KLIMATEX-TUFO Moraviaman triatlon, 18. 6. 2016 - 3.8 - 180 - 42.2 km (3,8-180-42,19), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Oppolzer Jan (1984) CZE Kerberos --- 8:28:18,1 0:52:16,8 (11) 0:01:11,5 (5) 4:39:21,3 (4) 0:01:08,6 (9) 2:54:19,9 (1)
2. Minařík Petr (1976) CZE HISPORT Team --- 8:38:42,1 0:54:36,5 (15) 0:01:20,7 (12) 4:43:15,6 (8) 0:01:10,2 (10) 2:58:19,1 (2)
3. Martínek Tomáš (1982) CZE EasyGoRun --- 8:41:26,3 0:44:54,3 (1) 0:01:26,7 (17) 4:38:24 (2) 0:01:24,7 (24) 3:15:16,6 (8)
4. Krpec Lukáš (1979) CZE ROCKTECHNIK TRIATLON --- 8:45:19,1 0:50:15 (5) 0:01:07,8 (3) 4:41:17,1 (6) 0:01:05,3 (2) 3:11:33,9 (5)
5. Jílek David (1987) CZE Individuální --- 8:46:16,3 0:51:11,5 (8) 0:01:20,4 (11) 4:38:47,4 (3) 0:01:23,1 (21) 3:13:33,9 (6)
6. Šneberger Jan (1985) CZE TT Příbram, z. s. --- 8:57:18,1 0:51:08,6 (7) 0:01:34,5 (25) 4:43:51,3 (9) 0:01:24,3 (22) 3:19:19,4 (10)
7. Teplý Ondřej (1978) CZE HISPORT Team --- 8:59:49,9 0:56:21,4 (27) 0:02:03,4 (52) 4:53:08,5 (16) 0:01:34,3 (35) 3:06:42,3 (3)
8. Křivánek Josef (1979) CZE ROCKTECHNIK TRIATLON --- 9:01:35,9 0:52:11,6 (9) 0:01:15,6 (7) 4:42:23,7 (7) 0:01:22,5 (20) 3:24:22,5 (15)
9. Polesný Martin (1980) CZE Individuální --- 9:01:48,4 0:52:13,4 (10) 0:01:34,2 (24) 4:45:26,7 (10) 0:01:06,5 (4) 3:21:27,6 (12)
10. Škabrada Jan (1973) CZE CK SP Kolo Loap Specialized --- 9:02:07,2 0:55:54,2 (23) 0:01:45,9 (36) 4:36:14 (1) 0:01:06,5 (5) 3:27:06,6 (19)
11. Holub Michal (1985) SVK Triatlon team Dolný Kubín --- 9:02:26,6 0:58:19,9 (43) 0:01:39,2 (34) 4:51:11,1 (15) 0:01:24,3 (23) 3:09:52,1 (4)
12. Hradecký Jan (1983) CZE TT Příbram, z. s. --- 9:13:16,2 0:47:32,4 (2) 0:01:19,6 (10) 4:58:17,9 (22) 0:01:16,4 (13) 3:24:49,9 (16)
13. Novotný Daniel (1974) CZE Cykloservis Moravský Krumlov --- 9:13:37,9 0:59:10,1 (52) 0:01:30,8 (21) 4:55:11 (17) 0:01:22,1 (19) 3:16:23,9 (9)
14. Kopřiva Petr (1981) CZE inTrener Team --- 9:16:34,4 0:54:56,7 (18) 0:01:26,9 (18) 4:49:45,3 (11) 0:01:51,4 (47) 3:28:34,1 (21)
15. Křivánková Simona (1983) CZE ROCKTECHNIK TRIATLON --- 9:18:37,3 0:58:09,6 (41) 0:01:07 (2) 5:04:31,6 (27) 0:01:08,5 (8) 3:13:40,6 (7)
16. Vabroušek Petr (1973) CZE TITAN TRILIFE --- 9:19:12,8 0:51:06,5 (6) 0:01:05,9 (1) 4:40:47,7 (5) 0:01:21,1 (17) 3:44:51,6 (54)
17. Vondra Vítězslav (1979) CZE Veslařský klub BLESK --- 9:26:46,3 0:53:04 (13) 0:01:59,6 (48) 4:50:11,6 (12) 0:01:10,4 (11) 3:40:20,7 (44)
18. Králík Jindřich (1975) CZE SK CYKLO-MACNER --- 9:30:16,2 0:57:04,6 (30) 0:01:37,6 (29) 4:51:01,1 (13) 0:01:32,5 (33) 3:39:00,4 (41)
19. Kala Jiří (1987) CZE CK Příbram Fany Gastro --- 9:31:05,6 0:57:13,4 (33) 0:01:53,9 (43) 5:09:26,4 (42) 0:01:20,9 (16) 3:21:11 (11)
20. Steinbauer Jan (1974) CZE RESOLUTION TEAM --- 9:32:25,3 0:55:04,1 (19) 0:01:32,9 (22) 5:01:46,1 (24) 0:01:43,2 (41) 3:32:19 (24)
21. Fibiger Richard (1983) CZE Etriatlon Team --- 9:33:01,5 0:57:07,1 (32) 0:02:01,6 (50) 4:56:27,4 (19) 0:01:27,7 (27) 3:35:57,7 (34)
22. Kundrát Jan (1987) CZE Valašské Meziříčí --- 9:34:51,2 1:01:28,5 (62) 0:01:17,7 (8) 4:57:37,8 (21) 0:01:28,7 (29) 3:32:58,5 (25)
23. Adamovský Kamil (1973) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 9:36:42,3 1:02:18,3 (69) 0:02:04,8 (55) 5:08:20,4 (37) 0:01:11,9 (12) 3:22:46,9 (14)
24. Krejčová Petra (1979) CZE TriSK ČB --- 9:37:15,3 0:54:34,6 (14) 0:01:10,4 (4) 5:05:08,3 (29) 0:01:06 (3) 3:35:16 (31)
25. Zlatuška Petr (1975) CZE --- --- 9:38:28 0:54:52,4 (17) 0:01:37,2 (27) 5:05:09,4 (30) 0:01:31,5 (32) 3:35:17,59 (32)
26. Hron Jan (1981) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 9:40:09,9 0:56:08 (24) 0:02:08,3 (57) 5:13:55,5 (51) 0:01:06,8 (6) 3:26:51,3 (17)
27. Králová Lenka (1985) CZE Etriatlon Team --- 9:42:10,5 0:57:06,1 (31) 0:01:33,2 (23) 5:06:34,4 (34) 0:01:17,9 (14) 3:35:38,9 (33)
28. Buček Martin (1978) CZE MST Jihlava --- 9:45:10,9 1:13:02,6 (149) 0:02:40 (105) 5:05:09,6 (31) 0:02:03,3 (64) 3:22:15,4 (13)
29. Křeček Tomáš (1972) CZE IRON STARS BEROUN --- 9:45:37,1 1:11:28,4 (138) 0:01:38,6 (31) 5:03:24 (25) 0:02:03,6 (65) 3:27:02,5 (18)
30. Cibulka Stanislav (1981) CZE IRON STARS BEROUN --- 9:48:02 0:56:14,2 (26) 0:01:37,8 (30) 5:04:47,5 (28) 0:02:50,3 (124) 3:42:32,2 (49)
31. Uhlíř Radek (1967) CZE TriSK ČB --- 9:48:11,8 0:55:35,4 (21) 0:02:03,4 (53) 5:09:07,1 (40) 0:01:48,4 (46) 3:39:37,5 (42)
32. Klika Petr (1979) CZE NOVIS TK Praha --- 9:49:58,5 1:06:32 (88) 0:03:06,5 (143) 5:09:22,7 (41) 0:02:00,7 (60) 3:28:56,6 (22)
33. Král Pavel (1978) CZE USK FM / TCV Jindřichův Hradec --- 9:50:01,4 0:58:58,8 (49) 0:01:49,4 (38) 5:10:57,3 (43) 0:01:03,2 (1) 3:37:12,7 (37)
34. Havrlant Jiří (1976) CZE Vaillant --- 9:50:43 1:01:56 (66) 0:02:37,6 (100) 5:08:27,5 (39) 0:02:38,7 (111) 3:35:03,2 (30)
35. Pokorný Radim (1971) CZE Poky team --- 9:51:40,1 0:54:45,5 (16) 0:01:24,3 (14) 5:13:17,6 (48) 0:01:30,4 (31) 3:40:42,3 (45)
36. Beňa Marek (1976) CZE Zapro team --- 9:53:01,8 1:01:09,5 (61) 0:02:21,8 (73) 5:05:47,9 (32) 0:02:04,6 (67) 3:41:38 (47)
37. Néč Ladislav (1976) SVK ROCKTECHNIK TRIATLON --- 9:58:04,9 1:01:44,9 (64) 0:01:20,7 (13) 5:20:16,2 (64) 0:01:41,5 (39) 3:33:01,6 (26)
38. Šubrt Michal (1971) CZE BTfly --- 9:58:28,3 0:58:20,9 (44) 0:01:47,9 (37) 4:55:15,1 (18) 0:02:06,8 (71) 4:00:57,6 (75)
39. Januška Jiří (1975) CZE Elab --- 9:58:42 1:15:12 (177) 0:01:38,6 (32) 5:12:12,5 (45) 0:01:55,4 (49) 3:27:43,5 (20)
40. Pražan Jan (1978) CZE --- --- 9:59:00 1:07:34 (104) 0:05:15,6 (229) 5:08:19,7 (36) 0:03:58,2 (190) 3:33:52,5 (27)
41. Kozel Tomáš (1982) CZE SK Slavia Praha --- 10:01:49 0:56:27,3 (28) 0:02:02,6 (51) 5:25:06,6 (80) 0:02:14 (81) 3:35:58,5 (36)
42. Šilhan Jiří (1976) CZE WITTE bike team --- 10:04:46,6 1:07:27,2 (99) 0:01:37,1 (26) 5:15:58,1 (55) 0:01:07,5 (7) 3:38:36,7 (40)
43. Beran Petr (1971) CZE --- --- 10:06:24 1:06:29,1 (86) 0:02:29,8 (89) 5:18:12,2 (61) 0:03:14,9 (155) 3:35:58 (35)
44. Dvořák Petr (1974) CZE Strakoničtí dudáci --- 10:07:44 1:04:49,4 (76) 0:02:16,6 (66) 5:12:02,8 (44) 0:02:00,6 (59) 3:46:34,6 (56)
45. Sedláček Roman (1964) CZE ACTIVITY LANŠKROUN --- 10:09:12,4 1:14:46,5 (168) 0:01:54,5 (44) 5:12:20,3 (47) 0:02:37,5 (109) 3:37:33,6 (38)
46. Beňo Ladislav (1976) CZE Triatlonový sportovní klub České Budějovice z.s. --- 10:09:27,5 1:00:13,6 (55) 0:01:38,6 (33) 5:21:09,3 (70) 0:02:39,4 (113) 3:43:46,6 (51)
47. Rouček Pavel (1973) CZE KL Sport Děčín --- 10:10:43,1 0:57:32,1 (37) 0:02:13,4 (63) 5:20:27,1 (66) 0:01:28,3 (28) 3:49:02,2 (59)
48. Odstrčilík Roman (1975) CZE Triatlon Holešov --- 10:14:40,3 1:05:52,6 (81) 0:02:37,8 (101) 5:29:39,6 (92) 0:02:30,7 (97) 3:33:59,6 (28)
49. Stehlík Martin (1980) CZE RBZ Praha --- 10:15:09,9 0:53:01,3 (12) 0:03:16 (154) 5:20:50,6 (68) 0:03:29,6 (168) 3:54:32,4 (65)
50. Breyer Philipp (1985) AUT --- --- 10:16:00 1:01:56,9 (67) 0:01:25,1 (16) 5:12:16,2 (46) 0:02:05,5 (69) 3:58:16,3 (68)
51. Galandr Daniel (1979) CZE Individuální --- 10:16:16,2 1:13:05,7 (151) 0:02:29,4 (86) 5:23:58,3 (78) 0:02:34,8 (103) 3:34:08 (29)
52. Černý Martin (1983) CZE BKP --- 10:16:22,9 1:08:42,3 (117) 0:02:05,2 (56) 4:57:15,6 (20) 0:01:59,8 (58) 4:06:20 (88)
53. Vaněk Jan (1979) CZE A-fitness Roudnice nad Labem --- 10:17:33,4 1:07:43,4 (106) 0:01:51,4 (40) 5:22:29,8 (73) 0:02:28,8 (95) 3:43:00 (50)
54. Pazdera Miroslav (1972) CZE Zapro team --- 10:17:59,5 1:08:52,9 (119) 0:01:28,1 (19) 5:15:37,4 (54) 0:01:37,3 (38) 3:50:23,8 (61)
55. Kotopulu Helena (1980) CZE --- --- 10:19:25,2 1:07:48,3 (108) 0:02:22,6 (74) 5:35:53,4 (112) 0:01:52,9 (48) 3:31:28 (23)
56. Krivosudsky Peter (1983) SVK Triax Bratislava --- 10:20:21,2 0:58:57,3 (48) 0:01:59,3 (47) 5:17:07,8 (57) 0:02:07 (72) 4:00:09,8 (73)
57. Ivančo Michal (1970) CZE --- --- 10:20:57 1:19:49,6 (208) 0:02:37 (98) 5:17:56,3 (59) 0:02:04,5 (66) 3:38:29,6 (39)
58. Lácha Pavel (1969) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 10:25:03,8 1:08:19,8 (115) 0:01:29,4 (20) 5:06:20,6 (33) 0:01:56,6 (52) 4:06:57,4 (90)
59. Brcic Mario (1985) CRO --- --- 10:25:04,9 0:55:46,1 (22) 0:04:49,9 (215) 5:15:07,1 (53) 0:03:20,6 (163) 4:06:01,2 (86)
60. Bublík Marek (1985) CZE Bootcamps --- 10:25:23,6 1:04:50 (77) 0:02:41,8 (108) 5:33:28,1 (105) 0:02:11 (76) 3:42:12,7 (48)
61. Racek Tomáš (1981) CZE EasyGoRun --- 10:27:30,3 0:58:43 (47) 0:01:24,8 (15) 5:23:23,9 (75) 0:01:25,5 (25) 4:02:33,1 (78)
62. Vrábel Pavel (1979) CZE MST Jihlava --- 10:28:16,3 1:18:03,8 (200) 0:03:20,2 (160) 5:23:01,6 (74) 0:02:31,8 (99) 3:41:18,9 (46)
63. Polak Radek (1979) CZE TJ Trsice --- 10:28:59 1:09:05 (125) 0:04:07,9 (196) 4:51:08,8 (14) 0:03:44,6 (183) 4:20:52,7 (123)
64. Navařík Martin (1982) CZE JulboWay --- 10:30:00,2 1:01:50,5 (65) 0:01:58,5 (46) 5:38:51,4 (126) 0:02:46,2 (120) 3:44:33,6 (52)
65. Kudrna David (1977) CZE TJ Slavoj Čáslav --- 10:30:19,1 1:08:13,8 (112) 0:02:54,3 (127) 5:31:49,5 (100) 0:01:35 (36) 3:45:46,5 (55)
66. Pavlík Miroslav (1964) CZE SK Oceláci Ostrava --- 10:32:23,5 1:13:21,1 (154) 0:01:43,1 (35) 5:04:11 (26) 0:01:22 (18) 4:11:46,3 (102)
67. Szabó Tibor (1988) SVK --- --- 10:34:12,2 0:57:53,6 (40) 0:02:44,3 (111) 5:06:58,7 (35) 0:03:14,2 (154) 4:23:21,4 (128)
68. Krejčí Ivo (1981) CZE 3atlon Team Uničov --- 10:35:33,8 1:06:39,9 (89) 0:02:44,7 (112) 5:14:18,2 (52) 0:02:56,9 (133) 4:08:54,1 (94)
69. Körner Roman (1968) CZE TJ Spartak Třebíč --- 10:35:50,8 1:06:27,6 (85) 0:02:54,2 (126) 5:18:00,3 (60) 0:03:18,8 (161) 4:05:09,9 (85)
70. Grulich Miroslav (1988) CZE --- --- 10:38:49,8 0:58:15,9 (42) 0:02:28,3 (83) 5:23:40,4 (76) 0:02:01,3 (61) 4:12:23,9 (105)
71. Lacík Boris (1987) SVK DHZ Dúbravka --- 10:40:34,8 0:57:42,9 (39) 0:02:12,6 (62) 5:28:43,3 (90) 0:02:13,1 (80) 4:09:42,9 (97)
72. Gebauer Marek (1974) CZE Team 2012 --- 10:40:52,6 1:14:42 (166) 0:01:49,6 (39) 5:17:37,5 (58) 0:03:17,5 (158) 4:03:26 (79)
73. Hurár Filip (1992) CZE Plavecké sporty Kroměříž, z.s. --- 10:42:09,9 0:55:13,4 (20) 0:04:15,6 (201) 5:41:17,7 (135) 0:03:37,5 (176) 3:57:45,7 (67)
74. Liška Petr (1979) CZE DEKTRADE --- 10:42:48,2 1:08:05,7 (110) 0:03:18,8 (158) 5:25:43,6 (81) 0:01:43,9 (42) 4:03:56,2 (80)
75. Špaček Petr (1986) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 10:44:19,1 0:56:11,5 (25) 0:02:10,2 (61) 5:18:57,7 (62) 0:02:18,4 (86) 4:24:41,3 (130)
76. Hlaváč Jaroslav (1983) CZE Ráječko --- 10:44:49,7 1:06:01,2 (82) 0:03:01,9 (134) 5:20:36,4 (67) 0:03:01,9 (140) 4:12:08,3 (103)
77. Oppelt Michal (1983) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 10:48:11 1:07:37,7 (105) 0:02:16,8 (67) 5:31:49 (99) 0:01:26,4 (26) 4:05:01,1 (83)
78. Hájek Radek (1976) CZE Sokol Lochkov --- 10:48:37,6 1:12:43,1 (146) 0:02:38,6 (103) 5:08:24,8 (38) 0:01:57,3 (53) 4:22:53,8 (126)
79. Kurečka Radomír (1976) CZE ApS Brno --- 10:49:09,2 1:09:06 (126) 0:02:19,9 (72) 5:30:10,5 (97) 0:01:29,1 (30) 4:06:03,7 (87)
80. Král Štěpán (1986) CZE --- --- 10:49:25,3 1:01:44,8 (63) 0:04:13,7 (199) 5:35:26,2 (110) 0:03:42 (180) 4:04:18,6 (81)
81. Špičák Roman (1993) CZE --- --- 10:50:52,4 1:21:23,3 (221) 0:03:40 (177) 5:42:51,2 (143) 0:03:18,5 (160) 3:39:39,4 (43)
82. Horák Martin (1977) CZE CK SP Kolo Loap Specialized --- 10:51:41,2 1:26:38,1 (246) 0:05:55,4 (246) 5:13:48,4 (50) 0:04:51 (220) 4:00:28,3 (74)
83. Martínek Jan (1963) CZE TK Vyšehrad Praha --- 10:51:50,7 1:07:27,3 (100) 0:02:09,1 (58) 5:38:24,9 (124) 0:01:32,5 (34) 4:02:16,9 (77)
84. Bednář Petr (1980) CZE Individuální --- 10:52:23,4 0:57:28,1 (36) 0:01:37,2 (28) 5:20:51 (69) 0:02:15,2 (83) 4:30:11,9 (145)
85. Mrazko Rastislav (1976) SVK BAJVET --- 10:53:24,4 1:07:22,9 (97) 0:03:22,1 (163) 5:45:49,5 (153) 0:04:51,3 (222) 3:51:58,6 (62)
86. Šima Miloš (1973) SVK TRIAX --- 10:53:45,3 1:09:41 (127) 0:02:54,6 (128) 5:20:01,7 (63) 0:04:06,5 (195) 4:17:01,5 (116)
87. Plavec Jan (1979) CZE Běžecký klub Heřmanův Městec --- 10:54:32,2 1:17:10,2 (192) 0:03:21 (162) 5:31:54,7 (101) 0:04:42 (211) 3:57:24,3 (66)
88. Šmahel David (1974) CZE KOS Tesla Brno --- 10:54:47 1:19:33,4 (205) 0:03:11,5 (150) 5:20:17,6 (65) 0:02:37,6 (110) 4:09:06,9 (96)
89. Klement Jiří (1988) CZE --- --- 10:55:03,6 1:12:01,1 (141) 0:03:16,9 (155) 5:42:41,8 (142) 0:04:14,9 (199) 3:52:48,9 (63)
90. Mrůzek Michael (1967) CZE TJ Krnov, oddíl plavání --- 10:55:11,8 0:49:39,8 (4) 0:02:40 (106) 5:43:19,6 (145) 0:04:07,6 (196) 4:15:24,8 (114)
91. Oharek Zdeněk (1984) CZE PS Kroměříž --- 10:55:27,5 0:47:37,7 (3) 0:03:02,8 (137) 5:01:05,1 (23) 0:02:05,5 (70) 5:01:36,4 (214)
92. Nykl Karel (1976) CZE SK Kola Víšek --- 10:55:51,7 1:14:26,7 (163) 0:02:27,9 (82) 5:38:27,2 (125) 0:01:35,7 (37) 3:58:54,2 (70)
93. Dorotić Domagoj Stjepan (1971) CRO 3MAX --- 10:56:14,6 1:14:08,5 (159) 0:03:09,4 (148) 5:41:50,2 (139) 0:02:43,6 (116) 3:54:22,9 (64)
94. Leskovjan Martin (1989) CZE VŠAK Chemie Praha --- 10:56:57,4 1:07:29,4 (103) 0:03:29,3 (169) 5:28:28,4 (88) 0:02:36,8 (107) 4:14:53,5 (113)
95. Siegel Josef (1986) CZE AC Choceň --- 10:57:07,6 1:29:45 (255) 0:02:50,5 (119) 5:32:28,9 (104) 0:02:12,1 (78) 3:49:51,1 (60)
96. Tarča Jurij (1969) CZE TRIATLON TEAM OSTRAVA --- 10:57:09,1 1:03:31,7 (74) 0:02:28,4 (84) 5:28:31 (89) 0:02:14,2 (82) 4:20:23,8 (120)
97. Kubečka Jan (1975) CZE --- --- 10:57:21,3 1:05:05,8 (78) 0:03:28,4 (168) 5:43:29,9 (146) 0:03:13,3 (150) 4:02:03,9 (76)
98. Zaiček Peter (1977) SVK oravske sviste --- 10:57:33,4 1:14:06,8 (158) 0:02:50,1 (118) 5:27:50,6 (86) 0:02:17,5 (85) 4:10:28,4 (98)
99. Krejný Kamil (1977) CZE --- --- 10:58:07,9 1:08:23,8 (116) 0:02:36 (97) 5:13:33 (49) 0:02:23,3 (94) 4:31:11,8 (149)
100. Krupička David (1977) CZE Individuální --- 10:58:57,8 0:59:05,1 (51) 0:02:27,6 (81) 5:34:43,7 (107) 0:02:10,6 (75) 4:20:30,8 (121)
101. Duba Kamil (1978) CZE Spartak Vrchlabí --- 10:59:07,4 1:12:27,8 (145) 0:03:08,6 (146) 5:26:13,3 (83) 0:03:04,7 (146) 4:14:13 (111)
102. Jurča Radek (1975) CZE --- --- 10:59:30,6 1:21:18,5 (220) 0:05:04,1 (221) 5:44:54,4 (149) 0:03:33,2 (172) 3:44:40,4 (53)
103. Stehlík Pavel (1974) CZE Individuální --- 11:00:44,8 1:00:07,4 (54) 0:02:16,3 (65) 5:43:06,5 (144) 0:01:47,9 (44) 4:13:26,7 (109)
104. Veselovský Daniel (1977) SVK --- --- 11:01:06,1 1:00:31,3 (58) 0:03:02,6 (136) 5:54:49,8 (181) 0:02:57,9 (137) 3:59:44,5 (72)
105. Krejčí Ivo (1957) CZE 3atlon Team Uničov --- 11:03:22,2 1:11:20,2 (136) 0:03:07,9 (144) 5:25:52,4 (82) 0:03:37 (175) 4:19:24,7 (119)
106. Prchlík Roman (1971) CZE SK Luštěnice 2012 --- 11:07:39 1:08:48,7 (118) 0:03:33 (170) 5:29:58,9 (94) 0:04:04 (194) 4:21:14,4 (124)
107. Wiebauer Tomáš (1977) SVK Sansport.sk --- 11:08:11,2 0:57:02 (29) 0:01:13 (6) 5:29:07,6 (91) 0:02:51,4 (127) 4:37:57,2 (166)
108. Ungerman Antonín (1978) CZE BEER GYM Mladá Boleslav --- 11:08:27,7 1:21:37,1 (225) 0:04:22,5 (202) 5:29:49 (93) 0:03:43,6 (182) 4:08:55,5 (95)
109. Bielik Andrej (1980) SVK Sri Chinmoy Marathon Team --- 11:08:58,9 1:14:15,8 (162) 0:02:47 (114) 5:16:48,3 (56) 0:02:39,1 (112) 4:32:28,7 (155)
110. Urban Filip (1986) CZE VOST --- 11:09:30,5 1:19:53,3 (209) 0:03:18,9 (159) 5:39:36 (129) 0:02:08,8 (73) 4:04:33,5 (82)
111. Ruiz José Alejandro (1988) GTM Opticas Deluxe --- 11:12:03,9 1:20:04,2 (211) 0:04:46,4 (212) 5:33:35,4 (106) 0:05:36,2 (238) 4:08:01,7 (92)
112. Vopat Václav (1984) CZE STS Chvojkovice Brod --- 11:13:42,6 1:12:17,6 (142) 0:04:57,6 (219) 5:46:37,9 (156) 0:03:02 (142) 4:06:47,5 (89)
113. Částek Michal (1975) CZE CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 11:14:21,9 0:57:26 (35) 0:04:51 (217) 5:38:18,9 (123) 0:05:36,9 (240) 4:28:09,1 (139)
114. Nemčík Marek (1975) SVK TRI-MAX MORAVIAMAN Team Otrokovice --- 11:14:36,1 1:05:46,3 (80) 0:01:53,2 (42) 5:31:42,5 (98) 0:03:04,1 (144) 4:32:10 (151)
115. Krysta Michal (1984) CZE Intrenér - High Point --- 11:14:42,4 0:59:01,2 (50) 0:02:00,6 (49) 5:39:28,8 (128) 0:03:39,3 (178) 4:30:32,5 (147)
116. Ruzik Rafal (1979) POL Huub Poland --- 11:14:44,1 1:17:02,8 (189) 0:03:17,6 (157) 5:45:47,7 (152) 0:03:31,5 (170) 4:05:04,5 (84)
117. Vaculík Zdeněk (1976) CZE --- --- 11:15:19,2 1:16:54,8 (188) 0:04:35,3 (206) 5:39:27,6 (127) 0:02:51,5 (128) 4:11:30 (100)
118. Leitner Ondřej (1971) CZE --- --- 11:15:27,4 1:17:14,1 (193) 0:03:45,5 (178) 5:37:49,9 (120) 0:02:35,5 (105) 4:14:02,4 (110)
119. Hromádka Jiří (1980) CZE Písek --- 11:16:16,5 1:08:17,5 (114) 0:02:17,8 (70) 5:52:12,9 (175) 0:01:56,1 (50) 4:11:32,2 (101)
120. Linhart Martin (1977) CZE --- --- 11:16:58 1:16:15,5 (183) 0:04:10,3 (197) 6:04:26,4 (204) 0:03:28,8 (167) 3:48:37 (58)
121. Schincke Willi (1973) CZE --- --- 11:18:52 1:06:43,1 (91) 0:08:13,7 (269) 5:24:55,6 (79) 0:06:59,5 (260) 4:32:00,1 (150)
122. Kropáček Jan (1983) CZE M2M/www.m2m.cz --- 11:19:19,6 1:10:13,2 (132) 0:03:11 (149) 5:36:11,5 (113) 0:02:33,5 (100) 4:27:10,4 (134)
123. Kavai Csaba (1981) HUN Sri Chinmoy Marathon Team --- 11:21:03,8 0:58:41,4 (46) 0:02:24,4 (78) 5:38:12,2 (122) 0:01:56,2 (51) 4:39:49,6 (171)
124. Mayer Stanislav (1989) CZE www.stanislavmayer.com --- 11:21:28,4 1:06:22,4 (84) 0:03:55,1 (187) 6:00:57,3 (198) 0:02:35,6 (106) 4:07:38 (91)
125. Langer Martin (1984) CZE --- --- 11:22:09,7 1:15:05,9 (173) 0:02:31,2 (92) 5:35:13,5 (108) 0:02:01,8 (62) 4:27:17,3 (135)
126. pokojny peter (1977) SVK --- --- 11:23:53,6 1:12:50,7 (148) 0:02:54 (123) 5:41:31,4 (137) 0:03:11,2 (148) 4:23:26,3 (129)
127. Eremka Libor (1988) CZE Individuální --- 11:25:11 1:07:28,1 (101) 0:02:16,9 (68) 5:32:09 (103) 0:02:22,7 (91) 4:40:54,3 (176)
128. Liška Jan (1983) CZE BKP --- 11:25:43,2 0:59:58,5 (53) 0:03:47,8 (181) 5:50:33,8 (171) 0:03:15,3 (156) 4:28:07,8 (138)
129. Koukal Ondrej (1988) CZE --- --- 11:26:17,3 1:23:24,7 (237) 0:04:46,7 (213) 5:41:13,6 (134) 0:03:26,7 (166) 4:13:25,6 (108)
130. Havlík Petr (1986) CZE Individuální --- 11:26:52,8 0:57:19,9 (34) 0:03:09,1 (147) 5:35:39,7 (111) 0:02:51,3 (125) 4:47:52,8 (187)
131. Pudil Jaroslav (1961) CZE M2Sport Bečvář Strakonice --- 11:27:20,7 1:04:43,6 (75) 0:01:58 (45) 5:26:17,7 (84) 0:02:22,1 (89) 4:51:59,3 (194)
132. Hloušek Pavel (1969) CZE Modrausporam.cz --- 11:28:32,2 1:14:38,2 (165) 0:03:54,5 (186) 5:22:26,6 (72) 0:03:23,4 (164) 4:44:09,5 (179)
133. Niksic Jasmin (1985) CRO Triatlon klub Međimurje --- 11:28:51,1 1:09:50,1 (130) 0:05:05,4 (222) 6:10:26,2 (215) 0:05:12,4 (225) 3:58:17 (69)
134. Fara Jan (1984) CZE TKMB --- 11:30:07,8 1:27:09,3 (247) 0:04:38 (207) 5:55:48,9 (184) 0:03:33,2 (173) 3:58:58,4 (71)
135. Briška Michal (1983) SVK 3klub Šamorín --- 11:31:49,6 1:13:11,1 (153) 0:04:11,5 (198) 5:37:34,1 (119) 0:03:16,4 (157) 4:33:36,5 (159)
136. Dvořák Tomáš (1976) CZE Elab --- 11:32:34,2 1:07:04,4 (94) 0:02:47,2 (115) 5:35:24,3 (109) 0:02:34,9 (104) 4:44:43,4 (181)
137. Böhm Tomáš (1973) CZE --- --- 11:33:01,1 1:17:07,9 (191) 0:03:03,8 (140) 5:58:19,7 (190) 0:02:20,5 (87) 4:12:09,2 (104)
138. Uličný Michal (1990) SVK michal-ulicny.com --- 11:33:22,3 1:14:45,7 (167) 0:02:09,6 (60) 5:41:06,4 (133) 0:02:57,1 (134) 4:32:23,5 (154)
139. Šelepa Jan (1988) CZE Etriatlon Team --- 11:34:22,4 1:06:53,2 (92) 0:02:32,6 (93) 5:41:51,8 (140) 0:02:56,6 (132) 4:40:08,2 (172)
140. Volný Jindřich (1982) CZE Team PIONEER Investments - CRAFT --- 11:34:44,9 1:20:32,8 (217) 0:03:47,6 (180) 5:36:41,8 (114) 0:03:17,8 (159) 4:30:24,9 (146)
141. Tylingr Tomáš (1987) CZE RUNCAT --- 11:35:28,6 1:14:57,6 (172) 0:02:53,9 (122) 5:45:27,9 (151) 0:01:58,4 (56) 4:30:10,8 (144)
142. Šťastný Karel (1973) CZE --- --- 11:38:26,3 1:11:46,5 (140) 0:04:25 (205) 6:06:40,8 (207) 0:02:42,6 (115) 4:12:51,4 (106)
143. Tolar Marek (1975) CZE Elab --- 11:38:36,9 1:06:41,3 (90) 0:02:41,8 (109) 5:31:56,8 (102) 0:02:46 (119) 4:54:31 (201)
144. Kosatík Ladislav (1971) CZE SK Skaštice --- 11:38:43,3 1:20:37,9 (218) 0:03:38,9 (176) 5:42:11 (141) 0:02:21,6 (88) 4:29:53,9 (143)
145. Űberall Dan (1988) CZE MTB Ondřejník --- 11:39:06,8 1:06:30,7 (87) 0:06:59,5 (262) 5:48:34,3 (165) 0:04:16,2 (200) 4:32:46,1 (156)
146. Neubauerová Blanka (1974) CZE AK Drnovice --- 11:39:09 1:09:02,6 (123) 0:03:02,5 (135) 5:56:21,9 (187) 0:08:20,8 (266) 4:22:21,2 (125)
147. Píchová Karolína (1990) CZE SK Fuga --- 11:39:16,2 1:07:05,5 (96) 0:02:04,7 (54) 6:07:21,7 (209) 0:02:12,8 (79) 4:20:31,5 (122)
148. Valenta Michal (1986) CZE --- --- 11:39:31,7 1:02:14,8 (68) 0:03:47 (179) 5:47:16,5 (157) 0:03:37,7 (177) 4:42:35,7 (178)
149. Skupieň Tomáš (1974) CZE --- --- 11:39:48,1 1:19:40,9 (206) 0:04:55,4 (218) 5:48:03,6 (161) 0:04:01,8 (192) 4:23:06,4 (127)
150. Jelinkova Zuzana (1979) CZE RESOLUTION TEAM --- 11:41:14,2 1:07:05,1 (95) 0:04:01,5 (193) 6:01:05,2 (199) 0:03:50,2 (186) 4:25:12,2 (131)
151. Bazala Oldřich (1971) CZE --- --- 11:42:10,6 1:13:04,7 (150) 0:02:34,3 (95) 5:52:29,2 (177) 0:01:45,2 (43) 4:32:17,2 (152)
152. Langpaul Richard (1977) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 11:42:52,7 1:00:31 (57) 0:02:23,4 (76) 5:22:06,8 (71) 0:02:36,8 (108) 5:15:14,7 (225)
153. Černoch Filip (1981) CZE --- --- 11:43:23,5 1:26:05 (243) 0:05:48 (244) 5:52:04,9 (174) 0:04:55,5 (223) 4:14:30,1 (112)
154. Ivančević Tomislav (1978) CRO TK Medjimurje --- 11:43:29,2 1:03:05,9 (71) 0:07:54,7 (266) 6:09:26,7 (213) 0:05:34,9 (235) 4:17:27 (117)
155. Švorčík Petr (1976) CZE Individuální --- 11:43:43,8 1:00:52,1 (60) 0:02:23,3 (75) 5:45:08,5 (150) 0:02:12 (77) 4:53:07,9 (197)
156. Skřivánek Petr (1966) CZE LRS Vyškov --- 11:43:55,6 1:27:32,5 (250) 0:05:24,2 (231) 5:57:21,2 (189) 0:05:35,7 (236) 4:08:02 (93)
157. Werunský Martin (1991) CZE --- --- 11:44:43,5 1:32:44,4 (261) 0:05:39,9 (242) 6:15:37 (225) 0:03:04,6 (145) 3:47:37,6 (57)
158. Hejna Marek (1980) CZE Triatlon TJ Praha Háje --- 11:45:10,1 1:03:20,2 (72) 0:02:35,6 (96) 5:30:01,1 (95) 0:02:15,4 (84) 5:06:57,8 (219)
159. Foret Miloslav (1967) CZE TITAN TRILIFE --- 11:46:14,8 1:15:21 (178) 0:03:53,5 (184) 5:46:28,3 (155) 0:01:42,5 (40) 4:38:49,5 (170)
160. Petlach Richard (1978) CZE BIKE TRIATLON MORKOVICE --- 11:47:21 1:14:57,1 (171) 0:02:47,9 (116) 5:58:58,6 (192) 0:02:03,2 (63) 4:28:34,2 (140)
161. Zemánek Jaroslav (1974) CZE --- --- 11:48:11,2 1:18:39,4 (202) 0:03:55,4 (188) 5:41:21,5 (136) 0:03:54 (187) 4:40:20,9 (173)
162. Fister Dusan (1993) SLO KK Tropovci --- 11:49:10,1 1:13:36,8 (157) 0:03:15,9 (153) 5:37:51,3 (121) 0:01:18,9 (15) 4:53:07,2 (196)
163. Špaček Karel (1957) CZE Individuální --- 11:49:32,3 1:21:27,5 (223) 0:04:04,2 (195) 5:23:48,1 (77) 0:03:06,9 (147) 4:57:05,6 (209)
164. Pytelka Richard (1982) CZE Rozběháme Česko --- 11:49:58,6 1:17:07,4 (190) 0:03:03,7 (139) 5:49:18,5 (168) 0:01:48,3 (45) 4:38:40,7 (168)
165. tonder Martin (1973) CZE Tým Děčín --- 11:50:01,9 1:12:24,7 (144) 0:03:24 (165) 5:55:52,4 (185) 0:04:07,7 (197) 4:34:13,1 (161)
166. Racek Luboš (1968) CZE ACES Team Karlovy Vary --- 11:50:33,4 1:26:19 (245) 0:05:16 (230) 5:48:34,2 (164) 0:02:51,3 (126) 4:27:32,9 (136)
167. Tichý Václav (1980) CZE Hradec Králové --- 11:51:03,2 1:14:50,1 (170) 0:09:42,1 (272) 5:49:00,9 (167) 0:04:43,3 (213) 4:32:46,8 (157)
168. Moravec David (1977) CZE Individuální --- 11:52:04,2 1:11:22,5 (137) 0:03:52,7 (183) 5:58:23,3 (191) 0:08:46,1 (267) 4:29:39,6 (142)
169. Kébl Karel (1968) CZE TKMB --- 11:52:47,9 1:20:06,5 (212) 0:05:57,1 (248) 5:49:21,3 (169) 0:06:33,6 (253) 4:30:49,4 (148)
170. Riša Miroslav (1981) SVK najtrening.sk --- 11:52:54,5 1:07:25,4 (98) 0:05:48,2 (245) 5:36:58 (116) 0:06:54,4 (258) 4:55:48,5 (206)
171. Kouřimská Zdeňka (1989) CZE --- --- 11:55:16,3 1:21:39,3 (226) 0:03:36,6 (175) 6:12:29,8 (221) 0:02:04,6 (68) 4:15:26 (115)
172. Bociański Łukasz (1986) POL FTI --- 11:55:25,8 1:08:04,2 (109) 0:02:15,4 (64) 5:30:08,7 (96) 0:03:25 (165) 5:11:32,5 (223)
173. Vlček Jan (1992) CZE --- --- 11:56:00,1 1:02:35,6 (70) 0:02:29,6 (88) 6:22:34,2 (239) 0:02:49,1 (123) 4:25:31,6 (132)
174. Hofreiter Bohdan (1968) CZE ACES Team K. Vary --- 11:56:01,8 1:18:58,9 (204) 0:05:36,4 (237) 5:59:32,1 (193) 0:04:00,7 (191) 4:27:53,7 (137)
175. Bednářík Jiří (1988) CZE SK Míkovice --- 11:56:38,3 1:17:27,1 (194) 0:07:29 (264) 6:08:35,8 (211) 0:04:40,6 (210) 4:18:25,8 (118)
176. Šuranský Daniel (1971) CZE --- --- 11:57:22,7 1:12:46,4 (147) 0:02:55 (129) 5:48:09,5 (163) 0:02:44,4 (117) 4:50:47,4 (191)
177. Grézl Lukáš (1987) CZE Vyškov --- 11:57:49,3 1:29:22 (253) 0:02:17,2 (69) 5:56:06,3 (186) 0:02:57,7 (135) 4:27:06,1 (133)
178. Šimek Jiří (1974) CZE --- --- 11:58:04,5 1:07:28,2 (102) 0:05:15,4 (228) 5:48:05,7 (162) 0:03:01,5 (139) 4:54:13,7 (199)
179. Ondreas Peter (1988) SVK TJ Partizan Liptovsky Mikulas --- 11:58:20,2 1:12:19,2 (143) 0:03:34,1 (173) 5:52:39,2 (178) 0:05:14,5 (226) 4:44:33,2 (180)
180. Uhrmacher Lukáš (1985) CZE Slečinky Napajedla --- 11:58:27,7 1:14:10,7 (161) 0:04:43,2 (210) 5:47:42,9 (159) 0:04:13,4 (198) 4:47:37,5 (186)
181. Skácel Petr (1984) CZE SP SPORT team --- 11:58:41,3 1:17:40,1 (198) 0:04:23,3 (203) 5:37:01,1 (117) 0:02:52,7 (129) 4:56:44,1 (208)
182. Řezníček Vladislav (1964) CZE Sokol Bouzov --- 11:58:50,7 1:08:10,3 (111) 0:02:28,4 (85) 5:50:21,3 (170) 0:02:42,1 (114) 4:55:08,6 (203)
183. Světinská Švecová Simona (1977) CZE TITAN TRILIFE --- 11:59:22,3 1:07:44 (107) 0:02:29,9 (90) 6:12:41,9 (222) 0:02:30,9 (98) 4:33:55,6 (160)
184. Hosnedl Marek (1991) CZE --- --- 12:01:10,6 1:09:01,9 (121) 0:03:20,8 (161) 5:59:37 (194) 0:02:57,8 (136) 4:46:13,1 (185)
185. Štěpánek Martin (1981) CZE --- --- 12:02:45 1:15:10,4 (176) 0:02:49,6 (117) 5:51:38,8 (173) 0:03:01,9 (141) 4:50:04,3 (189)
186. Rulíšek Lubomír (1972) CZE VSK Přírodní vědy Praha --- 12:02:55,8 1:16:49,4 (187) 0:06:17,5 (252) 5:55:47,5 (183) 0:05:40,6 (241) 4:38:20,8 (167)
187. Riša Ľuboš (1984) SVK cyklomax --- 12:03:56,2 1:16:41 (186) 0:04:38 (208) 5:41:37 (138) 0:05:01,7 (224) 4:55:58,5 (207)
188. Pohanková Gabriela (1984) CZE Valy u Přelouče --- 12:05:14,2 1:22:06,2 (231) 0:02:29,5 (87) 6:06:22,5 (206) 0:01:58,6 (57) 4:32:17,4 (153)
189. Zatloukal Tomáš (1969) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 12:05:44,8 0:58:29,1 (45) 0:03:12,7 (152) 6:06:55,9 (208) 0:02:46,9 (122) 4:54:20,2 (200)
190. Scheling Eugen (1972) SVK ŠK ORAVAMAN --- 12:09:07,7 1:09:04,2 (124) 0:03:03,2 (138) 5:40:38 (131) 0:02:46,2 (121) 5:13:36,1 (224)
191. Gayer David (1987) CZE --- --- 12:09:34,5 1:22:20,1 (234) 0:02:09,1 (59) 6:00:04,2 (196) 0:06:16,9 (248) 4:38:44,2 (169)
192. Fiala David (1970) CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas Team --- 12:10:55,7 1:13:21,7 (155) 0:02:54,1 (124) 5:59:47,4 (195) 0:02:08,9 (74) 4:52:43,6 (195)
193. Flíčková Alice (1970) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 12:11:38,5 1:15:09,4 (174) 0:02:34,2 (94) 6:11:01,6 (218) 0:02:23,2 (93) 4:40:30,1 (174)
194. Triska Martin (1989) CZE --- --- 12:14:44,1 1:16:13 (180) 0:02:31,1 (91) 5:37:26,6 (118) 0:02:34,5 (102) 5:15:58,9 (226)
195. Elčkner Martin (1986) CZE Notable s.r.o. --- 12:15:15,1 1:10:16,5 (133) 0:03:11,5 (151) 5:50:56,1 (172) 0:03:13,8 (153) 5:07:37,2 (221)
196. Zoran Ekalabhya (1970) MKD Sri Chinmoy Marathon Team --- 12:15:16,1 1:13:29,6 (156) 0:03:54,2 (185) 5:46:22 (154) 0:03:55 (188) 5:07:35,3 (220)
197. Kuchynka Aleš (1970) CZE Individuální --- 12:15:30,9 1:16:37,6 (185) 0:02:37,4 (99) 6:02:17,7 (201) 0:03:32,2 (171) 4:50:26 (190)
198. Šedová Renata (1965) CZE Orlické cyklo&in-line království --- 12:15:53,1 1:25:00 (240) 0:10:01,2 (273) 6:22:22,7 (237) 0:05:29,9 (234) 4:12:59,3 (107)
199. Hronek David (1970) CZE CITY TRIATLON K. V. --- 12:16:25,2 1:09:48,9 (129) 0:02:39,2 (104) 5:40:42 (132) 0:02:22,5 (90) 5:20:52,6 (233)
200. Zdráhal Jaroslav (1963) CZE TJ Sokol Osek nad Bečvou --- 12:18:09,4 1:05:11,7 (79) 0:02:54,1 (125) 5:36:56,3 (115) 0:03:31,2 (169) 5:29:36,1 (246)
201. Komora František (1970) CZE --- --- 12:18:58,5 1:21:23,5 (222) 0:05:24,2 (232) 6:10:38,7 (217) 0:04:49,7 (219) 4:36:42,4 (164)
202. Hrušovský Lukáš (1984) CZE Tri4Life --- 12:19:06,3 1:00:23,2 (56) 0:01:52,3 (41) 6:09:07,5 (212) 0:04:38,3 (207) 5:03:05 (216)
203. Outrata Jan (1978) CZE www.inf.upol.cz/tri --- 12:19:31,4 1:11:04,3 (135) 0:05:02,7 (220) 5:40:11,9 (130) 0:04:47,1 (216) 5:18:25,4 (229)
204. stavby Canaba (1968) CZE Kolmen DC --- 12:21:23,5 1:16:16,8 (184) 0:02:59,3 (133) 6:09:33 (214) 0:03:55,2 (189) 4:48:39,2 (188)
205. Cindr Martin (1983) CZE --- --- 12:24:26,1 1:35:38 (266) 0:02:55,9 (131) 5:52:27,1 (176) 0:01:57,6 (54) 4:51:27,5 (193)
206. Arsić Namitabha (1964) SRB Sri Chinmoy Marathon Team --- 12:24:29,5 1:30:53,1 (259) 0:04:01 (192) 6:33:28,6 (253) 0:04:38,7 (208) 4:11:28,1 (99)
207. CHALUPA Petr (1992) CZE Maratón klub Kladno --- 12:26:01,4 1:25:10 (241) 0:06:53,9 (261) 6:03:23,4 (203) 0:05:18,3 (228) 4:45:15,8 (183)
208. Mandok Petr (1988) CZE --- --- 12:27:15,4 1:25:20,3 (242) 0:03:05 (142) 6:00:37,2 (197) 0:03:03,3 (143) 4:55:09,6 (204)
209. Růt Jiří (1991) CZE --- --- 12:28:25,1 1:15:09,8 (175) 0:03:24,1 (166) 6:11:22,7 (219) 0:03:11,8 (149) 4:55:16,7 (205)
210. Kolín Jaroslav (1972) CZE TKMB --- 12:28:56,3 0:57:38 (38) 0:02:37,8 (102) 5:27:38,5 (85) 0:01:58,3 (55) 5:59:03,7 (269)
211. Plavec Vítězslav (1980) CZE Běžecký klub Heřmanův Městec --- 12:29:11,7 1:14:36,9 (164) 0:04:24,2 (204) 6:22:24,5 (238) 0:05:35,9 (237) 4:42:10,2 (177)
212. Kalík Marcel (1976) CZE ASPOT Hulín --- 12:30:34,9 1:09:00,7 (120) 0:03:07,9 (145) 6:12:07,6 (220) 0:03:13,7 (152) 5:03:05 (217)
213. Šenk Pavel (1975) CZE Sokol Nusle Orbis --- 12:31:31,1 1:18:02,6 (199) 0:08:25,6 (270) 5:48:59,8 (166) 0:04:48,3 (218) 5:11:14,8 (222)
214. Šimurda Roman (1972) CZE InTrener Team 2012 --- 12:33:14 1:14:48,4 (169) 0:03:58,5 (190) 6:17:35,5 (231) 0:03:34 (174) 4:53:17,6 (198)
215. Brož Petr (1961) CZE usk akademik cheb --- 12:33:35,3 1:14:09,6 (160) 0:06:20,3 (254) 6:02:04,6 (200) 0:06:48,2 (256) 5:04:12,6 (218)
216. Kučera Ondřej (1973) CZE STS Chvojkovice Brod --- 12:36:16,8 1:03:24,4 (73) 0:05:38,9 (240) 6:02:28,1 (202) 0:05:18,3 (227) 5:19:27,1 (231)
217. Beránková Libuše (1973) CZE GLASSMAN TT --- 12:36:43,4 1:21:56,2 (229) 0:05:08,5 (224) 6:18:18,8 (233) 0:05:58,6 (245) 4:45:21,3 (184)
218. Farda Petr (1973) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 12:36:50,7 1:20:22,4 (215) 0:02:52,5 (120) 5:44:42,9 (147) 0:02:59 (138) 5:25:53,9 (239)
219. Mejzlík Petr (1959) CZE TJ Spartak Třebíč --- 12:39:46,4 1:11:30,8 (139) 0:02:18,2 (71) 5:28:21,4 (87) 0:02:22,7 (92) 5:55:13,3 (265)
220. Maták Andrej (1985) SVK ZK racing --- 12:40:13,6 1:20:08,8 (213) 0:02:40,2 (107) 5:55:06,3 (182) 0:04:17,3 (202) 5:18:01 (228)
221. Bilik Peter (1979) SVK Nitra --- 12:40:53,4 1:22:10,6 (233) 0:06:40,4 (257) 6:26:29,1 (246) 0:04:42,4 (212) 4:40:50,9 (175)
222. Malý Ondřej (1966) CZE Cirk La Putyka-Osm Statečných --- 12:41:49,5 1:06:55,9 (93) 0:05:25,2 (233) 5:54:45,5 (180) 0:07:36,2 (265) 5:27:06,7 (241)
223. Liska Jan (1977) CZE Flying Foxes --- 12:43:48,9 1:20:02,6 (210) 0:09:11,4 (271) 6:19:32,2 (235) 0:09:58,8 (270) 4:45:03,9 (182)
224. Hanák Petr (1985) CZE Lipník --- 12:46:10,2 1:17:36,3 (197) 0:06:04,1 (251) 5:48:00,2 (160) 0:05:51,4 (243) 5:28:38,2 (244)
225. Stenzl Libor (1978) CZE Fanda und Ozzy --- 12:49:47,9 1:22:45 (236) 0:05:38,1 (238) 6:42:18,8 (259) 0:04:51 (221) 4:34:15 (162)
226. Kruml Tomáš (1966) CZE --- --- 12:50:49,3 1:21:14,6 (219) 0:05:26,6 (234) 6:44:56,2 (262) 0:04:47 (215) 4:34:24,9 (163)
227. Fait Tomas (1988) CZE --- --- 12:51:48,6 1:27:48,2 (251) 0:03:27,9 (167) 6:17:38,7 (232) 0:02:44,7 (118) 5:00:09,1 (211)
228. Randák Václav (1973) CZE --- --- 12:52:31,1 1:16:14,4 (181) 0:06:48,5 (260) 6:15:42,3 (227) 0:11:14,3 (272) 5:02:31,6 (215)
229. Sedláček Libor (1970) CZE --- --- 12:53:17,2 1:30:35,7 (257) 0:06:46 (258) 6:40:45,1 (258) 0:06:18,9 (249) 4:28:51,5 (141)
230. Bálek Oldřich (1972) CZE --- --- 12:55:17,8 1:24:50,6 (239) 0:03:04,8 (141) 6:26:03,6 (243) 0:03:46,2 (184) 4:57:32,6 (210)
231. Kostruh David (1967) CZE Bike one --- 12:55:24,4 1:31:16,3 (260) 0:03:50,3 (182) 5:56:57,5 (188) 0:04:40,5 (209) 5:18:39,8 (230)
232. Procházka Jan (1993) CZE Cyklo Třeštice --- 12:55:39,2 1:34:54 (265) 0:05:39,2 (241) 6:08:11,1 (210) 0:05:36,2 (239) 5:01:18,7 (213)
233. Štýbr Karel (1970) CZE Triatlon Mladá Boleslav --- 12:59:12,7 1:40:10 (269) 0:04:48,3 (214) 6:15:04,6 (224) 0:04:27,2 (205) 4:54:42,6 (202)
234. Dvorský Michal (1968) CZE Zapro team --- 13:02:48,2 1:13:08,1 (152) 0:02:57,4 (132) 6:15:37,1 (226) 0:03:20,1 (162) 5:27:45,5 (242)
235. Lhotský Michal (1972) CZE Kovářství Souček benátky --- 13:04:00 1:21:36,9 (224) 0:03:57 (189) 5:44:50,5 (148) 0:04:16,8 (201) 5:49:18,8 (262)
236. Strakoš Vilém (1969) CZE SK Fuga --- 13:11:11,5 1:10:47,5 (134) 0:02:53,7 (121) 6:16:58,7 (230) 0:04:28 (206) 5:36:03,6 (251)
237. L. Fister Karin (1989) SLO KK Tropovci --- 13:12:46,1 1:22:04,3 (230) 0:05:35 (236) 6:38:32,8 (256) 0:05:24,7 (230) 5:01:09,3 (212)
238. Kopečný František (1962) CZE TJ Sokol Osek nad Bečvou --- 13:14:30,3 1:21:53,1 (228) 0:08:03,3 (268) 6:14:17,6 (223) 0:05:51,7 (244) 5:24:24,6 (238)
239. Süsserová Lucie (1976) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 13:15:19,2 1:08:16,8 (113) 0:02:27,4 (80) 6:37:17,9 (255) 0:02:53,3 (130) 5:24:23,8 (237)
240. Dostál Jan (1977) CZE TITAN TRILIFE --- 13:16:56 1:17:31,2 (195) 0:11:33,8 (275) 7:03:22 (270) 0:06:42,1 (255) 4:37:46,9 (165)
241. Suchanek Petr (1985) CZE --- --- 13:16:58,8 1:09:02,2 (122) 0:02:44 (110) 6:30:22,7 (252) 0:03:49,2 (185) 5:31:00,7 (247)
242. Bielesch Jozef (1988) SVK IRONMAN TEAM Levice --- 13:18:25,6 1:00:48,1 (59) 0:03:22,5 (164) 5:52:56,7 (179) 0:03:13,3 (151) 6:18:05 (271)
243. Muras Petr (1989) CZE Ostrava --- 13:19:36,1 1:26:15,3 (244) 0:05:34,2 (235) 7:10:06,6 (273) 0:04:18,4 (203) 4:33:21,6 (158)
244. Szabó Tibor (1962) SVK --- --- 13:22:25,1 1:16:14,6 (182) 0:06:47,1 (259) 6:28:37,5 (249) 0:09:46,7 (269) 5:20:59,2 (234)
245. Onderka Arnošt (1992) CZE --- --- 13:27:28,5 1:09:58,9 (131) 0:05:15,2 (227) 6:45:11,4 (263) 0:06:22,4 (250) 5:20:40,6 (232)
246. Jenyšová Petra (1991) CZE --- --- 13:28:01 1:15:24,2 (179) 0:03:35,9 (174) 6:28:04 (247) 0:02:55,8 (131) 5:38:01,1 (254)
247. Knežević Purnendu (1969) SRB Sri Chinmoy Marathon Team --- 13:31:42,8 1:06:16,7 (83) 0:03:33,2 (171) 6:21:49,9 (236) 0:04:03,6 (193) 5:55:59,4 (266)
248. Mahdal Bohumil (1952) CZE TITAN TRILIFE --- 13:33:24,6 1:27:20,9 (248) 0:07:59,4 (267) 6:25:18,8 (242) 0:06:49 (257) 5:25:56,5 (240)
249. Jelinek Peter (1968) SVK --- --- 13:34:23,8 1:20:17,8 (214) 0:06:38 (256) 6:15:45,5 (228) 0:13:53,8 (274) 5:37:48,7 (252)
250. Prokop Jan (1970) CZE Pupkani KV --- 13:34:47,1 1:18:54,4 (203) 0:06:18,9 (253) 6:45:40,2 (264) 0:07:03,2 (263) 5:16:50,4 (227)
251. Freund Vratislav (1983) CZE Cirk La Putyka - Osm Statečných --- 13:34:56,2 1:17:33,4 (196) 0:06:03,9 (250) 6:19:03,4 (234) 0:05:26,1 (231) 5:46:49,4 (259)
252. Tandlich Peter (1975) SVK Triaxx --- 13:35:58,4 1:09:43 (128) 0:02:46 (113) 6:43:29,2 (260) 0:05:23,1 (229) 5:34:37,1 (249)
253. Žalud Ladislav (1972) CZE TKMB --- 13:38:46 1:22:29,5 (235) 0:04:03,8 (194) 6:22:47,6 (240) 0:06:30,6 (252) 5:42:54,5 (257)
254. Stibor Petr (1973) CZE Pupkani KV --- 13:41:52 1:34:04,2 (263) 0:02:55,8 (130) 6:33:57,5 (254) 0:06:59,3 (259) 5:23:55,2 (236)
255. Šimek Vladimír (1975) CZE DOLS Šumperk --- 13:45:38,3 1:40:08,6 (268) 0:06:37,7 (255) 7:01:39 (269) 0:05:47,6 (242) 4:51:25,4 (192)
256. Fonseca Cruz Cesar Orlando (1993) COL --- --- 13:48:24,5 1:32:48 (262) 0:02:27 (79) 6:39:49,5 (257) 0:04:23,7 (204) 5:28:56,3 (245)
257. Antalová Ladislava (1989) CZE --- --- 13:55:52,1 1:21:52,3 (227) 0:03:17 (156) 7:06:28,9 (271) 0:02:30,2 (96) 5:21:43,7 (235)
258. Machů Karel (1975) CZE Malenovice --- 13:56:46,1 1:22:07,1 (232) 0:05:56 (247) 6:45:56 (265) 0:04:47,4 (217) 5:37:59,6 (253)
259. Karasek Tomas (1981) CZE SK Kary --- 13:57:45,9 1:28:12,7 (252) 0:04:42 (209) 6:26:21,9 (245) 0:06:03,4 (246) 5:52:25,9 (263)
260. Hovorka Tomáš (1976) CZE --- --- 13:57:53,9 1:55:21,1 (272) 0:05:12 (226) 6:16:25,5 (229) 0:05:29,4 (233) 5:35:25,9 (250)
261. Sommer René (1966) CZE Triatlon team 2012 Opava --- 13:59:51,9 1:24:15,9 (238) 0:05:06,7 (223) 6:23:56,3 (241) 0:03:39,4 (179) 6:02:53,6 (270)
262. Kakonji Prasannateyu (1968) SRB Sri Chinmoy Marathon Team --- 14:01:49,5 1:30:52 (258) 0:04:45,7 (211) 6:29:52,6 (251) 0:07:07,6 (264) 5:49:11,6 (261)
263. Kondračin Josef (1982) CZE ČT sport --- 14:13:57,5 1:39:07 (267) 0:05:10 (225) 6:53:47,6 (267) 0:04:43,3 (214) 5:31:09,6 (248)
264. Zatko Milan (1962) SVK Zvolen --- 14:13:58,7 1:34:43,6 (264) 0:03:33,6 (172) 6:50:42 (266) 0:05:26,3 (232) 5:39:33,2 (256)
265. Kohout Jiří (1980) CZE Cirk La Putyka - Osm Statečných --- 14:14:06,9 1:50:00,6 (270) 0:05:38,4 (239) 6:26:11,7 (244) 0:08:51,8 (268) 5:43:24,4 (258)
266. BECHYŇA štěpán (1998) CZE Author Xterra Team --- 14:16:01,7 1:29:53,9 (256) 0:02:23,9 (77) 6:44:19,5 (261) 0:06:04,3 (247) 5:53:20,1 (264)
267. Krůta Martin (1978) CZE Jelenice --- 14:19:55,3 1:20:30,1 (216) 0:04:00,6 (191) 6:10:29 (216) 0:06:23,8 (251) 6:38:31,8 (273)
268. Novák Rostislav (1979) CZE Cirk La Putyka- Osm statečných --- 14:28:32,7 1:19:48,1 (207) 0:07:26,2 (263) 6:55:55,3 (268) 0:07:00 (261) 5:58:23,1 (267)
269. Slavata Tomáš (1980) CZE Author Xterra Team --- 14:28:33,1 1:50:00,8 (271) 0:04:50,3 (216) 6:28:17 (248) 0:07:00,7 (262) 5:58:24,3 (268)
270. Král Josef (1959) CZE I.CTK Netolice --- 14:30:38 2:00:07,1 (274) 0:01:17,8 (9) 5:47:31,3 (158) 0:02:33,9 (101) 6:39:07,9 (274)
271. Skenderović Pragadata (1961) SRB Sri Chinmoy Marathon Team --- 14:52:46,8 1:56:34,2 (273) 0:06:01,5 (249) 7:06:32,1 (272) 0:15:24,2 (275) 5:28:14,8 (243)
272. Ročák Pavel (1967) CZE --- --- 14:56:11,5 1:29:42,9 (254) 0:10:34,9 (274) 7:15:31,2 (274) 0:12:40,9 (273) 5:47:41,6 (260)
273. dokoupilová kateřina (1978) CZE --- --- 15:05:39,2 1:27:26,7 (249) 0:07:48,8 (265) 7:41:18,4 (275) 0:10:25,7 (271) 5:38:39,6 (255)
274. Vokřínek Tomáš (1975) CZE Axiom OrBitt Zdar nad Sazavou --- 15:05:59,6 1:18:20 (201) 0:05:47,8 (243) 6:06:02,7 (205) 0:06:35,4 (254) 7:29:13,7 (275)
275. Šilhán Martin (1985) CZE Vancouver's Whores --- 15:17:22,8 2:05:04 (275) 0:04:14,6 (200) 6:28:38,2 (250) 0:03:42,8 (181) 6:35:43,2 (272)
Houska David (1973) CZE SC Meran triathlon --- DNS --- --- --- --- ---
Kudibal Radek (1973) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Lalik Michal (1973) CZE Novatop Lapierre --- DNS --- --- --- --- ---
Gregořica René (1990) CZE ERHOLUNG BOLATICE --- DNS --- --- --- --- ---
Sojka Hynek (1980) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- DNS --- --- --- --- ---
Kubický Pavel (1965) CZE K3 Sport --- DNS --- --- --- --- ---
Bouda Zbynek (1969) CZE --- --- DNF 1:58:29,4 0:06:20,6 --- --- ---
Janošek Tomáš (1981) CZE Krušnoman TT Litvínov --- DNF 1:01:54,5 0:02:05,1 5:17:37 0:02:09,4 ---
Vopat Milan (1961) CZE ProCorde Chomutov --- DNS --- --- --- --- ---
Gerard Philippe (1971) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Herda Pavel (1971) CZE Kolospolek Říčany --- DNS --- --- --- --- ---
Hošťálek Radek (1977) CZE TRI Cheb --- DNS --- --- --- --- ---
Herman Petr (1974) CZE Zbraslavanka --- DNS --- --- --- --- ---
Ehrlich Tomáš (1988) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- DNF 0:53:50,7 0:01:10,7 5:03:11,9 0:01:22 ---
Budina Zdeněk (1976) CZE 3D Fitness RT --- DNF 1:26:18,2 0:04:18,9 --- --- ---
Klabačka Zdeněk (1974) CZE TTC Olomouc --- DNS --- --- --- --- ---
Jurič Miroslav (1976) CZE USK Akademik Cheb --- DNS --- --- --- --- ---
Baumrt Tomáš (1963) CZE TJ Slávie Chomutov, z.s. --- DNF 1:02:06,3 0:04:45 5:46:26,7 0:03:00,7 ---
Student Martin (1974) CZE Krušnoman TT Litvínov --- DNF 0:57:58,8 0:01:32,1 5:08:57,3 0:01:13,9 ---
Polan Lukáš (1988) CZE Etriatlon Team --- DNS --- --- --- --- ---
Turek Lukáš (1996) CZE Pro music prolog bike --- DNS --- --- --- --- ---
Kovařík Vít (1986) CZE CykloVAPE --- DNS --- --- --- --- ---
Nagy Miroslav (1981) SVK Matfyz Praha --- DNS --- --- --- --- ---
Hořava Jiří (1980) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Mathy Jan (1979) CZE TT Cyklorenova Cvikov --- DNS --- --- --- --- ---
Ceral Michal (1973) CZE 3D Fitness RT --- DNF 1:04:43,1 0:02:44,4 5:54:49,1 --- ---
Adamíček Vítězslav (1975) CZE HO Vítkovice --- DNS --- --- --- --- ---
Staněk Karel (1976) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Bilous Martin (1973) CZE SK Fuga --- DNS --- --- --- --- ---
Dvořáček Václav (1969) CZE energy team --- DNS --- --- --- --- ---
Dragoun Radek (1970) CZE Mladá Boleslav --- DNS --- --- --- --- ---
Pataki Patrik (1980) CZE AK Drnovice --- DNS --- --- --- --- ---
Sladký Petr (1979) CZE TITAN TRILIFE --- DNS --- --- --- --- ---
Ded Petr (1987) CZE ugo alivigtus čistý sport --- DNS --- --- --- --- ---
Elek Endre (1963) HUN FFTC --- DNS --- --- --- --- ---
Klucik Daniel (1981) SVK Procycling-Dexter --- DNS --- --- --- --- ---
Mozolák Adam (1979) SVK lasosport tri team --- DNS --- --- --- --- ---
Kmeť Michal (1983) SVK --- --- DNS --- --- --- --- ---
Cibira Frantisek (1982) SVK --- --- DNF --- --- --- --- ---
Nádeníčková Zuzana (1986) CZE KESBUK --- DNS --- --- --- --- ---
Krejčí Miroslav (1964) CZE Ekol team --- DNF 1:08:21,1 0:01:43,9 --- --- ---
Capek Martin (1974) CZE Pupkani KV --- DNS --- --- --- --- ---
Horák Jiří (1964) CZE ČS Bike Team --- DNS --- --- --- --- ---
Kubík Marek (1975) CZE ASPOT Hulín --- DNS --- --- --- --- ---
Linka Dominik (1986) CZE Temný stín smrti nad obzorem --- DNS --- --- --- --- ---
Fic Martin (1974) CZE Trimet Dobříš --- DNF 1:07:30,3 0:02:22,5 4:40:17,2 0:01:19,1 ---
Vostřel Petr (1978) CZE TRIade --- DNS --- --- --- --- ---
Sondej Wiesław (1962) POL Morsy --- DNS --- --- --- --- ---
Cimmer Szabolcs (1970) SRB Sri Chinmoy Marathon Team Serbia --- DNS --- --- --- --- ---
Taylor Mark (1974) SLO --- --- DNF 1:20:07,6 0:02:38,4 --- --- ---
Chrappa Richard (1989) SVK Part of heart --- DNS --- --- --- --- ---
Dirnbach Milan (1978) SVK I RUN --- DNS --- --- --- --- ---
Slajerova Katerina (1987) CZE To Chceš! --- DNS --- --- --- --- ---
Martinović Mladen (1976) CRO TK Jarun --- DNS --- --- --- --- ---
Klíma Jan (1977) CZE Univerzitní sportovní klub Fakulta managementu VŠE --- DNS --- --- --- --- ---
Novák Jaroslav (1974) CZE ASPOT Hulín --- DNS --- --- --- --- ---
Krohlák Milan (1981) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Dikon Josip (1954) CRO TK Jarun --- DNS --- --- --- --- ---
Burda Rostislav (1976) CZE ASPOT Hulín --- DNS --- --- --- --- ---
Tomčo Dušan (1976) CZE IRON STARS BEROUN --- DNF 0:59:55,8 0:03:11,4 --- --- ---
Mikula Miroslav (1968) CZE IRON STARS BEROUN --- DNF 1:15:00,1 0:03:23,2 5:17:27,3 0:04:28 ---
Gazda Martin (1968) CZE Jihočeský běžecký pohár --- DNS --- --- --- --- ---
Radomski Kamil (1983) POL POZYTYWNIE AKTYWNI --- DNS --- --- --- --- ---
Sommerschuh Albín (1963) CZE CC VARNSDORF --- DNS --- --- --- --- ---
Kuzmik Milan (1964) GBR E1064868- Triathlon England G.B.R --- DNS --- --- --- --- ---
Novák Radek (1971) CZE TTC Olomouc --- DNS --- --- --- --- ---
Mihaylov Petar(Deeptaksha) (1978) BLR Srichinmoy marathon team (SCMT) --- DNS --- --- --- --- ---
Bažant Miroslav (1983) CZE Táborníci Perun --- DNS --- --- --- --- ---
Lácha Radek (1971) CZE RESOLUTION TEAM --- DNS --- --- --- --- ---
Štrof Michal (1973) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Škoda Václav (1998) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Smrčka David (1988) CZE Chobotix --- DNS --- --- --- --- ---
Drábek Tomáš (1978) CZE UniCredit Triathlon Team --- DNF 1:09:59,3 0:02:01,6 5:25:03 0:02:37,1 ---
Stárek Miloslav (1963) CZE ASPOT Hulín --- DNS --- --- --- --- ---
Šatník Jozef (1981) CZE FAVORIT --- DNS --- --- --- --- ---
Puntigam Smarana (1971) AUT Sri Chinmoy Marathon Team --- DNF 1:25:11,8 0:03:44,6 --- --- ---
Fogaš Lukáš (1987) SVK 3NT Triatlon Team --- DNF 0:58:45 0:02:26,9 5:45:15 0:03:55,2 ---
Brázdil Jiří (1982) CZE TITAN TRILIFE --- DNS --- --- --- --- ---
Neradil Tomáš (1974) CZE ASPOT Hulín --- DNS --- --- --- --- ---
Janiga Peter (1984) SVK VK Tatran Karlova Ves --- DNS --- --- --- --- ---
Mahdalová Alena (1970) CZE TITAN TRILIFE --- DNF 1:23:09,4 0:03:46,5 6:34:35,9 0:02:52,6 ---
Traxler Arnošt (1955) CZE Slečinky Napajedla --- DNS --- --- --- --- ---
Holub Jonáš (1990) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Tkáč Daniel (1979) CZE TITAN TRILIFE --- DNS --- --- --- --- ---
Studený Pavel (1968) CZE Somich --- DNS --- --- --- --- ---
Golová Aneta (1990) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Kalouch Jaroslav (1964) CZE TT LOKO Beroun --- DNF 1:49:15,2 0:04:45,6 --- --- ---
Konečný Jaroslav (1973) CZE Dracy --- DNS --- --- --- --- ---
Macháček Martin (1955) CZE --- --- DNF 1:20:06,8 0:06:55,4 7:05:21,3 0:09:39,4 ---
Fajt Jan (1951) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Malošík Jan (1985) CZE SK Fuga --- DNS --- --- --- --- ---
Balák Lukáš (1994) CZE Plavecký klub Lovosice --- DNS --- --- --- --- ---
Macháček Vladimír (1980) CZE Sporton team --- DNS --- --- --- --- ---
Šenkýř Martin (1975) CZE Sri Chinmoy Marathon Team --- DNF 1:12:16,3 0:03:45,6 5:26:29,9 0:03:50,2 ---