Triatlon Sokolov, 12. 8. 2017 - 750m - 20km - 5km (0,1-2-1), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Čelůstka Jan (1982) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:53:08,2 0:09:15,8 (4) 0:00:28,3 (2) 0:28:35,9 (5) 0:00:27,9 (7) 0:14:20,3 (1)
2. Volár Jan (1992) CZE OMT ORGSU.com 0:53:08,6 0:09:14,8 (3) 0:00:35,1 (11) 0:28:31,2 (3) 0:00:25,8 (5) 0:14:21,7 (2)
3. Olšar Ondřej (1997) CZE Kerberos --- 0:53:32,5 0:09:16,5 (6) 0:00:35,7 (14) 0:28:28,1 (2) 0:00:25,7 (4) 0:14:46,5 (3)
4. Kočař Lukáš (1992) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:54:10,1 0:09:38,9 (15) 0:00:26,9 (1) 0:28:15,5 (1) 0:00:31 (21) 0:15:17,8 (7)
5. Červenka Lukáš (1995) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:54:46,6 0:09:11,6 (1) 0:00:34,5 (10) 0:28:34,4 (4) 0:00:28,8 (10) 0:15:57,3 (13)
6. Kalus Jiří (1993) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:55:29,6 0:09:16,2 (5) 0:00:36,5 (18) 0:30:00,1 (15) 0:00:27 (6) 0:15:09,8 (4)
7. Kubíček Jan (1980) CZE Individuální --- 0:55:58,1 0:10:03,5 (23) 0:00:38,2 (22) 0:29:09,7 (6) 0:00:29 (12) 0:15:37,7 (10)
8. Powada Jakub (1993) CZE Kerberos --- 0:56:11,7 0:09:19,9 (8) 0:00:39,2 (25) 0:29:54,2 (13) 0:00:29,5 (14) 0:15:48,9 (11)
9. Krátký Štěpán (1995) CZE SK Kola Víšek --- 0:56:16,8 0:09:39,9 (16) 0:00:29,5 (6) 0:29:37 (7) 0:00:32,5 (30) 0:15:57,9 (14)
10. Grebík Radim (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 0:56:23,4 0:09:46,3 (18) 0:00:52,5 (53) 0:29:42,4 (10) 0:00:47,7 (78) 0:15:14,5 (5)
11. Kříž Tomáš (2000) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:56:34,8 0:09:36,3 (14) 0:00:36,1 (16) 0:29:38,3 (8) 0:00:30,1 (16) 0:16:14 (16)
12. Šimeček Michal (1997) CZE Kerberos --- 0:56:47,4 0:09:22,4 (10) 0:00:34,3 (9) 0:29:56,9 (14) 0:00:25,5 (3) 0:16:28,3 (18)
13. Kubínek František (1988) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:57:05,1 0:09:14,4 (2) 0:00:28,9 (5) 0:30:08,6 (18) 0:00:31,7 (24) 0:16:41,5 (20)
14. Semerád Martin (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:57:07,6 0:09:56,6 (21) 0:00:36,3 (17) 0:30:46,8 (22) 0:00:31,6 (23) 0:15:16,3 (6)
15. Franěk Jan (1998) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:57:11,2 0:10:29,7 (33) 0:00:40,4 (29) 0:30:06 (17) 0:00:28,5 (8) 0:15:26,6 (9)
16. Václavík Filip (1995) CZE TITAN TRILIFE --- 0:57:13 0:09:25,4 (11) 0:00:45,4 (41) 0:29:42,1 (9) 0:00:29,5 (15) 0:16:50,6 (21)
17. Plojhar Tomáš (1998) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 0:57:15,7 0:09:58 (22) 0:00:45,2 (40) 0:30:34,6 (20) 0:00:37,3 (49) 0:15:20,6 (8)
18. Dušek Karel (1996) CZE X-team BaNo --- 0:57:29,2 0:09:18,2 (7) 0:00:40,6 (31) 0:29:53,3 (12) 0:00:33,2 (31) 0:17:03,9 (24)
19. Stříhavka Jindřich (2000) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:57:50,1 0:10:28,9 (32) 0:00:45,9 (42) 0:30:02,7 (16) 0:00:32,3 (29) 0:16:00,3 (15)
20. Wohl Pavel (1997) CZE EasyGoRun --- 0:58:56,3 0:09:31,6 (13) 0:00:56,2 (57) 0:30:46,5 (21) 0:00:34,8 (39) 0:17:07,2 (26)
21. Majer Jan (1994) CZE Triatlon Plzeň T.A. PLZEŇ 0:59:10,6 0:10:47,4 (38) 0:00:42,5 (33) 0:29:45,3 (11) 0:00:42,1 (63) 0:17:13,3 (28)
22. Trutna Jan (1999) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:59:22,7 0:09:29,1 (12) 0:00:35,8 (15) 0:31:15,1 (23) 0:00:34 (36) 0:17:28,7 (30)
23. Ottenschläger Oto (1995) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:59:59 0:10:42,7 (34) 0:01:03,3 (73) 0:31:38,4 (26) 0:00:45 (72) 0:15:49,6 (12)
24. Veselý Petr (1990) CZE GLASSMAN TT --- 1:00:31,3 0:10:43,2 (35) 0:00:39,3 (26) 0:32:11,6 (30) 0:00:32,2 (26) 0:16:25 (17)
25. Jurica Josef (1998) CZE CzechTRI K. Team --- 1:01:13,4 0:09:21,4 (9) 0:00:36,7 (20) 0:33:37 (43) 0:00:28,8 (11) 0:17:09,5 (27)
26. Bartoš Petr (1978) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 1:01:27,9 0:09:50,4 (20) 0:01:04,7 (74) 0:32:27 (33) 0:00:31,3 (22) 0:17:34,5 (33)
27. Myšička David (1998) CZE SK Slavia Praha --- 1:01:35,3 0:10:12,6 (27) 0:00:50,3 (50) 0:30:22,2 (19) 0:00:42,3 (64) 0:19:27,9 (66)
28. Poláčková Pavlína (1996) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:01:48 0:10:45,1 (36) 0:00:30,5 (7) 0:33:09,4 (39) 0:00:29,2 (13) 0:16:53,8 (22)
29. Michálek Filip (2001) CZE PK JH --- 1:02:07,6 0:09:47,8 (19) 0:01:05,9 (75) 0:32:27 (34) 0:00:36,4 (45) 0:18:10,5 (43)
30. Schoval František (1988) CZE Elab --- 1:02:30,9 0:11:35,6 (56) 0:00:36,6 (19) 0:33:13,6 (40) 0:00:30,8 (20) 0:16:34,3 (19)
31. Stuchlík Jiří (2001) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:02:33 0:10:59,7 (41) 0:00:28,6 (3) 0:32:39,9 (36) 0:00:34 (37) 0:17:50,8 (36)
32. Černohorský Tomáš (1997) CZE TT Příbram, z. s. --- 1:02:42,1 0:11:02,3 (42) 0:00:43,1 (35) 0:32:21 (31) 0:00:33,9 (35) 0:18:01,8 (39)
33. Hrušková Alžběta (2000) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:02:49,8 0:10:06,1 (25) 0:00:35,2 (13) 0:33:45,3 (45) 0:00:39,5 (58) 0:17:43,7 (35)
34. Kynický Lukáš (1997) CZE --- --- 1:02:56,8 0:12:45,6 (76) 0:01:02,8 (70) 0:31:41,4 (27) 0:00:30,7 (18) 0:16:56,3 (23)
35. Srch Jiří (1998) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 1:03:15 0:10:46,3 (37) 0:00:38,3 (23) 0:32:40,7 (37) 0:00:37,9 (52) 0:18:31,8 (51)
36. Korous Martin (1974) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:03:32,2 0:13:00,2 (78) 0:00:58,1 (59) 0:31:28,7 (24) 0:00:33,2 (32) 0:17:32 (31)
37. Vosejpka Jan (1999) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:04:00,8 0:10:58,4 (40) 0:01:10,3 (79) 0:33:28 (41) 0:00:41,9 (62) 0:17:42,2 (34)
38. Veselý Miroslav (1963) CZE GLASSMAN TT --- 1:04:05,5 0:12:37,9 (73) 0:01:03,1 (72) 0:32:09,5 (28) 0:00:46,5 (75) 0:17:28,5 (29)
39. Zelená Eliška (1998) CZE SOPKo --- 1:04:07,8 0:10:08,6 (26) 0:00:35,1 (12) 0:34:05,8 (50) 0:00:32,2 (27) 0:18:46,1 (55)
40. Vodrážka Borek (2000) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:04:13,3 0:11:47 (59) 0:01:02,7 (69) 0:32:37,6 (35) 0:00:36,7 (47) 0:18:09,3 (41)
41. Matula Michal (2000) CZE HISPORT Team --- 1:04:22,2 0:10:24,8 (31) 0:00:54,4 (56) 0:34:19,2 (52) 0:00:32,2 (28) 0:18:11,6 (44)
42. Hájek Tomáš (2000) CZE JPK AXIS --- 1:04:28 0:10:20,3 (29) 0:00:51,9 (52) 0:34:40,5 (57) 0:00:31,8 (25) 0:18:03,5 (40)
43. Urban Filip (1998) CZE Hopman Team Žatec --- 1:04:37,5 0:09:46 (17) 0:00:59,2 (61) 0:34:36,2 (55) 0:00:25,4 (2) 0:18:50,7 (56)
44. Novák František (1998) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:04:42,7 0:12:42,9 (75) 0:00:46,7 (44) 0:32:22,4 (32) 0:00:40,6 (59) 0:18:10,1 (42)
45. Čížek Jan (1996) CZE ZPcyklo PROOFY Corratec cycling team --- 1:04:43,5 0:10:56,3 (39) 0:00:47 (46) 0:34:37,5 (56) 0:00:49,4 (82) 0:17:33,3 (32)
46. Pekárek Milan (1965) CZE Etriatlon Team --- 1:05:22,4 0:12:26,1 (66) 0:01:00,4 (64) 0:32:10,7 (29) 0:00:43,1 (66) 0:19:02,1 (58)
47. Hrdličková Anna (2001) CZE PK JH --- 1:05:25,4 0:10:13,9 (28) 0:00:46,8 (45) 0:35:37,2 (63) 0:00:30,7 (19) 0:18:16,8 (46)
48. Knedla Dennis (1995) CZE TITAN TRILIFE --- 1:05:25,4 0:12:31,1 (67) 0:00:28,6 (4) 0:34:04,4 (48) 0:00:30,2 (17) 0:17:51,1 (37)
49. Marek Daniel (1971) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 1:05:39,5 0:13:13,5 (81) 0:00:41,7 (32) 0:31:32,8 (25) 0:00:45,3 (73) 0:19:26,2 (64)
50. Minář Patrik (2000) CZE Individuální --- 1:05:43,8 0:11:43,2 (58) 0:00:40,5 (30) 0:34:45 (58) 0:00:41,6 (61) 0:17:53,5 (38)
51. Kroupa Štěpán (1975) CZE HISPORT Team --- 1:05:45,7 0:11:36,9 (57) 0:00:43,6 (38) 0:34:28,8 (53) 0:00:36,2 (42) 0:18:20,2 (49)
52. Grulich Ondřej (2001) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:05:47 0:12:33,6 (71) 0:01:02,9 (71) 0:32:48,9 (38) 0:00:37,4 (50) 0:18:44,2 (53)
53. Macháček Tomáš (2000) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:05:49,5 0:11:30,3 (54) 0:00:30,5 (8) 0:33:28,4 (42) 0:00:36,8 (48) 0:19:43,5 (69)
54. Fanturová Lenka (1978) CZE VSK FTVS Praha --- 1:05:50,7 0:11:11,9 (47) 0:00:43,4 (37) 0:34:11,3 (51) 0:00:38,2 (53) 0:19:05,9 (59)
55. Obermannová Lucie (1998) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:05:56,1 0:10:23,9 (30) 0:00:40,1 (28) 0:35:03,3 (60) 0:00:39,2 (57) 0:19:09,6 (61)
56. Pičmanová Zuzana (1999) CZE SK Slavia Praha --- 1:06:08,1 0:11:05 (44) 0:00:47,4 (47) 0:35:05,1 (61) 0:00:35,8 (41) 0:18:34,8 (52)
57. Matějovič Martin (1969) CZE Triatlon Plzeň --- 1:06:13,5 0:12:14,4 (63) 0:01:02 (68) 0:33:54 (46) 0:00:34,3 (38) 0:18:28,8 (50)
58. Vargová Pavlína (1999) CZE Triatlon Plzeň --- 1:06:15,8 0:11:12,4 (48) 0:00:43,2 (36) 0:35:00,4 (59) 0:00:33,8 (34) 0:18:46 (54)
59. Holý Jakub (1978) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:06:45 0:14:07,7 (85) 0:00:46 (43) 0:34:05,4 (49) 0:00:38,8 (55) 0:17:07,1 (25)
60. Kindl Robert (1972) CZE IRON STARS BEROUN --- 1:06:56,1 0:12:16,4 (64) 0:01:01,2 (66) 0:34:33,6 (54) 0:00:46,5 (76) 0:18:18,4 (47)
61. Vojtěchovský Tomáš (1974) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:07:18 --- --- --- --- 0:53:57 (98)
62. Kmoníčková Pavla (2000) CZE CzechTRI K. Team --- 1:07:48,8 0:11:08 (45) 0:00:42,5 (34) 0:35:57,8 (67) 0:00:28,6 (9) 0:19:31,9 (68)
63. Pudil Jaroslav (1961) CZE M2 Sport Bečvář Strakonice --- 1:08:21,6 0:13:07,4 (79) 0:01:08,8 (78) 0:33:54,3 (47) 0:00:42,6 (65) 0:19:28,5 (67)
64. Kubrová Ida (1982) CZE --- --- 1:08:26,7 0:12:10,6 (62) 0:00:57 (58) 0:35:25,1 (62) 0:00:48 (79) 0:19:06 (60)
65. Skuhrová Tereza (1994) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:08:41,3 0:11:26 (52) 0:00:47,6 (48) 0:35:58,2 (68) 0:00:35,6 (40) 0:19:53,9 (71)
66. Švecová Lenka (2001) CZE Elitavers Jihlava --- 1:08:46,6 0:11:22,2 (51) 0:00:53 (54) 0:35:41,4 (64) 0:00:43,2 (67) 0:20:06,8 (73)
67. Foukal Libor (1977) CZE Individuální --- 1:09:45,3 0:13:36,6 (83) 0:02:14,7 (96) 0:33:40,1 (44) 0:00:54,8 (85) 0:19:19,1 (62)
68. Zadražil Filip (1998) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:10:44,8 0:12:36,2 (72) 0:01:06,4 (76) 0:37:47,7 (73) 0:00:22,7 (1) 0:18:51,8 (57)
69. Brantlová Jana (1995) CZE Velosport Domažlice T.A. PLZEŇ 1:10:57,5 0:11:09,3 (46) 0:00:44,7 (39) 0:35:52,9 (66) 0:00:37,5 (51) 0:22:33,1 (87)
70. Hengerič Jan (1974) CZE Elab --- 1:11:12 0:12:42 (74) 0:01:07,8 (77) 0:35:48,1 (65) 0:00:39 (56) 0:20:55,1 (81)
71. Procházka Zdeněk (1967) CZE ACES TEAM K. VARY --- 1:11:32,5 0:13:16 (82) 0:01:01,2 (67) 0:38:14,6 (78) 0:00:44,5 (70) 0:18:16,2 (45)
72. Vopat Milan (1961) CZE Pro-Corde Chomutov --- 1:11:36,8 0:14:33,5 (86) 0:01:46 (93) 0:36:17,2 (70) 0:00:40,7 (60) 0:18:19,4 (48)
73. Pokorná Pavlína (2000) CZE SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- 1:11:55 0:11:20,2 (50) 0:00:39,8 (27) 0:38:28,1 (79) 0:00:33,3 (33) 0:20:53,6 (80)
74. Heidrichová Anna (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:12:08,4 0:11:35 (55) 0:00:48,5 (49) 0:38:34,8 (80) 0:00:36,3 (44) 0:20:33,8 (75)
75. Košťálová Kristýna (2000) CZE SK Slavia Praha --- 1:12:30,6 0:11:27,8 (53) 0:00:54 (55) 0:39:14,7 (84) 0:00:36,2 (43) 0:20:17,9 (74)
76. Korytarová Eliška (2000) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 1:12:37,5 0:12:03,9 (60) 0:00:50,5 (51) 0:37:56,1 (75) 0:00:43,4 (68) 0:21:03,6 (82)
77. Urban Miroslav (1969) CZE Hopman Team Žatec --- 1:12:41,7 0:12:54,9 (77) 0:01:50,3 (94) 0:37:43,7 (72) 0:00:46,3 (74) 0:19:26,5 (65)
78. Táborská Lenka (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:12:58,3 0:12:08 (61) 0:00:37 (21) 0:38:54,1 (82) 0:00:38,5 (54) 0:20:40,7 (78)
79. Langhammer Tomáš (1971) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:13:05,4 0:14:43,1 (87) 0:01:30,5 (87) 0:36:16 (69) 0:01:10,2 (93) 0:19:25,6 (63)
80. Kotěšovcová Pavla (2000) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:13:49,9 0:11:03,1 (43) 0:01:21,1 (83) 0:39:18,4 (85) 0:00:46,9 (77) 0:21:20,4 (85)
81. Pech Roman (1962) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 1:14:20,8 0:13:57,5 (84) 0:00:59,5 (62) 0:37:57 (76) 0:00:44,3 (69) 0:20:42,5 (79)
82. Čermák Jan (2000) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:15:47 0:12:19,9 (65) 0:01:31,3 (88) 0:40:25,4 (90) 0:00:53,6 (84) 0:20:36,8 (77)
83. Stuchl Jindřich (1974) CZE Individuální --- 1:15:48,6 0:15:23 (89) 0:00:59 (60) 0:38:41,9 (81) 0:00:56,9 (87) 0:19:47,8 (70)
84. Mužíček Josef (1957) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:16:06,6 0:13:08,2 (80) 0:00:39,1 (24) 0:37:53,8 (74) 0:00:55,2 (86) 0:23:30,3 (93)
85. Landiga Michal (1957) CZE TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 1:16:42,2 0:16:38,5 (92) 0:01:25,4 (85) 0:37:59,4 (77) 0:00:44,8 (71) 0:19:54,1 (72)
86. Hrušková Anežka (1999) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:16:42,7 0:10:05,4 (24) 0:01:00,1 (63) 0:39:47,1 (86) 0:00:36,6 (46) 0:25:13,5 (96)
87. Kočíb Pavel (1975) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:16:55,8 0:15:41,1 (90) 0:01:20,8 (82) 0:37:40,7 (71) 0:00:58,2 (89) 0:21:15 (84)
88. Papež Michal (2001) CZE Loko Trutnov --- 1:17:49,3 0:12:32,1 (69) 0:01:00,4 (65) 0:40:24,7 (89) 0:00:51 (83) 0:23:01,1 (89)
89. Hyláková Dana (1961) CZE Individuální --- 1:18:04,5 0:14:45,5 (88) 0:01:22 (84) 0:39:03,2 (83) 0:00:59,1 (90) 0:21:54,7 (86)
90. Šterbová Adéla (2000) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 1:18:14,9 0:11:16,2 (49) 0:01:11 (80) 0:41:40,8 (94) 0:00:49,3 (81) 0:23:17,6 (91)
91. Šiml Jan (1967) CZE NOVIS TK Praha --- 1:18:42,5 0:12:31,7 (68) 0:01:42,5 (89) 0:40:34,3 (92) 0:01:10,2 (94) 0:22:43,8 (88)
92. Lišková Barbora (2000) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:20:33,4 0:12:32,5 (70) 0:01:55,7 (95) 0:44:08,9 (95) 0:00:49,1 (80) 0:21:07,2 (83)
93. Heran Robert (1978) CZE Individuální --- 1:24:08,1 0:18:23,4 (95) 0:02:53,7 (97) 0:41:18,7 (93) 0:00:58,1 (88) 0:20:34,2 (76)
94. Beránková Libuše (1973) CZE GLASSMAN TT --- 1:24:18,8 0:17:29,4 (93) 0:01:44,1 (92) 0:40:30,8 (91) 0:01:19,6 (96) 0:23:14,9 (90)
95. Reindl Michal (1955) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:24:25,7 0:16:18,7 (91) 0:01:26,8 (86) 0:40:19 (88) 0:01:10 (92) 0:25:11,2 (95)
96. Zeman Zbyněk (1954) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:26:06 0:18:21,9 (94) 0:01:42,9 (90) 0:40:15,6 (87) 0:01:48,2 (97) 0:23:57,4 (94)
97. Svobodová Dominika (1998) CZE --- --- 1:34:43,5 0:20:42,6 (97) 0:01:43,5 (91) 0:47:37,9 (97) 0:01:15,1 (95) 0:23:24,4 (92)
98. Kounovská Veronika (1999) CZE Individuální --- 1:35:52,6 0:18:45,1 (96) 0:01:14,7 (81) 0:46:45,2 (96) 0:01:01,4 (91) 0:28:06,2 (97)
Bělinová Natálie (2000) CZE TJ BIŽU JBC --- DNF 0:11:07,3 0:00:47 --- --- ---