MORAVIAMAN Triatlon, 23. 6. 2018 - 3,8-180-42, celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Řenč Tomáš (1990) CZE VANAMAN --- 8:26:29 0:49:36 (2) 0:01:36 (9) 4:39:05 (1) 0:01:14 (1) 2:54:58 (1)
2. Wainer Jan (1976) CZE OMT --- 8:49:21 0:54:09 (3) 0:01:28 (7) 4:44:07 (4) 0:02:11 (44) 3:07:26 (6)
3. Jílek David (1987) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 8:52:01 0:54:59 (5) 0:01:04 (1) 4:43:38 (3) 0:01:21 (6) 3:10:59 (9)
4. Šneberger Jan (1985) CZE TT Příbram, z. s. --- 8:54:11 0:54:12 (4) 0:01:38 (12) 4:46:18 (6) 0:01:29 (10) 3:10:34 (8)
5. Vabroušek Petr (1973) CZE TITAN TRILIFE --- 8:55:24 0:55:16 (7) 0:01:20 (4) 4:43:04 (2) 0:01:44 (18) 3:14:00 (11)
6. Holub Michal (1985) SVK TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 9:00:01 1:00:05 (23) 0:01:51 (25) 4:55:27 (10) 0:01:27 (9) 3:01:11 (2)
7. Hradecký Jan (1983) CZE TT Příbram, z. s. --- 9:05:33 0:49:29 (1) 0:01:20 (3) 4:58:48 (14) 0:01:34 (13) 3:14:22 (13)
8. Teplý Ondřej (1978) CZE HISPORT Team --- 9:17:41 0:58:53 (12) 0:01:45 (18) 4:55:10 (9) 0:02:07 (38) 3:19:46 (25)
9. Polan Lukáš (1988) CZE Etriatlon Team --- 9:18:48 0:58:57 (14) 0:01:24 (6) 4:58:41 (13) 0:03:59 (190) 3:15:47 (14)
10. Kopřiva Petr (1981) CZE inTrener.cz --- 9:21:54 0:59:18 (15) 0:02:03 (34) 4:56:03 (11) 0:02:38 (85) 3:21:52 (27)
11. Maul Andreas (1983) DEU Team FangtDasGnu --- 9:24:05 1:00:48 (28) 0:01:43 (16) 4:54:24 (8) 0:01:16 (3) 3:25:54 (30)
12. Rožek Jan (1987) CZE Individuální --- 9:30:43 1:00:42 (26) 0:02:14 (45) 4:57:34 (12) 0:01:51 (27) 3:28:22 (37)
13. Kolpek Vaclav (1976) CZE bytzdravy.cz --- 9:33:21 1:00:02 (22) 0:03:27 (134) 5:10:37 (27) 0:02:08 (40) 3:17:07 (18)
14. Galandr Daniel (1979) CZE Individuální --- 9:36:56 1:05:58 (62) 0:02:44 (86) 5:09:31 (26) 0:02:05 (37) 3:16:38 (17)
15. Ivančo Michal (1970) SVK TRI-MAX MORAVIAMAN Team Otrokovice --- 9:37:04 1:17:02 (185) 0:02:03 (35) 5:09:22 (25) 0:02:04 (36) 3:06:33 (3)
16. Smith Matthew (1978) GBR Tri LAMY Brno --- 9:37:35 1:00:34 (25) 0:01:15 (2) 5:17:30 (44) 0:02:25 (62) 3:15:51 (15)
17. Pražan Jan (1978) CZE TITAN TRILIFE --- 9:37:50 1:12:30 (127) 0:03:24 (130) 5:02:40 (16) 0:02:44 (101) 3:16:32 (16)
18. Mikula Miroslav (1968) CZE IRON STARS BEROUN --- 9:38:23 1:15:10 (167) 0:02:33 (70) 5:07:34 (20) 0:03:24 (158) 3:09:42 (7)
19. Jaroš Jakub (1985) CZE CzechTRI K. Team --- 9:39:06 0:59:32 (19) 0:02:28 (64) 5:16:21 (41) 0:02:40 (90) 3:18:05 (20)
20. Krohlák Milan (1981) CZE KosmosBike --- 9:39:34 0:59:20 (16) 0:01:37 (11) 5:15:20 (39) 0:02:41 (93) 3:20:36 (26)
21. Karabinoš Tomáš (1983) SVK Café racers --- 9:42:06 1:05:12 (52) 0:01:53 (26) 5:05:36 (19) 0:02:22 (61) 3:27:03 (33)
22. Cmunt Petr (1996) CZE Superior Cyklofit sports team --- 9:42:30 1:09:23 (94) 0:03:04 (108) 5:14:08 (35) 0:01:53 (29) 3:14:02 (12)
23. Kotopulu Helena (1980) CZE TITAN TRILIFE --- 9:42:50 1:07:05 (70) 0:02:07 (39) 5:18:18 (48) 0:02:27 (65) 3:12:53 (10)
24. Weimann Jakub (1973) CZE SK Oceláci Ostrava --- 9:46:53 1:07:36 (77) 0:02:52 (96) 5:14:45 (37) 0:03:05 (138) 3:18:35 (21)
25. Pešek Pavel (1990) CZE SBR TRI-TEAM LITOMYŠL --- 9:48:45 1:05:22 (57) 0:01:36 (10) 5:13:21 (31) 0:02:09 (43) 3:26:17 (31)
26. Kohl Otakar (1979) CZE Individuální --- 9:50:01 1:02:16 (36) 0:02:42 (80) 5:35:00 (91) 0:02:57 (122) 3:07:06 (4)
27. Bartík Michal (1977) CZE MST Jihlava --- 9:50:34 1:08:19 (86) 0:02:52 (97) 5:07:53 (21) 0:02:38 (87) 3:28:52 (39)
28. Saidl Filip (1973) CZE TJ Packa Praha --- 9:51:14 0:59:23 (17) 0:02:21 (52) 5:20:18 (52) 0:02:41 (94) 3:26:31 (32)
29. Zelený Radek (1981) CZE MST Jihlava --- 9:53:09 1:09:06 (90) 0:02:56 (100) 5:04:51 (18) 0:02:27 (66) 3:33:49 (44)
30. Cibulka Stanislav (1981) CZE IRON STARS BEROUN --- 9:54:27 0:58:48 (11) 0:02:19 (48) 5:08:20 (23) 0:03:08 (143) 3:41:52 (65)
31. Špičák Roman (1993) CZE Individuální --- 9:54:46 1:05:38 (61) 0:02:22 (55) 5:37:54 (106) 0:01:30 (12) 3:07:22 (5)
32. Hlaváč Lumír (1974) CZE SK Fuga --- 9:55:44 0:58:07 (9) 0:02:11 (42) 5:32:35 (83) 0:04:10 (197) 3:18:41 (22)
33. Chudý Michal (1980) SVK Železní žochári --- 9:55:55 1:05:10 (51) 0:02:45 (89) 5:11:35 (28) 0:01:19 (4) 3:35:06 (47)
34. Šnebergerová Lucie (1983) CZE TT Příbram, z. s. --- 9:56:36 1:02:05 (34) 0:01:56 (29) 5:32:36 (84) 0:02:14 (48) 3:17:45 (19)
35. Langer Martin (1984) CZE MOOLBIKE.CZ Olomouc --- 9:56:37 1:12:29 (125) 0:02:00 (30) 5:01:23 (15) 0:01:40 (15) 3:39:05 (56)
36. Fichtner Adam (1985) CZE Redpoint Eleven Team --- 9:57:02 1:09:28 (96) 0:02:20 (50) 5:24:21 (64) 0:01:49 (24) 3:19:04 (23)
37. Nosek Dalibor (1977) SVK TRIATLON TEAM TRNAVA --- 9:57:38 1:07:33 (76) 0:01:45 (20) 5:22:27 (55) 0:02:40 (91) 3:23:13 (28)
38. Štefek Lukáš (1989) CZE MTB Ondřejník --- 9:57:51 1:00:44 (27) 0:01:21 (5) 5:08:24 (24) 0:02:12 (46) 3:45:10 (72)
39. Kovařík Vít (1986) CZE CykloVape --- 10:02:33 1:02:48 (38) 0:02:20 (49) 5:14:35 (36) 0:02:09 (42) 3:40:41 (61)
40. Uhlíř Radek (1967) CZE TriSK ČB --- 10:02:37 0:58:53 (13) 0:01:55 (28) 5:22:26 (54) 0:01:45 (19) 3:37:38 (53)
41. Beran Petr (1971) CZE Individuální --- 10:03:30 1:10:33 (104) 0:02:26 (63) 5:19:42 (50) 0:03:09 (146) 3:27:40 (35)
42. Dvonč Miroslav (1975) SVK Triatlon Team KPŠ Nereus Žilina --- 10:05:38 1:15:50 (173) 0:02:10 (41) 4:52:56 (7) 0:03:44 (174) 3:50:58 (92)
43. Sládeček David (1978) CZE Elab --- 10:06:20 1:02:03 (33) 0:02:02 (33) 5:17:59 (47) 0:01:23 (7) 3:42:53 (66)
44. Kudrna David (1977) CZE TJ Slavoj Čáslav --- 10:09:57 1:16:17 (177) 0:03:35 (146) 5:23:59 (63) 0:01:43 (17) 3:24:23 (29)
45. Lácha Pavel (1969) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 10:10:27 1:09:13 (93) 0:01:30 (8) 5:08:04 (22) 0:02:43 (97) 3:48:57 (85)
46. Hornák Martin (1975) CZE ACES TEAM KARLOVY VARY --- 10:11:11 1:05:03 (48) 0:02:44 (85) 5:31:48 (82) 0:02:55 (117) 3:28:41 (38)
47. Šilhan Jiří (1976) CZE WITTE Bike Team --- 10:12:43 1:08:12 (83) 0:01:41 (15) 5:23:58 (62) 0:01:29 (11) 3:37:23 (52)
48. Steiner Jan (1985) CZE Café racers --- 10:14:17 1:12:27 (124) 0:02:31 (68) 5:17:46 (45) 0:01:59 (33) 3:39:34 (57)
49. Kalous Jiří (1975) CZE HISPORT Team --- 10:15:46 1:06:24 (65) 0:02:40 (77) 5:17:20 (43) 0:05:33 (256) 3:43:49 (68)
50. Bláha Jan (1982) CZE --- --- 10:16:08 0:59:40 (21) 0:02:58 (102) 5:25:55 (70) 0:03:01 (126) 3:44:34 (70)
51. Kadlčák Jakub (1986) CZE Slečinky Napajedla --- 10:16:54 1:01:24 (30) 0:03:13 (116) 5:13:48 (32) 0:02:46 (102) 3:55:43 (107)
52. Lištinský Ľuboš (1983) SVK Melina.sk --- 10:17:13 1:01:43 (32) 0:03:38 (150) 5:18:48 (49) 0:02:38 (86) 3:50:26 (89)
53. Černý Martin (1983) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 10:17:23 1:15:20 (168) 0:02:23 (60) 5:03:18 (17) 0:01:54 (30) 3:54:28 (103)
54. Klement Jiří (1988) CZE Individuální --- 10:17:25 1:13:49 (148) 0:02:14 (46) 5:30:35 (80) 0:02:29 (70) 3:28:18 (36)
55. Švarc Petr (1966) CZE TRI KLUB Příbram --- 10:18:20 1:12:23 (123) 0:04:23 (189) 5:38:38 (108) 0:03:13 (149) 3:19:43 (24)
56. Suchanek Petr (1985) CZE INFRAM a.s. --- 10:18:41 1:05:21 (56) 0:02:24 (61) 5:12:52 (29) 0:01:46 (21) 3:56:18 (111)
57. Hájek Radek (1976) CZE Sokol Lochkov --- 10:20:53 1:11:42 (113) 0:02:22 (57) 5:13:09 (30) 0:04:51 (233) 3:48:49 (83)
58. Grulich Miroslav (1988) CZE --- --- 10:24:08 0:59:37 (20) 0:02:38 (73) 5:20:20 (53) 0:01:27 (8) 4:00:06 (123)
59. Čajda Michal (1989) CZE DANOVIA --- 10:24:24 1:01:29 (31) 0:04:31 (193) 5:24:59 (67) 0:02:20 (57) 3:51:05 (95)
60. Ungerman Antonín (1978) CZE TJ Sokol Podlázky --- 10:24:46 1:17:28 (189) 0:02:13 (43) 5:15:33 (40) 0:01:45 (20) 3:47:47 (81)
61. Skalka Josef (1980) CZE --- --- 10:25:19 1:16:46 (182) 0:04:19 (185) 5:24:41 (66) 0:02:27 (68) 3:37:06 (51)
62. MACH Tadeáš (1983) CZE Hany Bany --- 10:27:16 1:12:30 (126) 0:03:26 (133) 5:19:54 (51) 0:02:33 (79) 3:48:53 (84)
63. Malinský Petr (1995) CZE HST Production --- 10:27:47 1:07:02 (68) 0:01:50 (23) 5:34:07 (89) 0:01:50 (25) 3:42:58 (67)
64. Pavlíčková Silvie (1987) CZE --- --- 10:27:56 1:12:01 (120) 0:02:10 (40) 5:38:08 (107) 0:01:20 (5) 3:34:17 (46)
65. Rakušan Vojtěch (1989) CZE Pondělní dietáři --- 10:28:14 0:55:10 (6) 0:05:00 (221) 5:35:44 (94) 0:06:26 (276) 3:45:54 (77)
66. Kachman Peter (1992) SVK --- --- 10:29:59 1:04:50 (44) 0:01:50 (22) 5:39:41 (115) 0:02:03 (35) 3:41:35 (64)
67. Šimeček Luděk (1977) CZE TJ Lokomotiva Nymburk --- 10:30:38 1:13:43 (147) 0:03:36 (147) 5:13:50 (33) 0:03:31 (162) 3:55:58 (109)
68. Šlégl Jiří (1992) CZE TJ Sokol Podlazky --- 10:30:43 1:28:29 (272) 0:03:23 (129) 4:44:44 (5) 0:01:47 (22) 4:12:20 (154)
69. Sedláček Roman (1964) CZE ACTIVITY LANŠKROUN --- 10:31:39 1:09:12 (91) 0:02:21 (54) 5:27:08 (75) 0:03:07 (141) 3:49:51 (87)
70. Páleník Andrej (1977) SVK MPK Dolný Kubín --- 10:32:04 1:16:13 (176) 0:03:32 (141) 5:34:42 (90) 0:03:52 (183) 3:33:45 (43)
71. SOKOL LUKASZ (1985) POL FENIX TYCHY --- 10:32:40 1:39:29 (299) 0:04:38 (202) 5:14:02 (34) 0:02:51 (115) 3:31:40 (40)
72. konarski Marcin (1971) POL Nysa --- 10:33:20 1:04:53 (45) 0:02:26 (62) 5:17:06 (42) 0:02:02 (34) 4:06:53 (141)
73. Štábl Martin (1986) CZE Vranová Lhota --- 10:33:51 1:12:56 (136) 0:04:11 (175) 5:37:06 (103) 0:02:46 (103) 3:36:52 (50)
74. Odstrčilík Roman (1975) CZE TITAN TRILIFE --- 10:34:09 1:07:19 (73) 0:01:50 (24) 5:46:47 (143) 0:02:20 (59) 3:35:53 (48)
75. Slezák Pavel (1986) CZE MST Jihlava --- 10:34:54 1:03:25 (39) 0:03:21 (125) 5:24:27 (65) 0:02:17 (53) 4:01:24 (127)
76. Stočes Ondřej (1987) CZE --- --- 10:34:59 1:07:08 (71) 0:02:42 (81) 5:36:35 (96) 0:01:48 (23) 3:46:46 (78)
77. Vopat Václav (1984) CZE TJ Sokol Podlázky --- 10:35:14 1:07:25 (75) 0:02:04 (36) 5:39:43 (116) 0:01:59 (32) 3:44:03 (69)
78. Lebeda Jakub (1972) CZE IRON STARS BEROUN --- 10:35:41 1:07:05 (69) 0:03:18 (122) 5:36:01 (95) 0:03:40 (172) 3:45:37 (75)
79. Štábl Jiří (1986) CZE Vranová Lhota --- 10:36:21 1:13:12 (139) 0:03:10 (112) 5:37:38 (105) 0:02:19 (56) 3:40:02 (58)
80. Krysta Michal (1984) CZE BivaQ adventure gang --- 10:37:37 1:04:56 (46) 0:01:54 (27) 5:17:58 (46) 0:02:18 (55) 4:10:31 (150)
81. Mužík Josef (1981) CZE IRON STARS BEROUN --- 10:38:02 1:09:05 (89) 0:02:41 (78) 5:36:49 (98) 0:03:59 (191) 3:45:28 (74)
82. Pokorný Martin (1965) CZE SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- 10:39:21 1:04:48 (43) 0:01:41 (14) 5:26:40 (73) 0:02:11 (45) 4:04:01 (133)
83. Tomáš Zdeněk (1971) CZE Triatlon Býšť --- 10:39:53 1:05:08 (50) 0:05:45 (246) 5:23:03 (58) 0:06:03 (269) 3:59:54 (120)
84. Cibulková Markéta (1983) CZE IRON STARS BEROUN --- 10:40:02 0:58:35 (10) 0:03:04 (107) 5:58:29 (189) 0:03:02 (129) 3:36:52 (49)
85. Latinák Martin (1990) CZE :-) --- 10:41:13 1:19:19 (209) 0:03:31 (139) 5:23:00 (57) 0:03:35 (169) 3:51:48 (97)
86. Holý Petr (1973) CZE Individuální --- 10:41:24 1:13:35 (144) 0:03:56 (166) 5:25:32 (69) 0:03:02 (132) 3:55:19 (106)
87. Novohradskký David (1978) CZE Wunderman Praha --- 10:41:25 1:17:05 (186) 0:05:52 (250) 5:48:10 (150) 0:02:50 (111) 3:27:28 (34)
88. Pytlík Jiří (1991) CZE MK Seitl Ostrava --- 10:41:53 1:09:38 (97) 0:02:50 (94) 5:39:23 (113) 0:03:02 (131) 3:47:00 (79)
89. Urban Miroslav (1969) CZE Hopman Team Žatec --- 10:42:00 1:05:04 (49) 0:04:41 (204) 5:41:46 (125) 0:03:07 (140) 3:47:22 (80)
90. Grézl Lukáš (1987) CZE SK Alpaka Vyškov --- 10:43:18 1:14:35 (159) 0:02:49 (93) 5:38:51 (109) 0:02:16 (51) 3:44:47 (71)
91. Bača Jan (1976) CZE CzechTRI K. Team --- 10:43:26 1:11:52 (119) 0:06:51 (278) 5:49:41 (155) 0:03:09 (147) 3:31:53 (42)
92. Hrabovský Petr (1981) CZE Racers --- 10:43:43 1:15:29 (170) 0:04:31 (195) 5:26:01 (71) 0:04:27 (214) 3:53:15 (100)
93. Lopour Pavel (1981) CZE BK Heřmanův Městec --- 10:43:44 1:18:28 (198) 0:04:00 (169) 5:39:01 (110) 0:03:22 (157) 3:38:53 (55)
94. Thomas Hoffmann (1985) DEU Team Outfit im Sachsen 90 Werdau e.V. --- 10:43:52 1:13:30 (141) 0:02:04 (37) 5:23:53 (61) 0:02:36 (83) 4:01:49 (128)
95. Čejka Bořivoj (1980) CZE TRI Chrudim --- 10:44:11 1:12:42 (132) 0:02:44 (87) 5:51:09 (165) 0:03:33 (167) 3:34:03 (45)
96. Hanzlík Ivo (1985) CZE Individuální --- 10:45:15 1:10:28 (102) 0:02:01 (32) 5:26:25 (72) 0:03:04 (137) 4:03:17 (131)
97. Lencsés Pavol (1976) SVK --- --- 10:45:48 1:10:09 (100) 0:04:03 (170) 5:39:09 (111) 0:03:30 (161) 3:48:57 (86)
98. Dvořák Tomáš (1985) CZE Individuální --- 10:46:06 1:11:30 (112) 0:02:20 (51) 5:32:36 (85) 0:03:53 (185) 3:55:47 (108)
99. Zamrazil Jan (1977) CZE MST Jihlava --- 10:47:52 1:07:14 (72) 0:04:13 (176) 5:28:12 (77) 0:02:32 (76) 4:05:41 (138)
100. Bukovský Jarmil (1971) CZE --- --- 10:48:51 1:07:49 (80) 0:02:21 (53) 5:26:54 (74) 0:04:19 (206) 4:07:28 (144)
101. Leitner Ondřej (1971) CZE --- --- 10:51:21 1:17:35 (192) 0:03:17 (121) 5:36:57 (100) 0:02:32 (77) 3:51:00 (93)
102. Zelenka Filip (1977) CZE Dolni Pocernice --- 10:51:48 1:13:38 (145) 0:03:24 (131) 5:39:25 (114) 0:02:42 (96) 3:52:39 (98)
103. Šťastný Karel (1973) CZE Nalika --- 10:52:13 1:09:24 (95) 0:03:02 (105) 5:42:04 (126) 0:02:47 (105) 3:54:56 (105)
104. Liska Jan (1977) CZE Flying Foxes --- 10:53:59 1:23:30 (233) 0:08:14 (295) 5:22:54 (56) 0:03:20 (155) 3:56:01 (110)
105. Nemčík Marek (1975) SVK TRI-MAX MORAVIAMAN Team Otrokovice --- 10:54:15 1:04:29 (41) 0:01:45 (19) 5:42:52 (131) 0:02:44 (100) 4:02:25 (129)
106. Odstrčilík Tomáš (1983) CZE Sokol Třebětice --- 10:54:54 1:22:12 (230) 0:04:22 (188) 5:46:06 (139) 0:04:00 (192) 3:38:14 (54)
107. Řezníček Vladislav (1964) CZE Sokol Bouzov --- 10:54:57 1:10:16 (101) 0:02:33 (69) 5:40:12 (117) 0:02:51 (113) 3:59:05 (116)
108. Burda Rostislav (1976) CZE ASPOT Hulín --- 10:55:27 1:18:34 (202) 0:02:59 (103) 5:30:51 (81) 0:02:50 (112) 4:00:13 (124)
109. Šodor Kristián (1973) SVK --- --- 10:56:04 1:17:28 (188) 0:04:32 (197) 5:33:33 (87) 0:02:38 (88) 3:57:53 (113)
110. Kubita Viktor (1981) CZE Individuální --- 10:56:09 1:07:38 (78) 0:03:13 (117) 5:52:31 (171) 0:02:12 (47) 3:50:35 (90)
111. Fialka Martin (1979) CZE --- --- 10:56:59 1:10:57 (109) 0:05:17 (231) 5:56:53 (183) 0:02:27 (67) 3:41:25 (63)
112. Mastrovic Marko (1967) HRV --- --- 10:57:15 1:10:39 (107) 0:02:23 (59) 5:48:09 (149) 0:01:51 (28) 3:54:13 (102)
113. Findura David (1991) CZE --- --- 10:57:17 1:12:05 (122) 0:03:14 (120) 5:58:02 (187) 0:02:58 (124) 3:40:58 (62)
114. Holubec Miroslav (1976) CZE Individualni --- 10:59:17 1:19:58 (214) 0:03:13 (119) 5:52:42 (172) 0:02:55 (118) 3:40:29 (60)
115. Dokoupil Petr (1977) CZE Na konečné --- 10:59:42 1:11:48 (118) 0:02:43 (83) 5:47:59 (147) 0:02:40 (92) 3:54:32 (104)
116. Paparega Jan (1981) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 11:00:05 0:59:32 (18) 0:02:44 (84) 5:28:06 (76) 0:02:52 (116) 4:26:51 (198)
117. Stárek Miloslav (1963) CZE Aspot Hulín --- 11:01:27 1:14:25 (157) 0:03:21 (127) 5:33:43 (88) 0:02:34 (80) 4:07:24 (143)
118. Černoch Filip (1981) CZE Běžecký klub Heřmanův Městec --- 11:02:00 1:18:32 (199) 0:04:13 (177) 5:44:58 (134) 0:03:39 (171) 3:50:38 (91)
119. Kurečka Radomír (1976) CZE ISKAM --- 11:03:29 1:07:53 (81) 0:04:30 (192) 5:45:16 (136) 0:03:20 (154) 4:02:30 (130)
120. Stankay Michal (1980) CZE --- --- 11:04:04 1:05:16 (53) 0:06:14 (264) 5:36:51 (99) 0:05:32 (254) 4:10:11 (149)
121. Kalina Bohumil (1976) CZE SK Kardašova Řečice --- 11:04:19 1:13:40 (146) 0:05:23 (234) 5:46:14 (140) 0:04:50 (232) 3:54:12 (101)
122. Dajcz Michał (1986) POL Tri Aktywny Piotrków --- 11:06:53 1:04:56 (47) 0:01:39 (13) 5:23:52 (60) 0:04:37 (221) 4:31:49 (210)
123. Martínek Jan (1963) CZE TK Vyšehrad Praha --- 11:07:03 1:11:48 (117) 0:03:39 (152) 5:51:02 (164) 0:02:07 (39) 3:58:27 (115)
124. Brada Lukáš (1978) CZE Skaštice --- 11:07:31 1:13:09 (138) 0:03:12 (113) 5:56:43 (182) 0:04:16 (205) 3:50:11 (88)
125. Bis Dalibor (1975) CZE Triathlon Team Chrudim --- 11:12:00 1:07:24 (74) 0:02:46 (90) 5:59:43 (194) 0:02:48 (107) 3:59:19 (117)
126. Zachar Vladimir (1979) SVK Sportservis Bratislava --- 11:12:26 1:16:39 (181) 0:07:47 (292) 5:56:14 (181) 0:03:52 (184) 3:47:54 (82)
127. Niksic Jasmin (1985) HRV AK Sljeme --- 11:12:38 1:14:01 (154) 0:04:32 (196) 5:59:38 (193) 0:03:14 (151) 3:51:13 (96)
128. Krátká Kateřina (1983) CZE Elab --- 11:13:56 1:05:20 (54) 0:02:01 (31) 6:03:40 (204) 0:02:26 (64) 4:00:29 (126)
129. Skupieň Tomáš (1974) CZE --- --- 11:14:24 1:26:50 (262) 0:04:46 (209) 5:40:36 (119) 0:01:56 (31) 4:00:16 (125)
130. Kolář Martin (1980) CZE TriSK ČB --- 11:14:44 1:27:40 (266) 0:03:25 (132) 5:42:38 (129) 0:02:46 (104) 3:58:15 (114)
131. Mrkvička Robert (1971) CZE Individuální --- 11:15:05 1:10:35 (106) 0:04:38 (201) 5:23:11 (59) 0:06:09 (272) 4:30:32 (208)
132. Kosatík Ladislav (1971) CZE ASPOT Hulín --- 11:15:13 1:28:31 (273) 0:02:48 (91) 5:36:40 (97) 0:02:29 (71) 4:04:45 (136)
133. Foret Miloslav (1967) CZE TITAN TRILIFE --- 11:17:04 1:20:34 (220) 0:03:34 (145) 5:50:20 (159) 0:02:51 (114) 3:59:45 (119)
134. Bureš Martin (1977) CZE --- --- 11:17:20 1:19:43 (213) 0:02:57 (101) 5:37:36 (104) 0:03:07 (142) 4:13:57 (159)
135. Štěpánek Martin (1981) CZE --- --- 11:18:15 1:16:10 (175) 0:02:30 (66) 5:39:22 (112) 0:01:41 (16) 4:18:32 (170)
136. Choleva Petr (1974) CZE Individuální --- 11:18:36 1:09:13 (92) 0:02:49 (92) 5:47:41 (146) 0:02:37 (84) 4:16:16 (164)
137. Michálek Zbyněk (1974) CZE Individuální --- 11:18:44 1:14:22 (156) 0:04:15 (178) 5:45:26 (137) 0:03:57 (189) 4:10:44 (151)
138. Kučera Martin (1987) CZE SK Fuga --- 11:19:05 1:11:46 (116) 0:04:31 (194) 5:43:33 (132) 0:03:01 (127) 4:16:14 (163)
139. Stolarčíková Julie Sandra (1980) CZE USK Akademik Cheb --- 11:19:19 1:13:06 (137) 0:02:44 (88) 5:55:14 (177) 0:01:50 (26) 4:06:25 (140)
140. Oppelt Michal (1983) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 11:19:24 1:12:49 (135) 0:02:50 (95) 5:42:06 (127) 0:02:36 (82) 4:19:03 (173)
141. Mikolášek Petr (1963) CZE Brno --- 11:19:46 1:22:14 (231) 0:04:47 (210) 5:40:28 (118) 0:02:39 (89) 4:09:38 (147)
142. Beneš Pavel (1986) CZE Cinelli --- 11:20:23 1:26:45 (261) 0:03:44 (155) 5:32:50 (86) 0:03:50 (182) 4:13:14 (157)
143. Kysela Ondřej (1987) CZE Mika training --- 11:21:42 1:08:12 (84) 0:02:22 (56) 6:17:04 (248) 0:03:02 (130) 3:51:02 (94)
144. Zelenák Ivan (1969) SVK TO-Dvory nad Žitavou --- 11:21:58 1:13:55 (152) 0:03:12 (114) 5:40:48 (120) 0:02:50 (110) 4:21:13 (179)
145. Vopat Milan (1961) CZE Pro-Corde Chomutov --- 11:22:07 1:15:49 (172) 0:04:53 (218) 6:11:59 (224) 0:03:47 (179) 3:45:39 (76)
146. Krejčí Ivo (1957) CZE 3atlon Team Uničov --- 11:23:02 1:13:34 (143) 0:05:18 (232) 5:50:48 (163) 0:06:24 (275) 4:06:58 (142)
147. Petlach Richard (1978) CZE BIKE TRIATLON MORKOVICE --- 11:23:34 1:20:54 (221) 0:02:41 (79) 6:04:54 (207) 0:02:20 (60) 3:52:45 (99)
148. Kormanec Vladimír (1984) SVK TJ TATRAN KRASNO NAD KYSUCOU --- 11:25:50 1:08:52 (88) 0:05:24 (236) 5:54:07 (174) 0:03:48 (180) 4:13:39 (158)
149. Krejčí Miroslav (1964) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 11:25:58 1:15:05 (164) 0:01:46 (21) 5:46:53 (144) 0:02:28 (69) 4:19:46 (175)
150. Holeček Petr (1961) CZE Elab --- 11:26:28 1:00:48 (29) 0:03:39 (151) 5:50:10 (158) 0:02:26 (63) 4:29:25 (204)
151. Stolár Martin (1979) SVK TRIATLON VRBOVÉ --- 11:26:40 1:06:39 (66) 0:05:20 (233) 5:45:28 (138) 0:04:31 (218) 4:24:42 (189)
152. Koziol Vojtěch (1981) CZE --- --- 11:27:17 1:27:41 (268) 0:04:06 (171) 5:51:57 (167) 0:03:31 (163) 4:00:02 (122)
153. Plavec Vítězslav (1980) CZE Běžecký klub Heřmanův Městec --- 11:27:47 1:19:19 (208) 0:03:23 (128) 6:17:02 (247) 0:02:43 (99) 3:45:20 (73)
154. Rett Tom (1969) CZE SK Madeja Sport --- 11:29:09 1:21:10 (222) 0:07:03 (282) 5:37:00 (102) 0:05:35 (258) 4:18:21 (168)
155. Dvořák Tomáš (1976) CZE Elab --- 11:29:25 1:05:20 (55) 0:03:07 (111) 5:49:04 (151) 0:04:48 (229) 4:27:06 (199)
156. Kučera Ondřej (1973) CZE KARAT eXtreme Heads --- 11:29:46 1:03:33 (40) 0:05:08 (225) 5:46:39 (142) 0:04:15 (203) 4:30:11 (207)
157. Rež Zdeněk. (1972) CZE SPONA Teplice --- 11:30:18 1:11:45 (115) 0:03:06 (110) 6:39:16 (282) 0:04:22 (211) 3:31:49 (41)
158. Duba Kamil (1978) CZE Triatlon Lipno --- 11:30:50 1:18:11 (195) 0:04:09 (173) 5:50:26 (160) 0:02:57 (123) 4:15:07 (160)
159. Kocka Matus (1984) CZE --- --- 11:31:19 1:18:12 (196) 0:03:47 (159) 5:41:06 (121) 0:03:05 (139) 4:25:09 (191)
160. Darmovzal Jan (1990) CZE Individuální --- 11:31:58 1:18:59 (204) 0:02:39 (76) 6:10:30 (220) 0:03:32 (166) 3:56:18 (112)
161. Podzimek Jan (1985) CZE PRIA --- 11:32:08 1:26:42 (258) 0:03:54 (165) 5:35:41 (93) 0:05:08 (240) 4:20:43 (176)
162. Sikora Aleš (1973) CZE 4 BIKE Krokodýl Brno --- 11:33:38 1:10:34 (105) 0:03:31 (138) 5:51:31 (166) 0:02:31 (74) 4:25:31 (193)
163. Strnad Tomáš (1969) CZE 3D Fitness RT --- 11:34:22 1:16:31 (179) 0:02:16 (47) 5:44:19 (133) 0:02:31 (75) 4:28:45 (203)
164. Racek Luboš (1968) CZE ACES Team Karlovy Vary --- 11:35:41 1:27:08 (263) 0:03:39 (153) 5:49:09 (152) 0:03:02 (133) 4:12:43 (156)
165. Bergant Stanislav (1967) HRV TK Jarun --- 11:38:01 1:05:24 (59) 0:05:24 (235) 6:00:09 (197) 0:06:08 (271) 4:20:56 (177)
166. Peškař Petr (1973) CZE Brdonoš --- 11:38:34 1:32:12 (285) 0:04:21 (186) 5:58:57 (191) 0:03:44 (175) 3:59:20 (118)
167. Macháček Šimon (1989) CZE --- --- 11:38:35 1:14:47 (162) 0:04:24 (190) 5:52:27 (169) 0:03:03 (136) 4:23:54 (187)
168. Vudrić Nenad (1980) HRV TK Swibir --- 11:38:44 1:02:46 (37) 0:05:15 (230) 6:08:17 (216) 0:05:21 (250) 4:17:05 (167)
169. Pavlůsek Petr (1968) CZE Cyklo MIRA Lukov --- 11:39:08 1:06:22 (64) 0:04:16 (180) 5:58:36 (190) 0:03:47 (178) 4:26:07 (195)
170. Veselovský Daniel (1977) SVK NFB --- 11:39:31 1:04:35 (42) 0:02:38 (74) 6:15:16 (236) 0:06:01 (268) 4:11:01 (152)
171. Tarča Jurij (1969) CZE --- --- 11:40:04 1:11:43 (114) 0:03:28 (135) 5:42:31 (128) 0:02:43 (98) 4:39:39 (231)
172. Langhammer Tomáš (1971) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 11:40:41 1:14:15 (155) 0:05:39 (244) 5:57:54 (185) 0:04:31 (219) 4:18:22 (169)
173. Demčák Martin (1978) SVK 3NT - Trinity triathlon team --- 11:41:15 1:10:48 (108) 0:04:39 (203) 5:57:57 (186) 0:05:34 (257) 4:22:17 (181)
174. Venzara David (1976) CZE OMT --- 11:41:20 1:26:03 (247) 0:04:55 (220) 5:49:21 (154) 0:05:15 (245) 4:15:46 (161)
175. Procházka Rostislav (1980) CZE --- --- 11:41:41 1:08:04 (82) 0:05:35 (239) 5:36:58 (101) 0:02:50 (109) 4:48:14 (246)
176. Pietrula Miroslav (1973) CZE --- --- 11:41:54 1:42:28 (303) 0:05:38 (243) 5:25:14 (68) 0:05:14 (244) 4:23:20 (186)
177. Kašpařík Pavel (1978) CZE --- --- 11:45:06 1:05:36 (60) 0:02:28 (65) 5:53:21 (173) 0:04:11 (198) 4:39:30 (230)
178. Loučka Roman (1975) SVK Triatlon Vrbové --- 11:46:11 1:10:32 (103) 0:03:54 (164) 5:50:48 (162) 0:04:22 (210) 4:36:35 (224)
179. Körner Roman (1968) CZE TJ Spartak Třebíč --- 11:46:48 1:12:32 (128) 0:02:22 (58) 5:35:19 (92) 0:04:02 (195) 4:52:33 (253)
180. Janžo Tomáš (1976) SVK McD machers --- 11:47:17 1:23:51 (235) 0:04:49 (212) 5:47:05 (145) 0:06:48 (282) 4:24:44 (190)
181. Outrata Jan (1978) CZE www.inf.upol.cz/tri --- 11:47:39 1:14:41 (160) 0:06:05 (259) 5:42:44 (130) 0:04:14 (202) 4:39:55 (232)
182. Godzwon Rafał (1975) POL Połaniec --- 11:48:08 1:20:34 (219) 0:07:31 (289) 5:29:32 (79) 0:05:32 (255) 4:44:59 (243)
183. ZOLTÁN RETEK (1969) HUN 12:08 --- 11:50:25 1:27:36 (264) 0:05:49 (248) 6:03:35 (202) 0:05:28 (252) 4:07:57 (146)
184. Vladyka Jan (1958) CZE HISPORT Team --- 11:50:30 1:16:32 (180) 0:03:29 (137) 5:52:22 (168) 0:06:06 (270) 4:32:01 (212)
185. Kunovský Karel (1987) CZE GEM Racing team --- 11:51:37 1:12:02 (121) 0:05:59 (255) 6:15:48 (241) 0:07:58 (294) 4:09:50 (148)
186. Topoli Peter (1987) SVK --- --- 11:52:31 1:12:34 (130) 0:03:34 (143) 6:13:33 (228) 0:03:08 (144) 4:19:42 (174)
187. Foltas Marcel (1969) CZE ROCKTECHNIK TRIATLON --- 11:52:35 1:15:01 (163) 0:03:12 (115) 5:48:02 (148) 0:03:08 (145) 4:43:12 (240)
188. Ježek Michal (1978) CZE Individuální --- 11:52:48 1:16:58 (184) 0:03:05 (109) 6:06:23 (212) 0:02:14 (49) 4:24:08 (188)
189. Jaroš Martin (1971) CZE Racing Olešná Frýdek-Místek --- 11:53:44 1:26:27 (252) 0:06:54 (279) 5:28:53 (78) 0:06:11 (273) 4:45:19 (244)
190. Pešková Daniela (1983) CZE Individuální --- 11:53:58 1:10:07 (99) 0:03:49 (161) 5:52:28 (170) 0:03:32 (165) 4:44:02 (242)
191. Procházka Zdeněk (1967) CZE ACES TEAM Karlovy VARY --- 11:54:31 1:12:37 (131) 0:03:34 (144) 6:03:57 (205) 0:02:15 (50) 4:32:08 (213)
192. Lapeš Jaromír (1976) CZE Individuální --- 11:55:38 1:19:15 (206) 0:02:13 (44) 5:54:44 (176) 0:03:33 (168) 4:35:53 (221)
193. Růt Jiří (1991) CZE Individuální --- 11:55:43 1:15:05 (165) 0:04:36 (200) 6:18:57 (252) 0:05:42 (261) 4:11:23 (153)
194. Vintera Petr (1975) CZE AHA Vyškov --- 11:55:51 1:24:27 (241) 0:05:57 (253) 6:14:50 (233) 0:04:48 (231) 4:05:49 (139)
195. Procházka Tomáš (1989) CZE PS Kroměříž --- 11:56:10 1:00:25 (24) 0:03:29 (136) 5:15:13 (38) 0:03:03 (134) 5:34:00 (298)
196. Šuranský Daniel (1971) CZE --- --- 11:56:27 1:14:35 (158) 0:03:56 (167) 5:54:34 (175) 0:03:09 (148) 4:40:13 (235)
197. Čečrle Stanislav (1971) CZE SK Štěpánov --- 11:56:50 1:30:46 (279) 0:04:16 (181) 6:16:01 (243) 0:01:37 (14) 4:04:10 (135)
198. Karhan Michal (1981) CZE Elab --- 11:56:54 1:07:42 (79) 0:03:19 (124) 6:25:08 (262) 0:04:01 (194) 4:16:44 (166)
199. Bednářík Jiří (1973) CZE SK Míkovice --- 11:58:27 1:22:06 (228) 0:05:25 (237) 6:22:23 (259) 0:04:48 (230) 4:03:45 (132)
200. Fara Jan (1984) CZE Triatlon Mladá Boleslav --- 11:58:49 1:26:40 (256) 0:03:51 (162) 6:19:52 (255) 0:02:56 (120) 4:05:30 (137)
201. Hynčica Pavel (1978) CZE --- --- 11:59:05 1:16:49 (183) 0:05:36 (240) 5:55:47 (178) 0:08:39 (296) 4:32:14 (214)
202. Lovas Tomáš (1979) CZE ASPOT Hulín --- 11:59:26 1:26:45 (260) 0:03:53 (163) 5:59:58 (195) 0:03:16 (152) 4:25:34 (194)
203. Veselý Petr (1977) CZE Wolfenscheisser --- 11:59:46 1:28:52 (274) 0:15:28 (310) 6:23:29 (260) 0:11:35 (310) 3:40:22 (59)
204. Farda Petr (1973) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 12:00:14 1:18:10 (194) 0:03:36 (148) 5:55:57 (180) 0:04:29 (215) 4:38:02 (227)
205. Teufel Jan (1974) CZE --- --- 12:01:32 1:17:57 (193) 0:02:30 (67) 5:45:05 (135) 0:02:48 (108) 4:53:12 (255)
206. Neoral Jiří (1984) CZE Individuální --- 12:01:34 1:18:27 (197) 0:04:10 (174) 6:27:55 (265) 0:03:29 (160) 4:07:33 (145)
207. Freund Vratislav (1983) CZE Osm statečných - Cirk La Putyka --- 12:01:48 1:20:14 (217) 0:06:34 (271) 6:10:14 (219) 0:05:52 (266) 4:18:54 (172)
208. Otáhal Jakub (1977) CZE T.J. Sokol Šestajovice --- 12:01:51 1:26:05 (248) 0:04:41 (206) 5:57:48 (184) 0:05:20 (249) 4:27:57 (202)
209. Ošmera Jakub (1978) CZE --- --- 12:02:46 1:26:11 (249) 0:08:32 (297) 6:03:38 (203) 0:05:45 (264) 4:18:40 (171)
210. GAŽO PETER (1970) SVK TRI-MAX MORAVIAMAN Team Otrokovice --- 12:03:26 1:12:43 (134) 0:06:02 (257) 6:03:23 (201) 0:05:22 (251) 4:35:56 (222)
211. Zdráhal Jaroslav (1963) CZE TJ Sokol Osek nad Bečvou --- 12:04:08 1:06:02 (63) 0:02:37 (72) 5:50:39 (161) 0:03:14 (150) 5:01:36 (263)
212. Mráz Jan (1977) CZE --- --- 12:04:47 1:17:11 (187) 0:09:21 (302) 6:24:13 (261) 0:10:01 (306) 4:04:01 (134)
213. Orcsik Péter (1982) HUN --- --- 12:05:33 1:36:43 (295) 0:03:03 (106) 6:05:31 (210) 0:03:45 (177) 4:16:31 (165)
214. Marková Ladislava (1978) CZE Individuální --- 12:06:46 1:06:50 (67) 0:02:05 (38) 6:32:46 (273) 0:02:17 (54) 4:22:48 (184)
215. Maták Andrej (1985) SVK --- --- 12:08:04 1:18:35 (203) 0:03:37 (149) 6:00:02 (196) 0:03:55 (187) 4:41:55 (238)
216. Jelen Jakub (1985) CZE Cirk La Putyka - Osm Statečných --- 12:08:58 1:24:46 (243) 0:10:42 (304) 6:05:14 (209) 0:06:40 (280) 4:21:36 (180)
217. Klíma Jan (1977) CZE Running lions --- 12:10:32 1:24:16 (236) 0:04:18 (184) 6:05:11 (208) 0:03:35 (170) 4:33:12 (215)
218. Kozák Luděk (1973) CZE Vorosenej-Xicht Buštěhrad --- 12:10:49 1:22:44 (232) 0:04:44 (207) 6:16:20 (244) 0:03:42 (173) 4:23:19 (185)
219. Varga Miroslav (1968) CZE Individuální --- 12:11:26 1:26:44 (259) 0:04:24 (191) 6:02:55 (200) 0:02:32 (78) 4:34:51 (219)
220. Mizera Pavol (1978) SVK Kysuce Team --- 12:11:34 1:26:36 (254) 0:06:08 (261) 6:35:36 (275) 0:03:18 (153) 3:59:56 (121)
221. Kebrle Jaroslav (1988) CZE BigBulls --- 12:11:52 1:27:55 (270) 0:02:54 (98) 5:58:19 (188) 0:03:31 (164) 4:39:13 (228)
222. Beránková Libuše (1973) CZE GLASSMAN TT --- 12:12:28 1:19:26 (211) 0:06:10 (262) 6:04:08 (206) 0:05:31 (253) 4:37:13 (226)
223. Havlík David (1973) CZE Café Racers --- 12:12:33 1:13:53 (150) 0:06:17 (266) 6:18:20 (251) 0:06:52 (283) 4:27:11 (200)
224. Werunský Martin (1991) CZE --- --- 12:12:34 1:19:20 (210) 0:07:00 (280) 6:16:51 (246) 0:02:58 (125) 4:26:25 (197)
225. Ondreičková Veronika (1990) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 12:13:29 1:27:40 (267) 0:06:36 (272) 6:12:39 (227) 0:04:11 (199) 4:22:23 (183)
226. Urbančík Martin (1974) CZE SK Oceláci Ostrava --- 12:15:18 1:17:33 (191) 0:05:33 (238) 6:22:02 (258) 0:07:48 (291) 4:22:22 (182)
227. Koubek Petr (1974) CZE Hopman Team --- 12:16:07 1:16:26 (178) 0:04:22 (187) 5:41:10 (122) 0:06:26 (277) 5:07:43 (269)
228. Červenka Ctibor (1975) CZE Hopman Team --- 12:16:08 1:26:18 (250) 0:05:10 (226) 6:11:40 (223) 0:03:26 (159) 4:29:34 (206)
229. Pokluda Ondřej (1969) CZE OKaFi --- 12:16:39 1:13:54 (151) 0:06:11 (263) 6:17:32 (250) 0:09:36 (304) 4:29:26 (205)
230. Fiala David (1970) CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas Team --- 12:17:09 1:18:32 (200) 0:03:33 (142) 6:14:18 (231) 0:03:56 (188) 4:36:50 (225)
231. Vajcík Pavol (1981) CZE --- --- 12:17:54 1:24:23 (239) 0:05:57 (252) 6:01:08 (198) 0:07:00 (284) 4:39:26 (229)
232. Horyna Vlastimil (1973) CZE TJ Lokomotiva Nymburk --- 12:18:46 1:12:42 (133) 0:05:04 (223) 5:55:55 (179) 0:05:43 (263) 4:59:22 (260)
233. Vaněk Petr (1980) CZE --- --- 12:20:23 1:30:51 (280) 0:05:38 (242) 6:08:09 (214) 0:03:53 (186) 4:31:52 (211)
234. Wypych Arkadiusz (1978) POL Tri Aktywny Piotrków --- 12:21:24 1:23:37 (234) 0:05:47 (247) 6:11:29 (222) 0:04:05 (196) 4:36:26 (223)
235. Hoszman Wojciech (1974) POL Triathlon Nysa --- 12:22:40 1:13:52 (149) 0:04:17 (182) 6:34:01 (274) 0:05:01 (237) 4:25:29 (192)
236. Kalík Marcel (1976) CZE ASPOT Hulín --- 12:25:22 1:13:16 (140) 0:03:32 (140) 6:36:33 (277) 0:04:19 (207) 4:27:42 (201)
237. Hofreiter Bohdan (1968) CZE ACES Team Karlovy Vary --- 12:25:32 1:25:05 (245) 0:08:16 (296) 6:31:02 (271) 0:08:46 (298) 4:12:23 (155)
238. Petružela Ivan (1962) CZE Sportklub Lounovice --- 12:26:34 1:24:17 (237) 0:08:01 (293) 6:05:57 (211) 0:08:15 (295) 4:40:04 (234)
239. Bouřa Marek (1971) CZE HLS --- 12:26:53 1:21:46 (224) 0:04:41 (205) 6:15:35 (239) 0:02:30 (73) 4:42:21 (239)
240. Kulík Michal (1980) CZE NOVIS TK Praha --- 12:27:20 1:20:08 (216) 0:04:55 (219) 6:08:16 (215) 0:02:35 (81) 4:51:26 (251)
241. Teslík David (1969) CZE Plavecký klub Havířov --- 12:31:34 0:55:19 (8) 0:03:46 (158) 6:15:03 (234) 0:04:01 (193) 5:13:25 (279)
242. Vondál David (1979) CZE SDH KOCHOV --- 12:32:03 1:26:40 (255) 0:06:22 (268) 6:14:10 (230) 0:04:19 (208) 4:40:32 (236)
243. Opletal Robert (1970) CZE Individuální --- 12:32:47 1:09:57 (98) 0:05:13 (227) 5:59:27 (192) 0:06:12 (274) 5:11:58 (276)
244. Němeček Michal (1970) CZE --- --- 12:33:02 1:21:48 (225) 0:09:39 (303) 6:17:22 (249) 0:08:40 (297) 4:35:33 (220)
245. Hajda Libor (1978) CZE --- --- 12:36:36 1:22:10 (229) 0:06:41 (275) 6:02:52 (199) 0:03:01 (128) 5:01:52 (264)
246. Nádeníček Tomáš (1984) CZE KESBUK --- 12:37:19 1:15:37 (171) 0:06:46 (276) 6:15:56 (242) 0:05:51 (265) 4:53:09 (254)
247. Dokoupilová Markéta (1977) CZE Na konečné --- 12:37:52 1:17:29 (190) 0:01:44 (17) 6:41:40 (284) 0:02:08 (41) 4:34:51 (218)
248. Ceral Michal (1973) CZE 3D Fitness RT --- 12:38:45 1:08:17 (85) 0:02:43 (82) 5:49:13 (153) 0:02:30 (72) 5:36:02 (301)
249. Špaček Karel (1957) CZE Individuální --- 12:40:08 1:30:38 (278) 0:04:45 (208) 5:41:38 (124) 0:05:40 (260) 5:17:27 (284)
250. Janata Pavel (1983) CZE TJ Lokomotiva Nymburk --- 12:40:51 1:24:32 (242) 0:03:41 (154) 5:41:20 (123) 0:02:16 (52) 5:29:02 (294)
251. Malošík Jan (1985) CZE SK Fuga --- 12:41:38 1:11:29 (111) 0:02:55 (99) 6:30:48 (270) 0:05:04 (238) 4:51:22 (250)
252. Grácik Eduard (1958) SVK Triatlon team Dolný Kubín --- 12:41:59 1:33:57 (289) 0:04:50 (214) 5:49:56 (156) 0:04:21 (209) 5:08:55 (272)
253. Strakoš Vilém (1969) CZE Fuga --- 12:42:10 1:13:56 (153) 0:03:13 (118) 6:09:44 (218) 0:03:03 (135) 5:12:14 (277)
254. Plocek Lukáš (1990) CZE Individuální --- 12:42:37 1:02:13 (35) 0:02:39 (75) 5:46:25 (141) 0:02:20 (58) 5:49:00 (304)
255. Prchlík Roman (1971) CZE SK Luštěnice 2012 --- 12:42:51 1:19:29 (212) 0:04:34 (199) 6:10:39 (221) 0:06:35 (279) 5:01:34 (262)
256. Kuzma Jiří (1975) CZE --- --- 12:43:23 1:24:52 (244) 0:09:13 (301) 6:45:58 (290) 0:07:13 (285) 4:16:07 (162)
257. Adamove Jan (1967) SVK Kysuce Team Cadca --- 12:43:38 1:12:34 (129) 0:06:25 (269) 6:13:34 (229) 0:04:46 (226) 5:06:19 (268)
258. Maňásek Lukáš (1980) CZE Y Soft --- 12:45:38 1:20:17 (218) 0:06:14 (265) 6:53:38 (294) 0:04:29 (216) 4:21:00 (178)
259. Zdražil Jiří (1978) CZE --- --- 12:46:07 1:08:34 (87) 0:03:48 (160) 6:09:35 (217) 0:04:16 (204) 5:19:54 (287)
260. Fialová Hana (1972) CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas Team --- 12:46:44 1:36:42 (294) 0:03:18 (123) 6:15:11 (235) 0:03:45 (176) 4:47:48 (245)
261. Dundacek Ondrej (1982) CZE Triatlhlon Team Chrudim --- 12:47:06 1:30:26 (277) 0:03:44 (156) 6:42:31 (286) 0:04:12 (200) 4:26:13 (196)
262. Homoláč Daniel (1984) CZE --- --- 12:48:44 1:32:35 (286) 0:06:32 (270) 6:12:06 (225) 0:02:55 (119) 4:54:36 (256)
263. Kadlec Tomas (1984) CZE --- --- 12:48:55 1:31:29 (283) 0:05:13 (228) 6:12:26 (226) 0:04:33 (220) 4:55:14 (257)
264. Dvorský Michal (1968) CZE Zapro team --- 12:49:20 1:15:08 (166) 0:04:15 (179) 6:15:41 (240) 0:04:30 (217) 5:09:46 (273)
265. Rajnošek Zdeněk (1963) CZE Bratrstvo Žďárských vrchů --- 12:49:35 1:11:28 (110) 0:05:37 (241) 6:26:27 (264) 0:08:48 (299) 4:57:15 (259)
266. Vacula Martin (1975) CZE MrozTeam --- 12:50:35 1:40:03 (301) 0:04:50 (215) 5:50:08 (157) 0:05:19 (247) 5:10:15 (274)
267. Prazdny Jan (1971) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team Otrokovice --- 12:50:54 1:20:06 (215) 0:07:15 (285) 6:07:09 (213) 0:05:11 (241) 5:11:13 (275)
268. Langer Zdeněk (1983) CZE Valachbajk team --- 12:51:21 1:24:27 (240) 0:07:29 (288) 6:37:39 (280) 0:07:33 (289) 4:34:13 (217)
269. Novak Vit (1976) CZE Pivo & párek --- 12:52:28 1:27:51 (269) 0:03:45 (157) 6:14:39 (232) 0:04:58 (235) 5:01:15 (261)
270. Zelenika Grodan (1962) HRV Tk Zagreb --- 12:55:06 1:14:43 (161) 0:04:51 (216) 6:38:59 (281) 0:04:25 (212) 4:52:08 (252)
271. Potůček Viktor (1972) CZE Individuální --- 12:57:11 1:15:59 (174) 0:02:36 (71) 6:18:57 (253) 0:04:13 (201) 5:15:26 (281)
272. Jenyšová Petra (1991) CZE KESBUK --- 13:00:27 1:19:16 (207) 0:03:00 (104) 6:28:31 (267) 0:03:50 (181) 5:05:50 (267)
273. Fedorčák Ondřej (1988) CZE BigBulls Rpety --- 13:03:28 1:31:23 (282) 0:04:33 (198) 6:31:35 (272) 0:04:38 (222) 4:51:19 (249)
274. Novák Rostislav (1979) CZE Cirk La Putyka - Osm Statečných --- 13:06:26 1:18:33 (201) 0:07:36 (291) 6:19:12 (254) 0:02:47 (106) 5:18:18 (285)
275. Steiger Radek (1979) CZE SARS Kroměříž --- 13:09:34 1:13:31 (142) 0:04:50 (213) 7:03:29 (300) 0:07:41 (290) 4:40:03 (233)
276. Kondračin Josef (1982) CZE ČT sport --- 13:11:31 1:31:12 (281) 0:04:51 (217) 6:39:46 (283) 0:05:00 (236) 4:50:42 (248)
277. Hovorka Tomáš (1976) CZE --- --- 13:11:44 1:57:02 (309) 0:07:00 (281) 6:28:17 (266) 0:05:42 (262) 4:33:43 (216)
278. GUŠTAFÍK Maroš (1978) SVK TJ VINICNE --- 13:14:07 1:21:56 (226) 0:07:15 (286) 6:21:09 (257) 0:07:23 (287) 5:16:24 (283)
279. Lollek Petr (1971) CZE --- --- 13:15:21 1:29:23 (275) 0:06:17 (267) 6:42:22 (285) 0:07:21 (286) 4:49:58 (247)
280. Neruda Miroslav (1981) CZE Extra Brno --- 13:15:47 1:35:16 (292) 0:06:03 (258) 6:16:43 (245) 0:09:09 (300) 5:08:36 (271)
281. ĆURIĆ Damir (1966) HRV TK JARUN --- 13:21:50 1:37:15 (297) 0:05:05 (224) 6:15:26 (237) 0:05:13 (243) 5:18:51 (286)
282. Chaloupka Tomáš (1973) CZE --- --- 13:24:03 1:36:25 (293) 0:05:13 (229) 6:58:19 (299) 0:02:41 (95) 4:41:25 (237)
283. Lang Jaroslav (1972) CZE Dtrias.rajce.net --- 13:24:36 1:24:22 (238) 0:03:57 (168) 6:37:31 (279) 0:05:20 (248) 5:13:26 (280)
284. Novotný Aleš (1977) CZE --- --- 13:25:02 1:37:38 (298) 0:08:01 (294) 6:28:33 (268) 0:07:50 (293) 5:03:00 (265)
285. Snopková Andrea (1987) SVK Moraviaman Team Otrokovice --- 13:25:51 1:26:20 (251) 0:05:58 (254) 6:20:52 (256) 0:04:40 (223) 5:28:01 (293)
286. Vala David (1982) CZE Individuální --- 13:27:05 1:05:22 (58) 0:03:21 (126) 6:48:32 (293) 0:04:47 (227) 5:25:03 (292)
287. Ročák Pavel (1967) CZE RoPaRo Tábor --- 13:32:43 1:15:21 (169) 0:15:06 (309) 6:44:55 (289) 0:09:25 (302) 5:07:56 (270)
288. Kovácsová Andrea (1993) CZE --- --- 13:34:50 1:33:38 (288) 0:07:19 (287) 7:11:30 (302) 0:11:33 (309) 4:30:50 (209)
289. Al-Kaysy Said (1965) CZE --- --- 13:36:58 1:43:24 (304) 0:08:53 (298) 6:56:32 (296) 0:04:45 (225) 4:43:24 (241)
290. Kopečný František (1962) CZE TJ Sokol Osek nad Bečvou --- 13:40:43 1:25:39 (246) 0:06:00 (256) 6:29:21 (269) 0:04:47 (228) 5:34:56 (300)
291. Bálek Oldřich (1972) CZE --- --- 13:43:45 1:41:59 (302) 0:07:09 (283) 6:26:11 (263) 0:05:17 (246) 5:23:09 (290)
292. Světinský Radek (1977) CZE TITAN TRILIFE --- 13:56:03 1:21:27 (223) 0:06:49 (277) 6:43:27 (287) 0:09:31 (303) 5:34:49 (299)
293. Gahura Roman (1990) CZE Vesani.cz --- 13:57:35 1:31:59 (284) 0:10:48 (305) 6:15:27 (238) 0:06:47 (281) 5:52:34 (306)
294. Karasek Tomas (1981) CZE SK Aktivita Boskovice --- 13:59:43 1:33:08 (287) 0:05:51 (249) 6:44:36 (288) 0:11:52 (311) 5:24:16 (291)
295. Trkal Ladislav (1978) CZE --- --- 14:04:24 1:30:00 (276) 0:06:39 (274) 6:46:20 (291) 0:07:27 (288) 5:33:58 (297)
296. Hatlák Filip (1995) CZE TRI & FLY team --- 14:05:34 1:19:14 (205) 0:05:52 (251) 6:56:50 (298) 0:03:21 (156) 5:40:17 (302)
297. Janíková Dagmar (1973) CZE 4 BIKE Krokodýl Brno --- 14:10:51 1:34:15 (290) 0:05:00 (222) 7:11:11 (301) 0:04:25 (213) 5:16:00 (282)
298. Pecha Karel (1955) CZE Old iron crab --- 14:12:27 1:26:42 (257) 0:08:56 (299) 6:47:12 (292) 0:09:18 (301) 5:40:19 (303)
299. Pták Milan (1979) CZE --- --- 14:15:30 1:26:30 (253) 0:11:28 (307) 6:36:06 (276) 0:07:50 (292) 5:53:36 (307)
300. Štefan Martin (1973) CZE --- --- 14:15:31 1:22:01 (227) 0:04:08 (172) 6:36:46 (278) 0:04:45 (224) 6:07:51 (310)
301. Janovic Jakub (1976) CZE Vila Bohemia --- 14:16:52 1:28:22 (271) 0:06:07 (260) 7:34:47 (309) 0:02:56 (121) 5:04:40 (266)
302. Zatko Milan (1962) SVK --- --- 14:26:08 1:49:23 (307) 0:07:35 (290) 6:55:05 (295) 0:04:54 (234) 5:29:11 (295)
303. Cabal Stanislav (1962) CZE TJ Triatlon Cheb --- 14:27:50 1:39:57 (300) 0:04:17 (183) 7:25:35 (306) 0:05:04 (239) 5:12:57 (278)
304. Hromník Patrik (1973) CZE CZECH ULTRAM TEAM --- 14:40:44 1:36:47 (296) 0:16:12 (311) 7:40:38 (310) 0:10:14 (307) 4:56:53 (258)
305. Linhart Milan (1964) CZE KBA Grafitec Dobruška --- 14:42:44 2:13:55 (311) 0:04:47 (211) 6:56:37 (297) 0:05:38 (259) 5:21:47 (289)
306. Nový Petr (1989) CZE --- --- 14:51:04 1:43:58 (305) 0:06:37 (273) 7:33:01 (308) 0:05:58 (267) 5:21:30 (288)
307. Vuković Tereza (1975) HRV --- --- 15:04:37 1:35:08 (291) 0:07:11 (284) 7:17:27 (304) 0:05:13 (242) 5:59:38 (309)
308. Vít Jiří (1972) CZE DTRIAS.RAJCE.NET --- 15:14:35 1:27:38 (265) 0:05:40 (245) 7:16:47 (303) 0:06:29 (278) 6:18:01 (311)
309. Dikon Josip (1954) HRV Triatlon klub Jarun --- 15:28:52 1:47:45 (306) 0:12:00 (308) 7:28:04 (307) 0:09:48 (305) 5:51:15 (305)
310. Žerjav Kristijan (1982) HRV TK Jarun --- 15:36:17 1:54:09 (308) 0:09:06 (300) 7:23:48 (305) 0:10:36 (308) 5:58:38 (308)
311. Breburdová Hana (1961) CZE Maratón klub Kladno --- 15:49:33 2:00:30 (310) 0:11:15 (306) 8:05:08 (311) 0:01:15 (2) 5:31:25 (296)
Baumrt Tomáš (1963) CZE TJ Slávie Chomutov, z.s. --- DNS --- --- --- --- ---
Prášek Jiří (1968) CZE SC DC --- DNS --- --- --- --- ---
Meller Michal (1973) POL TRI Starogard Gdanski --- DNS --- --- --- --- ---
Bělohlávková Andrea (1993) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Ehrlich Tomáš (1988) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- DNS --- --- --- --- ---
Bláha Jan (1974) CZE Pardubice --- DNF --- 1:28:32 (321) --- --- ---
Odvářka Libor (1971) CZE Etriatlon Team --- DNS --- --- --- --- ---
Albrecht Václav (1959) CZE SKČNB HK --- DNS --- --- --- --- ---
Hanuš Petr (1976) CZE Hanušovi Pankáči --- DNS --- --- --- --- ---
Hejdrych Martin (1985) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Beránek Ladislav (1990) CZE HAVEN TEAM --- DNS --- --- --- --- ---
Pohanková Gabriela (1984) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Máj Karel (1970) CZE ALCATON --- DNS --- --- --- --- ---
Kadlec Michal (1987) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Kozubík Lukáš (1980) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Procházka Dušan (1972) CZE TJ Spartak Třebíč --- DNS --- --- --- --- ---
Svatoň David (1977) CZE TT3 sports --- DNS --- --- --- --- ---
Velčovský Petr (1981) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Lejček Viktor (1974) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Krajewski Tomasz (1988) POL --- --- DNS --- --- --- --- ---
Cílek Jiří (1977) CZE Sadov --- DNS --- --- --- --- ---
Špaček Petr (1986) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- DNS --- --- --- --- ---
Wijas Andrzej (1984) POL --- --- DNS --- --- --- --- ---
Gayer David (1987) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Ivánek Jakub (1989) CZE SKI Bílá --- DNF 1:17:17 (193) 0:02:55 (104) 5:28:03 (81) 0:04:30 (224) ---
Šádková Tereza (1973) CZE AD team --- DNS --- --- --- --- ---
Pátek Miroslav (1976) CZE TJ Lokomotiva Krnov --- DNS --- --- --- --- ---
Santo Pavel (1962) CZE X-team BaNo --- DNS --- --- --- --- ---
Skála Radek (1969) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Suchodol Josef (1967) CZE 3D Fitness RT --- DNS --- --- --- --- ---
Nedvěd Robert (1988) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Končok Martin (1969) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Vondra Vítězslav (1979) CZE SPORTICUS team --- DNS --- --- --- --- ---
Bažant Miroslav (1983) CZE Táborníci Perun --- DNS --- --- --- --- ---
Hloušek Pavel (1969) CZE unisavers.eu --- DNS --- --- --- --- ---
Lácha Radek (1971) CZE RESOLUTION TEAM --- DNS --- --- --- --- ---
ROHEL Břetislav (1967) CZE inTrener.cz --- DNS --- --- --- --- ---
Morávek Vladislav (1964) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Mich Pavel (1970) CZE BIKE TRIATLON MORKOVICE --- DNS --- --- --- --- ---
Cindr Martin (1983) CZE ROHOZEC AMULET TEAM --- DNF 1:15:45 (176) 0:03:13 (124) 7:02:27 (308) 0:05:20 (255) ---
Popovič Miloslav (1976) SVK --- --- DNS --- --- --- --- ---
Vrábel Jozef (1974) SVK TRI-MAX MORAVIAMAN Team Otrokovice --- DNS --- --- --- --- ---
Kowalewski Daniel (1973) POL Zielona Mila Team --- DNS --- --- --- --- ---
Čtvrtečka Pavel (1968) CZE Loko Trutnov --- DNS --- --- --- --- ---
Pokorný Radim (1971) CZE Poky Team --- DNF 0:58:55 (16) 0:02:33 (71) 5:22:57 (61) 0:01:48 (26) ---
Svoboda Daniel (1974) CZE TEAM 2012 --- DNS --- --- --- --- ---
Šenk Pavel (1975) CZE --- --- DNF 1:20:22 (225) 0:04:49 (218) 5:56:42 (188) 0:03:16 (157) ---
Košćak Zoran (1967) HRV TK Zagreb --- DNS --- --- --- --- ---
kuznmik milan (1964) GBR Triathlon England 1064868 --- DNS --- --- --- --- ---
Martinović Mladen (1976) HRV TK Jarun --- DNS --- --- --- --- ---
Bazala Oldřich (1971) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Bican Stanislav (1979) CZE TJ Packa Praha --- DNS --- --- --- --- ---
Licek Martin (1971) CZE OMT --- DNS --- --- --- --- ---
Howard Daniel (1988) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Runsten Jan (1980) FIN Kunnon Herrat --- DNS --- --- --- --- ---
Runsten Lari (1982) FIN Kunnon Herrat --- DNS --- --- --- --- ---
Adamíček Vítězslav (1975) CZE VZS Ostrava --- DNS --- --- --- --- ---
Rajcsany Attila (1968) HUN --- --- DNF 1:37:34 (306) 0:07:30 (296) --- --- ---
Zybura Paweł (1979) POL Nysa Biega --- DNS --- --- --- --- ---
Holkup Tomáš (1979) CZE Sokol Veltěž --- DNS --- --- --- --- ---
Mezera Jan (1986) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Šubrt Michal (1971) CZE FIVEMAN.COM --- DNS --- --- --- --- ---
Novák Petr (1968) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- DNS --- --- --- --- ---
Harsani Andrej (1977) SVK Quality Unit Sport Team --- DNS --- --- --- --- ---
Šimko Pavel (1982) SVK GALANT BRNO --- DNS --- --- --- --- ---
Svoboda Josef (1977) CZE IRON STARS BEROUN --- DNS --- --- --- --- ---
Procházka David (1975) CZE IRON STARS BEROUN --- DNS --- --- --- --- ---
Bielik Andrej (1980) SVK Fyzioactive --- DNS --- --- --- --- ---
Pelc Lukáš (1981) CZE individi --- DNS --- --- --- --- ---
Behún Mário (1976) SVK TRI-MAX MORAVIAMAN Team Otrokovice --- DNS --- --- --- --- ---
Svoboda Milan (1983) CZE Etriatlon team --- DNS --- --- --- --- ---
Laube Michal (1978) CZE BTT Libochovice --- DNS --- --- --- --- ---
Tobolák Vlastimil (1965) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- DNS --- --- --- --- ---
Jirků Petra (1991) CZE PUNK, PLEASURE and PAIN --- DNS --- --- --- --- ---
Šťavík Jaroslav (1985) CZE Don't panic! --- DNS --- --- --- --- ---
Janča Jakub (1989) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Vonička Richard (1964) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Bayer Miloslav (1947) DEU KONRAD TOOLS TEAM --- DNS --- --- --- --- ---
Vašířová Šárka (1979) CZE TITAN TRILIFE --- DNS --- --- --- --- ---
Drahňák Ján (1986) SVK Tatran Krásno nad Kysucou --- DNS --- --- --- --- ---
Komínek Jiří (1971) CZE Etriatlon Team --- DNS --- --- --- --- ---
Čajda Daniel (1992) CZE DANOVIA --- DNS --- --- --- --- ---
Bottlik Vladimir (1977) SVK Quality Unit Sport Team --- DNS --- --- --- --- ---
Flak David (1979) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Kyjovský Radovan (1986) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Stolarcioova Julie Sandra (1980) CZE USK Akademik Cheb --- DNS --- --- --- --- ---
Baniszewski Jakub (1987) POL Bania Team ;) --- DNS --- --- --- --- ---
BARNA Michal (1985) SVK Domaša Run/Triathlon --- DNS --- --- --- --- ---
Kurek Andrzej (1955) POL --- --- DNS --- --- --- --- ---
Oppolzer Jan (1984) CZE Kerberos --- DNF 0:55:01 (7) 0:01:32 (9) 4:48:53 (10) 0:02:16 (55) ---
Muckenhuber Mirjam (1985) AUT --- --- DNF 1:06:08 (64) 0:02:51 (96) --- --- ---
Matek Ladislav (1957) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Pleskot Ondřej (1984) CZE CzechTRI K. Team --- DNS --- --- --- --- ---
Kurka Vít (1962) CZE Opavský sportovní klub --- DNS --- --- --- --- ---
Racek Tomáš (1981) CZE Etriatlon Team --- DNS --- --- --- --- ---
Navrátil Tomáš (1978) CZE Crazy bike team Lipník nad Bečvou --- DNS --- --- --- --- ---
Vrábel Jozef (1973) SVK TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- DNF 0:53:43 (3) 0:01:36 (11) --- --- ---
Rakovič Matěj (1991) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Schmidt Milan (1985) CZE TeFI-TEX --- DNS --- --- --- --- ---
Hosnedl Marek (1991) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Novák Vít (1982) CZE --- --- DNF 1:26:54 (270) 0:11:59 (316) 6:57:57 (306) 0:09:22 (310) ---