MORAVIAMAN Triatlon, 22. 6. 2019 - 3,8-180-42, celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Řenč Tomáš (1990) CZE VANAMAN --- 8:19:06 0:51:49 (2) 0:01:03 (1) 4:30:42 (1) 0:01:31 (2) 2:54:01 (2)
2. Oppolzer Jan (1984) CZE Kerberos --- 8:45:25 0:57:34 (6) 0:01:25 (6) 4:46:10 (6) 0:01:56 (17) 2:58:20 (3)
3. Šneberger Jan (1985) CZE TT Příbram, z. s. --- 8:54:34 0:57:33 (4) 0:01:44 (16) 4:40:59 (3) 0:01:55 (15) 3:12:23 (8)
4. Vabroušek Petr (1973) CZE TITAN TRILIFE --- 9:00:35 0:57:54 (7) 0:01:40 (12) 4:40:40 (2) 0:02:32 (50) 3:17:49 (11)
5. Holub Michal (1985) SVK Triatlon team Dolný Kubín --- 9:01:37 1:03:13 (15) 0:01:35 (8) 4:45:05 (5) 0:01:38 (4) 3:10:06 (5)
6. Křivánek Josef (1979) CZE ROCKTECHNIK TRIATLON --- 9:13:28 1:03:04 (13) 0:01:42 (14) 4:45:01 (4) 0:01:43 (9) 3:21:58 (17)
7. Hradecký Jan (1983) CZE TT Příbram, z. s. --- 9:18:51 0:51:45 (1) 0:01:41 (13) 4:55:27 (8) 0:01:24 (1) 3:28:34 (26)
8. Křivánková Simona (1983) CZE ROCKTECHNIK TRIATLON --- 9:24:19 1:03:15 (16) 0:01:18 (3) 5:07:09 (25) 0:01:48 (12) 3:10:49 (6)
9. Krohlák Milan (1981) CZE --- --- 9:25:54 1:03:16 (17) 0:01:37 (9) 4:58:16 (11) 0:02:34 (52) 3:20:11 (15)
10. Rakušan Vojtěch (1989) CZE Pondělní dietáři --- 9:29:35 0:51:50 (3) 0:02:47 (79) 4:58:08 (10) 0:02:42 (57) 3:34:08 (32)
11. Pazdera Lukáš (1986) CZE CSG TRI TEAM --- 9:30:22 1:11:41 (62) 0:01:55 (26) 4:49:39 (7) 0:02:27 (40) 3:24:40 (21)
12. Kovar Mario (1974) SVK Triatlon sala --- 9:39:09 1:17:12 (100) 0:02:19 (47) 5:03:32 (17) 0:03:32 (104) 3:12:34 (9)
13. Pešek Pavel (1990) CZE SBR TRI-TEAM LITOMYŠL --- 9:39:59 1:11:13 (57) 0:01:07 (2) 5:14:26 (38) 0:02:04 (23) 3:11:09 (7)
14. Svěntý Radek (1987) CZE Niu wave bicicletes --- 9:43:20 1:04:56 (25) 0:02:09 (36) 5:01:07 (15) 0:02:29 (45) 3:32:39 (31)
15. Bláha Jan (1978) CZE BTT Libochovice --- 9:44:24 1:10:12 (50) 0:04:03 (166) 5:04:04 (21) 0:02:54 (68) 3:23:11 (19)
16. Kudrna Zbyněk (1980) CZE Enduraining --- 9:44:59 1:11:21 (59) 0:02:44 (77) 5:04:22 (22) 0:02:28 (42) 3:24:04 (20)
17. Štefek Lukáš (1989) CZE --- --- 9:46:39 1:02:59 (12) 0:01:43 (15) 4:57:50 (9) 0:02:29 (44) 3:41:38 (48)
18. Gerych David (1977) CZE Individuální KUPKOLO.cz 9:46:44 1:16:58 (96) 0:03:42 (143) 5:22:44 (56) 0:01:51 (13) 3:01:29 (4)
19. Polách Ivo (1976) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 9:47:18 1:08:40 (40) 0:03:10 (115) 5:03:56 (20) 0:02:52 (66) 3:28:40 (27)
20. Kozel Tomáš (1982) CZE SK Slavia Praha --- 9:49:39 1:02:13 (10) 0:02:32 (61) 5:23:50 (59) 0:01:46 (11) 3:19:18 (12)
21. Komínek Jiří (1971) CZE Etriatlon Team --- 9:49:40 1:09:02 (41) 0:02:09 (37) 5:16:49 (45) 0:03:58 (133) 3:17:42 (10)
22. Hlaváč Lumír (1974) CZE SK Fuga --- 9:50:12 1:03:16 (18) 0:02:02 (29) 5:00:31 (14) 0:03:23 (93) 3:41:00 (47)
23. Pražan Jan (1978) CZE TITAN TRILIFE --- 9:52:06 1:16:17 (92) 0:03:06 (107) 5:03:52 (19) 0:02:49 (63) 3:26:02 (23)
24. Laube Michal (1978) CZE BTT Libochovice --- 9:55:17 1:08:15 (33) 0:01:48 (21) 5:11:37 (33) 0:02:47 (60) 3:30:50 (29)
25. Polak Radek (1979) CZE AD team --- 9:57:39 1:10:53 (53) 0:01:23 (5) 5:03:41 (18) 0:01:31 (3) 3:40:11 (45)
26. Jelínek Aleš (1975) CZE SK EKOKRAFT --- 9:58:37 1:17:13 (101) 0:02:37 (71) 4:58:29 (12) 0:01:51 (14) 3:38:27 (41)
27. Gerychová Michaela (1982) CZE Individuální KUPKOLO.cz 10:05:00 1:13:08 (76) 0:02:32 (62) 5:27:52 (70) 0:02:06 (24) 3:19:22 (13)
28. Pokorný Martin (1965) CZE SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- 10:05:58 1:12:14 (68) 0:01:52 (23) 5:12:04 (34) 0:02:11 (28) 3:37:37 (39)
29. Teplý Ondřej (1978) CZE HISPORT Team --- 10:06:45 1:05:24 (26) 0:03:45 (147) 5:14:30 (40) 0:03:28 (100) 3:39:38 (44)
30. Weimann Jakub (1973) CZE Ostrava --- 10:06:54 1:17:05 (98) 0:02:35 (68) 6:13:32 (204) 0:46:26 (276) 1:47:16 (1)
31. Veselá Petra (1989) CZE MST Jihlava --- 10:07:02 1:10:08 (48) 0:02:43 (75) 5:31:26 (81) 0:02:13 (29) 3:20:32 (16)
32. Sedláček Ondřej (1982) CZE TriSK ČB --- 10:08:37 1:07:28 (31) 0:02:27 (55) 5:18:35 (48) 0:04:01 (136) 3:36:06 (35)
33. Kudrna David (1977) CZE TJ Slavoj Čáslav --- 10:09:23 1:24:07 (156) 0:03:07 (110) 5:10:54 (32) 0:02:46 (59) 3:28:29 (25)
34. Špičák Roman (1993) CZE TITAN TRILIFE --- 10:11:11 1:13:02 (75) 0:02:23 (50) 5:30:17 (79) 0:02:29 (46) 3:23:00 (18)
35. Kolpek Vaclav (1976) CZE bytzdravy.cz --- 10:12:05 1:04:46 (24) 0:02:27 (54) 5:16:14 (42) 0:02:52 (65) 3:45:46 (56)
36. Zelený Radek (1981) CZE MST Jihlava --- 10:13:38 1:12:57 (74) 0:02:16 (44) 5:08:09 (28) 0:03:20 (88) 3:46:56 (60)
37. Matějovský Jan (1978) CZE USK Akademik Cheb --- 10:14:10 1:08:28 (35) 0:02:10 (38) 5:04:48 (24) 0:01:57 (20) 3:56:47 (84)
38. Ungerman Antonín (1978) CZE TJ Sokol Podlázky --- 10:14:46 1:17:13 (102) 0:02:07 (34) 4:58:34 (13) 0:01:42 (7) 3:55:10 (74)
39. Buršík Michal (1990) CZE --- --- 10:15:33 1:04:06 (22) 0:01:57 (27) 5:12:30 (35) 0:02:10 (27) 3:54:50 (72)
40. Král Štěpán (1986) CZE Individuální --- 10:16:04 1:10:07 (46) 0:03:27 (128) 5:14:11 (37) 0:03:32 (103) 3:44:47 (51)
41. Švarc Petr (1966) CZE TRI KLUB Příbram --- 10:16:34 1:20:14 (128) 0:04:14 (176) 5:29:30 (76) 0:03:04 (79) 3:19:32 (14)
42. Páleník Andrej (1977) SVK MPK Dolný Kubín --- 10:17:14 1:22:06 (143) 0:03:04 (102) 5:21:48 (54) 0:03:33 (106) 3:26:43 (24)
43. Šilhan Jiří (1976) CZE WITTE bike team --- 10:17:34 1:15:12 (84) 0:01:52 (24) 5:22:50 (57) 0:01:41 (6) 3:35:59 (34)
44. Zajíček Petr (1974) CZE ROCKTECHNIK TRIATLON --- 10:17:34 1:15:29 (85) 0:01:47 (20) 5:10:46 (31) 0:04:03 (137) 3:45:29 (55)
45. Mecko Peter (1987) SVK Elab --- 10:18:56 1:03:06 (14) 0:02:17 (45) 5:14:29 (39) 0:01:56 (18) 3:57:08 (85)
46. Chudý Michal (1980) CZE Železní Žochári --- 10:19:50 1:11:49 (63) 0:03:01 (97) 5:08:52 (29) 0:02:13 (30) 3:53:55 (71)
47. Tomáš Zdeněk (1971) CZE Triatlon Býšť --- 10:20:25 1:09:32 (42) 0:02:55 (87) 5:07:58 (27) 0:03:41 (115) 3:56:19 (82)
48. Hejnyš Daniel (1977) CZE VEXTA --- 10:21:26 1:12:48 (73) 0:03:15 (118) 5:31:46 (83) 0:02:33 (51) 3:31:04 (30)
49. Losos Radek (1986) CZE --- --- 10:21:41 1:10:10 (49) 0:02:16 (43) 5:21:08 (51) 0:01:56 (19) 3:46:11 (57)
50. Nádeníček David (1986) CZE KESBUK --- 10:22:41 1:20:08 (125) 0:03:55 (161) 5:28:54 (73) 0:04:53 (164) 3:24:51 (22)
51. Candrová Jana (1975) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 10:23:34 1:08:30 (37) 0:01:19 (4) 5:24:31 (60) 0:02:04 (22) 3:47:10 (61)
52. Mikula Miroslav (1968) CZE IRON STARS BEROUN --- 10:26:32 1:30:19 (201) 0:03:51 (156) 5:18:25 (47) 0:03:31 (102) 3:30:26 (28)
53. Cibulka Stanislav (1981) CZE IRON STARS BEROUN --- 10:27:58 1:08:17 (34) 0:02:35 (66) 5:04:30 (23) 0:04:31 (154) 4:08:05 (105)
54. Štíbal Martin (1988) CZE Maratón klub Kladno --- 10:28:36 1:24:11 (158) 0:04:19 (183) 5:23:12 (58) 0:02:31 (48) 3:34:23 (33)
55. Merva Milan (1985) CZE --- --- 10:31:21 0:57:34 (5) 0:02:02 (28) 5:16:22 (43) 0:01:41 (5) 4:13:42 (122)
56. Černý Martin (1983) CZE TITAN TRILIFE --- 10:31:48 1:25:19 (166) 0:02:33 (64) 5:03:24 (16) 0:02:26 (39) 3:58:06 (87)
57. Sedláček Roman (1964) CZE Individuální --- 10:34:50 1:11:09 (56) 0:03:07 (108) 5:32:18 (87) 0:02:54 (69) 3:45:22 (54)
58. Holkup Tomáš (1979) CZE Sokol Veltěž --- 10:35:19 1:16:36 (93) 0:02:26 (53) 5:32:09 (86) 0:02:20 (33) 3:41:48 (49)
59. Tejkal Šimon (1988) CZE --- --- 10:36:46 1:14:13 (81) 0:01:44 (17) 5:40:18 (107) 0:02:18 (32) 3:38:13 (40)
60. Bláha Jan (1982) CZE --- --- 10:38:36 1:06:28 (28) 0:04:15 (178) 5:29:03 (74) 0:03:55 (132) 3:54:55 (73)
61. Kolář Lukáš (1984) CZE --- --- 10:40:20 1:40:38 (251) 0:05:41 (232) 5:12:45 (36) 0:04:09 (139) 3:37:07 (37)
62. Krejčík Jan (1982) CZE Elab --- 10:41:46 1:03:26 (21) 0:02:51 (83) 5:31:47 (84) 0:03:33 (105) 4:00:09 (90)
63. Kadidlo Jiří (1972) CZE CK Slovan Moravská Třebová --- 10:42:46 1:29:17 (191) 0:03:04 (103) 5:17:35 (46) 0:03:26 (97) 3:49:24 (65)
64. Králík Jindřich (1975) CZE --- --- 10:47:11 1:03:20 (20) 0:02:11 (39) 5:33:22 (90) 0:03:02 (78) 4:05:16 (98)
65. Pavlíčková Silvie (1987) CZE ASPOT Hulín --- 10:48:17 1:12:10 (67) 0:01:52 (22) 5:33:55 (92) 0:02:21 (35) 3:57:59 (86)
66. Lukáš Petr (1974) CZE Krkonošman --- 10:48:40 1:10:03 (45) 0:02:08 (35) 5:25:39 (63) 0:02:44 (58) 4:08:06 (106)
67. ROSENKRANZ David (1981) CZE HRNAP Hrdlív --- 10:48:50 1:14:25 (82) 0:02:48 (82) 5:49:01 (141) 0:03:41 (116) 3:38:55 (42)
68. Lácha Pavel (1969) CZE RESOLUTION TEAM --- 10:49:00 1:16:58 (95) 0:01:46 (18) 5:14:50 (41) 0:02:47 (61) 4:12:39 (119)
69. Paejärv Urmas (1973) EST Triathlon Estonia --- 10:50:11 1:25:52 (167) 0:01:31 (7) 5:25:49 (65) 0:01:42 (8) 3:55:17 (76)
70. Pittner Roman (1974) CZE SBR TRI-TEAM LITOMYŠL --- 10:51:23 1:26:48 (173) 0:02:35 (69) 5:33:21 (89) 0:02:09 (25) 3:46:30 (59)
71. Banka Tomáš (1991) CZE Hovaďáci --- 10:51:43 1:15:31 (86) 0:05:36 (231) 5:25:31 (62) 0:05:51 (198) 3:59:14 (89)
72. Černý Michal (1978) CZE TriSK ČB --- 10:53:56 1:20:52 (134) 0:02:27 (56) 5:42:54 (116) 0:02:25 (37) 3:45:18 (53)
73. Vaculík Zdeněk (1976) CZE Individuální --- 10:54:59 1:23:55 (152) 0:03:01 (98) 5:28:26 (71) 0:03:26 (96) 3:56:11 (80)
74. Zelenka Filip (1977) CZE Dolni Pocernice --- 10:55:58 1:26:10 (170) 0:03:49 (153) 5:26:05 (66) 0:03:12 (85) 3:56:42 (83)
75. Racek Tomáš (1981) CZE Etriatlon Team --- 10:56:29 0:59:41 (8) 0:02:13 (41) 5:16:37 (44) 0:01:46 (10) 4:36:12 (192)
76. Dokoupil Petr (1977) CZE Na konečné --- 10:56:48 1:17:08 (99) 0:01:53 (25) 5:32:19 (88) 0:02:26 (38) 4:03:02 (94)
77. Hendrych Jaroslav (1975) CZE Tri club Česká Lípa --- 10:57:25 1:20:13 (127) 0:02:43 (76) 5:31:47 (85) 0:03:39 (114) 3:59:03 (88)
78. Suchanek Petr (1985) CZE INFRAM a.s. --- 10:57:57 1:09:42 (43) 0:01:38 (11) 5:26:59 (67) 0:02:22 (36) 4:17:16 (133)
79. Barabáš Jan (1976) CZE TTC Olomouc --- 10:57:59 1:11:54 (64) 0:06:26 (244) 5:41:48 (113) 0:06:11 (212) 3:51:40 (66)
80. Klement Jiří (1988) CZE TITAN TRILIFE --- 10:58:26 1:19:53 (121) 0:03:05 (104) 5:49:56 (145) 0:05:12 (178) 3:40:20 (46)
81. Darmovzal Jan (1990) CZE --- --- 10:59:49 1:18:10 (107) 0:02:29 (59) 5:40:07 (103) 0:05:25 (185) 3:53:38 (70)
82. Procházka Rostislav (1980) CZE --- --- 11:00:01 1:11:27 (60) 0:04:26 (192) 5:28:54 (72) 0:03:39 (113) 4:11:35 (118)
83. Langer Martin (1984) CZE MOOLBIKE.CZ Olomouc --- 11:00:22 1:17:21 (103) 0:02:05 (33) 5:07:29 (26) 0:02:41 (56) 4:30:46 (179)
84. Kopřiva Petr (1981) CZE inTrener.cz --- 11:01:12 1:02:42 (11) 0:02:03 (30) 5:40:57 (110) 0:05:28 (186) 4:10:02 (113)
85. Urban Miroslav (1969) CZE Hopman Team Žatec --- 11:04:35 1:13:23 (78) 0:03:07 (109) 5:49:26 (144) 0:03:27 (98) 3:55:12 (75)
86. Liska Jan (1977) CZE FlyingFoxes --- 11:05:22 1:24:04 (155) 0:03:48 (152) 5:19:53 (49) 0:03:33 (107) 4:14:04 (125)
87. Čajda Michal (1989) CZE --- --- 11:06:29 0:59:41 (9) 0:02:04 (31) 5:20:42 (50) 0:01:58 (21) 4:42:04 (205)
88. Štěpánek Martin (1981) CZE ENDEKA BASSTA team --- 11:06:52 1:30:33 (203) 0:02:12 (40) 5:27:32 (68) 0:03:00 (75) 4:03:35 (96)
89. Leitner Ondřej (1971) CZE --- --- 11:08:33 1:25:02 (163) 0:03:54 (159) 5:34:34 (94) 0:02:58 (74) 4:02:05 (91)
90. Javornický Tomáš (1977) CZE DBK-Kadaň --- 11:08:37 1:31:52 (209) 0:03:56 (163) 5:40:12 (106) 0:04:25 (153) 3:48:12 (63)
91. Dvořák Tomáš (1985) CZE Individuální --- 11:09:02 1:20:44 (133) 0:03:09 (114) 5:21:39 (52) 0:03:06 (82) 4:20:24 (139)
92. Lapeš Jaromír (1976) CZE Individuální --- 11:11:19 1:22:24 (144) 0:02:56 (91) 5:36:01 (96) 0:07:12 (232) 4:02:46 (93)
93. Fiala Tomáš (1974) CZE Individuální --- 11:12:43 1:28:14 (182) 0:04:22 (189) 5:40:12 (105) 0:03:42 (119) 3:56:13 (81)
94. Valenta Michal (1986) CZE --- --- 11:12:47 1:11:18 (58) 0:03:27 (129) 5:44:08 (123) 0:04:12 (142) 4:09:42 (111)
95. Gayer David (1987) CZE BehejBrno --- 11:13:10 1:20:15 (129) 0:03:11 (117) 5:34:12 (93) 0:05:18 (183) 4:10:14 (114)
96. Stočes Ondřej (1987) CZE Wunderman --- 11:13:18 1:12:02 (65) 0:03:27 (130) 5:40:47 (109) 0:03:06 (81) 4:13:56 (123)
97. Kundrák Vladimír (1985) SVK --- --- 11:13:39 1:19:01 (109) 0:03:09 (113) 5:43:09 (118) 0:03:41 (117) 4:04:39 (97)
98. Petlach Richard (1978) CZE BIKE TRIATLON MORKOVICE --- 11:14:01 1:24:13 (159) 0:02:25 (52) 5:47:58 (137) 0:03:21 (89) 3:56:04 (79)
99. Počekajlo Václav (1987) CZE --- --- 11:14:30 1:22:51 (148) 0:04:15 (179) 5:51:43 (148) 0:02:55 (70) 3:52:46 (68)
100. Krátká Kateřina (1983) CZE Elab --- 11:14:43 1:06:46 (29) 0:02:54 (85) 6:16:21 (213) 0:04:57 (166) 3:43:45 (50)
101. Bureš Martin (1977) CZE --- --- 11:15:21 1:30:32 (202) 0:02:36 (70) 5:29:26 (75) 0:03:22 (92) 4:09:25 (110)
102. Soukup Martin (1976) CZE TRIAKLUB PODĚBRADY --- 11:15:27 1:21:53 (140) 0:04:24 (191) 5:25:12 (61) 0:08:24 (248) 4:15:34 (127)
103. Nevřala Michal (1981) CZE SK Ocelaci Ostrava --- 11:15:28 1:20:23 (132) 0:03:50 (154) 5:44:13 (125) 0:03:50 (129) 4:03:12 (95)
104. Pavlíčková Ludmila (1989) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 11:16:04 1:19:17 (112) 0:02:32 (63) 6:03:37 (182) 0:02:57 (73) 3:47:41 (62)
105. Kubec Václav (1975) CZE POLARSHOP.cz --- 11:16:09 1:11:32 (61) 0:03:51 (155) 5:21:55 (55) 0:04:24 (150) 4:34:27 (184)
106. Ordelt Petr (1972) CZE TITAN TRILIFE --- 11:16:15 1:15:48 (88) 0:02:47 (80) 5:45:17 (127) 0:03:22 (91) 4:09:01 (109)
107. Števanka Miloš (1979) SVK ŽELEZNÍ ŽOCHÁRI --- 11:17:28 1:12:17 (70) 0:06:23 (242) 5:44:08 (124) 0:08:59 (255) 4:05:41 (101)
108. Veselouš Filip (1995) CZE --- --- 11:17:55 1:19:29 (116) 0:03:00 (96) 5:30:00 (77) 0:03:44 (123) 4:21:42 (143)
109. Kocka Matus (1984) SVK TRIEXPERT MILT racing team --- 11:19:05 1:10:08 (47) 0:03:09 (111) 5:40:00 (101) 0:04:42 (158) 4:21:06 (141)
110. Dostál Václav (1982) CZE Individuální --- 11:19:48 1:19:33 (117) 0:03:44 (146) 5:42:41 (115) 0:02:39 (55) 4:11:11 (117)
111. Hanuš Petr (1964) CZE Chládek a Tintěra Pardubice --- 11:20:30 1:20:15 (130) 0:02:38 (73) 6:07:10 (188) 0:05:24 (184) 3:45:03 (52)
112. Heřman Tomáš (1976) CZE Zebra Sports Team --- 11:20:33 1:05:28 (27) 0:03:23 (122) 5:43:43 (121) 0:04:11 (141) 4:23:48 (154)
113. Kormanec Vladimír (1984) SVK TJ TATRAN KRASNO NAD KYSUCOU --- 11:21:57 1:12:16 (69) 0:07:53 (262) 5:50:50 (146) 0:03:37 (111) 4:07:21 (103)
114. Jović Vedran (1983) HRV TK3MAX --- 11:21:58 1:32:40 (214) 0:02:18 (46) 6:08:13 (190) 0:02:09 (26) 3:36:38 (36)
115. Cindr Martin (1983) CZE Individuální --- 11:22:00 1:32:21 (212) 0:02:20 (49) 6:07:58 (189) 0:01:55 (16) 3:37:26 (38)
116. Lácha Radek (1971) CZE RESOLUTION TEAM --- 11:22:38 1:15:10 (83) 0:02:28 (58) 5:10:32 (30) 0:02:53 (67) 4:51:35 (223)
117. Bilek Tomas (1990) CZE --- --- 11:23:17 1:15:53 (89) 0:04:49 (203) 5:59:58 (175) 0:06:45 (224) 3:55:52 (77)
118. Michovský Marek (1976) CZE Mika training --- 11:24:06 1:18:26 (108) 0:02:30 (60) 5:35:17 (95) 0:04:20 (147) 4:23:33 (152)
119. Tarča Jurij (1969) CZE Studénka --- 11:25:46 1:22:02 (142) 0:04:11 (172) 5:31:39 (82) 0:03:47 (124) 4:24:07 (156)
120. Kučera Martin (1987) CZE SK Fuga --- 11:26:22 1:16:59 (97) 0:02:55 (88) 5:39:59 (100) 0:03:43 (121) 4:22:46 (148)
121. Jesenská Martina (1976) SVK TriMaT Martin --- 11:27:04 1:24:25 (160) 0:03:03 (100) 5:40:57 (111) 0:02:51 (64) 4:15:48 (128)
122. Řezníček Vladislav (1964) CZE Sokol Bouzov --- 11:28:47 1:13:17 (77) 0:02:35 (67) 5:41:18 (112) 0:03:50 (128) 4:27:47 (169)
123. Kočíb Pavel (1975) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 11:29:06 1:16:48 (94) 0:02:13 (42) 5:25:42 (64) 0:03:27 (99) 4:40:56 (203)
124. Sojka Josef (1987) CZE zaproteam --- 11:30:18 1:33:55 (219) 0:01:37 (10) 5:43:47 (122) 0:02:14 (31) 4:08:45 (108)
125. Bobrik Radovan (1972) SVK 3NT --- 11:30:21 1:10:31 (51) 0:02:28 (57) 5:21:45 (53) 0:06:32 (218) 4:49:05 (217)
126. Pavlůsek Petr (1968) CZE Tatetanka --- 11:30:56 1:10:01 (44) 0:03:00 (95) 5:46:22 (129) 0:04:33 (156) 4:27:00 (167)
127. Araujo Jose (1989) ESP --- --- 11:31:14 1:07:29 (32) 0:04:14 (174) 5:37:37 (97) 0:05:36 (191) 4:36:18 (193)
128. Kirsch Radomír (1975) CZE Loko Trutnov --- 11:32:46 1:21:30 (139) 0:04:21 (187) 5:43:21 (120) 0:05:08 (175) 4:18:26 (135)
129. Kosatík Ladislav (1971) CZE ASPOT Hulín --- 11:33:08 1:46:30 (260) 0:02:33 (65) 5:27:40 (69) 0:03:07 (84) 4:13:18 (121)
130. Paulát Ondřej (1979) CZE RESOLUTION TEAM --- 11:33:13 1:19:23 (115) 0:02:04 (32) 5:33:22 (91) 0:02:28 (43) 4:35:56 (190)
131. Drábek Tomáš (1978) CZE UniCredit Triathlon Team --- 11:33:33 1:21:13 (136) 0:02:45 (78) 6:15:05 (209) 0:05:46 (197) 3:48:44 (64)
132. Kučera Michal (1979) CZE Triatlon Team Nereus Žilina --- 11:33:50 1:19:19 (114) 0:03:18 (120) 5:40:09 (104) 0:03:43 (122) 4:27:21 (168)
133. Ďurta Tomáš (1980) SVK ŠK Achilles Handlová --- 11:34:29 1:29:48 (194) 0:03:54 (160) 6:01:55 (179) 0:06:58 (228) 3:51:54 (67)
134. Macháček Pavel (1967) CZE Individuální --- 11:34:56 1:37:02 (232) 0:04:05 (168) 5:39:07 (98) 0:05:59 (203) 4:08:43 (107)
135. Oppelt Michal (1983) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 11:35:19 1:19:18 (113) 0:02:39 (74) 5:42:27 (114) 0:02:31 (47) 4:28:24 (173)
136. Tomka Bartoloměj (1994) CZE Atletiko Frymburk --- 11:36:03 1:08:30 (38) 0:03:34 (137) 5:57:13 (164) 0:03:43 (120) 4:23:03 (151)
137. Šenkýřová Agnikana (1978) CZE Sri Chinmoy Marthon team --- 11:36:19 1:29:05 (189) 0:03:03 (101) 5:55:02 (158) 0:03:35 (109) 4:05:34 (100)
138. Špaček Petr (1986) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 11:37:31 1:03:20 (19) 0:02:57 (93) 5:48:19 (139) 0:08:22 (247) 4:34:33 (187)
139. Pakosz Krzysztof (1993) POL Individual --- 11:37:52 1:08:28 (36) 0:02:25 (51) 5:54:17 (156) 0:02:36 (53) 4:30:06 (177)
140. Wiśniewski Krzysztof (1978) POL --- --- 11:37:52 1:26:06 (169) 0:04:21 (188) 5:30:50 (80) 0:08:34 (251) 4:28:01 (171)
141. Fara Jan (1984) CZE Triatlon Mladá Boleslav --- 11:38:31 1:35:20 (224) 0:03:24 (123) 5:52:55 (150) 0:04:14 (143) 4:02:38 (92)
142. Rež Zdeněk (1972) CZE Spona Teplice --- 11:39:43 1:23:50 (151) 0:02:37 (72) 6:29:40 (240) 0:04:18 (146) 3:39:18 (43)
143. Plavec Vítězslav (1980) CZE Běžecký klub Heřmanův Městec --- 11:39:44 1:23:58 (154) 0:03:22 (121) 5:53:01 (151) 0:02:56 (72) 4:16:27 (132)
144. Rett Tom (1969) CZE SK Madeja Sport --- 11:40:02 1:28:26 (184) 0:02:57 (94) 5:40:03 (102) 0:03:33 (108) 4:25:03 (162)
145. Škarka Daniel (1978) CZE SK Termit --- 11:40:08 1:28:24 (183) 0:03:26 (125) 5:43:16 (119) 0:03:24 (94) 4:21:38 (142)
146. Alferi Jiří (1980) CZE --- --- 11:42:20 1:17:37 (105) 0:04:19 (182) 5:45:51 (128) 0:05:12 (177) 4:29:21 (175)
147. JUNGMANN Petr (1966) CZE TJ Slavia Karlovy Vary --- 11:42:47 1:29:51 (196) 0:02:54 (86) 5:55:45 (161) 0:03:21 (90) 4:10:56 (115)
148. Sikora Aleš (1973) CZE 4 BIKE Krokodýl Brno --- 11:43:41 1:18:07 (106) 0:03:02 (99) 5:46:39 (132) 0:03:01 (76) 4:32:52 (182)
149. Josef Filip (1984) CZE --- --- 11:45:27 1:21:17 (137) 0:10:29 (271) 6:15:15 (210) 0:05:08 (174) 3:53:18 (69)
150. Sovák Jan (1989) CZE --- --- 11:45:32 1:19:04 (110) 0:05:31 (226) 6:17:40 (220) 0:07:15 (234) 3:56:02 (78)
151. Duba Kamil (1978) CZE Triatlon Lipno --- 11:46:05 1:34:56 (222) 0:05:00 (206) 5:39:23 (99) 0:03:48 (126) 4:22:58 (149)
152. Zelenák Ivan (1969) SLB TO Dvory nad Žitavou --- 11:47:06 1:33:11 (215) 0:02:56 (92) 5:45:05 (126) 0:02:55 (71) 4:22:59 (150)
153. Racek Luboš (1968) CZE ACES Team K. Vary --- 11:48:19 1:37:17 (235) 0:04:17 (180) 5:47:35 (136) 0:05:54 (199) 4:13:16 (120)
154. Slovák Radoslav (1977) CZE edhouse.cz --- 11:49:23 1:27:49 (181) 0:03:26 (124) 5:51:24 (147) 0:04:44 (160) 4:22:00 (145)
155. Mizera Pavol (1978) SVK Kysuce Team --- 11:49:37 1:29:16 (190) 0:04:30 (194) 6:03:41 (183) 0:04:49 (162) 4:07:21 (104)
156. Hinterstoisser Hans (1961) AUT TV Zell am See --- 11:49:45 1:16:11 (91) 0:03:53 (158) 5:46:51 (133) 0:05:07 (172) 4:37:43 (197)
157. Rieger Jan (1976) CZE Giant - Progress cycle --- 11:49:49 1:31:57 (211) 0:05:51 (237) 5:49:21 (143) 0:05:05 (171) 4:17:35 (134)
158. Červenka Ctibor (1975) CZE Hopman Team Žatec --- 11:50:42 1:23:29 (150) 0:04:09 (169) 5:52:18 (149) 0:04:03 (138) 4:26:43 (166)
159. Kadlec Vladimír (1977) CZE --- --- 11:51:11 1:27:14 (176) 0:05:33 (229) 5:46:30 (130) 0:07:08 (230) 4:24:46 (159)
160. Jančík Miroslav (1987) CZE Miroslav Jančík --- 11:51:58 1:24:09 (157) 0:05:13 (218) 5:55:55 (162) 0:04:36 (157) 4:22:05 (146)
161. Šimek Jiří (1974) CZE DentAurum --- 11:52:02 1:20:06 (124) 0:03:29 (132) 5:47:10 (134) 0:03:52 (130) 4:37:25 (194)
162. Plavec Petr (1977) CZE Běžecký klub Heřmanův Městec --- 11:52:02 1:31:26 (206) 0:03:16 (119) 5:47:32 (135) 0:04:57 (168) 4:24:51 (160)
163. Vajcík Pavol (1981) CZE Aspot Hulín --- 11:53:44 1:35:41 (225) 0:05:11 (216) 5:43:05 (117) 0:06:06 (208) 4:23:41 (153)
164. Steinerová Anna (1982) CZE Café Racers --- 11:54:34 1:19:45 (119) 0:02:56 (90) 6:19:31 (226) 0:02:27 (41) 4:09:55 (112)
165. Veselý Petr (1977) CZE --- --- 11:54:57 1:36:50 (231) 0:11:30 (273) 6:08:26 (191) 0:11:56 (266) 3:46:15 (58)
166. Hynčica Pavel (1978) CZE !!! Sťěrkáč !!! --- 11:55:11 1:26:39 (172) 0:03:31 (133) 5:30:11 (78) 0:06:04 (205) 4:48:46 (215)
167. Werunský Martin (1991) CZE --- --- 11:56:30 1:22:45 (146) 0:03:41 (142) 5:58:56 (171) 0:03:07 (83) 4:28:01 (170)
168. Vašica Martin (1972) CZE KARAT eXtreme Heads --- 11:56:52 1:11:05 (55) 0:04:18 (181) 5:59:37 (173) 0:05:44 (196) 4:36:08 (191)
169. Zajíc Šimon (1990) CZE --- --- 11:57:16 1:13:42 (80) 0:03:35 (138) 6:18:37 (223) 0:05:03 (170) 4:16:19 (131)
170. Slivka Milan (1977) SVK TK Žabka Čadca --- 11:59:19 1:39:27 (245) 0:05:15 (220) 5:54:09 (155) 0:04:21 (148) 4:16:07 (130)
171. Polívka Luděk (1978) CZE CBT Lipník nad Bečvou --- 12:02:05 1:21:19 (138) 0:05:52 (238) 5:58:18 (168) 0:04:15 (144) 4:32:21 (181)
172. Dokoupilová Markéta (1977) CZE Na konečné --- 12:03:05 1:30:15 (200) 0:01:46 (19) 6:13:19 (203) 0:02:37 (54) 4:15:08 (126)
173. Macháček Šimon (1989) CZE --- --- 12:03:15 1:13:33 (79) 0:04:26 (193) 5:56:21 (163) 0:04:24 (151) 4:44:31 (210)
174. Kokeš Vlastimil (1965) CZE TK DUKO Rýmařov --- 12:03:25 1:49:59 (268) 0:05:20 (224) 5:57:32 (165) 0:05:16 (180) 4:05:18 (99)
175. Procházka Dušan (1972) CZE TJ Spartak Třebíč --- 12:03:53 1:10:56 (54) 0:03:56 (162) 6:14:19 (207) 0:08:30 (250) 4:26:12 (165)
176. Bergmann Filip (1987) CZE --- --- 12:05:51 1:24:55 (162) 0:08:39 (267) 5:48:03 (138) 0:12:00 (267) 4:32:14 (180)
177. Venzara David (1976) CZE OMT --- 12:06:53 1:37:36 (237) 0:03:26 (127) 5:58:09 (167) 0:03:25 (95) 4:24:17 (157)
178. Varga Miroslav (1968) CZE Individuální --- 12:07:14 1:31:54 (210) 0:03:26 (126) 5:53:37 (154) 0:03:47 (125) 4:34:30 (185)
179. Usnul Luděk (1988) CZE --- --- 12:07:38 1:25:08 (165) 0:05:50 (236) 5:55:14 (159) 0:06:54 (227) 4:34:32 (186)
180. Němeček Michal (1970) CZE --- --- 12:09:21 1:29:52 (198) 0:06:18 (240) 6:07:00 (187) 0:06:04 (206) 4:20:07 (138)
181. Kolář Martin (1980) CZE TriSK ČB --- 12:09:49 1:36:30 (226) 0:05:06 (213) 6:02:41 (180) 0:03:35 (110) 4:21:57 (144)
182. Fialová Hana (1972) CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas Team --- 12:10:00 9:54:42 (277) --- 6:16:00 (212) 0:04:00 (135) 4:16:00 (129)
183. Nemčík Marek (1975) SVK TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 12:15:33 1:12:24 (72) 0:04:11 (171) 6:15:59 (211) 0:05:18 (181) 4:37:41 (196)
184. Tilcer Daniel (1990) CZE TJ Slávie Chomutov, z.s. --- 12:16:07 1:04:19 (23) 0:05:05 (212) 6:08:42 (193) 0:05:31 (189) 4:52:30 (226)
185. Najman David (1979) CZE JOSKATEL TEAM --- 12:17:01 1:37:52 (238) 0:04:45 (201) 5:53:34 (152) 0:03:16 (86) 4:37:34 (195)
186. Maňásek Lukáš (1980) CZE Individuální --- 12:17:26 1:26:04 (168) 0:03:36 (139) 6:13:40 (206) 0:03:29 (101) 4:30:37 (178)
187. Baumrt Tomáš (1963) CZE TJ Slávie Chomutov, z.s. --- 12:17:58 1:12:23 (71) 0:04:13 (173) 6:02:58 (181) 0:03:42 (118) 4:54:42 (234)
188. Kučera Ondřej (1973) CZE KARAT eXtreme Heads --- 12:18:23 1:12:09 (66) 0:04:05 (167) 5:58:25 (170) 0:05:38 (193) 4:58:06 (238)
189. Kasal Alexandr (1991) CZE Ješovice --- 12:18:54 1:37:03 (233) 0:05:17 (222) 6:10:50 (198) 0:06:08 (210) 4:19:36 (136)
190. Hofreiter Bohdan (1968) CZE ACES Team Karlovy Vary --- 12:19:52 1:28:58 (188) 0:07:30 (255) 6:16:27 (214) 0:05:58 (202) 4:20:59 (140)
191. Chalupa Petr (1985) CZE Maratón klub Kladno --- 12:21:11 1:34:54 (221) 0:03:36 (140) 6:09:01 (194) 0:08:03 (246) 4:25:37 (163)
192. Lang Jaroslav (1972) CZE Dtrias.rajce.net --- 12:23:28 1:41:46 (252) 0:05:01 (209) 6:16:58 (218) 0:05:41 (194) 4:14:02 (124)
193. Čáp Marek (1978) CZE --- --- 12:23:56 1:32:32 (213) 0:06:47 (250) 6:09:38 (196) 0:06:33 (220) 4:28:26 (174)
194. Komora František (1970) CZE --- --- 12:24:14 1:31:31 (207) 0:05:19 (223) 6:22:17 (230) 0:05:29 (188) 4:19:38 (137)
195. Beneš Vladimír (1969) CZE Joskatel TEAM --- 12:24:23 1:31:43 (208) 0:07:53 (263) 5:57:40 (166) 0:07:36 (238) 4:39:31 (200)
196. Čečrle Stanislav (1971) CZE SK Štěpánov --- 12:24:45 1:29:54 (199) 0:02:19 (48) 6:05:36 (185) 0:02:31 (49) 4:44:25 (209)
197. Tlustý Tomáš (1984) CZE Maratón klub Kladno --- 12:26:25 1:39:15 (243) 0:03:56 (164) 6:33:05 (243) 0:03:38 (112) 4:06:31 (102)
198. Kuzma Jiří (1975) CZE --- --- 12:27:16 1:31:24 (205) 0:08:01 (264) 6:30:30 (242) 0:06:19 (214) 4:11:02 (116)
199. Vaněk Petr (1980) CZE --- --- 12:27:34 1:39:20 (244) 0:03:43 (145) 6:01:35 (178) 0:04:32 (155) 4:38:24 (198)
200. Tůma Jaroslav (1963) CZE SK EGO Šindlovy Dvory --- 12:27:47 1:36:47 (228) 0:05:31 (227) 5:55:34 (160) 0:06:05 (207) 4:43:50 (208)
201. Fiala David (1970) CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas Team --- 12:28:31 1:22:45 (147) 0:03:48 (151) 6:12:16 (200) 0:06:32 (219) 4:43:10 (207)
202. Maták Andrej (1985) SVK Šperky JM --- 12:28:38 1:19:07 (111) 0:03:48 (150) 6:08:30 (192) 0:07:55 (242) 4:49:18 (218)
203. Skupieň Tomáš (1974) CZE Šternberk --- 12:28:48 1:47:20 (263) 0:08:23 (266) 6:00:44 (177) 0:06:24 (216) 4:25:57 (164)
204. Horák Dušan (1973) CZE --- --- 12:28:56 1:28:29 (185) 0:03:31 (134) 5:59:52 (174) 0:06:09 (211) 4:50:55 (221)
205. Mich Pavel (1970) CZE BIKE TRIATLON MORKOVICE --- 12:30:24 1:35:12 (223) 0:03:05 (106) 6:19:01 (224) 0:03:19 (87) 4:29:47 (176)
206. Slezáček Vojtěch (1973) CZE --- --- 12:31:15 1:19:50 (120) 0:05:12 (217) 5:58:20 (169) 0:06:20 (215) 5:01:33 (240)
207. Plavec Jan (1979) CZE Běžecký klub Heřmanův Městec --- 12:31:28 1:37:14 (234) 0:04:41 (197) 5:49:17 (142) 0:06:46 (225) 4:53:30 (229)
208. Steiger Radek (1979) CZE SARS Kroměříž --- 12:33:20 1:19:36 (118) 0:04:23 (190) 6:23:59 (233) 0:05:18 (182) 4:40:04 (202)
209. Lollek Petr (1971) CZE Sokol Troubelice --- 12:33:38 1:33:32 (218) 0:06:57 (252) 6:13:36 (205) 0:04:50 (163) 4:34:43 (188)
210. Landa Jan (1976) CZE Etriatlon Team --- 12:35:53 1:39:56 (248) 0:03:51 (157) 5:53:36 (153) 0:03:59 (134) 4:54:31 (233)
211. Vojtěšek Zbyněk (1977) CZE BudEx --- 12:36:44 1:46:03 (258) 0:03:27 (131) 6:17:39 (219) 0:04:43 (159) 4:24:52 (161)
212. Vančura Martin (1977) CZE KKZ --- 12:37:35 1:38:26 (239) 0:04:45 (202) 5:54:37 (157) 0:05:37 (192) 4:54:10 (232)
213. Kalík Marcel (1976) CZE ASPOT Hulín --- 12:37:56 1:15:32 (87) 0:02:56 (89) 6:35:49 (245) 0:04:24 (152) 4:39:15 (199)
214. Liška Michal (1981) CZE Ladermon --- 12:38:07 1:15:56 (90) 0:07:09 (253) 6:16:42 (215) 0:07:55 (241) 4:50:25 (220)
215. Škarka René (1976) CZE SK Termit --- 12:38:21 1:48:21 (265) 0:03:46 (149) 5:46:38 (131) 0:02:20 (34) 4:57:16 (237)
216. Beránková Libuše (1973) CZE GLASSMAN TT --- 12:39:26 1:30:48 (204) 0:03:05 (105) 6:09:31 (195) 0:04:10 (140) 4:51:52 (224)
217. Leč Dušan (1981) CZE Triatlon Mladá Boleslav --- 12:39:35 1:06:59 (30) 0:02:51 (84) 6:06:06 (186) 0:03:49 (127) 5:19:50 (253)
218. Bozhinov Ekalabhya Zoran (1970) MKD Sri Chinmoy Marathon Team --- 12:40:30 1:21:04 (135) 0:04:53 (205) 5:59:24 (172) 0:05:33 (190) 5:09:36 (247)
219. Horník Jan (1971) CZE TJ Sokol Pražské Předměstí --- 12:40:43 1:23:05 (149) 0:12:02 (274) 6:03:43 (184) 0:08:01 (244) 4:53:52 (230)
220. Kupčík Miroslav (1969) CZE Individual Slavkov u Brna --- 12:44:13 1:28:44 (186) 0:05:21 (225) 5:48:40 (140) 0:09:39 (257) 5:11:49 (249)
221. Malárová Kateřina (1988) CZE --- --- 12:45:08 1:08:38 (39) 0:05:01 (207) 6:16:54 (216) 0:06:40 (222) 5:07:55 (246)
222. Borecky Ladislav (1987) CZE --- --- 12:45:38 1:26:13 (171) 0:05:01 (208) 6:20:21 (227) 0:05:15 (179) 4:48:48 (216)
223. Valdová Marie (1977) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 12:48:06 1:28:45 (187) 0:03:10 (116) 6:50:55 (259) 0:03:04 (80) 4:22:12 (147)
224. Brož Petr (1961) CZE USK Akademik Cheb --- 12:49:35 1:29:52 (197) 0:04:20 (185) 6:43:06 (253) 0:07:41 (239) 4:24:36 (158)
225. Rovenský Jan (1981) CZE --- --- 12:49:53 1:20:20 (131) 0:05:49 (235) 6:37:05 (246) 0:03:53 (131) 4:42:46 (206)
226. Školař Petr (1989) CZE --- --- 12:50:14 1:24:43 (161) 0:07:42 (259) 6:45:15 (256) 0:08:28 (249) 4:24:06 (155)
227. Bednářík Jiří (1973) CZE SK Míkovice --- 12:51:53 1:26:52 (174) 0:05:33 (228) 6:28:53 (239) 0:04:23 (149) 4:46:12 (211)
228. Pokluda Ondřej (1969) CZE FreeRun Zlín --- 12:51:59 1:22:40 (145) 0:04:33 (195) 6:20:48 (228) 0:09:48 (259) 4:54:10 (231)
229. Hanke Marek (1976) CZE --- --- 12:53:10 1:36:50 (230) 0:07:43 (260) 6:11:07 (199) 0:10:09 (262) 4:47:21 (214)
230. Stochová Markéta (1977) CZE SK Oceláci Ostrava --- 12:55:43 1:27:35 (179) 0:04:35 (196) 6:38:49 (248) 0:05:08 (176) 4:39:36 (201)
231. Jancsikin Milan (1989) HUN Triacto --- 12:57:02 1:29:49 (195) 0:04:10 (170) 6:26:43 (236) 0:06:39 (221) 4:49:41 (219)
232. Melkus Ondrej (1981) CZE --- --- 13:01:23 1:27:45 (180) 0:05:45 (233) 6:18:28 (221) 0:04:48 (161) 5:04:37 (241)
233. Špaček Karel (1957) CZE Individuální --- 13:04:56 2:08:42 (275) 0:03:31 (136) 5:40:37 (108) 0:06:00 (204) 5:06:06 (243)
234. Zielinski Andrzej (1977) POL ARS-FEMINA --- 13:05:49 1:20:05 (123) 0:04:20 (184) 6:43:48 (255) 0:05:42 (195) 4:51:54 (225)
235. Drahošová Alena (1973) SVK ŠTK Pezinok --- 13:06:54 1:39:38 (246) 0:02:47 (81) 6:40:26 (249) 0:02:47 (62) 4:41:16 (204)
236. Pospíšil David (1975) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN TEAM --- 13:07:43 1:38:58 (242) 0:04:52 (204) 6:23:41 (232) 0:07:14 (233) 4:52:58 (227)
237. Opletalová Jana (1969) CZE Individuální --- 13:14:51 1:33:13 (216) 0:04:44 (200) 6:53:17 (262) 0:07:56 (243) 4:35:41 (189)
238. Kopečný František (1962) CZE TJ Sokol Osek nad Bečvou --- 13:14:59 1:40:20 (249) 0:06:36 (247) 6:23:31 (231) 0:05:57 (201) 4:58:35 (239)
239. Zákostelecký Marek (1970) CZE Cirk LaPutyka --- 13:18:54 1:46:41 (262) 0:06:40 (248) 6:12:24 (201) 0:07:23 (235) 5:05:46 (242)
240. Kulík Michal (1980) CZE NOVIS TK Praha --- 13:19:52 1:27:18 (178) 0:03:43 (144) 6:18:33 (222) 0:06:19 (213) 5:23:59 (258)
241. Švec Martin (1993) CZE --- --- 13:20:16 1:36:46 (227) 0:05:16 (221) 6:38:17 (247) 0:06:29 (217) 4:53:28 (228)
242. Dvorský Michal (1968) CZE Zapro team --- 13:22:22 1:25:03 (164) 0:03:46 (148) 6:25:31 (235) 0:04:57 (167) 5:23:05 (257)
243. Al-Kaysy Said (1965) CZE --- --- 13:24:29 1:46:21 (259) 0:05:33 (230) 6:58:48 (265) 0:05:28 (187) 4:28:19 (172)
244. Papežík Miroslav (1979) CZE KKZ --- 13:25:21 1:57:17 (271) 0:09:36 (269) 6:27:10 (237) 0:16:59 (274) 4:34:19 (183)
245. Cisár Miroslav (1969) SVK --- --- 13:26:07 1:20:02 (122) 0:08:58 (268) 6:00:15 (176) 0:08:50 (254) 5:48:02 (268)
246. Ročák Pavel (1967) CZE RoPaRo --- 13:26:16 1:20:10 (126) 0:06:48 (251) 6:41:18 (252) 0:10:32 (265) 5:07:28 (245)
247. Dvořák Stanislav (1987) CZE --- --- 13:28:11 1:29:43 (193) 0:07:30 (256) 6:54:19 (263) 0:09:59 (261) 4:46:40 (213)
248. Vít Jiří (1972) CZE DTRIAS.RAJCE.NET --- 13:30:07 1:38:41 (241) 0:03:31 (135) 6:14:45 (208) 0:04:57 (169) 5:28:13 (262)
249. Zdráhal Jaroslav (1963) CZE TJ Sokol Osek nad Bečvou --- 13:34:25 1:10:48 (52) 0:03:09 (112) 6:10:08 (197) 0:05:56 (200) 6:04:24 (270)
250. Flíčková Alice (1970) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 13:36:12 1:27:12 (175) 0:03:59 (165) 6:33:36 (244) 0:05:07 (173) 5:26:18 (261)
251. Mikel Jiří (1978) CZE Individuální --- 13:37:41 1:37:22 (236) 0:05:06 (214) 6:24:39 (234) 0:06:07 (209) 5:24:27 (259)
252. Večeřa Václav (1989) CZE Borci ze židle --- 13:37:51 1:48:48 (267) 0:06:19 (241) 6:13:17 (202) 0:06:42 (223) 5:22:45 (256)
253. Bálek Oldřich (1972) CZE --- --- 13:41:27 1:44:05 (255) 0:04:41 (198) 6:16:56 (217) 0:07:29 (236) 5:28:16 (263)
254. Kavalír Petr (1974) CZE --- --- 13:45:59 1:27:14 (177) 0:08:11 (265) 6:40:27 (250) 0:09:53 (260) 5:20:14 (255)
255. Vodička Jan (1968) CZE TTC Olomouc --- 13:48:48 1:17:34 (104) 0:04:14 (175) 6:43:16 (254) 0:08:35 (252) 5:35:09 (266)
256. Janíková Dagmar (1973) CZE 4 BIKE Krokodýl Brno --- 13:50:26 1:40:24 (250) 0:04:20 (186) 6:51:03 (260) 0:07:46 (240) 5:06:53 (244)
257. Zieliński Tomasz (1976) POL Velocity Warszawa --- 13:53:33 1:38:38 (240) 0:03:36 (141) 6:19:22 (225) 0:04:54 (165) 5:47:03 (267)
258. Hovorka Tomáš (1976) CZE CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 13:55:11 1:39:42 (247) 0:06:43 (249) 6:28:24 (238) 0:07:35 (237) 5:32:47 (264)
259. Hovorková Barbora (1992) CZE USK Akademik Cheb --- 13:55:22 1:21:57 (141) 0:04:43 (199) 7:04:19 (269) 0:07:07 (229) 5:17:16 (250)
260. Cabal Stanislav (1962) CZE TRI Cheb --- 13:56:47 2:03:13 (273) 0:05:14 (219) 6:55:11 (264) 0:06:49 (226) 4:46:20 (212)
261. Novotný Aleš (1977) CZE --- --- 13:58:12 1:36:49 (229) 0:05:04 (211) 6:49:04 (258) 0:07:09 (231) 5:20:06 (254)
262. Kux Milan (1971) CZE 3atlonteam Uničov --- 14:06:55 1:47:52 (264) 0:09:38 (270) 6:51:18 (261) 0:08:02 (245) 5:10:05 (248)
263. Michal Piech (1985) POL La Lorraine Polska --- 14:13:47 1:33:23 (217) 0:06:34 (245) 7:28:19 (272) 0:09:37 (256) 4:55:54 (235)
264. Hrebicek Igor (1964) SVK Bukanyr Club - Trnava --- 14:17:24 2:05:44 (274) 0:07:33 (257) 6:30:00 (241) 0:08:46 (253) 5:25:21 (260)
265. Krankus Milan (1980) SVK --- --- 14:21:47 1:44:46 (257) 0:05:10 (215) 6:48:31 (257) 0:09:43 (258) 5:33:37 (265)
266. Linhart Milan (1964) CZE KBA Grafitec Dobruška --- 14:30:34 1:52:06 (270) 0:05:46 (234) 7:03:01 (267) 0:10:13 (263) 5:19:28 (252)
267. Horníček Zdeněk (1971) CZE Čutňoch Vyškov --- 14:45:11 1:48:43 (266) 0:10:48 (272) 7:39:52 (274) 0:14:52 (271) 4:50:56 (222)
268. DLOUHÝ Vladimír (1960) CZE Dlouháni Roudnice --- 14:48:43 2:10:59 (276) 0:06:34 (246) 7:00:38 (266) 0:12:13 (268) 5:18:19 (251)
269. Hatlák Filip (1995) CZE TRI & FLY team --- 14:55:56 1:29:31 (192) 0:04:14 (177) 7:17:57 (271) 0:03:01 (77) 6:01:13 (269)
270. Breburdová Hana (1961) CZE MK Kladno --- 15:17:47 1:52:05 (269) 0:07:39 (258) 8:08:46 (275) 0:12:36 (270) 4:56:41 (236)
271. Polívka Vladimír (1969) CZE TTC Olomouc --- 15:23:50 1:44:06 (256) 0:05:01 (210) 6:21:54 (229) 0:04:17 (145) 7:08:32 (275)
272. Škarka Libor (1983) CZE Sk Termit --- 15:33:20 1:46:37 (261) 0:06:23 (243) 7:04:00 (268) 0:24:18 (275) 6:12:02 (272)
273. Fait Jan (1951) CZE CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 15:46:00 1:41:56 (253) 0:06:01 (239) 6:40:55 (251) 0:10:24 (264) 7:06:44 (274)
274. Rameš Adam (1983) CZE Cirk la Putyka --- 16:16:31 1:23:55 (153) 0:07:47 (261) 7:05:52 (270) 0:15:41 (272) 7:23:16 (276)
275. Kubál Ivan (1988) SVK Cirk la Putyka --- 16:19:29 1:58:48 (272) 0:12:38 (275) 7:33:25 (273) 0:16:21 (273) 6:18:17 (273)
276. Komrska Pavel (1974) CZE --- --- 16:23:22 1:42:00 (254) 0:07:22 (254) 8:14:24 (276) 0:12:33 (269) 6:07:03 (271)
Everts Benny (1968) NLD SK Fuga --- DNF 1:25:01 (179) 0:04:19 (202) 5:43:23 (133) 0:04:35 (162) ---
Ceral Michal (1973) CZE 3D Fitness RT --- DNF 1:14:21 (90) 0:02:48 (93) 5:38:55 (108) --- ---
Grézl Lukáš (1987) CZE SK Alpaka Vyškov --- DNF 1:39:04 (266) 0:02:46 (88) --- --- ---
Polan Lukáš (1988) CZE Etriatlon Team --- DNF 1:01:21 (12) 0:01:56 (29) --- --- ---
Neubauer Petr (1974) CZE BBK Boršov nad Vltavou --- DNF 1:34:18 (243) 0:05:10 (236) 6:40:12 (263) 0:07:52 (250) ---
Hájek Radek (1976) CZE Individuální --- DNF 1:16:01 (102) 0:02:25 (58) 5:30:13 (86) --- ---
Zatko Milan (1962) SVK --- --- DNF 1:48:49 (294) 0:06:47 (276) 4:23:19 (1) --- ---
Prázdný Jan (1971) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- DNF 1:43:53 (279) 0:05:06 (235) --- --- ---
Opletal Robert (1970) CZE Individuální --- DNF 1:26:15 (189) 0:05:37 (254) --- --- ---
Šlégl Jiří (1992) CZE TJ Sokol Podlazky --- DNF 1:32:46 (235) 0:02:37 (80) 4:43:43 (5) --- ---
Hnilička Jan (1981) CZE Individuální --- DNF 1:11:39 (69) 0:03:27 (145) 8:26:10 (293) --- ---
Krejčí,Ing. Miroslav (1964) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- DNF 1:20:48 (147) 0:02:49 (95) 5:42:20 (125) 0:03:07 (87) ---
Maul Andreas (1983) DEU Team FangtDasGnu --- DNF 1:03:24 (25) 0:01:48 (22) 5:14:02 (41) --- ---
Podzimek Jan (1985) CZE TITAN TRILEFE --- DNF 1:30:00 (219) 0:03:51 (173) --- --- ---
Holeček Petr (1961) CZE Elab --- DNF 1:10:44 (58) 0:03:42 (159) --- --- ---
Uhlíř Radek (1967) CZE TriSK ČB --- DNF 1:03:07 (18) 0:02:09 (40) 5:25:19 (67) 0:02:54 (71) ---
Jíra Jaroslav (1971) CZE Tri club Česká Lípa --- DNF 1:15:52 (99) 0:02:54 (99) 5:37:09 (106) --- ---
Pavlík Miroslav (1964) CZE MOUNTAINTIME team --- DNF 1:21:12 (150) 0:02:00 (31) --- --- ---
Kunčár Zdeněk (1973) CZE --- --- DNF 1:22:32 (160) 0:06:22 (266) 7:20:55 (287) 0:07:43 (248) ---
Beneš Pavel (1986) CZE Cinelli --- DNF 1:29:47 (212) 0:02:56 (106) 6:12:14 (213) 0:05:42 (202) ---
Jílek David (1987) CZE TITAN TRILIFE --- DNF 0:57:27 (4) 0:01:31 (7) 4:46:02 (8) 0:02:38 (56) ---
David Pavel (1972) CZE Lokomotiva Nymburk --- DNF 1:32:48 (236) 0:02:46 (87) --- --- ---
Hýzl Jaroslav (1969) CZE AD team --- DNF 0:59:47 (11) 0:02:20 (54) 5:03:46 (22) 0:02:11 (28) ---
Kotopulu Helena (1980) CZE TITAN TRILIFE --- DNF 1:15:30 (95) --- --- 5:13:03 (287) ---
Matek Ladislav (1957) CZE tenis měchenice --- DNF 2:14:26 (304) 0:06:17 (263) --- --- ---
Malý Ondřej (1966) CZE Cirk la Putyka --- DNF 1:17:05 (111) 0:04:27 (213) 5:35:57 (104) 0:06:27 (224) ---
Pytlík Jiří (1991) CZE Hlučín --- DNF 1:09:36 (48) 0:02:48 (92) 5:28:35 (78) 0:02:43 (60) ---
KUBEC Jiří (1967) CZE --- --- DNF 1:48:06 (290) 0:07:28 (281) --- --- ---