TRIATHLON MĚLNÍK 2018, 21. 7. 2018 - 400m - 8km - 3km (0,4-8-3), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Depo + kolo Běh
1. Kostlán Robert (2003) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:35:24,4 0:05:55,4 0:00:40,3 0:17:19 0:11:29,7
2. Tuž Jiří (2004) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:35:31 0:05:43,7 0:00:42,6 0:17:34,7 0:11:30
3. Kozojed Martin (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:35:38,6 0:05:54,5 0:00:39,7 0:17:23,9 0:11:40,5
4. Rozsíval Erik (2004) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:36:17,6 0:05:50 0:00:39,5 0:17:32,5 0:12:15,6
5. Korous David (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:37:45,9 0:05:58,3 0:00:40,8 0:18:04,1 0:13:02,7
6. Mičková Kateřina (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:38:19 0:06:00,5 0:00:55,5 0:19:00,8 0:12:22,2
7. Marek Jakub (2003) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:38:30 0:05:48,7 0:00:40,7 0:17:41,1 0:14:19,5
8. Cihlář Jakub (2003) CZE TT LOKO Beroun --- 0:38:45,4 0:05:47,8 0:00:40,8 0:18:40,2 0:13:36,6
9. Caha Jan (2003) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:39:05,7 0:06:25,6 0:00:38,6 0:17:42,3 0:14:19,2
10. Knobloch Florian (2003) CZE VOKOLOPOLE --- 0:39:10,8 0:07:28,3 0:00:40,4 0:18:02,6 0:12:59,5
11. Cihlář Vojtěch (2003) CZE TT LOKO Beroun --- 0:39:28,8 0:06:22,4 0:00:46,2 0:19:24 0:12:56,2
12. Urbanová Michaela (2003) CZE PS Kroměříž --- 0:39:36,5 0:06:03,4 0:00:38,9 0:19:13,9 0:13:40,3
13. Štěpka Tadeáš (2004) CZE Elab --- 0:39:48,9 0:06:21,3 0:00:41 0:19:18,1 0:13:28,5
14. Trojan Adam (2004) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:39:53,5 0:06:47,1 0:00:40,5 0:19:02,3 0:13:23,6
15. Fraňková Natálie (2004) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:40:01,3 0:06:32,2 0:00:48,5 0:19:35,6 0:13:05
16. Bača Matyáš (2004) CZE CzechTRI K. Team --- 0:40:15,9 0:06:05 0:00:51,6 0:19:13 0:14:06,3
17. Němec Matyáš (2003) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:40:59,4 0:06:11,4 0:00:38,5 0:19:19,2 0:14:50,3
18. Balcarová Julie (2003) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:41:01,8 0:06:45 0:00:44,2 0:19:28,1 0:14:04,5
19. Skořepa Adam (2004) CZE Loko Trutnov --- 0:43:42,1 0:06:24,6 0:00:58,1 0:20:35,1 0:15:44,3
20. Ptáčková Anna (2004) CZE CzechTRI K. Team --- 0:44:19,6 0:07:03 0:00:36,3 0:21:13,1 0:15:27,2
21. Nováková Alžběta (2004) CZE Elab --- 0:44:58,1 0:06:06,6 0:00:50,7 0:20:20 0:17:40,8
22. Spilko Daniel (2004) CZE - --- 0:45:12,4 23:53:48,7 0:14:04,1 0:23:53,6 0:13:26
23. Koutný Roman (2003) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:45:30,3 0:07:30,4 0:00:49,5 0:21:21,5 0:15:48,9
24. Duchková Tereza (2003) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:45:30,3 0:07:33,9 0:00:36,2 0:20:59,2 0:16:21
25. Barvínková Adéla (2003) CZE Loko Trutnov --- 0:45:59,1 0:06:25,5 0:00:57 0:23:18 0:15:18,6
26. Nosek Martin (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 0:46:02,2 0:07:41,9 0:00:54 0:22:17,4 0:15:08,9
27. Maixnerová Eliška (2004) CZE CzechTRI K. Team --- 0:46:47,5 0:07:03,3 0:00:40 0:21:54 0:17:10,2
28. Kuchařová Karolína (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 0:46:47,7 0:06:59,4 0:00:50,1 0:21:46,3 0:17:11,9
29. Hašlar Matyáš (2004) CZE VOKOLOPOLE --- 0:46:58,9 0:08:57,4 0:01:09 0:20:47,3 0:16:05,2
30. Stehlíková Klára (2003) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:47:12,6 0:08:11,5 0:00:49,3 0:22:16,8 0:15:55
31. Boháčová Tereza (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:48:01,3 0:07:12,1 0:00:52 0:22:16,3 0:17:40,9
32. Augusta Dan (2003) CZE Loko Trutnov --- 0:48:25 0:07:33,7 0:01:03,5 0:22:22,8 0:17:25
33. Pánek Šimon (2004) CZE VOKOLOPOLE --- 0:49:17,9 0:08:55,7 0:01:10,6 0:22:30,1 0:16:41,5
34. Blechová Lucie (2003) CZE LBS sport team --- 0:50:18,5 0:07:25,1 0:00:44,1 0:23:14,4 0:18:54,9
Pilc Adam (2004) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- DSQ 0:09:01,7 0:00:56,6 0:15:35,5 0:18:54,5
Horák Vojtěch (2003) CZE Diana Sport --- DNF 0:05:56,9 0:00:29,5 0:17:29,5 ---
Kušová Anna (2004) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- DNF 0:06:15,4 0:00:40,4 0:19:33,1 ---
Pásler Kryštof (2003) CZE Loko Trutnov --- DNF 0:05:59,8 0:00:46,7 0:17:25,8 ---
Kopecký Vít (2003) CZE TJ Sokol Senohraby --- DSQ 0:08:10,2 0:01:00,9 0:15:25,7 0:13:08
Faltova Eliška (2004) CZE Individuální --- DSQ 0:09:00,7 0:00:58,5 0:15:35,3 0:15:29,8