KRUŠNOMAN Duathlon - LONG, 11. 5. 2019 - Long (5 - 82 - 15 km) (5-82-15), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Běh 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Kočař Lukáš (1992) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 3:47:58,6 0:20:02,3 (1) 0:00:46,2 (1) 2:21:01,5 (1) 0:01:04,5 (1) 1:05:03,9 (5)
2. Cmunt Petr (1996) CZE --- --- 3:54:45,1 0:21:17 (8) 0:01:28,5 (11) 2:29:34,7 (5) 0:01:40 (17) 1:00:44,7 (1)
3. Kälin Andreas (1991) SUI gantrischbike.ch --- 3:55:20,3 0:20:04,1 (3) 0:01:12,7 (3) 2:29:54,9 (6) 0:01:14,8 (4) 1:02:53,6 (4)
4. Řenč Tomáš (1990) CZE VANAMAN --- 3:57:03,8 0:20:03,5 (2) 0:01:06,7 (2) 2:32:40,6 (8) 0:01:06,3 (2) 1:02:06,4 (2)
5. Wainer Jan (1976) CZE OMT --- 3:58:29,3 0:21:46,8 (14) 0:01:30,3 (15) 2:27:49,3 (2) 0:01:27,4 (7) 1:05:55,4 (7)
6. Holub Václav (1983) CZE VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM --- 4:02:37 0:21:18,5 (9) 0:01:29 (12) 2:31:55,4 (7) 0:01:17,5 (5) 1:06:36,3 (9)
7. Jílek David (1987) CZE TITAN TRILIFE --- 4:04:49,2 0:22:08,5 (16) 0:01:55,3 (31) 2:28:32,9 (3) 0:01:28,3 (9) 1:10:44,1 (23)
8. Kudrna Zbyněk (1980) CZE Enduraining --- 4:07:56,5 0:21:13,3 (6) 0:01:49,2 (27) 2:34:10,8 (9) 0:01:44,8 (21) 1:08:58,1 (14)
9. Baggenstos Tobias (1992) SUI VC Gersau --- 4:10:43,7 0:21:15,3 (7) 0:01:25 (9) 2:38:48,3 (13) 0:01:34,3 (12) 1:07:40,6 (10)
10. Hradecký Jan (1983) CZE TT Příbram, z. s. --- 4:12:02,5 0:22:28,5 (21) 0:01:17,5 (5) 2:38:17,3 (11) 0:01:50,3 (27) 1:08:08,7 (11)
11. Dubec Jan (1984) CZE TRIEXPERT MILT racing team --- 4:13:35,6 0:22:46,6 (26) 0:01:34,5 (18) 2:28:58,4 (4) 0:02:40,5 (74) 1:17:35,5 (43)
12. Vabroušek Petr (1973) CZE TITAN TRILIFE --- 4:14:49,4 0:23:41 (37) 0:01:19,3 (7) 2:38:17,8 (12) 0:01:53,3 (29) 1:09:37,8 (17)
13. Gerych David (1977) CZE Individuální KUPKOLO.cz 4:15:11,5 0:20:27,1 (4) 0:02:08 (40) 2:48:03 (24) 0:02:14,3 (41) 1:02:19 (3)
14. Kleibl Martin (1973) CZE --- --- 4:18:45,3 0:21:18,8 (10) 0:01:52 (28) 2:45:10,5 (21) 0:01:49 (26) 1:08:34,8 (12)
15. Hendrych Jaroslav (1975) CZE Tri club Česká Lípa --- 4:19:24,6 0:23:08,8 (31) 0:01:55,8 (32) 2:34:49,6 (10) 0:02:12,3 (40) 1:17:18 (42)
16. Ottenschläger Oto (1995) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 4:19:28,3 0:21:13,1 (5) 0:01:33,2 (17) 2:43:34 (17) 0:01:39,5 (15) 1:11:28,3 (24)
17. Veselý Petr (1990) CZE GLASSMAN TT --- 4:20:50,3 0:22:22,6 (17) 0:01:30,2 (14) 2:45:39,2 (22) 0:01:27,5 (8) 1:09:50,6 (18)
18. Kolář Lukáš (1984) CZE --- --- 4:20:57,2 0:21:18,8 (11) 0:02:48 (85) 2:48:38 (26) 0:03:01 (91) 1:05:11,2 (6)
19. Děbnár Jan (1972) CZE Individuální --- 4:21:24,6 0:23:08,3 (30) 0:01:18,2 (6) 2:43:36,5 (18) 0:01:34,3 (13) 1:11:47,1 (26)
20. Schoval František (1988) CZE TRIEXPERT MILT racing team --- 4:21:41,3 0:21:21,1 (12) 0:01:47,4 (25) 2:47:19,8 (23) 0:01:17,5 (6) 1:09:55,3 (19)
21. Kala Jiří (1987) CZE CK Příbram,z.s. --- 4:23:35,7 0:22:58,8 (29) 0:01:17 (4) 2:44:38,5 (19) 0:01:09,3 (3) 1:13:31,9 (28)
22. Jirák Karel (1973) CZE Tri club Česká Lípa --- 4:23:43,6 0:22:48 (27) 0:01:36,8 (20) 2:41:36,8 (16) 0:01:46 (22) 1:15:55,8 (37)
23. Pešek Pavel (1990) CZE SBR TRI-TEAM LITOMYŠL --- 4:24:10,3 0:22:29,5 (22) 0:01:22,7 (8) 2:48:53,3 (27) 0:01:53,3 (30) 1:09:31,3 (16)
24. Smrčka David (1988) CZE TJ Zentiva --- 4:26:00,5 0:24:15,7 (45) 0:01:57,5 (33) 2:40:25,3 (14) 0:02:35,8 (66) 1:16:46 (40)
25. Krohlák Milan (1981) CZE --- --- 4:26:13,3 0:22:26,8 (20) 0:01:44,7 (23) 2:48:27,8 (25) 0:01:50,5 (28) 1:11:43,3 (25)
26. Černý Martin (1983) CZE TITAN TRILIFE --- 4:27:39 0:23:31,5 (35) 0:02:38 (75) 2:40:27,3 (15) 0:02:15,8 (43) 1:18:46,2 (45)
27. Cibulka Stanislav (1981) CZE IRON STARS BEROUN --- 4:29:48,9 0:24:36,5 (51) 0:02:39 (78) 2:45:01 (20) 0:03:38,8 (118) 1:13:53,4 (30)
28. Kozel Tomáš (1982) CZE SK Slavia Praha --- 4:30:40,4 0:22:24,3 (19) 0:01:39,5 (21) 2:54:04,9 (39) 0:01:47,5 (25) 1:10:43,9 (22)
29. Kadidlo Jiří (1972) CZE CK Slovan Moravská Třebová --- 4:31:34,6 0:23:22 (32) 0:01:40,2 (22) 2:49:06 (28) 0:01:41,8 (18) 1:15:44,4 (35)
30. Kudrna David (1977) CZE TJ Slavoj Čáslav --- 4:31:54,1 0:23:25,3 (34) 0:01:53 (29) 2:54:48,7 (40) 0:02:29 (58) 1:09:17,9 (15)
31. Faltýnek Petr (1987) CZE Elab --- 4:33:23,6 0:24:08,6 (42) 0:02:58,4 (88) 2:50:29,3 (32) 0:01:43,5 (19) 1:14:03,6 (31)
32. Štangler David (1974) CZE Loko Trutnov --- 4:33:50,1 0:22:45,6 (25) 0:02:38,5 (76) 2:50:24,6 (31) 0:02:39,9 (72) 1:15:21,4 (34)
33. Knejzlík Marek (1976) CZE Tri club Česká Lípa --- 4:35:17,5 0:24:22 (48) 0:01:35,3 (19) 2:50:21,4 (30) 0:02:20,1 (46) 1:16:38,5 (39)
34. Oberreiter Martin (1988) CZE --- --- 4:36:41,9 0:21:48 (15) 0:02:46,7 (83) 2:57:31,9 (48) 0:02:20,5 (47) 1:12:14,5 (27)
35. Švarc Petr (1966) CZE TRI KLUB Příbram --- 4:37:44,8 0:22:44,3 (24) 0:02:22,8 (59) 2:56:34,6 (46) 0:02:30,3 (59) 1:13:32,6 (29)
36. Slabý Jan (1987) CZE Eleven Mercedes Mitas --- 4:39:35,5 0:23:22,1 (33) 0:02:12,2 (46) 2:56:10,6 (43) 0:01:59,8 (34) 1:15:50,6 (36)
37. Klement Jiří (1988) CZE TITAN TRILIFE --- 4:40:23,7 0:21:23,1 (13) 0:02:14,5 (53) 3:02:39,4 (63) 0:03:59,8 (121) 1:10:06,8 (20)
38. Gerychová Michaela (1982) CZE Individuální KUPKOLO.cz 4:40:49,3 0:23:39,3 (36) 0:02:13,2 (51) 3:02:54,9 (64) 0:01:39,6 (16) 1:10:22,2 (21)
39. Druska Frank (1970) GER TV 06 Thalmässing --- 4:41:33,5 0:24:12,1 (43) 0:02:20 (56) 2:50:47,9 (33) 0:02:28 (57) 1:21:45,3 (54)
40. Čapek Lubomír (1974) CZE KŮC Bikesport Ústí n/L --- 4:41:54,6 0:24:17,2 (46) 0:02:08,7 (42) 2:52:01,2 (34) 0:03:27,8 (114) 1:19:59,4 (51)
41. Vopálenský Tomáš (1972) CZE Individuální --- 4:43:17,3 0:24:59,2 (53) 0:02:00,8 (35) 2:52:55,2 (37) 0:02:20 (45) 1:21:01,8 (52)
42. Fořt Vítězslav (1983) CZE Kolinecký Nerezák --- 4:43:31,1 0:26:07 (70) 0:03:32 (113) 2:50:09,7 (29) 0:02:38,3 (69) 1:21:03,9 (53)
43. Gabla Martin (1976) CZE Etriatlon Team --- 4:44:06 0:24:25,5 (49) 0:03:59 (122) 2:57:49,2 (50) 0:02:33,3 (63) 1:15:18,9 (33)
44. Mikula Miroslav (1968) CZE IRON STARS BEROUN --- 4:45:20,5 0:23:49,3 (38) 0:03:53,7 (120) 2:57:24,7 (47) 0:03:00,3 (90) 1:17:12,4 (41)
45. Pražan Jan (1978) CZE TITAN TRILIFE --- 4:45:35,2 0:24:08,3 (41) 0:04:12,9 (129) 2:59:03,6 (53) 0:02:51,6 (86) 1:15:18,6 (32)
46. Mach František (1986) CZE Individuální --- 4:45:41,6 0:22:23,1 (18) 0:01:45,2 (24) 3:00:33,9 (56) 0:01:46,1 (23) 1:19:13,2 (48)
47. Candrová Jana (1975) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 4:48:15,3 0:26:12 (71) 0:01:26 (10) 3:00:06,9 (55) 0:01:43,6 (20) 1:18:46,7 (46)
48. Riedel Marco (1984) GER SV Schönheide --- 4:48:26,8 0:24:07 (39) 0:01:30 (13) 2:57:36,1 (49) 0:01:39 (14) 1:23:34,4 (58)
49. Kohl Otakar (1979) CZE Individuální --- 4:49:25,6 0:22:52,7 (28) 0:03:33 (114) 3:13:32,3 (94) 0:02:55,1 (88) 1:06:32,3 (8)
50. Pittner Roman (1974) CZE SBR TRI-TEAM LITOMYŠL --- 4:50:18,1 0:25:49,5 (62) 0:02:22 (58) 2:57:57,7 (51) 0:01:30,5 (10) 1:22:38,2 (56)
51. Dvořák Jan (1979) CZE SpectrumBike ČB --- 4:52:09,1 0:27:02,5 (85) 0:02:32,5 (70) 2:52:08,2 (35) 0:02:24,3 (52) 1:28:01,4 (76)
52. Kolpek Karel (1979) CZE bytzdravy.cz --- 4:52:13,6 0:24:07,3 (40) 0:04:08,4 (126) 2:53:05,5 (38) 0:05:09 (133) 1:25:43,1 (67)
53. Sliwka Zenon (1979) CZE Café racers --- 4:52:14,6 0:25:49 (61) 0:02:12,2 (47) 2:52:36,2 (36) 0:02:35,3 (64) 1:29:01,6 (79)
54. Eremka Libor (1988) CZE Individuální --- 4:53:04,5 0:22:38,6 (23) 0:03:05 (98) 3:15:56,2 (99) 0:02:37,1 (68) 1:08:47,5 (13)
55. Lácha Martin (1992) CZE --- --- 4:53:09,5 0:25:57,2 (67) 0:02:00,3 (34) 2:56:26,4 (45) 0:02:27,1 (56) 1:26:18,4 (69)
56. Soldátek Jaroslav (1995) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 4:56:58,3 0:25:30,5 (57) 0:02:28,2 (67) 2:55:22,7 (41) 0:01:30,6 (11) 1:32:06,1 (90)
57. Cindr Martin (1983) CZE --- --- 4:57:21,5 0:24:12,5 (44) 0:03:07,7 (100) 3:09:50,1 (80) 0:04:00,1 (122) 1:16:11 (38)
58. Krajča Stanislav (1983) CZE TJ Liga 100 olomouc --- 4:57:51,4 0:25:03,6 (54) 0:03:06,5 (99) 3:05:44,8 (72) 0:02:02,6 (36) 1:21:53,8 (55)
59. Martínek Jan (1963) CZE TK Vyšehrad Praha --- 4:58:31 0:24:54,7 (52) 0:02:06,5 (38) 3:04:59,9 (71) 0:01:47,1 (24) 1:24:42,7 (63)
60. Kolpek Vaclav (1976) CZE --- --- 4:58:44,3 0:25:35,5 (60) 0:03:29,5 (112) 2:58:19,6 (52) 0:04:27 (128) 1:26:52,4 (70)
61. Sedláček Roman (1964) CZE Individuální --- 4:59:22 0:25:53,8 (65) 0:02:23,7 (61) 3:08:58,8 (77) 0:03:16,3 (105) 1:18:49,2 (47)
62. Svoboda Jiří (1966) CZE Team CykloTrener Mandavan --- 5:00:20,7 0:25:24,2 (56) 0:02:37,3 (73) 3:03:55,6 (65) 0:03:15,8 (103) 1:25:07,7 (64)
63. Adamovský Kamil (1973) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 5:00:50,7 0:25:58,5 (68) 0:02:36,8 (71) 3:02:20,1 (61) 0:03:01,5 (93) 1:26:53,6 (71)
64. Černý Jaroslav (1979) CZE TT Cyklorenova Cvikov --- 5:02:23,7 0:25:31,8 (58) 0:02:20,7 (57) 3:00:58,9 (58) 0:03:15 (102) 1:30:17,1 (81)
65. Dubcová Jana (1988) CZE --- --- 5:03:47,8 0:26:42 (76) 0:02:28,7 (68) 3:07:04,8 (74) 0:01:55,3 (32) 1:25:36,8 (66)
66. Houška Michal (1978) CZE Individuální --- 5:03:56,5 0:27:01,7 (83) 0:02:44,8 (82) 3:10:22,5 (84) 0:03:50 (120) 1:19:57,2 (50)
67. Kratochvílová Lucie (1995) CZE OMT --- 5:04:24,1 0:25:56,5 (66) 0:02:27 (65) 3:07:37,5 (75) 0:02:05,1 (37) 1:26:17,8 (68)
68. Dvořák Tomáš (1985) CZE Individuální --- 5:05:41,6 0:25:13,5 (55) 0:02:55 (87) 3:04:23,1 (67) 0:03:21,8 (106) 1:29:48 (80)
69. Moravec Pavel (1980) CZE TC DOBRUŠKA --- 5:06:32,7 0:26:54,3 (80) 0:03:15,9 (105) 3:06:23,1 (73) 0:02:50,6 (85) 1:27:08,6 (73)
70. Hrachovec Jan (1995) CZE --- --- 5:06:54,3 0:26:49,8 (77) 0:02:10,9 (45) 3:10:12,1 (82) 0:02:19,1 (44) 1:25:22,3 (65)
71. Rieger Jan (1976) CZE --- --- 5:07:41,4 0:27:03,7 (87) 0:04:18 (131) 3:07:48 (76) 0:04:26,3 (127) 1:24:05,2 (60)
72. Farda Petr (1973) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 5:07:57,7 0:28:14,8 (97) 0:02:24,7 (62) 2:59:08,6 (54) 0:03:22,6 (108) 1:34:46,8 (96)
73. Skála Radek (1969) CZE Individuální --- 5:08:34,9 0:26:50,3 (79) 0:02:40,2 (80) 3:17:26,2 (101) 0:01:54,1 (31) 1:19:43,9 (49)
74. Volf Miroslav (1973) CZE Individuální --- 5:08:58,7 0:27:35,7 (91) 0:04:06 (125) 3:02:30,6 (62) 0:04:10,8 (124) 1:30:35,3 (82)
75. Vajgert Jiří (1993) CZE --- --- 5:09:51,8 0:27:52,3 (94) 0:04:04,5 (124) 3:10:34,8 (85) 0:03:01,3 (92) 1:24:18,8 (62)
76. Hampl Michal (1973) CZE GLASSMAN TT --- 5:09:59,1 0:29:38,7 (121) 0:02:47,2 (84) 2:56:18,7 (44) 0:03:11,8 (100) 1:38:02,5 (111)
77. Ginzel Petr (1972) CZE CykloVAPE --- 5:10:05,6 0:26:26,5 (72) 0:02:12,8 (48) 3:11:09 (88) 0:02:02,1 (35) 1:28:15,1 (77)
78. Tvrdá Markéta (1977) CZE Individuální --- 5:10:14,4 0:26:56 (81) 0:03:40,5 (118) 3:13:03,5 (91) 0:02:49,1 (82) 1:23:45,2 (59)
79. Dycka Petr (1982) CZE Podrážek --- 5:10:19,8 0:27:53 (96) 0:02:30,5 (69) 3:04:51,6 (70) 0:03:15,8 (104) 1:31:48,7 (88)
80. Hodaň Lukáš (1980) CZE SAFEREX AF Team --- 5:10:25,8 0:25:49,5 (63) 0:02:13 (50) 3:09:17,3 (79) 0:02:30,3 (60) 1:30:35,5 (83)
81. Růžička Martin (1983) CZE Little Rose Team --- 5:10:42 0:24:26,5 (50) 0:04:44,5 (134) 3:19:55,5 (109) 0:03:27,3 (111) 1:18:08,1 (44)
82. Kocka Matúš (1984) SVK --- --- 5:11:21,4 0:28:18,2 (98) 0:02:37,2 (72) 3:01:07,9 (59) 0:02:26,8 (55) 1:36:51,1 (105)
83. Hála Luboš (1964) CZE TJ Spartak Třebíč --- 5:11:24,9 0:28:37 (106) 0:02:26,9 (64) 3:04:18,8 (66) 0:03:06,3 (98) 1:32:55,6 (92)
84. Kočíb Pavel (1975) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 5:11:28,9 0:27:03 (86) 0:02:08,7 (43) 3:15:06 (95) 0:03:02,3 (94) 1:24:08,6 (61)
85. Cohla Martin (1970) CZE TITAN TRILIFE --- 5:12:47,1 0:29:06 (114) 0:03:44,5 (119) 3:00:43,1 (57) 0:02:14,8 (42) 1:36:58,5 (106)
86. Skřeček Aleš (1974) CZE AD team --- 5:13:30,6 0:26:59,5 (82) 0:02:16,5 (54) 3:10:17,8 (83) 0:02:35,6 (65) 1:31:21,1 (86)
87. Fiala Tomáš (1974) CZE Individuální --- 5:13:43,4 0:26:02,7 (69) 0:03:27,2 (110) 3:19:06,5 (105) 0:02:23,1 (50) 1:22:43,7 (57)
88. Urbánek Michal (1984) CZE Běžci Slaný --- 5:14:15,9 0:28:38 (107) 0:01:54 (30) 3:04:35,3 (69) 0:03:06,6 (99) 1:36:01,8 (102)
89. Duřpeková Silvie (1987) CZE ASPOT Hulín --- 5:15:26,2 0:27:23,5 (89) 0:02:12,9 (49) 3:12:21 (90) 0:02:43,1 (76) 1:30:45,5 (84)
90. Oppelt Michal (1983) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 5:17:50,7 0:27:01,8 (84) 0:03:57,7 (121) 3:15:23,8 (97) 0:02:49,3 (83) 1:28:38 (78)
91. Šťovíček Martin (1974) CZE SK Babice --- 5:18:03,1 0:26:37,5 (73) 0:03:00,8 (90) 3:18:18,4 (102) 0:02:49,6 (84) 1:27:16,6 (74)
92. Švajcr Radek (1972) CZE Forest Gump team --- 5:18:16 0:28:39,2 (108) 0:03:21,5 (109) 3:11:02,4 (87) 0:04:23,4 (126) 1:30:49,2 (85)
93. Hanžl Michal (1974) CZE Mika training --- 5:19:02,8 0:26:41 (75) 0:02:22,8 (60) 3:09:10 (78) 0:03:06,1 (97) 1:37:42,8 (109)
94. Kolář Martin (1980) CZE TriSK ČB --- 5:19:08,6 0:25:51,7 (64) 0:03:01 (92) 3:15:36,5 (98) 0:03:06 (96) 1:31:33,1 (87)
95. Žitný Karel (1975) CZE Individuální --- 5:19:18,3 0:29:29 (118) 0:03:04,5 (95) 3:09:57,6 (81) 0:01:55,3 (33) 1:34:51,8 (97)
96. Urban Miroslav (1969) CZE Hopman Team Žatec --- 5:19:33,2 0:25:33,2 (59) 0:03:04,5 (96) 3:21:25,4 (112) 0:02:22,1 (49) 1:27:07,8 (72)
97. Hába Jan (1980) CZE --- --- 5:19:34,4 0:28:41,7 (110) 0:03:19 (107) 3:11:25 (89) 0:02:48,3 (81) 1:33:20,1 (93)
98. David Vojtěch (1986) CZE Individuální --- 5:19:59,6 0:28:28,7 (101) 0:02:04,5 (36) 3:04:25,6 (68) 0:04:38,3 (131) 1:40:22,3 (118)
99. Zmeskal - Peterka Ondrej - Marek (1970) CZE Individuální --- 5:21:41,8 0:29:28,2 (117) 0:04:57,8 (137) 3:01:48,8 (60) 0:06:34,3 (143) 1:38:52,5 (113)
100. Michovský Marek (1976) CZE Mika training --- 5:23:59,1 0:29:34,7 (120) 0:03:19,5 (108) 3:13:07,2 (92) 0:03:27,6 (113) 1:34:29,8 (95)
101. Czervoniak Josef (1974) CZE AVZO Raná --- 5:25:39,5 0:28:40,2 (109) 0:03:10,7 (103) 3:10:56,3 (86) 0:05:32,3 (137) 1:37:19,8 (108)
102. Holeček Petr (1961) CZE Elab --- 5:27:16 0:28:32 (103) 0:03:02 (93) 3:15:08,5 (96) 0:02:47,3 (80) 1:37:46 (110)
103. Šindelář Ondřej (1988) CZE Elite Sport Boskovice --- 5:28:28 0:24:21,3 (47) 0:01:31,7 (16) 3:13:25 (93) 0:04:03,5 (123) 1:45:06,2 (126)
104. Bouma Jiří (1978) CZE Joskatel Team --- 5:29:10,2 0:28:53,5 (112) 0:03:09,1 (102) 3:18:53,2 (104) 0:02:42,1 (75) 1:35:32 (101)
105. Benčová Renáta (1977) CZE --- --- 5:29:52,1 0:29:32,5 (119) 0:03:39,5 (117) 3:18:41,7 (103) 0:02:40,3 (73) 1:35:18 (99)
106. Lang Jaroslav (1972) CZE Dtrias.rajce.net --- 5:29:52,6 0:26:39,7 (74) 0:04:20,8 (133) 3:25:18,4 (118) 0:05:45,3 (140) 1:27:48,3 (75)
107. Řezníček Vladislav (1964) CZE Sokol Bouzov --- 5:30:38,5 0:27:46,7 (93) 0:03:16,5 (106) 3:19:30,5 (106) 0:03:00,1 (89) 1:37:04,6 (107)
108. Venzara David (1976) CZE OMT --- 5:31:04,4 0:26:49,8 (78) 0:03:08,2 (101) 3:20:10,2 (111) 0:02:24,1 (51) 1:38:31,9 (112)
109. Vladyka Jan (1958) CZE HISPORT Team --- 5:32:13,5 0:28:22,5 (99) 0:02:06 (37) 3:19:51,9 (107) 0:02:26,6 (54) 1:39:26,3 (114)
110. Opatrný Václav (1983) CZE --- --- 5:33:25,4 0:29:09 (115) 0:04:18,7 (132) 3:19:52,7 (108) 0:03:47,8 (119) 1:36:17 (103)
111. Čajda Michal (1989) CZE --- --- 5:33:35,2 0:31:19,4 (131) 0:02:16,8 (55) 2:55:28,2 (42) 0:02:39,3 (71) 2:01:51,3 (142)
112. Vrátná Alena (1965) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 5:33:54,9 0:27:32 (90) 0:03:14 (104) 3:25:00,4 (116) 0:02:45,8 (78) 1:35:22,4 (100)
113. Šollar Richard (1973) CZE BEESPEE Plzeň --- 5:34:30,7 0:29:43,5 (122) 0:04:00,7 (123) 3:17:00 (100) 0:03:36,3 (116) 1:40:10 (117)
114. Krátká Kateřina (1983) CZE Elab --- 5:35:02,7 0:28:31,5 (102) 0:03:38 (116) 3:25:15,7 (117) 0:03:33,8 (115) 1:34:03,6 (94)
115. Miluničová Rita (1976) CZE Běžci Slaný --- 5:39:06,9 0:28:22,8 (100) 0:02:10,7 (44) 3:34:12,1 (129) 0:02:25,1 (53) 1:31:56,1 (89)
116. Marek Jiří (1981) CZE Spona Teplice --- 5:39:25,1 0:27:20,7 (88) 0:01:48,7 (26) 3:23:09,7 (113) 0:05:41 (138) 1:41:24,7 (121)
117. Pavlíčková Ludmila (1989) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 5:42:40,1 0:30:18,7 (124) 0:02:39,2 (79) 3:34:21,1 (130) 0:02:44,1 (77) 1:32:36,8 (91)
118. Kurečka Radomír (1976) CZE ISKAM --- 5:43:39,5 0:31:07,2 (128) 0:03:33,2 (115) 3:25:28,6 (119) 0:02:46,6 (79) 1:40:43,6 (119)
119. Pokorný Jan (1966) CZE Etriatlon Team --- 5:44:35,8 0:30:07,7 (123) 0:06:46,2 (142) 3:28:05,4 (122) 0:04:21,3 (125) 1:35:15 (98)
120. Capoušek Miroslav (1970) CZE 3D Fitness RT --- 5:45:52,4 0:27:43,5 (92) 0:04:09,2 (127) 3:20:07,7 (110) 0:04:43,6 (132) 1:49:08,2 (130)
121. Krejný Kamil (1977) CZE Aktivit team Nový Bor --- 5:47:44,3 0:28:36,2 (104) 0:02:13,5 (52) 3:23:31,4 (115) 0:03:27,3 (112) 1:49:55,7 (133)
122. Kratochvíl Ladislav (1970) CZE TJ BIŽU JBC --- 5:48:15 0:27:52,8 (95) 0:02:25,2 (63) 3:23:15,2 (114) 0:03:25,3 (109) 1:51:16,3 (134)
123. Červenka Ctibor (1975) CZE Hopman Team Žatec --- 5:49:46,1 0:31:10,2 (130) 0:04:11,5 (128) 3:30:02,1 (124) 0:03:03,6 (95) 1:41:18,5 (120)
124. Věchet Ladislav (1970) CZE - --- 5:51:00,5 0:28:36,2 (105) 0:02:27,7 (66) 3:32:22,1 (127) 0:02:38,4 (70) 1:44:56 (124)
125. Pohanková Gabriela (1984) CZE Individuální --- 5:51:12 0:32:52,2 (140) 0:02:08,5 (41) 3:33:03,4 (128) 0:03:22,4 (107) 1:39:45,5 (115)
126. Šourek Martin (1984) CZE Individuální --- 5:51:13 0:28:57,7 (113) 0:02:49 (86) 3:31:57,9 (126) 0:07:41,3 (144) 1:39:46,9 (116)
127. Ondreičková Veronika (1990) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 5:53:25 0:29:16,2 (116) 0:05:11,5 (138) 3:37:10,6 (134) 0:05:28,6 (135) 1:36:18 (104)
128. Lenemayer Jana (1983) CZE --- --- 5:56:16,5 0:30:38,4 (125) 0:05:46,2 (141) 3:29:18,4 (123) 0:04:31,6 (129) 1:46:01,7 (127)
129. Žarlok Zdeněk (1958) CZE SK Jiří Team Ostrava --- 5:57:22 0:31:27,7 (132) 0:02:37,7 (74) 3:26:08,9 (120) 0:02:20,8 (48) 1:54:46,6 (138)
130. Temer Jörgen (1970) CZE Johanngeorgenstadt --- 5:58:25 0:31:06,4 (127) 0:03:03,7 (94) 3:28:01,2 (121) 0:03:36,3 (117) 1:52:37,1 (136)
131. Menza Martin (1976) CZE --- --- 5:59:01,9 0:28:46 (111) 0:02:41 (81) 3:39:56,8 (135) 0:02:36,1 (67) 1:45:01,9 (125)
132. Vaňková Agáta (1965) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 6:00:26,5 0:32:33,4 (137) 0:05:31,4 (140) 3:37:01,6 (133) 0:03:14,1 (101) 1:42:05,7 (122)
133. Beránková Libuše (1973) CZE GLASSMAN TT --- 6:01:47,2 0:32:24,4 (136) 0:05:17 (139) 3:34:28,6 (131) 0:05:47,1 (141) 1:43:50 (123)
134. Hrdina Jakub (1978) CZE TJ Baník Krásno --- 6:05:31,7 0:31:01,7 (126) 0:02:38,7 (77) 3:40:40,8 (136) 0:02:52,1 (87) 1:48:18,2 (129)
135. Drastík Jakub (1976) CZE --- --- 6:06:37,2 0:32:10,2 (135) 0:04:51 (136) 3:35:29,5 (132) 0:04:34,1 (130) 1:49:32,2 (131)
136. Bartošová Lenka (1978) CZE Hobby In Club --- 6:14:15,5 0:32:52,2 (141) 0:03:27,9 (111) 3:45:29,5 (137) 0:02:30,3 (61) 1:49:55,4 (132)
137. Hudek Milan (1973) CZE --- --- 6:15:45,8 0:32:08,2 (134) 0:02:58,5 (89) 3:51:22,1 (139) 0:02:10,8 (39) 1:47:05,9 (128)
138. Koubek Petr (1974) CZE Hopman Team Žatec --- 6:18:33,8 0:31:55,7 (133) 0:04:50 (135) 3:31:24,1 (125) 0:06:21,6 (142) 2:04:02,3 (143)
139. Kroeger Maja (1966) GER LC Stolpertruppe Berlin --- 6:28:46,9 0:36:01,4 (143) 0:03:04,8 (97) 3:53:46,4 (141) 0:02:32,1 (62) 1:53:22,1 (137)
140. Schmidt Michal (1977) CZE Hopman Team Žatec --- 6:29:51 0:32:44,4 (138) 0:03:00,8 (91) 3:53:31,1 (140) 0:03:26,8 (110) 1:57:07,6 (140)
141. Dvořák Martin (1972) CZE Hopman team --- 6:37:56,8 0:32:48,2 (139) 0:04:15,2 (130) 3:58:51,8 (142) 0:05:29,1 (136) 1:56:32,3 (139)
142. Vaníček Adam (1989) CZE Prague Bears Racing Team --- 6:42:18,1 0:31:07,2 (129) 0:02:06,5 (39) 4:15:39,2 (143) 0:02:07,1 (38) 1:51:17,9 (135)
143. Zeman Zbyněk (1954) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 6:47:29,1 0:36:56,4 (144) 0:08:24,2 (144) 3:49:05,2 (138) 0:05:19,6 (134) 2:07:43,5 (144)
144. Janouchová Jana (1963) CZE 3D Fitness RT --- 7:04:31,2 0:35:16,9 (142) 0:06:49,5 (143) 4:16:51,1 (144) 0:05:41,9 (139) 1:59:51,5 (141)
Krůta Martin (1978) CZE Jelenice --- DNF 0:28:16 0:03:06,7 3:45:22,8 0:04:27,3 ---
Czyż Bartłomiej (1990) POL Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Prášek Jiří (1968) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Krejčí Miroslav (1964) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- DNF 0:30:54,4 0:02:23 --- --- ---
Feix Ivo (1974) CZE Neplavci TP --- DNF 0:26:36,2 0:01:11,3 --- --- ---
Vrba Daniel (1967) CZE --- --- DNF 0:36:07,2 0:05:11 2:40:57,5 0:02:17,6 ---
Kesl Jiří (1995) CZE USK Akademik Cheb --- DNF 0:21:16 0:01:16,5 2:37:46,1 0:01:22,3 ---
Provazník Martin (1976) CZE Hopman team Žatec --- DNF 0:28:58,2 0:03:39,3 2:49:41 0:02:13,5 ---
Kahoun Filip (1968) CZE HC --- DNF 0:32:53,4 0:01:32,3 3:03:37,8 0:02:41,8 ---
Vodička David (1994) CZE SDH Svatobořice --- DNF 0:25:57,2 0:01:29,5 --- --- ---
Dedek Aleš (1975) CZE AD team --- DNF 0:24:30,8 0:02:00,7 --- --- ---
Kolesár Richard (1981) CZE Kardiologie na Bulovce --- DNS --- --- --- --- ---