21:05,8 (40)
35. Dlabaja Roman (1970) CZE TITAN TRILIFE --- 1:09:26,1 0:12:18,7 (42) 0:01:00,5 (28) 0:34:58 (46) 0:00:52,9 (46) 0:20:16 (32)
36. Matějovič Martin (1969) CZE Triatlon Plzeň --- 1:09:35,1 0:13:19,5 (47) 0:01:19,8 (55) 0:33:39,2 (32) 0:00:46,5 (25) 0:20:30,1 (34)
37. Gregora Jan (2000) CZE Individuální --- 1:09:39,5 0:12:21 (44) 0:01:02,4 (32) 0:34:50,7 (43) 0:00:52,5 (44) 0:20:32,9 (35)
38. Svoboda Marek (1995) CZE AD team --- 1:09:46,5 0:13:25,4 (53) 0:01:18,6 (53) 0:33:43,9 (33) 0:00:53,9 (47) 0:20:24,7 (33)
39. Günther Jan (2002) CZE Loko Trutnov --- 1:09:52,8 0:12:17,5 (40) 0:01:29,8 (58) 0:34:35,5 (40) 0:00:45,1 (23) 0:20:44,9 (38)
40. Rybařík Marek (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 1:10:01,2 0:13:21,9 (50) 0:01:11,1 (41) 0:33:51,1 (35) 0:00:47,1 (31) 0:20:50 (39)
41. Coufal Lukáš (2001) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:10:05,2 0:11:26,1 (31) 0:01:15 (47) 0:35:11 (48) 0:00:47,9 (33) 0:21:25,2 (43)
42. Gonska Szymon (2000) POL KT Żywiec --- 1:10:12,7 0:11:02,5 (22) 0:01:02,7 (33) 0:34:03,4 (39) 0:00:45,4 (24) 0:23:18,7 (51)
43. Hýzl Jaroslav (1969) CZE AD team --- 1:10:18 0:12:01,5 (37) 0:01:12,2 (44) 0:35:06,1 (47) 0:00:50,7 (39) 0:21:07,5 (41)
44. Gibalski Kajetan (2000) POL KT Żywiec --- 1:10:22,3 0:11:02,7 (23) 0:01:04,6 (35) 0:36:19 (52) 0:00:42,8 (18) 0:21:13,2 (42)
45. Caha Jan (2003) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:10:49,5 0:11:15,2 (26) 0:01:13,7 (45) 0:32:46,5 (18) 0:00:54,4 (48) 0:24:39,7 (56)
46. Kahuda Jiří (2000) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 1:11:18,2 0:11:22,5 (30) 0:01:11,5 (42) 0:35:15,4 (49) 0:01:41,6 (62) 0:21:47,2 (46)
47. Marek Daniel (1971) CZE Triatlon Plzeň --- 1:12:09,5 0:13:39,8 (56) 0:00:55,9 (22) 0:33:45,9 (34) 0:00:56,9 (53) 0:22:51 (49)
48. Foukal Libor (1977) CZE Individuální --- 1:13:13 0:14:11,8 (59) 0:01:22,4 (56) 0:34:54,1 (44) 0:00:56,1 (51) 0:21:48,6 (47)
49. Harvey Kevin (1967) GBR Individuální --- 1:13:34,6 0:12:19,8 (43) 0:01:15,8 (49) 0:34:43,7 (41) 0:00:55,8 (50) 0:24:19,5 (55)
50. Zwadło Piotr (2002) POL KT ŻYWIEC --- 1:13:43,4 0:10:22,7 (14) 0:02:05,6 (62) 0:38:29,2 (54) 0:00:51,7 (41) 0:21:54,2 (48)
51. Kříž Matěj (2003) CZE CzechTRI K. Team --- 1:15:09,3 0:11:29 (32) 0:01:06,5 (36) 0:33:37,7 (31) 0:00:44,5 (20) 0:28:11,6 (61)
52. Jahn Bohumil (1980) CZE Individuální --- 1:15:15,7 0:13:22,2 (51) 0:01:18,1 (52) 0:35:26,1 (50) 0:01:08,1 (58) 0:24:01,2 (53)
53. Zadražil Filip (1998) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:15:23,3 0:13:05,8 (46) 0:01:14,8 (46) 0:38:55 (57) 0:00:35,1 (3) 0:21:32,6 (44)
54. Pagáč Ondřej (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 1:17:29,3 0:13:19,8 (48) 0:01:09,7 (40) 0:37:02,6 (53) 0:00:46,6 (27) 0:25:10,6 (57)
55. Procházka Dušan (1972) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:18:30 0:14:24,1 (60) 0:01:19,6 (54) 0:38:34,9 (55) 0:00:52,3 (42) 0:23:19,1 (52)
56. Špičák Roman (1993) CZE TITAN TRILIFE --- 1:19:00,1 0:13:54,9 (58) 0:02:00,8 (61) 0:41:21,6 (61) 0:01:09,2 (59) 0:20:33,6 (37)
57. Kubalčík Marek (1970) CZE TITAN TRILIFE --- 1:19:24,3 0:11:16 (27) 0:01:54,1 (59) 0:39:30,8 (58) 0:01:14,8 (60) 0:25:28,6 (58)
58. Mužíček Josef (1957) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:19:32,3 0:13:40,2 (57) 0:01:00 (26) 0:39:40,4 (59) 0:01:06,5 (57) 0:24:05,2 (54)
59. Cogan Jan (2003) CZE TJ Nová Paka --- 1:19:48,1 0:13:30,3 (55) 0:01:07,3 (38) 0:35:51,5 (51) 0:01:03,5 (56) 0:28:15,5 (62)
60. Stuchl Jindřich (1974) CZE Cykloteam Ostrov --- 1:26:03,4 0:17:10,6 (61) 0:01:28,6 (57) 0:43:13,1 (64) 0:01:02,1 (55) 0:23:09 (50)
61. Sedlařík David (2003) CZE TITAN TRILIFE --- 1:27:50 0:13:27,1 (54) 0:01:15,5 (48) 0:42:32,6 (63) 0:00:55,2 (49) 0:29:39,6 (63)
62. Janák Karel (1957) CZE TITAN TRILIFE --- 1:32:30,3 0:19:06,8 (62) 0:01:56,6 (60) 0:38:49,1 (56) 0:01:24,4 (61) 0:31:13,4 (64)
63. Budin Jan (1971) CZE --- --- 1:35:47 0:24:22,4 (64) 0:03:33,8 (63) 0:40:14,2 (60) 0:01:44,1 (63) 0:25:52,5 (59)
64. Zeman Zbyněk (1954) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:38:05,6 0:21:28,7 (63) 0:03:51,2 (64) 0:42:28,8 (62) 0:02:15 (64) 0:28:01,9 (60)
Krupica Tomáš (2000) CZE ATK Šlapaníce --- DSQ 0:12:29,5 0:02:16,4 0:42:34 0:00:51,7 0:22:52,2
Trutna Jan (1999) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- DNF 0:09:58,4 0:00:53,2 0:32:30,4 0:00:41,5 ---
Kočař Lukáš (1992) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- DNF 0:09:42,6 0:00:51,4 0:33:11,6 --- ---
Kalus Jiří (1993) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- DNF 0:09:59,3 0:00:58,5 --- --- ---
Orner Zdeněk (1956) CZE TITAN TRILIFE --- DNS --- --- --- --- ---
Pluhař David (2003) CZE PS Kroměříž --- DNF 0:10:02,9 0:01:01,6 0:33:53,7 0:00:50,5 ---