Moravskobudějovický triatlon, 17. 6. 2018 - Muži, ženy, dorost (0,7-24-5), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání + depo Kolo + depo Běh
1. Slatinský Lukáš (1983) CZE HISPORT Team --- 1:07:13 0:10:16 (1) 0:38:24 (3) 0:18:33 (1)
2. Hirt Lukáš (1988) CZE GALANT BRNO --- 1:10:33 0:10:50 (4) 0:38:21 (2) 0:21:22 (11)
3. Man Martin (1991) CZE --- --- 1:11:24 0:10:48 (3) 0:40:36 (9) 0:20:00 (4)
4. STUNA Tomáš (1985) CZE Haibike.cz --- 1:11:50 0:14:22 (19) 0:37:39 (1) 0:19:49 (3)
5. Juřička Jiří (1976) CZE Individuální --- 1:12:21 0:14:21 (18) 0:38:25 (4) 0:19:35 (2)
6. Bartík Michal (1977) CZE MST Jihlava --- 1:13:27 0:13:01 (10) 0:39:08 (6) 0:21:18 (10)
7. Grulich Ondřej (2001) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:13:41 0:10:47 (2) 0:41:46 (18) 0:21:08 (9)
8. Vrábel Pavel (1979) CZE --- --- 1:13:46 0:14:09 (16) 0:38:46 (5) 0:20:51 (8)
9. Doležal Marek (1980) CZE JPK AXIS --- 1:14:19 0:11:36 (7) 0:40:38 (10) 0:22:05 (14)
10. Coufal Lukáš (2001) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:14:24 0:11:30 (6) 0:41:09 (14) 0:21:45 (12)
11. Gottlieb Miroslav (1975) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:15:09 0:12:49 (8) 0:40:04 (8) 0:22:16 (15)
12. Procházka Dušan (1972) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:15:21 0:13:05 (11) 0:39:40 (7) 0:22:36 (16)
13. Březnová Radka (1999) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:18:23 0:10:52 (5) 0:43:46 (22) 0:23:45 (21)
14. Smetana Josef (1969) CZE Eurofoam sport team --- 1:18:38 0:14:35 (20) 0:42:13 (19) 0:21:50 (13)
15. Bloudíček Petr (1981) CZE Svěží a tlustí --- 1:19:02 0:15:24 (24) 0:43:00 (20) 0:20:38 (7)
16. Procházková Nikola (2002) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:19:03 0:12:57 (9) 0:45:30 (26) 0:20:36 (6)
17. Komer Roman (1968) CZE --- --- 1:19:10 0:14:07 (15) 0:40:53 (12) 0:24:10 (23)
18. Čermák Martin (1971) CZE --- --- 1:19:42 0:16:03 (26) 0:41:02 (13) 0:22:37 (17)
19. Dvořák Leoš (1971) CZE --- --- 1:20:06 0:16:16 (28) 0:40:50 (11) 0:23:00 (18)
20. Tešovičová Diana (1981) CZE Procycling --- 1:20:40 0:16:29 (31) 0:43:54 (23) 0:20:17 (5)
21. Uhlíř Dalibor (1980) CZE --- --- 1:20:42 0:15:46 (25) 0:41:11 (15) 0:23:45 (20)
22. Kafka Radek (1964) CZE SK TRI CYKLOCHLUBNA --- 1:20:49 0:14:05 (14) 0:41:32 (17) 0:25:12 (24)
23. Brabcová Milada (1975) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:22:18 0:14:37 (21) 0:44:38 (24) 0:23:03 (19)
24. Mejzlík Petr (1959) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:22:43 0:14:17 (17) 0:41:24 (16) 0:27:02 (32)
25. Šťáva Petr (1967) CZE BKP --- 1:23:12 0:16:18 (29) 0:43:06 (21) 0:23:48 (22)
26. Svobodová Eliška (2002) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:29:06 0:13:27 (12) 0:48:22 (31) 0:27:17 (33)
27. Škarka René (1976) CZE --- --- 1:29:48 0:18:11 (36) 0:46:04 (28) 0:25:33 (26)
28. Matoušová Michaela (2000) CZE --- --- 1:30:19 0:15:03 (22) 0:46:50 (29) 0:28:26 (36)
29. Kaldová Vendula (1974) CZE --- --- 1:31:27 0:16:25 (30) 0:49:25 (35) 0:25:37 (27)
30. Langer Lukáš (2002) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:31:44 0:13:52 (13) 0:49:55 (36) 0:27:57 (35)
31. Vislous Vaclav (1988) CZE --- --- 1:32:07 0:19:56 (41) 0:45:23 (25) 0:26:48 (31)
32. Gallus Petr (1998) CZE --- --- 1:32:21 0:16:05 (27) 0:48:24 (32) 0:27:52 (34)
33. Puskeilerová Danica (1977) CZE --- --- 1:33:15 0:18:03 (35) 0:48:55 (33) 0:26:17 (28)
34. Jahoda Stanislav (1977) CZE --- --- 1:34:16 0:17:02 (33) 0:51:42 (37) 0:25:32 (25)
35. Bretšnajdr Oldřich (1976) CZE --- --- 1:34:41 0:19:06 (37) 0:45:58 (27) 0:29:37 (37)
36. Juřičková Kamila (1977) CZE --- --- 1:36:36 0:19:08 (38) 0:47:17 (30) 0:30:11 (38)
37. Galus Jiří (2000) CZE --- --- 1:39:07 0:19:39 (39) 0:53:02 (39) 0:26:26 (29)
38. Hruza Miroslav (1979) CZE Svěží a tlustí --- 1:39:48 0:17:46 (34) 0:49:22 (34) 0:32:40 (41)
39. Manová Věra (1964) CZE --- --- 1:40:38 0:15:14 (23) 0:53:00 (38) 0:32:24 (40)
40. Puskeiler Miloš (1976) CZE --- --- 1:43:07 0:23:04 (43) 0:53:35 (40) 0:26:28 (30)
41. Jurová Ivana (2001) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:50:28 0:16:44 (32) 1:01:24 (43) 0:32:20 (39)
42. Němcová Marie (2001) CZE --- --- 1:51:52 0:19:39 (40) 0:58:41 (42) 0:33:32 (42)
43. Kotrbová Anežka (2000) CZE --- --- 1:51:53 0:21:45 (42) 0:56:30 (41) 0:33:38 (43)