XTri Ostrov - Hobby, štafety (Xterra Ostrov), 11. 6. 2016 - HOBBY 400m - 14km + 5km (0,4-14-4,99), muži

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo MTB 2. depo Běh
1. CZE T.J. Sokol Kolín - atletika --- 0:54:54,5 0:05:29,2 0:00:52,9 0:30:58,7 0:00:31,4 0:17:02,3
2. CZE Kanoistika Chomutov --- 0:55:10,7 0:05:02,2 0:00:19,8 0:31:17,6 0:00:34,3 0:17:56,8
3. CZE LK ŠKODA PLZEŇ --- 0:55:11,3 0:05:21,2 0:00:41 0:30:36,7 0:00:33,3 0:17:59,1
4. CZE WITTE bike team --- 0:55:13,2 0:05:29,6 0:00:59,8 0:30:10,7 0:00:43,4 0:17:49,7
5. CZE KLEMPEX Team --- 0:55:51,2 0:04:58,1 0:00:39 0:31:02,2 0:00:35,9 0:18:36
6. CZE WITTE bike team --- 0:56:02,3 0:05:34,2 0:01:02,3 0:30:09,1 0:00:44,6 0:18:32,1
7. CZE KLEMPEX Team --- 0:56:59,4 0:05:18,2 0:00:41,6 0:30:41,4 0:00:30,4 0:19:47,8
8. CZE LK Jasan Aš --- 0:58:15,7 0:05:07,3 0:00:36,2 0:32:18,8 0:00:38,1 0:19:35,3
9. CZE TJ Slavia Karlovy Vary --- 1:00:12,6 0:05:08 0:00:38,9 0:34:58,7 0:00:34,5 0:18:52,5
10. CZE Středečníci Ostrov --- 1:01:21,4 0:06:44,1 0:00:44,5 0:33:30,3 0:00:33,4 0:19:49,1
11. CZE X-team BaNo --- 1:02:00,2 0:05:21,2 0:01:22,2 0:33:38,6 0:01:08 0:20:30,2
12. CZE Profistep --- 1:02:08,3 0:06:53,1 0:00:45,4 0:34:23,2 0:00:31,9 0:19:34,7
13. CZE Masajové z Ostrova --- 1:02:15,9 0:06:48,2 0:01:21,2 0:34:45,6 0:01:06,7 0:18:14,2
14. CZE ACES Team K. Vary --- 1:02:19,2 0:06:08,2 0:01:53,9 0:35:01,8 0:00:44,5 0:18:30,8
15. CZE KV Arena Team --- 1:03:12,7 0:07:13,2 0:01:42,5 0:34:30,2 0:00:38,2 0:19:08,6
16. CZE Forrest Gump team --- 1:03:23,5 0:05:21 0:01:03,2 0:36:46,6 0:00:31,9 0:19:40,8
17. CZE KV Arena Team --- 1:03:30,9 0:06:07,2 0:01:56,4 0:33:27,5 0:00:47,4 0:21:12,4
18. CZE Slavia K. Vary --- 1:03:35,9 0:06:50,1 0:00:57 0:34:54,4 0:00:33,3 0:20:21,1
19. CZE --- --- 1:04:08,5 0:06:34,1 0:00:42,8 0:34:14,9 0:00:24,9 0:22:11,8
20. CZE --- --- 1:04:21,6 0:06:19,1 0:01:14,7 0:36:12,6 0:00:32,5 0:20:02,7
21. CZE TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 1:04:35,7 0:06:30,1 0:01:04,4 0:37:06,4 0:00:44,7 0:19:10,1
22. CZE Individuální --- 1:05:54,5 0:05:50,3 0:01:15,9 0:38:28,2 0:00:39,5 0:19:40,6
23. CZE --- --- 1:06:08,1 0:06:41,3 0:02:31,6 0:38:11,9 0:00:33,3 0:18:10
24. CZE THUN --- 1:06:29,9 0:05:08,9 0:01:16,1 0:37:37,9 0:00:55,7 0:21:31,3
25. CZE AM bike --- 1:07:54,5 0:06:55,5 0:01:08,1 0:37:24 0:00:50,7 0:21:36,2
26. CZE ACES Team K. Vary --- 1:08:20,1 0:07:11,9 0:01:25,3 0:37:42,6 0:00:57,4 0:21:02,9
27. CZE USK Akademik Cheb --- 1:08:23,5 0:05:17,8 0:01:24,6 0:40:59,3 0:00:54,2 0:19:47,6
28. CZE Akademik Cheb --- 1:08:30,5 0:05:28,2 0:01:25,2 0:38:54,2 0:01:10,8 0:21:32,1
29. CZE LK Abertamy --- 1:08:32,8 0:06:22,9 0:02:50,8 0:39:03,6 0:00:24,2 0:19:51,3
30. CZE Marmari windsurfing --- 1:08:58,8 0:05:23 0:00:50 0:39:39,7 0:00:43,1 0:22:23
31. CZE Infinite church of leading hand --- 1:09:21,2 0:06:53,1 0:02:06 0:37:28,5 0:00:55,3 0:21:58,3
32. CZE Slavia K. Vary --- 1:09:31,3 0:07:28,9 0:01:48 0:37:57,1 0:01:05,9 0:21:11,4
33. CZE WITTE bike team --- 1:09:34,3 0:07:39,4 0:01:36,3 0:38:56,3 0:00:30,2 0:20:52,1
34. CZE Ostrov --- 1:10:02,7 0:06:21,6 0:01:08,8 0:36:15 0:01:06,1 0:25:11,2
35. CZE --- --- 1:10:38,7 0:05:47,8 0:02:22,8 0:39:35,3 0:01:11,5 0:21:41,3
36. CZE Baos --- 1:10:43,3 0:06:52,6 0:02:19,7 0:38:36,5 0:01:31,4 0:21:23,1
37. CZE Dtrias.rajce.net --- 1:11:21,1 0:06:24,1 0:04:07 0:38:31,3 0:01:46,5 0:20:32,2
38. CZE OB Kamenice --- 1:11:24,9 0:07:47,7 0:02:01,8 0:37:50,4 0:00:55,9 0:22:49,1
39. CZE TRI Cheb --- 1:12:01,4 0:06:59,5 0:01:46,1 0:39:13,8 0:00:54,5 0:23:07,5
40. CZE Kiwi --- 1:12:10,1 0:06:54,6 0:01:11,6 0:40:07,2 0:00:43,2 0:23:13,5
41. CZE Sportovní klub NEMOS GROUP --- 1:12:41 0:07:20,8 0:01:51,7 0:37:50,7 0:00:39,1 0:24:58,7
42. CZE TJ Baník Krásno --- 1:12:49,6 0:06:25,8 0:02:10,3 0:41:05,8 0:01:38,2 0:21:29,5
43. CZE T.J. Sokol Karlovy Vary --- 1:13:00,5 0:07:22,9 0:02:23,5 0:42:15,4 0:00:25,8 0:20:32,9
44. CZE BKP --- 1:13:09,1 0:06:41,6 0:01:18,1 0:40:00,3 0:00:44,6 0:24:24,5
45. CZE TJ Baník Krásno - triatlon --- 1:13:12 0:07:49,6 0:01:20,9 0:41:50,4 0:00:23,6 0:21:47,5
46. CZE Pupkani KV --- 1:13:29,4 0:06:30,7 0:02:04,8 0:39:53,9 0:01:15,5 0:23:44,5
47. CZE LK Slovan Karlovy Vary --- 1:13:51,2 0:09:19,8 0:01:48,8 0:41:30 0:00:21,7 0:20:50,9
48. CZE --- --- 1:15:18,8 0:08:52,1 0:01:26,9 0:42:15,6 0:00:54,3 0:21:49,9
49. CZE --- --- 1:15:26,8 0:05:56,7 0:02:42,2 0:42:56,7 0:01:16,1 0:22:35,1
50. CZE ACES Team K.Vary --- 1:15:32,8 0:05:40,3 0:01:04,2 0:42:11,4 0:01:07,6 0:25:29,3
51. CZE --- --- 1:16:08,3 0:07:28,7 0:02:59,3 0:40:53,7 0:00:49,1 0:23:57,5
52. CZE --- --- 1:16:28,8 --- --- --- --- ---
53. CZE Velocipedisté --- 1:16:31,9 0:06:28,1 0:03:09,6 0:43:14 0:01:13,4 0:22:26,8
54. CZE KV Arena Team --- 1:16:32,6 0:06:14,3 0:01:17 0:44:27,7 0:01:28,2 0:23:05,4
55. CZE X-Team BaNo K. Vary --- 1:17:22 0:08:23,1 0:02:16,1 0:40:53,5 0:01:58,1 0:23:51,2
56. CZE --- --- 1:18:49 0:07:31,4 0:01:13,5 0:46:36,6 0:01:09,1 0:22:18,4
57. CZE Matochateam --- 1:18:53,8 0:07:09,9 0:01:05,3 0:44:17,5 0:01:17,4 0:25:03,7
58. CZE --- --- 1:19:51,3 0:06:32,5 0:02:42 0:46:00,6 0:00:40,6 0:23:55,6
59. CZE Witte Bike Team --- 1:20:19 0:06:54,9 0:03:10,6 0:44:05,3 0:00:34,8 0:25:33,4
60. CZE Triatlet Karlovy Vary --- 1:20:41,9 0:08:13,6 0:01:09,9 0:43:45,1 0:00:55,5 0:26:37,8
61. CZE --- --- 1:20:42,3 0:08:30,5 0:02:26,8 0:42:51,7 0:01:11,1 0:25:42,2
62. CZE Ho Slovan KV --- 1:20:57 0:06:58,2 0:02:34,6 0:42:29,5 0:01:07,5 0:27:47,2
63. CZE Borci zdar! --- 1:21:21,6 0:07:44,7 0:01:42,9 0:44:35,9 0:01:47,4 0:25:30,7
64. CZE --- --- 1:22:22,4 0:07:46,3 0:03:06,5 0:44:57,9 0:02:44,5 0:23:47,2
65. CZE --- --- 1:22:37,8 0:07:34,7 0:06:48,3 0:42:31,7 0:01:54,6 0:23:48,5
66. CZE --- --- 1:24:11,6 0:07:04,5 0:02:43 0:44:10 0:01:03,6 0:29:10,5
67. CZE --- --- 1:24:39,9 0:07:52,6 0:04:15,2 0:47:44,5 0:00:42,6 0:24:05
68. CZE WITTE bike team --- 1:25:34,5 0:07:16,2 0:01:03,9 0:43:50,6 0:00:45,7 0:32:38,1
69. CZE Individuální --- 1:25:48,6 0:07:25,3 0:02:42 0:46:22,9 0:01:09,4 0:28:09
70. CZE DIMO team --- 1:26:38,6 0:08:19,6 0:02:36,4 0:49:29,8 0:00:44 0:25:28,8
71. CZE Forrest Gump team --- 1:27:53 0:08:27,1 0:03:35,6 0:46:06,8 0:01:05,7 0:28:37,8
72. CZE --- --- 1:27:58,7 0:10:35,1 0:02:40,9 0:47:28,3 0:00:56,5 0:26:17,9
73. CZE Pupkani KV --- 1:28:16,2 0:07:34,3 0:02:30 0:54:51,7 0:01:29,1 0:21:51,1
74. CZE T.J. Sokol Karlovy Vary --- 1:30:48,8 0:07:17,5 0:05:14,7 0:50:07 0:00:49,5 0:27:20,1
75. CZE Sibatech team --- 1:31:39,3 0:08:25,2 0:02:53,8 0:47:24,5 0:02:22,3 0:30:33,5
76. CZE KV Arena Team --- 1:32:18,2 0:07:00,8 0:03:09 0:51:26,3 0:01:52,3 0:28:49,8
77. CZE David Jindra --- 1:35:37,7 0:10:37 0:04:14,9 0:50:17,9 0:02:19,5 0:28:08,4
78. ESP --- --- 1:38:24,8 0:05:11,7 0:02:37,9 0:55:57,3 0:00:47,8 0:33:50,1
79. CZE Ostrov --- 2:26:54,9 0:14:43,7 0:05:57,2 1:18:40,5 0:00:47,1 0:46:46,4
CZE Bonbon Kladno --- DNS --- --- --- --- ---
CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
CZE Kanoistika Chomutov --- DNF 0:05:25,1 0:01:22,9 --- --- ---
CZE LABE TRI CLUB --- DNS --- --- --- --- ---
CZE TJ SLAVIA Karlovy Vary --- DNF 0:05:36,2 0:00:43,9 --- --- ---