SUPERSPRINT Triatlon Zlín-interval, 11. 5. 2019 - 0,25-6-1,6, celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 1. depo Běh
1. Volár Jan (1992) CZE Etriatlon Team --- 0:16:01,93 0:02:44,64 (5) 0:00:28,2 (27) 0:08:43,7 (2) 0:00:20 (2) 0:03:45,38 (1)
2. Červenka Lukáš (1995) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:16:05,72 0:02:39,94 (2) 0:00:25,2 (9) 0:08:39,1 (1) 0:00:29,63 (25) 0:03:51,82 (2)
3. Václavík Filip (1995) CZE TITAN TRILIFE --- 0:16:44,13 0:02:42,71 (3) 0:00:23,17 (2) 0:09:00,77 (4) 0:00:26,92 (10) 0:04:10,54 (11)
4. Kalus Jiří (1993) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:17:02,61 0:02:49,64 (11) 0:00:26,87 (22) 0:09:14,95 (5) 0:00:30,22 (28) 0:04:00,91 (4)
5. Trutna Jan (1999) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:17:08,49 0:02:51,89 (15) 0:00:26,81 (21) 0:09:22 (9) 0:00:25,77 (8) 0:04:02 (5)
6. Bednarský Václav (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 0:17:12,46 0:02:45,3 (6) 0:00:26 (15) 0:09:35,54 (17) 0:00:29,38 (23) 0:03:56,23 (3)
7. Michálek Filip (2001) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:17:12,74 0:02:49,02 (9) 0:00:24,36 (5) 0:09:32,09 (14) 0:00:25 (7) 0:04:02,26 (6)
8. Marek Jakub (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 0:17:16,07 0:02:44,38 (4) 0:00:24,59 (6) 0:09:15,44 (6) 0:00:30 (26) 0:04:21,64 (21)
9. Stuchlík Jiří (2001) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:17:23,49 0:02:55,63 (19) 0:00:25,92 (13) 0:09:32,24 (15) 0:00:27,03 (11) 0:04:02,64 (7)
10. Lukeš Matěj (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 0:17:23,8 0:02:51,57 (14) 0:00:23,46 (3) 0:09:17,93 (8) 0:00:29,49 (24) 0:04:21,33 (20)
11. Tlamka Filip (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:17:25,72 0:02:50,59 (12) 0:00:26,71 (19) 0:09:22,62 (10) 0:00:33,78 (42) 0:04:11,99 (14)
12. Kostlán Robert (2003) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:17:25,87 0:02:54,41 (17) 0:00:32,7 (42) 0:09:30,95 (13) 0:00:19,29 (1) 0:04:08,5 (10)
13. Marek Matěj (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 0:17:29,09 0:02:34,86 (1) 0:00:40 (54) 0:09:30,02 (12) 0:00:30,6 (32) 0:04:13,6 (15)
14. Powada Jakub (1993) CZE Kerberos T.A. PLZEŇ 0:17:30,28 0:02:46,69 (7) 0:00:25,71 (11) 0:09:36,5 (18) 0:00:30,16 (27) 0:04:11,19 (13)
15. Juránek Lukáš (2002) CZE X-team BaNo T.A. PLZEŇ 0:17:33,14 0:02:49,06 (10) 0:00:23,54 (4) 0:09:33,01 (16) 0:00:29,21 (20) 0:04:18,31 (18)
16. Kříž Tomáš (2000) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:17:33,94 0:02:47,84 (8) 0:00:25,01 (7) 0:09:36,8 (19) 0:00:39,99 (63) 0:04:04,28 (8)
17. Hradil Pavel (1998) CZE TITAN TRILIFE --- 0:17:52,22 0:03:00,9 (22) 0:00:28,68 (28) 0:09:16,6 (7) 0:00:43,55 (71) 0:04:22,48 (22)
18. Pluhař David (2003) CZE PS Kroměříž --- 0:17:58,04 0:02:52,92 (16) 0:00:25,09 (8) 0:09:47,69 (23) 0:00:37,08 (53) 0:04:15,24 (16)
19. Pásler Kryštof (2003) CZE Loko Trutnov --- 0:18:00,38 0:02:51,06 (13) 0:00:26,95 (24) 0:09:47,74 (24) 0:00:28,61 (18) 0:04:26,01 (27)
20. Hradil Jiří (1986) CZE --- --- 0:18:09,66 0:03:40,89 (70) 0:00:40,5 (56) 0:08:44,16 (3) 0:00:34,36 (44) 0:04:29,73 (31)
21. Marek Jakub (2003) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:18:13,63 0:02:54,45 (18) 0:00:26,5 (16) 0:09:58,49 (25) 0:00:31,04 (34) 0:04:23,13 (23)
22. Minář Patrik (2000) CZE TITAN TRILIFE --- 0:18:25,65 0:03:05,71 (28) 0:00:32,75 (43) 0:09:40,76 (21) 0:00:31,99 (35) 0:04:34,42 (36)
23. Šimek Milan (2000) CZE --- --- 0:18:41,82 0:03:26,35 (54) 0:00:30 (31) 0:09:24,5 (11) 0:00:55,79 (85) 0:04:25,17 (26)
24. Svobodová Tereza (2000) CZE TITAN TRILIFE --- 0:18:44,53 0:03:16,91 (43) 0:00:30,7 (34) 0:10:15,78 (36) 0:00:30,22 (29) 0:04:10,9 (12)
25. Fairaislová Iveta (1998) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:18:45,47 0:03:09,1 (32) 0:00:26,75 (20) 0:10:09,2 (31) 0:00:30,24 (30) 0:04:30,16 (32)
26. Janoušek Martin (2003) CZE TJ Nová Paka --- 0:18:54,94 0:03:00,02 (21) 0:00:25,88 (12) 0:09:59,8 (27) 0:00:39,72 (62) 0:04:49,5 (44)
27. Gregora Jan (2000) CZE Individuální --- 0:18:58,38 0:03:16,99 (44) 0:00:27,45 (26) 0:10:01,11 (28) 0:00:34,52 (47) 0:04:38,29 (38)
28. Cihlář Jakub (2003) CZE TT LOKO Beroun --- 0:18:58,74 0:03:03,27 (24) 0:00:45,45 (72) 0:10:05,24 (30) 0:00:23,04 (4) 0:04:41,73 (41)
29. Palider Jan (1991) CZE Triatlon klub Ostrava --- 0:18:59,42 0:03:08,22 (31) 0:00:25,95 (14) 0:10:39,99 (47) 0:00:37,17 (54) 0:04:08,07 (9)
30. Gajdošová Romana (1994) SVK KONRAD TOOLS TEAM --- 0:19:01,76 0:03:07,55 (30) 0:00:25,27 (10) 0:10:13,49 (34) 0:00:32,17 (37) 0:04:43,26 (43)
31. Jaroš Zbyšek (1974) CZE ENERGY TEAM --- 0:19:01,88 0:03:32,34 (59) 0:00:30,51 (33) 0:09:58,58 (26) 0:00:26,89 (9) 0:04:33,54 (35)
32. Korous Martin (1974) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:19:02,58 0:03:42,65 (74) 0:00:38,02 (51) 0:09:45,21 (22) 0:00:32,25 (38) 0:04:24,43 (24)
33. Caha Jan (2003) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:19:07,46 0:03:20,66 (49) 0:00:42,68 (66) 0:09:38,09 (20) 0:00:35,82 (50) 0:04:50,19 (46)
34. Grulich Ondřej (2001) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:19:09,14 0:03:05,76 (29) 0:00:36,02 (47) 0:10:12,44 (33) 0:00:32,46 (39) 0:04:42,44 (42)
35. Hájek Tomáš (2000) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:19:11,69 0:03:05,23 (26) 0:00:26,51 (17) 0:10:39,27 (45) 0:00:33,52 (40) 0:04:27,15 (29)
36. Macháček Michal (2002) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:19:13,78 0:03:13,23 (38) 0:00:37,45 (48) 0:10:43,23 (49) 0:00:21,59 (3) 0:04:18,26 (17)
37. Pozdenkov Michael (1994) CZE --- --- 0:19:18,02 0:03:33,2 (60) 0:00:37,47 (49) 0:10:14,21 (35) 0:00:32,07 (36) 0:04:21,06 (19)
38. Škoda Václav (2002) CZE AD team --- 0:19:21,31 0:03:09,69 (33) 0:00:23 (1) 0:10:33,17 (43) 0:00:38,62 (59) 0:04:36,82 (37)
39. Provod Petr (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 0:19:23,63 0:03:01,82 (23) 0:00:31,87 (39) 0:10:29,53 (39) 0:00:40,74 (64) 0:04:39,65 (39)
40. Juránková Heidi (2002) CZE X-team BaNo T.A. PLZEŇ 0:19:24,64 0:03:19,75 (48) 0:00:26,87 (23) 0:10:32,22 (42) 0:00:35,01 (48) 0:04:30,76 (33)
41. Půstová Šárka (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:19:28,54 0:03:13,49 (39) 0:00:29,77 (29) 0:10:36,15 (44) 0:00:28,18 (14) 0:04:40,93 (40)
42. Nosek Kryštof (1998) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:19:48,33 0:02:57,43 (20) 0:00:40,5 (57) 0:10:31,02 (40) 0:00:29,25 (22) 0:05:10,11 (54)
43. Navrátil Jakub (1991) CZE AD team --- 0:20:01,79 0:03:10,55 (36) 0:00:43,96 (69) 0:10:21,56 (38) 0:00:36,87 (52) 0:05:08,83 (53)
44. Ihn Ondřej (2000) CZE Triatlon klub Ostrava --- 0:20:05,37 0:03:10,15 (35) 0:00:33,54 (44) 0:11:00,77 (52) 0:00:47,68 (79) 0:04:33,2 (34)
45. Pagáč Ondřej (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 0:20:06,67 0:03:35,2 (64) 0:00:31,62 (38) 0:10:11,94 (32) 0:00:33,75 (41) 0:05:14,13 (59)
46. Říhová Eliška (2002) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:20:06,83 0:03:05,69 (27) 0:00:45,26 (71) 0:11:24,95 (61) 0:00:24,23 (5) 0:04:26,68 (28)
47. Svoboda Marek (1995) CZE AD team --- 0:20:08,13 0:03:54,53 (76) 0:00:31,32 (36) 0:10:21,26 (37) 0:00:51,33 (82) 0:04:29,68 (30)
48. Švecová Lenka (2001) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:20:13,83 0:03:17,18 (45) 0:00:26,7 (18) 0:10:31,02 (41) 0:00:41,61 (65) 0:05:17,3 (62)
49. Piknerová Zuzana (2003) CZE Triatlon Plzeň --- 0:20:23,34 0:03:33,95 (61) 0:00:30 (32) 0:10:39,62 (46) 0:00:38,52 (58) 0:05:01,24 (49)
50. Přikrylová Dana (2003) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:20:23,66 0:03:15,53 (41) 0:00:35,85 (46) 0:11:13,55 (56) 0:00:28,96 (19) 0:04:49,76 (45)
51. Kotopulu Helena (1980) CZE TITAN TRILIFE --- 0:20:37,6 0:03:58,4 (78) 0:00:54,79 (84) 0:10:42,57 (48) 0:00:37,35 (55) 0:04:24,47 (25)
52. Papež Michal (2001) CZE Loko Trutnov --- 0:20:41,6 0:03:05,03 (25) 0:00:43,31 (67) 0:11:06,7 (54) 0:00:42,05 (66) 0:05:04,49 (50)
53. Kučerová Lucie (2001) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:21:00,25 0:03:21,85 (51) 0:00:27,34 (25) 0:11:24,5 (60) 0:00:30,37 (31) 0:05:16,17 (61)
54. Procházková Nikola (2002) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:21:01,28 0:03:43,73 (75) 0:00:43,43 (68) 0:11:08,89 (55) 0:00:28,4 (17) 0:04:56,82 (48)
55. Coufal Lukáš (2001) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:21:03,31 0:03:17,68 (46) 0:00:41,17 (60) 0:11:05,47 (53) 0:00:43,28 (69) 0:05:15,7 (60)
56. Stupková Barbora (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 0:21:10,58 0:03:14,19 (40) 0:00:32,69 (41) 0:11:37,45 (64) 0:00:34,5 (46) 0:05:11,74 (56)
57. Marek Daniel (1971) CZE Triatlon Plzeň --- 0:21:10,71 0:04:03,09 (81) 0:00:40,74 (59) 0:10:04,86 (29) 0:00:46,59 (78) 0:05:35,41 (68)
58. Rybařík Marek (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 0:21:31,54 0:03:22,07 (52) 0:00:30,77 (35) 0:11:56,18 (74) 0:00:37,92 (57) 0:05:04,59 (51)
59. Krupica Tomáš (2000) CZE --- --- 0:21:33,18 0:03:35,49 (65) 0:00:53,73 (83) 0:11:39,79 (66) 0:00:29,23 (21) 0:04:54,91 (47)
60. Vlasák Karel (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 0:21:36,5 0:03:11,2 (37) 0:00:31,32 (37) 0:11:45,03 (69) 0:00:28,28 (16) 0:05:40,65 (69)
61. Foukal Libor (1977) CZE Individuální --- 0:21:36,74 0:03:58,47 (79) 0:00:49,44 (77) 0:10:57,19 (51) 0:00:43,39 (70) 0:05:08,24 (52)
62. Cogan Jan (2003) CZE TJ Nová Paka --- 0:21:38,06 0:03:34,91 (63) 0:00:41,47 (61) 0:11:16,92 (58) 0:00:38,76 (60) 0:05:25,98 (65)
63. Urbanová Michaela (2003) CZE Individuální --- 0:21:40,77 0:03:09,89 (34) 0:00:53,7 (82) 0:11:45,73 (70) 0:00:28,25 (15) 0:05:23,18 (64)
64. Anderlová Adéla (2002) CZE TITAN TRILIFE --- 0:21:58,61 0:03:29,41 (57) 0:00:53,04 (80) 0:11:57,79 (76) 0:00:27,83 (12) 0:05:10,52 (55)
65. Procházka Dušan (1972) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:22:07,95 0:03:58,53 (80) 0:00:47,62 (75) 0:11:37,6 (65) 0:00:31,01 (33) 0:05:13,17 (58)
66. Píclová Veronika (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 0:22:14,88 0:03:16,81 (42) 0:00:32,67 (40) 0:11:41,99 (68) 0:00:49,7 (80) 0:05:53,69 (72)
67. Kolomazníková Eva (1984) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:22:22,27 0:03:28,89 (56) 0:00:34,2 (45) 0:11:39,96 (67) 0:00:42,1 (67) 0:05:57,11 (75)
68. Jahelka Adam (2003) CZE --- --- 0:22:27,35 0:03:56,88 (77) 0:00:49,48 (78) 0:11:15,86 (57) 0:00:53,31 (83) 0:05:31,8 (67)
69. Svobodová Eliška (2002) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:22:45,6 0:03:34,74 (62) 0:00:49,97 (79) 0:12:13,97 (79) 0:00:24,49 (6) 0:05:42,42 (71)
70. Stuchl Jindřich (1974) CZE Cykloteam Ostrov --- 0:22:53,61 0:04:19,07 (83) 0:00:49,13 (76) 0:11:48,27 (72) 0:00:45,01 (77) 0:05:12,12 (57)
71. Sedlařík David (2003) CZE TITAN TRILIFE --- 0:22:53,87 0:03:37,15 (66) 0:00:45,48 (73) 0:11:56,35 (75) 0:00:37,8 (56) 0:05:57,06 (74)
72. Skuhrová Tereza (1994) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:23:03,9 0:03:42,27 (73) 0:00:29,88 (30) 0:12:49,56 (81) 0:00:34,36 (45) 0:05:27,82 (66)
73. Harvey Kevin (1967) GBR Individuální --- 0:23:07,94 0:04:29,53 (85) 0:00:40,38 (55) 0:11:32,59 (63) 0:00:44,12 (74) 0:05:41,3 (70)
74. Anderlová Monika (2002) CZE TITAN TRILIFE --- 0:23:15,04 0:03:41,65 (71) 0:01:14,72 (87) 0:11:50,82 (73) 0:00:28,01 (13) 0:05:59,81 (76)
75. Orner Zdeněk (1956) CZE TITAN TRILIFE --- 0:23:15,54 0:04:41,53 (86) 0:00:53,38 (81) 0:10:46,98 (50) 0:00:44,41 (75) 0:06:09,21 (78)
76. Mužíček Josef (1957) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:23:53,39 0:03:42,1 (72) 0:00:38,88 (52) 0:11:22,65 (59) 0:00:44,62 (76) 0:07:25,13 (85)
77. Günther Jan (2002) CZE Loko Trutnov --- 0:23:53,53 0:03:26,62 (55) 0:00:40,53 (58) 0:12:09,71 (78) 0:01:06,16 (87) 0:06:30,49 (82)
78. Zdražilová Zoe (2002) CZE SK Jiří Team Ostrava --- 0:23:58,42 0:03:23,38 (53) 0:00:41,69 (63) 0:13:19,82 (83) 0:00:39,04 (61) 0:05:54,48 (73)
79. Marciánová Hana (2003) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:24:10,17 0:03:17,81 (47) 0:00:37,6 (50) 0:13:21,98 (84) 0:00:36,76 (51) 0:06:15,99 (79)
80. Ondráčková Barbora (2003) CZE Loko Trutnov --- 0:24:14,12 0:03:39,92 (68) 0:00:42,18 (65) 0:13:13,03 (82) 0:00:35,48 (49) 0:06:03,49 (77)
81. Kýbus Tadeáš (2003) CZE --- --- 0:24:20,54 0:03:40,22 (69) 0:01:01,32 (85) 0:11:59,72 (77) 0:00:51,04 (81) 0:06:48,21 (84)
82. Barvínková Adéla (2003) CZE Loko Trutnov --- 0:24:42,12 0:03:21,84 (50) 0:00:41,96 (64) 0:13:28,13 (85) 0:00:42,72 (68) 0:06:27,46 (81)
83. Marková Ladislava (1978) CZE 4SPORTS TEAM --- 0:24:42,41 0:04:05,28 (82) 0:00:41,59 (62) 0:11:46,11 (71) 0:00:43,86 (72) 0:07:25,54 (86)
84. Behúň Tomáš (1996) CZE TITAN TRILIFE --- 0:24:43,83 0:03:31,19 (58) 0:00:44,24 (70) 0:11:30,69 (62) 0:01:04,12 (86) 0:07:53,58 (87)
85. Mejzlík Petr (1959) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:25:00,8 0:04:25,79 (84) 0:00:46,89 (74) 0:12:32,39 (80) 0:00:54,85 (84) 0:06:20,86 (80)
86. Šišková Barbora (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 0:25:10,51 0:03:38,98 (67) 0:00:39,8 (53) 0:13:30,43 (86) 0:00:43,91 (73) 0:06:37,37 (83)
87. Langer Zdeněk (1983) CZE --- --- 0:27:59,26 0:04:49,53 (87) 0:01:02,69 (86) 0:16:11,93 (87) 0:00:33,8 (43) 0:05:21,29 (63)
Balcarová Julie (2003) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- DNF 0:03:30,4 0:00:45,61 0:24:57,21 0:08:30,08 0:31:09,98
Loučka Tadeáš (1994) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---