TRIATHLON MĚLNÍK 2018, 21. 7. 2018 - 100m - 2km - 0.8km (0,1-2-0,8), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Gröschl Vojtěch (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:10:00 0:01:53,4 0:00:35,6 0:03:52,7 0:00:27,5 0:03:10,8
2. Kozojed Ondřej (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:10:20,2 0:01:56,2 0:00:36,9 0:03:57,5 0:00:25,5 0:03:24,1
3. Bača Jáchym (2007) CZE CzechTRI K. Team --- 0:10:54,6 0:01:41,8 0:00:46 0:04:19,6 0:00:34,8 0:03:32,4
4. Kovář Jan (2008) CZE Diana Sport --- 0:11:15,2 0:02:10,1 0:00:53,4 0:04:10,1 0:00:35,5 0:03:26,1
5. Dvořáková Kateřina (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:11:21,3 0:02:05,7 0:00:48,4 0:04:15,9 0:00:29,5 0:03:41,8
6. Franěk Tomáš (2008) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:11:22 0:02:11,2 0:00:51,2 0:04:09,7 0:00:35,9 0:03:34
7. Tabulka Štěpán (2007) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:11:35 0:02:21,8 0:01:05,7 0:04:04 0:00:30,1 0:03:33,4
8. Valda Antonín (2009) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:11:47,7 0:02:23,5 0:01:00,6 0:04:14,5 0:00:44,5 0:03:24,6
9. Marek Lukáš (2007) CZE Individuální --- 0:11:57,7 0:02:17,3 0:00:49,1 0:04:06,1 0:00:34 0:04:11,2
10. Homola Matěj (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:11:59,6 0:02:19,5 0:00:47,7 0:04:33 0:00:38,9 0:03:40,5
11. Vachová Adéla (2007) CZE Loko Trutnov --- 0:12:16,9 0:02:30,1 0:01:10,4 0:04:17,1 0:00:32,8 0:03:46,5
12. Černý Jakub (2009) CZE Triatlon Plzeň --- 0:12:17 0:02:37,6 0:01:05,9 0:04:02,7 0:01:02,8 0:03:28
13. Petráčková Anna (2008) CZE P.J.P.T. junior team --- 0:12:17,2 0:02:46,4 0:00:51 0:04:22,3 0:00:31,8 0:03:45,7
14. ŠČUDLA Ondřej (2008) CZE --- --- 0:12:34,9 0:02:07,3 0:01:02,2 0:04:49,1 0:00:34,4 0:04:01,9
15. Horák Václav (2008) CZE Diana Sport --- 0:12:40,5 0:02:01,4 0:01:02,6 0:04:41 0:00:36,5 0:04:19
16. Hašlar Přemysl (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:12:45,8 0:02:48,6 0:01:16,8 0:04:25,1 0:00:32,6 0:03:42,7
17. Ryšavá Anna (2008) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:13:03,5 0:02:28,1 0:01:06,4 0:04:51,5 0:00:33,6 0:04:03,9
18. Kopáčová Veronika (2009) CZE PK Pardubice --- 0:13:19,6 0:02:24,7 0:00:54,3 0:05:00,2 0:00:39,8 0:04:20,6
19. Káňová Kateřina (2007) CZE Loko Trutnov --- 0:13:22,3 0:02:26,5 0:01:05,9 0:04:50,1 0:00:34,2 0:04:25,6
20. Nováková Jarmila (2007) CZE Tri Club Haven Česká Lípa --- 0:13:37,2 0:02:55,7 0:00:54,1 0:04:41,8 0:00:30,8 0:04:34,8
21. Koutná Barbora (2007) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:13:46,1 0:02:31,1 0:01:08,8 0:04:58,8 0:00:34 0:04:33,4
22. Mitisková Lucie (2007) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:14:15,2 0:02:33,7 0:01:17 0:04:56,6 0:00:50,8 0:04:37,1
23. Pánková Emma (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:14:18 0:03:00,6 0:01:24,2 0:04:34 0:00:50,3 0:04:28,9
24. Šiška Matěj (2008) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:14:20,2 0:02:32,4 0:01:22 0:04:39,9 0:00:40,4 0:05:05,5
25. Bakočová Ema (2009) CZE Loko Trutnov --- 0:14:35,5 0:02:57,2 0:01:07,2 0:05:22,1 0:00:33,5 0:04:35,5
26. Bakoč Hynek (2009) CZE Loko Trutnov --- 0:14:47,7 0:02:43 0:01:18,2 0:05:09,4 0:00:46,8 0:04:50,3
27. Petráček Milan (2009) CZE --- --- 0:15:18,8 0:03:36,9 0:01:28,2 0:05:02,1 0:00:42,5 0:04:29,1
28. Chmielowski Tymek (2010) POL Edinburgh RC --- 0:15:38,3 0:02:45,3 0:01:18,3 0:05:01,9 0:01:08,9 0:05:23,9
29. Tabulková Barbora (2009) CZE --- --- 0:16:24 0:03:50,2 0:01:35,8 0:05:44,2 0:00:45 0:04:28,8
30. Kropáčková Eliška (2009) CZE --- --- 0:16:52,7 0:03:27 0:01:19,9 0:05:43,8 0:01:11,6 0:05:10,4
31. Nováková Viktorie (2009) CZE Jiskra Nový Bor --- 0:17:25,9 0:03:12,4 0:01:16 0:06:19,7 0:00:45,7 0:05:52,1
32. Holubová Kristýna (2010) CZE --- --- 0:17:34 0:04:14,4 0:01:30,4 0:06:00,2 0:00:37,2 0:05:11,8
33. Bělohradská Anna (2009) CZE --- --- 0:17:39,3 0:03:31,5 0:02:16,3 0:06:58,9 0:00:35,4 0:04:17,2
Míková Barbora (2007) CZE TT Příbram, z. s. --- DNS --- --- --- --- ---