Aquatlon Jablonec n. N, 15. 4. 2017 - 400m plavání + 5000m běh (0,4-5), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Semerád Martin (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:19:55,2 0:04:48,5 (12) 0:15:06,7 (1)
2. Grebik Radim (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 0:20:14,7 0:04:40,9 (8) 0:15:33,8 (2)
3. Powada Jakub (1993) CZE Kerberos --- 0:20:37,9 0:04:22,6 (3) 0:16:15,3 (5)
4. Pospíšil Matyáš (2000) CZE PK JH T.A. PLZEŇ 0:20:42,9 0:04:23,6 (4) 0:16:19,3 (6)
5. Schoval František (1988) CZE Elab --- 0:21:01,4 0:05:19,2 (35) 0:15:42,2 (3)
6. Šlajs Petr (1990) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň Salming 0:21:08,4 0:04:22,2 (2) 0:16:46,2 (10)
7. Michálek Filip (2001) CZE PK JH --- 0:21:24,2 0:04:30,2 (7) 0:16:54 (12)
8. Jurica Josef (1998) CZE CzechTRI K. Team --- 0:21:29,7 0:04:47,5 (11) 0:16:42,2 (8)
9. Zahradník Štěpán (1997) CZE TriSK ČB --- 0:21:41,7 0:04:28,3 (6) 0:17:13,4 (16)
10. Vosejpka Jan (1999) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:21:42,4 0:04:58,8 (19) 0:16:43,6 (9)
11. Koblížek Šimon (1999) CZE SBR TT Ústí nad Labem --- 0:21:52 0:04:23,6 (5) 0:17:28,4 (19)
12. Čapková Tereza (1987) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:21:59,7 0:05:24,7 (42) 0:16:35 (7)
13. Stříhavka Jindřich (2000) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:22:01,2 0:05:04,4 (24) 0:16:56,8 (13)
14. Beneš Matěj (2001) CZE --- --- 0:22:13,7 0:06:21,9 (66) 0:15:51,8 (4)
15. Walter Jan (1992) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:22:19,3 0:05:26,1 (44) 0:16:53,2 (11)
16. Srch Jiří (1998) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:22:21,7 0:05:03,3 (21) 0:17:18,4 (18)
17. Leszkow David (2000) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:22:33,7 0:05:04 (23) 0:17:29,7 (20)
18. Teplý Ondřej (1978) CZE HISPORT Team --- 0:22:36,4 0:05:27,8 (46) 0:17:08,6 (15)
19. Petiška Ondřej (1997) CZE SK RN HK --- 0:22:40,7 0:05:33,4 (50) 0:17:07,3 (14)
20. Hájek Tomáš (2000) CZE JPK AXIS --- 0:22:48,2 0:05:03,5 (22) 0:17:44,7 (24)
21. Jiroušková Jana (1979) CZE PRESTIGE CYCLING TEAM --- 0:22:59,2 0:05:07 (28) 0:17:52,2 (25)
22. Kolomazník Jan (1999) CZE TITAN TRILIFE --- 0:23:06,1 0:04:57,8 (18) 0:18:08,3 (27)
23. Vrobel Lukáš (1977) CZE Kerberos --- 0:23:06,2 0:05:08,4 (30) 0:17:57,8 (26)
24. Hraše Zbyněk (1974) CZE Elab --- 0:23:07,4 0:04:55,2 (16) 0:18:12,2 (29)
25. Hrušková Alžběta (2000) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:23:10,2 0:04:54,8 (15) 0:18:15,4 (30)
26. Wohl Pavel (1997) CZE EasyGoRun --- 0:23:14,2 0:04:46,8 (9) 0:18:27,4 (33)
27. Bartoš Petr (1978) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 0:23:15,7 0:04:55,8 (17) 0:18:19,9 (31)
28. Hrdličková Anna (2001) CZE PK JH --- 0:23:19,2 0:04:51,7 (14) 0:18:27,5 (34)
29. Cihlář Zdislav (1964) CZE TT LOKO Beroun --- 0:23:25,7 0:05:49 (55) 0:17:36,7 (23)
30. Černohorský Tomáš (1997) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:23:35,2 0:05:26,8 (45) 0:18:08,4 (28)
31. Berka Jan (1989) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:23:36,9 0:06:21,3 (65) 0:17:15,6 (17)
32. Holomoucký Adam (2000) CZE Triatlon Liberec --- 0:23:36,9 0:06:05 (59) 0:17:31,9 (22)
33. Stuchlík Jiří (2001) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:23:39,2 0:05:14,3 (33) 0:18:24,9 (32)
34. Korous Martin (1974) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:23:45,2 0:06:13,4 (63) 0:17:31,8 (21)
35. Matula Michal (2000) CZE HISPORT Team --- 0:24:03,9 0:04:49,3 (13) 0:19:14,6 (38)
36. Zelená Eliška (1998) CZE SOPKo --- 0:24:07,7 0:04:47,3 (10) 0:19:20,4 (39)
37. Myšička David (1998) CZE SK Slavia Praha --- 0:24:22,3 0:05:10,2 (31) 0:19:12,1 (37)
38. Zadražil Filip (1998) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:24:27,2 0:05:38,8 (53) 0:18:48,4 (35)
39. Bělinová Natálie (2000) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:24:34,7 0:05:05,3 (26) 0:19:29,4 (44)
40. Strnadová Kateřina (1991) CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas Team --- 0:24:42,9 0:05:49,2 (56) 0:18:53,7 (36)
41. Cihlář Jan (2001) CZE TT LOKO Beroun --- 0:24:47,2 0:05:22,6 (39) 0:19:24,6 (42)
42. Obermannová Lucie (1998) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:24:48,9 0:05:05,9 (27) 0:19:43 (48)
43. Pičmanová Zuzana (1999) CZE SK Slavia Praha --- 0:25:03,4 0:05:22,7 (40) 0:19:40,7 (46)
44. Košťálová Kristýna (2000) CZE SK Slavia Praha --- 0:25:04,7 0:05:27,9 (47) 0:19:36,8 (45)
45. Kmoníčková Pavla (2000) CZE CzechTRI K. Team --- 0:25:11,4 0:05:25,2 (43) 0:19:46,2 (49)
46. Lahoda Jakub (2000) CZE SK Slavia Praha --- 0:25:12,9 0:04:13,8 (1) 0:20:59,1 (59)
47. Nevyhoštěný Vladimír (1995) CZE Individuální --- 0:25:16,7 0:05:33,9 (51) 0:19:42,8 (47)
48. Heidrichová Anna (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:25:39,2 0:05:34,4 (52) 0:20:04,8 (52)
49. Prokop Evžen (1968) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:25:39,2 0:06:10,8 (61) 0:19:28,4 (43)
50. Tuž Jaroslav (1969) CZE Individuální --- 0:25:43,4 0:05:55,8 (58) 0:19:47,6 (50)
51. Švecová Lenka (2001) CZE Elitavers Jihlava --- 0:26:01,4 0:05:32,8 (49) 0:20:28,6 (56)
52. Pech Roman (1962) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:26:07,7 0:06:46,3 (72) 0:19:21,4 (41)
53. Pokorná Pavlína (2000) CZE SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- 0:26:16,2 0:05:08 (29) 0:21:08,2 (60)
54. Skuhrová Tereza (1994) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:26:25,4 0:05:32,5 (48) 0:20:52,9 (58)
55. Fiala Aleš (1966) CZE SK Slavia Praha --- 0:26:26,4 0:06:22,7 (68) 0:20:03,7 (51)
56. Táborská Lenka (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:26:29,3 0:05:10,7 (32) 0:21:18,6 (62)
57. Ryšávková Kateřina (1977) CZE --- --- 0:26:37,2 0:06:13,9 (64) 0:20:23,3 (55)
58. Stuchl Jindřich (1974) CZE Individuální --- 0:26:41,7 0:07:21,1 (77) 0:19:20,6 (40)
59. Jandera Petr (1966) CZE TRI-CLUB Jablonec n.N. --- 0:26:42,9 0:06:29,6 (69) 0:20:13,3 (54)
60. Horňová Adriana (2000) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:27:27,7 0:05:23,9 (41) 0:22:03,8 (67)
61. Řezáč Martin (1999) CZE Triatlon Liberec --- 0:27:32,7 0:07:20,1 (76) 0:20:12,6 (53)
62. Papež Michal (2001) CZE Loko Trutnov --- 0:27:38 0:05:40,3 (54) 0:21:57,7 (66)
63. Kostelník Jan (1973) CZE TJ Bižuterie Jablonec n.N. --- 0:27:49,7 0:06:05,8 (60) 0:21:43,9 (63)
64. DOLEJŠ Matouš (2001) CZE Triatlon Liberec --- 0:28:00,4 0:07:14,5 (74) 0:20:45,9 (57)
65. Kozlová Kateřina (1999) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:28:08,9 0:06:22,6 (67) 0:21:46,3 (64)
66. Fišer Kryštof (2001) CZE SBR TT Ústí nad Labem --- 0:28:15,4 0:05:19,2 (36) 0:22:56,2 (69)
67. Mužíček Petr (1980) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:28:23,2 0:05:04,5 (25) 0:23:18,7 (72)
68. Šišková Barbora (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 0:28:25,2 0:05:14,5 (34) 0:23:10,7 (71)
69. Pičmanová Vendula (2001) CZE SK Slavia Praha --- 0:28:28,9 0:05:21,1 (38) 0:23:07,8 (70)
70. Bartošová Lenka (1982) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 0:28:31,9 0:06:11,3 (62) 0:22:20,6 (68)
71. Blažek Jiří (1972) CZE Individuální --- 0:28:38,5 0:06:45,5 (71) 0:21:53 (65)
72. Weber Martin (1967) CZE K1 Plzeň --- 0:29:43,2 0:05:20,4 (37) 0:24:22,8 (77)
73. Pluhařová Denisa (2001) CZE Plavecké sporty Kroměříž. z.s. --- 0:29:43,9 0:05:00,1 (20) 0:24:43,8 (79)
74. Valdová Marie (1977) CZE --- --- 0:29:53,2 0:08:37,7 (80) 0:21:15,5 (61)
75. Stříhavková Petra (1979) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:30:31,8 0:06:37,9 (70) 0:23:53,9 (75)
76. Prokop Jan (1970) CZE TJ BIŽU JABLONEC --- 0:30:31,9 0:05:49,7 (57) 0:24:42,2 (78)
77. Kuříková Eva (1965) CZE TRI-CLUB Jablonec n.N. --- 0:31:53,7 0:08:28,8 (79) 0:23:24,9 (73)
78. Kounovská Veronika (1999) CZE Individuální --- 0:33:00,9 0:08:44,4 (81) 0:24:16,5 (76)
79. Janak Karel (1957) CZE TITAN TRILIFE --- 0:33:05,9 0:07:14,4 (73) 0:25:51,5 (81)
80. Kališ Přemysl (1952) CZE TJ Znojmo --- 0:34:10,7 0:10:27,8 (82) 0:23:42,9 (74)
81. Beskydský Dědek (1945) CZE Klub důchpdců --- 0:36:24,4 0:11:15 (83) 0:25:09,4 (80)
82. Mezerová Dana (1999) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:38:04,1 0:07:16,5 (75) 0:30:47,6 (84)
83. Součková Zuzana (1954) CZE SK Slavia Praha --- 0:38:25,2 0:07:45 (78) 0:30:40,2 (83)
84. Leinerová Lucie (1987) CZE --- --- 0:41:11 0:11:32,1 (84) 0:29:38,9 (82)
Ciprušová Tereza (2000) CZE TJ Spartak Třebíč --- DNF 0:05:32,1 ---
Cihlář Jan (1970) CZE TT LOKO Beroun --- DNF 0:07:49,1 ---