Krušnoman LONG Duatlon, 7. 5. 2016 - 5-80-15, celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Běh 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Zadák Karel (1978) CZE Individuální --- 3:54:04 0:20:18,6 (3) 0:00:43,3 (3) 2:19:42,8 (1) 0:01:02,2 (8) 1:12:17,1 (5)
2. Slatinský Lukáš (1983) CZE HISPORT Team --- 3:56:18,4 0:21:00,6 (10) 0:00:41,5 (2) 2:22:48,7 (4) 0:00:56 (3) 1:10:51,6 (1)
3. Holub Václav (1983) CZE VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM --- 3:58:16,3 0:20:47,6 (8) 0:01:03,3 (19) 2:22:46,7 (3) 0:00:55,3 (2) 1:12:43,4 (7)
4. Jílek David (1987) CZE Individuální --- 3:58:21,4 0:21:06,7 (11) 0:01:08,2 (32) 2:22:08,4 (2) 0:00:54,2 (1) 1:13:03,9 (8)
5. Langhammer Jakub (1992) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 4:06:09,5 0:20:42,7 (4) 0:00:44,1 (4) 2:24:25 (5) 0:00:57 (4) 1:19:20,7 (24)
6. Czyż Bartłomiej (1990) POL Bike Brothers Oshee --- 4:09:49,6 0:20:46 (7) 0:01:07 (29) 2:34:21,6 (14) 0:01:12,7 (23) 1:12:22,3 (6)
7. Gerych David (1977) CZE CK KUPKOLO DKnL --- 4:10:02,4 0:19:49,6 (1) 0:00:54 (6) 2:36:36,2 (21) 0:01:11,8 (20) 1:11:30,8 (2)
8. Štryncl Pavel (1977) CZE Salomon-Suunto --- 4:10:11,2 0:22:24,5 (32) 0:00:55 (8) 2:29:39,9 (7) 0:01:01,1 (7) 1:16:10,7 (15)
9. Kudrna Zbyněk (1980) CZE Enduraining --- 4:11:15,4 0:20:43,5 (6) 0:01:01,8 (17) 2:29:42,5 (8) 0:01:12,6 (22) 1:18:35 (20)
10. Polesný Martin (1980) CZE TRI-SPACE --- 4:11:47,9 0:22:56,2 (42) 0:00:59 (12) 2:29:55 (9) 0:01:09,1 (17) 1:16:48,6 (17)
11. Ottenschläger Oto (1995) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 4:12:57,3 0:20:10,5 (2) 0:01:11,4 (43) 2:35:10,4 (16) 0:01:10,9 (19) 1:15:14,1 (12)
12. Hradecký Jan (1983) CZE TT Příbram, z. s. --- 4:13:20,4 0:22:15,7 (29) 0:00:59,2 (13) 2:33:26,6 (13) 0:01:23,6 (36) 1:15:15,3 (13)
13. Škabrada Jan (1973) CZE CK SP Kolo Loap Specialized --- 4:14:41,5 0:23:19,1 (49) 0:00:59,8 (15) 2:27:24,4 (6) 0:01:18,2 (25) 1:21:40 (35)
14. Kozel Tomáš (1982) CZE SK Slavia Praha --- 4:15:18,8 0:21:45,4 (17) 0:01:07,6 (30) 2:39:46,8 (29) 0:01:03,7 (9) 1:11:35,3 (3)
15. Eremka Libor (1988) CZE Individuální --- 4:15:44 0:20:57,8 (9) 0:01:03,3 (20) 2:38:09,8 (24) 0:01:18,2 (26) 1:14:14,9 (10)
16. Zeman David (1992) CZE Superior Cyklofit Cycling Team --- 4:16:21 0:21:10,6 (13) 0:01:11,1 (41) 2:41:15,5 (33) 0:01:07,5 (15) 1:11:36,3 (4)
17. Soukup Petr (1987) CZE TJ Nová Paka --- 4:17:32,4 0:30:21,2 (140) 0:01:34,4 (101) 2:30:51,7 (11) 0:01:25 (41) 1:13:20,1 (9)
18. Děbnár Jan (1972) CZE Individuální --- 4:19:56,3 0:22:17,1 (31) 0:01:05,6 (26) 2:36:02,3 (19) 0:01:29,9 (49) 1:19:01,4 (21)
19. Šneberger Jan (1985) CZE TT Příbram, z. s. --- 4:20:14,9 0:21:09 (12) 0:00:59,5 (14) 2:31:20,8 (12) 0:01:27,7 (43) 1:25:17,9 (48)
20. Mikula Miroslav (1968) CZE IRON STARS BEROUN --- 4:20:21,7 0:21:49,6 (18) 0:01:24 (77) 2:38:48,2 (26) 0:01:20,9 (30) 1:16:59 (18)
21. Vondra Vítězslav (1979) CZE --- --- 4:20:31 0:22:12,6 (25) 0:01:20 (63) 2:35:15,1 (17) 0:01:49 (79) 1:19:54,3 (27)
22. Adamovský Kamil (1973) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 4:21:05,6 0:22:16,4 (30) 0:01:15,9 (51) 2:37:06,7 (22) 0:01:21,7 (32) 1:19:04,9 (23)
23. Jaroš Jakub (1985) CZE CzechTRI K. Team --- 4:22:46,4 0:22:43 (39) 0:01:19,6 (61) 2:35:38,8 (18) 0:01:06,5 (13) 1:21:58,5 (36)
24. Kasman Peter (1982) SVK treea.sk --- 4:23:30,3 0:21:35,4 (15) 0:01:10,7 (38) 2:44:27,5 (38) 0:01:25,5 (42) 1:14:51,2 (11)
25. Cibulka Stanislav (1981) CZE IRON STARS BEROUN --- 4:24:04,6 0:23:53,7 (56) 0:01:08,9 (33) 2:38:03,1 (23) 0:01:31,6 (52) 1:19:27,3 (25)
26. Kala Jiří (1987) CZE CK Příbram Fany Gastro --- 4:24:21,8 0:22:06,5 (21) 0:01:07,8 (31) 2:38:53,4 (28) 0:01:08 (16) 1:21:06,1 (32)
27. Veselý Petr (1990) CZE GLASSMAN TT --- 4:24:59,9 0:21:53,2 (20) 0:00:52,1 (5) 2:34:41,8 (15) 0:01:03,9 (10) 1:26:28,9 (53)
28. Kosobud Martin (1968) CZE TriSK ČB --- 4:25:59,1 0:21:53 (19) 0:01:09,7 (35) 2:40:16,4 (30) 0:01:21,5 (31) 1:21:18,5 (33)
29. Dufek Jan (1973) CZE --- --- 4:26:10,9 0:22:15,2 (28) 0:01:43,7 (116) 2:44:28,4 (39) 0:01:38,8 (62) 1:16:04,8 (14)
30. Pleskot Ondřej (1984) CZE CzechTRI K. Team --- 4:26:58,2 0:22:32,2 (36) 0:00:58,8 (11) 2:40:20,3 (31) 0:00:59,9 (6) 1:22:07 (37)
31. Berka Martin (1987) CZE SK OMT Pardubice --- 4:27:07,7 0:21:29,9 (14) 0:00:55,7 (9) 2:38:38,3 (25) 0:01:18,7 (27) 1:24:45,1 (43)
32. Kašpárek Pavel (1961) CZE OMT --- 4:27:48,9 0:23:42,2 (52) 0:01:28,9 (91) 2:36:24,4 (20) 0:01:23,5 (35) 1:24:49,9 (45)
33. Dočkálek Libor (1973) CZE Individuální --- 4:28:11,8 0:23:16,4 (47) 0:01:03,8 (22) 2:42:01,7 (35) 0:01:05,4 (12) 1:20:44,5 (29)
34. Černý Martin (1983) CZE BKP --- 4:28:54,9 0:22:35,3 (38) 0:01:18,5 (58) 2:30:46,6 (10) 0:01:59,9 (96) 1:32:14,6 (75)
35. Peroutka Tomáš (1981) CZE WITTE bike team --- 4:28:57,5 0:23:31,8 (50) 0:01:24,3 (78) 2:41:19,3 (34) 0:01:44,5 (68) 1:20:57,6 (30)
36. Schwalbe Ulrike (1978) GER ATS Kulmbach --- 4:30:22,8 0:24:34,2 (68) 0:01:03,7 (21) 2:41:13,4 (32) 0:01:15,7 (24) 1:22:15,8 (38)
37. Sanitrnik Michael (1977) CZE Etriatlon team --- 4:30:48,6 0:24:16,6 (64) 0:01:40,6 (114) 2:47:08,3 (50) 0:01:19,3 (28) 1:16:23,8 (16)
38. Šilhan Jiří (1976) CZE WITTE Sport Team --- 4:32:11,6 0:24:12,3 (61) 0:01:05,5 (25) 2:46:43,3 (45) 0:01:07,3 (14) 1:19:03,2 (22)
39. Ryashko Boris (1974) RUS DHL ITS running club --- 4:35:30,3 0:23:17,3 (48) 0:01:37,7 (112) 2:47:19,7 (53) 0:01:44,7 (69) 1:21:30,9 (34)
40. Krohlák Milan (1981) CZE --- --- 4:36:28,7 0:23:04,4 (44) 0:01:45,6 (121) 2:46:22,9 (43) 0:01:46,4 (72) 1:23:29,4 (41)
41. Uhlíř Radek (1967) CZE TriSK ČB --- 4:36:43,1 0:22:12,7 (26) 0:01:19,5 (60) 2:46:55,1 (46) 0:00:59,7 (5) 1:25:16,1 (47)
42. Čapek Lubomír (1974) CZE KŮC Bikesport Ústí n/L --- 4:37:00,9 0:22:32 (35) 0:01:27,8 (89) 2:45:21 (41) 0:01:30,4 (50) 1:26:09,7 (51)
43. Hlaváč Lumír (1974) CZE SK Fuga --- 4:38:39 0:22:07 (22) 0:01:04,6 (23) 2:52:49,4 (65) 0:02:37,3 (134) 1:20:00,7 (28)
44. Sokol Martin (1979) CZE Axon sport team --- 4:39:38,5 0:24:37 (70) 0:01:23,3 (74) 2:42:28,9 (36) 0:01:38,8 (63) 1:29:30,5 (60)
45. Beňo Ladislav (1976) CZE Triatlonový sportovní klub České Budějovice z.s. --- 4:40:03,8 0:23:46,5 (54) 0:01:11 (40) 2:47:03,2 (49) 0:01:37,3 (60) 1:26:25,8 (52)
46. Švarc Petr (1966) CZE TRI KLUB Příbram --- 4:40:49 0:21:41,7 (16) 0:01:21,9 (72) 2:56:32,6 (81) 0:01:35,3 (57) 1:19:37,5 (26)
47. Konárek Zdeněk (1982) CZE --- --- 4:41:38,6 0:23:50,9 (55) 0:01:14,9 (50) 2:47:13,7 (51) 0:01:46,6 (74) 1:27:32,5 (55)
48. Gerychová Michaela (1982) CZE Carla Dvůr Králové --- 4:42:07,2 0:23:13,4 (46) 0:01:09 (34) 2:57:44,3 (85) 0:01:34,6 (56) 1:18:25,9 (19)
49. Sedláček Roman (1964) CZE ACTIVITY LANŠKROUN --- 4:42:12,4 0:24:15 (63) 0:01:22 (73) 2:53:48,7 (69) 0:01:46,5 (73) 1:21:00,2 (31)
50. Lácha Pavel (1969) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 4:42:45,3 0:24:35,9 (69) 0:00:54,8 (7) 2:44:54,5 (40) 0:01:12,1 (21) 1:31:08 (69)
51. Tomčo Dušan (1976) CZE IRON STARS BEROUN --- 4:43:16,6 0:24:49,5 (75) 0:01:24,9 (79) 2:47:00,8 (47) 0:01:23,3 (34) 1:28:38,1 (58)
52. Franc Pavel (1986) CZE ROCKTECHNIK TRIATLON --- 4:43:29,1 0:22:27,1 (33) 0:01:13,1 (48) 2:52:26 (62) 0:02:35,6 (133) 1:24:47,3 (44)
53. Candrová Jana (1975) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 4:43:51,9 0:25:18,5 (80) 0:01:05,1 (24) 2:53:21,3 (67) 0:01:41,8 (66) 1:22:25,2 (39)
54. Kudrna David (1977) CZE TJ Slavoj Čáslav --- 4:44:08 0:22:29,8 (34) 0:01:05,9 (27) 2:48:12,7 (54) 0:01:04 (11) 1:31:15,6 (72)
55. Fajfr František (1972) CZE SK OMT Pardubice --- 4:45:27,1 0:22:48,5 (40) 0:01:13,6 (49) 2:50:57,7 (58) 0:02:13,9 (115) 1:28:13,4 (56)
56. Svoboda Jiří (1966) CZE CYKLOADAM RACING --- 4:45:36,6 0:24:11,1 (60) 0:01:11,3 (42) 2:46:31,2 (44) 0:01:29,3 (45) 1:32:13,7 (74)
57. Vácha Ondřej (1983) CZE Individuální --- 4:46:37 0:24:12,9 (62) 0:01:36,6 (107) 2:42:44 (37) 0:01:59,5 (95) 1:36:04 (83)
58. Lemberka Jakub (1990) CZE Triathlon Team Tábor --- 4:47:14,6 0:24:38,8 (71) 0:01:12,1 (46) 2:54:13,6 (74) 0:01:49,4 (81) 1:25:20,7 (49)
59. Navařík Martin (1982) CZE JulboWay --- 4:47:56,9 0:23:58,1 (58) 0:01:18,3 (56) 2:48:50,7 (55) 0:03:19,7 (148) 1:30:30,1 (65)
60. Kovařík Vít (1986) CZE CykloVAPE --- 4:48:13 0:24:50,4 (76) 0:01:23,7 (76) 2:51:45,8 (60) 0:01:57 (91) 1:28:16,1 (57)
61. Pavlík Josef (1972) CZE SK DNF --- 4:48:20,1 0:25:10,5 (78) 0:01:19,3 (59) 2:54:52,7 (76) 0:01:50,2 (82) 1:25:07,4 (46)
62. Bednář Petr (1980) CZE Individuální --- 4:49:24,4 0:24:46 (73) 0:01:23,6 (75) 2:51:07,5 (59) 0:01:23,1 (33) 1:30:44,2 (67)
63. Weimann Jakub (1973) CZE Ostrava --- 4:49:43,6 0:23:10,7 (45) 0:01:25,5 (81) 2:53:33,7 (68) 0:01:29,6 (47) 1:30:04,1 (63)
64. Fichtner Adam (1985) CZE REDPOINT - ELEVEN TEAM --- 4:49:57 0:22:12,9 (27) 0:01:10,7 (39) 2:53:56,2 (72) 0:02:08,2 (104) 1:30:29 (64)
65. Lebl Jaroslav (1976) CZE --- --- 4:50:30,5 0:24:26 (66) 0:01:37,6 (111) 2:55:56,4 (80) 0:01:42 (67) 1:26:48,5 (54)
66. Immer Tomáš (1980) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 4:51:06,6 0:23:54,4 (57) 0:01:20,6 (65) 2:47:01,1 (48) 0:01:24,6 (38) 1:37:25,9 (87)
67. Bedenk Petr (1977) CZE Hopman Team Žatec --- 4:51:10,7 0:27:05,2 (109) 0:01:16,1 (54) 2:50:12,1 (57) 0:01:10,5 (18) 1:31:26,8 (73)
68. Janeček Petr (1979) CZE Hejvy's Intimmate Team --- 4:51:13 0:24:24 (65) 0:01:21,6 (70) 2:52:43,1 (63) 0:01:29,8 (48) 1:31:14,5 (70)
69. Januška Jiří (1975) CZE Elab --- 4:51:20 0:25:56,2 (93) 0:01:43,8 (117) 2:57:25,6 (84) 0:02:31,2 (127) 1:23:43,2 (42)
70. Saidl Filip (1973) CZE TJ Packa Praha --- 4:51:57,3 0:22:56,6 (43) 0:01:37,2 (109) 2:55:55,2 (79) 0:02:22,2 (121) 1:29:06,1 (59)
71. Kindl Robert (1972) CZE IRON STARS BEROUN --- 4:53:12,2 0:24:43,9 (72) 0:01:20,1 (64) 2:47:17,7 (52) 0:01:29,2 (44) 1:38:21,3 (89)
72. Ruiz José Alejandro (1988) GTM --- --- 4:54:01,9 0:25:56,9 (94) 0:02:00,2 (136) 2:49:24,4 (56) 0:01:59,3 (94) 1:34:41,1 (80)
73. Navrátil Michal (1988) CZE Individuální --- 4:54:03,2 0:24:26,3 (67) 0:00:56 (10) 2:56:37 (82) 0:01:29,3 (46) 1:30:34,6 (66)
74. Mužík Josef (1981) CZE IRON STARS BEROUN --- 4:54:32 0:25:00,4 (77) 0:01:36,1 (106) 2:54:33,6 (75) 0:02:33,7 (131) 1:30:48,2 (68)
75. Cmunt Petr (1996) CZE Benny invest.s.r.o. --- 4:55:02,4 0:20:43,2 (5) 0:01:10,6 (37) 2:38:50,5 (27) 0:14:44 (157) 1:39:34,1 (98)
76. Veselý Miroslav (1963) CZE GLASSMAN TT --- 4:56:52,9 0:25:27,5 (86) 0:01:27,3 (88) 2:53:50,6 (71) 0:01:46,9 (75) 1:34:20,6 (79)
77. Šourek Martin (1984) CZE --- --- 4:57:29,8 0:24:01,8 (59) 0:01:21,2 (67) 3:08:03,7 (108) 0:01:37,1 (59) 1:22:26 (40)
78. Tvrzník Tomáš (1979) CZE HISPORT Team --- 4:58:38,4 0:25:25,1 (83) 0:01:21,4 (69) 2:55:17,3 (77) 0:01:48,1 (76) 1:34:46,5 (81)
79. Krejný Kamil (1977) CZE TT Cyklorenova Cvikov --- 5:01:10 0:25:21,5 (81) 0:01:26 (83) 2:53:49,9 (70) 0:01:46,3 (71) 1:38:46,3 (94)
80. Janošek Tomáš (1981) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 5:01:12 0:26:08 (98) 0:02:01,3 (137) 2:45:52,4 (42) 0:01:33 (54) 1:45:37,3 (105)
81. Kočová Marie (1984) CZE Cyklo Jiřička České Budějovice --- 5:01:56,9 0:25:40,4 (89) 0:01:44,3 (118) 3:02:26,5 (91) 0:02:11 (112) 1:29:54,7 (62)
82. Pytelka Richard (1982) CZE --- --- 5:02:32,2 0:25:26,9 (84) 0:01:44,8 (120) 2:55:23,6 (78) 0:01:45,6 (70) 1:38:11,3 (88)
83. Cindr Martin (1983) CZE --- --- 5:03:05,9 0:25:38 (88) 0:02:17,2 (147) 2:53:57,4 (73) 0:02:28,7 (126) 1:38:44,6 (93)
84. Plhoň Patrik (1980) CZE Auto RZ Boskovice --- 5:04:44,6 0:22:08 (23) 0:01:35,1 (103) 3:00:02,7 (88) 0:02:33,6 (130) 1:38:25,2 (90)
85. Dvořák Jan (1979) CZE SpectrumBike České Budějovice --- 5:04:55,9 0:25:49,5 (90) 0:01:28,1 (90) 2:56:45,2 (83) 0:02:17,4 (118) 1:38:35,7 (91)
86. Smejkal Marek (1977) CZE Sportpas.com --- 5:05:30,9 0:23:36,2 (51) 0:01:33,8 (99) 3:07:11 (105) 0:01:55,3 (89) 1:31:14,6 (71)
87. Krupička David (1977) CZE Individuální --- 5:05:34,6 0:25:28,7 (87) 0:01:30,7 (96) 2:52:51,7 (66) 0:02:09,5 (108) 1:43:34 (101)
88. Urban Miroslav (1969) CZE Hopman Team Žatec --- 5:05:45,5 0:24:49 (74) 0:01:39,3 (113) 3:03:25,8 (94) 0:01:57,4 (92) 1:33:54 (78)
89. Rež Zdeněk (1972) CZE Spona Teplice --- 5:06:18,2 0:22:12,1 (24) 0:01:25,9 (82) 3:15:03,4 (116) 0:01:54,7 (88) 1:25:42,1 (50)
90. Strnad Tomáš (1969) CZE 3D Fitness RT --- 5:07:14,3 0:26:21,8 (102) 0:01:10 (36) 3:04:28,3 (97) 0:01:38,6 (61) 1:33:35,6 (76)
91. Farda Petr (1973) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 5:08:53,6 0:27:06,3 (110) 0:01:20,6 (66) 2:51:53,8 (61) 0:01:24,6 (39) 1:47:08,3 (112)
92. Oppelt Michal (1983) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 5:10:51,2 0:27:25,4 (113) 0:01:12,4 (47) 3:04:06 (96) 0:01:51 (83) 1:36:16,4 (84)
93. Garlewicz Joanna (1972) POL --- --- 5:10:52,9 0:28:07,7 (121) 0:01:11,4 (44) 3:05:14,9 (100) 0:01:24,8 (40) 1:34:54,1 (82)
94. Odvářka Libor (1971) CZE Etriatlon Team --- 5:11:04,2 0:27:27,9 (114) 0:01:53 (130) 3:02:03,7 (90) 0:03:01,3 (144) 1:36:38,3 (85)
95. Krejčí Miroslav (1964) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 5:11:50,4 0:25:53,6 (91) 0:01:29,1 (92) 3:03:21,1 (93) 0:01:59 (93) 1:39:07,6 (95)
96. Sliwka Zenon (1979) CZE Individuální --- 5:12:43 0:25:55,4 (92) 0:01:43,3 (115) 2:58:13,5 (86) 0:02:01 (97) 1:44:49,8 (103)
97. Feix Ivo (1974) CZE Teplice --- 5:13:52,9 0:25:11,2 (79) 0:01:06,1 (28) 3:07:39,9 (107) 0:01:19,7 (29) 1:38:36 (92)
98. Capoušek Miroslav (1970) CZE 3D Fitness RT --- 5:13:54,2 0:26:00 (95) 0:01:01,9 (18) 2:52:47,3 (64) 0:01:33,8 (55) 1:52:31,2 (123)
99. Strnadová Kateřina (1991) CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas Team --- 5:16:24,6 0:27:45,9 (116) 0:01:18,4 (57) 3:06:29,5 (103) 0:01:31,1 (51) 1:39:19,7 (96)
100. Tejkal Šimon (1988) CZE --- --- 5:20:59 0:26:15,4 (101) 0:00:35 (1) 3:01:13,2 (89) 0:02:11,9 (113) 1:50:43,5 (121)
101. Venzara David (1976) CZE Pardubice --- 5:21:18,2 0:25:27,4 (85) 0:01:11,9 (45) 3:07:13 (106) 0:01:23,6 (37) 1:46:02,3 (107)
102. Šubrt David (1992) CZE Individuální --- 5:21:58,6 0:26:03,4 (97) 0:01:32,7 (98) 3:04:55,3 (98) 0:01:35,6 (58) 1:47:51,6 (114)
103. Bican Stanislav (1979) CZE TJ Packa Praha C --- 5:22:43,1 0:22:32,6 (37) 0:01:01 (16) 3:27:25,8 (141) 0:01:55,6 (90) 1:29:48,1 (61)
104. Kašpárek Petr (1959) CZE TT Pardubice --- 5:24:26,9 0:27:03,9 (108) 0:01:29,8 (94) 3:05:27,8 (101) 0:02:10,6 (111) 1:48:14,8 (115)
105. Janďourek Petr (1973) CZE Elab --- 5:25:35,3 0:26:11,7 (100) 0:01:30,3 (95) 3:18:41,3 (124) 0:02:32,8 (129) 1:36:39,2 (86)
106. Marek Jiří (1981) CZE Spona Teplice --- 5:25:51,8 0:26:29,4 (105) 0:01:16 (53) 3:07:09,2 (104) 0:01:32,5 (53) 1:49:24,7 (117)
107. Kmuníček Miloš (1961) CZE Individuální --- 5:27:45,5 0:26:01,6 (96) 0:02:03 (139) 3:09:12 (109) 0:03:31,2 (153) 1:46:57,7 (111)
108. Sandecki Mark (1982) USA Biko Adventures --- 5:29:16,8 0:22:54,2 (41) 0:02:09,8 (143) 3:28:29,1 (143) 0:02:05,9 (102) 1:33:37,8 (77)
109. Kvasnička Daniel (1978) CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM --- 5:29:39,9 0:23:42,7 (53) 0:02:28,9 (150) 3:06:24,5 (102) 0:02:40,8 (137) 1:54:23 (127)
110. Foret Miloslav (1967) CZE TITAN TRILIFE --- 5:29:42 0:29:03,6 (131) 0:02:14,4 (145) 3:15:55,4 (117) 0:03:00,1 (143) 1:39:28,5 (97)
111. Kapitán Jiří (1962) CZE --- --- 5:30:12,3 0:28:03,7 (120) 0:01:50,3 (127) 3:11:45,7 (111) 0:02:35,3 (132) 1:45:57,3 (106)
112. Linhart Martin (1977) CZE --- --- 5:30:13,5 0:26:22 (103) 0:01:26,8 (85) 3:19:30,7 (126) 0:02:56,7 (142) 1:39:57,3 (99)
113. Conk Jakub (1983) CZE KVK Rumburk --- 5:30:24,3 0:26:59,5 (107) 0:01:51,1 (129) 3:03:14,5 (92) 0:02:14,4 (116) 1:56:04,8 (128)
114. Dominec Ondřej (1981) CZE Elab --- 5:30:50,1 0:25:22,2 (82) 0:02:29,1 (151) 3:17:46,2 (122) 0:02:09,5 (109) 1:43:03,1 (100)
115. Steinbauer Jan (1974) CZE RESOLUTION TEAM --- 5:31:44,2 0:27:13 (111) 0:01:15,9 (52) 2:58:25,8 (87) 0:01:51,9 (85) 2:02:57,6 (141)
116. Šálek Martin (1967) CZE TT Příbram, z. s. --- 5:35:56,6 0:26:09,8 (99) 0:01:25 (80) 3:12:36,7 (112) 0:01:41 (65) 1:54:04,1 (126)
117. Hurych Roman (1971) CZE - --- 5:36:34,4 0:26:33,1 (106) 0:01:49,7 (126) 3:21:23,8 (130) 0:02:16,6 (117) 1:44:31,2 (102)
118. Mejzlík Petr (1959) CZE TJ Spartak Třebíč --- 5:38:13,6 0:32:03,8 (151) 0:01:27 (86) 3:05:04,1 (99) 0:01:51,3 (84) 1:57:47,4 (133)
119. Vrátná Alena (1965) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 5:38:27,5 0:26:26,6 (104) 0:01:27,1 (87) 3:22:02,8 (132) 0:01:49,1 (80) 1:46:41,9 (110)
120. Striezenec Milan (1969) SVK Kolovraty --- 5:38:56 0:28:20,1 (123) 0:01:37,2 (110) 3:18:24,7 (123) 0:01:48,6 (78) 1:48:45,4 (116)
121. Petružela Ivan (1962) CZE Sportklub Louňovice --- 5:39:09,5 0:28:34,5 (124) 0:03:22,3 (155) 3:16:07,7 (118) 0:04:39,1 (156) 1:46:25,9 (109)
122. Dlabka Ludvík (1960) CZE 3D Fitness RT --- 5:39:13,1 0:29:01,8 (128) 0:01:19,9 (62) 3:16:14,8 (119) 0:02:09,4 (107) 1:50:27,2 (120)
123. Bayer Miloslav (1947) CZE HISPORT Team --- 5:39:36,2 0:31:16,7 (146) 0:01:53,2 (131) 3:14:15,3 (114) 0:02:39,6 (136) 1:49:31,4 (118)
124. Kouřimská Zdeňka (1989) CZE --- --- 5:39:51,7 0:28:09,2 (122) 0:01:50,8 (128) 3:21:32,9 (131) 0:02:43,3 (139) 1:45:35,5 (104)
125. stavby Canaba (1968) CZE Kolmen DC --- 5:41:01,6 0:27:57,3 (118) 0:02:02,5 (138) 3:21:08,9 (128) 0:02:28,1 (125) 1:47:24,8 (113)
126. Gayer David (1987) CZE --- --- 5:42:28,2 0:30:43,2 (143) 0:01:29,5 (93) 3:14:29,1 (115) 0:01:52,5 (86) 1:53:53,9 (125)
127. Kočíb Pavel (1975) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 5:46:54,6 0:28:41,2 (125) 0:01:21,3 (68) 3:25:07,7 (135) 0:02:08,3 (105) 1:49:36,1 (119)
128. Malík Martin (1980) CZE CZECH BUDWEIS CYCLING TEAM --- 5:47:15,2 0:28:50,4 (127) 0:02:51,2 (153) 3:03:33,8 (95) 0:03:14,3 (147) 2:08:45,5 (149)
129. Ježek Michal (1978) CZE Dřevčice --- 5:49:33,5 0:29:22,7 (136) 0:01:16,3 (55) 3:20:58,4 (127) 0:01:48,3 (77) 1:56:07,8 (129)
130. Zeman Zbyněk (1954) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 5:50:20,4 0:31:04,2 (145) 0:01:57,8 (135) 3:16:35,2 (120) 0:02:04,5 (100) 1:58:38,7 (134)
131. Fonseca Cruz Cesar Orlando (1993) COL --- --- 5:51:16,6 0:27:46,9 (117) 0:02:15,5 (146) 3:26:14,3 (138) 0:03:27,7 (152) 1:51:32,2 (122)
132. Slíva Petr (1986) CZE --- --- 5:52:25,2 0:29:19,8 (135) 0:01:49,4 (125) 3:09:44,4 (110) 0:02:04,9 (101) 2:09:26,7 (151)
133. Bezucha Jiří (1962) CZE Pohyb a Zdraví --- 5:53:30,2 0:27:44,5 (115) 0:02:09,7 (142) 3:17:18 (121) 0:02:55,2 (140) 2:03:22,8 (142)
134. Jančovič Martin (1984) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 5:54:01,6 0:29:02,9 (130) 0:02:34,2 (152) 3:19:28,8 (125) 0:03:20,2 (149) 1:59:35,5 (137)
135. Holeček Petr (1961) CZE Elab --- 5:56:38,7 0:29:18,5 (134) 0:01:34 (100) 3:12:49,3 (113) 0:02:20,1 (120) 2:10:36,8 (153)
136. Kovařík Oldřich (1960) CZE TTC Olomouc --- 5:58:03,4 0:28:48,9 (126) 0:01:44,3 (119) 3:24:41 (134) 0:02:28 (124) 2:00:21,2 (138)
137. Flíčková Alice (1970) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 5:59:11,5 0:31:31,7 (148) 0:01:26,2 (84) 3:26:41,8 (139) 0:01:54,2 (87) 1:57:37,6 (132)
138. Ondreičková Veronika (1990) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 6:02:37,7 0:29:48,6 (139) 0:01:30,8 (97) 3:36:07,3 (150) 0:02:03,6 (99) 1:53:07,4 (124)
139. Stenzl Libor (1978) CZE --- --- 6:03:57,4 0:29:46 (137) 0:06:29 (157) 3:28:14,2 (142) 0:02:56 (141) 1:56:32,2 (131)
140. Pohanková Gabriela (1984) CZE Valy u Přelouče --- 6:04:44 0:32:38,7 (153) 0:01:34,6 (102) 3:32:12,9 (146) 0:02:07 (103) 1:56:10,8 (130)
141. Beer Werdan Pavel (1968) CZE Happy New Beer --- 6:05:33,3 0:29:02,3 (129) 0:02:21,2 (148) 3:26:03,5 (137) 0:04:07 (155) 2:03:59,3 (143)
142. Budina Zdeněk (1976) CZE 3D Fitness RT --- 6:05:49,2 0:27:23,7 (112) 0:01:35,5 (105) 3:25:38,5 (136) 0:02:13,4 (114) 2:08:58,1 (150)
143. Krankus Milan (1980) SVK --- --- 6:06:33 0:29:09,9 (133) 0:02:21,5 (149) 3:32:19,9 (147) 0:03:40,7 (154) 1:59:01 (136)
144. Bušek Milan (1972) CZE --- --- 6:06:37,8 0:30:31 (141) 0:01:46,4 (122) 3:21:09,3 (129) 0:01:39,6 (64) 2:11:31,5 (154)
145. Hronová Markéta (1990) CZE CzechTRI K. Team --- 6:08:46,9 0:28:03,1 (119) 0:01:21,7 (71) 3:50:56,7 (154) 0:02:09,3 (106) 1:46:16,1 (108)
146. Vaňková Agáta (1965) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 6:11:53,3 0:33:13,8 (154) 0:01:36,9 (108) 3:36:04,9 (149) 0:02:03 (98) 1:58:54,7 (135)
147. Kokoř Radek (1966) CZE --- --- 6:13:05,8 0:30:37,4 (142) 0:01:48,2 (124) 3:29:02,9 (144) 0:03:02,6 (145) 2:08:34,7 (147)
148. Feda Roman (1964) CZE Sokol Buštěhrad --- 6:13:36,1 0:31:17,1 (147) 0:01:54,4 (133) 3:36:35,8 (152) 0:02:09,8 (110) 2:01:39 (139)
149. Rába Kristian (1969) CZE beeFIT --- 6:14:43,6 0:29:48 (138) 0:03:30,1 (156) 3:30:28,9 (145) 0:02:19,8 (119) 2:08:36,8 (148)
150. Krůta Martin (1978) CZE Jelenice --- 6:14:45,6 0:29:05,5 (132) 0:02:05,5 (141) 3:33:51,5 (148) 0:02:41,2 (138) 2:07:01,9 (145)
151. Jirásko Lubomír (1971) CZE Individuální --- 6:20:01,4 0:32:27,5 (152) 0:02:03 (140) 3:24:12,1 (133) 0:02:27,9 (123) 2:18:50,9 (155)
152. Antalová Ladislava (1989) CZE --- --- 6:28:50,9 0:31:59,4 (150) 0:01:48 (123) 3:49:41 (153) 0:02:25,6 (122) 2:02:56,9 (140)
153. Mogrovics Michal (1947) CZE TTC Olomouc --- 6:29:44,5 0:36:22 (156) 0:02:10,5 (144) 3:27:04 (140) 0:03:23,5 (150) 2:20:44,5 (156)
154. Reindl Michal (1955) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 6:37:18,4 0:31:45,1 (149) 0:01:53,3 (132) 3:36:29,6 (151) 0:03:23,5 (151) 2:23:46,9 (157)
155. Březinová Dagmar (1958) CZE TJ VS Kadaň --- 6:38:10,6 0:33:23 (155) 0:01:55,9 (134) 3:53:27,8 (155) 0:03:13,1 (146) 2:06:10,8 (144)
156. Venglarčík Ján (1968) SVK KPŠ TT Nereus Žilina --- 6:43:34,7 0:30:53,8 (144) 0:03:03,7 (154) 3:59:09 (157) 0:02:32,6 (128) 2:07:55,6 (146)
157. Süsserová Lucie (1976) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 6:45:54,1 0:36:54,8 (157) 0:01:35,3 (104) 3:54:12,3 (156) 0:02:37,5 (135) 2:10:34,2 (152)
Švec Luděk (1978) CZE TK DUKO Rýmařov --- DNF 0:25:16,2 0:01:35,4 --- --- ---
Černý Aleš (1964) CZE TC DOBRUŠKA --- DNF --- --- --- --- ---
Flak David (1979) CZE --- --- DNF 0:25:25,9 0:01:44,5 --- --- ---
Švingr Pavel (1953) CZE BK Louny --- DNF 0:33:19,5 0:01:45,2 --- --- ---
Svoboda Marek (1971) CZE Etriatlon Team --- DNF --- --- --- --- ---
Kalouch Jaroslav (1964) CZE TT LOKO Beroun --- DNF 0:32:39,1 0:02:20,7 --- --- ---
Ginzel Petr (1972) CZE CykloVAPE --- DNF 0:27:55,8 0:01:26,3 3:24:46,9 0:02:28 ---