Aquatlon Jablonec n. N, 15. 4. 2017 - 400m plavání + 5000m běh (0,4-5), ženy

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Čapková Tereza (1987) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:21:59,7 0:05:24,7 (42) 0:16:35 (7)
2. Jiroušková Jana (1979) CZE PRESTIGE CYCLING TEAM --- 0:22:59,2 0:05:07 (28) 0:17:52,2 (25)
3. Hrušková Alžběta (2000) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:23:10,2 0:04:54,8 (15) 0:18:15,4 (30)
4. Hrdličková Anna (2001) CZE PK JH --- 0:23:19,2 0:04:51,7 (14) 0:18:27,5 (34)
5. Zelená Eliška (1998) CZE SOPKo --- 0:24:07,7 0:04:47,3 (10) 0:19:20,4 (39)
6. Bělinová Natálie (2000) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:24:34,7 0:05:05,3 (26) 0:19:29,4 (44)
7. Strnadová Kateřina (1991) CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas Team --- 0:24:42,9 0:05:49,2 (56) 0:18:53,7 (36)
8. Obermannová Lucie (1998) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:24:48,9 0:05:05,9 (27) 0:19:43 (48)
9. Pičmanová Zuzana (1999) CZE SK Slavia Praha --- 0:25:03,4 0:05:22,7 (40) 0:19:40,7 (46)
10. Košťálová Kristýna (2000) CZE SK Slavia Praha --- 0:25:04,7 0:05:27,9 (47) 0:19:36,8 (45)
11. Kmoníčková Pavla (2000) CZE CzechTRI K. Team --- 0:25:11,4 0:05:25,2 (43) 0:19:46,2 (49)
12. Heidrichová Anna (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:25:39,2 0:05:34,4 (52) 0:20:04,8 (52)
13. Švecová Lenka (2001) CZE Elitavers Jihlava --- 0:26:01,4 0:05:32,8 (49) 0:20:28,6 (56)
14. Pokorná Pavlína (2000) CZE SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- 0:26:16,2 0:05:08 (29) 0:21:08,2 (60)
15. Skuhrová Tereza (1994) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:26:25,4 0:05:32,5 (48) 0:20:52,9 (58)
16. Táborská Lenka (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:26:29,3 0:05:10,7 (32) 0:21:18,6 (62)
17. Ryšávková Kateřina (1977) CZE --- --- 0:26:37,2 0:06:13,9 (64) 0:20:23,3 (55)
18. Horňová Adriana (2000) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:27:27,7 0:05:23,9 (41) 0:22:03,8 (67)
19. Kozlová Kateřina (1999) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:28:08,9 0:06:22,6 (67) 0:21:46,3 (64)
20. Šišková Barbora (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 0:28:25,2 0:05:14,5 (34) 0:23:10,7 (71)
21. Pičmanová Vendula (2001) CZE SK Slavia Praha --- 0:28:28,9 0:05:21,1 (38) 0:23:07,8 (70)
22. Bartošová Lenka (1982) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 0:28:31,9 0:06:11,3 (62) 0:22:20,6 (68)
23. Pluhařová Denisa (2001) CZE Plavecké sporty Kroměříž. z.s. --- 0:29:43,9 0:05:00,1 (20) 0:24:43,8 (79)
24. Valdová Marie (1977) CZE --- --- 0:29:53,2 0:08:37,7 (80) 0:21:15,5 (61)
25. Stříhavková Petra (1979) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:30:31,8 0:06:37,9 (70) 0:23:53,9 (75)
26. Kuříková Eva (1965) CZE TRI-CLUB Jablonec n.N. --- 0:31:53,7 0:08:28,8 (79) 0:23:24,9 (73)
27. Kounovská Veronika (1999) CZE Individuální --- 0:33:00,9 0:08:44,4 (81) 0:24:16,5 (76)
28. Mezerová Dana (1999) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:38:04,1 0:07:16,5 (75) 0:30:47,6 (84)
29. Součková Zuzana (1954) CZE SK Slavia Praha --- 0:38:25,2 0:07:45 (78) 0:30:40,2 (83)
30. Leinerová Lucie (1987) CZE --- --- 0:41:11 0:11:32,1 (84) 0:29:38,9 (82)
Ciprušová Tereza (2000) CZE TJ Spartak Třebíč --- DNF 0:05:32,1 ---