Aquatlon Jablonec n. N, 15. 4. 2017 - 200m plavání + 2000m běh (0,2-2), muži

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Juránek Lukáš (2002) CZE X-team BaNo T.A. PLZEŇ 0:08:40,1 0:02:21,3 0:06:18,8
2. Marek Matěj (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 0:08:41,8 0:02:11,7 0:06:30,1
3. Hanyk Michal (2002) CZE AC Turnov --- 0:08:43,1 0:02:36,5 0:06:06,6
4. Macháček Michal (2002) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:08:43,4 0:02:35,3 0:06:08,1
5. Hrdlička Jakub (2002) CZE PK JH --- 0:08:48,8 0:02:20 0:06:28,8
6. Lukeš Matěj (2002) CZE TJ Sokol Senohraby LBS sport 0:08:55,8 0:02:23,2 0:06:32,6
7. Tlamka Filip (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:08:58,3 0:02:21,3 0:06:37
8. Tuž Jiří (2004) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:09:05,8 0:02:22,6 0:06:43,2
9. Cihlář Vojtěch (2003) CZE TT LOKO Beroun --- 0:09:07,2 0:02:27,1 0:06:40,1
10. Strejc Michal (2002) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:09,8 0:02:29,3 0:06:40,5
11. Kozojed Martin (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:14,1 0:02:35,4 0:06:38,7
12. Pluhař David (2003) CZE PS Kroměříž --- 0:09:15,8 0:02:18,7 0:06:57,1
13. Kostlán Robert (2003) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:17,8 0:02:34,3 0:06:43,5
14. Marek Jakub (2003) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:09:19,1 0:02:25,1 0:06:54
15. Michálek Šimon (2005) CZE PK JH --- 0:09:24,3 0:02:28,5 0:06:55,8
16. Krenek Phillip (2002) CZE LBS sport team --- 0:09:25,8 0:02:43,5 0:06:42,3
17. Korous David (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:31,6 0:02:38,5 0:06:53,1
18. Cihlář Jakub (2003) CZE TT LOKO Beroun --- 0:09:33,8 0:02:18,9 0:07:14,9
19. Vlasák Karel (2002) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:09:38,3 0:02:24,6 0:07:13,7
20. Štolba Jakub (2003) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:09:50 0:02:47,8 0:07:02,2
21. Havelka Tomáš (2004) CZE Loko Trutnov --- 0:09:50,1 0:02:22,4 0:07:27,7
22. Štěpka Tadeáš (2004) CZE Elab --- 0:09:54,6 0:02:36,1 0:07:18,5
23. Pražák Tobiáš (2002) CZE Loko Trutnov --- 0:10:20,3 0:02:24,1 0:07:56,2
24. Weber Adam (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 0:10:38,3 0:02:58,9 0:07:39,4
25. Günther Jan (2002) CZE Loko Trutnov --- 0:10:39,3 0:03:01,2 0:07:38,1
26. Žirovnický Jan (2005) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:10:42,4 0:03:02,4 0:07:40
27. Skořepa Adam (2004) CZE --- --- 0:10:42,7 0:02:26,3 0:08:16,4
28. Řimnáč Jakub (2003) CZE Hopman Team Žatec --- 0:10:47,8 0:03:02,2 0:07:45,6
29. Kirsch Radomír (2002) CZE Loko Trutnov --- 0:10:49,6 0:03:07,2 0:07:42,4
30. Penner Tadeáš (2003) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 0:10:50,3 0:03:10 0:07:40,3
31. Kábrt Aleš (2005) CZE Loko Trutnov --- 0:11:07,8 0:03:24 0:07:43,8
32. Koutný Roman (2003) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:11:22,8 0:03:23 0:07:59,8
33. Hanáček Jáchym (2005) CZE Elab --- 0:11:57,3 0:03:47,7 0:08:09,6
34. Valda Josef (2005) CZE --- --- 0:12:22,1 0:03:19,3 0:09:02,8
35. Hanyk Roman (2004) CZE AC Turnov --- 0:13:57,3 0:03:47,3 0:10:10