Triatlon Telč, 20. 7. 2013 - 0,75-20-5, celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Kubínek František (1988) CZE GALANT BRNO --- 0:54:27,1 0:10:23,1 (10) 0:00:26,5 (16) 0:30:09,3 (1) 0:00:19,7 (1) 0:13:08,5 (1)
2. Kočař Lukáš (1992) CZE GALANT BRNO --- 0:54:35,6 0:10:21,7 (8) 0:00:23,1 (1) 0:30:15,5 (3) 0:00:25,3 (4) 0:13:10 (2)
3. Linduška František (1994) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:54:59,5 0:10:21,4 (7) 0:00:27,5 (26) 0:30:13,5 (2) 0:00:26,5 (8) 0:13:30,6 (7)
4. Volár Jan (1992) CZE SK OMT Pardubice --- 0:55:17,3 0:10:12,7 (6) 0:00:28,4 (33) 0:30:21,8 (4) 0:00:28,2 (20) 0:13:46,2 (10)
5. Šlajs Petr (1990) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 0:55:19,6 0:10:05,4 (3) 0:00:25,8 (11) 0:30:28,3 (6) 0:00:23,9 (2) 0:13:56,2 (12)
6. Kabrhel Tomáš (1992) CZE GALANT BRNO --- 0:55:28,2 0:10:12,3 (5) 0:00:25,8 (12) 0:30:23,8 (5) 0:00:25,4 (5) 0:14:00,9 (15)
7. Novák Martin (1989) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:55:54,6 0:10:29,9 (16) 0:00:23,3 (3) 0:31:18,9 (12) 0:00:27 (12) 0:13:15,5 (4)
8. Powada Jakub (1993) CZE JulboWay --- 0:56:08,7 0:10:11,1 (4) 0:00:27,7 (28) 0:31:41,6 (21) 0:00:34,1 (48) 0:13:14,2 (3)
9. Debnar Martin (1992) CZE GALANT BRNO --- 0:56:14,6 0:10:22,6 (9) 0:00:25,2 (10) 0:31:28,4 (18) 0:00:27,8 (17) 0:13:30,6 (8)
10. Kalus Jiří (1993) CZE GALANT BRNO --- 0:56:22 0:10:29,4 (15) 0:00:23,4 (5) 0:31:26,6 (15) 0:00:26,6 (10) 0:13:36 (9)
11. Klement Jan (1986) CZE GALANT BRNO --- 0:56:30,8 0:10:44 (19) 0:00:23,6 (6) 0:31:08,1 (9) 0:00:26,4 (7) 0:13:48,7 (11)
12. Kroupa Tomáš (1987) CZE GALANT BRNO --- 0:56:39,5 0:10:46,7 (20) 0:00:23,3 (4) 0:31:04 (8) 0:00:25,2 (3) 0:14:00,3 (14)
13. Kočař Jakub (1994) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:57:02,5 0:10:01,5 (2) 0:00:26,7 (17) 0:30:33,5 (7) 0:00:33,2 (44) 0:15:27,6 (38)
14. Paták Pavel (1971) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 0:57:12,5 0:10:27,9 (14) 0:00:26,8 (19) 0:31:25,9 (14) 0:00:28,1 (19) 0:14:23,8 (20)
15. Červenka Lukáš (1995) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:57:25,3 0:09:58,1 (1) 0:00:28,6 (34) 0:31:50 (25) 0:00:33,2 (45) 0:14:35,4 (24)
16. Josef Jakub (1994) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:57:41,6 0:11:49 (37) 0:00:23,1 (2) 0:31:42,3 (23) 0:00:31,1 (34) 0:13:16,1 (5)
17. Kučera Vítězslav (1993) CZE GALANT BRNO --- 0:57:46,9 0:10:25,1 (11) 0:00:26,8 (20) 0:31:28,2 (17) 0:00:29 (22) 0:14:57,8 (29)
18. Lemberka Jakub (1990) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:57:51,8 0:10:41,3 (18) 0:00:27,2 (22) 0:31:08,9 (10) 0:00:29,6 (26) 0:15:04,8 (30)
19. Švorc Michal (1997) CZE BIG SHOCK TEAM --- 0:57:59,1 0:10:26,6 (12) 0:00:26,3 (14) 0:31:22,2 (13) 0:00:29,2 (23) 0:15:14,8 (34)
20. Krátký Štěpán (1995) CZE OT SK SPORTPRESTIŽ --- 0:58:14,6 0:11:22,2 (31) 0:00:27,2 (23) 0:31:26,8 (16) 0:00:30,1 (29) 0:14:28,3 (21)
21. Vojtěch Jonáš (1989) CZE HISPORT Team --- 0:58:24,3 0:11:19,8 (29) 0:00:24,4 (8) 0:31:32,7 (19) 0:00:27,5 (13) 0:14:39,9 (25)
22. Sommer Vojtěch (1996) CZE SK Slavia Praha --- 0:58:41,4 0:11:08,6 (23) 0:00:28,6 (35) 0:31:41,9 (22) 0:00:30,2 (31) 0:14:52,1 (26)
23. Langhammer Jakub (1992) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:58:42 0:11:20,6 (30) 0:00:27,4 (25) 0:32:07,8 (27) 0:00:27,7 (16) 0:14:18,5 (18)
24. Šimeček Michal (1997) CZE TriSK ČB --- 0:58:53,6 0:10:27,8 (13) 0:00:26,3 (15) 0:32:58,9 (34) 0:00:26,8 (11) 0:14:33,8 (23)
25. Janoušek Jakub (1991) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 0:59:14,2 0:10:40,1 (17) 0:00:27,7 (29) 0:31:09,1 (11) 0:00:27,6 (15) 0:16:29,7 (54)
26. Novák Lukáš (1996) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:59:15 0:11:23,3 (33) 0:00:25,1 (9) 0:32:28,1 (31) 0:00:26,1 (6) 0:14:32,4 (22)
27. Majer Jan (1994) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 0:59:21,5 0:12:10,8 (46) 0:00:29,2 (37) 0:31:38,3 (20) 0:00:53,8 (89) 0:14:09,4 (16)
28. Lebeda Václav (1994) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:59:38,8 0:11:17,1 (28) 0:00:34,4 (54) 0:32:26,4 (30) 0:00:27,5 (14) 0:14:53,4 (27)
29. Cívela Petr (1992) CZE TITAN TRILIFE --- 0:59:39,8 0:11:16,2 (27) 0:00:36 (59) 0:32:04,6 (26) 0:00:31,1 (35) 0:15:11,9 (33)
30. Houra Tomáš (1996) CZE SK Slavia Praha --- 1:00:22,9 0:13:19,2 (66) 0:00:29,7 (40) 0:32:08,5 (28) 0:00:29,3 (24) 0:13:56,2 (13)
31. Novotný Jan (1978) CZE HISPORT Team --- 1:01:17,6 0:12:12,8 (48) 0:00:33,1 (48) 0:33:04,5 (35) 0:00:29,8 (28) 0:14:57,4 (28)
32. Kuncl Šimon (1995) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:01:33,3 0:12:00,7 (42) 0:00:29,6 (39) 0:31:46,2 (24) 0:00:33,4 (46) 0:16:43,4 (56)
33. Kahlefeldt Radka (1984) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:02:18 0:11:14 (25) 0:00:30 (42) 0:34:40,8 (50) 0:00:35,9 (57) 0:15:17,3 (35)
34. Dietrich Jakub (1996) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:02:25,5 0:11:23,7 (34) 0:00:36,6 (62) 0:32:44 (32) 0:00:36,7 (62) 0:17:04,5 (60)
35. Vítů Martin (1995) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:02:33 0:13:14,2 (63) 0:00:24,2 (7) 0:32:17,6 (29) 0:00:30,4 (33) 0:16:06,6 (44)
36. Petr Ondřej (1997) CZE TT Cyklorenova Cvikov --- 1:02:38,3 0:13:52 (77) 0:00:34,4 (55) 0:33:19,7 (37) 0:00:37,3 (63) 0:14:14,9 (17)
37. Rudolfová Jitka (1986) CZE "ENERGY TEAM" --- 1:02:40,5 0:11:16,1 (26) 0:00:27 (21) 0:34:43 (51) 0:00:31,7 (36) 0:15:42,7 (41)
38. Kott Martin (1982) CZE JulboWay --- 1:02:58,3 0:12:23,4 (51) 0:00:33,2 (49) 0:32:58,7 (33) 0:00:44,2 (75) 0:16:18,8 (48)
39. Mašata Matěj (1996) CZE Lokomotiva Nymburk --- 1:03:03,9 0:12:01,2 (43) 0:00:55,8 (84) 0:34:51,5 (53) 0:00:52,7 (87) 0:14:22,7 (19)
40. Hotař Pavel (1990) CZE JPK AXIS --- 1:03:12 0:12:03,1 (45) 0:00:26,1 (13) 0:33:26,4 (38) 0:00:32,3 (39) 0:16:44,1 (57)
41. Vrobel Lukáš (1977) CZE JulboWay --- 1:03:39,9 0:12:11,7 (47) 0:00:28,1 (31) 0:34:23,8 (47) 0:00:39,7 (70) 0:15:56,6 (43)
42. Štibingr Matěj (1997) CZE SK Slavia Praha --- 1:03:44,5 0:13:51,7 (76) 0:00:39,5 (66) 0:33:16,2 (36) 0:00:45,7 (76) 0:15:11,4 (32)
43. Materna Jan (1971) CZE CYKLOADAM RACING --- 1:03:52,1 0:13:32,1 (74) 0:00:30,4 (43) 0:33:45 (40) 0:00:37,9 (65) 0:15:26,7 (37)
44. Jiroušková Jana (1979) CZE SK ORBEA CZECH MASTERS --- 1:04:00,6 0:11:51,4 (38) 0:00:27,3 (24) 0:35:37,8 (57) 0:00:29,3 (25) 0:15:34,8 (39)
45. Dokulil Jan (1997) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:04:03,2 0:11:28,6 (35) 0:00:33,2 (50) 0:33:56 (42) 0:00:32,7 (42) 0:17:32,7 (67)
46. Jirků Petr (1997) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:04:08,9 0:13:16,4 (64) 0:00:44,9 (75) 0:34:09,2 (45) 0:00:32,8 (43) 0:15:25,6 (36)
47. Vrzák Michal (1992) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:04:48,4 0:12:32,9 (53) 0:00:35,9 (58) 0:34:39 (48) 0:00:39,7 (71) 0:16:20,9 (49)
48. Noah Daniel (1984) USA Praha 6 --- 1:04:54,1 0:16:26,6 (90) 0:00:36,4 (60) 0:33:57,3 (43) 0:00:33,5 (47) 0:13:20,3 (6)
49. Zahradníčková Marika (1994) CZE GALANT BRNO --- 1:05:03,1 0:11:52,9 (39) 0:00:27,5 (27) 0:35:48,8 (58) 0:00:32 (37) 0:16:21,9 (51)
50. Kroupa Štěpán (1975) CZE HISPORT Team --- 1:05:07,6 0:12:52,9 (58) 0:00:40 (67) 0:34:47,6 (52) 0:00:37,3 (64) 0:16:09,8 (47)
51. Mitrenga Adam (1997) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:05:16 0:11:56,9 (41) 0:00:31,3 (44) 0:33:28,8 (39) 0:00:29,6 (27) 0:18:49,4 (83)
52. Poláčková Pavlína (1996) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:05:22,1 0:12:52,2 (57) 0:00:26,7 (18) 0:35:57,6 (60) 0:00:28,5 (21) 0:15:37,1 (40)
53. Trčková Eva (1997) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:05:41,7 0:11:55,6 (40) 0:00:29,8 (41) 0:36:57 (70) 0:00:27,9 (18) 0:15:51,4 (42)
54. Macháčová Jana (1996) CZE Triatlon klub Ostrava --- 1:06:12,8 0:12:24,6 (52) 0:00:28,7 (36) 0:36:22,2 (63) 0:00:30,3 (32) 0:16:27 (52)
55. Kolářová Hana (1988) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:06:36,8 0:11:36,8 (36) 0:00:28,1 (32) 0:35:50,7 (59) 0:00:32,1 (38) 0:18:09,1 (75)
56. Procházka Milan (1966) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:06:52,3 0:15:52,1 (84) 0:00:52,7 (81) 0:34:18,3 (46) 0:00:38,9 (67) 0:15:10,3 (31)
57. Walter Jan (1992) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:06:56,3 0:13:29,2 (73) 0:00:34,3 (53) 0:36:01,8 (62) 0:00:41,5 (72) 0:16:09,5 (46)
58. Šimůnková Simona (1997) CZE TriSK ČB --- 1:06:57,8 0:11:08,1 (22) 0:00:29,2 (38) 0:36:55,4 (69) 0:00:26,5 (9) 0:17:58,6 (71)
59. Keňa David (1996) CZE TITAN TRILIFE --- 1:06:58,7 0:11:23 (32) 0:00:44,5 (74) 0:34:54,2 (55) 0:00:34,5 (51) 0:19:22,5 (86)
60. Mareš Libor (1969) CZE SK Vyhlídka Šternberk --- 1:07:08 0:13:46,4 (75) 0:00:33 (47) 0:34:40,5 (49) 0:00:47,1 (77) 0:17:21 (62)
61. Hlaváčová Barbora (1992) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 1:07:14,2 0:12:01,2 (44) 0:00:27,8 (30) 0:36:45 (67) 0:00:32,5 (40) 0:17:27,7 (64)
62. Borčin Vladimír (1996) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:07:20,4 0:12:44,3 (56) 0:00:34,9 (56) 0:34:59,6 (56) 0:00:36,5 (59) 0:18:25,1 (79)
63. Kuchyňa Libor (1987) CZE JPK AXIS --- 1:07:30,2 0:11:08 (21) 0:00:43 (72) 0:37:59,8 (84) 0:00:52 (85) 0:16:47,4 (59)
64. Michálek Zbyněk (1974) CZE --- --- 1:07:41,7 0:16:19 (89) 0:00:45,8 (78) 0:33:54,5 (41) 0:00:35,8 (56) 0:16:06,6 (45)
65. Novák Petr (1972) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:07:55,6 0:14:15,7 (79) 0:00:42,8 (71) 0:34:52,6 (54) 0:00:35 (53) 0:17:29,5 (65)
66. Vaverka Pavel (1996) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:08:11,5 0:13:28,3 (71) 0:00:36,4 (61) 0:36:38,1 (65) 0:00:43,2 (73) 0:16:45,5 (58)
67. Brantlová Jana (1995) CZE Mílaři Domažlice --- 1:08:17,7 0:12:59,1 (59) 0:00:40 (68) 0:37:20,5 (78) 0:00:35,2 (54) 0:16:42,9 (55)
68. Šmejkalová Veronika (1995) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:08:47,9 0:13:01,2 (60) 0:00:36,9 (63) 0:37:19 (77) 0:00:32,6 (41) 0:17:18,2 (61)
69. Prokop Evžen (1968) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:09:09,4 0:13:29 (72) 0:00:45,3 (77) 0:36:48,2 (68) 0:00:36,4 (58) 0:17:30,5 (66)
70. Mikoláš Jan (1961) CZE TriSK ČB --- 1:09:11,7 0:16:00,7 (85) 0:00:49,7 (79) 0:34:08,4 (44) 0:00:51,4 (82) 0:17:21,5 (63)
71. Mrnka Martin (1996) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:09:18,3 0:13:22,9 (69) 0:00:32,2 (46) 0:36:44,5 (66) 0:00:50,3 (80) 0:17:48,4 (69)
72. Prokopová Daniela (1994) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:09:33,9 0:13:19,3 (67) 0:00:34,1 (52) 0:37:05,3 (72) 0:00:30,1 (30) 0:18:05,1 (74)
73. Vachulková Petra (1993) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:09:58,7 0:12:22,8 (50) 0:00:33,6 (51) 0:37:59,6 (83) 0:00:39,1 (68) 0:18:23,6 (78)
74. Hálová Kateřina (1981) CZE TITAN TRILIFE --- 1:10:27,1 0:13:25,4 (70) 0:00:54 (83) 0:39:08,1 (86) 0:00:37,9 (66) 0:16:21,7 (50)
75. Skuhrová Tereza (1994) CZE OT SK SPORTPRESTIŽ --- 1:10:28,6 0:12:18,4 (49) 0:00:39,2 (65) 0:37:55,2 (81) 0:00:39,6 (69) 0:18:56,2 (84)
76. Váňa Jan (1996) CZE TriSK ČB --- 1:10:30 0:12:33,5 (54) 0:00:53,1 (82) 0:39:59,5 (89) 0:00:34,9 (52) 0:16:29 (53)
77. SARAPUU Alma (1973) EST ZUXU --- 1:11:02,7 0:14:17 (80) 0:00:51,9 (80) 0:37:26,4 (79) 0:00:43,4 (74) 0:17:44 (68)
78. Vejdělek Daniel (1996) CZE Kolín --- 1:11:15,7 0:12:42,7 (55) 0:01:14,8 (94) 0:35:57,9 (61) 0:01:18,5 (98) 0:20:01,8 (90)
79. Zdražilová Simona (1996) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:11:33,8 0:13:09,6 (62) 0:00:35,5 (57) 0:37:11,3 (74) 0:00:34,1 (49) 0:20:03,3 (92)
80. Václavík Filip (1995) CZE TITAN TRILIFE --- 1:11:34,6 0:11:09,2 (24) 0:00:56 (85) 0:39:45,8 (88) 0:00:57,2 (90) 0:18:46,4 (80)
81. Janovská Kateřina (1981) CZE NeVrSport Team --- 1:11:35,3 0:13:20 (68) 0:00:43,5 (73) 0:36:57,8 (71) 0:00:36,6 (61) 0:19:57,4 (89)
82. Kotěšovcová Anna (1996) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:11:36,8 0:13:17,4 (65) 0:00:31,6 (45) 0:37:09,2 (73) 0:00:36,5 (60) 0:20:02,1 (91)
83. Macková Barbora (1997) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:12:29,8 0:13:03,4 (61) 0:00:41,8 (70) 0:40:01,1 (90) 0:00:34,1 (50) 0:18:09,4 (76)
84. Plhal Vít (1981) CZE Esso Rimmer Racing Team Hadronový Kebule --- 1:13:15,3 0:16:18,1 (88) 0:01:06,8 (91) 0:36:27,7 (64) 0:01:11,3 (97) 0:18:11,4 (77)
85. Procházka Dušan (1972) CZE --- --- 1:13:20 0:16:14,1 (87) 0:00:57,7 (87) 0:37:18,9 (76) 0:00:50,5 (81) 0:17:58,8 (72)
86. Bis Dalibor (1975) CZE Bullman team --- 1:14:36,5 0:16:12,7 (86) 0:00:59,7 (90) 0:38:17,5 (85) 0:01:08,7 (95) 0:17:57,9 (70)
87. Šiml Jan (1967) CZE NOVIS TK Praha --- 1:15:03,9 0:13:53,6 (78) 0:00:57,4 (86) 0:40:16,7 (91) 0:01:06,9 (94) 0:18:49,3 (82)
88. Sýkora Petr (1974) CZE TRI SPORT TEAM --- 1:15:24,6 0:16:58,5 (94) 0:01:50,3 (97) 0:37:44,5 (80) 0:00:51,5 (83) 0:17:59,8 (73)
89. Čtvrtníček Aleš (1961) CZE --- --- 1:16:15,2 0:16:39,7 (91) 0:00:37,8 (64) 0:37:56,3 (82) 0:00:51,5 (84) 0:20:09,9 (93)
90. Látová Lenka (1992) CZE VSK FTVS Praha --- 1:17:35,9 0:15:41,7 (82) 0:00:40,6 (69) 0:41:11,7 (93) 0:00:53,6 (88) 0:19:08,3 (85)
91. SAAT Urmas (1963) EST ZUXU --- 1:17:58,2 0:19:20,8 (98) 0:00:58,3 (88) 0:37:18,1 (75) 0:00:49,4 (79) 0:19:31,6 (87)
92. Stolarčíková Julie Sandra (1980) CZE USK Akademik Cheb --- 1:18:59,4 0:16:44,4 (92) 0:00:58,9 (89) 0:39:45,2 (87) 0:00:59,9 (91) 0:20:31 (95)
93. Švejda Petr (1965) CZE TJ Řásná --- 1:20:42 0:17:57,8 (95) 0:01:08,7 (92) 0:40:29,6 (92) 0:00:52,5 (86) 0:20:13,4 (94)
94. Sýkorová Jindra (1977) CZE Trisport team --- 1:20:47,1 0:18:23,3 (96) 0:01:27,1 (95) 0:41:19,2 (94) 0:00:48,6 (78) 0:18:48,9 (81)
95. Marková Johana (1996) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:25:15,8 0:15:42,8 (83) 0:00:44,9 (76) 0:46:40,1 (97) 0:00:35,4 (55) 0:21:32,6 (96)
96. Pokorná Dagmar (1977) CZE --- --- 1:25:16,4 0:16:46 (93) 0:01:49,1 (96) 0:46:06,7 (96) 0:01:00,7 (92) 0:19:33,9 (88)
97. Mitrenga Jan (1974) CZE KF-team --- 1:28:50,5 0:19:19,1 (97) 0:01:57,2 (98) 0:42:34,8 (95) 0:01:08,7 (96) 0:23:50,7 (97)
98. Macháčková Petra (1997) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:31:43,1 0:14:51,5 (81) 0:01:10 (93) 0:50:31,3 (98) 0:01:01,2 (93) 0:24:09,1 (98)
Čermák Lukáš (1993) CZE --- --- DNS
Vávrů Ivana (1985) CZE --- --- DNS
Karná Anna (1995) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- DNF 0:13:24,4 0:00:31,9
Zemanová Kateřina (1994) CZE TCV Jindřichův Hradec --- DSQ 0:15:35,5 0:00:36,5 0:44:08,7 0:00:48 0:08:34,5
Kočovský Miroslav (1961) CZE SK Slavia Praha --- DNF 0:14:12,7 0:00:44,5
Beber Martin (1996) CZE PSK Klatovy --- DNF 0:12:31,6 0:00:49,2
Punčochářová Dita (1977) CZE HISPORT Team --- DSQ 0:17:04,7 0:01:27,7 0:38:57,3 0:01:04,1 0:08:45,2
LILIENTHAL Marko (1967) EST ZUXU --- DNS
HUSSAR Kaidar (1971) EST ZUXU --- DNS
URBÁŠEK Vítězslav (1981) CZE --- --- DNS
Fuxa Roman (1963) CZE TK Znojmo --- DNS