Pilman Triatlon, 26. 8. 2017 - 1.9 - 93 - 21.1 (1,9-90-21,09), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Kočař Lukáš (1992) CZE EKOL TEAM --- 4:24:24,9 0:26:32,3 (1) 0:00:56 (3) 2:27:14,2 (1) 0:00:42,6 (1) 1:28:59,8 (5)
2. Soukup Petr (1987) CZE TJ Nová Paka --- 4:28:26,9 0:28:44,8 (6) 0:00:48,5 (2) 2:34:42,3 (4) 0:01:07,9 (25) 1:23:03,4 (1)
3. Zadák Karel (1978) CZE Individuální TRIEXPERT 4:31:04,1 0:29:38,4 (11) 0:01:14,1 (16) 2:30:44,4 (2) 0:01:02,7 (18) 1:28:24,5 (3)
4. Wainer Jan (1976) CZE OMT --- 4:34:47 0:28:44,7 (5) 0:01:17,1 (20) 2:34:12,6 (3) 0:01:00,6 (12) 1:29:32 (7)
5. Vabroušek Petr (1973) CZE TITAN TRILIFE --- 4:37:26,9 0:29:39,1 (12) 0:01:02,7 (6) 2:36:12,8 (6) 0:01:01,5 (15) 1:29:30,8 (6)
6. Mika Tomáš (1987) CZE EasyGoRun --- 4:38:18,7 0:27:34,7 (3) 0:00:58,4 (4) 2:43:19,5 (15) 0:01:08,3 (27) 1:25:17,8 (2)
7. Slatinský Lukáš (1983) CZE HISPORT Team --- 4:40:43 0:28:51,8 (9) 0:00:44,8 (1) 2:38:00,9 (9) 0:00:52,7 (5) 1:32:12,8 (12)
8. Veselý Petr (1990) CZE GLASSMAN TT --- 4:44:36,1 0:28:50,6 (8) 0:01:05,3 (7) 2:42:42,9 (12) 0:01:01,2 (14) 1:30:56,1 (8)
9. Holub Václav (1983) CZE VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM --- 4:46:56 0:31:26,4 (19) 0:01:48,3 (57) 2:39:14,1 (10) 0:01:00,5 (10) 1:33:26,7 (13)
10. Andrš Martin (1988) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 4:49:33,4 0:28:45,6 (7) 0:01:19,1 (22) 2:46:07,2 (20) 0:01:10,4 (31) 1:32:11,1 (11)
11. Cmunt Petr (1996) CZE Benny Invest --- 4:49:50,4 0:36:41,1 (59) 0:01:45,9 (53) 2:36:17 (7) 0:01:03,6 (19) 1:34:02,8 (17)
12. Hradecký Jan (1983) CZE TT Příbram, z. s. --- 4:50:47,1 0:27:36,1 (4) 0:01:08,8 (11) 2:39:49,2 (11) 0:00:53,4 (6) 1:41:19,6 (35)
13. Kala Jiří (1987) CZE CK Příbram Fany Gastro --- 4:51:18,8 0:34:40,6 (44) 0:01:48,6 (58) 2:43:00,6 (13) 0:00:47,6 (2) 1:31:01,4 (9)
14. Jílek David (1987) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team Otrokovice --- 4:51:45,5 0:29:35,6 (10) 0:01:07,3 (9) 2:36:10,3 (5) 0:01:02,4 (17) 1:43:49,9 (38)
15. Šneberger Jan (1985) CZE TT Příbram, z. s. --- 4:53:11,3 0:29:46,1 (14) 0:01:13,2 (15) 2:43:09,2 (14) 0:01:21,7 (48) 1:37:41,1 (26)
16. Buček Martin (1978) CZE MST Jihlava --- 4:54:40,6 0:40:22,4 (106) 0:02:18,1 (99) 2:36:56,9 (8) 0:01:16,3 (41) 1:33:46,9 (16)
17. Křivánek Josef (1979) CZE ROCKTECHNIK TRIATLON --- 4:55:12,5 0:30:36,5 (16) 0:01:10 (12) 2:44:39,8 (18) 0:01:08,4 (28) 1:37:37,8 (25)
18. Schoval František (1988) CZE Elab --- 4:57:17,3 0:30:38,3 (17) 0:00:59,7 (5) 2:52:47,7 (34) 0:01:18,3 (43) 1:31:33,3 (10)
19. Krohlák Milan (1981) CZE --- --- 5:00:33,5 0:33:37,9 (31) 0:01:35,7 (37) 2:47:06,8 (21) 0:01:35,9 (73) 1:36:37,2 (23)
20. Kotopulu Helena (1980) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team Otrokovice --- 5:00:52,8 0:34:14,5 (40) 0:01:44,9 (51) 2:50:13,6 (25) 0:01:12,1 (33) 1:33:27,7 (15)
21. Kozel Tomáš (1982) CZE SK Slavia Praha --- 5:01:38 0:32:04 (25) 0:01:32,6 (31) 2:51:50,2 (31) 0:00:48,4 (4) 1:35:22,8 (20)
22. Bursa Radomír (1972) CZE TITAN TRILIFE --- 5:01:47,8 0:35:04,3 (47) 0:01:31,7 (30) 2:48:20 (22) 0:01:20,6 (47) 1:35:31,2 (21)
23. Lácha Pavel (1969) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 5:02:49,2 0:39:50,6 (101) 0:01:14,2 (17) 2:45:29 (19) 0:01:02,2 (16) 1:35:13,2 (19)
24. Losos Radek (1986) CZE Tyn nad Vltavou --- 5:03:16,2 0:36:52 (62) 0:01:38 (39) 2:50:21,7 (26) 0:00:56,9 (9) 1:33:27,6 (14)
25. Mikula Miroslav (1968) CZE IRON STARS BEROUN --- 5:03:44,4 0:39:29,4 (93) 0:01:44,2 (49) 2:43:23,1 (16) 0:01:24,6 (55) 1:37:43,1 (27)
26. Zeman David (1992) CZE BEKO Bike & Ski Racing Team --- 5:04:26,3 0:33:38,9 (32) 0:02:15,3 (96) 2:51:14,5 (28) 0:02:06,1 (131) 1:35:11,5 (18)
27. Švarc Petr (1966) CZE TRI KLUB Příbram --- 5:07:20,4 0:37:34,1 (68) 0:01:34,5 (34) 2:57:57,5 (59) 0:01:41,8 (84) 1:28:32,5 (4)
28. Cibulka Stanislav (1981) CZE IRON STARS BEROUN --- 5:12:12,7 0:31:47,4 (22) 0:01:22,8 (26) 2:52:07,2 (33) 0:01:55,3 (112) 1:45:00 (41)
29. Jiráň Aleš (1983) CZE Here To Win team --- 5:13:14,6 0:33:47,1 (36) 0:01:52 (64) 2:51:10,6 (27) 0:01:06,1 (23) 1:45:18,8 (42)
30. Žemlík Dušan (1968) CZE VIVATSPORT Team --- 5:13:35,9 0:39:24 (89) 0:01:40,9 (43) 2:50:11,5 (24) 0:01:09 (29) 1:41:10,5 (34)
31. Tuna Jaroslav (1977) CZE TJ Spartak Třebíč --- 5:13:57,3 0:37:06,2 (64) 0:01:54,8 (70) 2:53:51,7 (39) 0:01:03,6 (20) 1:40:01 (30)
32. Odstrčilík Roman (1975) CZE UNITE Holešov --- 5:14:10,3 0:35:19,8 (50) 0:02:10,5 (89) 2:56:05,8 (48) 0:01:23,2 (53) 1:39:11 (29)
33. Goj Radim (1992) CZE TT LOKO Beroun --- 5:14:13,4 0:35:24,7 (52) 0:02:17,2 (98) 2:54:14,8 (42) 0:01:48,6 (97) 1:40:28,1 (33)
34. Pešek Pavel (1990) CZE Individuální --- 5:14:49,5 0:36:08,2 (54) 0:01:07,9 (10) 2:53:21,4 (35) 0:00:56 (7) 1:43:16 (37)
35. Pleskot Ondřej (1984) CZE CzechTRI K. Team --- 5:15:19 0:37:36,4 (69) 0:01:36 (38) 2:56:39,5 (53) 0:01:10,3 (30) 1:38:16,8 (28)
36. Mach František (1986) CZE Individuální --- 5:16:34,2 0:32:00,2 (24) 0:01:49,3 (59) 2:57:06,9 (55) 0:01:37,2 (77) 1:44:00,6 (39)
37. Zlatuška Petr (1975) CZE --- --- 5:17:45 0:31:55,1 (23) 0:01:34,8 (35) 2:53:44 (37) 0:01:19,8 (45) 1:49:11,3 (55)
38. Tomčo Dušan (1976) CZE IRON STARS BEROUN --- 5:18:28,5 0:34:55,1 (45) 0:01:06,4 (8) 2:53:51,7 (40) 0:02:42,4 (165) 1:45:52,9 (43)
39. Bartík Michal (1977) CZE Individuální --- 5:18:52,2 0:35:03,3 (46) 0:01:21,9 (25) 2:49:55,8 (23) 0:01:14 (36) 1:51:17,2 (63)
40. Procházka Milan (1966) CZE TJ Spartak Třebíč --- 5:20:24,4 0:37:47,9 (71) 0:01:21,1 (24) 2:53:26 (36) 0:01:13,8 (35) 1:46:35,6 (45)
41. Kyral Václav (1979) CZE EasyGoRun --- 5:20:33,1 0:27:22,9 (2) 0:01:14,2 (18) 2:53:44,5 (38) 0:02:08,5 (134) 1:56:03 (83)
42. Hejnyš Daniel (1977) CZE VEXTA --- 5:21:58,6 0:38:26 (83) 0:02:56,8 (147) 2:58:18,9 (61) 0:01:59,3 (117) 1:40:17,6 (31)
43. Flak David (1979) CZE Kellys Bike Ranch Team --- 5:22:15,1 0:37:55,2 (75) 0:02:35,9 (122) 3:04:01,8 (80) 0:01:22,4 (51) 1:36:19,8 (22)
44. Slezák Pavel (1986) CZE MST Jihlava --- 5:22:19,5 0:32:19,2 (27) 0:02:29,3 (117) 2:51:22,2 (29) 0:01:35,2 (72) 1:54:33,6 (71)
45. Černý Martin (1983) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team Otrokovice --- 5:22:42,1 0:39:26,6 (90) 0:02:31,4 (120) 2:43:45,7 (17) 0:01:32 (66) 1:55:26,4 (79)
46. Veselá Petra (1989) CZE MST Jihlava --- 5:22:43,6 0:34:21,1 (41) 0:01:41,9 (44) 3:04:48,9 (82) 0:01:24,2 (54) 1:40:27,5 (32)
47. Sedláček Ondřej (1982) CZE TriSK ČB --- 5:24:45,7 0:35:05 (48) 0:02:00,7 (75) 2:55:28,4 (45) 0:01:37,9 (79) 1:50:33,7 (61)
48. Bača Jan (1976) CZE CzechTRI K. Team --- 5:25:19,5 0:37:49,9 (72) 0:01:49,7 (61) 2:59:39,8 (67) 0:01:01,1 (13) 1:44:59 (40)
49. Hradil Pavel (1998) CZE Valachiarun --- 5:26:26,1 0:29:39,6 (13) 0:01:32,6 (32) 2:57:12,3 (56) 0:01:31,5 (64) 1:56:30,1 (84)
50. Klika Petr (1979) CZE NOVIS TK Praha --- 5:26:49,3 0:36:15,2 (55) 0:02:38,7 (126) 3:09:20,8 (98) 0:01:39 (82) 1:36:55,6 (24)
51. Krejčová Petra (1979) CZE TriSK ČB --- 5:28:14,3 0:31:30,6 (20) 0:01:18,7 (21) 3:02:16,7 (74) 0:00:56,1 (8) 1:52:12,2 (68)
52. Šimčík Radek (1982) CZE Individuální --- 5:28:49,4 0:39:49,2 (100) 0:01:49,3 (60) 2:56:21,5 (49) 0:01:28,4 (60) 1:49:21 (56)
53. Sládeček David (1978) CZE Elab --- 5:29:36 0:34:26,2 (43) 0:01:44,1 (48) 2:55:14,4 (44) 0:01:14,2 (37) 1:56:57,1 (85)
54. Stephane Denoual (1978) FRA EKOL TEAM --- 5:29:36,2 0:46:16 (162) 0:02:41,1 (130) 2:56:30,5 (50) 0:01:05 (21) 1:43:03,6 (36)
55. Dokoupil Petr (1977) CZE Na konečné --- 5:29:48,3 0:36:17,1 (56) 0:02:20,8 (102) 2:58:44,8 (62) 0:01:34,7 (71) 1:50:50,9 (62)
56. Dvořák Tomáš (1985) CZE Individuální --- 5:30:10,9 0:38:09,4 (79) 0:01:46,1 (54) 2:53:55,5 (41) 0:01:28,9 (61) 1:54:51 (74)
57. Foukal Libor (1977) CZE Individuální --- 5:32:37,4 0:36:27,8 (57) 0:02:58,2 (148) 2:56:33,7 (51) 0:01:54,4 (108) 1:54:43,3 (73)
58. Strnadová Kateřina (1991) CZE Eleven Mercedes Mitas --- 5:33:24,8 0:33:41,7 (33) 0:01:17 (19) 3:06:00,1 (88) 0:00:47,7 (3) 1:51:38,3 (64)
59. Mikoláš Miroslav (1995) CZE TriSK ČB --- 5:33:41,2 0:31:37,9 (21) 0:01:31,5 (29) 2:57:35,3 (57) 0:01:46 (95) 2:01:10,5 (96)
60. Kinc Pavel (1974) CZE VF Sport Team Černá Hora --- 5:34:32,4 0:39:42,1 (98) 0:02:00,2 (74) 2:59:20,6 (65) 0:01:15,2 (39) 1:52:14,3 (69)
61. Plhoň Patrik (1980) CZE Elite Sport Boskovice --- 5:34:38,7 0:41:15,3 (120) 0:01:58,8 (72) 3:00:14,8 (69) 0:01:25,3 (58) 1:49:44,5 (58)
62. Man Martin (1991) CZE TJ Spartak Třebíč --- 5:34:56,4 0:30:35,8 (15) 0:01:12,6 (14) 2:55:35,4 (46) 0:01:06,3 (24) 2:06:26,3 (119)
63. Zelený Radek (1981) CZE MST Jihlava --- 5:35:00,9 0:38:14,1 (80) 0:01:20,8 (23) 2:51:40,6 (30) 0:01:56,4 (113) 2:01:49 (98)
64. Hornák Martin (1975) CZE ACES TEAM KARLOVY VARY --- 5:35:51,7 0:34:10,3 (39) 0:01:42,4 (45) 3:10:24,7 (101) 0:01:53,1 (103) 1:47:41,2 (49)
65. Foret Miloslav (1967) CZE TITAN TRILIFE --- 5:36:06 0:40:10,5 (103) 0:02:21,3 (106) 3:05:12,8 (83) 0:02:00,7 (122) 1:46:20,7 (44)
66. Kolář Martin (1980) CZE --- --- 5:36:26,8 0:43:18,3 (142) 0:02:44,2 (133) 2:59:35,4 (66) 0:01:48,1 (96) 1:49:00,8 (54)
67. Klement Jiří (1988) CZE Individuální --- 5:37:23,2 0:41:56,3 (129) 0:02:53,4 (140) 3:02:47,9 (77) 0:01:44,8 (90) 1:48:00,8 (50)
68. Procházka Zdeněk (1967) CZE ACES TEAM K. VARY --- 5:37:51,1 0:37:07,8 (65) 0:02:43,1 (132) 3:05:52,4 (87) 0:01:43,4 (86) 1:50:24,4 (60)
69. Hrčka Michal (1984) SVK --- --- 5:37:59,2 0:34:03,2 (38) 0:02:54,6 (142) 3:11:38,1 (106) 0:02:14,6 (139) 1:47:08,7 (48)
70. Koukal Ondrej (1988) CZE --- --- 5:38:02,4 0:46:30,6 (163) 0:02:26,9 (113) 2:54:39 (43) 0:02:39,2 (162) 1:51:46,7 (65)
71. Kolář Adam (1989) CZE --- --- 5:38:06,2 0:33:35,1 (30) 0:02:49 (138) 2:55:47,8 (47) 0:01:24,9 (56) 2:04:29,4 (110)
72. Polách Ivo (1976) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 5:38:16,7 0:36:56,6 (63) 0:02:36,9 (123) 3:08:00,9 (94) 0:02:01,5 (123) 1:48:40,8 (52)
73. Šnebergerová Lucie (1983) CZE TT Příbram, z. s. --- 5:38:22,4 0:35:07,2 (49) 0:01:30,5 (28) 3:10:31 (102) 0:01:38,4 (81) 1:49:35,3 (57)
74. Holubec Miroslav (1976) CZE individualni --- 5:38:42,3 0:42:31,4 (137) 0:02:40,8 (129) 2:56:34,9 (52) 0:01:29,3 (62) 1:55:25,9 (78)
75. Demeter Radovan (1988) SVK --- --- 5:39:50,4 0:42:18 (135) 0:03:22,2 (162) 3:04:41,4 (81) 0:01:20,1 (46) 1:48:08,7 (51)
76. Jelínek Aleš (1975) CZE SK EKOKRAFT --- 5:40:04,2 0:40:28,7 (108) 0:02:56,2 (145) 3:03:03,1 (78) 0:01:44,1 (87) 1:51:52,1 (66)
77. Pazdera Miroslav (1972) CZE Zapro team --- 5:40:06,5 0:41:14,7 (119) 0:01:10,7 (13) 3:01:07,5 (72) 0:01:21,7 (49) 1:55:11,9 (77)
78. Cibulková Markéta (1983) CZE IRON STARS BEROUN --- 5:40:12,2 0:31:25,3 (18) 0:02:14,7 (94) 3:17:23,6 (129) 0:02:10,1 (135) 1:46:58,5 (46)
79. Sedláček Roman (1964) CZE ACTIVITY LANŠKROUN --- 5:40:50,1 0:41:14 (118) 0:01:47,6 (55) 3:00:13,8 (68) 0:01:37,3 (78) 1:55:57,4 (82)
80. Korecký Štěpán (1996) CZE --- --- 5:42:36,9 0:37:19,3 (67) 0:02:45,7 (135) 3:05:28,7 (85) 0:01:55 (109) 1:55:08,2 (75)
81. Hanslian Filip (1987) CZE MOUNTAINTIME Felt Aropec --- 5:42:57,9 0:35:22,6 (51) 0:02:10,7 (90) 2:52:05 (32) 0:01:00,5 (11) 2:12:19,1 (137)
82. Krátký Tomáš (1967) CZE SK Los Lobos --- 5:43:10,6 0:49:49,6 (171) 0:02:12,5 (92) 2:57:50,1 (58) 0:01:16,7 (42) 1:52:01,7 (67)
83. Vopálenský Tomáš (1972) CZE Individuální --- 5:43:59 0:50:55,8 (175) 0:01:40,6 (42) 2:59:08,4 (63) 0:02:00,1 (119) 1:50:14,1 (59)
84. Skřeček Aleš (1974) CZE AD team --- 5:44:32,6 0:33:23,9 (29) 0:01:26,5 (27) 3:00:32,1 (70) 0:01:14,7 (38) 2:07:55,4 (122)
85. Kosiba Jakub (1992) SVK --- --- 5:45:11,1 0:40:30,4 (109) 0:02:18,7 (100) 3:02:29,8 (76) 0:01:05,7 (22) 1:58:46,5 (91)
86. Hucl Tomáš (1975) CZE TriSki Horní Počernice --- 5:45:28,4 0:41:29,8 (126) 0:02:16,5 (97) 3:11:02,5 (104) 0:01:58,1 (115) 1:48:41,5 (53)
87. Vrábel Pavel (1979) CZE MST Jihlava --- 5:45:51,1 0:41:01,1 (116) 0:03:10,9 (155) 2:59:19,3 (64) 0:02:52,9 (168) 1:59:26,9 (93)
88. Jíra Jaroslav (1971) CZE TT Cyklorenova Cvikov --- 5:46:36,6 0:36:49,4 (61) 0:02:05,2 (81) 3:07:05,2 (93) 0:01:31,8 (65) 1:59:05 (92)
89. Svoboda Marek (1995) CZE AD team --- 5:46:59,2 0:37:15,4 (66) 0:01:44,3 (50) 3:01:36,3 (73) 0:01:25 (57) 2:04:58,2 (112)
90. Ivánek Jakub (1989) CZE SKI Bílá --- 5:47:11 0:40:54,1 (115) 0:01:50,9 (62) 2:57:03,2 (54) 0:02:17,2 (142) 2:05:05,6 (114)
91. Pavlíčková Silvie (1987) CZE ASPOT Hulín --- 5:48:40,3 0:38:16,5 (81) 0:01:51 (63) 3:03:12,6 (79) 0:01:32,1 (67) 2:03:48,1 (105)
92. Gayer David (1987) CZE --- --- 5:48:45,8 0:40:33,7 (112) 0:02:01,3 (76) 3:08:20,5 (97) 0:02:39 (160) 1:55:11,3 (76)
93. Kouba Michal (1973) CZE Elab --- 5:49:49,9 0:39:28,6 (92) 0:02:45,9 (136) 3:09:40,5 (99) 0:02:14,6 (140) 1:55:40,3 (81)
94. Řezníček Vladislav (1964) CZE Sokol Bouzov --- 5:50:45,2 0:37:59 (77) 0:01:40,2 (41) 3:06:10 (90) 0:02:01,7 (124) 2:02:54,3 (102)
95. Čech Ladislav (1973) CZE Individuální --- 5:51:03,6 0:45:32,6 (158) 0:02:02,4 (78) 2:58:03,9 (60) 0:01:08 (26) 2:04:16,7 (108)
96. Hubáček Josef (1961) CZE Bike Team Komonec --- 5:53:18,2 0:42:24,5 (136) 0:04:26,1 (177) 3:16:57,9 (127) 0:02:23,8 (148) 1:47:05,9 (47)
97. Losertová Alena (1988) CZE Zapro team --- 5:53:44,8 0:39:37,4 (96) 0:01:44 (47) 3:16:25,9 (124) 0:01:21,7 (50) 1:54:35,8 (72)
98. Jaroš Milan (1968) CZE TITAN TRILIFE --- 5:53:45,4 0:36:38,7 (58) 0:02:08,5 (85) 3:14:19,5 (117) 0:01:58,6 (116) 1:58:40,1 (90)
99. Krejčí Ivo (1957) CZE 3atlon Team Uničov --- 5:54:02,5 0:41:26,7 (124) 0:02:29 (116) 3:10:11,1 (100) 0:01:53,5 (105) 1:58:02,2 (89)
100. Dudák Zdeněk (1981) CZE --- --- 5:54:27,1 0:39:17,4 (88) 0:01:38,2 (40) 3:08:16,3 (96) 0:01:11,6 (32) 2:04:03,6 (106)
101. Goj Tomáš (1997) CZE TT LOKO Beroun --- 5:54:40,6 0:41:26,2 (123) 0:02:42,1 (131) 3:10:39 (103) 0:02:00,1 (120) 1:57:53,2 (88)
102. Tobolák Vlastimil (1965) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team Otrokovice --- 5:54:50,7 0:38:27,9 (84) 0:02:09,7 (88) 3:13:01,2 (112) 0:01:36,3 (75) 1:59:35,6 (94)
103. Kovář Jan (1981) CZE FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 5:55:41,7 0:36:46,6 (60) 0:03:21,8 (160) 3:05:45,4 (86) 0:01:42,3 (85) 2:08:05,6 (123)
104. Michálek Martin (1975) CZE TRI KLUB Příbram --- 5:56:30,8 0:42:51,5 (138) 0:01:54,2 (69) 3:06:51,6 (91) 0:01:38,2 (80) 2:03:15,3 (103)
105. Leitner Ondřej (1971) CZE --- --- 5:57:33,5 0:41:17,2 (121) 0:02:44,4 (134) 3:06:07,7 (89) 0:01:56,9 (114) 2:05:27,3 (115)
106. Jelínek Petr (1978) CZE Kostelec u HM --- 5:57:50,1 0:33:00,9 (28) 0:02:06,1 (84) 3:11:45 (107) 0:01:32,2 (68) 2:09:25,9 (126)
107. Grulich Miroslav (1988) CZE --- --- 5:57:56,3 0:32:14 (26) 0:02:24,7 (112) 3:08:07,3 (95) 0:01:23 (52) 2:13:47,3 (140)
108. Krejčí Vlastimil (1980) CZE --- --- 5:59:28,3 0:41:12,4 (117) 0:02:27,7 (114) 3:11:52 (108) 0:02:19,7 (147) 2:01:36,5 (97)
109. Michovský Marek (1976) CZE --- --- 6:02:13,7 0:40:24 (107) 0:02:24 (111) 3:14:05 (115) 0:02:38,6 (159) 2:02:42,1 (100)
110. Hronová Markéta (1990) CZE CzechTRI K. Team --- 6:04:51,2 0:39:28,3 (91) 0:02:15,2 (95) 3:23:43,8 (146) 0:01:36,9 (76) 1:57:47 (87)
111. Dědina Ondřej (1979) CZE MIBCON --- 6:05:37,9 0:40:12,2 (104) 0:02:21,2 (105) 3:12:00,3 (109) 0:02:39 (161) 2:08:25,2 (125)
112. Strachovsky Jan (1980) CZE Etriatlon team --- 6:06:23,8 0:42:57,7 (139) 0:02:52,4 (139) 3:17:31,2 (130) 0:01:52,1 (101) 2:01:10,4 (95)
113. Černý Michal (1978) CZE České Budějovice --- 6:07:03,6 0:40:06,6 (102) 0:02:05,2 (82) 3:06:54,7 (92) 0:01:13,5 (34) 2:16:43,6 (145)
114. Štěpánek Martin (1981) CZE --- --- 6:07:47,9 0:42:10,8 (131) 0:01:59 (73) 3:17:35,9 (131) 0:01:44,7 (89) 2:04:17,5 (109)
115. Šťasta Libor (1966) CZE REGA BRNO --- 6:09:37,8 0:37:41,3 (70) 0:02:09 (87) 3:02:25,8 (75) 0:01:30,1 (63) 2:25:51,6 (159)
116. Machová Jana (1988) CZE Individuální --- 6:09:54,3 0:39:11,3 (87) 0:02:03,1 (79) 3:20:19,3 (137) 0:02:02,7 (126) 2:06:17,9 (117)
117. Moník Petr (1977) CZE UHHK --- 6:09:59,8 0:42:12,5 (132) 0:02:23,2 (108) 3:16:15,7 (122) 0:01:40,3 (83) 2:07:28,1 (120)
118. Soukupová Barbora (1984) CZE PinkPower.cz --- 6:11:24,1 0:46:31,6 (164) 0:01:42,9 (46) 3:26:21,6 (154) 0:01:15,8 (40) 1:55:32,2 (80)
119. Michálková Renata (1981) CZE Bike Team Komonec --- 6:12:00,2 0:44:22,5 (146) 0:02:54,9 (143) 3:25:36,4 (151) 0:01:36 (74) 1:57:30,4 (86)
120. Nespor Petr (1975) CZE runKanice --- 6:12:17,2 0:44:31,1 (148) 0:02:38,5 (125) 3:13:54,5 (114) 0:02:51,2 (166) 2:08:21,9 (124)
121. Selníková Anna (1994) CZE Extreme sport club Selník --- 6:12:25 0:38:02,2 (78) 0:02:03,9 (80) 3:22:28,3 (140) 0:02:12,8 (137) 2:07:37,8 (121)
122. Holeček Petr (1961) CZE Elab --- 6:12:31,5 0:33:57 (37) 0:02:28,7 (115) 3:14:47,8 (119) 0:01:55,2 (111) 2:19:22,8 (153)
123. Rädisch Jindřich (1971) CZE Elab --- 6:13:35,5 0:40:32,1 (111) 0:04:30,1 (178) 3:20:18,8 (136) 0:03:44,5 (177) 2:04:30 (111)
124. Pořízek Libor (1972) CZE Vysočina cycling --- 6:14:29,5 0:44:24,3 (147) 0:03:11,3 (156) 3:14:19,5 (118) 0:02:06,5 (132) 2:10:27,9 (130)
125. Vinopal Jiří (1978) CZE SK TRICYKLOCHLUBNA --- 6:14:47,4 0:38:59,5 (86) 0:01:35,2 (36) 3:21:27 (138) 0:01:55,1 (110) 2:10:50,6 (132)
126. Farda Petr (1973) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 6:17:43,2 0:43:03,1 (140) 0:01:34,1 (33) 3:00:59,5 (71) 0:01:26,4 (59) 2:30:40,1 (164)
127. Vronka David (1974) CZE TTC Olomouc --- 6:17:49,3 0:37:52,8 (73) 0:01:45,1 (52) 3:05:19,8 (84) 0:01:45,9 (93) 2:31:05,7 (165)
128. Glajch Martin (1975) CZE ChaBrusiči --- 6:17:52 0:34:25,6 (42) 0:02:47 (137) 3:22:32,4 (141) 0:02:39,6 (163) 2:15:27,4 (142)
129. Neoral Jiří (1984) CZE --- --- 6:17:56,8 0:46:55,2 (168) 0:03:22,8 (163) 3:31:47,3 (160) 0:01:45,9 (94) 1:54:05,6 (70)
130. Jansa Martin (1979) CZE Velatice --- 6:19:05,9 0:48:14,6 (169) 0:01:52,9 (68) 3:16:15,7 (123) 0:02:32,8 (154) 2:10:09,9 (128)
131. Cibulka Radim (1989) CZE IRON STARS BEROUN --- 6:19:15,6 0:35:32,6 (53) 0:01:52,7 (67) 3:11:08,4 (105) 0:01:34 (69) 2:29:07,9 (162)
132. WASSERBAUER David (1975) CZE --- --- 6:19:21,4 0:38:39,7 (85) 0:05:01,5 (181) 3:27:09,2 (156) 0:03:00,8 (171) 2:05:30,2 (116)
133. Zemanová Andrea (1983) CZE Individuální --- 6:21:04 0:42:13,1 (133) 0:02:10,9 (91) 3:30:38,7 (158) 0:01:45 (91) 2:04:16,3 (107)
134. Škarka René (1976) CZE SK Termit --- 6:22:50,8 0:41:49,8 (127) 0:02:30,1 (119) 3:17:59,3 (132) 0:01:18,3 (44) 2:19:13,3 (152)
135. Ďurkáčová Slávka (1988) SVK Synthon Sport Society --- 6:24:58,3 0:40:38,1 (113) 0:01:52 (65) 3:35:27,8 (166) 0:01:59,5 (118) 2:05:00,9 (113)
136. Kostruh David (1967) CZE Bike one --- 6:25:03,9 0:50:14,7 (173) 0:03:16,7 (159) 3:15:16,9 (121) 0:04:11,3 (179) 2:12:04,3 (134)
137. Sýkorová Anna (1974) CZE --- --- 6:25:04,8 0:53:15,1 (181) 0:02:13,4 (93) 3:24:48 (149) 0:02:05,3 (129) 2:02:43 (101)
138. Pohanková Gabriela (1984) CZE Individuální --- 6:25:06,1 0:46:35,5 (166) 0:02:23,4 (109) 3:30:42,3 (159) 0:02:03,7 (127) 2:03:21,2 (104)
139. Macháček Pavel (1967) CZE --- --- 6:25:10,6 0:45:38,8 (159) 0:03:12 (157) 3:14:07,8 (116) 0:01:53,1 (104) 2:20:18,9 (154)
140. Polívka Luděk (1978) CZE CBT Lipník nad Bečvou --- 6:26:34,2 0:40:30,6 (110) 0:02:37,3 (124) 3:15:10,4 (120) 0:04:13,1 (180) 2:24:02,8 (157)
141. Šimáček Martin (1973) CZE Etriatlon Team --- 6:26:51,2 0:44:41,8 (150) 0:02:39 (127) 3:23:11,8 (144) 0:02:38,1 (158) 2:13:40,5 (139)
142. Flíčková Alice (1970) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 6:27:08,5 0:42:14,7 (134) 0:02:05,6 (83) 3:23:19,2 (145) 0:02:06,9 (133) 2:17:22,1 (147)
143. Smejkal David (1979) CZE TITAN TRILIFE --- 6:27:19,6 0:37:56,9 (76) 0:02:01,6 (77) 3:12:34,7 (111) 0:02:33 (155) 2:32:13,4 (167)
144. Bouřa Marek (1971) CZE HLS --- 6:28:00,9 0:41:50,7 (128) 0:03:06,1 (153) 3:22:32,9 (142) 0:01:53,8 (106) 2:18:37,4 (149)
145. Kolesár Richard (1981) SVK Spartak Žebrák --- 6:28:06,2 0:44:46,9 (152) 0:03:12,3 (158) 3:25:49,8 (152) 0:02:01,9 (125) 2:12:15,3 (136)
146. Dvorský Michal (1968) CZE Zapro team --- 6:29:05,8 0:39:39,6 (97) 0:02:39,9 (128) 3:25:27,4 (150) 0:02:28,1 (152) 2:18:50,8 (150)
147. Kopečný František (1962) CZE TTS Osek nad Bečvou --- 6:30:10,3 0:44:17,4 (145) 0:04:49,6 (179) 3:28:19,5 (157) 0:02:25,3 (150) 2:10:18,5 (129)
148. Kalina Bohumil (1976) CZE SK Kardašova Řečice --- 6:30:18,8 0:45:46,3 (160) 0:02:56 (144) 3:16:49,2 (125) 0:01:54,3 (107) 2:22:53 (155)
149. Beránková Libuše (1973) CZE GLASSMAN TT --- 6:30:24,4 0:45:00,1 (155) 0:03:00,4 (151) 3:24:40,1 (148) 0:02:17,8 (143) 2:15:26 (141)
150. Mejzlík Petr (1959) CZE TJ Spartak Třebíč --- 6:32:15,3 0:39:45 (99) 0:01:47,7 (56) 3:17:16,4 (128) 0:02:52,8 (167) 2:30:33,4 (163)
151. Helcl Jiří (1969) CZE PRO RADOST --- 6:32:55,7 0:33:42,5 (34) 0:03:31,7 (167) 3:13:06,7 (113) 0:03:00,1 (170) 2:39:34,7 (176)
152. Jelinkova Zuzana (1979) CZE SK EKOKRAFT --- 6:33:16,1 0:38:22,4 (82) 0:02:56,6 (146) 3:39:39,3 (171) 0:02:24,8 (149) 2:09:53 (127)
153. Maňásek Lukáš (1980) CZE Y Soft --- 6:34:33,2 0:41:24,2 (122) 0:02:21 (104) 3:36:47,3 (168) 0:02:19 (146) 2:11:41,7 (133)
154. Jančík David (1971) CZE ISOVER --- 6:34:42,7 0:37:53,2 (74) 0:02:21,6 (107) 3:16:56,1 (126) 0:01:51 (100) 2:35:40,8 (169)
155. Šprachta Vít (1999) CZE --- --- 6:36:00 0:33:42,8 (35) 0:03:26,1 (165) 3:53:58,2 (179) 0:02:27 (151) 2:02:25,9 (99)
156. Bernhard Milan (1976) CZE --- --- 6:36:29,8 0:49:58,1 (172) 0:04:10,9 (175) 3:33:36,8 (164) 0:02:18 (144) 2:06:26 (118)
157. Škarka Daniel (1978) CZE SK Termit --- 6:36:56 0:44:41,5 (149) 0:02:23,4 (110) 3:23:01,3 (143) 0:01:50,6 (99) 2:24:59,2 (158)
158. Uhlíř Dalibor (1980) CZE AT&T --- 6:37:30,1 0:40:15,9 (105) 0:01:52,6 (66) 3:12:29,5 (110) 0:02:14,7 (141) 2:40:37,4 (177)
159. Feda Roman (1964) CZE --- --- 6:37:53,1 0:46:32,6 (165) 0:02:59,6 (149) 3:35:58,6 (167) 0:01:34,3 (70) 2:10:48 (131)
160. Landa Jan (1976) CZE Spartak Žebrák Muay Thai Kickboxing --- 6:40:02,9 0:51:39,7 (176) 0:03:10,1 (154) 3:24:17,9 (147) 0:03:12,8 (173) 2:17:42,4 (148)
161. Pirkl Miroslav (1976) CZE CzechTRI K. Team --- 6:42:19,8 0:44:59,5 (154) 0:02:18,9 (101) 3:26:18,8 (153) 0:02:00,4 (121) 2:26:42,2 (160)
162. Hroch Zbyněk (1966) CZE SPEDOS TEAM --- 6:42:53,8 0:45:51,4 (161) 0:04:10,3 (174) 3:33:36,5 (163) 0:02:34,3 (156) 2:16:41,3 (144)
163. Bartík David (1980) CZE MST Jihlava --- 6:43:33,2 0:40:53,3 (114) 0:02:08,8 (86) 3:20:01,6 (134) 0:01:53 (102) 2:38:36,5 (174)
164. Bayer Miloslav (1947) CZE EKOL TEAM --- 6:44:42,7 0:44:44,7 (151) 0:01:56,6 (71) 3:32:19,4 (162) 0:02:10,7 (136) 2:23:31,3 (156)
165. OTÁHAL Jakub (1977) CZE T.J. Sokol Šestajovice --- 6:45:24,3 0:41:27,5 (125) 0:04:52,5 (180) 3:38:17,1 (169) 0:03:47,8 (178) 2:16:59,4 (146)
166. Kučera Martin (1974) CZE Leháro --- 6:46:16,6 0:42:10,2 (130) 0:04:04,6 (173) 3:19:24,7 (133) 0:04:34,4 (181) 2:36:02,7 (170)
167. Lollek Petr (1971) CZE --- --- 6:46:46,7 0:45:00,8 (156) 0:03:21,8 (161) 3:42:06,8 (173) 0:03:09,4 (172) 2:13:07,9 (138)
168. Kohoutková Šárka (1966) CZE Etriatlon Team --- 6:47:21,1 0:44:49,8 (153) 0:03:00,8 (152) 3:42:11,5 (174) 0:01:50,5 (98) 2:15:28,5 (143)
169. Turický Ladislav (1981) CZE Pteam --- 6:49:27,7 0:43:46,2 (144) 0:03:37,5 (168) 3:21:56,2 (139) 0:01:44,2 (88) 2:38:23,6 (173)
170. Kollár Jan (1991) CZE Racing Olešná --- 6:49:45,9 0:39:31,1 (94) 0:02:29,9 (118) 3:34:38,2 (165) 0:01:45,2 (92) 2:31:21,5 (166)
171. Jiráň Tomáš (1948) CZE Here To Win team --- 6:50:02,8 0:45:18,2 (157) 0:02:35 (121) 3:32:17,1 (161) 0:02:05,3 (130) 2:27:47,2 (161)
172. Polívka Vladimír (1969) CZE TTC Olomouc --- 6:51:02,1 0:43:15,9 (141) 0:04:12,4 (176) 3:20:05,6 (135) 0:02:18,6 (145) 2:41:09,6 (178)
173. Barabashev Pavel (1975) CZE --- --- 6:54:55,5 0:51:49,4 (177) 0:03:51,7 (172) 3:43:19,4 (175) 0:03:42,2 (176) 2:12:12,8 (135)
174. Rychterová Eva (1976) CZE --- --- 7:03:19,4 0:50:22,1 (174) 0:03:49,1 (170) 3:47:25,6 (177) 0:02:35,8 (157) 2:19:06,8 (151)
175. Miková Šárka (1970) CZE Elab --- 7:11:03,2 0:46:41,9 (167) 0:03:24,4 (164) 3:38:57,3 (170) 0:03:17,1 (174) 2:38:42,5 (175)
176. Zeman Zbyněk (1954) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 7:12:32,5 0:49:06 (170) 0:03:50 (171) 3:39:41 (172) 0:02:31,1 (153) 2:37:24,4 (171)
177. Gremlica Martin (1980) CZE MK Prostějov --- 7:12:48,2 0:43:37,6 (143) 0:03:29,3 (166) 3:45:34,2 (176) 0:02:13,8 (138) 2:37:53,3 (172)
178. Žarlok Zdeněk (1958) CZE SK Jiří Team Ostrava --- 7:15:58,8 0:52:13,7 (178) 0:02:53,5 (141) 3:26:30,3 (155) 0:02:39,7 (164) 2:51:41,6 (180)
179. Janouchová Jana (1963) CZE Individuální --- 7:29:08,1 0:39:36,6 (95) 0:03:47,4 (169) 4:11:16,8 (181) 0:02:04,8 (128) 2:32:22,5 (168)
180. Dopita Pavel (1964) CZE Triclub Vrahovice --- 7:45:10,4 0:52:55,7 (180) 0:02:59,9 (150) 3:58:42,4 (180) 0:03:19,1 (175) 2:47:13,3 (179)
181. Pislcejková Simona (1975) CZE --- --- 8:16:48 0:52:55,3 (179) 0:02:20,9 (103) 3:52:07 (178) 0:02:58 (169) 3:26:26,8 (181)
Málek Ondřej (1981) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Jindra David (1992) CZE TSK PRAHA --- DNS --- --- --- --- ---
Mašek Martin (1976) CZE Triatlon Praha Háje --- DNF 0:27:52,6 0:02:15,2 3:12:17 --- ---
Kavanová Růžena (1979) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Tejkal Šimon (1988) CZE Triatlon Netolická --- DNF 0:39:00,5 0:01:49,8 3:20:26,6 0:03:12,6 ---
Filippi Jiří (1978) CZE --- --- DNF 0:46:12,2 0:02:35 4:13:08,2 0:02:54,3 ---
Pelikán Tomáš (1984) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Herda Pavel (1971) CZE A13Bike Club --- DNS --- --- --- --- ---
Kindl Robert (1972) CZE IRON STARS BEROUN --- DNF 0:34:15,9 0:02:17 --- --- ---
Gottlieb Miroslav (1975) CZE TJ SPARTAK Třebíč --- DNS --- --- --- --- ---
Šenkýř Michal (1983) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Karlík Petr (1982) CZE TriSki klub Márovky - Blansko --- DNS --- --- --- --- ---
Cívela Petr (1992) CZE JulboWay --- DNS --- --- --- --- ---
Albrecht Václav (1959) CZE SK ČNB HK --- DNS --- --- --- --- ---
Danel Alexander (1966) CZE Team Zotheca.cz --- DNS --- --- --- --- ---
Vrána Aleš (1963) CZE Team 2012 - Triathlon Club Opava --- DNF 0:40:46,8 0:04:16,2 3:40:56,4 0:02:55,1 ---
Rulíšek Lubomír (1972) CZE VSK Přírodní vědy Praha --- DNF 0:43:10 0:02:45 3:45:15 0:02:14,1 ---
Burda Rostislav (1976) CZE ASPOT Hulín --- DNS --- --- --- --- ---
Adamovský Kamil (1973) CZE Krušnoman TT Litvínov --- DNS --- --- --- --- ---
Zamrazil Jan (1977) CZE TRI CLUB Jihlava --- DNF 0:36:32 0:02:31,4 2:52:44,8 0:01:09,1 ---
Jaroš Jakub (1985) CZE CzechTRI K. Team --- DNS --- --- --- --- ---
Janošek Tomáš (1981) CZE Krušnoman TT Litvínov --- DNF 0:40:36,3 0:02:13,5 3:10:31,5 --- ---
Grošek Luboš (1980) CZE VSK Univerzita Brno --- DNS --- --- --- --- ---
Pešl Josef (1985) CZE TT LOKO Beroun --- DNS --- --- --- --- ---
Tarča Jurij (1969) CZE --- --- DNF 0:37:14,6 0:02:38,7 3:26:36,7 0:03:30,8 ---
Kokeš Vlastimil (1965) CZE TK DUKO Rýmařov --- DNF 0:46:15,4 0:02:53,2 3:14:57,5 0:02:50,2 ---
Strakoš Vilém (1969) CZE SK Fuga --- DNF 0:39:56,6 0:02:26,8 3:29:17,3 0:02:07 ---
Zemánková Iva (1976) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Bláha Jan (1974) CZE --- --- DNF 0:50:03 0:02:38,6 --- --- ---
Eibensteiner Arnold (1985) AUT Union RLC STERNGARTL --- DNS --- --- --- --- ---
Polesný Martin (1980) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Pešan Jan (1974) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Rába Kristian (1969) CZE Hopman --- DNS --- --- --- --- ---
Dedek Martin (1967) CZE --- --- DNF 0:44:53,7 0:02:22,8 3:55:31,7 0:03:33,5 ---
Hosnedl Marek (1991) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Svoboda Daniel (1974) CZE TEAM 2012 --- DNS --- --- --- --- ---
Dvořák Petr (1974) CZE Vytrvalci Strakonice --- DNS --- --- --- --- ---
Štangler David (1974) CZE Loko Trutnov --- DNF 0:34:00,7 0:02:25,3 2:48:16,6 0:01:19,9 ---
Molva František (1994) CZE SKI Team Vysočina --- DNS --- --- --- --- ---
Fišer Ivo (1977) CZE Vysočina Cycling --- DNF 0:38:08,7 0:02:52,8 3:23:34,3 0:04:40,6 ---
Smetana Josef (1969) CZE Eurofoam sport team --- DNS --- --- --- --- ---
Racek Luboš (1968) CZE ACES Team Karlovy Vary --- DNS --- --- --- --- ---
Kouřimská Zdeňka (1989) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Zeman Václav (1984) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Elmecker Stefan (1978) AUT Rlc Sterngartl --- DNS --- --- --- --- ---
Štefek Lukáš (1989) CZE MTB Ondřejník --- DNF 0:34:07,7 0:01:26,3 3:10:11,6 0:02:09 ---
Švec Luděk (1978) CZE TK DUKO Rýmařov --- DNS --- --- --- --- ---
Mareš Jiří (1973) CZE NevrSport Team --- DNS --- --- --- --- ---
Rybáček Miroslav (1987) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Peterka Marek (1970) CZE Individuální --- DNF 0:33:53,5 0:01:19,3 3:08:37,5 0:01:18,5 ---
Ryška Marek (1996) CZE MOUNTAINTIME Felt Aropec --- DNF 0:35:29,1 0:01:14,4 --- --- ---
Petrásek Pavel (1990) CZE Etriatlon Team Salming DNS --- --- --- --- ---
Svoboda Josef (1977) CZE IRON STARS BEROUN --- DNS --- --- --- --- ---
Šubrt Michal (1971) CZE BTfly --- DNS --- --- --- --- ---
Kočíb Pavel (1975) CZE Krušnoman TT Litvínov --- DNS --- --- --- --- ---
Vaněk Petr (1980) CZE --- --- DNF 0:50:08,4 0:03:02,6 3:26:11,7 0:01:56,3 ---
KUBEC Jiří (1967) CZE --- --- DNF 0:56:37,8 0:03:43,8 --- --- ---