TRIATHLON MĚLNÍK 2018, 21. 7. 2018 - 750m - 20km - 5km (0,75-20-5), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Depo + kolo Běh
1. Čelůstka Jan (1982) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:59:52,2 0:09:28,8 (9) 0:00:25,8 (3) 0:33:33,5 (2) 0:16:24,1 (1)
2. Olšar Ondřej (1997) CZE Kerberos T.A. PLZEŇ 1:01:17,4 0:09:24,6 (4) 0:00:25,5 (2) 0:33:38,2 (3) 0:17:49,1 (5)
3. Krátký Štěpán (1995) CZE SK Slavia Praha --- 1:01:47,5 0:09:34,4 (13) 0:00:28 (8) 0:33:33 (1) 0:18:12,1 (6)
4. Kalus Jiří (1993) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:03:27,9 0:09:31,9 (12) 0:00:28,7 (10) 0:36:22,2 (20) 0:17:05,1 (3)
5. Ottenschläger Oto (1995) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:04:51,6 0:11:09,7 (42) 0:00:40,5 (61) 0:36:09,9 (14) 0:16:51,5 (2)
6. Stříhavka Jindřich (2000) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:04:56,4 0:10:23,2 (23) 0:00:30,3 (19) 0:35:44,1 (7) 0:18:18,8 (7)
7. Wohl Pavel (1997) CZE EasyGoRun --- 1:05:14,5 0:10:34,4 (32) 0:00:33,8 (30) 0:35:34,2 (5) 0:18:32,1 (9)
8. Matějovič Filip (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 1:05:27,5 0:10:43,2 (34) 0:00:31,7 (23) 0:35:38,5 (6) 0:18:34,1 (10)
9. Burian Matěj (2000) CZE SK Slavia Praha --- 1:05:37,6 0:09:28 (8) 0:00:29,8 (16) 0:36:19 (18) 0:19:20,8 (19)
10. Powada Jakub (1993) CZE Kerberos --- 1:05:43 0:09:23,1 (3) 0:00:28,2 (9) 0:36:29,7 (21) 0:19:22 (20)
11. Michálek Filip (2001) CZE PK JH --- 1:05:51,6 0:09:25,2 (5) 0:00:29 (11) 0:36:09,7 (13) 0:19:47,7 (27)
12. Tlamka Filip (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:06:09,7 0:10:16,1 (20) 0:00:36,7 (47) 0:36:06,9 (11) 0:19:10 (18)
13. ido gome (2002) ISR ASA RUPPIN --- 1:06:15,4 0:10:44,8 (35) 0:00:35 (38) 0:36:17,5 (17) 0:18:38,1 (11)
14. Mužíček Pavel (1984) CZE TTT --- 1:06:50,1 0:11:02,7 (40) 0:00:36,8 (48) 0:35:11,6 (4) 0:19:59 (31)
15. Novotný Jan (1978) CZE TTT --- 1:07:02,5 0:11:16,1 (46) 0:00:42,4 (72) 0:35:54,2 (8) 0:19:09,8 (17)
16. Vosejpka Jan (1999) CZE E.ON Triathlon Team --- 1:07:04,6 0:10:52,3 (36) 0:00:33,9 (32) 0:37:09 (32) 0:18:29,4 (8)
17. Mesilati Omer (2001) ISR ASA RUPPIN --- 1:07:24,5 0:09:35,7 (14) 0:00:29,4 (13) 0:37:35,1 (36) 0:19:44,3 (25)
18. Václavík Filip (1995) CZE TITAN TRILIFE --- 1:07:27,7 0:09:20,4 (1) 0:00:27,9 (7) 0:36:34,4 (23) 0:21:05 (42)
19. Stuchlík Jiří (2001) CZE E.ON Triathlon Team --- 1:07:38,3 0:10:25,9 (24) 0:00:29,9 (17) 0:35:59,5 (10) 0:20:43 (38)
20. Hradil Pavel (1998) CZE TITAN TRILIFE --- 1:07:43,7 0:10:54,9 (38) 0:00:39,8 (57) 0:36:30,1 (22) 0:19:38,9 (24)
21. Walter Jan (1992) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:08:14,9 0:11:31,7 (55) 0:00:34,3 (34) 0:37:00 (29) 0:19:08,9 (16)
22. Trutna Jan (1999) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:08:29,8 0:09:29,4 (10) 0:00:29,2 (12) 0:36:35,2 (24) 0:21:56 (57)
23. Teplý Ondřej (1978) CZE HISPORT Team --- 1:08:30,9 0:12:22,9 (75) 0:00:34,2 (33) 0:36:08,3 (12) 0:19:25,5 (21)
24. Macháček Michal (2002) CZE E.ON Triathlon Team --- 1:09:05,4 0:11:44,5 (59) 0:00:30,9 (21) 0:36:54,8 (28) 0:19:55,2 (29)
25. Minář Patrik (2000) CZE TJ Šumperk --- 1:09:22,7 0:10:21,5 (22) 0:00:43,2 (76) 0:37:02,7 (30) 0:21:15,3 (45)
26. Marek Matěj (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 1:09:34,1 0:09:27,1 (7) 0:00:34,7 (36) 0:36:49,6 (27) 0:22:42,7 (66)
27. Štourač Nikola (1985) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:09:49,3 0:12:24,5 (76) 0:00:45,2 (81) 0:36:17,4 (16) 0:20:22,2 (33)
28. Strejc Michal (2002) CZE E.ON Triathlon Team --- 1:09:56,1 0:11:00,8 (39) 0:00:29,7 (15) 0:36:48,6 (26) 0:21:37 (52)
29. Bartoš Petr (1978) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 1:10:06,8 0:10:20,3 (21) 0:00:41,5 (67) 0:37:15,7 (34) 0:21:49,3 (54)
30. RON ASAF (2002) ISR asa ruppin --- 1:10:12,3 0:10:27,1 (26) 0:00:36,1 (42) 0:39:07,3 (50) 0:20:01,8 (32)
31. Korous Martin (1974) CZE E.ON Triathlon Team --- 1:10:14,4 0:13:01 (93) 0:00:53,1 (93) 0:37:11,8 (33) 0:19:08,5 (15)
32. Mesilati Noam (2001) ISR ASA RUPPIN --- 1:10:31,2 0:09:31,2 (11) 0:00:37,9 (54) 0:41:34,3 (77) 0:18:47,8 (13)
33. Rudolfová Jitka (1986) CZE ENERGY TEAM --- 1:10:34,1 0:10:33,6 (31) 0:00:32,9 (26) 0:39:38 (57) 0:19:49,6 (28)
34. Sommer Vojtěch (1996) CZE SK Slavia Praha --- 1:10:43,2 0:10:03,8 (16) 0:00:25,4 (1) 0:35:55 (9) 0:24:19 (83)
35. Hladík Oldřich (2002) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:10:50,7 0:09:53,9 (15) 0:00:31,1 (22) 0:38:34,3 (43) 0:21:51,4 (55)
36. Hašlar Přemysl (1975) CZE VOKOLOPOLE --- 1:10:50,8 0:12:05,7 (68) 0:00:47,8 (89) 0:36:21,5 (19) 0:21:35,8 (50)
37. Strnadová Kateřina (1991) CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas Team --- 1:10:51,1 0:11:54,6 (63) 0:00:33,6 (28) 0:38:25,7 (41) 0:19:57,2 (30)
38. Semerád Martin (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:10:52,3 0:10:32,8 (30) 0:00:29,5 (14) 0:37:04,3 (31) 0:22:45,7 (67)
39. Andrlová Veronika (1990) CZE Kerberos --- 1:11:18,8 0:11:46,6 (61) 0:00:40,8 (63) 0:38:28,3 (42) 0:20:23,1 (34)
40. Holý Jakub (1978) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:11:22,8 0:12:37,9 (81) 0:00:35,7 (41) 0:39:10,6 (52) 0:18:58,6 (14)
41. Peřinka Filip (1988) CZE TTT --- 1:11:34,7 0:12:35 (80) 0:00:41,5 (68) 0:38:46,1 (44) 0:19:32,1 (22)
42. Hrdlička Jakub (2002) CZE PK JH T.A. PLZEŇ 1:12:06,3 0:09:26,2 (6) 0:00:30,1 (18) 0:36:44,1 (25) 0:25:25,9 (94)
43. Vodrážka Borek (2000) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:12:17,3 0:12:11,2 (71) 0:00:47,7 (88) 0:36:17,1 (15) 0:23:01,3 (70)
44. Jordán Daniel (1997) CZE Uranové doly Hamr 1972 --- 1:12:24,1 0:12:38,9 (83) 0:00:55,5 (100) 0:39:02,8 (47) 0:19:46,9 (26)
45. Kučerová Lucie (2001) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:12:31 0:11:07,2 (41) 0:00:33,4 (27) 0:39:34,3 (56) 0:21:16,1 (46)
46. AVIGAD AYA (2002) ISR ASA Ruppin --- 1:12:49,7 0:11:11,1 (45) 0:00:36,8 (49) 0:39:15,7 (54) 0:21:46,1 (53)
47. Pekárek Milan (1965) CZE Etriatlon Team --- 1:12:50,2 0:13:00,5 (92) 0:00:40,9 (64) 0:38:01,4 (38) 0:21:07,4 (43)
48. Marek Jakub (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 1:12:57 0:09:21,9 (2) 0:00:27,4 (5) 0:40:52,1 (70) 0:22:15,6 (61)
49. Matula Michal (2000) CZE Mika training --- 1:12:57,6 0:10:26,6 (25) 0:00:36,5 (45) 0:39:12,1 (53) 0:22:42,4 (65)
50. Matějovič Martin (1969) CZE Triatlon Plazeň --- 1:13:18,2 0:13:27 (96) 0:00:53,1 (94) 0:38:14,5 (39) 0:20:43,6 (39)
51. Čížek Jan (1996) CZE ZPcyklo PROOFY Corratec cycling team --- 1:13:18,9 0:10:31,8 (28) 0:00:40,9 (65) 0:40:14,6 (63) 0:21:51,6 (56)
52. Švecová Lenka (2001) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:13:24,8 0:11:54,1 (62) 0:00:42,1 (69) 0:38:22,6 (40) 0:22:26 (62)
53. Kahuda Jiří (2000) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 1:13:31,8 0:11:54,8 (64) 0:00:37 (50) 0:40:15,5 (64) 0:20:44,5 (40)
54. Thoma Jiří (1983) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:13:38,7 0:15:33,2 (118) 0:00:33,8 (31) 0:38:46,9 (45) 0:18:44,8 (12)
55. Charousek Petr (1966) CZE BKP --- 1:14:00 0:12:56,9 (91) 0:00:56,7 (102) 0:39:38,5 (58) 0:20:27,9 (35)
56. Palider Jan (1991) CZE Triatlon klub Ostrava --- 1:14:16,3 0:12:44,1 (86) 0:00:36,1 (43) 0:41:21,9 (75) 0:19:34,2 (23)
57. Novotný Jindřich (2001) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:14:32,1 0:12:38,3 (82) 0:00:56,3 (101) 0:37:40,8 (37) 0:23:16,7 (73)
58. Horák Vilém (2001) CZE Diana Sport --- 1:14:39,7 0:10:09,1 (17) 0:00:27,2 (4) 0:40:21,2 (66) 0:23:42,2 (77)
59. Okluský Miroslav (1989) CZE --- --- 1:14:49,1 0:14:05,4 (102) 0:01:06,3 (108) 0:39:08,6 (51) 0:20:28,8 (36)
60. Jurica Josef (1998) CZE CzechTRI K. Team --- 1:14:54,4 0:10:15,1 (19) 0:00:31,9 (24) 0:37:16,1 (35) 0:26:51,3 (106)
61. Foukal Libor (1977) CZE Individuální --- 1:15:08,2 0:13:40,1 (97) 0:01:28,8 (125) 0:39:00,3 (46) 0:20:59 (41)
62. Škoda Václav (2002) CZE AD team --- 1:15:15,7 0:10:27,3 (27) 0:00:45,1 (80) 0:39:03,9 (49) 0:24:59,4 (87)
63. Vilnai Tal (2002) ISR asa ruppin --- 1:15:20,2 0:10:11,1 (18) 0:00:34,5 (35) 0:42:06,6 (82) 0:22:28 (63)
64. Kroupa Štěpán (1975) CZE HISPORT Team --- 1:15:24,7 0:12:41 (85) 0:00:39,7 (56) 0:40:39,9 (68) 0:21:24,1 (47)
65. Zadražil Filip (1998) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:15:36,2 0:12:25 (77) 0:01:13 (115) 0:40:48,3 (69) 0:21:09,9 (44)
66. Ihnačinec Jakub (1999) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:15:36,4 0:12:50,4 (89) 0:00:47,3 (87) 0:39:49,6 (59) 0:22:09,1 (58)
67. Prštický Michal (1990) CZE --- --- 1:16:15,3 0:11:56,7 (66) 0:01:28,7 (124) 0:39:20,7 (55) 0:23:29,2 (75)
68. Leszkow David (2000) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 1:16:27,3 0:10:42,6 (33) 0:00:30,8 (20) 0:39:52,4 (61) 0:25:21,5 (92)
69. Maiwaelder Lukáš (1991) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:16:34,1 0:11:31,3 (54) 0:00:42,2 (70) 0:40:20,6 (65) 0:24:00 (81)
70. Fiala Aleš (1966) CZE SK Slavia Praha --- 1:16:34,4 0:13:48,2 (98) 0:00:41 (66) 0:39:50,4 (60) 0:22:14,8 (60)
71. Ihn Ondřej (2000) CZE Triatlon klub Ostrava --- 1:17:02,9 0:11:32,2 (56) 0:00:32 (25) 0:41:54,4 (81) 0:23:04,3 (71)
72. Peterka Marek (1970) CZE Individuální --- 1:17:23,9 0:12:55,9 (90) 0:00:42,8 (74) 0:41:12,5 (73) 0:22:32,7 (64)
73. Provod Petr (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 1:17:42,1 0:11:10,6 (43) 0:00:42,4 (73) 0:41:15,1 (74) 0:24:34 (85)
74. Miklišová Lucie (2002) CZE TITAN TRILIFE --- 1:17:52,9 0:11:17,7 (48) 0:00:37,1 (51) 0:42:37,7 (87) 0:23:20,4 (74)
75. Holešovská Monika (2000) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:17:59,6 0:12:05,8 (69) 0:00:35,3 (39) 0:42:17,4 (83) 0:23:01,1 (69)
76. Pokorná Pavlína (2000) CZE SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- 1:18:09,9 0:11:54,9 (65) 0:00:40,6 (62) 0:44:00,5 (95) 0:21:33,9 (48)
77. Veselý Vítězslav (1966) CZE Individuální --- 1:18:47 0:14:21 (108) 0:01:27,1 (123) 0:41:24,8 (76) 0:21:34,1 (49)
78. Harvey Kevin (1967) GBR Individuální --- 1:19:11,3 0:12:27,6 (78) 0:00:46,8 (86) 0:40:28,8 (67) 0:25:28,1 (95)
79. Laur Zbyněk (1962) CZE Praha 6 --- 1:19:23,4 0:14:11,6 (106) 0:01:10,4 (112) 0:40:55,8 (71) 0:23:05,6 (72)
80. Marek Daniel (1971) CZE Triatlon Plzeň --- 1:19:31,4 0:14:29 (110) 0:00:39,5 (55) 0:39:03 (48) 0:25:19,9 (91)
81. Grulich Ondřej (2001) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:19:52,9 0:12:14,9 (73) 0:00:34,9 (37) 0:40:05,9 (62) 0:26:57,2 (109)
82. Vopat Milan (1961) CZE ProCorde Chomutov --- 1:19:54,2 0:16:39,1 (126) 0:01:33,9 (126) 0:41:06 (72) 0:20:35,2 (37)
83. Skuhrová Tereza (1994) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:20:15,7 0:11:32,4 (57) 0:00:33,7 (29) 0:42:54,5 (88) 0:25:15,1 (90)
84. Sirůček David (1987) CZE Multisport team --- 1:20:51,3 0:15:47,2 (121) 0:01:10,5 (113) 0:41:44 (78) 0:22:09,6 (59)
85. Březnová Radka (1999) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:20:58,5 0:11:27,2 (51) 0:00:45,8 (83) 0:44:14,9 (97) 0:24:30,6 (84)
86. Kratochvílová Lucie (1995) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:21:14,3 0:14:10,1 (104) 0:01:10,9 (114) 0:42:57,8 (89) 0:22:55,5 (68)
87. Kábrt Lukáš (2000) CZE Loko Trutnov --- 1:21:17,9 0:11:28,5 (53) 0:00:44,6 (78) 0:45:30,4 (106) 0:23:34,4 (76)
88. Gregora Jan (2000) CZE Individuální --- 1:21:33,1 0:13:03,5 (95) 0:00:36,3 (44) 0:41:48,2 (79) 0:26:05,1 (101)
89. Rež Zdeněk. (1972) CZE Spona Teplice --- 1:21:48,2 0:15:44,6 (120) 0:01:26,8 (122) 0:43:00,9 (90) 0:21:35,9 (51)
90. Kesler Etay (2001) ISR ASA Rupin --- 1:22:07,8 0:11:22,8 (50) 0:00:36,6 (46) 0:45:57,4 (109) 0:24:11 (82)
91. Procházka Dušan (1972) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:22:11,9 0:13:53,1 (101) 0:00:53,4 (96) 0:43:34,4 (92) 0:23:51 (78)
92. Avisar Adi (2001) ISR ASA RUPPIN --- 1:22:16,7 0:11:44,1 (58) 0:00:35,5 (40) 0:45:59 (110) 0:23:58,1 (80)
93. Marek Samuel (2002) CZE Elite Sport Boskovice --- 1:22:20,7 0:11:27,9 (52) 0:00:40 (58) 0:42:28 (84) 0:27:44,8 (112)
94. Procházková Nikola (2002) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:22:25,2 0:12:47,9 (88) 0:00:44,9 (79) 0:44:54,7 (102) 0:23:57,7 (79)
95. Káňa Pavel (1974) CZE Loko Trutnov --- 1:22:28 0:11:21,4 (49) 0:00:40,2 (59) 0:42:35,3 (85) 0:27:51,1 (113)
96. Kotěšovcová Pavla (2000) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:22:39,7 0:11:10,7 (44) 0:00:37,4 (52) 0:44:46,7 (101) 0:26:04,9 (100)
97. Sálus Jan (1988) CZE --- --- 1:23:53,6 0:15:41,7 (119) 0:01:17,5 (118) 0:41:52,6 (80) 0:25:01,8 (89)
98. Pilc Daniel (1998) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:23:53,7 0:13:49,8 (100) 0:01:06,6 (109) 0:43:56,4 (94) 0:25:00,9 (88)
99. Beary Nadav (2001) ISR Asa Ruppin --- 1:24:04,3 0:10:52,3 (37) 0:00:37,4 (53) 0:45:39,3 (108) 0:26:55,3 (108)
100. Pech Roman (1962) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 1:24:49,6 0:14:15,7 (107) 0:00:46 (84) 0:45:11,2 (105) 0:24:36,7 (86)
101. Bican Stanislav (1979) CZE TJ Packa Praha C --- 1:25:04,8 0:14:34 (111) 0:01:41,1 (127) 0:43:01,7 (91) 0:25:48 (97)
102. Vůjtek Karel (1985) CZE Triatlon TJ Praha Háje --- 1:26:16,4 0:15:13,1 (116) 0:00:45,2 (82) 0:44:18,1 (99) 0:26:00 (99)
103. Marcol Lukáš (1990) CZE TTT --- 1:26:41,3 0:15:06,6 (115) 0:02:10,9 (132) 0:51:54,8 (129) 0:17:29 (4)
104. Papež Michal (2001) CZE Loko Trutnov --- 1:26:47,6 0:11:46,1 (60) 0:00:54,2 (97) 0:44:55,9 (103) 0:29:11,4 (118)
105. Kozlová Kateřina (1999) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:26:51,2 0:14:10,4 (105) 0:00:42,2 (71) 0:46:19 (112) 0:25:39,6 (96)
106. Čermák Jan (2000) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:26:52,5 0:12:06,1 (70) 0:01:04,6 (106) 0:46:54,6 (113) 0:26:47,2 (105)
107. Marková Ladislava (1978) CZE Individuální --- 1:27:11 0:14:08 (103) 0:00:59,4 (105) 0:45:01,1 (104) 0:27:02,5 (110)
108. Štěpánová Lenka (1993) CZE --- --- 1:27:25,2 0:12:17,1 (74) 0:00:54,2 (98) 0:48:18,3 (118) 0:25:55,6 (98)
109. Brožík Valdemar (1976) CZE A bude hůř --- 1:27:48,8 0:16:36,2 (125) 0:01:52,3 (130) 0:43:55,1 (93) 0:25:25,2 (93)
110. Mužíček Josef (1957) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:28:19,3 0:12:39,1 (84) 0:00:40,2 (60) 0:46:05 (111) 0:28:55 (117)
111. Kratochvíl Ladislav (1970) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:28:41,2 0:14:26,5 (109) 0:01:22,6 (121) 0:44:22,5 (100) 0:28:29,6 (115)
112. Prokop Evžen (1968) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:29:00,2 0:12:33,8 (79) 0:01:08,7 (110) 0:48:57 (122) 0:26:20,7 (102)
113. Matoušová Michaela (2000) CZE Tritraining team Jihlava --- 1:29:05,9 0:14:43,5 (112) 0:00:54,9 (99) 0:47:06,2 (114) 0:26:21,3 (103)
114. Mejzlík Petr (1959) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:29:23,9 0:15:00,3 (113) 0:00:46,4 (85) 0:44:17,6 (98) 0:29:19,6 (120)
115. Stupková Barbora (2002) CZE TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 1:29:30 0:12:11,7 (72) 0:00:53,1 (95) 0:48:27,7 (119) 0:27:57,5 (114)
116. Kotěšovcová Anna (1996) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:30:53,3 0:12:02,8 (67) 0:00:43,7 (77) 0:49:28,9 (123) 0:28:37,9 (116)
117. Preisler Richard (1969) CZE --- --- 1:31:02,5 0:17:11,8 (128) 0:01:53,9 (131) 0:42:37,3 (86) 0:29:19,5 (119)
118. Janak Karel (1957) CZE TITAN TRILIFE --- 1:31:48 0:15:03 (114) 0:00:58,5 (104) 0:44:06,5 (96) 0:31:40 (124)
119. Beránková Libuše (1973) CZE GLASSMAN TT --- 1:32:09,1 0:16:40,1 (127) 0:01:15 (117) 0:47:22,5 (115) 0:26:51,5 (107)
120. Šiml Jan (1967) CZE NOVIS TK Praha --- 1:33:09,7 0:12:45,5 (87) 0:01:06 (107) 0:49:34 (124) 0:29:44,2 (122)
121. Zeman Zbyněk (1954) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:34:56,5 0:18:55 (130) 0:00:42,9 (75) 0:48:38,6 (120) 0:26:40 (104)
122. Vaja Jan (1984) CZE --- --- 1:35:08,5 0:16:25,5 (124) 0:01:22,3 (119) 0:49:38,8 (125) 0:27:41,9 (111)
123. Velísková Veronika (2001) CZE Konrad Tools Team --- 1:35:11,3 0:11:16,8 (47) 0:00:56,7 (103) 0:45:35,7 (107) 0:37:22,1 (130)
124. Tilcer Daniel (1990) CZE TJ Slávie Chomutov, z.s. --- 1:35:24 0:13:03 (94) 0:01:44 (128) 0:50:56,5 (126) 0:29:40,5 (121)
125. Hrušková Anežka (1999) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:35:28,1 0:10:32 (29) 0:00:52,6 (92) 0:51:01,9 (127) 0:33:01,6 (127)
126. Šišková Barbora (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 1:36:18,8 0:13:49,5 (99) 0:00:27,7 (6) 0:48:50,9 (121) 0:33:10,7 (128)
127. Reindl Michal (1955) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:38:52,1 0:17:29 (129) 0:01:45,9 (129) 0:47:56,1 (117) 0:31:41,1 (125)
128. Süsserová Lucie (1976) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:41:10,3 0:15:57,8 (123) 0:01:14,3 (116) 0:51:40,3 (128) 0:32:17,9 (126)
129. Nejdlová Valérie (2001) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:44:28,7 0:15:30,4 (117) 0:00:51,1 (91) 0:56:58,2 (132) 0:31:09 (123)
130. Zelenák Dušan (1950) CZE GLASSMAN TT --- 1:45:45,7 0:19:05 (131) 0:00:48,8 (90) 0:47:43,8 (116) 0:38:08,1 (132)
131. Vlasáková Romana (1970) CZE HISPORT Team --- 1:46:35,6 0:15:49,9 (122) 0:01:22,5 (120) 0:55:57 (131) 0:33:26,2 (129)
132. Švingr Pavel (1953) CZE TEAM LOUNY --- 1:51:56,8 0:19:15 (132) 0:01:09,8 (111) 0:53:47,5 (130) 0:37:44,5 (131)
Juránek Lukáš (2002) CZE X-team BaNo T.A. PLZEŇ DNF 0:10:05,2 0:00:34,3 0:36:58,4 ---
Opletal Robert (1970) CZE Individuální --- DNS --- --- --- ---
Snopková Jana (1969) CZE Individuální --- DNS --- --- --- ---
Stuchl Jindřich (1974) CZE Individuální --- DSQ 0:16:00,3 0:01:09,6 0:43:56,6 0:24:38,3
Půstová Šárka (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- DNF 0:10:53,9 0:00:35,6 --- ---
Poláčková Pavlína (1996) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- DNF 0:11:06,6 0:00:29,8 0:41:42,5 ---
Juránková Heidi (2002) CZE X-team BaNo T.A. PLZEŇ DSQ 0:11:08,9 0:00:33,9 0:38:28,7 0:21:38
Kirsch Radomír (2002) CZE Loko Trutnov --- DNF 0:14:35,3 0:01:16,3 0:52:48,5 ---
Svobodová Dominika (1998) CZE USK Akademik Cheb --- DNF 0:17:34,6 0:00:54,9 --- ---
Eisner Philip (1969) CZE Sport Project Swimming --- DSQ 0:17:07,5 0:02:08,9 0:57:11,2 0:38:25,4