Aquatlon Jablonec n. N, 15. 4. 2017 - 100m plavání + 1000m běh (0,1-1), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Kozojed Ondřej (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:04:47,7 0:01:22,6 0:03:25,1
2. Duba Lucas (2006) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:04:52,2 0:01:18,3 0:03:33,9
3. Plic Lukáš (2006) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:04:56,5 0:01:25,7 0:03:30,8
4. Kobližek Mikuláš (2006) CZE SBR TT Ústí nad Labem --- 0:05:01,6 0:01:19,9 0:03:41,7
5. Grus Ondřej (2006) CZE TJ Bižuterie Jablonec n.N. --- 0:05:02,5 0:01:15,4 0:03:47,1
6. Janatová Zdeňka (2007) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:05:04,7 0:01:17,6 0:03:47,1
7. Cihlář Prokop (2006) CZE TT LOKO Beroun --- 0:05:06,2 0:01:19,2 0:03:47
8. Gröschl Vojtěch (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:05:06,6 0:01:27,8 0:03:38,8
9. Kirschová Nicol (2006) CZE Loko Trutnov --- 0:05:06,7 0:01:16,5 0:03:50,2
10. Míková Barbora (2007) CZE --- --- 0:05:10,7 0:01:24 0:03:46,7
11. Hanáček Pavel (2006) CZE Elab --- 0:05:12,2 0:01:36,4 0:03:35,8
12. Pozlerová Edita (2007) CZE OMT --- 0:05:13,6 0:01:30,3 0:03:43,3
13. Štolba Tomáš (2006) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:05:14 0:01:26,2 0:03:47,8
14. URBÁNKOVÁ Bára (2006) CZE AK Spartak Slatiňany --- 0:05:15,1 0:01:32 0:03:43,1
15. Šulc Adam (2007) CZE TJ Milovice u Hořic --- 0:05:20 0:01:34,4 0:03:45,6
16. Dvořáková Kateřina (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:05:20,5 0:01:27,1 0:03:53,4
17. Šimečková Kateřina (2006) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:05:23,7 0:01:40,2 0:03:43,5
18. Korousová Nikola (2006) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:05:25,7 0:01:23,1 0:04:02,6
19. Tučková Tereza (2007) CZE TriSK ČB --- 0:05:27 0:01:22 0:04:05
20. Kaleb Maechler (2007) SUI Triclub Zofingen --- 0:05:28,2 0:01:36,4 0:03:51,8
21. Grusová Veronika (2008) CZE TJ Bižuterie Jablonec n.N. --- 0:05:29,1 0:01:27,1 0:04:02
22. Hanáčková Johana (2008) CZE Elab --- 0:05:29,2 0:01:33 0:03:56,2
23. Plic Ondřej (2009) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:05:30,5 0:01:43,2 0:03:47,3
24. Jahodová Eliška (2008) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:05:32 0:01:31,2 0:04:00,8
25. Kotišová Karolína (2006) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:05:37,5 0:01:44 0:03:53,5
26. Hrašová Tea (2007) CZE Elab --- 0:05:41,5 0:01:38,7 0:04:02,8
27. Adam Petr (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:05:42,2 0:01:34,6 0:04:07,6
28. Janata Jan (2009) CZE TJ Bižuterie Jablonec n.N. --- 0:05:55,7 0:02:10,3 0:03:45,4
29. Bajer Vojtěch (2008) CZE PS Kroměříž --- 0:05:57,3 0:01:48,8 0:04:08,5
30. Valda Antonín (2009) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:05:58,2 0:02:10,3 0:03:47,9
31. Kolomazník Jiří (2006) CZE Zlínský plavecký klub --- 0:06:00,8 0:01:34,6 0:04:26,2
32. Štibingrová Anna (2006) CZE SK Slavia Praha --- 0:06:02,2 0:01:41,6 0:04:20,6
33. Leszkowová Ivana (2006) CZE Šumavský triatlon --- 0:06:05,4 0:01:31,1 0:04:34,3
34. Bartošová Kristýna (2006) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 0:06:09,7 0:01:39,2 0:04:30,5
35. Lutovská Klára (2008) CZE Tj Bižuterie --- 0:06:11,3 0:01:45,9 0:04:25,4
36. Lutovská Beáta (2008) CZE Tj Bižuterie --- 0:06:14,5 0:01:51,9 0:04:22,6
37. Dřízhalová Klára (2007) CZE SK Slavia Praha --- 0:06:20 0:01:59,4 0:04:20,6
38. Koutná Barbora (2007) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:06:26,2 0:01:55,3 0:04:30,9
39. Kamenický Viktor (2008) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:06:30,2 0:01:34 0:04:56,2
40. Greplová Anna (2006) CZE SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- 0:06:33,7 0:01:55,2 0:04:38,5
41. Strunz Martin (2006) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:06:37,7 0:01:51,5 0:04:46,2
42. Cihlář Vít (2008) CZE TJ Lokomotiva Beroun z.s. --- 0:06:43,7 0:01:35,1 0:05:08,6
43. Hartmanová Tereza (2009) CZE Elab --- 0:06:52,5 0:02:14,6 0:04:37,9
44. Bartoš Dominik (2009) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 0:07:05,4 0:02:39,6 0:04:25,8
45. Krůtová Eliška (2006) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:07:11 0:01:59,1 0:05:11,9
46. Potůček Adam (2009) CZE Sportclub Plzeň --- 0:07:43,9 0:02:25,5 0:05:18,4
Heth Šimon (2009) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- DSQ 0:02:47,3 0:05:44,1