3athlon® Aquathlon Rychnov nad Kněžnou, 5. 5. 2013 - 0,2-2, celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Řehula Jakub (1999) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:08:23,1 0:02:14,5 (3) 0:06:08,6 (1)
2. Mašek David (1998) CZE TriSK ČB --- 0:08:32,8 0:02:07 (2) 0:06:25,8 (3)
3. Krejča Zdeněk (1999) CZE SBR TT Ústí nad Labem --- 0:08:48,5 0:02:15,2 (4) 0:06:33,3 (4)
4. Landsmann Jiří (1998) CZE TriSK ČB --- 0:08:54,5 0:02:06 (1) 0:06:48,5 (5)
5. Trutna Jan (1999) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:09:24,2 0:02:25,5 (13) 0:06:58,7 (7)
6. Pospíšil Matyáš (2000) CZE PK JH --- 0:09:27,4 0:02:22,2 (9) 0:07:05,2 (9)
7. Zábojníková Klára (1999) CZE TITAN TRILIFE --- 0:09:28,7 0:02:25 (12) 0:07:03,7 (8)
8. Antošová Barbora (2000) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:09:38,3 0:02:42,1 (28) 0:06:56,2 (6)
9. Šimůnek Rostislav (2000) CZE TriSK ČB --- 0:09:40 0:02:21,5 (6) 0:07:18,5 (15)
10. Benešová Anna-Marie (1999) CZE TriSK ČB --- 0:09:42,3 0:02:19 (5) 0:07:23,3 (16)
11. Zikmund Martin (1998) CZE TITAN TRILIFE --- 0:09:43,2 0:02:30,9 (16) 0:07:12,3 (13)
12. Bělinová Natálie (2000) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:09:43,4 0:02:32,4 (17) 0:07:11 (11)
13. Matošková Kateřina (2001) CZE Diana Sport --- 0:09:44,1 0:02:27 (15) 0:07:17,1 (14)
14. Fialová Klára (1999) CZE SBR TT Ústí nad Labem --- 0:09:46,5 0:02:35,4 (22) 0:07:11,1 (12)
15. Šimková Karolína (1999) CZE PK JH --- 0:09:47,1 0:02:22 (8) 0:07:25,1 (17)
16. Zimovjanová Anna (1998) CZE Moderní pětiboj Dukla Praha --- 0:09:58,6 0:02:52 (32) 0:07:06,6 (10)
17. Ondrášková Adriana (2000) CZE TriSK ČB --- 0:10:02 0:02:34,8 (21) 0:07:27,2 (21)
18. Vebr Patrik (1998) CZE Ski klub Česká Třebová --- 0:10:05,4 0:03:56,4 (41) 0:06:09 (2)
19. Trčková Aneta (2000) CZE KPSP Kometa Brno --- 0:10:06,9 0:02:26,3 (14) 0:07:40,6 (26)
20. Kava Ondřej (2001) CZE SBR TT Ústí nad Labem --- 0:10:07,2 0:02:42,1 (29) 0:07:25,1 (18)
21. Táborská Lenka (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:10:09,2 0:02:34,5 (20) 0:07:34,7 (23)
22. Dobiáš Jan (1999) CZE TriSK ČB --- 0:10:10,7 0:02:22,2 (10) 0:07:48,5 (31)
23. Vojtěchová Josefína (2001) CZE SK Slavia Praha --- 0:10:13,8 0:02:40,2 (23) 0:07:33,6 (22)
24. Pičmanová Zuzana (1999) CZE SK Slavia Praha --- 0:10:16,2 0:02:51,1 (31) 0:07:25,1 (19)
25. Maloušková Klára (1998) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:10:17,3 0:02:32,7 (18) 0:07:44,6 (29)
26. Čejka Jan (2001) CZE SK OMT Pardubice --- 0:10:19,2 0:02:21,5 (7) 0:07:57,7 (32)
27. Březnová Radka (1999) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:10:20,6 0:02:34 (19) 0:07:46,6 (30)
28. Heidrichová Anna (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:10:24,6 0:02:41,3 (25) 0:07:43,3 (27)
29. Avramová Pavla (1999) CZE SK OMT Pardubice --- 0:10:25,6 0:02:23,3 (11) 0:08:02,3 (33)
30. Pičmanová Vendula (2001) CZE SK Slavia Praha --- 0:10:33,9 0:02:57,5 (33) 0:07:36,4 (24)
31. Horák Vilém (2001) CZE Diana Sport --- 0:10:34,1 0:03:07,8 (36) 0:07:26,3 (20)
32. SUCHÁNKOVÁ Nikol (1999) CZE TJ Sokol Jaroměř --- 0:10:42,2 0:03:04,8 (35) 0:07:37,4 (25)
33. Kmoníčková Pavla (2000) CZE SK OMT Pardubice --- 0:10:58,2 0:02:49,3 (30) 0:08:08,9 (34)
34. Hypešová Natálie (1999) CZE TJ Sokol Atletika Jaroměř --- 0:11:15 0:03:31 (38) 0:07:44 (28)
35. Kotěšovcová Pavla (2000) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:11:23,2 0:02:41 (24) 0:08:42,2 (37)
36. Avramová Kateřina (2001) CZE SK OMT Pardubice --- 0:11:38,5 0:02:41,5 (26) 0:08:57 (39)
37. Bartošová Sabina (2001) CZE SK Slavia Praha --- 0:11:41,8 0:03:00,4 (34) 0:08:41,4 (36)
38. Kmoníčková Petra (1998) CZE SK OMT Pardubice --- 0:11:43,2 0:03:14,3 (37) 0:08:28,9 (35)
39. Horáková Alžběta (2001) CZE KPS Opava --- 0:11:43,6 0:02:42 (27) 0:09:01,6 (40)
40. Sotona Jan (2001) CZE SK OMT Pardubice --- 0:12:31,6 0:03:49 (40) 0:08:42,6 (38)
41. REJDOVÁ Karolína (2001) CZE UW Rugby Pardubice --- 0:13:35,4 0:03:36 (39) 0:09:59,4 (41)