Aquatlon Jablonec n. N, 31. 3. 2018 - 400m plavání + 5000m běh (0,4-5), ženy

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Čapková Tereza (1987) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:22:33 0:05:22,6 (49) 0:17:10,4 (12)
2. Hrušková Alžběta (2000) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:23:39,4 0:04:57,3 (29) 0:18:42,1 (34)
3. Juránková Heidi (2002) CZE X-team BaNo T.A. PLZEŇ 0:23:51,7 0:05:14,4 (39) 0:18:37,3 (33)
4. JÍŠOVÁ Barbora (1992) CZE Eleven run team --- 0:24:04 0:06:16,4 (88) 0:17:47,6 (23)
5. Svobodová Tereza (2000) CZE CzechTRI K. Team --- 0:24:11,6 0:05:23,5 (51) 0:18:48,1 (35)
6. Hrdličková Anna (2001) CZE PK JH T.A. PLZEŇ 0:24:22,3 0:04:46,4 (16) 0:19:35,9 (46)
7. Půstová Šárka (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:24:54,7 0:05:11,4 (35) 0:19:43,3 (48)
8. Rudolfová Jitka (1986) CZE ENERGY TEAM --- 0:25:21,8 0:05:20,9 (46) 0:20:00,9 (54)
9. Pičmanová Zuzana (1999) CZE SK Slavia Praha --- 0:25:35,3 0:05:18,9 (44) 0:20:16,4 (57)
10. Charvátová Tereza (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:25:45,1 0:05:36,6 (62) 0:20:08,5 (56)
11. Strnadová Kateřina (1991) CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas Team --- 0:25:45,8 0:05:50,6 (71) 0:19:55,2 (53)
12. Švecová Lenka (2001) CZE Elitavers Jihlava --- 0:25:57,9 0:05:27,6 (54) 0:20:30,3 (60)
13. Horňová Adriana (2000) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:26:03,3 0:05:38,1 (64) 0:20:25,2 (59)
14. Březnová Radka (1999) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:26:09 0:05:13,3 (37) 0:20:55,7 (63)
15. Procházková Nikola (2002) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:26:23,5 0:06:17,2 (89) 0:20:06,3 (55)
16. Skuhrová Tereza (1994) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:27:00,3 0:05:26,1 (52) 0:21:34,2 (77)
17. Procházková Michaela (1995) CZE SK Slavia Praha --- 0:27:20,6 0:04:56,7 (26) 0:22:23,9 (87)
18. Olšová Veronika (1993) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:27:24,4 0:06:20,7 (90) 0:21:03,7 (65)
19. Stupková Barbora (2002) CZE TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 0:27:27,1 0:05:23 (50) 0:22:04,1 (81)
20. Miklišová Lucie (2002) CZE TITAN TRILIFE --- 0:27:51,5 0:05:08,1 (34) 0:22:43,4 (91)
21. Janovská Kateřina (1981) CZE NeVrSport Team --- 0:27:51,5 0:05:37,1 (63) 0:22:14,4 (82)
22. Anderlová Adéla (2002) CZE TJ Šumperk --- 0:28:14,5 0:05:27,6 (55) 0:22:46,9 (92)
23. Košťálová Kristýna (2000) CZE SK Slavia Praha --- 0:28:16,8 0:05:55,1 (73) 0:22:21,7 (86)
24. Kotěšovcová Anna (1996) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:28:20,5 0:05:38,8 (65) 0:22:41,7 (90)
25. Bartošová Lenka (1982) CZE --- --- 0:28:35,3 0:06:15,1 (87) 0:22:20,2 (84)
26. Šterbová Adéla (2000) CZE Triatlon Plzeň --- 0:28:40,9 0:04:48,6 (17) 0:23:52,3 (94)
27. Zdražilová Zoe (2002) CZE Triatlon klub Ostrava --- 0:29:20,9 0:05:11,8 (36) 0:24:09,1 (95)
28. Marková Ladislava (1978) CZE Individuální --- 0:29:25,1 0:06:49,2 (100) 0:22:35,9 (88)
29. Sýkorová Štěpánka (2002) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:29:44,7 0:05:16,1 (40) 0:24:28,6 (98)
30. Hrušková Anežka (1999) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:30:20 0:04:52,3 (22) 0:25:27,7 (102)
31. Bláhová Magdalena (2002) CZE Elab --- 0:30:48,1 0:06:09,3 (84) 0:24:38,8 (99)
32. Komárková Kateřina (1995) CZE SK Slavia Praha --- 0:31:44,4 0:06:08,7 (83) 0:25:35,7 (103)
33. Šišková Barbora (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 0:32:33,1 0:05:28 (57) 0:27:05,1 (115)
34. Dubová Johana (2002) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:33:18,7 0:06:41,9 (94) 0:26:36,8 (113)
35. Anderlová Monika (2002) CZE TJ Šumperk --- 0:33:50,3 0:05:50,4 (70) 0:27:59,9 (119)
36. Vaníková Bohunka (1973) CZE --- --- 0:34:13,8 0:06:34,6 (93) 0:27:39,2 (118)
37. Kounovská Veronika (1999) CZE Individuální --- 0:34:18,1 0:08:07,4 (110) 0:26:10,7 (108)
38. Homolková Linda (1992) CZE --- --- 0:34:35,2 0:08:38,5 (112) 0:25:56,7 (104)
39. JOUDOVÁ Lucie (2000) CZE LBS sport team --- 0:34:40,1 0:07:14,9 (104) 0:27:25,2 (117)
40. Lesová Eva (1998) CZE Jeden na Jednoho --- 0:34:50,5 0:08:27 (111) 0:26:23,5 (110)
41. Tourková Jarmila (1977) CZE --- --- 0:35:45,3 0:08:41,6 (113) 0:27:03,7 (114)
42. Hartmanová Anna (1972) CZE Individuální --- 0:35:53,3 0:09:32,1 (115) 0:26:21,2 (109)
43. Policarová Martina (1976) CZE Jeden na Jednoho --- 0:36:28,4 0:09:53,9 (116) 0:26:34,5 (111)
44. Procházková Irena (1957) CZE TJ Háje --- 0:37:50,4 0:10:25,2 (119) 0:27:25,2 (116)
45. Součková Zuzana (1954) CZE SK Slavia Praha --- 0:40:01,3 0:07:37,9 (107) 0:32:23,4 (120)
Gregorová Eliška (1998) CZE TRIJA --- DNS --- ---
Boháčová Nikola (2001) CZE TT Příbram, z. s. --- DNS --- ---
Zelená Eliška (1998) CZE TT Příbram, z. s. --- DNS --- ---
Fairaislová Iveta (1998) CZE TCV Jindřichův Hradec --- DNS --- ---
Valdová Marie (1977) CZE TCV Jindřichův Hradec --- DSQ 0:08:10,4 ---
Jeřábková Vanda (2000) CZE SPSHK --- DNS --- ---