Ironmaniac Teplice, 30. 7. 2011 - 1,9-90-21, muži

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Krňávek Martin (1974) CZE GALANT BRNO --- 4:04:44,2 0:25:32 (3) 0:00:57,5 (2) 2:14:10,2 (1) 0:00:56,7 (2) 1:23:07,8 (6)
2. Řehula Jan (1973) CZE HISPORT Team --- 4:09:46,1 0:25:31,3 (2) 0:01:15,4 (8) 2:23:59,1 (3) 0:00:50,5 (1) 1:18:09,8 (1)
3. Dvořák Ladislav (1982) CZE GALANT BRNO --- 4:12:10,2 0:25:27,3 (1) 0:01:04,4 (5) 2:24:57,7 (5) 0:01:01,3 (9) 1:19:39,5 (3)
4. Zadák Karel (1978) CZE --- --- 4:16:30,8 0:28:10,6 (11) 0:01:51 (16) 2:22:13 (2) 0:01:29,6 (29) 1:22:46,6 (5)
5. Brynda Jaroslav (1977) CZE TRISTAR Kučera --- 4:19:05,5 0:26:43,5 (8) 0:01:17,9 (9) 2:24:17,8 (4) 0:01:01,8 (12) 1:25:44,5 (9)
6. Wainer Jan (1976) CZE LEFFI TEAM --- 4:21:28 0:27:59,5 (10) 0:01:24 (11) 2:30:02,3 (6) 0:00:58,5 (4) 1:21:03,7 (4)
7. Slatinský Lukáš (1983) CZE TK M. Budějovice --- 4:31:56,8 0:27:25 (9) 0:01:11,4 (6) 2:31:54,9 (9) 0:01:01,5 (10) 1:30:24 (11)
8. Bednář Tomáš (1980) CZE TRISTAR Kučera --- 4:32:35,7 0:26:05,7 (6) 0:01:00,6 (4) 2:39:10,4 (17) 0:01:12,6 (17) 1:25:06,4 (7)
9. Mužíček Pavel (1984) CZE TJ BIŽU JBC --- 4:35:18,7 0:26:03,5 (4) 0:00:59,7 (3) 2:31:12,5 (7) 0:02:07,6 (45) 1:34:55,4 (19)
10. Dražan Jaroslav (1981) CZE Oxygen --- 4:36:08,5 0:34:50,4 (32) 0:02:10,2 (23) 2:38:31,5 (15) 0:01:24,4 (26) 1:19:12 (2)
11. Rybáček Miroslav (1987) CZE HISPORT Team --- 4:37:12,6 0:26:05,5 (5) 0:01:57,3 (18) 2:33:23,4 (10) 0:01:07,9 (16) 1:34:38,5 (18)
12. Veselý Petr (1990) CZE GLASSMAN TT --- 4:41:12,5 0:29:24,6 (14) 0:01:13,5 (7) 2:31:47,7 (8) 0:01:07 (14) 1:37:39,7 (31)
13. Immer Tomáš (1980) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 4:44:04,6 0:29:37,2 (16) 0:01:29,6 (13) 2:37:36,7 (14) 0:00:57,2 (3) 1:34:23,9 (17)
14. Kovařík Vít (1978) CZE --- --- 4:49:08 0:36:23 (37) 0:04:26,2 (58) 2:34:38,8 (11) 0:01:26,9 (27) 1:32:13,1 (13)
15. Polan Lukáš (1988) CZE --- --- 4:50:02,1 0:34:36,9 (29) 0:02:09,4 (22) 2:35:14,2 (12) 0:01:59,8 (41) 1:36:01,8 (22)
16. Langhammer Tomáš (1971) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 4:54:14 0:34:43,1 (31) 0:02:16,1 (26) 2:46:28,1 (25) 0:02:13,7 (46) 1:28:33 (10)
17. Kozel Tomáš (1982) CZE SK Slavia Praha --- 4:55:01,8 0:31:52,1 (21) 0:02:25,3 (30) 2:46:45,4 (27) 0:01:40,9 (34) 1:32:18,1 (14)
18. Balík Michal (1986) CZE --- --- 4:58:05,4 0:30:59,2 (19) 0:01:21,2 (10) 2:48:19,8 (32) 0:00:58,7 (5) 1:36:26,5 (24)
19. Hotař Pavel (1990) CZE JPK AXIS --- 4:58:33,3 0:29:38,9 (17) 0:00:56,6 (1) 2:47:43,4 (30) 0:01:15,9 (21) 1:38:58,5 (32)
20. Procházka Milan (1966) CZE TJ Spartak Třebíč --- 5:00:36,8 0:36:55 (40) 0:02:06,1 (20) 2:47:00,2 (28) 0:01:07 (15) 1:33:28,5 (16)
21. Kroupa Štěpán (1975) CZE HISPORT Team --- 5:01:08,3 0:31:21,9 (20) 0:02:27,9 (31) 2:49:32,1 (35) 0:01:01,6 (11) 1:36:44,8 (27)
22. Studnička Václav (1974) CZE --- --- 5:01:37,8 0:37:28,8 (43) 0:03:12,1 (47) 2:36:49,2 (13) 0:02:22 (50) 1:41:45,7 (36)
23. Švarc Petr (1966) CZE TRI KLUB Příbram --- 5:01:49,5 0:40:20,9 (50) 0:02:57,9 (42) 2:51:10,9 (39) 0:01:39,9 (33) 1:25:39,9 (8)
24. Rouček Petr (1981) CZE DC Team --- 5:01:58,1 0:29:42,1 (18) 0:03:13 (48) 2:51:32,7 (41) 0:02:18 (48) 1:35:12,3 (20)
25. Hauzírek Jaroslav (1968) CZE RTP Děčín --- 5:02:45,3 0:40:18,2 (49) 0:02:17,7 (27) 2:41:08,7 (18) 0:02:25,1 (51) 1:36:35,6 (26)
26. Roubal Jiří (1982) CZE Praha --- 5:06:59,1 0:36:35,7 (38) 0:02:14,6 (25) 2:49:45,5 (37) 0:01:21,3 (22) 1:37:02 (29)
27. Pauschek Karel (1985) CZE ROCKTECHNIK TRIATLON --- 5:08:12,9 0:33:48,7 (25) 0:02:23,8 (29) 2:49:13,1 (34) 0:01:58,9 (40) 1:40:48,4 (34)
28. Pudil Jaroslav (1961) CZE SCV Blatná --- 5:09:07,3 0:34:33,1 (28) 0:02:41,5 (37) 2:46:24,7 (24) 0:02:00,8 (42) 1:43:27,2 (39)
29. Klika Petr (1979) CZE NOVIS TK Praha --- 5:11:09,7 0:34:29,1 (26) 0:02:48,2 (41) 2:59:29,2 (48) 0:01:22,8 (24) 1:33:00,4 (15)
30. Liška Petr (1979) CZE DEKTRADE --- 5:11:41,4 0:40:38,8 (52) 0:02:20,3 (28) 2:41:20 (20) 0:01:14,2 (18) 1:46:08,1 (42)
31. Bláha Jan (1978) CZE BTT Libochovice --- 5:11:49,8 0:39:15,5 (47) 0:02:37,4 (36) 2:50:02,9 (38) 0:02:53,6 (55) 1:37:00,4 (28)
32. Peterka Marek (1970) CZE XTERRA Děčín --- 5:13:17,4 0:34:41,2 (30) 0:02:30,2 (34) 2:51:26,6 (40) 0:02:01 (43) 1:42:38,4 (37)
33. Ruttner Jiří (1979) CZE --- --- 5:15:12,5 0:41:01,6 (54) 0:04:45,6 (59) 2:46:38,9 (26) 0:01:50,1 (38) 1:40:56,3 (35)
34. Skotálek Michal (1985) CZE ROCKTECHNIK TRIATLON --- 5:17:31,4 0:32:58,6 (23) 0:02:46,2 (39) 3:02:14,9 (51) 0:02:59,9 (58) 1:36:31,8 (25)
35. Kašpárek Petr (1959) CZE TT Pardubice --- 5:20:18,9 0:35:40,1 (34) 0:02:02 (19) 2:47:31,8 (29) 0:02:37,5 (53) 1:52:27,5 (48)
36. Nagy Jiří (1990) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 5:21:02 0:28:50,4 (12) 0:01:51,9 (17) 2:49:38,1 (36) 0:00:59,2 (6) 1:59:42,4 (53)
37. Zemelka Tomasz (1981) POL --- --- 5:21:36,4 0:37:02,2 (42) 0:03:50,5 (53) 2:38:46,3 (16) 0:01:15,4 (20) 2:00:42 (56)
38. Konšel Petr (1986) CZE GLASSMAN TT --- 5:22:46,1 0:29:27,2 (15) 0:02:59,6 (44) 2:48:38,2 (33) 0:01:03 (13) 2:00:38,1 (55)
39. Votroubek Antonín (1975) CZE TJ ČZU --- 5:24:34,1 0:29:15,8 (13) 0:02:41,5 (38) 3:05:34,2 (54) 0:01:52,7 (39) 1:45:09,9 (41)
40. Plachý Hynek (1975) CZE Marathon Děčín --- 5:26:14,2 0:36:59,2 (41) 0:03:35,8 (51) 2:58:41,7 (47) 0:02:54,2 (56) 1:44:03,3 (40)
41. Podešva Pavel (1949) CZE TK DUKO Rýmařov --- 5:27:19,4 0:47:06,4 (60) 0:02:29,3 (33) 2:48:19 (31) 0:01:35,2 (30) 1:47:49,5 (44)
42. Nový Pavel (1969) CZE TRISTAR Kučera --- 5:33:49,5 0:36:07,1 (35) 0:04:25,2 (57) 3:00:42 (49) 0:02:02,4 (44) 1:50:32,8 (47)
43. Vraštil Miroslav (1951) CZE --- --- 5:41:57,5 0:38:40,3 (45) 0:03:47,2 (52) 2:45:50,5 (23) 0:02:51,8 (54) 2:10:47,7 (61)
44. Čečrle Stanislav (1971) CZE SK těpánov --- 5:44:08,2 0:47:25,3 (61) 0:03:27,7 (50) 3:01:48,5 (50) 0:01:44,7 (36) 1:49:42 (46)
45. Fibich Martin (1978) CZE Sk vodní pólo Děčín --- 5:44:54 0:36:20,2 (36) 0:04:24,8 (56) 3:04:19,4 (53) 0:01:49,7 (37) 1:57:59,9 (51)
46. Krejčí Ivo (1957) CZE 3atlon Team Uničov --- 5:46:39,6 0:44:53,4 (59) 0:03:23 (49) 2:55:59,5 (45) 0:03:03,2 (60) 1:59:20,5 (52)
47. Farda Petr (1973) CZE Individuální --- 5:47:42,9 0:41:19 (55) 0:02:28,6 (32) 2:55:55,7 (44) 0:02:35,9 (52) 2:05:23,7 (60)
48. Deml Marek (1974) CZE --- --- 5:56:47,3 0:38:53,6 (46) 0:02:34,7 (35) 3:08:51,3 (55) 0:02:16,2 (47) 2:04:11,5 (59)
49. Zeman Zbyněk (1954) CZE Litvínov --- 6:01:54,2 0:50:18,9 (62) 0:05:53,1 (62) 3:02:19,3 (52) 0:02:59,5 (57) 2:00:23,4 (54)
50. Soška Jan (1984) CZE Traged Team Litvínov --- 6:02:09,5 0:34:51,4 (33) 0:04:16,3 (55) 3:16:48,8 (61) 0:03:02 (59) 2:03:11 (58)
51. Olah Dušan (1948) CZE GLASSMAN TT --- 6:03:02,6 0:40:48,3 (53) 0:04:48 (60) 3:13:25,8 (57) 0:01:42,3 (35) 2:02:18,2 (57)
52. Šůs Jaroslav (1965) CZE NOVIS TK Praha --- 6:07:23,7 0:50:44,2 (63) 0:04:52 (61) 3:15:26,2 (58) 0:03:53,5 (63) 1:52:27,8 (49)
53. Balda Jiří (1947) CZE SK OMT Pardubice --- 6:21:53,1 0:39:48,7 (48) 0:05:56,6 (63) 3:18:15,4 (62) 0:03:21,7 (61) 2:14:30,7 (62)
54. Dvořák Petr (1950) CZE TC Dvořák --- 6:29:52,1 0:43:40,4 (57) 0:03:51,1 (54) 3:16:02,1 (59) 0:03:25,9 (62) 2:22:52,6 (63)
Krutílek Marek (1965) CZE TT Pardubice --- DNF 0:34:37,4 0:05:09,2 2:43:32,8 0:02:06,7
Čapek Petr (1976) CZE Sweep cycling --- DNF 0:26:13,8 0:02:32,1
Polan Luboš (1962) CZE CKKV Praha --- DNS
Lysenko Vladimír (1972) CZ Fujitsu --- DNS
Křivánek Josef (1979) CZE ROCKTECHNIK TRIATLON --- DNF 0:31:17,8 0:02:15,4
Novotný Jan (1978) CZE HISPORT Team --- DNF 0:29:33,3 0:01:25,4
Matula Martin (1971) CZE HISPORT Team --- DNS
Kořínek Tomáš (1982) CZE LABE TRI CLUB --- DNF 0:27:20,9 0:01:01,1 2:27:17,4 0:01:17,5