SUPERSPRINT Triatlon Zlín-finále1, 11. 5. 2019 - 0,25-6-1,6, celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 1. depo Běh
1. Volár Jan (1992) CZE Etriatlon Team --- 0:20:15,58 --- --- --- --- ---
2. Červenka Lukáš (1995) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:20:37,49 --- --- --- --- ---
3. Václavík Filip (1995) CZE TITAN TRILIFE --- 0:21:41,59 --- --- --- --- ---
4. Trutna Jan (1999) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:21:46,55 --- --- --- --- ---
5. Michálek Filip (2001) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:21:49,45 --- --- --- --- ---
6. Stuchlík Jiří (2001) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:21:53,61 --- --- --- --- ---
7. Bednarský Václav (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 0:22:00,19 --- --- --- --- ---
8. Kalus Jiří (1993) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:22:09,85 --- --- --- --- ---
9. Powada Jakub (1993) CZE Kerberos T.A. PLZEŇ 0:22:13,9 --- --- --- --- ---
10. Marek Matěj (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 0:22:15,86 --- --- --- --- ---
11. Tlamka Filip (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:22:22,13 --- --- --- --- ---
12. Kostlán Robert (2003) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:22:38,11 --- --- --- --- ---
13. Lukeš Matěj (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 0:22:58,58 --- --- --- --- ---
14. Juránek Lukáš (2002) CZE X-team BaNo T.A. PLZEŇ 0:23:10,32 --- --- --- --- ---
15. Gajdošová Romana (1994) SVK KONRAD TOOLS TEAM --- 0:23:17,79 --- --- --- --- ---
16. Fairaislová Iveta (1998) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:23:21,02 --- --- --- --- ---
17. Svobodová Tereza (2000) CZE TITAN TRILIFE --- 0:24:12,54 --- --- --- --- ---
18. Marek Jakub (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 0:24:17,65 --- --- --- --- ---
19. Juránková Heidi (2002) CZE X-team BaNo T.A. PLZEŇ 0:24:41,65 --- --- --- --- ---
20. Půstová Šárka (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:25:23,63 --- --- --- --- ---
21. Švecová Lenka (2001) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:25:55,76 --- --- --- --- ---
22. Říhová Eliška (2002) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:26:06,7 --- --- --- --- ---
23. Kotopulu Helena (1980) CZE TITAN TRILIFE --- 0:26:07,59 --- --- --- --- ---
24. Přikrylová Dana (2003) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:26:12,97 --- --- --- --- ---
25. Procházková Nikola (2002) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:26:14,92 --- --- --- --- ---
26. Piknerová Zuzana (2003) CZE Triatlon Plzeň --- 0:26:44,24 --- --- --- --- ---
27. Stupková Barbora (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 0:27:14,47 --- --- --- --- ---
28. Kučerová Lucie (2001) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:27:22,53 --- --- --- --- ---
29. Urbanová Michaela (2003) CZE Individuální --- 0:27:29,58 --- --- --- --- ---
30. Anderlová Adéla (2002) CZE TITAN TRILIFE --- 0:28:21,96 --- --- --- --- ---
31. Píclová Veronika (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 0:28:25,72 --- --- --- --- ---
32. Kolomazníková Eva (1984) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:28:38,02 --- --- --- --- ---
33. Anderlová Monika (2002) CZE TITAN TRILIFE --- 0:28:39,66 --- --- --- --- ---
34. Marková Ladislava (1978) CZE 4SPORTS TEAM --- 0:29:11,13 --- --- --- --- ---
35. Skuhrová Tereza (1994) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:30:05,31 --- --- --- --- ---
36. Svobodová Eliška (2002) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:30:24,97 --- --- --- --- ---
37. Zdražilová Zoe (2002) CZE SK Jiří Team Ostrava --- 0:30:27,35 --- --- --- --- ---
38. Ondráčková Barbora (2003) CZE Loko Trutnov --- 0:30:57,19 --- --- --- --- ---
39. Barvínková Adéla (2003) CZE Loko Trutnov --- 0:31:29,49 --- --- --- --- ---
40. Šišková Barbora (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 0:32:59,2 --- --- --- --- ---
41. Kříž Tomáš (2000) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:59:59 --- --- --- --- ---
42. Pásler Kryštof (2003) CZE Loko Trutnov --- 1:22:57 --- --- --- --- ---
43. Marek Jakub (2003) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:23:10,24 --- --- --- --- ---
44. Šimek Milan (2000) CZE --- --- 1:23:10,35 --- --- --- --- ---
45. Hradil Pavel (1998) CZE TITAN TRILIFE --- 1:23:25,2 --- --- --- --- ---
46. Pluhař David (2003) CZE PS Kroměříž --- 1:23:25,45 --- --- --- --- ---
47. Minář Patrik (2000) CZE TITAN TRILIFE --- 1:23:28,86 --- --- --- --- ---
48. Cihlář Jakub (2003) CZE TT LOKO Beroun --- 1:23:52,51 --- --- --- --- ---
49. Hradil Jiří (1986) CZE --- --- 1:24:19,76 --- --- --- --- ---
50. Jaroš Zbyšek (1974) CZE ENERGY TEAM --- 1:24:20,37 --- --- --- --- ---
51. Korous Martin (1974) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:24:20,76 --- --- --- --- ---
52. Gregora Jan (2000) CZE Individuální --- 1:24:30,76 --- --- --- --- ---
53. Palider Jan (1991) CZE Triatlon klub Ostrava --- 1:24:45,3 --- --- --- --- ---
54. Janoušek Martin (2003) CZE TJ Nová Paka --- 1:25:06,11 --- --- --- --- ---
55. Caha Jan (2003) CZE TJ Spartak Třebíč --- 2:24:09,12 --- --- --- --- ---
56. Škoda Václav (2002) CZE AD team --- 2:24:20,09 --- --- --- --- ---
57. Grulich Ondřej (2001) CZE TJ Spartak Třebíč --- 2:24:24,36 --- --- --- --- ---
58. Hájek Tomáš (2000) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 2:24:28,1 --- --- --- --- ---
59. Pozdenkov Michael (1994) CZE --- --- 2:24:29,64 --- --- --- --- ---
60. Macháček Michal (2002) CZE Triathlon Team Tábor --- 2:24:32,35 --- --- --- --- ---
61. Provod Petr (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 2:24:49,33 --- --- --- --- ---
62. Navrátil Jakub (1991) CZE AD team --- 2:25:29,15 --- --- --- --- ---
63. Ihn Ondřej (2000) CZE Triatlon klub Ostrava --- 2:25:30,82 --- --- --- --- ---
64. Pagáč Ondřej (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 2:25:43,98 --- --- --- --- ---
65. Svoboda Marek (1995) CZE AD team --- 2:25:46,01 --- --- --- --- ---
66. Rybařík Marek (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 2:25:52,17 --- --- --- --- ---
67. Coufal Lukáš (2001) CZE TJ Spartak Třebíč --- 2:26:53,86 --- --- --- --- ---
68. Papež Michal (2001) CZE Loko Trutnov --- 2:26:57,47 --- --- --- --- ---
69. Marek Daniel (1971) CZE Triatlon Plzeň --- 2:28:08,6 --- --- --- --- ---
70. Nosek Kryštof (1998) CZE TJ BIŽU JBC --- 2:59:59 --- --- --- --- ---
71. Cogan Jan (2003) CZE TJ Nová Paka --- 3:26:52,61 --- --- --- --- ---
72. Vlasák Karel (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 3:27:09,66 --- --- --- --- ---
73. Krupica Tomáš (2000) CZE --- --- 3:27:12,67 --- --- --- --- ---
74. Foukal Libor (1977) CZE Individuální --- 3:27:22,67 --- --- --- --- ---
75. Harvey Kevin (1967) GBT Individuální --- 3:27:41,4 --- --- --- --- ---
76. Behúň Tomáš (1996) CZE TITAN TRILIFE --- 3:28:19,95 --- --- --- --- ---
77. Jahelka Adam (2003) CZE --- --- 3:28:41,88 --- --- --- --- ---
78. Stuchl Jindřich (1974) CZE Cykloteam Ostrov --- 3:28:47,8 --- --- --- --- ---
79. Kýbus Tadeáš (2003) CZE --- --- 3:28:56,15 --- --- --- --- ---
80. Sedlařík David (2003) CZE TITAN TRILIFE --- 3:29:34,83 --- --- --- --- ---
81. Langer Zdeněk (1983) CZE --- --- 3:30:07,58 --- --- --- --- ---
82. Orner Zdeněk (1956) CZE TITAN TRILIFE --- 3:30:27,44 --- --- --- --- ---
83. Procházka Dušan (1972) CZE TJ Spartak Třebíč --- 3:59:50 --- --- --- --- ---
84. Günther Jan (2002) CZE Loko Trutnov --- 3:59:51 --- --- --- --- ---
85. Mužíček Josef (1957) CZE TJ BIŽU JBC --- 3:59:52 --- --- --- --- ---
86. Mejzlík Petr (1959) CZE TJ Spartak Třebíč --- 3:59:53 --- --- --- --- ---
87. Marciánová Hana (2003) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 4:32:59,2 --- --- --- --- ---
Loučka Tadeáš (1994) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Balcarová Julie (2003) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- DNF --- --- --- --- ---