CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2015, 22. 8. 2015 - OPEN závod (0,7-20-5), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Olšan Martin (1987) CZE Individuální --- 0:59:07,9 0:09:20,6 0:00:53,5 0:32:53 0:00:32,8 0:15:28
2. Kučera Vítězslav (1993) CZE EKOL TEAM --- 1:00:55,3 0:08:53,9 0:00:43 0:32:55,2 0:00:33,1 0:17:50,1
3. Schoval František (1988) CZE Elab --- 1:01:02,3 0:10:24,7 0:00:44,1 0:33:29,6 0:00:33,1 0:15:50,8
4. Václavík Filip (1995) CZE TITAN TRILIFE --- 1:01:11,2 0:08:16,6 0:00:46,5 0:34:00,9 0:00:48,4 0:17:18,8
5. Ottenschläger Oto (1995) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:01:12,5 0:09:51,4 0:01:16,5 0:33:36,9 0:00:46,2 0:15:41,5
6. Pejsar Jaroslav (1984) CZE E.ON Triathlon Team --- 1:01:41,6 0:08:48,5 0:00:43,8 0:34:16,1 0:00:34,4 0:17:18,8
7. Paták Pavel (1971) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 1:01:52,5 0:08:09,9 0:00:39,7 0:35:23,4 0:00:35,6 0:17:03,9
8. Andrš Martin (1988) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 1:02:08,7 0:08:53,8 0:01:10,7 0:34:35,5 0:00:41,4 0:16:47,3
9. Minařík Petr (1976) CZE HISPORT Team --- 1:02:30,7 0:09:45,5 0:00:54,8 0:34:39,1 0:00:39,8 0:16:31,5
10. Kučera Jan (1981) CZE BKP --- 1:02:46,1 0:09:20,1 0:00:45,6 0:33:36,4 0:01:00,4 0:18:03,6
11. Valtr Matěj (1977) CZE TRIVA Praha --- 1:03:40,5 0:09:48,4 0:01:02,4 0:35:40,2 0:00:40,4 0:16:29,1
12. Korous Martin (1974) CZE E.ON Triathlon Team --- 1:03:42 0:10:57,7 0:00:54,6 0:34:00 0:00:40,4 0:17:09,3
13. Žoha Jan (1988) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 1:03:44,7 0:10:27,6 0:01:00,1 0:34:56,4 0:00:39 0:16:41,6
14. Škobrtal Michal (1982) CZE CYKLOADAM RACING --- 1:03:48 0:10:57,1 0:00:53,5 0:34:29,3 0:00:34,1 0:16:54
15. Veselý Vít (1995) CZE ELAB --- 1:04:16,3 0:10:05,8 0:00:43,7 0:34:58,8 0:00:50,5 0:17:37,5
16. Walter Jan (1992) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 1:04:30 0:10:53 0:01:05,4 0:34:22,6 0:00:44,6 0:17:24,4
17. Pospíchal Vladimír (1985) CZE EKOL ELITE TRIATLON TEAM --- 1:05:00,9 0:09:40 0:00:38,9 0:34:20 0:00:51,5 0:19:30,5
18. Děbnár Jan (1972) CZE Individuální --- 1:05:51,3 0:11:48,8 0:01:04 0:34:23,1 0:00:39,7 0:17:55,7
19. Fanturová Lenka (1978) CZE VSK FTVS Praha --- 1:06:41 0:09:44,3 0:00:54,6 0:36:21,8 0:00:40,7 0:18:59,6
20. Eberl Tomáš (1984) CZE X-team BaNo --- 1:06:42,8 0:10:33,1 0:00:44,7 0:34:39,6 0:00:36,9 0:20:08,5
21. Gootjes Richard (1994) NED TU Bergakademie Freiberg --- 1:06:51,1 0:11:43,1 0:00:40,3 0:34:21,1 0:00:52,8 0:19:13,8
22. Tuž Jaroslav (1969) CZE Individuální --- 1:06:54,5 0:09:49,3 0:01:27,4 0:35:37,2 0:00:53,8 0:19:06,8
23. Brantlová Jana (1995) CZE Velosport Domažlice --- 1:07:00,7 0:09:32 0:00:52,9 0:36:33,8 0:00:36,8 0:19:25,2
24. Oertel Cornelius (1984) GER TU Bergakademie Freiberg --- 1:07:23,7 0:10:55,7 0:00:44,4 0:36:22,6 0:00:41,8 0:18:39,2
25. Šilhan Jiří (1976) CZE WITTE bike team --- 1:08:12,5 0:12:16 0:00:52,4 0:34:05,6 0:00:46,1 0:20:12,4
26. Vilas Ignacio (1980) ESP X3M --- 1:08:28,5 0:11:43,3 0:01:12,4 0:37:05,5 0:00:42,1 0:17:45,2
27. Matějka Jiří (1975) CZE SK PROFISPORT KARLOVY VARY --- 1:09:22,4 0:11:36,1 0:00:54,3 0:35:50 0:00:43,8 0:20:18,2
28. Thoma Jiri (1983) CZE ELI Beamlines --- 1:09:37,2 0:12:11,6 0:00:58,7 0:38:34 0:00:57,4 0:16:55,5
29. Michálek Zbyněk (1974) CZE Individuální --- 1:09:47,1 0:12:09,8 0:00:53,7 0:37:27,6 0:00:56,5 0:18:19,5
30. Andrlová Veronika (1990) CZE Author Xterra Team --- 1:10:11,2 0:10:30,3 0:01:00,6 0:38:41,4 0:00:46,6 0:19:12,3
31. Hála Luboš (1964) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:10:26,3 0:11:25,7 0:01:16,1 0:37:15,4 0:00:53,6 0:19:35,5
32. Matějíček Ondřej (1981) CZE --- --- 1:10:46,8 0:09:35,1 0:00:38,7 0:37:35,2 0:00:38,1 0:22:19,7
33. Janovská Kateřina (1981) CZE NeVrSport Team --- 1:10:59 0:10:01,2 0:01:06,3 0:38:07,3 0:00:47,7 0:20:56,5
34. Krauss Axel (1969) GER Team Wertbau TSV Hof 1861 --- 1:11:32,1 0:11:34,4 0:01:00,6 0:39:07 0:01:08 0:18:42,1
35. Dvořák Miloš (1973) CZE FCB Team --- 1:11:49,4 0:11:59,9 0:01:05,8 0:36:49,2 0:01:01,1 0:20:53,4
36. Pech Roman (1962) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 1:12:19,4 0:11:19,3 0:01:03,7 0:39:04,3 0:01:05,1 0:19:47
37. Švec Miroslav (1964) CZE X-team BaNo --- 1:12:28,4 0:11:58,1 0:01:31,2 0:37:07,6 0:01:12,9 0:20:38,6
38. Vavruška Petr (1979) CZE WITTE bike team --- 1:13:34,2 0:10:52,3 0:01:24,1 0:38:56,9 0:01:02 0:21:18,9
39. Kalina Bohumil (1976) CZE SK Kardašova Řečice --- 1:13:49,6 0:13:38,8 0:01:39,6 0:37:40,8 0:00:56,3 0:19:54,1
40. Šůcha Jan (1981) CZE Valcha sport --- 1:14:04,5 0:12:36,3 0:02:08,1 0:39:27,6 0:01:11,2 0:18:41,3
41. Hucl Tomáš (1975) CZE Triski Horní Počernice --- 1:14:21,1 0:13:10,9 0:01:29 0:38:57,7 0:01:05,1 0:19:38,4
42. Flak David (1979) CZE --- --- 1:14:28 0:14:26,8 0:01:32,2 0:37:49,4 0:01:14,1 0:19:25,5
43. Hengerič Jan (1974) CZE Elab --- 1:14:55,6 0:12:30,6 0:01:32,1 0:38:32,2 0:01:01,4 0:21:19,3
44. Skuhrová Tereza (1994) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 1:15:01 0:10:36,7 0:01:01,6 0:41:27,6 0:00:45,6 0:21:09,5
45. Szewieczek Martin (1986) CZE Triatlet Karlovy Vary --- 1:15:34,7 0:16:27,7 0:01:59,8 0:34:26,4 0:00:56,4 0:21:44,4
46. Váňa Zdeněk (1977) CZE Sportclub Skyinvest --- 1:16:32,9 0:12:05,4 0:01:02,3 0:37:51 0:00:52,9 0:24:41,3
47. Goj Radim (1992) CZE --- --- 1:16:33,8 0:13:51,4 0:02:20 0:38:40 0:01:28,2 0:20:14,2
48. Kalný Jiří (1975) CZE --- --- 1:16:35,7 0:16:25,1 0:01:51 0:36:51,3 0:01:14,3 0:20:14
49. Hofreiter Bohdan (1968) CZE ACES Team Karlovy Vary --- 1:16:39,4 0:16:15,1 0:01:37,1 0:38:02,3 0:01:04,5 0:19:40,4
50. Ginzel Petr (1972) CZE CykloVAPE --- 1:16:40,3 0:15:19,9 0:01:28,8 0:39:12,9 0:00:44,3 0:19:54,4
51. Hylák Jakub (1991) CZE VyVet Vyškov --- 1:17:01,9 0:14:28,6 0:01:08,3 0:38:32 0:00:51,5 0:22:01,5
52. Zikmund Jiří (1963) CZE internetPB --- 1:17:03,4 0:13:56,3 0:00:59,8 0:38:54,6 0:00:52,6 0:22:20,1
53. Trč Stanislav (1988) CZE --- --- 1:17:55,5 0:10:41,1 0:01:44,4 0:43:21 0:00:50,9 0:21:18,1
54. Bloudek Tomáš (1975) CZE WITTE Bike Team --- 1:18:39,5 0:11:40,3 0:01:10,1 0:41:17,5 0:01:10 0:23:21,6
55. Fachada Ricardo (1986) POR Sporting CP --- 1:18:58,2 0:13:32,7 0:01:55,8 0:39:28,9 0:01:01,6 0:22:59,2
56. Bachura Lubomír (1961) CZE X-team BaNo --- 1:19:19,6 0:11:50,6 0:02:14,3 0:38:34,2 0:01:21,1 0:25:19,4
57. Hyláková Dana (1961) CZE Individuální --- 1:19:29 0:13:02,2 0:01:21,4 0:41:42,1 0:01:03,1 0:22:20,287
58. Kharchuk Anton (1988) UKR Ukrainian Ski Club --- 1:20:11,3 0:14:43,2 0:01:30,3 0:40:58,9 0:00:53,1 0:22:05,8
59. Chocholouš Vít (1964) CZE ULTRASPORT Sokolov, o.s. --- 1:20:28,7 0:12:47,2 0:02:17,2 0:42:28,3 0:01:12,4 0:21:43,6
60. Gottschier Patrik (1973) CZE TRIKV --- 1:20:33,6 0:14:01 0:01:37 0:42:08,3 0:01:00,4 0:21:46,9
61. Havlík Milan (1978) CZE individual --- 1:21:02 0:13:44,2 0:01:21,5 0:40:22,9 0:01:25,3 0:24:08,1
62. Beránková Libuše (1973) CZE GLASSMAN TT --- 1:21:36,1 0:14:09 0:01:40,5 0:42:23,4 0:01:04,9 0:22:18,393
63. Redlich Petr (1964) CZE --- --- 1:21:54,4 0:13:00 0:01:50 0:42:52,8 0:01:13,7 0:22:57,9
64. Kowalski Grzegorz (1973) POL COCSC --- 1:22:04,3 0:11:40,2 0:02:23,3 0:43:06,4 0:00:43,4 0:24:11
65. Hovorková Barbora (1992) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:22:06 0:13:39,8 0:01:23,5 0:43:08,4 0:00:54,5 0:22:59,8
66. Zanozina Ekaterina (1985) RUS Individuální --- 1:22:11,2 0:12:43 0:01:24,6 0:47:08,4 0:01:09,2 0:19:46
67. Hnyk Michal (1960) CZE --- --- 1:22:26,9 0:14:49,1 0:01:01,4 0:42:56,8 0:01:07,8 0:22:31,8
68. Venerová Lenka (1986) CZE --- --- 1:23:17 0:18:02,3 0:01:11,1 0:41:50,8 0:01:00,6 0:21:12,2
69. Hasala Pavel (1986) CZE Etnetera Etdorfin --- 1:23:17,1 0:15:48,8 0:01:30,7 0:43:37,2 0:01:14,8 0:21:05,6
70. Selníková Anna (1994) CZE ESC Selník --- 1:23:22 0:14:46,1 0:01:17,9 0:44:07,5 0:01:10 0:22:00,5
71. Racek Luboš (1968) CZE ACES Team K. Vary --- 1:23:44,2 0:17:30,4 0:01:52,2 0:39:32,9 0:01:02,2 0:23:46,5
72. Kučera Robert (1971) CZE WITTE Sport Team --- 1:24:37,5 0:13:59,3 0:01:52,3 0:44:20,5 0:01:08,9 0:23:16,5
73. Havlíková Klára (1972) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 1:25:02,9 0:14:41,5 0:01:14,6 0:44:51,1 0:01:12,6 0:23:03,1
74. Reindl Michal (1955) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:25:55,6 0:16:21,9 0:01:16,2 0:41:44 0:01:25,5 0:25:08
75. NOLLOVÁ Šárka (1974) CZE Jdu běhat --- 1:26:15 0:15:24 0:01:11,9 0:46:31,9 0:01:27,7 0:21:39,5
76. Zítko Vojtěch (1982) CZE Legends of Carlsbad --- 1:27:43 0:13:31,1 0:01:37,4 0:43:02 0:01:10,7 0:28:21,8
77. Petr Ernestová Zuzana (1972) CZE Individuální --- 1:27:53 0:17:48,9 0:01:10,8 0:46:13,8 0:01:22,7 0:21:16,8
78. Sobota Martin (1979) CZE Pupkani KV --- 1:28:32,6 0:17:59,2 0:02:30,8 0:43:52,6 0:01:30,3 0:22:39,7
79. Semanova Martina (1983) CZE Brno --- 1:29:56,8 0:16:00,1 0:01:43,5 0:45:22,9 0:00:47,3 0:26:03
80. Černohorský Vladimír (1970) CZE GaySport.cz --- 1:31:46,6 0:18:06,2 0:03:16,9 0:44:33,5 0:00:49,4 0:25:00,6
81. Stibor Petr (1973) CZE Pupkani KV --- 1:32:46 0:18:21,9 0:02:08 0:45:45,4 0:01:13 0:25:17,7
82. Prokop Jan (1970) CZE Pupkani KV --- 1:32:46,2 0:17:35,8 0:02:24,1 0:46:11,7 0:01:16,6 0:25:18
83. Havlíček Michal (1971) CZE ACES Team K.Vary --- 1:35:05,4 0:13:36 0:01:46,6 0:48:02,9 0:01:42,6 0:29:57,3
84. Roudnická Eva (1986) CZE Broker consulting --- 1:35:05,7 0:17:32,7 0:01:37,9 0:49:30,8 0:01:04 0:25:20,3
85. Cuttino Jennifer (1980) USA --- --- 1:48:05,3 0:13:39,3 0:01:18,2 1:01:29,5 0:01:13,9 0:30:24,4