Klasik Duatlon Příbram, 15. 9. 2018 - Hlavní závod 5 - 60 - 15 km (5-60-15), muži

# Name Country Team Prof. team Time Běh 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Zadák Karel (1978) CZE TRIEXPERT MILT racing team TRIEXPERT 2:52:00,3 0:17:55,4 (4) 0:00:23,1 (1) 1:31:31,1 (1) 0:00:32,3 (9) 1:01:38,3 (5)
2. Řenč Tomáš (1990) CZE VANAMAN --- 2:53:45,8 0:17:46,6 (2) 0:00:28 (7) 1:36:14,5 (3) 0:00:26 (2) 0:58:50,5 (1)
3. Petrásek Pavel (1990) CZE Etriatlon Team --- 2:56:24,5 0:17:47,1 (3) 0:00:23,4 (2) 1:36:16,3 (4) 0:00:26,3 (3) 1:01:31,2 (4)
4. Slatinský Lukáš (1983) CZE Here To Win team --- 2:58:02,3 0:18:15,1 (5) 0:00:26,1 (5) 1:39:33,8 (8) 0:00:29,3 (4) 0:59:17,7 (2)
5. Šneberger Jan (1985) CZE TT Příbram, z. s. --- 2:59:34,5 0:17:46,1 (1) 0:00:32,9 (10) 1:36:34,9 (5) 0:00:29,4 (5) 1:04:11,1 (9)
6. Kesl Jiří (1995) CZE USK Akademik Cheb --- 3:00:39,5 0:18:45,9 (10) 0:00:30,9 (9) 1:39:36,1 (9) 0:00:30,2 (6) 1:01:16,2 (3)
7. Ekl Tomas (1983) CZE IRON STARS BEROUN --- 3:02:50,3 0:18:17,1 (6) 0:00:30,4 (8) 1:38:09,6 (6) 0:00:36,5 (13) 1:05:16,5 (14)
8. Dubec Jan (1984) CZE TRIEXPERT MILT racing team --- 3:03:38,3 0:20:04,9 (23) 0:00:41,7 (18) 1:35:16,6 (2) 0:00:42 (22) 1:06:53 (20)
9. Hradecký Jan (1983) CZE TT Příbram, z. s. --- 3:04:03,8 0:18:44,4 (8) 0:00:24,1 (4) 1:39:41,1 (10) 0:00:30,8 (8) 1:04:43,2 (12)
10. Jiránek Tomáš (1973) CZE Lawi Sport Team z.s. --- 3:05:10 0:19:15,4 (14) 0:00:43,9 (23) 1:38:46,1 (7) 0:00:36,5 (14) 1:05:48 (15)
11. Dvořák Martin (1974) CZE Etriatlon Team --- 3:09:21,5 0:19:51,6 (18) 0:00:44,9 (29) 1:44:45,3 (20) 0:00:44 (26) 1:03:15,5 (8)
12. Karlík Petr (1982) CZE Triatlon Moravský kras --- 3:10:55,8 0:20:08,1 (25) 0:00:42,9 (20) 1:41:41,6 (13) 0:00:42,3 (23) 1:07:40,7 (23)
13. Klement Jiří (1988) CZE Individuální --- 3:11:00,8 0:18:54,6 (11) 0:00:57,9 (50) 1:47:21,3 (29) 0:00:40,3 (18) 1:03:06,5 (7)
14. Svoboda Milan (1983) CZE --- --- 3:11:05,5 0:18:33,1 (7) 0:00:39,4 (15) 1:49:11,8 (34) 0:00:39,8 (17) 1:02:01,2 (6)
15. Kosobud Martin (1968) CZE TriSK ČB --- 3:11:20,3 0:19:51,4 (17) 0:00:51,7 (42) 1:44:48,1 (21) 0:01:09,8 (54) 1:04:39,2 (11)
16. Černý Martin (1983) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 3:11:31,9 0:20:09,9 (26) 0:00:52,6 (43) 1:41:02,6 (12) 0:00:47,9 (34) 1:08:38,6 (26)
17. Tkáč Daniel (1979) CZE TITAN TRILIFE --- 3:11:42,3 0:20:15,1 (28) 0:00:26,9 (6) 1:44:15,8 (16) 0:00:33 (11) 1:06:11,2 (17)
18. Pleskot Ondřej (1984) CZE CzechTRI K. Team --- 3:13:19,4 0:19:21,6 (15) 0:00:35,2 (11) 1:45:22,3 (23) 0:00:52,5 (40) 1:07:07,6 (22)
19. Křeček Tomáš (1972) CZE IRON STARS BEROUN --- 3:13:44,8 0:20:10,9 (27) 0:00:40,4 (16) 1:44:22,6 (17) 0:00:47,3 (33) 1:07:43,5 (24)
20. Losos Radek (1986) CZE Etriatlon Team --- 3:14:19 0:20:06,6 (24) 0:00:36,4 (12) 1:46:28,4 (26) 0:00:30,5 (7) 1:06:36,9 (18)
21. Procházka Roman (1973) CZE SOPKo --- 3:15:03,3 0:20:17,4 (30) 0:00:56,4 (49) 1:46:04,3 (24) 0:00:51,8 (38) 1:06:53,2 (21)
22. Švarc Petr (1966) CZE TRI KLUB Příbram --- 3:16:01,8 0:18:56,4 (12) 0:00:50,1 (41) 1:50:37,3 (41) 0:01:13,2 (61) 1:04:24,5 (10)
23. Konárek Zdeněk (1982) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 3:16:50 0:19:52,4 (19) 0:00:41,9 (19) 1:46:24,6 (25) 0:00:44,7 (29) 1:09:06,2 (27)
24. Ottenschläger Oto (1995) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 3:17:17,8 0:18:44,9 (9) 0:00:46,9 (36) 1:44:41,6 (19) 0:00:56,5 (44) 1:12:07,7 (34)
25. Sajdl Martin (1981) CZE Žižkovský tygři - Pivo Ski Team --- 3:17:28 0:19:05,4 (13) 0:01:01,1 (58) 1:50:32,1 (40) 0:01:35 (69) 1:05:14,2 (13)
26. Fic Martin (1974) CZE Trimet Dobříš --- 3:17:43,3 0:20:30,4 (31) 0:00:48,4 (39) 1:46:31,1 (27) 0:00:42,3 (24) 1:09:11 (28)
27. Goj Tomáš (1997) CZE TT LOKO Beroun --- 3:18:52,3 0:19:54,4 (21) 0:00:45,9 (33) 1:47:43,3 (31) 0:00:52,3 (39) 1:09:36,2 (30)
28. Tajč Jan (1968) CZE CK Královice --- 3:19:08,3 0:22:14,1 (47) 0:00:55,6 (47) 1:39:54,6 (11) 0:01:00,7 (47) 1:15:03,1 (40)
29. Krohlák Milan (1981) CZE --- --- 3:19:31 0:20:15,6 (29) 0:00:41,1 (17) 1:49:35,6 (35) 0:00:51 (37) 1:08:07,5 (25)
30. Hendrych Jaroslav (1975) CZE --- --- 3:19:34 0:20:49,6 (34) 0:01:00,4 (55) 1:42:48,6 (14) 0:01:12,8 (59) 1:13:42,5 (39)
31. Špičák Roman (1993) CZE Individuální --- 3:20:05 0:19:32,1 (16) 0:00:58,9 (52) 1:52:15,1 (44) 0:00:37 (15) 1:06:41,7 (19)
32. Písařík Jiří (1977) CZE Kerberos --- 3:20:13,5 0:21:51,6 (44) 0:00:59,9 (54) 1:43:05,3 (15) 0:01:15,5 (62) 1:13:01 (37)
33. Vopálenský Tomáš (1972) CZE Individuální --- 3:21:42,5 0:21:38,9 (41) 0:00:44,7 (28) 1:48:36,5 (32) 0:00:41 (20) 1:10:01,2 (31)
34. Faltýnek Petr (1987) CZE Elab --- 3:21:58,5 0:20:50,1 (35) 0:01:00,4 (56) 1:48:43,6 (33) 0:00:58,3 (46) 1:10:26 (33)
35. Kadidlo Jiří (1972) CZE CK Slovan Moravská Třebová --- 3:22:52,3 0:19:53,4 (20) 0:00:44,6 (27) 1:44:40,1 (18) 0:00:42,8 (25) 1:16:51,2 (46)
36. Knejzlík Marek (1976) CZE Tri club Haven, z.s --- 3:24:54 0:20:50,1 (36) 0:00:37,7 (14) 1:50:30,8 (39) 0:00:39,3 (16) 1:12:15,9 (35)
37. Lebeda Jakub (1972) CZE IRON STARS BEROUN --- 3:25:09,5 0:22:04,1 (46) 0:01:02,4 (61) 1:51:14,6 (43) 0:01:16,3 (64) 1:09:31,9 (29)
38. Zelený Radek (1981) CZE MST Jihlava --- 3:26:21 0:20:52,4 (37) 0:00:44,1 (24) 1:45:03,3 (22) 0:01:05,8 (49) 1:18:35,2 (49)
39. Malinský Petr (1995) CZE HST Production --- 3:26:37 0:20:55,9 (38) 0:00:37,2 (13) 1:51:12,3 (42) 0:00:33,5 (12) 1:13:18 (38)
40. Pudil Jaroslav (1961) CZE M2 Sport Bečvář Strakonice --- 3:27:02,8 0:22:01,4 (45) 0:00:52,7 (44) 1:47:34,3 (30) 0:00:45,5 (31) 1:15:48,7 (43)
41. Čajda Michal (1989) CZE Danovia --- 3:30:30,5 0:22:19,9 (48) 0:00:46,9 (37) 1:50:18,6 (36) 0:00:46 (32) 1:16:18,9 (44)
42. Foukal Libor (1977) CZE Individuální --- 3:31:36,3 0:23:19,1 (56) 0:00:45,6 (32) 1:46:51,6 (28) 0:00:50 (36) 1:19:49,7 (52)
43. Šindelář Ondřej (1988) CZE Elite Sport Boskovice --- 3:32:16,8 0:20:03,9 (22) 0:00:23,9 (3) 1:58:43,3 (56) 0:00:24,3 (1) 1:12:41,1 (36)
44. Farda Petr (1973) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 3:32:17 0:22:54,1 (52) 0:00:46,7 (35) 1:50:20,8 (37) 0:00:44,7 (30) 1:17:30,5 (47)
45. Šubrt David (1992) CZE TT LOKO Beroun --- 3:32:59,3 0:21:10,4 (39) 0:00:44,4 (26) 1:53:21,3 (46) 0:01:09,3 (53) 1:16:33,7 (45)
46. Odstrčilík Roman (1975) CZE TITAN TRILIFE --- 3:33:58,8 0:21:40,1 (43) 0:00:44,9 (30) 1:55:45,3 (50) 0:00:44 (27) 1:15:04,2 (41)
47. Zeman David (1992) CZE BEKO Bike & Ski Racing Team --- 3:34:39 0:23:23,1 (57) 0:01:13,7 (68) 1:58:41,1 (55) 0:01:10,3 (56) 1:10:10,7 (32)
48. Martínek Jan (1963) CZE TK Vyšehrad Praha --- 3:36:27,5 0:21:37,1 (40) 0:00:43,4 (21) 1:55:01,3 (48) 0:00:44,5 (28) 1:18:20,9 (48)
49. Jíra Jaroslav (1971) CZE Tri club Haven, z.s --- 3:36:38 0:20:45,4 (32) 0:00:43,4 (22) 1:54:06,1 (47) 0:00:41,3 (21) 1:20:21,7 (53)
50. Michálek Martin (1975) CZE TRI KLUB Příbram --- 3:41:21,5 0:22:25,1 (49) 0:00:48,1 (38) 1:56:28,6 (52) 0:00:48 (35) 1:20:51,4 (54)
51. Langhammer Tomáš (1971) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 3:41:56,5 0:24:01,6 (62) 0:01:06,4 (63) 2:00:02,8 (61) 0:01:15,8 (63) 1:15:29,7 (42)
52. Ginzel Petr (1972) CZE CykloVAPE --- 3:43:48,5 0:22:35,1 (50) 0:00:56,2 (48) 1:59:28,6 (60) 0:01:02,8 (48) 1:19:45,7 (51)
53. KUŠNÍR Luboš (1977) CZE Bobr team --- 3:43:50,5 0:20:46,1 (33) 0:01:49,4 (75) 2:13:54,1 (70) 0:01:25,2 (67) 1:05:55,5 (16)
54. Hodaň Lukáš (1980) CZE SAFEREX - AF TEAM Plzeň --- 3:43:53,5 0:21:39,4 (42) 0:00:53,7 (45) 2:01:21,6 (63) 0:00:52,7 (41) 1:19:06 (50)
55. Hála Luboš (1964) CZE TJ Spartak Třebíč --- 3:44:36,5 0:24:00,1 (61) 0:00:59,7 (53) 1:56:41,6 (53) 0:01:10,8 (57) 1:21:44,2 (55)
56. Landa Jan (1976) CZE Spartak Žebrák --- 3:46:33,7 0:24:23,6 (64) 0:01:16,4 (71) 1:53:20,8 (45) 0:01:33,9 (68) 1:25:58,7 (61)
57. Holeček Petr (1961) CZE Elab --- 3:46:49,8 0:24:14,1 (63) 0:00:54,9 (46) 1:57:11,3 (54) 0:00:57,8 (45) 1:23:31,4 (57)
58. Vladyka Jan (1958) CZE HISPORT Team --- 3:47:44,5 0:23:16,6 (55) 0:01:00,7 (57) 1:59:12,6 (57) 0:01:09,2 (52) 1:23:05,2 (56)
59. Soldátek Jaroslav (1995) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 3:50:53,5 0:22:36,1 (51) 0:00:44,1 (25) 1:55:25,1 (49) 0:00:32,8 (10) 1:31:35,2 (67)
60. Kočíb Pavel (1975) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 3:51:55,3 0:23:13,4 (54) 0:01:15,2 (69) 1:59:19,1 (58) 0:01:44,3 (72) 1:26:23,3 (62)
61. Gurnik Stanislav (1987) CZE TRIEXPERT MILT racing team --- 3:53:37,2 0:23:38,4 (58) 0:00:46,2 (34) 2:03:21,4 (65) 0:00:40,5 (19) 1:25:10,7 (60)
62. Hartmann Vladimir (1981) CZE Individual - Brno --- 3:55:36,5 0:23:48,1 (59) 0:01:01,1 (59) 2:02:38,3 (64) 0:01:09,8 (55) 1:26:58,9 (63)
63. Žižka David (1989) CZE --- --- 3:56:00,7 0:25:21,4 (67) 0:00:44,9 (31) 1:50:20,8 (38) 0:00:55,9 (43) 1:38:37,5 (72)
64. Koupilek Jiří (1966) CZE Kolovraty --- 3:58:13,2 0:22:57,4 (53) 0:01:26,7 (73) 2:07:53,9 (66) 0:02:00 (74) 1:23:55,1 (58)
65. Kocka Matus (1984) CZE --- --- 3:58:39,2 0:23:55,4 (60) 0:01:01,9 (60) 1:55:58,6 (51) 0:01:06,3 (50) 1:36:36,9 (69)
66. Balatka Jaroslav (1954) CZE Lawi Sport Team z.s. --- 4:05:26,5 0:25:57,4 (68) 0:00:58,2 (51) 1:59:21,6 (59) 0:00:54,5 (42) 1:38:14,7 (71)
67. Logojda Jiří (1971) CZE TRIEXPERT MILT racing team --- 4:08:45,5 0:27:38,1 (70) 0:01:11,4 (66) 2:10:45,4 (68) 0:01:19,8 (65) 1:27:50,6 (64)
68. DRAŽAN Martin (1974) CZE --- --- 4:08:59,5 0:24:49,9 (66) 0:00:48,4 (40) 2:08:36,1 (67) 0:01:06,4 (51) 1:33:38,5 (68)
69. Karafiát Jaroslav (1957) CZE TITAN TRILIFE --- 4:09:23,7 0:26:56,4 (69) 0:01:07,9 (64) 2:11:02,4 (69) 0:01:11,3 (58) 1:29:05,6 (65)
70. Jiráň Tomáš (1948) CZE Here To Win team --- 4:09:58,5 0:29:35,1 (73) 0:01:02,9 (62) 2:00:48,6 (62) 0:01:13 (60) 1:37:18,6 (70)
71. Bouřa Marek (1971) CZE TTF --- 4:15:36,7 0:28:00,4 (71) 0:01:11,4 (67) 2:14:17,4 (71) 0:01:39 (71) 1:30:28,4 (66)
72. Nádhera Petr (1967) CZE --- --- 4:18:00 0:24:47,1 (65) 0:01:09,2 (65) 2:25:53,4 (74) 0:01:21,2 (66) 1:24:48,9 (59)
73. Zeman Zbyněk (1954) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 4:35:39,4 0:31:14,1 (74) 0:01:35,7 (74) 2:17:12,6 (72) 0:01:59,8 (73) 1:43:37,1 (74)
74. Světinský Radek (1977) CZE TITAN TRILIFE --- 4:36:30,7 0:28:22,7 (72) 0:01:18,6 (72) 2:23:42,9 (73) 0:01:37,3 (70) 1:41:29,1 (73)
75. Švingr Pavel (1953) CZE AK LOUNY --- 5:11:21,2 0:32:17,1 (75) 0:01:16,2 (70) 2:31:40,6 (75) 0:02:10,8 (75) 2:03:56,2 (75)
Krajča Stanislav (1983) CZE TJ Liga 100 Olomouc --- DNS --- --- --- --- ---
Vopat Milan (1961) CZE ProCorde Chomutov --- DNS --- --- --- --- ---
Kovařík Vít (1986) CZE CykloVape --- DNS --- --- --- --- ---
Dlubal Jan (1992) CZE BikeMarast --- DNS --- --- --- --- ---
Soukup Petr (1987) CZE TJ Nová Paka --- DNS --- --- --- --- ---
Nehonský Zdenek (1980) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Furgoł Michał (1978) POL --- --- DNS --- --- --- --- ---
Ożóg Tomasz (1980) POL --- --- DNS --- --- --- --- ---
Karabinoš Tomáš (1983) SVK Café racers --- DNS --- --- --- --- ---
Pešek Pavel (1990) CZE SBR TRI-TEAM LITOMYŠL --- DNS --- --- --- --- ---
Hornák Martin (1975) CZE ACES TEAM KARLOVY VARY --- DNS --- --- --- --- ---
Jiráň Aleš (1983) CZE Here To Win team --- DNF 0:20:44,4 0:00:45,1 1:42:42,3 0:00:44,8 ---
Pozler Tomáš (1976) CZE OMT --- DNF 0:18:43,1 0:00:47,9 1:42:32,3 0:00:45,5 ---
Černohorský Tomáš (1997) CZE TT Příbram, z. s. --- DNF 0:21:37,9 0:00:36,1 1:42:43,6 0:00:39,8 ---
Mikula Miroslav (1968) CZE IRON STARS BEROUN --- DNS --- --- --- --- ---
Lachout Lukáš (1981) CZE Here To Win team --- DNF 0:24:51,6 0:01:06,4 1:47:41,6 0:01:44,3 ---